Kaip ir kur perduoti „WordPress“ susijusį darbą

Kaip ir kur perduoti „WordPress“ susijusį darbą

Kaip ir kur perduoti „WordPress“ susijusį darbą
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kaip dizaineris, kuriantis klientams statybvietes, greičiausiai susidursite su vienu konkrečiu dalyku. Tai neatsilieka nuo to, kas vyksta „WordPress“ pasaulyje, ir įsitikinkite, kad jūsų svetainės neatsilieka nuo naujausios geriausios „WordPress“ plėtros praktikos ir tendencijų..


Tai nėra lengva, „WordPress“ yra labai populiarus įrankis, turintis nepaprastai gyvą bendruomenę, kuri kiekvieną dieną sugalvoja naujus sprendimus..

Taigi, jei nepakako išlaikyti jūsų suprojektuotų raumenų, tai dabar jums taip pat reikėjo sukurti „WordPress“ raumenis ?! (Ir laikyti jį taip pat lanksčiai?)

Na, galbūt jūs to nedarote, ir akivaizdžiausia išeitis yra samdyti užsakovą.

Ar tai gali būti sprendimas tau? Išsiaiškinkime.

Užsakomosios paslaugos šiandien

Užsakomosios paslaugos yra labai įdomi sąvoka. Oficialiai tariant, taip gali būti paaiškino taip:

Užsakomosios paslaugos – tai tam tikrų verslo procesų paskirstymas specializuotam išorės paslaugų teikėjui.

Kalbant paprastai, an užsakovas yra tiesiog tas, kuris parduoda savo paslaugas kitam verslui, o ne galutiniam klientui.

Ar tai populiaru? Žodžiu, labai.

Kaip pranešė Udemy, išorės paslaugų teikėjų skaičius nuolat auga. 2013 m. Buvo perduota daugiau nei 2 000 000 darbo vietų (duomenys iš JAV). Didelė šio užsakomųjų paslaugų dalis vykdoma IT sektoriuje (daugiausia 43 proc. Darbo vietų perduota Kinijai ir Indijai)..

Jūsų tikslai ir iššūkiai

Priežastis, kodėl užsakomosios paslaugos yra tokios populiarios, yra akivaizdi. Bendrovės tik paskiria darbus, kuriuos kažkas gali atlikti pigiau, palyginti su savo komanda.

Taigi iššūkis jums yra pasiekite tą patį su savo „WordPress“ darbu / užduotimis.

Kitaip tariant, kad ir ką galėtumėte perduoti išorės paslaugų teikėjai, tai reikia padaryti ekonomiškai efektyviai, laiku pristatyti ir būti pakankamai geros kokybės.

Pateiksime aukščiau pateiktą teiginį kaip bendrą nuorodą į tai, ko turėtume siekti teikdami nuomos paslaugas.

Be to, verta turėti tam tikrą pagrindinį kodų lapą, kuriame būtų aiškiai nurodyti labai konkretūs tikslai. Keletas galimų tikslų, kuriuos galite išsikelti iš „WordPress“ darbo perkėlimo:

 • Išleiskite XX% mažiau laiko užduotims, susijusioms su „WordPress“, neprarasti galutinio rezultato kokybės.
 • Užmegzkite ilgalaikius santykius su vienu užsakovu ar įmone.
 • Skirkite XX% viso projekto biudžeto išorės ištekliams (tokiu būdu jūs galite perduoti dalį darbo ir vis tiek užsidirbti naudos).

Ką „WordPress“ dirba perkeldamas paslaugas

Tikriausiai jau turite bendrą idėją, ką galėtumėte perduoti, nes skaitote tai. Taigi dabar būtų tinkamas laikas suaktyvinti „Evernote“ ir atlikti trumpą protų šturmą.

Norėdami padėti jums, čia pateikiamos kelios įprastos „WordPress“ užduotys, nuo kurių galite pradėti (iš dizainerio, kuriančio svetainę klientui, perspektyvos):

 • Užbaikite „PSD į WordPress“ konvertavimą. Aš kalbu apie darbą nuo pradžios iki pabaigos. Jūs suteikiate jiems keletą PSD; jie suteikia jums keletą PHP.
 • „WordPress“ diegimas ir sąranka. Atrodo, paprasta, tačiau tai pridedama, kai tik jūs turite išplėsti keletą svetainių.
 • „WordPress“ svetainių saugumas. Šiuo metu „WordPress“ sauga vyksta labai daug – naujos grėsmės viešinamos gana dažnai ir su jomis kovojantys papildiniai. Jei norite ką nors sutvarkyti svetainėse, kuriose anksčiau buvote, gali būti gera idėja.
 • Atlikite rankinio kodo pataisas, kad įgalintumėte pasirinktines funkcijas. Visada to nori kažkas, ko nori tavo klientas, bet tai nėra lengva padaryti naudojant papildinius.
 • Klientų palaikymas sprendžiant „WordPress“ problemas. Tiesiog tam, kad galėtum atsakyti į tavo klientų klausimus.

Paprastai tariant, kuo konkretesni esate su užduotimis, kurias norite perduoti, tuo geriau.

(Nori perduoti "„WordPress“ dalykai" tikriausiai neduos nei gerų rezultatų, nei gero užsakovo.)

Kaip perduoti „WordPress“ darbą

Taigi kitas šio proceso žingsnis yra nuspręsti, kokį požiūrį turėtumėte pasirinkti, kai užsakote darbus. Apsvarstykite šiuos tris pagrindinius kelius:

 • a) Tik paprastų vienkartinių užsakomųjų paslaugų teikimas.
 • (b) samdyti laisvai samdomą darbuotoją, kad jis galėtų dirbti su ja kelis kartus.
 • c) bendradarbiavimas su agentūra ir galbūt partnerystės užmezgimas.

Atsižvelgdami į laiką ir pinigus, kuriuos norite investuoti, ir tai, kaip užtikrintai jaučiate savo darbo delegavimo įgūdžius, galite čia atspėti ir pasirinkti kelią, kuris jums atrodo tinkamiausias..

Kad tai būtų lengviau, pažvelkime į kiekvieno kelio privalumus ir trūkumus.

a) Tik paprastų vienkartinių užsakomųjų paslaugų teikimas

Pliusai
MINUSAI
 • Tam reikia tik nedidelių finansinių investicijų.
 • Lengva išskirti mažas „WordPress“ užduotis iš jūsų didesnio projekto.
 • Vienu metu galite išbandyti kelis užsakovus.
 • Šio tipo užsakomosios paslaugos gali sukelti didesnį gedimų procentą. Pagalvok apie tai, ar tai yra geresnis sprendimas pasamdyti kieno nors sūnėną už 10 USD, kad būtų sukurtas tik svetainės logotipas, ar geriau samdyti agentūrą, kuri suprojektuotų visą svetainę kartu su logotipu? Kuris požiūris greičiausiai baigsis nesėkme?

(b) samdyti laisvai samdomą darbuotoją, kad jis galėtų dirbti su ja kelis kartus

Pliusai
MINUSAI
 • Galite užmegzti ryšį su vienu žmogumi ir išmokyti jį, ko iš jo tikitės.
 • Tai vis dar prieinama.
 • „WordPress“ pasaulyje yra daugybė laisvai samdomų specialistų.
 • Kiekvienam iš eilės vykstančiam projektui reikia mažiau trinties vadybos srityje ir jie turi pasiekti tokią kokybę, kokios tikitės.
 • Prieš tai, kai abi šalys žino ir supranta, ko tikisi kita šalis, yra mokymosi kreivė.
 • Tinkamo žmogaus paieška gali užtrukti.

c) bendradarbiavimas su agentūra ir galbūt partnerystės užmezgimas

Pliusai
MINUSAI
 • Jūsų šansai atlikti kokybišką darbą yra patys didžiausi (jei dirbate su gerbiama agentūra).
 • Jūsų darbas visada bus pristatytas laiku ir tikriausiai jį peržiūrės keli žmonės, prieš susisiekdami su jumis.
 • Kaina.

Kur perduoti „WordPress“ darbą

Gerai, kad, manau, šiuo metu apsisprendėte ir žinote, kurią „WordPress“ darbo dalį norite perduoti, taip pat kaip norite tai padaryti. Taigi dabar pakalbėkime apie tai, kur kreiptis.

Čia išvardinsiu kelias svetaines ir atsižvelgiant į jūsų pasirinktą kelią, kai kurios bus tinkamesnės nei kitos.

Koduojama

koduojamas

Išskirtinė „WordPress“ laisvai samdomų vertybinių popierių rinka, žinoma, kad ji nepriima visų, kurie kreipiasi į platformą. Griežta politika, rodanti tik kompetentingų laisvai samdomų vertėjų profilius, metams bėgant padėjo sustiprinti „Codeable“ autoritetą tarp „WordPress“ profesionalų. Čia galite rasti įvairių laisvai samdomų darbų, už kuriuos mokama mažiausiai 60 USD per valandą.

Fiverr

fiverr

5 USD koncertų karalystė. Už kiekvieną „Fiverr“ sąraše nurodytą (-ą) paslaugą galima nusipirkti už 5 USD (kai kuriuos priedus galima pridėti už papildomą mokestį). Yra daugybė „WordPress“ kategorija ten. „Fiverr“ puiku yra tai, kad paprastas užduotis galite atlikti palyginti greitai ir be jūsų priežiūros. Neigiama yra tai, kad kokybė gali skirtis ir jūs galite apsiriboti tik ten išvardytų darbų rūšimis.

ŽmonėsPerHour

žmonių per valandą

Ši svetainė yra šiek tiek panaši į „Fiverr“, tačiau darbų kainos žymimos valandomis – nuo maždaug 5 USD iki 500 USD ir daugiau. Daugumoje valandinių valandų aprašymai yra geri, kitų vartotojų pateikiami įvertinimai ir komentarai. Katalogas yra labai geras ir apima daug galimos „WordPress“ užduotys.

Upwork

aukštyn kojom

Tai turbūt pati populiariausia užsakomųjų paslaugų / laisvai samdomų paslaugų svetainė. Ieškodami „WordPress“ iš tikrųjų gausite 500 rezultatų puslapių, taigi yra iš ko rinktis. Čia rasite žmonių, galinčių atlikti bet ką, kas susiję su „WordPress“, pradedant nuo paprastų užduočių ir baigiant sudėtingų projektų valdymu.

Guru

guru

Kitas, mes turime „Guru“, kuris daugeliu aspektų yra labai panašus į „Upwork“. Manoma, kad ši svetainė geriau tinka įdarbinti JAV įkurtas komandas ir specialistus. Taip pat daugybė agentūrų išvardija savo paslaugas. Žvilgtelk skyriuje „WordPress“.

WPRiders

vyniotojai

Agentūra, teikianti pasirinktinį „WordPress“ darbą – pasirinktinių „WordPress“ įskiepių kūrimas, svetainių kūrimas nuo nulio, fonų kūrimas ir svetainės greičio optimizavimas. Atsižvelgiant į jų 14 metų patirtį su daugiau nei 1000 klientų, „WPRiders“ yra būtinas kontaktas rimtam tinklalapio kūrimui. Jie imasi projektų nuo 600 USD.

Jei turite naują verslo idėją, „WPRiders“ ją greitai sukurs. Jie naudoja „Agile WordPress Development“ norėdami paleisti prekyvietes, prenumeratos ar narystės svetaines, e-komercijos sprendimus, e-mokymosi platformas ar svetainių sąrašus. Projektai prasideda nuo 5000 USD.

jobs.wordpress.net

darbai.wordpress

Galiausiai nepamirškime apie „WordPress“ vietinių darbo vietų platformą. Čia galite lengvai paskelbti savo darbą ir priversti ką nors padaryti tai, ko ieškote.

Kiti dėlionės gabalėliai

Pasirinkus svetainę, kurioje bus nuomojamasi, ir išvardyti dalykai, kuriuos reikia atlikti, dar nėra žaidimo pabaiga. Tuo metu vis tiek turite užpildyti galvosūkį su pora trūkstamų dalių.

Pagrindinis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, būtų tai, kaip pradėti įdarbinti savo darbuotojus ir ko bėgant laikui ieškoti kvalifikuoto užsakovo..

Kitas dalykas yra mokymas – išmokyti juos (bent jau tam tikru mastu) to, ko tikiesi ir kaip jie turėtų atlikti savo darbą. Jei dirbate su asmeniu, šis žingsnis yra būtinas.

Galiausiai turite nustatyti tam tikrą darbo valdymo aplinkos formą, kurioje galite prisijungti, kad patikrintumėte progresą ir pateiktumėte grįžtamąjį ryšį.

Tai yra viskas, ko mes čia neliečiame, nes tai turbūt padarytų šį vadovą dvigubai ilgesnį. Bet nesivaržykite ir praneškite mums, jei norite sužinoti ir apie tuos dalykus (?).

Tuo tarpu koks jūsų dabartinis būdas tvarkyti „WordPress“? Ar turite patikimą asmenį, kuris rūpinasi už jus?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector