Koks efektyviausias „WordPress“ partnerių programos komisijos lygis

Koks efektyviausias „WordPress“ partnerių programos komisijos lygis

Koks efektyviausias „WordPress“ partnerių programos komisijos lygis
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Prieš porą savaičių (per) paskelbėme savo „WordPress“ partnerių programų vadovą. Dirbdami su vadovu, mes taip pat atlikome keletą tyrimų, susijusių su efektyviausiais ir populiariausiais populiarių „WordPress“ partnerių programų komisinių lygiais.


Kadangi tokia informacija bus naudingesnė prekybininkams – ar netrukus būsimiems prekybininkams – nei filialams, ieškantiems reklamuojamų dalykų, mes supratome, kad geriausia jį skelbti kaip atskirą tinklaraščio įrašą. Taigi tai, ką jūs skaitote šiandien.

Taigi klausimas yra, kokią komisiją turėtumėte skirti, jei ketinate pradėti savo „WordPress“ produkto dukterinę programą? Ar yra standartinis / populiarus komisinis lygis??

Kaip paaiškėja, yra:

Kiek išmoka „WordPress“ partnerių programos?

Išmokos už filialų programas visose pramonės šakose labai skiriasi: „Amazon“ ilgalaikė ir labai populiari partnerių programa išmoka 1-5%, o 20% yra laikoma gera norma daugumai programų. Tuo pačiu metu net 100% tarifai nėra neįprasti internetinės rinkodaros nišose ir kitose rinkose, kur kliento gyvenimo vertė yra daug didesnė nei jo pradinis pirkinys..

„WordPress“ produktų erdvė yra konkurencinga ir populiari, taigi, panašiai kaip rinkodara diktuoja, kiek kainuoja „WordPress“ tema, rinka padidino komisinius už dukterines programas: dauguma „WordPress“ partnerių programų moka maždaug 30% komisinį atlyginimą, tačiau kadangi mes netrukus „WordPress“ kompanijos siūlo 50% ar daugiau kaip filialų komisinius.

Žemiau pamatysite keletą populiarių „WordPress“ partnerių programų skaičių, nurodančių skaičius iš 36, su išsamia informacija apie jų komisinius lygius:

(Užveskite pelę virš juostų, kad pamatytumėte atskiras parduotuves ir jų komisinius lygius.)

(Grafikai „Visualizer Lite“.)

Kaip matai, vidutinė komisinė dalis siekia apie 35 proc., tik keli yra daug aukštesni, o nemažai yra žemesni. Tai bus labai naudingas etalonas svarstant, kaip suderinti savo programą ir kaip tikėtina, kad komisija bus konkurencinga.

Tačiau, kaip visi žino kvalifikuoti filialų rinkodaros specialistai, norint pasirinkti geriausias partnerių programas, reikia daugiau niuansų ir analizės nei tiesiog renkantis programą su aukščiausio lygio komisiniais.

Yra keli svarbūs kiti veiksniai, įskaitant produkto kokybę, tinkantį tam tikram tinklaraščiui ir (arba) reklamos metodui, ir tikėtina vidutinė užsakymo vertė.

Pavyzdžiui, palyginkime dvi geriausiai apmokamas „WordPress“ partnerių programas: „MyThemeShop“ ir „ThemeIsle“.. „MyThemeShop“ siūlo didžiulį 70% komisinį mokestį, tačiau brangiausias jų produktas yra tik 85 USD (už 60 USD komisinį mokestį). „ThemeIsle“, priešingai, pasiūlykite 55% produktų, kurių vertė neviršija 249 USD (už 137 USD komisinį mokestį). Mažesnis procentas aukštesnės kainos gaminiams padės jums geriau.

Tai lemia visiškai kitokią partnerių programų ir jų komisinių lygių perspektyvą. Čia yra dar dvi diagramos; šį kartą žvelgiant į minimalius ir maksimalius komisinius mokesčius, kurių gali tikėtis filialai – atsižvelgiant į prekybininkų siūlomų produktų kainodarą.

Kaip matote, skaičiai visur yra visur, todėl sunku padaryti išvadas. Tačiau vis tiek galiu jums pasakyti, kad Vidutinis minimalus komisinis atlyginimas pasirodė 17,60 USD, o vidutinis maksimalus komisinis atlyginimas – 76,24 USD.

Ko reikia norint sukurti sėkmingą partnerių programą?

Sukurti sėkmingą partnerių programą nėra lengva, ir mes matėme, kad keletas jų bėgant metams uždarė dėl įvairių priežasčių. Galbūt vienas iš daugiau kalbėtų apie išjungimus nutiko „WooThemes“ (tai buvo anksčiau nei juos įsigijo „Automattic“).

Oficiali priežastis yra:

Apgailestaujame, kad nutraukiame persiuntimo programą, nes trūksta programos traukos.

Sukurti sukibimą tikrai yra vienas sunkiausių dėlionės elementų. Viena vertus, jūsų produktai turi būti aukščiausios klasės, kad net galėtų pritraukti klientus ir visų pirma konvertuoti už pagrįstą kainą. Bet, kita vertus, komisiniai taip pat turi padaryti dalykus vertingus filialams.

Filialo požiūriu, produkto, kurio kaina yra 2 USD, reklamavimas nebūtinai labai skiriasi nuo 70 USD komisinio produkto reklamavimo. Štai kodėl filialai natūraliai renkasi produktus, kurie yra labiau linkę uždirbti pinigų per ilgą kelią.

Kitaip tariant, jei jūs siūlote 50% komisinį mokestį už produktą, kurio vertė 15 USD, greičiausiai nedaugelis žmonių nesivargins prisijungti prie programos. Ir ypač jei jie gali rasti panašių programų su didesnėmis išmokomis, kurias gali, nes „WordPress“ jau yra gana didelė ekosistema. Pavyzdžiui, jei pažiūrėsite į populiariausias temines parduotuves, beveik visame dešimtuke yra dukterinių programų. Papildinių kūrėjai? Aš nežinau, bet aš manau, kad panašiai.

Tada yra kitas nežinomas dalykas – perskaičiavimo kursas, kuris yra turbūt svarbiausias veiksnys tiems, kurie naudojasi dukterinių įmonių pajamomis kaip savo pirmąjį uždarbio įrankį. Štai šios svetainės įkūrėjo ir „ThemeIsle“ generalinio direktoriaus Ionut Neagu citata:

Ionut Neagu

Ionut Neagu
Nors komisiniai procentai gali būti patrauklūs atsitiktiniams vartotojams, patyrę rinkodaros specialistai iš tiesų nesivargina tiek daug dėmesio jiems skirti. Viskas dėl to, kad perskaičiavimo kursų skirtumas gali būti didžiulis.

Pvz., Tokios pramogų parduotuvės, kaip „ElegantThemes“, yra linkusios konvertuoti net 10 kartų geriau nei kai kurie kiti pardavėjai. Taigi net jei „ElegantThemes“ nuspręstų mokėti 10 proc., O kita parduotuvė – 50 proc., „ElegantThemes“ vis tiek duotų dvigubai daugiau rezultatų.

Taigi, idealiu atveju, prieš atsiskaitydami už nustatytą komisinį procentą, pabandykite surinkti grįžtamąjį ryšį iš filialų, kurie jau yra jūsų erdvėje, išmatuokite konversiją ir pažiūrėkite, ar galite pateikti konkurencingą pasiūlymą. Priešingu atveju geriau reklamuokite tai kaip "pasiūlyti draugui" programą, o ne visą partnerių programą, ir nukreipkite į esamus vartotojus.

Ką tu manai apie tai? Ar filialų rinkodara vaidina svarbų vaidmenį „WordPress“? Be to, jei turite partnerių programą, koks yra komisinis lygis ir kodėl?

Nepamirškite prisijungti prie mūsų nemokamo susidūrimo kurso, kad pagreitintumėte savo „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Originalus tekstas – Alex Denning ir Karol K.
Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector