Kaip gauti klientų atsiliepimus ir ką su jais daryti vėliau – puikus vadovas

Kaip gauti klientų atsiliepimus ir ką su jais daryti vėliau – puikus vadovas

Kaip gauti klientų atsiliepimus ir ką su jais daryti vėliau – puikus vadovas
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kaip gauti klientų atsiliepimus ir ką su jais daryti


Klientų atsiliepimai yra bet kokio verslo gyvybiškai svarbi dalis. Jei norite pritraukti didesnių ir geresnių klientų, pirmiausia turite parodyti, kad gerai jaučiate tai, ką darote. Ir nesvarbu, kaip jums patogu parduoti save, pagyrimas labiau įtikimas, kai jis ateina iš kažkieno. Svarbus kiekvieno verslininko įgūdis yra žinoti, kaip gauti atsiliepimą apie klientą.

Šis vadovas bus parodys, kaip gauti klientų atsiliepimus, kurie padės pritraukti daugiau, geresnio verslo. Norėdami tai padaryti, jums parodysime, kaip sukurti tobulą užklausą ir kaip parašyti savo atsiliepimų šablonus, kad klientams būtų lengviau atlikti procesą..

Galia rašyti savo atsiliepimus

Jei esate naujas verslo savininkas, idėja parašyti savo atsiliepimus gali pasirodyti neįdomi. Galų gale tai turėtų būti asmeninės rekomendacijos. Ar jie vis tiek ką nors reiškia, jei juos rašo jūs, o ne jūsų klientai?

Kita vertus, jūsų klientai tai mato kitaip.

Jie gali pamėgti jūsų darbą ir mielai jus rekomenduos, tačiau tai yra dar viena užduotis, esanti jau pilnų darbų sąraše. Jei parašysite atsiliepimą ir viskas, ką jie turi padaryti, yra jį pasirašyti, tai yra vienas dalykas, dėl kurio reikėtų nerimauti.

Kai kuriuos savo atsiliepimus rašysite partijomis, kartu su šablono užklausos el. Laišku, galėsite tai padaryti paprašykite kliento atsiliepimo per kelias trumpas minutes, ir jiems tampa lengviau duoti jums parodymą per dar trumpesnį laiką.

Kaip parašyti savo atsiliepimus klientui patvirtinti

rašyti atsiliepimus

Galite rašyti savo atsiliepimus naudodamiesi tokiu trijų žingsnių procesu:

1. Nuspręskite, ką norite pabrėžti

„Brainstorm“ pateikia sąrašą dalykų, kuriuos norite pabrėžti apie savo verslą. Pvz., Galbūt norėsite pabrėžti, kaip glaudžiai bendradarbiaujate su klientais arba kaip greitai jūsų darbas duoda rezultatų.

Siekite bent penkių skirtingų dalykų, apie kuriuos norite pasakyti savo atsiliepimuose.

2. Parašykite kiek įmanoma daugiau atsiliepimų per vieną valandą

Parašykite kuo daugiau 2–3 sakinių atsiliepimų per valandą, naudodami laikmatį, kad įsitikintumėte, jog to nepadarysite visą dieną. Remkite kiekvieną atsiliepimą konkrečiu jūsų verslo aspektu, kurį nusprendėte pabrėžti. Negalima ilgai laukti nė vieno liudijimo. Norite sudaryti 20 ar daugiau sąrašų, todėl jums nereikės pakartoti šio pratimo ilgą laiką.

Tuo pačiu metu nesivaikykite istorijų ar nieko. Tai turėtų būti susiję su faktais.

3. Redaguokite savo atsiliepimus aiškumo ir rašybos tikslais

Perskaitykite atsiliepimus ir ištaisykite klaidas. Jūs nenorite, kad jūsų atsiliepimai būtų per šalti ar profesionalūs, tačiau taip pat nenorite, kad jūsų klientai (ar potencialūs būsimi klientai) būtų atitraukti dėl akivaizdžios rašybos klaidos. Arba, dar blogiau, būti taip supainioti, kad jie palieka jūsų svetainę.

Liudijimų pavyzdžiai

Nežinai, ką rašyti? Štai keletas atsiliepimų pavyzdžių, kaip pradėti:

(Tuščia) buvo malonu dirbti. Kiekviename proceso etape ji bendravo su manimi. Jos ATEITIS atitiko visus mano funkcionalumo reikalavimus ir viršijo estetinius lūkesčius.
Mes kreipėmės (tuščia) su sudėtingais poreikiais ir sunkiu mūsų įmonės pradžios terminu. Ji iškart suprato mūsų poreikius ir laiku surinko puikų dalyką.
(Tuščias) pavertė mūsų AČIĄ į kažką modernaus ir įspūdingo. Jie pateikė pažangų TAI ir TAI, ir mes negalėjome būti laimingesni rezultatais.
(Tuščias) ne tik pastatė mums gražų dalyką, bet ir apmokė mūsų darbuotojus kai ką, kad galėtume su tuo dirbti.
Net po to, kai mūsų ATRANKAS buvo paleistas, (tuščias) ir toliau yra komunikabilus ir paslaugus. Bet kuriuo metu, kai kyla problemų ar norime atnaujinti savo daiktą, galime pasikliauti (tuščia).

Jei šiuos šablonus naudosite kaip pagrindą savo pirmiesiems atsiliepimams, būtinai juos pakeiskite "Tuščias" su savo vardu ir pakeisk žodžius aplink – viskas didžiosiomis raidėmis. Nenorite, kad klientai šiame straipsnyje rastų savo žodžius, parašytus žodžiu!

Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, taip pat galite pasižvalgyti į kai kuriuos mano laisvai samdomų vertėjų rašymo svetainėje pateiktus atsiliepimus:

„Dianna“ atsiliepimai

Kaip gauti klientų atsiliepimus su el. Pašto šablonu

gauti liudijimus

Parašę savo atsiliepimus, galite sukurti šablono el. Laišką, kurį naudosite reikalaudami iš savo klientų. Jūsų tikslas čia turėtų būti kuo greitesnis ir lengvesnis jūsų klientų prisijungimas prie jūsų sukurtų atsiliepimų..

Jūsų el. Pašto adresas turėtų būti toks:

 • Priminkite savo klientui apie darbą, kurį atlikote kartu.
 • Ačiū jiems už darbą.
 • Paklauskite, ar jie norėtų jums duoti atsiliepimą.
 • Pasiūlykite atsiliepimą, kurį pats parašėte.
 • Paprašykite jų pasirašyti ant jūsų parašyto atsiliepimo arba naudoti jį kaip įkvėpimą vienam iš jų.
 • Pasakykite jiems, kur bus naudojamas atsiliepimas.

Norite visus šiuos dalykus įvykdyti per trumpiausią įmanomą laiką. Siekite ne daugiau kaip keturių 2–3 sakinių pastraipų, įskaitant jūsų siūlomą atsiliepimą.

Kai jis bus baigtas, el. Pašto šablonas turėtų perskaityti taip:

Gerb. (Kliente),

Buvo malonu dirbti kartu su jumis (projektas). Dar kartą ačiū, kad pasirinkote dirbti su manimi.

Man buvo įdomu, ar jūs ketinate pateikti mano svetainės atsiliepimą? Kažkas panašaus į žemiau pateiktą citatą (aš netgi galiu naudoti šią tikslią citatą, jei norite):

"(Tuščia) ne tik sukūrė mums gražią svetainę, bet ir apmokė mūsų darbuotojus valdyti „WordPress“, kad galėtume patys atnaujinti svetainę."

Būčiau nuoširdžiai dėkingas, jei pasirašytumėte ant šio atsiliepimo arba parašytumėte savo. Atsiliepimas bus pateiktas mano svetainėje ir taip pat gali būti naudojamas privačiuose el. Laiškuose su potencialiais klientais.

Ačiū už sugaištą laiką,
(Tuščias)
(Interneto svetainė)
(Kontaktinė informacija)

Daugelis klientų mielai atsijungs nuo bet ko, ką jiems išsiuntėte. Geriausi klientai papasakos apie tuos atsiliepimus, parašydamas išsamią ataskaitą apie tai, kaip tu jiems padėjai. Bet kuriuo atveju, šis el. Pašto šablonas yra skirtas kliento atsiliepimams gauti, kuriuos galite naudoti rinkodaros veikloje.

Kaip tinkinti užklausų el. Laiškus

Kai mokotės gauti klientų atsiliepimus, svarbu atsiminti, kad niekam nepatinka jaustis numeriu. Šablonai gali sutaupyti laiko, tačiau jie taip pat rizikuoja suklaidinti jūsų klientus. Norėdami to išvengti, siųsdami atsiliepimo prašymą turėtumėte tinkinti šabloną įvairiais būdais:

 • Pakeiskite visus (kliento) egzempliorius asmens vardu.
 • Pakeiskite (projektą) projekto pavadinimu.
 • Pridėkite vieną sakinį apie tai, kas jums ypač patiko dirbant su klientu.
 • Išjunkite tą liudijimą, kuris anksčiau nebuvo naudojamas.

Šios nedidelės, bet veiksmingos šablono el. Pašto modifikacijos parodys jūsų klientui, kad jūs galvojate apie juos, o ne tik apie jūsų esmę.

Kada paprašyti atsiliepimo

prašyti atsiliepimų

Paskutinis žinojimas, kaip gauti klientų atsiliepimus, yra supratimas, kada jų paprašyti. Yra du idealūs laikai, kai reikia paprašyti atsiliepimo:

1. Pasibaigus laikui, dirbkite kartu

Jei dirbate prie didelio vienkartinio projekto, natūralus laikas paprašyti atsiliepimo yra tada, kai projektas bus baigtas. Jei tai sutampa su įmonės ar produkto paleidimu, galbūt norėsite palaukti iki savaitės po paleidimo, kai jūsų klientas patirs mažiau streso..

2. Po trijų mėnesių

Kai kurie klientai nori, kad jūs atliktumėte nuolatinę priežiūrą arba sukurtumėte turinį savo svetainei ir (arba) socialinės žiniasklaidos platformoms. Galbūt dirbsi su šiais žmonėmis metus ar dvejus, bet nesinori tiek ilgai laukti atsiliepimo, ypač jei jie yra vieni iš pirmųjų jūsų klientų. Trys mėnesiai suteikia jiems laiko priprasti dirbti su jumis ir suprasti jūsų vertę, o greičiau nei vėliau gausite atsiliepimą, kad galėtumėte ieškoti naujų klientų..

Kaip naudotis klientų atsiliepimais

naudokitės atsiliepimais

Dabar, kai jūs suprantate, kaip gauti klientų atsiliepimus, turite suprasti, ką su jais daryti.

Čia yra keletas būdų, kaip galite naudoti klientų atsiliepimus, kad pateiktumėte savo darbą:

1. Apžvelkite aplinkinius atvejų tyrimus

Atvejo analizėse naudojamasi anekdotinių įrodymų ir statistinių duomenų deriniu, siekiant parodyti, kodėl kažkas yra ar nėra efektyvu. Čia, „CodeinWP“, mes atlikome išsamų atvejo tyrimą, kaip sužinojome pirmuosius 4000 prenumeratorių savo el. Pašto adresų sąraše.

Kai vienas iš jūsų klientų pateikia jums išplėstinį atsiliepimą, galite naudoti jį kaip atvejo analizės, rodančios, kaip jūs jiems padėjote, pagrindą. Mes atlikome tokio tipo rinkodaros atvejo analizę čia, „CodeinWP“, dar tada, kai įmonė pirmą kartą pradėjo veiklą ir daugiausia apie tai "PSD į „WordPress“" paslaugos. Kūrinys buvo atliktas remiantis Samo Lloydo atsiliepimais. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo atveju atsiliepimas buvo toks išsamus, kad mes leidome jam stovėti daugiausia savarankiškai. Galbūt norėsite pridėti papildomos medžiagos, kad sukonkretintumėte tai, ką jūsų klientas pasakė jūsų atvejo analizėje.

2. Parodykite juos savo svetainėje

Yra keletas skirtingų vietų, kuriose galite pateikti atsiliepimus savo svetainėje:

 • Jūsų viršuje ir (arba) apačioje "Apie" puslapis
 • Ant atskiro "Atsiliepimai" puslapis
 • Konkrečių produktų nukreipimo puslapiuose
 • Šoninėje juostoje
 • Poraštėje

Tikriausiai norėsite pateikti geriausius savo atsiliepimus daugiau nei vienoje iš šių vietų.

Nepamirškite, jei galite, įtraukti kliento nuotrauką. Tai padaro liudijimą realų. Štai vieno iš mūsų redaktorių pavyzdys:

colino atsiliepimai

3. Įtraukite juos į pasiūlymus

Kuriate naujo kliento pasiūlymą? Įtraukite keletą atsiliepimų, kad galėtumėte potencialiems klientams parodyti, kad žinote, ką darote. Jei naudojate interneto dizaino pasiūlymo šabloną, netgi galite įtraukti visus savo atsiliepimus, tada prieš siųsdami pasiūlymą pašalinkite kai kuriuos, kiekvienam klientui laikydami tik tinkamiausias citatas..

4. Paverskite juos vaizdiniu turiniu

Savo socialinės žiniasklaidos tinklaraštyje „Revive.Social“ mes daug kalbame apie socialinės medijos grafinis dizainas. Vaizdai labiau traukia dėmesį tiek socialinėje žiniasklaidoje, tiek jūsų svetainėje, todėl naudokite tokią programą kaip Drobė paversti savo geriausius atsiliepimus į akį traukiančią grafiką.

5. Paskelbkite juos savo socialinėje žiniasklaidoje

Nesvarbu, ar skelbiate juos kaip grafiką, ar kaip paprastą citatą, atsiliepimų paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje gali būti stiprus motyvatorius žmonėms, galvojantiems apie darbą su jumis. Taip pat galite pažymėti savo klientus šiuose įrašuose, kad padidintumėte jų pasiekiamumą.

Paskutinės mintys, kaip gauti klientų atsiliepimus

Dabar, kai jūs suprantate, kaip gauti klientų atsiliepimus, galite sukurti socialinį įrodymą, kurio jums reikia, kad pasisektų.

Gavę patikimą klientų atsiliepimų rinkinį, jie gali tapti galingiausiais įrankiais jūsų rinkodaros strategijoje.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector