Filialų rinkodaros problemos ir netikras DMCA … Teminio verslo džiaugsmai – skaidrumo ataskaita Nr. 38

Sveiki atvykę į 38-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Kovo mėn.). Šioje serijoje aš kalbu apie naujausius įvykius versle, mūsų planus, iššūkius ir tai, kas bus ateinančių poros mėnesių darbotvarkėje. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Kaip jau galėjau vieną ar du kartus minėti šiuose pranešimuose, dabar vienas pagrindinių mano tikslų yra įnešti daugiau aiškumo į savo planavimą, ypač kai reikia išsiaiškinti, kokia kryptimi eina verslas..

Aš stengiuosi išlaikyti aiškų vaizdą ir mąstyti strategiškiau – ne tik kasmet, kaip anksčiau, bet ir kas savaitę / mėnesį.

Nors tai skamba gerai ir nuobodžiai, tai atlikti nėra tiksliai taip lengva. Siekdamas to, pirmiausia bandau daugiau atsiriboti nuo kasdienių užduočių ir pailsėti. Tai atrodo blogai ir aš tingiu, kad nebūčiau tokia aktyvi, kokia buvau anksčiau – dirbdama prie kelių dalykų vienu metu. Bet aš manau, kad pamatysiu, kaip jis laikui bėgant grojo. ��

Štai pirmieji šio požiūrio vaisiai:

Prekės ženklai, pavadinimai ir kas tai yra "„CodeinWP“" iš tikrųjų reiškia?

Manau, kai kurie iš jūsų (jei ne visi) gali būti šiek tiek supainioti dėl to, kas iš tikrųjų reiškia „CodeinWP“ prekės ženklą ar kas tai yra, net.

Kuo ji skiriasi nuo „ThemeIsle“? Ar „ThemeIsle“ yra „CodeinWP“ produktas? Arba atvirkščiai?

Tiesą sakant, nėra taip, kaip mes galvojome apie šiuos dalykus. Iš esmės mes tiesiog identifikavome save su sėkmingiausiais savo prekės ženklais ir ėjome su juo.

Iš pradžių turėjome keletą „CodeinWP“ marškinėlių ir žengėme kelią, kad tai būtų visų dėmesys, tačiau tada „ThemeIsle“ pradėjo tapti sėkmingesnė, todėl manėme, kad ji turėtų gauti savo tapatybę ir pagrindinį dėmesį..

Taigi, kai dabar rašau tai, įmonė yra tokia "susirinko" apie „ThemeIsle“ tiek kalbant apie tai, kur praleidžiame didžiąją laiko dalį, tiek apie tai, kaip reikia išleisti akcijų, pavyzdžiui, marškinėlius, lipdukus, remti „WordCamps“ ir kitus dalykus.

Tai, kas painu, yra tai, kad „ThemeIsle“ yra tik vienas iš dalykų, kuriuos mes darome, ir tai nėra skėtinis prekės ženklas. Skėtis iš tikrųjų yra kažkur kitur, todėl pagaliau norime tai aiškiai pasakyti.

Mes imsimės dviejų žingsnių, kad tai įvyktų:

 1. Atgaivinkite „VertiStudio.com“, kuris buvo pagrindinis pradinės įmonės domenas, kai ji pradėjo veikti, ir naudokite jį kaip mūsų įmonės svetainę. Čia bus talpinami tokie dalykai kaip komanda, karjera, produktai, vadovas ir kt.
 1. Paaiškinkite, kuo „ThemeIsle.com“ skiriasi nuo „CodeinWP.com“ ir plius kas yra „CodeinWP“. Jei dabar einate į pagrindinį domeną, pamatysite šiek tiek nustebinantį "PSD į „WordPress“" pasiūlymo, kurio mes iš tikrųjų nebedarome. Vėlgi painu, teisinga?

„CodeinWP“

Gerai, kad Nr.1 ​​yra gana nesudėtingas. Mums tiesiog reikia perkelti medžiagą iš kitų svetainių į „VertiStudio“ ir viską konsoliduoti. Nr.2 yra šiek tiek sudėtingesnis, todėl atėjau su maketu:

rankos maketas

Atsiprašome, jei to negalite perskaityti. Nenuostabu, kad mano pradinės mokyklos mokytojas turėjo įprotį paimti mano sąsiuvinį ir išsitraukti jį priešais klasę … kažkas apie tai yra neįskaitoma. Šiaip ar taip …

Čia yra pagrindinė to modelio informacija:

 • Paaiškinkite, kad „CodeinWP“ yra centras, skirtas specialistams / agentūroms, dirbančioms su „WordPress“.
 • Tobulinkite „CodeinWP“ informacinį biuletenį ir pagalvokite apie tai kaip apie atskirą produktą.
 • Paleiskite „Slack“ bendruomenę „WordPress“ specialistams.
 • Paleiskite darbo skyrių.
 • Paleiskite profesionalams pritaikytas priemones.

Dabar, žodis "mazgas" yra labai bendro pobūdžio ir tai atsispindi šiame tinklaraštyje siūlomame turinyje bei auditorijose, kurias bandome pasiekti. Ne viskas čia būdinga „WordPress“ ir mes dažnai sprendžiame kitas sritis (1 pavyzdys, 2 pavyzdys)..

Atsižvelgiant į tai, „ThemeIsle“ pastangos bus labiau nukreiptos į galutinius vartotojus ir pradedančiuosius, bandant padėti jiems išspręsti konkrečius su „WordPress“ susijusius iššūkius. Žinoma, kai kurios temos sutampa, bet tai gerai.

Tiesą sakant, šis visas prekės ženklo aiškumo dalykas mane ilgą laiką vargino, bet aš tiesiog neturėjau ryžto tai ištaisyti. Net mūsų srautas, sustingęs maždaug prieš 1,5 metų, nelabai motyvavo mane keisti viską. Pagaliau šių metų kovo mėnesį mes sumažėjome dar ~ 15% ir tai greičiausiai buvo smūgis į užpakalį, kurio man reikėjo imtis.

Apskritai manau, kad nepaisant mūsų puikaus turinio, neturėjimas aiškaus vertės pasiūlymo ir apgaulingas pagrindinis puslapis neskatina žmonių daugiau kalbėti apie tai, ką mes darome čia.

„WordPress“ temų rinka keičiasi

Yra keletas dalykų, kuriuos norėčiau aptarti čia… Trečiųjų šalių temų autoriai, puslapių kūrėjų temos, Gutenberg, tik paminėčiau keletą.

Taigi, po tam tikrų bandymų ir klaidų mums pavyko įgyvendinti veiksmingą ir stabilų srautą, kaip paskirstyti kitų autorių temas „ThemeIsle.com“ (1, 2). Manau, kad modelis veikia, jei mes jį subsidijuojame, kol nepradės pardavimai. Tačiau skalė yra gana maža. Daugelis mūsų klientų, net jei ir gauna "visos temos" paketus, dažniausiai domina nemokama temos, kurią jie atnaujina, premium versija.

Tikimės, kad ilgainiui tai pagerės – kai vartotojai norės pereiti prie naujos temos. Bet tai vis dar yra tolimas vaizdas, todėl kol kas neketiname pridėti naujų autorių, o labiau stengiamės įsitikinti, ar partnerystė gerai veikia esamus.

Jei sekate tendencijas, jūs pastebėjote augantį "puslapio kūrėjas" temos. Tačiau aš visada maniau, kad mums nėra prasmės kurti tokią naują temą. Mano samprotavimas buvo toks: kai Gutenbergas taps pakankamai pažengęs, mes tiesiog paversime Hestia ar Zerif pagrindinius puslapius Gutenbergo puslapiais – taip temos taps techniškai "paprastas / puslapio kūrėjas" temos šiek tiek natūraliai.

Tačiau dar kartą pažvelgus į dabartinę rinkos būklę atrodo, kad mes ir toliau matysime du skirtingus vartotojų tipus, nepaisant to, ar „Gutenberg“ kada nors taps daiktu, ar ne.

 • Visada bus žmonių, norinčių tuščios temos, kuri būtų gražiai integruota su puslapių kūrėjais (ir, idealu, kai ji susideda iš kai kurių šablonų ir valdiklių),
 • ir vartotojams, norintiems greitai paleisti vieno puslapio svetainę be jokių papildomų papildinių.

Taigi galų gale mes norėsime pradėti naują temą. Idealiai panaudojant esamą darbą, kurį nuveikėme su Hestia ir „OrbitFox“. Mažėjant temų rinkai (Nicolas iš „OceanWP“ išleistas jo pajamų duomenis pvz.) tai yra mūsų kitas statymas atsižvelgiant į rinkos kryptį.

Mokymasis iš dalykų, kurie suklysta

Jie sako, kad daug mokomės iš blogos patirties. Taigi praėjusį mėnesį išmokau labai daug …

1. Suklastoti DMCA

Aš nežinojau, kad tai vis dar buvo dalykas, ypač 2018 m., Bet keista:

Prieš porą savaičių kažkas atsiuntė „Google“ DMCA užklausą, pateikdamas 162 URL, kuriuose tariamai yra „ThemeForest“ tema atsisiųsti. Bet dalykas yra tas, kad tarp tų 162 URL taip pat buvo 5–10 kokybės šaltinių įvairiomis su „WordPress“ susijusiomis temomis. Klasikinė juodos skrybėlės SEO ataka …

Mūsų svetainėje jie išvardijo šį įrašą.

Aišku, tame šaltinyje net neminima nagrinėjama tema.
divos, avada, x tema

Taigi, kaip „Google“ reagavo? Taip, jūs atspėjote, jie pašalino mūsų puslapį iš paieškos visiškai ir ką tik pranešiau man apie tai per „Search Console“.

Tada man prireikė 5 bandymų pateikti priešinį skundą, kurį jie priims. Jie vis sakydavo, kad jiems reikia daugiau informacijos, o tai keista, atsižvelgiant į tai, kad buvo visiškai aišku, kad pažeidimų nėra.

Apskritai mes buvome neieškoti maždaug 2 mėnesius.

Taigi … Manau, jei jūs kovojate su konkurentu, kuris visada atrodo jus lenkiantis, tiesiog DMCA. ��

Dėl rimtesnės pastabos, laikykite pirštu ant pulso ir patikrinkite, kas vyksta jūsų „Google“ paieškos pultas reguliariai. Norite sugebėti laiku pastebėti panašias problemas.

2. Blogos partnerių partnerystės

Trumpai tariant, vienas iš mūsų partnerių nusprendė žymiai sumažinti mūsų pavedimų komisinius keturis kartus vietoje… ir atgaline data. Atsižvelgiant į reikalingas pastangas ir partnerystės struktūrą, tai labai pakenkė mūsų planams.

Aš išmokau taip, kad kai kas nors ateina pas jus paprašyti reklamuoti savo dalyką ir pasiūlo susitarimą, atsižvelgiant į jūsų darbo krūvį, įsitikinkite, kad prirašote juos pasirašyti sutartį, kuria sudaromas susitarimas X mėnesiams..

Pavyzdžiui, aš daugiau laiko skiriu mūsų partnerystėms su trečiųjų šalių temų autoriais ir paaiškinome panašius dalykus. Kadangi užtrunka šiek tiek laiko, kol užmegziame partnerystę ir efektyviai išvardijame temas, partneris negali atšaukti 6 mėnesių.

Nors tai neturėtų atsitikti dažnai, gali būti keletas atvejų, kai autorius, pavyzdžiui, nusprendžia parduoti savo verslą po 1 mėnesio ir keičia savo planus. Geriau būti aiškiems ir apsaugoti, jei taip atsitiks.

3. Vėlgi blogos partnerių programos

Tai atsitiko prieš kelis mėnesius. Vienas didelis mūsų partneris nusprendė įdiegti taisyklę mūsų svetainei, priversdamas nukreipti į pasirinktą puslapį. Pvz., Jei mes pateiktume nuorodą į site.com, jie pridėtų taisyklę, sakančią, jei referrer = codeinwp.com, peradresuotų į site.com/whatever/

Kodėl jie tai padarė? Kadangi jie norėjo pateikti mūsų auditorijai naują pasiūlymą, pasiūlymo, kurio nenorėjome rekomenduoti, nes manėme, kad jis nėra toks geras.

Čia mokomasi turėti geras įplaukų stebėjimo sistemas – tas pats, kurias stebite ir siunčiate įspėjimus, kai sumažėja srautas. Dėl filialų programų todėl 100 sąskaitų turėti nėra praktiška, o lėšoms surinkti yra daug geriau. Mums, Impact.com buvo geriausias toks sprendimas pastaruoju metu.

Kaip jūs tikrai pastebėjote, vardus išmečiau tyčia. Noriu, kad šios ataskaitos būtų labiau susijusios su mokymu, o ne su kitų įmonių gėdinimu. Dauguma šių dalykų pasirodė "Gerai" galų gale bet kokiu atveju.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad kalbama ne apie kitus žmones, norinčius jus apgauti, o apie komunikacijos trūkumą. Jie turi savo tikslus, tu turi tavo, ir visiems dažnai sunku suprasti kitų situacijas.

Nors tai neatrodo per daug optimistiška, prieš pradėdami bet kokią partnerystę, pabandykite apgalvoti, kas gali suklysti, ir raštu aptarkite tuos scenarijus. Niekas nenori, kad tos situacijos iš tikrųjų vyktų, tačiau gali būti žlugdančių kraštutinių atvejų, kai abi šalys yra "teisingai" ir tada tokie susitarimai pasirodo naudingi.

Mielai sužinotų, ką galvojate apie tokius dalykus kaip šis, ir jūsų pačių mokymąsi iš panašių situacijų. Nesivaržykite pasidalinti komentaruose.

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map