Jei nesiūlote to kaip „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas / agentūra, paliekate pinigų ant stalo

Jei nesiūlote to kaip „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas / agentūra, paliekate pinigų ant stalo

Jei nesiūlote to kaip „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas / agentūra, paliekate pinigų ant stalo
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Aišku, „WordPress“ retai sugenda savaime … kaip automobilis ar jūsų šaldytuvas. Bet kartais, kai tik atsiranda naujų saugos problemų ar klaidų, kai kurie papildiniai pradeda veikti nesąžiningai ir net pačiai duomenų bazei reikia pavasario valymo.


Taigi „WordPress“ yra puikus produktas, kuriam nereikia priežiūros.

Ir laikui bėgant problemos paprastai didėja. Dažniausias požymis, kad kažkas ne taip, ir lengviausia pastebėti, yra svetainės greičio mažėjimas. Tai visada yra žadintuvas, kurį žiniatinklio valdytojas turi atlikti tam tikrą priežiūrą.

Tačiau ką daryti, jei žiniatinklio valdytojas nėra tas „WordPress“ išmanusis? O kas, jei jūsų klientas tiesiog nori, kad jų prakeikta svetainė tinkamai veiktų (!) Ir kuriai nelabai rūpi atlikti administracinį darbą.
Kaip pritraukti klientus, mokėti-mokėti per mėnesį

Na, čia galite įsitraukti į paveikslėlį ir pasiūlykite jiems „WordPress“ patikrinimo paketą už mėnesinį mokestį.

Todėl štai ką aptarsiu šiame įraše:

 • kaip į savo pasiūlymą įvesti „WordPress“ patikrinimo paketą,
 • kaip tai padaryti kaip saugias pasikartojančias pajamas,
 • kaip sudėlioti daiktus taip, kad leistų uždirbti papildomų pinigų ir toliau,
 • ir, svarbiausia, kaip padaryti klientą laimingą pakeliui.

Tada tada! Pradėkime nuo pirmojo prieštaravimo:

"Ar „WordPress“ nėra pakankamai paprastas naudoti, kad klientai galėtų ją prižiūrėti patys?"

Kiek mes norėtume tikėti, kad „WordPress“ gali prižiūrėti bet kas, tai nėra visiškai tas atvejis.

Pažvelkime į pačią pagrindinę visų su priežiūra susijusią užduotį – atnaujinti „WordPress“ branduolį. Kaip matome iš oficiali statistika, populiariausia „WordPress“ versija yra 4.1, tačiau ją vis dar naudoja tik apie 46 procentai visų „WordPress“ svetainių. Tai reiškia, kad kiti 54 procentai naudoja pasenusią programinę įrangą.
statistika

Kodėl? Priežastys gali būti daug. Dėl kitos pastabos esu įsitikinęs, kad kai kurios iš šių svetainių tai daro tikslingai (jos gali naudoti modifikuotas pagrindines versijas ir pan.). Manau, kad dauguma žmonių, sėdinčių pasenusiame „WordPress“, net nežino apie galimybę / būtinybę jį atnaujinti.

Galbūt jie nežino, kad turėtų atlikti atnaujinimą. Gal jie nežino, kaip tai padaryti. Ir galbūt jie nežino, kad tokia galimybė net yra (kai kurie kūrėjai klientams suteikia tik redaktoriaus paskyras, o ne administratorių, taip pat supaprastintą administratoriaus sąsają).

Todėl, kadangi dauguma žmonių negali patys atlikti net pagrindinės priežiūros užduoties, todėl galite manyti, kad jiems nereikia jūsų pagalbos?

Kodėl verta parduoti patikrinimų paketą?

Visų pirma, tai sutaupo daug streso.

Štai ką turiu omenyje. Kaip manote, kam paskambins jūsų klientas, jei staiga sumažės jo svetainė ar kiltų kokių nors problemų?

Akivaizdu, kad jūs.

Ir problema yra ta, kad tie skambučiai linkę sulaukti tada, kai problemos jau yra daugiau nei rimtos.

Todėl jūs galite beveik užkirsti kelią tam, kad būsite pirmasis susisiekę ir pasiūlę nuolatinę paslaugą tiesiai iš „get-go“. Tai taip pat suteikia jums puikią galimybę nusistatyti teisingus lūkesčius ir tiksliai apibūdinti, apie ką jūsų paslauga yra, kas yra jos dalis, o kas ne. Visa tai galima pasakyti sutartyje.

Tačiau iš tikrųjų yra daugiau priežasčių, kodėl patikrinimo paketas yra gera idėja.

Pavyzdžiui, „WordPress“ laisvai samdomų vertėjų gyvenimas kartais gali būti sunkus.

Šiame karjeros etape nesunku rasti tiek daug darbo, kad net neturite laiko išgerti kavos, o tada grįžti į tai, kad kitą mėnesį nedirbate. Tai gali būti žudikas jūsų esmei ir jūsų sugebėjimui palaikyti šviesą.

Į šį paveikslą įtraukus keletą pasikartojančių pajamų, gali būti didžiulė. Net jei suma iš viso nėra didžiulė. Vis dėlto, ką jis jums suteikia, yra tikrumas, kad ir kokia bebūtų, vis tiek galite tikėtis, kad X doleris ateis jūsų keliu 30-ą dieną..

Bet tai tik vienas privalumas.

Aš sakyčiau, kad dar svarbiau yra tai, kad teikdami bet kokias nuolatines paslaugas, jūs iš tikrųjų palaikote ryšį su savo klientais ir užmezgate ryšius. Tai sukuria didžiulę galimybę kiekvieną kartą jiems pasiūlyti ką nors naujo, neskambant, kad jūs tiesiog mėtote daiktus prie sienos.

Pavyzdžiui, kiekvienais metais galite pasiūlyti jiems atnaujinti dizainą. Arba SEO auditas. Kad ir kaip būtų, klientas reaguos daug geriau, jei palaikysite ryšį su jais ištisus metus.

Galiausiai, periodiškai gaunamos pajamos laikui bėgant didėja. Kitaip tariant, jei jūsų klientams jūsų paslauga atrodo tikrai naudinga, vargu ar jie atšauks jūsų paslaugą. Tokiu atveju kiekvienas naujas klientas, kurį įtikinate pavaizduoti, tiesiog padidina jūsų esmę.

Ką pasiūlyti kaip savo patikrinimo paketo dalį

Yra daugybė galimybių, tačiau gera dalis yra tai, kad jums nereikia siūlyti visko, kas yra po saule. Galite patogiai pasirinkti ir pasirinkti dalykus, kurie jums yra prasmingiausi – dalykus, kuriuos moki.

Vėlgi, idėja yra palengvinti darbą jums pačiam, kad jį būtų galima atlikti gana greitai ir nesukelti daug galvos skausmo pakeliui.

Čia pateikiami keli atskiri paketai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

1. Atnaujinimų paketas

 • Visų pirma, palaikykite kliento svetainę veikiančią naujausia stabilia „WordPress“ versija. Tai svarbu dėl saugumo, be to, tai leidžia klientui gauti naudos iš reguliariai pristatomų naujų funkcijų.
 • Tada patikrinkite, ar papildiniai vis dar yra atnaujinti. Daugelis žiniatinklio valdytojų yra linkę visiškai nepastebėti papildinių. Aš turiu omenyje, kad visi pastebės naują atnaujinimo raginimą iš papildinio, bet kas, jei duotas papildinys nebuvo atnaujintas per daugelį metų? „WordPress“ jums apie tai nepraneš. Taigi peržiūrėkite įdiegtų papildinių sąrašą po vieną ir patikrinkite, ar jie vis dar atnaujinami su dabartine „WordPress“ versija.

2. Saugumo ir atsarginis paketas

 • Saugumo nuskaitymas. Padėkite klientui reguliariai nuskaityti savo svetainę. Galite naudoti tokius sprendimus kaip Sucuri, „Wordfence“ saugumas. Jie atliks savo stebuklą fone ir tada pateiks jums rekomendacijas, ką daryti, jei iškiltų kokių nors problemų.
 • Atsarginės kopijos. Tvarkykite savo kliento atsargines kopijas ir įsitikinkite, kad jos iš tikrųjų yra tinkamos naudoti (visos atsarginės kopijos yra tik tokios geros, kaip galimybė jas faktiškai naudoti atkuriant svetainę). Yra keletas papildinių, kuriuos galite naudoti tvarkydami atsargines kopijas. Dalykai, kaip: „BackupBuddy“ (mūsų mėgstamiausias).
 • Uptime stebėjimas. Stebėkite svetainės veikimo laiką.

3. Optimizavimas ir atlikimo paketas

 • Talpyklos išsaugojimas ir CDN. Integruokite svetainę kaip talpyklos papildinį W3 bendra talpykla ir taip pat prijungti prie CDN paslaugos (pvz.,. „CloudFlare“). Tai padarys svetainę greitą ir prieinamą visiems lankytojams. Periodiškai tikrinkite, ar konfigūracija veikia ir ar viskas lieka be problemų.
 • Vaizdų optimizavimas. Pasiūlykite optimizuoti vaizdus, ​​kuriuos klientas naudoja svetainėje. Tai galima padaryti naudojant „viskas viename“ sprendimą, pvz Optimole. Visa operacija sutaupo daug pralaidumo ir padaro svetainę greitesnę.
 • Duomenų bazės optimizavimas. „WordPress“ duomenų bazė laikui bėgant tampa nepatogi. Kas porą mėnesių atlikdami gražų valymą, duomenų bazės išsipūtimas gali sumažėti ir viskas taps sveika. Tai galima padaryti naudojant papildinį, pvz „WP-Sweep“.
 • Papildinių optimizavimas.

4. „Analytics“ paketas

Nors jūsų klientas tikriausiai reguliariai tikrins savo analizės / srauto įrankį, galite padėti jam tai padaryti efektyviau. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti:

 • Nurodomi lankomiausi puslapiai ir pateikiami pasiūlymai, kaip juos dar labiau patobulinti (padauginti rezultatus).
 • Nurodomi mažiausiai žiūrimi puslapiai. Neišvengiamai ne viskas bus pataikymas į svetainę, o kai kurie puslapiai per visą savo gyvenimo laiką pritrauks tik keletą lankytojų. Galite ieškoti blogiausiai veikiančių puslapių ir įrašų, pasiūlyti klientui juos ištrinti ir nukreipti URL į geresnį turinį arba pakartotinai naudoti turinį naujiems įrašams ar puslapiams..
 • Surasti nutrūkusias nuorodas. Maždaug kas mėnesį galite nuskaityti kliento svetainę naudodami papildinį, pvz Sugedusių nuorodų tikrintuvas ir tada sutvarkyti visus aklavietės. Tai yra dar vienas dalykas, kuris turės teigiamos įtakos svetainės SEO.

5. Funkcionalumo išplėtimo paketas

 • Padėkite jiems įdiegti naujus papildinius. Retkarčiais jūsų klientas užstrigs ant papildinio, kurį norės išbandyti svetainėje. Tačiau ne visi įskiepiai veikia tiesiai iš dėžutės, o kai kurie iš jų gali sukelti rimtų problemų (net baltas mirties ekranas). Pasiūlykite savo pagalbą, kaip saugiai įdiegti tuos naujus papildinius.
 • Rekomenduokite naujus papildinius, kurie gali būti naudingi klientui. Iš esmės tas pats, kas aprašyta aukščiau, tačiau šį kartą jūs rekomenduojate papildinius. Tai galite padaryti atsižvelgdami į kliento poreikius ir funkcijas, kuriomis jie naudojosi iki šiol.
 • Siūlykite aukščiausios kokybės papildinius mažomis kainomis. Kai kurios papildinių parduotuvės siūlo savo produktus pagal agentūrų licencijas, kur jums leidžiama juos įdiegti savo klientų svetainėse.

6. „WordPress“ darbas per valandą

 • Siūlykite X valandas bet kokio su „WordPress“ susijusio darbo kaip tikrinimo paketo dalį. Gal klientui reikalingas optimizuotas nukreipimo puslapis ar kažkas.

Tai apibendrina visus paketus, apie kuriuos galiu galvoti. Vėlgi, aš nemėginu pasakyti, kad turėtumėte pasiūlyti juos visus. Tiesiog išsirinkite tuos dalykus, kurie jūsų atveju turi prasmę.

Galiausiai apie dramblį kambaryje – kainodara. Bijau, kad išsiaiškinsi, kas ši dalis, visiškai tu. Aš negaliu pasakyti, kokia turėtų būti jūsų valanda laiko, kad turėtumėte suaktyvinti „Excel“ ir apskaičiuoti tai patys.

Čia yra apgaulingas lapas, kurį galite naudoti:

 1. Pabandykite įvertinti, kiek valandų per mėnesį turėsite praleisti su kiekvienu klientu kaip dalį patikrinimo paketo.
 2. Kai turėsite šį skaičių, tiesiog padauginkite jį iš norimo valandos tarifo ir turėtumėte turėti gerą rutulio dydžio sumą, kurią galite pradėti nuo.
 3. Laikui bėgant, pakoreguokite ją, atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.

Kaip parduoti „WordPress“ patikrinimo paketą

Kaip ir daugumos produktų ar paslaugų atveju, pirmiausia turite pasakyti, kad teikiate savo paslaugas daugiausia naudos – kitaip tariant …

Pasakyk jiems, kas jiems yra

Aš sakyčiau tai, ką jūs tikrai čia parduodate, yra ramybė. Štai dalykas; „WordPress“ palaikymas yra užduotis, kuri gali užtrukti daug laiko, užduotis, kuri yra varginanti ir kurią reikia atlikti atsargiai (todėl svetainė dėl kai kurių problemų priežiūros metu nenusileidžia). Be to, tai yra techninė, svarbu svetainės gerovei, greičiui ir bendrai prieigai tiek lankytojams, tiek „Google“..

Todėl, jei jūsų paslauga bus išdėstyta kaip sprendimas, suteikiantis klientui ramybės, perduodant šią atsakomybę jums, gali būti geras pardavimo taškas.

Dabar, kada yra geriausias laikas parduoti?

Nenuostabu, kad tai yra tada, kai jūs dirbate su savo pirminiu pasiūlymu dėl naujo kliento – kai jie tik ruošiasi priimti jus į pagrindinį pasiūlymą (kuriate jiems svetainę). Tuo metu jie taip pat jautriau reaguoja į bet kokius jūsų parduodamus pardavimus.

Tačiau triukas yra sumaniai išdėstyti tuos pardavimus.

aš paklausiau Rubenas Gamezas, įkūrėjas Pasiūlymo eskizas (pasiūlymo programinė įranga) ir klientų pasiūlymų ekspertas, padėsiantis man čia pasidalyti ir pasidalyti koks būtų jo patarimas Nr. 1 pardavimo / pasiūlymo tema laisvai samdomiems darbuotojams, norintiems pasiūlyti savo klientams nuolatines paslaugas. Štai ką jis pasakė:

Rubenas Gamezas
Pasiūlyme pateikite tris variantus.

 • Pirmasis yra pats paprasčiausias ir mažiausios kainos pasirinkimas, į kurį neįeina nuolatinės paslaugos.
 • Į kitą aukštesnę kainą įtraukiamos nuolatinės paslaugos, kurios labiausiai susijusios su darbu, kurį ką tik padarėte jiems.
 • Į brangiausią paketą įeina viskas iš kitų dviejų, tačiau visapusiškesnė ir laisvų rankų tipo nuolatinė paslauga.

Aukščiausios kainos pakopoje taip pat galite eksperimentuoti, įtraukdami paslaugą ar dvi, šiek tiek mažiau tiesiogiai susijusias su joms atliktu darbu (tačiau vis tiek aktualiu ir naudingu)..

Štai pavyzdys, kaip galite tai pritaikyti:

 • Pirmasis variantas yra jūsų standartinis svetainės kūrimo paketas, be nuolatinių paslaugų. Tai pigiausias paketas.
 • Antrasis variantas yra brangesnis. Tai yra variantas Nr. 1 ir, tarkime, atnaujinimų paketas bei saugos ir atsarginės kopijos, apie kuriuos anksčiau kalbėjome šiame pranešime. Šie du paketai greičiausiai jums yra sunkiausi.
 • Trečioji galimybė yra 2 variantas ir kiti jūsų išsamesni vykdomi paketai.

Dabar čia yra skandalistas, pasiūlykite 2 ir 3 variantus tame pačiame kainos taške.

Tai triukas, kurio išmokau skaitydamas Prognozuojamai neracionalus Dano Ariely. Idėja yra įtikinti klientus visada pasiimti brangiausią jūsų pakuotę. Jei jie gali tiesiogiai palyginti dviejų pakuočių vertę ir tada pastebėti, kad kaina yra ta pati, jie daug labiau linkę pasirinkti „aukščiausios klasės“ variantą. Tai įrodė Ariely atlikdamas savo tyrimus ir eksperimentus.

Gerai, manau, kad viskas šiuo metu yra tema, siūlanti „WordPress“ patikrinimo paketus. Nedvejodami praneškite mums, ar tokia paslauga gali būti gera jūsų verslo idėja.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector