Kaip rasti laisvai samdomų rašymo darbų: 25 metodai, kuriuos galite naudoti nedelsdami

Nors yra daug veiksnių, kurie išskiria laisvai uždirbančius laisvai samdomus rašytojus nuo sunkiai besiverčiančių rašytojų, daug uždirbantys laisvai samdomi laisvai samdomi rašytojai galiausiai yra labiau sėkmingi ne todėl, kad yra labiau kvalifikuoti ar kvalifikuoti, nei sunkiai įveikiami. Vietoj to, jiems labiau sekasi, nes jie žino, kaip gauti laisvai samdomų rašytojų darbus, kurie moka tikrai gerai.


Ir tai turi mažai ką bendro su tuo, kiek reikalauja laisvai samdomas rašytojas; galite imti daug mokesčių ir daug uždirbti, o mokėti mažai ir vis dar stengiatės gauti darbą.

Raskite laisvai samdomų rašymo darbų

Turinys:

�� Kiek galite uždirbti dirbdami laisvai samdomus rašytojus?
�� Laisvai samdomų laisvai rašomų darbų tipai, kuriuos galite atlikti
�� 25 METODAI, KURIAS DARBO, ir nukreipkite laisvai samdomus rašytojo darbus
�� Santrauka

Greita paieška "teisiniai rašytojai" tokiose platformose kaip „Upwork“ pateikiami kelių laisvai samdomų rašytojų profiliai, įskaitant:

Viršutinis legalių rašytojų paieškos rezultatas ieškant laisvai samdomų rašytojų darbo

Kaip matote, pirmasis rašytojas apmokestina iki 200 USD / val. Ir už laisvai samdomą darbą išrašė daugiau nei 400 000 USD. Antrasis rašytojas, kita vertus, ima nedidelį 30 USD per valandą mokestį ir yra sumokėjęs vos 2 000 USD.

Žinoma, nors akivaizdu, kad tai susiję su keliais veiksniais, aš bandau pabrėžti, kad gerai pragyventi kaip laisvai samdomas rašytojas reiškia ne tik tai, kiek apmokestini. Konkurencija dėl kainos nebūtinai suteiks jums pranašumą nes aplink yra daugiau nei pakankamai pinigų, tyrimas rodo kad turinio rinkodaros pramonė verta daugiau nei 300 milijardų JAV dolerių.

Kitaip tariant, norint apsipirkti, reikia mokėti daug pinigų; jūs tiesiog turite žinoti, kur rasti geriau apmokamus darbus.

Contents

�� Kiek galite uždirbti dirbdami laisvai samdomus rašytojus?

Čia pateikiami tipiniai laisvai samdomų vertėjų raštu įkainiai pagal Redakcinių laisvai samdomų vertėjų asociacija (EFA), autoritetingiausias laisvai samdomų vertėjų šaltinis:

Laisvai samdomų rašytojų darbo kainos

Pasak EFA, galite tikitės uždirbti nuo 40 iki 100 USD per valandą arba nuo 20 centų iki 2 USD už žodį laisvai samdomų rašymo darbų metu, atsižvelgiant į rašymo pobūdį. Žinoma, kai kurie laisvai samdomi rašytojai uždirba daug daugiau, o kiti uždirba daug mažiau, tačiau tai dažnai lemia keletas pagrindinių veiksnių, tokių kaip:

Jūsų patirties lygis
Patyrę laisvai samdomi rašytojai visada uždirbs daug daugiau nei pradedantieji ar pradedantieji laisvai samdomi rašytojai – dažnai už labai didelę maržą. Anot „Uždirbk gyvą rašymą“ 1400+ laisvai samdomų rašytojų apklausa, laisvai samdomų rašytojų pajamos yra glaudžiai susijusios su patirties lygiu – su patyrusiais laisvai samdomais rašytojais (2 ir daugiau metų) nesunkiai uždirbate dvigubai ar daugiau, palyginti su tuo pačiu darbu uždirba laisvai samdomi rašytojai (mažiau nei vieneri metai). Šis faktas buvo patvirtinta atlikę panašius „ClearVoice“ laisvai samdomų rašytojų darbo užmokesčio tyrimus.
Turinio tipas yra svarbus
Jums bus mokama daugiau už sudėtingesnio tipo turinį, pvz., Fonus, tekstų rašymą, techninį rašymą ir vaizdų rašymą, už daug paprastesnius, tokius kaip SEO straipsniai ar tinklaraščių įrašai. Kuo sunkiau kitiems rašytojams padaryti tą patį, kurį rašote, tuo labiau tikėtina, kad uždirbsite.
Specializacija ir kvalifikacija
Dauguma laisvai samdomų rašytojų darbų nereikalauja, kad turėtumėte kokios nors formos kvalifikaciją, ir jie nėra per daug specializuoti. Tačiau nedaugelis, kurie moka, pavyzdžiui, legaliojoje ar sveikatos priežiūros pramonėje, dažnai moka žymiai daugiau. Jei turite kvalifikaciją ar patirties lygį, kuris gali padėti atliekant šiuos specializuotus rašymo darbus, bus gera mintis tuo pasinaudoti.

Aš paprastai imu nuo 0,30 USD iki 0,40 USD už žodį (arba maždaug nuo 300 iki 400 USD už 1 000 žodžių straipsnis) arba daugiau, atsižvelgiant į projekto pobūdį. Aš iki tol, kol buvau laisvas rašytojas veteranas, sunkiai skaičiavau 50 USD už straipsnį Karolis Tice’as kartą man pasakė, tuščią tašką, per vieną iš mūsų diskusijų, kad aš per mažai, ir paprašė manęs padidinti savo tarifą. Aš iškart padvigubinau savo įkainį naujiems klientams ir jie sumokėjo. Aš tai padariau dar kartą už kitus ir jie taip pat sumokėjo.

Tai privertė mane suvokti esminį faktą: dažnai esate verti tiek, kiek norite mokėti. Daugeliu atvejų jūs tikriausiai per mažai mokate ir turėtumėte tiesiog eiti į priekį ir padidinti savo tarifus!

�� Laisvai samdomų laisvai rašomų darbų tipai, kuriuos galite atlikti

Aš akimirksniu pasidalinsiu savo mėgstamiausiais rašymo darbų paieškos būdais, tačiau pirmiausia norėčiau jums greitai apžvelgti daugiau nei 20 rūšių laisvai samdomų rašymo darbų, kuriuos galite atlikti:

 • Vaizdo rašymas
 • Dienoraščio įrašai
 • Pranešimai spaudai
 • Techninis rašymas
 • Tapetai
 • SEO turinys
 • Žurnalų straipsniai
 • Reklaminė kopija
 • Dotacijos rašymas
 • Verslo plano rašymas
 • Ne pelno siekiantis rašymas
 • Esė rašymas
 • Elektroninės knygos
 • Informaciniai biuleteniai
 • Knygų rašymas (dažnai rašomas vaiduokliais arba parašytas bendradarbiaujant)
 • Teisinis rašymas (sutartys, teisinės trumpikės ir kt.)
 • Atnaujina
 • Kalbos rašymas
 • Scenarijaus rašymas
 • Atvejų analizė
 • Socialinės medijos kopija
 • Produktų aprašymai
 • Teisinis rašymas
 • Redagavimas

Laisvai samdomų rašymo darbų rūšys

✍️ Kaip iš tikrųjų gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus: veikia 25 metodai

Nors aukščiau pateiktas sąrašas yra neišsamus įvairių tipų laisvai samdomų vertėjų rašymo darbų, kuriuos galite atlikti, sąrašas, tikras klausimas yra, kaip jūs iš tikrųjų gaunate šiuos darbus?

Be abejo, daugelis žmonių greitai skuba naudotis internetinėmis darbo lentomis ir internetinėmis darbo platformomis. Nors tai dažnai yra gera pirmoji stotelė pradedantiesiems, pasikliavimas vien internetinėmis darbo platformomis ne visada yra gera mintis.

Remiantis laisvai samdomų rašytojų darbo užmokesčio tyrimu iš „Make a Living Writing“, kurį anksčiau minėjau, faktiškai nė vienas iš apklausų, uždirbančių laisvai samdomų vertėjų, nenaudoja darbo skelbimų lentų ir internetinių platformų, tokių kaip „Upwork“ ir turinio gamyklos. Užuot:

55 proc. Vartoja žodžiu ir stipriu nukreipimo tinklu

24% siunčia laiškų

11% gaunamų klientų gauna per internetinius profilius rašytojų svetainėse, LinkedIn ir kt.

Taigi, kokie yra veiksmingiausi būdai gauti laisvai samdomų vertėjų raštu darbus? Žemiau pateikiami 25 metodai (suskirstyti į tris skirtingas kategorijas):

 • Turinio rinkos
 • Įeinančio ir išeinančio marketingo metodai
 • Laisvai samdomų darbo skelbimų lentos ir internetiniai darbo skelbimų sąrašai

Tip Patarimas profesionalams: pasinaudokite turinio prekyviečių pranašumais

Jei turite reikiamą patirties lygį ir tam tikrus socialinius įrodymus, turinio rinkos gali būti vienas iš geriausių šaltinių, rašančių apie jūsų darbo galimybes. Iš esmės turinio rinkos yra platformos, palengvinančios ryšį tarp laisvai samdomų rašytojų ir prekės ženklų, užsiimančių turinio rinkodara.

Daugybė turinio prekyviečių leidžia laisvai samdomiems rašytojams lengvai užsidirbti padorų tarifą, o kai kurios netgi leidžia rašytojams uždirbti tikrai gerai. Tai daroma viešai reklamuojant šias įkainius savo platformose ir atidžiai tikrinant klientus, kurie naudojasi jų platforma, kad užtikrintų šių įkainių laikymąsi.

Pavyzdžiui, „CloudPeeps“ viešai reklamuoja nuo 100 USD iki 250 USD kaip dienoraščių įrašų tarifą jų įkainių puslapyje ir valandos įkainį iki 80 USD per valandą rašytojams. Scenarijus viešai reklamuoja vidutiniškai mažiausiai 10 centų už žodį, ir tai yra tik dvi iš maždaug septynių toliau išvardytų turinio prekyviečių..

1. „CloudPeeps“

„CloudPeeps“ yra internetinė rinka, skirta įmonėms, norinčioms panaudoti turinio rinkodaros galią. Skirtingai nuo daugelio kitų toliau išvardytų prekyviečių, jos nėra orientuotos tik į turinį, nes jos taip pat palengvina kitą su rinkodara susijusią veiklą (pvz., Socialinės žiniasklaidos valdymą, internetinį dizainą ir viešųjų ryšių palaikymą), tačiau jos išsiskiria savo pastangomis užtikrinti laisvai samdomų vertėjų darbą. rašytojai už savo darbą gauna teisingą atlyginimą.

Laisvai samdomi rašytojai gali tikėtis uždirbti nuo 100 USD iki 250 USD už įrašą „CloudPeeps“, nuo 30 USD iki 80 USD per valandą ir nuo 500 USD iki 1500 USD per mėnesį, kai jie naudojasi platforma. Be to, kad jie riboja registraciją į maždaug 23 šalis, paskyros nustatymas „CloudPeeps“ ir jų platformos naudojimas yra gana lengvas procesas.

debesų greičio rodikliai

2. Scenarijus

Scenarijus yra dar viena kokybiško turinio rinka, turėtumėte apsvarstyti galimybę užsiregistruoti, jei norite gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo koncertus. „Scripted“ yra specialiai sukurtas laisvai samdomiems rašytojams ir copywriters’ams. Jie ieško laisvai samdomų rašytojų, kurie galėtų kurti tinklaraščių įrašus, tinklalapių kopijas, el. Laiškus el. Laiškuose ir socialinės žiniasklaidos įrašus prekės ženklams, norintiems panaudoti turinio rinkodarą..

Aš taip pat ypač mėgstu scenarijus, nes nėra dviprasmybių dėl to, ką gali uždirbti laisvai samdomi rašytojai, besinaudojantys jų platforma. Jie leidžia suprasti, kad jų laisvai samdomi rašytojai uždirba vidutiniškai dešimt ar daugiau centų už žodį.

Parašyta 10 centų už žodį

3. Turiniu

Turinys yra dar viena internetinė turinio rinka, kuria laisvai samdomi rašytojai gali pasikliauti norėdami gauti rašymo darbus ir galimybes.

Jie sieja rašytojus su prekės ženklais, kuriems reikia pagalbos dėl jų turinio, o platformoje prieinamų darbų yra tinklaraščių įrašai, straipsniai, apie kuriuos pranešta, balta medžiaga ir daug daugiau, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Remiantis oficiali informacija „Turinys“ pasiekiamų straipsnių kainos prasideda nuo 255 USD (300–500 žodžių) ir gali būti 2 USD už žodį tapetai, atsižvelgiant į tai, kokioje vertikalėje rašote. Vėlgi, kaip jau sakiau anksčiau (apie tai, kad specializuojuosi padidinti uždarbio potencialą), šioje platformoje daugiausiai moka specializuotos nišos, tokios kaip finansai, įmonių technologijos ir įstatymai.

Turinio rašytojų įkainiai už laisvai samdomų rašytojų darbus

4. „PubLoft“

Kaip „CloudPeeps“, „Scripted“ ir „Contently“, „PubLoft“ padeda sujungti laisvai samdomus rašytojus su prekių ženklais ir įmonėmis, kurioms reikalinga pagalba turinio srityje.

„PubLoft“ vykdo tikrinimo procesą, kad tik kvalifikuoti rašytojai galėtų užsiregistruoti savo platformoje, tačiau jie pažada, kad gausite darbą iškart, jei gausite sutikimą. Kaip ir kitos anksčiau išvardytos platformos, jos moka gana gerai – su savo oficialūs duomenys parodant, kad jie moka nuo 75 USD iki 250 USD už postą, priklausomai nuo pareigybės pobūdžio ir kokybės.

„Publoft“ rašytojų įkainiai

5. „ClearVoice“

„ClearVoice“ (priklauso „Fiverr“) yra dar viena turinio rinka, jungianti laisvai samdomus rašytojus su prekių ženklais, kuriems reikalingas turinys, suteikianti jums galimybę gauti rašymo darbus.

Nors aš neradau oficialios informacijos apie „ClearVoice“ rašytojų įkainius, trečiųjų šalių informacija rodo, kad paprastai jie moka nuo 250 USD iki 400 USD ar daugiau už gaminius.

6. Ramiai

Ramiai taip pat sieja laisvai samdomus rašytojus su prekių ženklais ir agentūromis, kuriems reikia kokybiško turinio, ir gali pasigirti turintis prekių ženklų, kuriuose kaip „Adobe“, „Dell“, „Slack“ ir „Unbounce“ yra klientai..

Galite prisiregistruoti naudodami šią platformą, kad padidintumėte savo galimybes gauti apmokamą rašymo darbą.

Ramiai

7. Kopijuoti

Galiausiai, internetinio turinio prekyviečių sąraše turėtumėte apsvarstyti galimybę prisijungti, kad padidintumėte galimybes gauti laisvai samdomų darbo vietų, nes rašytojas yra „Copify“. Atsižvelgiant į tai, kurioje pasaulio vietoje esate, būsite nukreipti į atitinkamą svetainę ir suteikiama galimybė prisijungti prie jų platformos..

Nors nėra oficialaus informacijos apie laisvai samdomų rašytojų įkainius šaltinio, trečiųjų šalių atlikti tyrimai rodo, kad „Copify“ moka daug mažiau nei dauguma šio sąrašo platformų. Tačiau galite tikėtis uždirbti iki 50 USD už straipsnį naudodami šią platformą.

Tip Patarimas pro: naudodamiesi įeinančio ir išeinančio marketingo metodais

Taip pat galite pasitelkti gaunamų ir siunčiamų rinkodaros metodų derinius, tokius kaip:

8. Sukurkite rašytojo svetainę

Vienas iš elementariausių dalykų, kuriuos galite ir turėtumėte padaryti, kad padėtumėte sau pradėti laisvai samdomų vertėjų darbus, yra įkurti rašytojo svetainę..

�� Čia yra „CodeinWP“ vadovas, kaip susikurti savo svetainę, net jei esate pradedantysis.

Rašytojo svetainė gali būti ir tiesioginis, ir netiesioginis būdas pritraukti potencialius klientus jus pasamdyti. Jei tai padaryta teisingai, svetainė tarnauja kaip jūsų internetinė parduotuvė / vieta, kurioje potencialūs klientai gali lengvai jus rasti, parodo, kad esate laisvai samdomas rašytojas, žinantis, ką jis daro, padeda išryškinti jūsų paslaugas ir atitinkamus socialinius įrodymus bei leidžia jums suteikti potencialiems klientams galimybę su jumis susisiekti.

Yra keli būdai, kaip jūsų rašytojo svetainė gali padėti jums pritraukti laisvai samdomą darbą:

 • Žmonės suranda tai per paieškos variklius ir susisiekia su jumis.
 • Žmonės suranda tai per kreipimąsi ir susisiekia su jumis.
 • Susieję su ja svečių žinutėse ir savo informavimo pastangas.
 • Naudodami skelbimus, kad pritrauktumėte srautą į jį.

Vis dėlto yra keletas pagrindinių jūsų svetainės puslapių:

�� Apie puslapį kuri aiškiai ir apibūdinamai suteikia reikiamą asmeninę ir profesinę informaciją apie jus; jame turėtų būti asmeninis paveikslėlis, pagrindinė informacija, patirtis ir kvalifikacija bei tai, kaip planuojate padėti savo klientams.

�� Paslaugų puslapis kuriame išvardytos ir aiškiai aprašytos jūsų paslaugos ir kaip jos gali padėti potencialiems klientams.

✍️ Aplanko puslapis kuriame pateikiami svarbūs anksčiau atlikto darbo pavyzdžiai, kad potencialiems klientams būtų suprantama, ką galite jiems padaryti.

☎️ Kontaktinis puslapis tai leidžia lengvai su jumis susisiekti.

Kai visi šie dalykai bus įdiegti, jūs taip pat norite įsitikinti, kad pagrindiniuose savo svetainės puslapiuose pabrėžiate svarbius liudijimus ir socialinius įrodymus; tai apima jūsų pagrindiniame puslapyje, apie jūsų puslapį ir paslaugų puslapį.

9. „Šaltojo tono“ potencialūs klientai

„Cold pitching“ yra mano visų laikų mėgstamiausias būdas laisvai samdomiems darbuotojams rašyti. Aš ypač myliu šaltą sportą dėl šių priežasčių:

 • Bet kas gali tai padaryti. Galite siųsti šaltas vietas ir gauti savo paslaugas potencialių klientų akivaizdoje, nepaisant jūsų laisvai samdomų vertėjų rašymo patirties ar jūsų autoritetingumo..
 • Rezultatai gaunami tikrai greitai. Nors kai kurie klientų pritraukimo būdai (pvz., Internetinių dienoraščių rašymas) gali užtrukti mėnesius, šaltas rinkimas gali duoti rezultatų labai greitai. Tiesą sakant, per šaltą rinkimų kampaniją aš vieną kartą uždariau laisvai samdomų vertėjų rašymo sandorį, kurio vertė 625 USD buvo skirta tik per dvi valandas.
 • Tai keičiama; per paskutinę šaltos reklaminės kampanijos kampaniją aš uždariau sandorius, kurių vertė – penki skaitmenys, su minimaliomis pastangomis. Jei norėčiau ir turėčiau galimybę atlikti darbus, galėčiau sudaryti mėnesius galinčius sudaryti šešių skaičių sandorius. Norint pasiekti tą patį rezultatą naudojantis internetinių dienoraščių rašymu, investuojant į skelbimus ar kitomis priemonėmis, prireiks daug daugiau pastangų ir išteklių.

Su aukščiau aprašytais pranašumais, kaip jūs veiksmingai einate į šoną? Yra keli pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia įgyvendinti:

Nustatykite savo svetainę ir buvimą internete
Siųsdami šaltas korteles potencialiems klientams, turėtumėte suprasti, kad esate svetimas praktiškai visiems žmonėms, kuriems šaltai sekasi. Anksčiau su jais nebendravote ir tikriausiai jie apie jus negirdėjo. Taigi atspėkite, ką jie pirmiausia daro pamatę jūsų el. Laišką? Jei to nepakanka, kad būtų ignoruojama, jie patikrina jūsų asmens aplinkybes ieškodami jūsų vardo „Google“. Jei jie suras svetainę ir įsitvirtins internete, jūs turėsite pranašumą.
Įsitikinkite, kad jūsų šalti taškai buvo išsiųsti iš profesionalaus el. Pašto adreso
Nors daugelis laisvai samdomų rašytojų, ieškančių darbo galimybių, siunčia nemokamus elektroninius pašto adresus, pvz., „Gmail“ ir „Yahoo Mail“, tam aš griežtai pasisakau prieš pagrindinę priežastį: šlamšto platintojai daug piktnaudžiauja nemokamais el. Laiškais, todėl dauguma žmonių juos ignoruoja ar net turėti filtrus prieš juos. Profesionalus el. Pašto adresas, susietas su jūsų svetaine (pvz., Jūsų vardas [AT] jūsų svetainė.com), kita vertus, išsiskiria ir užtikrina, kad į jus labiau bus žiūrima rimtai..
Laikykite savo šaltą pirtį paprastą ir įmanomą
Atminkite, kad esate nepažįstamas šio asmens gautuosiuose, todėl jis (ji) neturi laiko skaityti laiško iš jūsų. Tarkime, kad praleidote turimą galimybę, jei potencialiam klientui reikia skirti daugiau nei minutę, kad perskaitytumėte šaltą el. Laišką. Dar geriau, jei galite tai išlaikyti mažiau nei 30 sekundžių.
Atlikite namų darbus
Skirkite kelias minutes savo darbui. Žinokite asmens, kuriam ruošiatės šaltai, vardą ir pavardę organizacijos, kuriai jūs einate, vardą, tada įsitikinkite, kad kreipiatės į asmenį pagal vardą.
Nurodykite, ką galite padaryti el. Laiške
Paminėkite, kokią paslaugą siūlote ir kaip ji gali padėti el. Laišką skaitančiam asmeniui. Neprašykite jūsų pranešimo gavėjo spustelėti nuorodą, kad sužinotumėte daugiau apie jūsų paslaugas. Tai klaida. Daugelis žmonių nespustelės nuorodos el. Laiške iš nepažįstamo žmogaus.
Pabrėžkite socialinį įrodymą, kurį turite savo el
Jei ką nors reikšmingo padarėte rašydami, būtinai pažymėkite tai savo el. Laiške. Tai apima populiaraus tinklaraščio turėjimą, dalyvavimą populiariuose leidiniuose, laimėjimą apdovanojimą, knygos išleidimą ir kliento padėjimą pasiekti tam tikrus svarbiausius jūsų rašymo rezultatus..
Būkite pasirengę sekti
Jums dažnai reikės kelis kartus sekti veiksmus, kad gautumėte atsakymą į kai kurias jūsų šaltas vietas. Taip pat svarbu išmokti tinkamai naudoti el. Pašto adresą.

Norėdami susidaryti idėją, kaip atrodo geras šaltis, žemiau yra ekrano kopija tikslus šaltas žingsnis kad per dvi valandas uždariau 625 USD vertės rašymo sandorį (dėl kurio ilgainiui to paties kliento atsirado laikui bėgant penki skaičiai):

Jarrod šalto pikio mėginys

10. Optimizuokite savo „LinkedIn“ profilį

„LinkedIn“ yra neabejotinai didžiausias profesionalų socialinis tinklas ir, jei naudojamas teisingai, jis gali tapti puikia platforma reklamuoti jūsų laisvai samdomų vertėjų raštu paslaugas..

Aš turėjau daugybę potencialių klientų (pavyzdžiui, žemiau pateiktų), kurie kreipėsi į mane naudodamiesi laisvai samdomų vertėjų rašymo galimybėmis „LinkedIn“:

laisvai samdomų rašytojų darbai „LinkedIn“

Yra keli būdai, kaip naudoti „LinkedIn“ norint gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus. Žemiau yra keletas patarimų, kurie padės maksimaliai padidinti platformą:

 • Naudokite aiškų ir profesionalų šūvį.
 • Įsitikinkite, kad jūsų „LinkedIn“ profilyje aiškiai pabrėžiama jūsų patirtis ir organizacijos, kuriose dirbote.
 • Įsitikinkite, kad jūsų profilyje yra tinkamų terminų ir raktinių žodžių, kad įsitikintumėte, jog jūsų profilis atsiranda, kai žmonės ieško šių terminų. Pavyzdžiai: "b2b laisvai samdomas rašytojas," "Sietlas laisvai samdomas rašytojas," ir tt.
 • Įsitikinkite, kad „LinkedIn“ profilyje pabrėžiama jūsų aplankas ir stiprus turinys, kurį jums padėjo sukurti.

Ši laisvai samdomo rašytojo ekrano kopija Elnos Kainos „LinkedIn“ profilis, yra geras optimizuoto „LinkedIn“ profilio pavyzdys. Jis ne tik naudoja aiškų ir profesionalų vaizdą, bet ir yra aiškiai aprašomasis bei naudoja svarbius raktinius žodžius, kurie leidžia potencialiems klientams lengvai atrasti Kainą naudojant „LinkedIn“ paieškos funkciją..

elna cain

11. Bakstelėkite apie didėjantį „Into Quora“ populiarumą tarp sprendimų priėmėjų

Nors daugelis pažįsta „Quora“ kaip pagrindinę klausimų ir atsakymų svetainę, kurioje galite gauti įžvalgų beveik bet kuria tema, tik nedaugelis supranta, kad „Quora“ taip pat gali būti geras laisvai samdomų vertėjų rašymo darbų šaltinis..

Su daugiau nei 300 milijonų mėnesinių vartotojų, 54 proc. Iš jų praneša, kad metinės namų ūkio pajamos siekia daugiau nei 100 000 USD, o 37 proc. Iš jų greičiausiai eina vadovaujančias pareigas – „Quora“ siūlo daugybę rašymo darbo galimybių – jei žinote, kaip jomis naudotis.

Žemiau pateiktas atsakymas į konkrečią „Quora“ giją, kurią sudarė laisvai samdomas rašytojas, ieškantis darbo:

„Quora“ laisvai samdomų rašytojų darbai

Yra keletas pagrindinių žingsnių, norint gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus „Quora“:

 • Įsitikinkite, kad jūsų „Quora“ profilis tinkamai nustatytas. Visada galioja ta pati taisyklė: naudokite profesionalų vaizdą ir aiškų profilio aprašymą su atitinkamais raktiniais žodžiais ir tai pabrėžia jūsų patirtį.
 • Įsitikinkite, kad esate labai aktyvus „Quora“, ypač skyriuose, susijusiuose su jūsų niša ir jūsų siūlomomis paslaugomis; Pvz., turėtumėte būti aktyvūs ten, kur svarstomas jūsų pramonės turinys ir rašymas.
 • Turėtumėte reguliariai rašyti svarbius ir išsamius straipsnius į klausimus, susijusius su jūsų pramone, ir, jei įmanoma, pabrėžti tai, kad esate laisvai samdomas rašytojas (tiesiogiai ar netiesiogiai).

12. Norėdami sukurti ilgalaikį klientų srautą, naudokitės SEO

SEO yra tai, kuo tvirtai tikiu, kad kiekvienas laisvai samdomas rašytojas turėtų žinoti ir juo naudotis; be to, kad daugybė potencialių klientų tikisi, kad turėsite bent pagrindinių SEO žinių, tai taip pat gali padėti įvertinti jūsų svetainės svarbius raktinius žodžius, kurių potencialūs klientai ieško.

SEO gali padėti tiesiogiai ir netiesiogiai gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo galimybes. Štai kaip galite naudoti tiesioginį ir netiesioginį požiūrį į SEO norėdami gauti rašymo darbus:

Taikant netiesioginį metodą:

Aš vieną kartą paskelbiau pagrindinis svečių tinklaraščių rašymo vadovas, sukonstravo keletą kokybės nuorodų į ją ir stebėjo, kaip ji lėtai kyla į paieškos variklius, kol ji buvo viename puslapyje, skirtoje keliems svečių tinklaraščių tinklalapiams. Per šį laikotarpį aš sulaukiau daug užklausų iš žmonių, kurie norėjo, kad aš daryčiau ir svečių tinklaraščius, ir kitus laisvai rašomus darbus jiems..

Tai tik vienas turinys, atnešęs man daug laisvai samdomų rašymo darbų; Aš turiu ir kitų.

Šis turinys priklauso nuo netiesioginio SEO požiūrio į klientų pritraukimą; kur sukuriate patikimą turinį, reklamuojantį jūsų laisvai samdomų vertėjų rašymo paslaugas, tada bandote priversti tą turinį gerai reitinguoti paieškos sistemose.

Jei turite tinklaraštį ar laisvai samdomų rašytojų svetainę, gali būti gera idėja paskelbti kelis išsamesnius vadovus ir išteklius, optimizuoti juos, kad nukreiptų klientus į jūsų paslaugų puslapį, ir reklamuoti juos tokiomis nuorodų kūrimo pastangomis. kaip interneto dienoraščių rašymas ir informavimas. Laikui bėgant šie straipsniai pradės klasifikuoti pagal svarbius raktinius žodžius, todėl potencialūs klientai, kurie domisi jūsų paslaugomis, susisiekia su jumis.

13. Pradėkite svečių internetinius dienoraščius protingu būdu

Svečių dienoraščiai yra vienas iš mano mėgstamiausių būdų gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus per daugelį metų buvo atsakingas už šešis laisvai samdomų asmenų rašymo pajamų skaičius.

Yra du būdai, kuriuos galite naudoti svečių dienoraščių rašymui laisvai samdomų vertėjų darbuose:

Tiesiogiai:

Šio požiūrio tikslas yra pritraukti potencialius klientus tiesiai į jus susisiekti dėl jūsų svečio įrašo. Dažnai tai daroma parašius patikimą ir tinkamą svečių įrašą apie labai autoritetingą leidinį ir įtraukiant nuorodą į jūsų paslaugas į svečio įrašą.

Čia pateiktas biografijos pavyzdys svečio pranešimas „Problogger“:

svečių tinklaraščių rašymo paslaugos bio

Kaip matote, biografija aiškiai parodo, kad svečio įrašo autorius yra profesionalus svečių tinklaraštininkas ir pateikia nuorodas į puslapį, kuriame autorius gali būti pasamdytas.

Kai naudojate tiesioginį požiūrį į svečių tinklaraščių rašymą, turite atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

 • Pasirinkite labai autoritetingą tinklaraštį, kuriame daug srauto; kadangi jūs tikitės, kad perskaitę jūsų svečio įrašą žmonės su jumis susisieks, svarbu, kad žmonės jį perskaitytų. Nenorite viešinti tinklaraščio publikacijose, kurios neturi skaitytojų.
 • Įsitikinkite, kad jūsų rašoma publikacija yra jūsų tikslinė auditorija ir kad jūsų svečio įrašas yra labai svarbus tiek jūsų tikslinei auditorijai, tiek jūsų siūlomoms paslaugoms.
 • Įsitikinkite, kad jūsų svečio pašte biografija aiškiai parodo, kad esate laisvai samdomas rašytojas kuriuos galima išsinuomoti (kaip parodyta aukščiau pateiktame pavyzdyje su „Problogger“ svečių tinklaraštininku).

Netiesiogiai:

Kitas būdas gauti laisvai samdomų laisvalaikio rašytojų darbo skelbimų tinklaraščiuose yra netiesioginis požiūris. Pagrindinis dėmesys skiriamas svečių tinklaraščių naudojimui kaip priemonei kurti tinkamas nuorodas į jūsų rašytojo svetainę ar kitus jūsų svetainės puslapius.

Kai naudojate šį metodą, svečio įrašų nuorodos gali būti kontekstinės (susijusios ir turinyje esančios) arba jūsų biografijoje. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti:

 • Įsitikinkite, kad jūsų svečių įrašai yra susiję su jūsų svetaine / paslaugomis / puslapiu, į kurį norite susieti, arba kad yra jūsų svečio įrašo skiltis, kuri yra tinkama, tada pateikite nuorodą į šį puslapį toje atitinkamoje skiltyje..
 • Galite susieti tiesiogiai su savo pagrindiniu puslapiu, ypač jei bandote įvertinti pagrindinius terminus, kurių potencialūs klientai ieško, pvz. "„b2b“ turinio rašytojas," "Sietlas laisvai samdomas rašytojas," ir tt.
 • Taip pat galite nukreipti į pagrindinį savo svetainės turinį, skirtą potencialiems klientams kvalifikuoti ir priversti juos su jumis susisiekti. Tai gali būti pagrindinis vadovas, atvejo analizė ar kitas tinkamas turinys, nukreipiantis žmones į jūsų laisvai samdomų vertėjų raštu paslaugas.

Abu aukščiau aprašyti metodai gali būti sėkmingai naudojami laisvai samdomų vertėjų darbuose gauti, ir abu buvo atsakingi už tai, kad metams bėgant sugeneravau šešis laisvai samdomų asmenų rašymo pajamų skaičius..

14. Naujų paslaugų teikimas esamiems klientams

Dažnai mūsų dėmesys skiriamas naujų klientų pritraukimui bandant laisvai samdomus rašymo darbus. Mes retai galvojame apie esamus klientus, kaip apie naujų darbo vietų šaltinį, ir prarandame dideles pajamas.

Per daugelį metų sukaupta patirtimi daug lengviau gauti gerai apmokamus laisvai samdomų vertėjų rašymo koncertus, kai daugiau dėmesio skiriama esamiems klientams, o ne naujiems. Šie klientai pažįsta tave ir jaučia, ką gali padaryti, todėl nereikia daug nuveikti, kad įtikintum juos dirbti.

Anksčiau šiame straipsnyje aš išvardijau daugiau nei 20 skirtingų paslaugų, kurias galite pasiūlyti potencialiems klientams; jei klientui siūlote tik vieną ar dvi iš šių paslaugų, turite galimybę uždirbti daug daugiau – siūlydami papildomas paslaugas tam pačiam klientui. Tai darydami per daugelį metų lengvai pridėjau šešis skaičius.

Iš pradžių supratau, kad galiu pasiūlyti papildomas paslaugas esamiems klientams, kai klientas, dirbantis CPA švietimo nišoje, kurioje dirbau svečių pranešimuose, manęs paklausė, ar galiu rašyti nukreipimo puslapio turinį jų svetainėje.

esamų paslaugų pavyzdžių paskirstymas

Aš priėmiau pasiūlymą ir galiausiai uždirbčiau penkis skaičius, tiesiog sukurdamas nukreipimo puslapio turinį šiam klientui per kelis trumpus mėnesius; uždirbdavau žymiai daugiau, nei uždirbdavau darydamas tai, iš ko buvau pasamdytas. Aš galvojau, kaip galėjau prarasti šią galimybę dėl to, kad galvojau, jog turiu dirbti tik tai, kas man iš pradžių buvo pasamdyta.

Nuo tada aš pasitikėjau esamų klientų pasirinkimu naujomis paslaugomis, kad gaučiau daugiau darbo vietų ir padidinčiau uždarbį.

Pavyzdžiui, vienas iš mano pagrindinių klientų yra pirmaujanti palyginimo svetainė žiniatinklio prieglobos nišoje; Nors klientas iš pradžių pasamdė mane padėti su vaizdų rašymo svečių įrašais, pastebėjau, kad jie savo tinklaraštyje nuolat skelbia naują turinį, kurio aš nepadėjau sukurti. Aš jiems tiesiog pateikiau savo tinklaraščio turinio paslaugas, man pavesta parašyti apie 27 apžvalgas penkiems paveikslėliams ir nuo tada man buvo duoti kiti su rašymu susiję projektai (įskaitant mokomojo stiliaus tinklaraščio įrašą, skirtą keturių skaičių viduriui). Nepaisant to, kad tai nebuvo tai, ko aš buvau pasamdyta.

15. Pasinaudokite tokiomis interneto svetainėmis, kaip „Flippa“

Jūs tikriausiai girdėjote apie Flippa prieš tai.

flippa

Jei ne, tai pirmaujanti internetinė internetinių svetainių pirkimo ir pardavimo rinka. Nors kartais matote, kad svetainės parduodamos už mažą ir penktą skaičių, didelė dalis „Flippa“ svetainių parduodama už šimtus tūkstančių dolerių ir net milijonus.

Taigi ką „Flippa“ internetinių svetainių pirkimas ir pardavimas susijęs su laisvai samdomų laisvalaikio rašytojų darbo gavimu? Daug. Dauguma žmonių, perkančių ir pardavinėjančių svetaines šiose platformose, dažnai tai daro kaip verslo modelį; jie perka autoritetingą svetainę, atnaujina ją su daugybe kokybiško turinio, sukuria daugiau nuorodų į ją ir parduoda daugybę kartų, už ką nusipirko.

Arba kai kuriais atvejais jie sukuria svetaines nuo nulio, atnaujina ją atitinkamu turiniu ir sukuria atgalines nuorodas į ją, tada parduoda už penkis ar šešis skaičius.

Abiem šiais atvejais galite įsitraukti į laisvai samdomų straipsnių autorių, padedantį jiems skelbti šiose svetainėse..

Štai pavyzdys:

„Flippa“ potencialaus kliento pavyzdys

Pažvelkite į aukščiau pateiktą „Flippa“ skelbimą ir iškart išsiskirkite keli faktai:

 • $ 17.6k mėnesinis pelnas
 • 16 000 el. Pašto abonentų
 • 283.4k mėnesiniai unikalūs vizitai
 • Dar svarbiau: turinio svetainė

Aukščiau pateiktas „Flippa“ įrašas yra svetainės, ieškančios pirkėjo, skelbimas; kai pažvelgi į svetainės pobūdį ir verslo modelį, akivaizdžiai reikia šios svetainės rašytojo. „Flippa“ ir susijusiose svetainėse yra daug daugiau panašių skelbimų, kurie suteikia jums galimybę.

Tiesiog apsilankykite „Flippa“ kategorijoje, atitinkančioje jūsų nišą, suraskite svetaines, kurioms gali prireikti jūsų sukurto turinio, ir nurodykite savo paslaugas abiems šių kategorijų svetainių pirkėjams ir pardavėjams..

Tip Patarimas profesionalams: laisvai samdomų darbo skelbimų lentos ir internetiniai darbo skelbimų sąrašai

Galiausiai taip pat galite gauti laisvai samdomų rašymo darbų, pasinaudodami laisvai samdomų darbo skelbimų lentomis ir mokamų rašymo darbų sąrašais.

16. Laisvai samdomų rašymo darbų koncertų taryba

„Freelance Writing GIG Job Board“ yra viena iš geriausių laisvai samdomų rašytojų darbo skelbimų lentų, ieškančių internetinių dienoraščių ir bendrų laisvai samdomų vertėjų rašymo darbų. Darbo taryba atnaujinama kelis kartus per savaitę, o kartais ir kelis kartus per dieną. Praktiškai bet kurioje nišoje galite rasti užrašų rašymo, tinklaraščių rašymo, redagavimo ir kitų turinio rašymo darbų.

laisvai samdomi rašytojai

Atidus darbo vietų, kurios pateikiamos šioje darbo lentoje, analizė rodo, kad dauguma paskelbtų darbų moka bent 50 USD už straipsnį.

17. Visos laisvai samdomų rašymo darbų lentos

Visi laisvai samdomų vertėjų darbo taryba yra viena iš mano visų laikų mėgstamiausių darbo skelbimų lentų dėl jų pažangios klasifikavimo sistemos.

Šioje darbo lentoje paskelbti darbai skirstomi į keturias pagrindines kategorijas:

 • Pro norma (už rašymo darbus, už kuriuos mokama daugiau nei 100 USD už straipsnį)
 • „Semi-Pro“ įkainis (už rašymo darbus, už kuriuos mokama nuo 50 iki 100 USD už straipsnį)
 • Mažas užmokestis (už rašymo darbus, už kuriuos mokama nuo 25 iki 50 USD už straipsnį)
 • Labai mažas darbo užmokestis (už rašymo darbus, už kuriuos mokama nuo 1 iki 25 USD už straipsnį)

Visos laisvai samdomų vertėjų darbo lentos

Ši klasifikavimo sistema, kuriai įtakos gali turėti tai, kad darbo tarybą sukūrė laisvai samdomi rašytojai, suprantantys rašytojų vertę ir norintys, kad jie gerai gautų atlyginimą, leidžia labai lengvai filtruoti laisvai samdomus rašymo koncertus, kurių jūs nenorite. leis jums lengvai dirbti tik pagal norimas galimybes.

18. „BloggingPro Jobs Board“

Kaip matyti iš pavadinimo, „BloggingPro Job Board“ specialiai parodo su tinklaraščių kūrimu susijusius darbus laisvai samdomiems rašytojams. Tai apima ir rašymo, ir redagavimo darbus. Nors rodomi ir kiti su rašymu susiję darbai, daugiausia dėmesio skiriama tinklaraščių rašymo darbams.

19. „Problogger“ darbo taryba

Kaip ir kitose darbo skelbimų lentose, „Problogger“ darbo taryboje yra ir rašymo, ir tinklaraščių rašymo darbų. Tai gana pažengusi ir leidžia filtruoti darbus pagal vietą, nesvarbu, ar jie yra sutartininkai, ar laisvai samdomi darbuotojai, ar jie dirba ne visą darbo dieną, ar visą darbo dieną.

Taip pat galite užsiprenumeruoti per RSS arba nustatyti konkrečius įspėjimus apie darbą, kad apie juos būtų pranešta, kai tik atsiras naujų darbų.

20. Contena

Taip pat yra „Contena“ darbo taryba, kurioje paprastai yra daugiau darbo vietų nei kitose darbo vietose, esančiose šiame sąraše. Siūlomi rašymo darbai dažniausiai yra gerai apmokami ir įvairiose nišose.

Tačiau vienintelis „Contena“ apribojimas yra tas, kad, skirtingai nuo kitų darbo skelbimų lentų, turite prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti informaciją apie jų darbo sąrašus..

21. „FreelanceWriting.com“ darbo taryba

„FreelanceWriting.com“ darbo lenta yra seniausia ir išsamiausia iš visų čia esančių darbo skelbimų lentų. Jis taip pat yra gana pažengęs dėl jo teikiamų funkcijų, leidžiančių filtruoti ir rūšiuoti turimus rašymo darbus.

Tai laisvai samdomi darbai, skirti bet kokiai rašymo galimybei. Šios užduotys yra surinktos iš daugelio šaltinių, įskaitant „Ed2010“ ir „Craigslist“. Galimus darbus galite filtruoti pagal šaltinį, datą, raktinį žodį, vietą ir reikalingus įgūdžius.

laisvai rašoma

22. Laisvai samdomi rašymo koncertai

Visa laisvai samdomų rašymo koncertų svetainė skirta skelbti apie laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus ir galimybes visame internete. Rašymo darbų sąrašai skelbiami praktiškai kiekvieną dieną.

23. Apmokėtų rašytojų redakciniai sąrašai

„Charge Writers“ turi daugybę svetainių ir leidinių, kurie moka rašytojams, sąrašų. Keletas populiariausių yra šie:

24. Redaguoti sąrašai „Pagyvenk“

„Make Living Living“ taip pat paskelbė nemažai internetinių dienoraščių ir leidinių, mokančių rašytojams, sąrašų. Keletas populiariausių sąrašų yra šie:

25. Redakciniai sąrašai svetainėje ElnaCain.com

Geriausia laisvai samdoma rašytoja Elna Cain paskelbė nemažai svetainių ir leidinių, kuriuose aprašomi laisvai samdomų rašytojų darbai, sąrašų:

�� Gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus neturėtų būti sudėtinga

Žinoma, tai yra, jei žinai, ką darai.

Aukščiau yra 25 skirtingų metodų, išteklių ir svetainių, kuriomis jūs galite pasinaudoti, norėdami gauti laisvai samdomų vertėjų darbo ir galimybių, derinys. Įrodyta, kad visi šie metodai ir ištekliai veikia, jei imsitės veiksmų.

Kokie kiti metodai gali būti naudojami norint gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus? Prašome pasidalinti komentaruose žemiau.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map