Geriausia sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga internete: 5 platformos laisvai samdomiems darbuotojams ir įmonėms

Laisvai samdomiems darbuotojams, agentūroms ir kitoms mažoms įmonėms sąskaitų išrašymas yra būtina užduotis. Deja, informacijos sekimas, dokumentų formatavimas, sąskaitų faktūrų siuntimas ir bendravimas su klientais gali greitai sunaudoti vertingas jūsų dienos valandas ��. Laimei, labai daug gali padėti geriausia interneto sąskaitos faktūros išrašymo programinė įranga, kurią šiandien lyginame su jumis!


Sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga gali supaprastinti sąskaitų išrašymą ir apskaitą. Be to, daugelis paslaugų padeda tvarkyti duomenis, kad būtų galima efektyviai kurti sąskaitas faktūras ir sekti sąskaitas po jų išsiuntimo. Kai kurie taip pat padeda jums stebėti savo banko sąskaitas ir sąskaitas.

Šiame straipsnyje mes padėsime jums pradėti ieškoti geriausios sąskaitų faktūrų išrašymo programinės įrangos internete, siūlydami funkcijas, kurių reikia ieškoti. Tada pateiksime penkias geriausias platformas, kurias galima įsigyti. Pasinerkime!

Geriausia sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga internete

Ką bendro turi geriausia sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga internete

Sąskaitų faktūrų išrašymo platformos gali sutaupyti laiko, tačiau tik tuo atveju, jei esate atsargūs pasirinkdami. Pasirinkę brangią platformą, kurioje trūksta funkcijų, arba aprūpindami keletą nereikalingų funkcijų, galite pakenkti jums labiau, nei tai padeda.

⏰ Galvodami apie platformą, pagalvokite apie tai, kaip ji gali padėti sutaupyti jūsų laiko. Jei negalėtumėte produktyviai išnaudoti laiko platformos išlaidoms padengti, tai greičiausiai neverta investuoti. Ekonominis efektyvumas yra esminis dalykas.

�� Turint tai omenyje, išmintinga ieškoti platformų, kurios gali padaryti ne tik, kad siųsti tik sąskaitas faktūras. Kai kurios apima kitas vertingas apskaitos funkcijas, tokias kaip laiko stebėjimas, išlaidų stebėjimas, sąskaitos apmokėjimo parinktys, banko sąskaitos stebėjimas ar sąmatos sudarymas.

�� Automatizavimas taip pat yra naudingas bet kurios sąskaitų faktūrų išrašymo platformos komponentas. Suplanuoti delspinigiai ir priminimai, susiję su neatsakingais klientais, pasikartojančios sąskaitos faktūros ir automatiniai mokesčių apskaičiavimai taip pat gali padėti sutaupyti laiko.

��️ Galiausiai svarbu ieškoti platformos, kurią galite pritaikyti pagal savo prekės ženklą. Sąskaitos faktūros yra nedidelės, tačiau svarbios galimybės reklamuoti savo darbą ir parodyti savo profesionalumą klientams naudojant nuoseklų prekės ženklą.

Penkios geriausios internetinių sąskaitų faktūrų išrašymo platformos laisvai samdomiems darbuotojams ir agentūroms

Mes sudarėme geriausios sąskaitų faktūrų išrašymo programinės įrangos sąrašą internete, atsižvelgiant į jų kainą, savybes ir idealų vartotoją. Jei norite tik pamatyti pateiktų sprendimų apžvalgą, peržiūrėkite mūsų apibendrintas išvadas:

Apibendrinta geriausia sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga internete Programinė įranga
Kaina nuo
funkcijos
Idealiai tinka
„QuickBooks“5 USD / mėnSąskaitų tvarkymas, mokesčių pildymas, ataskaitos, pajamų ir išlaidų stebėjimas.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, norinčios padėti mokesčių srityje.
Xero9 USD / mėnAtsargų valdymas, verslo išlaidų valdymas, papildomos funkcijos per trečiųjų šalių programas.Įmonės, norinčios plataus spektro funkcijų.
Hiveage15 USD / mėnPritaikomos sąskaitos faktūros; Laiko, išlaidų ir ridos sekimas; Mokėjimo priminimai; Failų saugykla.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, norinčios sutelkti dėmesį į sąskaitų faktūrų išrašymą.
„FreshBooks“15 USD / mėnPritaikomos sąskaitos faktūros, automatinės išlaidų ataskaitos, projekto biudžetai.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, kurioms reikalinga platforma sąskaitoms faktūroms ir apskaitai tvarkyti.
IR COLaisvasPritaikomos sąskaitos faktūros, pasiūlymų ir sutarčių generavimas, automatinis sąskaitų faktūrų kūrimas, užduočių valdymas, išlaidų stebėjimas.Laisvai samdomi laisvai samdomi darbuotojai, kurie nori kuo daugiau už savo pinigus.

1. „QuickBooks“ (quickbooks.intuit.com)

greitosios knygos

Pavadinimas „QuickBooks“ yra gana gerai žinomas, tačiau dažniausiai susijęs su mokesčiais. Tačiau jis taip pat gali pateikti sąskaitas faktūras, generuoti įvertinimus ir dar daugiau.

Ši didelė platforma suteikia nemažą įtaką klientų aptarnavimui, įskaitant mokymo klases ir internetinius seminarus, jei norite patobulinti savo apskaitos įgūdžius..

Kainodara

„QuickBooks“ siūlo platų kainų spektrą. Jų smulkaus verslo planai svyruoja nuo 10–30 USD per mėnesį. Pasirinkus papildomus darbo užmokesčio priedus už papildomus 18–40 USD per mėnesį – jau nekalbant apie mokesčius vienam darbuotojui – šios platformos naudojimo išlaidos gali greitai išaugti..

Taip pat yra laisvai samdomų darbuotojų ir kitų savarankiškai dirbančių asmenų planas, kainuojantis vos 5 USD per mėnesį. Jis turi šiek tiek mažiau funkcijų nei brangesni smulkaus verslo planai. Tačiau jei norite siųsti tik sąskaitas faktūras, sekti išlaidas, sumokėti mokesčius ir generuoti pagrindines ataskaitas, tai gali būti labai nebrangi galimybė.

Pagrindiniai bruožai

 • Sukuria sąskaitas ir seka jų mokėjimo būseną.
 • Priima mokėjimus kredito kortelėmis ir nemokamus banko pavedimus.
 • Stebi pajamas ir išlaidas bei kaupia informaciją mokesčių tikslais.
 • Sudaro pelno ir nuostolių ataskaitas, išlaidų ataskaitas ir balansus (galimų ataskaitų tipai priklauso nuo plano).
 • Siunčia klientams sąmatas (tik smulkaus verslo planai).
 • Tvarko sąskaitos būseną ir nustato periodinius mokėjimus (tik „Small Business Essentials“ ir „Plus“ planai).
 • Trasų inventorius ir projekto pelningumas (tik „Small Business Plus“ plane).
 • Padeda mokėti darbuotojams ir registruoja mokesčius (priedas prie smulkaus verslo planų).

Kas turėtų pasirinkti „QuickBooks“?

Jei mokesčiai jums yra didelis prioritetas, galbūt verta pasirinkti „QuickBooks“. Tai teikia nuodugniausią pagalbą teikiant mokesčius ir tvarkant susijusius dokumentus. Tačiau jos verslo planai baigiasi brangiai, ypač jei įtraukiate priedus. Laisvai samdomiems darbuotojams greičiausiai patiks mažos mėnesinės išlaidos, tačiau jie gali neįvertinti santykinio funkcijų trūkumo.

�� Eikite į „QuickBooks“

2. Xero (www.xero.com)

xero

Ši smulkaus verslo sąskaitų faktūrų išrašymo platforma teikia daugybę funkcijų, naudingų įvairiems verslo tipams.

Tarp populiarių funkcijų yra atsargų valdymas ir būdas stebėti savo finansus naudojant mobilųjį telefoną. „Xero“ taip pat suteikia papildomų funkcijų per didelę trečiųjų šalių programų rinką.

Kainodara

„Xero’s Early“ planas prasideda vos nuo 9 USD per mėnesį, tačiau apsiriboja tik penkiomis sąskaitomis faktūromis per mėnesį. Jei norite tinkamai išnaudoti šią programinę įrangą, turėsite atnaujinti bent jau savo augimo planą, kuris prasideda nuo 30 USD per mėnesį prieš priedus. Taigi, jei įsigyjate keletą papildomų funkcijų, jūsų mėnesinės išlaidos gali lengvai susimaišyti su šimtais.

Pagrindiniai bruožai

 • Siunčia klientams sąskaitas faktūras ir citatas.
 • Tvarko sąskaitų įrašus.
 • Įgalina banko operacijų suderinimą.
 • Siunčia naujinius, kai klientai atidaro ir peržiūri sąskaitas faktūras.
 • Tvarko atsargas, įskaitant atsargų kiekio ir vertės atnaujinimus.
 • Seka atskirų projektų laiką ir išlaidas (tik nustatytas planas).
 • Tvarko verslo išlaidas (tik nustatytas planas).
 • Suteikia beveik neribotą funkcionalumą per daugiau nei 700 trečiųjų šalių programų.

Kas turėtų pasirinkti „Xero“?

Kaip laisvai samdomi darbuotojai, kaip platforma, turinti omenyje verslą, greičiausiai neras „Xero“ naudingo ar ekonomiškai efektyvaus kaip kai kurie iš kitų geriausių šiame sąraše nurodytų sąskaitų faktūrų išrašymo programinės įrangos. Planai vis tiek gali brangti įmonėms, tačiau jei norite mokėti daugiau, kad pasinaudotumėte daugybe funkcijų programų rinkoje, „Xero“ galėtų būti jums naudingas įrankis.

�� Eikite į „Xero“

3. Hiveage (hiveage.com)

avilys

Didžiulį dėmesį skirdamas sąskaitų faktūrų išrašymui, „Hiveage“ padengė jūsų išmokas. Jie didžiuojasi savo sąskaitų faktūrų dizainu ir suteikia galimybę reklamuoti savo prekės ženklą su savo logotipu ir informacija.

Daugelis jų funkcijų yra skirtos pagerinti sąskaitų faktūrų išrašymo patirtį ir ją supaprastinti, kad būtų galima sutaupyti kuo daugiau laiko.

Kainodara

Visi „Hiveage“ planai suteikia galimybę efektyviai kurti ir siųsti sąskaitas faktūras, todėl sprendimas priklauso nuo to, kiek žmonių dalyvauja jūsų versle. Pigiausias jų planas yra 15 USD per mėnesį ir jame yra sąskaitos dviem komandos nariams. Jų brangiausias yra 79 USD per mėnesį, aptarnaujantis 20 darbuotojų. „Hiveage“ taip pat siūlo 50% nuolaidą labdaros organizacijoms, ne pelno organizacijoms ir švietimo organizacijoms.

Pagrindiniai bruožai

 • Pateikia neribotas sąskaitas, sąskaitas ir sąmatas neribotiems klientams.
 • Nustato automatinius mokėjimo priminimus.
 • Stebimas laikas, išlaidos ir rida.
 • Įgalina pasirinktinį visų jūsų sąskaitų faktūrų ženklinimą.
 • Seka pardavimo mokestį, nuolaidas ir siuntimo išlaidas.
 • Suteikia failų saugyklą sąskaitoms faktūroms tvarkyti (saugojimo dydis priklauso nuo plano).
 • Kuria pasikartojančias sąskaitas faktūras, kad sutaupytų laiko.
 • Įgalina atsiskaitymo užduotis deleguoti komandos nariams.

Kas turėtų pasirinkti Hiveage?

Jei norite sutelkti dėmesį į sąskaitų faktūrų išrašymą ir naudoti kitus įrankius tokioms užduotims atlikti kaip banko sąskaitų tvarkymas, mokesčių deklaravimas ir mokėjimas bei atsargų tvarkymas, „Hiveage“ galėtų būti ideali priemonė. Nors jos planai remia mažas įmones, tokios savybės kaip laikas, išlaidos ir ridos sekimas gali patikti ir laisvai samdomiems specialistams.

�� Eikite į „Hiveage“

4. „FreshBooks“ (www.freshbooks.com)

šviežios knygos

Jei „Hiveage“ sąskaitų faktūrų išrašymo funkcijos atrodo patrauklios, tačiau nerimaujate, kad praleisite apskaitos pagalbą, „FreshBooks“ gali padėti užpildyti spragas.

Jis sujungia plačius sąskaitų faktūrų išrašymo įrankius ir apskaitos galimybes, kad būtų sukurta gerai suapvalinta platforma bet kokio tipo verslui.

Kainodara

„FreshBooks“ „Lite“ planas yra tik 15 USD per mėnesį, tačiau apsiriboja penkiais klientais ir apima tik sąskaitų faktūrų išrašymo funkcijas. Tačiau, vos 25 USD per mėnesį, jų „Plus“ plane pateiktas ilgas sąskaitų faktūrų išrašymo ir apskaitos funkcijų sąrašas iki 50 klientų. Jei verslas klesti, galite nusiųsti sąskaitas faktūras daugiau nei 500 klientų ir naudotis visomis „FreshBooks“ funkcijomis už 50 USD per mėnesį..

Pagrindiniai bruožai

 • Kuria ir siunčia neribotas sąskaitas faktūras ir sąmatas.
 • Seka laiką ir išlaidas.
 • Leidžia pritaikyti sąskaitas faktūras jūsų prekės ženklui, kad būtų profesionalus vaizdas.
 • Importuoja išlaidas iš savo banko sąskaitos, kad galėtumėte sekti išlaidas.
 • Kuria ataskaitas apie jūsų verslo pajamas ir išlaidas.
 • Kuria projekto biudžetus, kad galėtumėte jus nuolat stebėti.
 • Nustato automatinius priminimus apie mokėjimą ir suplanuoja delspinigius (tik „Plus“ ir „Premium“ planams).
 • Suplanuokite periodines sąskaitas faktūras (tik „Plus“ ir „Premium“ planuose).

Kas turėtų pasirinkti „FreshBooks“?

„FreshBooks“ aptarnauja tiek laisvai samdomus darbuotojus, tiek mažas įmones. Taupant kainą, naudodami „Hiveage“ ar žemesnės pakopos „QuickBooks“ planus gausite daugiau funkcijų už mažesnius pinigus nei su „FreshBooks“ paprastu planu. Tačiau, jei norite pasirinkti „Plus“ ar „Premium FreshBooks“ planą, galite sutaupyti mėnesio išlaidas ir gauti palyginamų ar pranašesnių funkcijų, palyginti su kitomis platformomis..

�� Eikite į „FreshBooks“

5. IR CO (www.and.co)

ir.co

Galiausiai, IR CO yra kur kas daugiau nei programinė įranga, iš kurios išrašomos sąskaitos faktūros. Jis iš tikrųjų buvo sukurtas tam, kad padėtų jums imtis kiekvieno savo projekto nuo pradžios iki pabaigos, ir siūlo daugybę skirtingų įrankių, kurie padės tai padaryti..

Unikalios savybės, padedančios laisvai samdomiems darbuotojams patobulinti jų pasiūlymų, sutarčių ir užduočių valdymą, išsiskiria iš kitos geriausios šiame sąraše esančios sąskaitų faktūrų išrašymo programinės įrangos..

Kainodara

Be nemokamos parinkties, leidžiančios kurti sąskaitas faktūras tik vienam klientui, IR CO turi tik vieną planą. Ši platforma kainuoja 18 USD per mėnesį, palyginti su žemesnės pakopos „Hiveage“, „FreshBooks“ ar net „QuickBooks“. Jis tiekia kur kas daugiau funkcijų nei šie planai tik už kelis dolerius kiekvieną mėnesį.

Pagrindiniai bruožai

 • Sukuria tinkinamas sąskaitas faktūras su jūsų prekės ženklu.
 • Kuria pritaikomus pasiūlymus ir sutartis klientams.
 • Nustato automatines pasikartojančias sąskaitas faktūras ir gamina automatines sąskaitas faktūras pagal jūsų sutartis ar laiko stebėjimą.
 • Priima ir seka mokėjimus.
 • Palaikomas užduočių valdymas pateikiant datas, užduočių sąrašus, pasikartojančius užduočių priminimus ir dar daugiau.
 • Stebi ir organizuoja visas išlaidas.
 • Leidžia pridėti failus prie klientų sąskaitų faktūrų.
 • Priima mokėjimus neimdami papildomų mokesčių.

Kas turėtų pasirinkti IR?

AND CO buvo sukurta laisvai samdomiems darbuotojams. Taigi verslas stengsis valdyti didesnio masto projektus ir komandas su šia platforma. Nors ji turi ribotas apskaitos funkcijas, padedančias tvarkyti mokesčius ir tikrinti banko sąskaitą, AND CO užduočių valdymo funkcijos teikia pagalbą kitose srityse, kurios vis tiek galėtų padėti sutaupyti jūsų laiką ir padaryti tai ekonomiškai efektyvia galimybe..

�� Eikite į AND CO

Išvada

Nors sąskaitų faktūrų išrašymas gali sukelti skausmą, tai reikalingas procesas dėl teisinių priežasčių ir jūsų verslo pajamų stebėjimas. Laimei, viena geriausių sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga internete gali supaprastinti jūsų apskaitos ir atsiskaitymo užduotis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitus svarbius savo darbo aspektus.

Šiame straipsnyje mes paaiškinome, ko ieškoti internetinėje sąskaitų faktūrų išrašymo platformoje. Tada aptarėme penkias geriausias turimas sąskaitų faktūrų išrašymo programas. Čia vėl pateikiama suvestinė lentelė:

Programinė įranga
Kaina nuo
funkcijos
Idealiai tinka
„QuickBooks“5 USD / mėnSąskaitų tvarkymas, mokesčių pildymas, ataskaitos, pajamų ir išlaidų stebėjimas.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, norinčios padėti mokesčių srityje.
Xero9 USD / mėnAtsargų valdymas, verslo išlaidų valdymas, papildomos funkcijos per trečiųjų šalių programas.Įmonės, norinčios plataus spektro funkcijų.
Hiveage15 USD / mėnPritaikomos sąskaitos faktūros; Laiko, išlaidų ir ridos sekimas; Mokėjimo priminimai; Failų saugykla.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, norinčios sutelkti dėmesį į sąskaitų faktūrų išrašymą.
„FreshBooks“15 USD / mėnPritaikomos sąskaitos faktūros, automatinės išlaidų ataskaitos, projekto biudžetai.Laisvai samdomi darbuotojai ir įmonės, kurioms reikalinga platforma sąskaitoms faktūroms ir apskaitai tvarkyti.
IR COLaisvasPritaikomos sąskaitos faktūros, pasiūlymų ir sutarčių generavimas, automatinis sąskaitų faktūrų kūrimas, užduočių valdymas, išlaidų stebėjimas.Laisvai samdomi laisvai samdomi darbuotojai, kurie nori kuo daugiau už savo pinigus.

Ar turite klausimų dėl internetinės sąskaitų faktūrų išrašymo platformos pasirinkimo? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map