Kaip nusipirkti domeną, kuris yra paimtas (5 žingsniai į jūsų svajonių domeno vardą)

Kaip nusipirkti domeną, kuris yra paimtas (5 žingsniai į jūsų svajonių domeno vardą)

Kaip nusipirkti domeną, kuris yra paimtas (5 žingsniai į jūsų svajonių domeno vardą)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kaip nusipirkti domeną, kuris yra paimtas


Jūs nusprendėte pradėti naują įmonę ir sugalvojai puikų vardą. Bet kai ieškote norimo domeno, pamatysite, kad kažkas jau turi jį. Tai ką darai? Ar tu atsisakei ir keičiu savo įmonės vardą, ar tu išsiaiškinti, kaip nusipirkti domeną, kuris yra paimtas? Jei norite pasirinkti pastarąją parinktį, atvykote į reikiamą vietą.

Šiame vadove bus ne tik paaiškinta, kodėl taip svarbu gauti tikslų norimą domeną, bet ir pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip nusipirkti pasirinktą domeną..

Prieš pradedant; nereikia tiesiog eiti ir gauti kitą ALD

Jei pasirinktas jūsų norimas domeno vardas, galite galvoti, kad yra trečioji galimybė, kurią verta apsvarstyti: gauti tą patį domeną, bet su skirtingais ALD, pvz., .Net arba .org vietoj .com.

Tačiau tai nėra gera idėja. Pirmiausia, žmonės niekada neatsimins, koks buvo jūsų teisingas ALD, todėl jie vis tiek kreipsis į .com – atsidurs ne toje svetainėje.

Be to, esamų vardų registravimas taip pat gali sukelti teisinių problemų. Originalios .com savininkas gali teigti, kad bandote pažeisti jų prekės pavadinimą, įregistruodami panašų domeno vardą.

Dienos pabaigoje jums tikrai geriau, jei bandysite gauti originalų domeno vardą, kurio norėjote nuo pat pradžių, arba visiškai pakeiskite savo dėmesį į kitą vardą.

Tai pasakę, pakalbėkime apie verslą:

Kaip nusipirkti domeną

Galite nusipirkti domeną, atliktą atlikdami šiuos veiksmus:

1. Patikrinkite, kam šiuo metu naudojamas domenas

Pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti apsilankymas domene, kurį norite įsigyti. Ar ten yra tikra svetainė? Ar jis buvo atnaujintas per pastaruosius kelerius metus? Jei atsakymai į abu klausimus yra "taip", domeno savininkas greičiausiai nesidomi jo pardavimu. Jei yra tikra svetainė, tačiau ji nebuvo atnaujinta per kelerius metus, didesnė tikimybė, kad gausite domeną, tačiau vis tiek yra didelė tikimybė, kad savininkas atsisakys ją parduoti..

Kita vertus, jei matoma svetainė yra tiesiog vietos rezervuaras, galite pasitikėti domeno savininku. Jei domeno savininkas reguliariai perka ir perparduoda domenus, jie gali net turėti puslapį, nukreipiantį į domenų pirkimo paslaugą, su kuria jie nori dirbti.

Štai pavyzdys, kaip paprastai atrodo rezervuotas domenas – tokių domenų savininkai paprastai tiesiog laukia tinkamo pasiūlymo:

parkuotas

2. Sužinokite, kam priklauso domeno vardas

Kai nustatysite, kad domenas nenaudojamas aktyviajai svetainei, kitas žingsnis yra išsiaiškinti, kam priklauso domenas. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant WHOIS paslauga. Yra daugybė svetainių, kuriose galite atlikti tokio tipo paiešką, tačiau dažniausiai iš bet kurio iš jų gausite standartinės informacijos rinkinį:

 • kai domenas buvo užregistruotas,
 • kas domeną užregistravo,
 • kaip susisiekti su tuo asmeniu ar įmone,
 • ir net pasibaigus dabartinei domeno nuosavybės teisei.

Taip pat galite pamatyti kitą su pirkiniu susijusią informaciją, tačiau norint gauti šį domeną savininko el. Pašto adresas yra tikrai toks, kokio norite.

WHOIS peržiūros rezultatų pavyzdys:
Kas ieško

Kai kurie domenų savininkai įsigijo privatumo apsaugą, o jų vardai nebus rodomi WHOIS paieškoje. Tokiais atvejais bus sunku įsigyti domeną, jei nerasite jo domenų aukcionų svetainėje ar panašioje prekyvietėje Sedo, Vardas čekas, arba Flippa.

3. Nuspręskite, ką norite mokėti

Dabar, kai žinote, kad domenas yra prieinamas, ir prieš susisiekdami su savininku nuspręskite, ką norite mokėti už jį. Tai gali būti sudėtinga, nes nėra sutartos domeno vertės, tačiau idėją apie kainas galite sužinoti ieškodami domeno rinkoje, pvz. „Flippa“.

Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kai suprantama, kaip nusipirkti pasirinktą domeną:

 • Raktažodžiai – Domenai, kuriuose yra populiarių raktinių žodžių, yra verti daugiau dėl jų sugebėjimo užimti aukštą reitingą „Google“ ir kitose paieškos sistemose.
 • Bendroji vertė – Domenas, kurį gali naudoti beveik bet kuris tam tikros pramonės įmonės (pvz., Socialmediamarketing.com), turi bendrą vertę.
 • Plačiajuostiškumas – Kai domenui trūksta bendrosios vertės arba nėra stipraus raktinio žodžio, pagrindinė jo reikšmė yra jo patrauklumas. Trumpus, įsimenamus vardus, kuriuos lengva rašyti, lengva sukurti.
 • Amžius – Senesnės sritys paprastai laikomos vertingesnėmis.
 • Ilgis – Arba veikiau trumpumas. Kuo trumpesnis domenas, tuo vertingesnis. Paprastai nusileidimas ant trijų raidžių .com jums kainuos daug.

Prieš kreipdamiesi į dabartinį norimo domeno savininką, rinkitės tiek bazinę sumą, kurią norite pasiūlyti, tiek maksimalią sumą, kurią norite mokėti – jei norite, jie gali būti net tas pats skaičius, jei norite. kreiptis į savininką.

Bijau, kad nereikia nurodyti konkrečių skliaustų, kurie turi prasmę jūsų norimam domeno pavadinimui, todėl turėsite patys atlikti tyrimus. Kaip jau minėjau, pradėkite nuo „Flippa“ ar kitos rinkos ir ieškokite domenų, panašių į norimą. Žr. Ant jų kainų etiketes.

Ieškokite panašaus ilgio, panašaus raktinio žodžio, bendrosios vertės ir panašaus amžiaus domenų – tai turėtų padėti įvertinti kainą tam tikru laipsniu, taip pat nuspręsti, ar iš tikrųjų galite sau leisti tą domeną..

4. Susisiekite su savininku

Jei jūsų paieška sėkminga, yra du būdai, kaip galite susisiekti su savininku: susisiekdami tiesiogiai arba naudodamiesi domeno pirkimo paslauga.

Norėdami susisiekti tiesiogiai, tiesiog pasinaudokite WHOIS paieškoje esančia informacija, kad atsiųstumėte mandagų el. Laišką, siūlantį įsigyti domeną. Galite įtraukti šiek tiek informacijos apie tai, kas jūs esate ir kodėl norite domeno, tačiau trumpai nurodykite savo el. Paštą. Į pirmą el. Laišką įtraukite savo pradinį pasiūlymą, kad paspartintumėte derybų procesą.

Jei naudojatės domenų pirkimo paslauga, brokeris kreipsis į domeno savininką ir vykdys derybų procesą už jus. Tai puikus kelias, kurį reikia pasirinkti mokantis nusipirkti domeną.

Peržiūrėkite šį populiarių domenų vardų paslaugų ir prekyviečių sąrašą (kai kuriuos iš jų jau minėjau aukščiau):

„godaddy“ domenai

Jūs turėsite mokėti mokesčius už kai kurias iš šių paslaugų, tačiau jie taip pat užtikrins, kad saugiai gausite naują domeno vardą. Be to, šie mokesčiai paprastai yra palyginti maži.

5. Derėkitės dėl pirkimo

Užmezgus ryšį su savininku, laikas derėtis dėl pirkimo sąlygų. Tai apima kainą, tai, kaip domenas bus perkeltas, ir kokie regiono įstatymai bus taikomi pardavimui. Yra domeno pardavimo sutarčių pavyzdys galima įsigyti internetu, tačiau jei tai bus brangesnis pirkinys, prieš imdamiesi šuolio, visada geriau pasikalbėti su faktiniu advokatu..

Šiame procese būtinai atsižvelkite ir į finansinės operacijos, ir į domeno perkėlimo saugumą. Venkite el. Pervedimų ir pavedimų. Verčiau naudokitės tokia svetaine kaip Sąlyginis užstatas saugiai pervesti savo lėšas. Sąlyginis deponavimas leidžia pirmiausia įmokėti lėšas, kad domeno savininkas galėtų pamatyti, kad esate pasirengęs sumokėti, ir vėliau, kai gausite domeną, autorizuos operaciją..

Jei naudojate tokią paslaugą kaip „Escrow“, domeną turėsite perduoti atskirai. Laimei, yra standartizuoti domenų perkėlimo procesai. Štai pavyzdys apie tai, kaip viskas veikia „DreamHost“. Panašių vadovėlių rasite ir su kitais registratoriais.

Kita galimybė galutiniam pirkimui yra naudoti domeno antrinės rinkos paslaugą, tokią, kokią teikia Varyk Tėti užtikrinti, kad visos šalys būtų apsaugotos domeno pirkimo proceso metu. Jūs vėl sumokėsite papildomą mokestį už šią paslaugą, tačiau tai užtikrins, kad jūsų pinigai išliks saugūs. Kai kurios iš šių paslaugų yra susijusios su domenų registratoriais ir taip pat gali padėti jums atlikti domeno perkėlimą.

Kaip užsakyti domeną

Aukščiau aprašytas procesas yra lengviausias būdas nusipirkti pasirinktą domeno vardą, tačiau kartais to padaryti neįmanoma. Jei vis tiek negalite gauti norimo domeno, kita galimybė yra jį pakartoti.

Užsakymų užsakymas reiškia, kad laukiate, kol domeno nuosavybės teisė pasibaigs, ir nusipirkite jį, kai tik jis taps prieinamas.

Tačiau rankiniu būdu stebėti domeno galiojimo datą gali būti sudėtinga, todėl norėsite naudoti atsarginių užsakymų paslaugą.

Keletas populiarių variantų:

„CatchTiger“

Tačiau net jei naudojate užsakymo užsakymo paslaugą, negarantuojate, kad gausite norimą domeną. Dabartinis savininkas vis tiek turi leisti pasibaigti nuosavybės teisei į domeną, o daugelis prieglobos paslaugų suteikia savininkams papildomą lengvatinį laikotarpį, kurį jie gali atnaujinti pasibaigus oficialiai galiojimo laikui. Paprastai tai yra 75 papildomos dienos.

Nesėkmė?

Jei norite pradėti savo verslą anksčiau, o ne vėliau ir negalite gauti norimo domeno įprastu būdu, turėtumėte rimtai apsvarstyti galimybę ieškoti kitokio. Jei pasiklydote dėl idėjų, patikrinkite bet kurį iš šių nuostabių domenų vardų generatorių. Puiku, kad jie pasiūlys daugybę variantų, pagrįstų jūsų sėklos raktiniu žodžiu.

Ar turite savo domeną? Gerai! Štai kas toliau

Kai jūsų domeno vardas yra užregistruotas, kitas natūralus žingsnis yra geras prieglobos nustatymas, kad jūsų būsimoji svetainė būtų puiki pradžia..

 • Čia pateikiame išsamų geriausių „WordPress“ galimų prieglobos parinkčių palyginimą.
 • Jei ieškote pigaus kompiuterio, perskaitykite tai.

Galiausiai, jei jūsų pagrindinis tikslas yra sukurti tinklaraštį, perskaitykite šį mūsų vadovą. Tai apima visus sėkmingo tinklaraščio kūrimo veiksmus – nuo 0 patirties iki daugiau nei 150 000 skaitytojų kiekvieną mėnesį.

Tikiuosi, kad šis vadovas, kaip nusipirkti pasirinktą domeną, buvo naudingas.

Jei kuris nors iš aukščiau aprašytų žingsnių nėra aiškus, nedvejodami paprašykite komentarų.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector