Geriausias „WiFi“ maršrutizatorius: palyginti su 5 populiariais maršrutizatoriais, kad jūsų darbas be vargo (be to, padarykite savo vidinį žaidėją laimingą)

Geriausio „WiFi“ maršrutizatoriaus pasirinkimas priklauso nuo to, kokį darbą (ar žaidimą) atliksite namų ar biuro tinkle..


Kai kurie žmonės domisi „WiFi“ maršrutizatoriumi, norėdami įsitikinti, kad jų smulkusis verslas turi internetą be prastovų ar negyvų zonų.

Kiti labiau domisi tvirtu ryšiu visame dideliame name – leidžia tėvams transliuoti „Netflix“ ir vaikams dirbti namų darbus skirtingose ​​namo vietose.. 

Nepaisant to, mes esame čia, kad padėtume jums rasti geriausią jūsų situacijos „WiFi“ maršrutizatorių!

Geriausias „WiFi“ maršrutizatorius

Į ką atkreipti dėmesį ieškant geriausio „WiFi“ maršrutizatoriaus

Kai kurios specifikacijos ir savybės yra universalios visiems maršrutizatoriams. Bet kartais norisi kažko ypatingo – atsižvelgiant į tai, ką veiki internete. Tai pasakius, pažvelkime į kai kuriuos įprastus dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ieškant geriausio „WiFi“ maršrutizatoriaus:

��️ Didžiausias diapazonas
Ne visada įprasta, kad maršrutizatoriaus diapazonas nurodytas specifikacijose. Jūs dažnai matysite "pratęstas" arba "ilgo nuotolio" be jokių detalių. Jūsų asortimentas tikrai priklauso nuo jūsų namo ar biuro nustatymų, todėl jį gali reikėti šiek tiek išbandyti ir grąžinti. Jei turite didelį ar unikaliai suprojektuotą namą, tinkliniai maršrutizatoriai dažniausiai veikia geriausiai.
�� Kainodara
Technikos kaina vartotojams visada yra svarbi, todėl rekomenduočiau ieškoti maršrutizatorių, kurių biudžetas mažesnis. Jei jūsų naudojimui ar būsto konfigūracijai nėra nieko ypatingo, rinkitės pigesnius, kokybiškus maršrutizatorius, kuriuos apibūdiname žemiau.
�� Dviejų ar trijų grupių
Visi jūsų perkami maršrutizatoriai turėtų būti bent dviejų juostų. Tai reiškia, kad belaidžio ryšio signalas yra transliuojamas dviem dažniais: vienas geriau geriau aprėpti, o kitas yra greitesnis.
�� Maršrutizatoriaus gyvenimo trukmė
Dėl tam tikrų priežasčių atrodo, kad vidutinis maršrutizatorius taip ilgai nesitvarko. Stebina tai, kad niekada nesimatysite, kad gamintojas pakeitė maršrutizatoriaus dėžutę. Geriausia yra žiūrėti į vartotojų atsiliepimus, kad sužinotumėte, ar yra žmonių, kurie skundžiasi dėl maršrutizatorių pertraukimo anksti.
�� Apribojimai
Belaidžio ryšio standartai kartais keičiasi, todėl svarbu turėti maršrutizatorių, palaikantį jūsų interneto paketo spartą. Nauji įrenginiai yra sukurti taip, kad būtų galima naudotis aukščiausio lygio greičiu (pvz., 100Mbps). Senesnis belaidis N maršrutizatorius neturi galimybių pasiekti tokio greičio.
�� USB palaikymas
Tam tikru metu ateityje galbūt norėsite prie maršrutizatoriaus prijungti spausdintuvą arba išorinį standųjį diską. Daugelis modemų taip pat naudoja USB prievadus. Turėdami USB prievadą maršrutizatoriuje, tam tikru metu gali būti naudinga. Jūsų tikslas turėtų būti rasti maršrutizatorių, turintį bent vieną ar du USB prievadus – su USB 3.0 palaikymu.
�� Išmaniųjų telefonų programos
Tai nėra absoliuti būtinybė, tačiau išmaniųjų telefonų programa labai palengvina tinklo nustatymą ir jame esančių įrenginių valdymą. Išmaniojo telefono programos vartotojo sąsaja yra žymiai pranašesnė už senąjį metodą, kaip atsisiųsti programinę-aparatinę įrangą per naršyklę. Programose mobiliesiems dažnai yra greiti saugos mygtukai, tėvų kontrolė ir žaidimų stiprinimas.

O dabar … geriausi WiFi maršrutizatoriai

Bet prieš tai; dažniausiai iš jūsų IPT jums bus pasiūlytas maršrutizatoriaus / modemo derinys. Nors šie maršrutizatoriai paprastai yra tinkami paprastam vartotojui, energijos vartotojams ir žaidėjams jie atrodys netinkami. Be to, ilgalaikėje perspektyvoje yra daug didesnė vertė įsigyti savo maršrutizatorių. Kas mus priveda prie:

„Netgear R7000P Nighthawk“„TP-LINK Archer C5400X“„TP-Link AC1750“„Linksys Max-Stream AC2200“„AmpliFi HD Mesh Router“
Kaina181,99 USD – 219,99 USD331,57 USD – 399,99 USD64,99 USD – 79,99 USD149,00 USD – 179,99 USD339,99 USD
Paprastiems vartotojamsTaipNeTaipNeNe
Žaidėjams ir dideliems interneto vartotojamsNeTaipNeTaipGal būt
Dideliems ar neįprastiems namamsNeTaipNeGal būtTaip

Atminkite, kad šiame straipsnyje pateiktos kainos gali būti ne visai tikslios, atsižvelgiant į „Amazon“ reklamas ir kainų pokyčius. Mes pateikiame įprastas akcijos kainas, kad galėtumėte suprasti, ko tikėtis. Be to, prieš pirkdami rekomenduojame palyginti kainas kitose vietose, tokiose kaip „Best Buy“ ir „Walmart“.

1. „Netgear R7000P Nighthawk“

„Netgear R7000P Nighthawk“

„Netgear Nighthawk“ serijoje yra keletas modelių, iš kurių galima rinktis, tačiau mums patinka „R7000P / AC2300“ kaip maršrutizatorius, kuris turėtų veikti daugumoje darbo ir namų aplinkų..

Tai yra dviejų juostų maršrutizatorius su „Gigabyte“ eternetu ir galimybėis integruoti su balso valdymo mygtukais, tokiais kaip „Amazon Alexa“.

Išmanioji tėvų kontrolė yra puiki priemonė stebėti vaikus, be to, galite apriboti interneto laiką ir nustatyti filtrus tam tikroms svetainėms.

„Netgear R7000P Nighthawk“ yra su išmaniųjų telefonų programa, skirta maršrutizatoriui nustatyti ir greičio bandymams atlikti. Taip pat turėtumėte pamatyti patobulintą transliaciją ir naršymą naudojant dvigubą 1 GHz procesorių ir iki 1625 + 600 Mbps spartą..

Kainodara ��

181,99 USD – 219,99 USD

Argumentai už ��

 • Dauguma namų interneto veiklų turėtų vykti sklandžiai, naudojant 1625 + 600 Mbps interneto spartą ir 1 GHz dual core procesorių..
 • Tinklo srautas yra prioritetinis atsižvelgiant į tai, kuriems įrenginiams ir programoms reikia daugiausiai duomenų.
 • Yra maršrutizatoriaus programa, skirta tinklo saugai valdyti, greičio bandymams atlikti ir dar daugiau. Jame taip pat yra įspėjimų, jei kyla saugos problemų.
 • „Disney Smart“ tėvų kontrolė turi individualius filtrų lygius, atsižvelgiant į amžių ir turinį, kuris jums atrodo priimtinas.
 • Apsaugos priemonės yra sukurtos kovoti su kenkėjiškų programų, robotinių tinklų ir išpirkos programų išpuoliais.
 • Vidutiniai žaidimai turėtų gerai veikti.

Suvart ��

 • Standartinio namų maršrutizatoriaus kaina yra šiek tiek aukšta.
 • Yra keli „Nighthawk“ modeliai, todėl labai painu pasirinkti, kurį pasirinkti.
 • Maršrutizatorius yra šiek tiek didesnis ir sudėtingesnis nei palyginamos parinktys.

Ar tai geriausias WiFi maršrutizatorius jums? ��

„Netgear R7000P Nighthawk“ yra geriausias paprasto vartotojo maršrutizatorius. Tai apima mažas ir vidutinio dydžio šeimas, turinčias vidutinio dydžio namus. Tai taip pat galėtumėte naudoti kurdami smulkaus verslo tinklą. Geriau ieškokite kitos galimybės, jei planuojate daug žaidimų ar transliacijų.

2. „TP-LINK Archer C5400X“

„TP-LINK Archer C5400X“

Ten žaidusiems žaidėjams ne tik patiks „TP-LINK Archer C5400X“ greičiai, bet ir jis atrodo gana šauniai..

Tai nėra pats pigiausias maršrutizatorius rinkoje, tačiau to galite tikėtis ieškodami geriausio galimo „WiFi“ maršrutizatoriaus.

Dėl kelių TP-LINK Archer C5400X specifikacijų tai yra protinga investicija žaidėjams ir dideliems interneto vartotojams. Visų pirma, yra diapazono stiprintuvas. Antra, maršrutizatorius turi funkcijas, pagal kurias srautui suteikiama pirmenybė, siekiant pašalinti vėlavimo problemas.

Kartu su nuostabia apsauga nuo grėsmės, VPN parinktimis ir patobulinta apdorojimo konfigūracija, jūs negalite suklysti naudodamiesi TP-LINK Archer C5400X.

Kainodara ��

331,57 USD – 399,99 USD

Argumentai už ��

 • Maršrutizatorius turi šiek tiek padorią kainą tiems, kurie yra įpratę mokėti už didelio našumo maršrutizatorius.
 • Norėdami prijungti balso valdymo galimybes, galite prijungti maršrutizatorių prie savo „Alexa“ įrenginio.
 • Galėsite prie maršrutizatoriaus prijungti platų prietaisų asortimentą, išlaikydami priekinį krašto greitį ir tikslumą, be jokių vėlavimo problemų.
 • Keturių branduolių apdorojimas užtikrina, kad jūsų tinklas tiekia daug energijos, reikalingos tokiems dalykams kaip žaidimai ir didelės apkrovos iš daugelio vartotojų.
 • Jame yra trys tvirtos „WiFi“ juostos, kad nematysite jokio ryšio atsilikimo žaidimo viduryje ar jungdamiesi prie kelių namų įrenginių.
 • Maršrutizatorius siūlo integruotus algoritmus, kad nustatytų, kurie iš jūsų tinklo įrenginių tam tikru metu turėtų gauti daugiausia išteklių.
 • Gaunate keletą saugumo priemonių, pavyzdžiui, visapusišką apsaugą nuo grėsmės ir prieigą prie VPN – kad užšifruotumėte savo ryšį net būdami toli nuo namų ir įjungdami viešą „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką.

Suvart ��

 • Paprastam žmogui namuose nereikia tokio galingo maršrutizatoriaus, todėl aukšta kaina dažnai nepateisinama.
 • Maršrutizatorius yra nepaprastai didelis, o dizainas paprastam vartotojui gali per daug išsiskirti. Juk daugeliui žmonių patinka slėpti savo maršrutizatorius.
 • Nors šis maršrutizatorius aprėpia ypač gerą aprėptį, jį galima patobulinti patvarumo srityje.

Ar tai geriausias WiFi maršrutizatorius jums? ��

Manau, kad TP-LINK Archer C5400X yra geriausias WiFi maršrutizatorius visiems žaidėjams ir energijos vartotojams. Elektros energijos vartotojas būtų laikomas didele šeima, turinčia kelis ryšius su maršrutizatoriumi, ar netgi įmone, kuriai reikalingas stiprus tinklas ir aprėptis visoje jų biuro erdvėje. Jūs taip pat turėtumėte gauti reikiamą greitį ir aprėptį, jei esate žaidėjas.

Visa maršrutizatoriaus esmė yra sumažinti delsą ir pagerinti visų žaidimų sistemų našumą. Nors paprastam vartotojui tai gali atrodyti šiek tiek brangu, kai kurie žmonės nenori nieko aukoti dėl „WiFi“ našumo. Jei tai jūs, tada šis maršrutizatorius turi puikias vartotojų apžvalgas ir išbandė, kad įrodytų, kad jis yra vienas galingiausių rinkoje.

3. „TP-Link AC1750“

„TP-Link AC1750“

Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų maršrutizatoriuje, apsvarstykite galimybę naudoti „TP-Link AC1750“.

Tai išmanusis „WiFi“ maršrutizatorius, skirtas namams ir darbui. Jis turi dvigubos juostos „WiFi“ ryšį, kad sukurtų universalesnį tinklo sprendimą.

Kadangi šis maršrutizatorius paprastai yra skirtas naudoti namuose, jums bus malonu žinoti, kad jis puikiai tinka HD ir 4K vaizdo įrašų srautams transliuoti, taip pat siūlo palaikymą didelės spartos interneto naudojimui namuose..

Tai yra viena iš geriausių „WiFi“ maršrutizatoriaus variantų mažiems ir vidutinio dydžio namams – tai turėtų būti puiku vidutiniškai šeimai, kurioje gali būti planšetinis kompiuteris, kompiuteris ir galbūt kai kurie srautinio perdavimo įrenginiai, veikiantys tuo pačiu metu. Net turėtumėte pamatyti, kad „WiFi“ našumas yra priimtinas kai kuriems žaidimams. Maršrutizatorius gali turėti problemų su dideliais ar unikalios formos namais, tačiau standartinis 2500 kvadratinių metrų namas turėtų būti puikus su šiuo maršrutizatoriumi.

Kainodara ��

64,99 USD – 79,99 USD

Argumentai už ��

 • Maršrutizatorius yra viena geriausių vertybių rinkoje. Jūs neprivalote laužyti banko, taip pat nereikia aukoti pasirodymo normaliame name.
 • Turėtumėte pamatyti išskirtinę apsaugą visiems namams iki 2500 kvadratinių pėdų. Tai gali apimti net kai kurias lauko zonas, tokias kaip jūsų kieme ar priekiniame kieme.
 • Maršrutizatorius leidžia prijungti iki 50 įrenginių, įskaitant žaidimų sistemas, spausdintuvus ir planšetinius kompiuterius.
 • Nors tai lengvas maršrutizatorius, jis siūlo aukščiausią 4K transliacijos našumą ir turėtumėte pamatyti gerus vidutinio žaidėjo rezultatus.
 • Jis taip pat jungiasi su „Alexa“, kad galėtumėte suaktyvinti tokius veiksmus kaip tinklo saugumo patikrinimas ar tam tikrų įrenginių atjungimas.
 • Maršrutizatorius aprūpintas puikia mobiliąja programa, skirta valdymui ir konfigūravimui. Sąranka užtrunka tik keletą minučių, todėl saugumo ir ryšio tikslais visada galite prisijungti prie programos.
 • Maršrutizatorius turi keturis Ethernet prievadus.
 • Turėtumėte tikėtis didesnio duomenų perdavimo greičio ir geresnio radijo dažnio, palyginti su panašių kainų maršrutizatoriais rinkoje.

Suvart ��

 • Maršrutizatorius nėra sukurtas ypač didelėms našumo situacijoms. Paprastai tai reiškia, kad žaidėjai ir sunkūs interneto vartotojai turėtų ieškoti kažko kito.
 • Dideli namai gali pastebėti našumo problemas tam tikrose namo vietose.
 • Nors gamintojas teigia, kad galite prijungti iki 50 ir galimai daugiau nei 50 įrenginių, aš linkęs manyti, kad tai būtų nepaprastai sudėtinga atsižvelgiant į dabartines specifikacijas.
 • Tai nėra patvarus, tvirtai pastatytas maršrutizatorius, kuris praleis didžiąją dalį jūsų elektronikos. Svarbu būti atsargiems su maršrutizatoriumi, kad jis ilgai tarnautų ir palaikytų kokybišką „WiFi“ ryšį.

Ar tai geriausias WiFi maršrutizatorius jums? ��

„TP-Link AC1750“ turi prasmę tiems, kurie turi biudžetą. Nebloga idėja išbandyti maršrutizatorių, norint įsitikinti, ar jis gerai veikia jūsų namuose, ir pasiekti reikiamą greitį.

Apskritai, nesiūlyčiau TP-Link AC1750 sunkiems žaidėjams ar interneto vartotojams. Jei planuojate prijungti dešimtis įrenginių, galite apsvarstyti ką nors stipresnio. Tai galėtų pasakyti ir žmonės, turintys didelius ar keistos formos namus.

4. „Linksys Max-Stream AC2200“

„Linksys Max-Stream AC2200“

„Linksys Max-Stream AC2200“ siūlo trijų juostų sąranką. Tai puikus maršrutizatorius žaidėjams ir, atrodo, šiek tiek sumažina kainą tiems, kurie dar nenori įsipareigoti dėl kažkokių kainų..

Kalbant apie kai kuriuos akcentus, „Linksys Max-Stream AC2200“ yra viena geriausių „WiFi“ maršrutizatoriaus parinkčių dėl intelektualaus prisijungimo. Tai reiškia, kad visi įrenginiai gauna geriausią juostą ir našumą.

Mes taip pat mėgaujamės neveiklumo funkcija, kuri, atrodo, kad visuose įrenginiuose greičiai yra panašūs ir veiksmingi.

Kainodara ��

149,00 USD – 179,99 USD

Argumentai už ��

 • Šio maršrutizatoriaus kaina yra labiau pagrįsta nei vidutinis žaidimų maršrutizatorius, kurį galite rasti.
 • Jis taip pat siūlo trijų juostų belaidį ryšį su galingu keturių branduolių procesoriumi.
 • Maršrutizatorius turi keturias antenas, kurios praplečia belaidžius ryšius visame vidutinio dydžio name. Taip pat galite įsigyti šešis galingus stiprintuvus.
 • Išmanusis prisijungimas ir neveikiančios sąžiningumo funkcijos garantuoja, kad jūsų prietaisai, kurie šiuo metu naudojami, yra geriausias efektyvumas ir našumas. Geriausios radijo juostos parenkamos atsižvelgiant į įrenginius, prijungtus prie jūsų tinklo.
 • „WiFi“ juostos siūlo tris skirtingus greičius ir gali pasiekti iki 2,2 GB per sekundę.
 • Maršrutizatorius turi vientisas tarptinklinio ryšio parinktis, tai reiškia, kad daugumą erdvių turėtumėte padengti naudodami „WiFi“.
 • Maršrutizatoriuje yra programa, skirta tinklui nustatyti ir atlikti tokius veiksmus, kaip leisti svečiams prieigą ir nustatyti tėvų kontrolę.
 • Taip pat galite laukti keturių Ethernet prievadų ir vieno USB 3.0 prievado.

Suvart ��

 • Kai kurie panašūs maršrutizatoriai turi geresnius procesorius ir labiau reguliuojamas antenas, kad prailgintų jūsų signalą.
 • Nors turėti vieną USB prievadą yra puiku, pastebėjome, kad daugelyje maršrutizatorių, esančių tame pačiame kainų intervale, yra ir papildomų prievadų – kartais iki keturių ar penkių USB prievadų.
 • Atrodo, kad daugelis „Linksys“ maršrutizatorių eina greičiau nei kiti gamintojai. Daugelis vartotojų pranešė apie planuojamą pasenimą.
 • Kai kurie žaidėjai ir tikrai sunkūs vartotojai gali pastebėti, kad šis maršrutizatorius jiems nėra pakankamai galingas.

Ar tai geriausias WiFi maršrutizatorius jums? ��

„Linksys Max-Stream AC2200“ yra mūsų pasirinkimas žaidėjams ir dideliems interneto vartotojams už prieinamą kainą. Atminkite, kad ypač sunkūs vartotojai gali nerasti šio maršrutizatoriaus veiksmingu.

5. „AmpliFi HD Mesh Router“

„AmpliFi HD Mesh Router“

Tinkliniai „WiFi“ maršrutizatoriai ir tinklai teikia kai kurias naujausias, pažangiausias technologijas namų ir biuro tinklams.

Tinklo akies technologija jau kurį laiką egzistuoja, tačiau tik neseniai pradėjome jas matyti už prieinamą kainą nuolatiniams vartotojams.

Trumpai tariant, tinklo maršrutizatorius platina savo signalą iš kelių prieigos taškų.

Tai veikia kaip voratinklis arba skaitmeninis tinklinis audinys, kai tinklas yra paskirstomas visame name – priešingai nei vienas maršrutizatorius, bandantis siųsti signalą visur.

Kainodara ��

339,99 USD

Argumentai už ��

 • „Mesh“ technologija dažnai yra geriausias būdas išplėsti „WiFi“ ryšį dideliame name. Tai taip pat puikiai tinka neaiškiai įrengtose patalpose arba jūsų kieme.
 • Ši sistema aprūpinta pagrindiniu maršrutizatoriumi ir dviem tinklo taškais.
 • Jutiklinis ekranas veikia panašiai kaip išmaniųjų namų technologija – tai yra, jį valdyti yra daug lengviau nei įprastą maršrutizatoriaus konfigūraciją.
 • Maršrutizatoriaus sistema gali pasiekti iki 10 000 pėdų.
 • Tinklo taškai yra maži ir lengvai paslėpti.
 • Gaunate nuostabią programą mobiliesiems, skirtą nustatyti tinklo tinklą ir atlikti tokius veiksmus kaip tėvų kontrolė ir nuotolinė prieiga.

Suvart ��

 • Tinklas, toks kaip šis, paprastai yra vienas iš brangiausių variantų, kaip gauti „WiFi“ savo namuose ar biure.
 • Tinklo sistemos puikiai tinka išplėsti jūsų signalo pasiekiamumą, tačiau sunkiems interneto vartotojams gali reikėti daugiau greičio ir duomenų perdavimo.

Ar tai geriausias WiFi maršrutizatorius jums? ��

Kaip ir daugumos tinklinių maršrutizatorių atveju, „AmpliFi HD“ maršrutizatoriaus esmė yra užtikrinti „WiFi“ didelėse erdvėse. Taigi, jei jūs turite didelį namą ar biurą, kuriame yra daug kambarių ir sujungtų prietaisų, išsklaidytų visame pasaulyje, tai yra tinkama maršrutizatoriaus sistema jums.

Apskritai, aš rekomenduočiau tinklo maršrutizatorių, jei pastebite nuoseklias negyvas zonas tam tikrose pastato vietose. Namams, didesniems nei 3000 pėdų, greičiausiai reikės kažkokio tinklo maršrutizatoriaus. Taip pat įprasta matyti negyvas vietas bute su unikaliu išplanavimu. Pavyzdžiui, daugybė istorijų, storos plytų sienos ir rūsiai ar būsto priedai gali patirti šias „WiFi“ negyvas zonas.

Kuris yra geriausias „WiFi“ maršrutizatorius?

Sunku rasti geriausią „WiFi“ maršrutizatorių, kad yra tiek daug variantų, iš kurių galima rinktis. Ne tik tai, bet ir sunku suprasti technologiją. Be to, technika visą laiką keičiasi.

„Netgear R7000P Nighthawk“„TP-LINK Archer C5400X“„TP-Link AC1750“„Linksys Max-Stream AC2200“„AmpliFi HD Mesh Router“
Kaina181,99 USD – 219,99 USD331,57 USD – 399,99 USD64,99 USD – 79,99 USD149,00 USD – 179,99 USD339,99 USD
Paprastiems vartotojamsTaipNeTaipNeNe
Žaidėjams ir dideliems interneto vartotojamsNeTaipNeTaipGal būt
Dideliems ar neįprastiems namamsNeTaipNeGal būtTaip

Tikimės, kad šis vadovas išsiaiškino kai kuriuos klausimus, kuriuos galbūt turėjote. Taigi, ar jūs dar nusipirkote savo idealų „WiFi“ maršrutizatorių??

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Vaizdo kreditai: NETGEAR, „TP-Link“, „AmpliFi“

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map