EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce – kuri yra geriausia parduodant „WordPress“ papildinius ir temas?

Pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą, skirtą parduoti „WordPress“ papildinius ir temas, gali būti sudėtingas sprendimas. „WordPress“ verslui yra gana daug platformų, skirtų parduoti savo produktus, ir kiekviena iš jų turi skirtingas funkcijas, kurios gali turėti didelę įtaką konversijų rodikliams ir jūsų esmei. Norint priimti teisingą sprendimą, reikia atlikti nemažai tyrimų ir palyginti skirtingas platformas.


Laimei, mes atlikome daug tų tyrimų jums ir suklasifikavome juos pagal tai, kas, mūsų manymu, yra vieni iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Štai kas bus:

 • ♟️ Keturi kandidatai
 • �� Kainodara
 • ⚙️ Sąranka ir įgyvendinimas
 • �� pritaikymas
 • �� Klientų palaikymas
 • �� Savybės
 • �� Verdiktas

EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce

Tai svečio Brandono Ernsto indėlis.

♟️ Keturi kandidatai: EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce

Keturios mūsų palyginamos platformos yra vienos labiausiai žinomų „WordPress“ bendruomenėje, tačiau pradėkime nuo greito kiekvienos iš jų aprašymo, kad visi būtume tame pačiame puslapyje.

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas (dar žinomas kaip EDD) yra savarankiškai prižiūrima e-komercijos platforma, sudaryta iš nemokamo pagrindinio „WordPress“ papildinio ir daugybės plėtinių, leidžiančių beveik bet kokį skaitmeninį produktą parduoti ir licencijuoti. Jis buvo pastatytas parduoti visų tipų skaitmeniniai produktai.

Freemijus yra sukurta valdomos el. prekybos platforma specialiai „WordPress“ papildinių ir temų pardavimui – T. y., Ji tvarko viską, pradedant prenumeratos mokėjimais ir licencijavimu, baigiant el. Pašto operacijomis ir prisijungimo galimybėmis, o nuolatinę priežiūrą ir atnaujinimus tvarko „Freemius“.

Gumroad yra elektroninės komercijos platforma menininkams ir kūrėjams, norintiems parduoti skaitmeninius ir fizinius produktus. Programinę įrangą galima licencijuoti naudojant jų platformą, taip pat daug kitų naudingų funkcijų, skirtų bet kokio tipo kūrėjams.

„WooCommerce“ yra plačiausiai naudojamas nemokamas „e-commerce“ papildinys „WordPress“ ekosistemoje ir yra sukurtas pardavimui tiek fizinius, tiek skaitmeninius produktus. Kaip ir EDD, galima parduoti prenumeratos pagrindu sukurtas „WordPress“ papildinių ir temų licencijas įsigijus „WooCommerce“ priedus..

EDD
Freemijus
Gumroad
„WooCommerce“

KainodaraPagrindinis papildinys yra nemokamas, su papildomomis papildomomis kainomis nuo 99 USD iki 499 USD per metus.7–27% pajamų dalis, atsižvelgiant į jūsų viso gyvenimo pardavimo apimtį (daugiau informacijos rasite žemiau).Mišrus (10 USD / mėn. + 3,5% pardavimų + 30 ¢ už operaciją ARBA 8,5% pardavimų + 30 ¢ už operaciją) Atraskite pardavimus, jei pajamos padidėja 10%.Nemokamas bazinio papildinio pratęsimo kaštai siekia 129 USD per metus.
Savarankiškai apgyvendinamas ar valdomasSavarankiškas.Tvarko.Tvarko.Savarankiškas.
Plėtra / priežiūraPlatus pritaikymas neprivalomas (rekomenduojama optimizuoti konversijų rodiklius). Būtina techninė priežiūra.5 minučių „WordPress SDK“ integracija rekomendavo pradėti pardavinėti jūsų WP produktą. Visos kitos funkcijos paruoštos naudoti kartu su keletu pritaikymo parinkčių.Būtina integruoti API. Visos kitos funkcijos paruoštos naudoti kartu su keletu pritaikymo parinkčių.Platus pritaikymas neprivalomas (rekomenduojama optimizuoti konversijų rodiklius). Būtina techninė priežiūra.
Puikiai tinka„WordPress“ įmonės, norinčios sukurti savo el. Prekybos platformą ir visiškai pritaikyti savo sprendimą.Visų dydžių „WordPress“ įmonės, norinčios greito ir visaverčio sprendimo parduoti ir licencijuoti „WordPress“ papildinius ir temas.Menininkai, dizaineriai ir kūrėjai, kuriantys visų rūšių skaitmeninius išteklius.„WordPress“ įmonės, norinčios sukurti savo el. Prekybos platformą ir visiškai pritaikyti savo sprendimą.

Dabar pereikime per šias platformas ir palyginkime pagrindinius komponentus. Kadangi kainodara yra vienas didžiausių komponentų, į kuriuos reikia atsižvelgti, mes imsimės to pirmojo.

�� Kainodara

Štai ką kiti žmonės tau nepasakys – kiekviena platforma turi skirtingą prioritetų rinkinį, kurį iliustruoja jų kainų modeliai, kuriuos galima suskirstyti į dvi kategorijas: savarankiškas priegloba su mokamais priedais (už platformos atnaujinimus ir palaikymą mokamas metinis pasikartojantis mokestis) ir pajamų pasidalijimo „SaaS“ (platforma užima dalį pardavimo).

EDD ir „WooCommerce“, kurie iš anksto apmokestina savo įskiepių plėtinius ir reikalauja periodinio metinio prenumeratos už atnaujinimus ir palaikymą, neturi realios paskatos užtikrinti savo klientų verslo sėkmę – jie gauna tas pačias pajamas iš prenumeratų atnaujinimų, nepaisant verslo dydžio ar sėkmė. Nors ilgalaikėje perspektyvoje šios platformos gali atrodyti daug pigesnės, palyginti su pajamų paskirstymo platformomis, turėsite pasirūpinti priegloba, plėtra ir nuolatiniu aptarnavimu, kad platforma būtų tinkamai sukurta ir veiktų. Tai užima daug darbo ir atsakomybės (laikas = pinigai) ir gali atsikratyti kitų prioritetų, kuriuos turite pradėję ar tvarkydami „WordPress“ produkto verslą..

Pajamų pasidalijimo platformos tiesiogiai paskatinti padėti jūsų verslui augti, nes pajamų pasidalijimo modelis susieja platformos sėkmę su jūsų. Tai reiškia, kad jie dažnai teikia tam tikrą rinkodaros palaikymą, kad padėtų padidinti jūsų pajamas, nes prarasti pardavimai reiškia prarastas pajamas tiek pardavėjui, tiek platformai. Be to, platformos priežiūra ir atnaujinimas yra jų pareiga, todėl jums nereikia nieko savarankiškai priglobti ar įdiegti į savo serverį – kur kas mažiau priežiūros.

Dabar suskirstykime kiekvienos platformos kainodarą ir sužinokime, kurie planai tinka jūsų verslui.

EDD

EDD platforma susideda iš keturi pluoštai pratęsimų, su pagrindiniu EDD įskiepiu yra nemokama. EDD „Personal Pass“ prasideda nuo 99 USD per metus ir apima prieigą prie kai kurių paprastesnių jų plėtinių, siūlančių tik dalį visaverčio programinės įrangos licencijavimo sprendimo funkcijų. Jei norite, kad sugebėtumėte integruotis ne tik su kitais "standartiniai mokėjimo šliuzai", turėsite naujovinti į išplėstinį leidimą, kurio kaina – 199 USD per metus.

Lengva skaitmeninių atsisiuntimų kainodara

Jei norite licencijuoti skaitmeninį produktą (pvz., „WordPress“ papildinį ar temą), jums reikės „Professional Pass“, kurio kaina – 299 USD per metus. Jų „All Access Pass“ siūlo neribotą prieigą prie visų EDD plėtinių už 499 USD per metus. Tai apima daugybę tinkinimo parinkčių, kurios gali būti nepaprastai vertingos jūsų įskiepiui ar temų parduotuvei, todėl greičiausiai galiausiai norėsite „All Access Pass“, jei norite visapusiškai išnaudoti viską, ką siūlo EDD. Visi iki šiol paminėti mokesčiai yra paruošti iš anksto, be jokių nemokamų bandymų ir kasmet atnaujinami. Grąžinti pinigus galima per 30 dienų nuo pirkimo pagal 3 mažesnius planus su pagrindimas ir grąžinti neleidžiama už „All Access Pass“.

Įskiepių ir temų verslui minimalios programinės įrangos licencijavimo sprendimo su EDD, palaikančio prenumeratą, išlaidos yra 299 USD per metus. Teoriškai atnaujinti reikia tik tuo atveju, jei norite nuolatinių atnaujinimų ir palaikymo. Praktiškai, jei jūs vadovaujate įmonei, nenorėtumėte praleisti naujausių saugos atnaujinimų ir klaidų pataisų, todėl atnaujinimas yra būtinas.

Freemijus

Pradėti dirbti su Freemiu yra visiškai nemokama. Pardavę pirmą kartą, Freemiaus kainodara yra 7% pajamų dalis, peržengus 5000 USD per visą gyvenimą. Kol nesumokėsite 5 000 USD, sumokėsite 27% komisinius už pradinius 1000 USD, o nuo 1000 USD iki 5000 USD, sumokėsite 17%.

„Freemius“ kainodara

Nors „Freemius“ pajamų dalis gali atrodyti didelė, jūs gaunate prieigą prie žmonių komandos paskatinta padėti jums pasisekti. Be to, kai kurios „Freemius“ platformos funkcijos, tokios kaip automatiniai krepšelio atsisakymo atkūrimo el. Laiškai, jau įrodė padidinti pardavėjų pajamas 7,5 ar daugiau procentų, kuris daugiau nei padengia platformos naudojimo išlaidas. Po vienerių metų daug pardavėjai praneša, kad padvigubės pajamos dėl visų naudingų rinkodaros priemonių, įmontuotų „Freemius“.

Be to, yra daugybė būdų, kaip „Freemius“ palaiko „WordPress“ įskiepį ir temines įmones, parduodančias per platformą, įskaitant individualizuotas rinkodaros konsultacijas, instrukcijas apie geriausia „WordPress“ papildinių ir temų pardavimo praktika, ir kiti patarimai, kurie gali padėti padidinti konversijų rodiklius. „Freemius“ nuolat optimizuoja savo platformą naudodamas funkcijas, kurios padidina pirkėjų tikimybę užbaigti patikros procesą. Kitas mažas būdas padėti pardavėjams yra Mes turime jūsų užnugario klubą – daugiau informacijos paaiškinta toliau pateiktame palaikymo skyriuje.

Gumroad

„Gumroad“ mokesčiai yra šiek tiek sudėtingi ir nelabai skaidrūs. Mes sugebėjome išsiaiškinti jų apžvalgą mišraus kainų nustatymo modelis. Iš esmės yra 3 variantai. Galite naudoti „Gumroad“ nemokamai arba naudoti „Gumroad Premium“. Tada galite pridėti „Gumroad Discover“ prie bet kurio iš šių paketų.

„Gumroad“ nemokamame plane yra 8,5% + 30 ¢ mokesčių už operaciją.

„Gumroad Premium“ yra 10 USD / mėn. Arba 108 USD / metus ir siūlo papildomų funkcijų, kurias galite rasti aukščiau esančioje nuorodoje. Jei esate „Gumroad Premium“ abonentas, jūsų operacijų mokesčiai sumažėja iki 3,5% + 30 ¢ vienai operacijai.

Gumroad kainodara

„Gumroad Discover“ prideda 10% operacijos mokestį už pardavimus, kurie vykdomi naudojantis programa „Discover“. „Gumroad‘s Discover“ programa teikia rinkodaros pranašumų parduodant jūsų produktą „Gumroad“ klientams, įsigijusiems panašius produktus, ir pateikdami jums produktų sąrašą Atraskite turgavietę. Pardavimai per kitus kanalus neturi 10% „Gumroad Discover“ mokesčio.

Atrodo, kad „WordPress“ papildinys ir temų pardavėjai gali naudoti bet kurį plano derinį, ir tikriausiai nepakenktų išbandyti „Discover“, jei nuspręsite parduoti kartu su jais.

„Gumroad“ turi oficialų papildinį „WordPress.org“ repote, kuri turėtų šiek tiek palengvinti integraciją, nors atrodo, kad ji nėra labai aktyviai prižiūrima, nebuvo išbandyta su naujausiais 3 pagrindiniais „WordPress“ leidimais ir yra aktyvi tik mažiau nei 2000 svetainių.

„WooCommerce“

„WooCommerce“ kainodara yra panaši į EDD tuo, kad tai yra nemokamas pagrindinis papildinys su mokamais plėtiniais. Jei norite parduoti prenumeratos pagrindu sukurtas „WordPress“ papildinių ir temų licencijas, jums reikės „WooCommerce“ Prenumeratos ir API tvarkyklė plėtiniai, atitinkamai 199 USD per metus + 129 USD per metus (abu yra 1 svetainės licencijos). Jei norite papildomų funkcijų, kurios padės automatizuoti rinkodaros procesus, kad nuolat augtumėte savo vartotojų bazę ir kauptumėte nuolatinį pajamų srautą, turėsite pridėti nemažai plėtinių ar priedų iš trečiųjų šalių, pvz., „AffiliateWP“ filialo platformai..

„WooCommerce“ prenumeratos

Kainodaros verdiktas

Nepamirškime kelių aspektų, susijusių su kainodara:

 • Pajamų pasidalijimo „SaaS“ platformos („Freemius“ ir „Gumroad“) yra paskata padėti jums sukaupti daugiau pajamų per metus.
 • Autonominės platformos renka pinigus iš anksto ir siūlo tik palaikymą naudojantis jų platforma, o ne padeda jūsų verslui būti sėkmingesniam. Tuo pačiu metu šios platformos taip pat leidžia jums parduoti ne tik „WordPress“ temos ir papildinių licencijas, bet ir kitų tipų skaitmeninius produktus.
 • Pajamų pasidalijimo platformos renka pinigus, kai parduodate (išskyrus „Gumroad“ „Premium“ paketą), o tai dažnai yra geriau pradedantiesiems ar mažo biudžeto kūrėjams..
 • „SaaS“ elektroninės komercijos platformos, tokios kaip „Freemius“ ir „Gumroad“, taupo pagrindines programos kūrimo ir priežiūros valandas, nes jos valdo viską.
 • Kai mes žiūrime į kainodarą, mes atsižvelgiame tik į platformos, o ne į kitas jūsų verslo sritis, pavyzdžiui, rinkodaros ir kt., Išlaidas. Svarbu atsiminti, kad pasirinkta platforma gali sumažinti jūsų išlaidas vėliau jei tinkamos funkcijos pasirodys nepakeičiamos.
 • Naudodamiesi EDD ir „WooCommerce“, jūs turite sumokėti iš anksto, kai mokate „Freemius“ ir „Gumroad“, kainos nustatomos tik parduodant (išskyrus „Gumroad Premium“ planą).

Peržiūrėkime pavyzdį, kuris padėtų mums išsiaiškinti, kuri platforma turi geriausias kainas įskiepių ir temų pardavėjams. Tarkime, kad per pirmuosius dvejus metus uždirbsite 20 000 USD pajamų, kai išleisite papildinį ar temą. Štai visos išlaidos, kurias mokėsite už kiekvieną platformą šioje situacijoje:

EDD
Freemijus
Gumroad
„WooCommerce“

Pradinė kaina499 USD0 USD0 USD328 USD
Atnaujinimai499 USD per metus0 USDNebūtina 10 USD / mėn. Arba 108 USD / metus328 USD per metus
Pajamų dalisNė vienas27% už pirmąjį 1 000 USD; 17% nuo 1–5 000 USD; 7% po 5 000 USD;Nuo 3,5% iki 8,5% + 30 ¢ vienai operacijaiNė vienas
Bendros išlaidos ($ 20k pajamų per 2 metus)998 USD2 000 USD916 USD – 1 700 USD656 USD
Planas2 metai „All Access Pass“Pajamų dalis„Premium Plan“ ir pasirenkamas „Gumroad Discover“Prenumeratos ir programinės įrangos plėtiniai
Papildomos išlaidosMokėjimo šliuzų mokesčiai priklauso nuo pasirinktų šliuzų. Platformos plėtra.Mokėjimo šliuzo mokesčiai ~ 3% + 30 ¢ už operaciją.10% visų pardavimų per „Discover“ (neįtraukta į mūsų skaičiavimus, nes programa pasirenkama).Mokėjimo šliuzų mokesčiai priklauso nuo pasirinktų šliuzų. Platformos plėtra.

„WooCommerce“ yra aiškus laimėtojas – 656 USD už papildinių verslą, per 2 metus gaunantis 20 000 USD pajamų.

Tačiau funkcijos, kurias „WooCommerce“ teikia šiame kainų intervale, neleis papildiniams ir temų pardavėjams išnaudoti visas savo rinkodaros galimybes. Norint gauti tokias funkcijas kaip automatinis krepšelio atsisakymo atkūrimas, dulkinantys el. Laiškai ir dar daugiau, reikės nemažai priedų ir plėtinių. Aš bandau pasakyti, kad prireiks daug daugiau darbo, sąrankos, priežiūros ir papildomų rinkodaros strategijų, kurių reikia norint uždirbi 20 000 USD vertės įskiepių ir temų su WooCommerce, kūrimo, nei prireiktų pardavus kitas platformas..

Pažvelkime į tik ką pradedantį įskiepių ir temų verslą, kuris per pirmuosius 6 mėnesius uždirbo 2 000 USD..

EDD
Freemijus
Gumroad
„WooCommerce“

Pradinė kaina499 USD0 USD0 USD328 USD
Atnaujinimai499 USD per metus0 USDNebūtina 10 USD / mėn. Arba 108 USD / metus328 USD per metus
Pajamų dalisNė vienas27% už pirmąjį 1 000 USD; 17% nuo 1–5 000 USD; 7% po 5 000 USD;Nuo 3,5% iki 8,5% + 30 ¢ vienai operacijaiNė vienas
Bendros išlaidos ($ 20k pajamų per 2 metus)499 USD440 USD170 USD – 178 USD328 USD

* Į aukščiau pateiktas kainas neįskaičiuojami šliuzo mokesčiai (išskyrus „Gumroad“ – į jų kainodarą mes įtraukėme 3,5% mokestį už visas operacijas, bet į skaičiavimus neįtraukėme 30 ¢ už operaciją, nes kiekvienas pardavėjas turės skirtingą operacijų skaičių, neatsižvelgiant į platformą) ).

Atrodo, kad ilgalaikėje perspektyvoje „WooCommerce“ išlieka pigiausia e-komercijos platforma, palyginti su visomis pajamomis. Tačiau „Gumroad“ yra mažiausia kaina, skirta papildinių ir temų pardavėjams ankstyvajame verslo etape ir už kuriuos gaunami keli pirmi tūkstančiai dolerių. Tiek „Gumroad“, tiek „Freemius“ gali nemokamai pradėti savo veiklą pradedantiesiems, kurie neturi daug kapitalo (nebent jūs einate su „Gumroad“ priemokų planu, tada jūs sumokėsite iš anksto).

⚙️ Sąranka & įgyvendinimas

EDD

Įsigiję jūsų poreikius atitinkantį EDD paketą, turėsite atsisiųsti ir sukonfigūruoti papildinį kartu su visais susijusiais plėtiniais. Jų dokumentacija eina įvairias trumpųjų kodų, funkcijų, tinkinimo parinkčių, temų / įskiepių suderinamumo problemas ir serverio konfigūracijos parinktis, kad žinotų apie.

Atminkite, kad kadangi EDD yra savarankiškas sprendimas, tikimasi, kad nustatysite savo mokėjimo šliuzą (kuris turės savo mokesčius), be to, reikės kitų išlaidų, susijusių su įgyvendinimu, pavyzdžiui, svetainių prieglobos ir kūrimo laikas pritaikyti platformą. Šios išlaidos yra būtinos bet kuriam savarankiškam el. Prekybos sprendimui, į kurį šiame straipsnyje yra įtraukti EDD ir „WooCommerce“. Atsižvelgiant į jūsų ilgalaikius tikslus, EDD iš tikrųjų gali būti labai nebrangus sprendimas parduoti „WordPress“ papildinius ir temas, jei patys galite kurti ir pritaikyti platformą. Kita puiki vieta pradėti būtų jų straipsnis Pirmosios EDD parduotuvės nustatymas.

Paprastas skaitmeninis atsisiuntimas Doc

Freemijus

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra Registruotis paskyrą jų svetainėje. Norėdami pradėti prekiauti, peržiūrėkite juos 5 minučių SDK integracija apdorokite ir sukurkite pirmą mokamo produkto parinktį. Atlikę šiuos pirmuosius 2 veiksmus, Pardavėjų informacijos suvestinė pateikia nuorodą į jūsų patikros puslapį, kurį galima nedelsiant panaudoti parduodant jūsų produktus.

„Freemius“ taip pat siūlo mygtuką „nusipirkti“, kurį galite įdėti į savo svetainę, ir pateikia modalinio patikrinimo formą. Tai tikrai greitas ir paprastas būdas gauti visus reikalingus mokėjimus, licencijavimą ir prenumeratos funkcijas be didelių pritaikymo ir laiko sąnaudų. Pardavėjų informacijos suvestinėje yra keletas kitų nustatymų ir funkcijų, kurias taip pat galite įdiegti (išsami informacija aprašyta toliau pateiktame Funkcijų skyriuje)..

„Freemius“ SDK integracija

Žinoma, jums reikės tam tikros rinkodaros strategijos, kad efektyviai panaudotumėte šias priemones. Galite pradėti nuo nukreipimo puslapio ar svetainės, taip pat sekti keliais iš jų šie patarimai pradedančiųjų įskiepių ir temų verslui.

Straipsnio rinkodara ir pardavimo proceso optimizavimas išskiria „Freemius“ iš kitų šiame straipsnyje esančių platformų. „Freemius“ generalinis direktorius Vova Feldmanas sukūrė „Freemius“ platformą įgyvendindamas gerai žinomus ir patikrintus metodus, kaip sėkmingai parduoti papildinius ir temas. Pvz., Jei „WordPress.org“ saugykloje turite nemokamą papildinio ar temos versiją, „Freemius SDK“ leidžia rinkti šių vartotojų naudojimo duomenis, el. Pašto adresus ir dar daugiau, kad galėtumėte parduoti savo premium produktą ar priedus. šių vartotojų ateityje. Naudingi rinkodaros įrankiai, tokie kaip šis, leidžia priimti sprendimus, pagrįstus veiksmais, kuriuos galima įgyvendinti, ir pagerinti rinkodaros strategiją.

Gumroad

Gumroad sako, kad jie yra "nepriklausomiems rašytojams, dizaineriams, programinės įrangos kūrėjams, muzikantams, menininkams, mokytojams, filmų kūrėjams ir visiems kitiems." Tai reiškia, kad įlaipinimo procesas turi būti vienodai įvairus ir turėti galimybių visų šių pramonės šakų specialistams. Nors mes nesižvalgėme į šio straipsnio sąrankos procesą, mes radome jų Darbo pradžios vadovas ir straipsnis, kaip tai padaryti nustatykite savo programinės įrangos licencijos raktus Gumroad’e. Šie vadovai suteiks jums viską, ką turite žinoti apie savo produkto pridėjimą, mokėjimą per jų platformą ir dar daugiau.

„Gumroad“ dokumentai

Po sąrankos viskas priklauso nuo platformos nustatymų pritaikymo jūsų verslo poreikiams, kainų nustatymo modelio ir verslo strategijos.

„WooCommerce“

„WooCommerce“ yra ypač naudinga 5 žingsnių sąrankos procesas jų svetainėje, bet aš jums duosiu aukšto lygio taškus čia ��

 1. Pasirinkite prieglobą
 2. Įdiekite „WordPress“
 3. Pasirinkite temą
 4. Suaktyvinkite „WooCommerce“
 5. Išplėskite „WooCommerce“

Pradedant WooCommerce

Tai yra gana standartiniai veiksmai, kuriuos gali atlikti bet kuri savarankiškos el. Prekybos platforma ir tikrai viskas, ko jums reikia norint pradėti. Panašius veiksmus taip pat turėsite atlikti naudodamiesi EDD.

Kas laimi sąranką & įgyvendinimo konkursas?

Atsižvelgiant į aukščiau pateiktą informaciją, mes manome, kad aiškus nugalėtojas yra Freemijus šiame fronte. Įlaipinimo procesą pripažino daugelis „Freemius“ atstovų klientų kad būtų tikrai greita ir lengva. Jų platforma buvo sukurta naudojant geriausią papildinių ir temų pardavimo praktiką, ir ji iš tikrųjų skirta „WordPress“ kūrėjams parduoti savo produktus nuo 0 iki 100.

Šis veiksnių derinys daro „Freemius“ naudingiausia platforma įskiepių ar temų kūrėjams, norintiems tapti verslininkais per 5 minutes.

Didesniu mastu gerai žinomi įskiepių ir teminių parduotuvių tinklai gali naudoti „Freemius“, kad padidintų savo pajamas, padidintų vartotojų bazę ir dar daugiau naudodamiesi automatinėmis rinkodaros priemonėmis, įmontuotomis platformoje (kai kurios iš jų tiesiog veikia fone be jokių sąrankų). . Daugelis didelių „WordPress“ įmonių jau perkėlė visas savo pardavimo platformas į „Freemius“ ir tai padarius, pastebimai padidėjo jų perskaičiavimo kursai ir pajamos..

�� pritaikymas

EDD

EDD yra labai lengvai pritaikomas sprendimas, kuriam reikės atkreipti dėmesį į detales kiekviename žingsnyje. Kadangi tai yra visiems tinkamas sprendimas, turėsite pritaikyti platformos priekinių pusių vaizdą ir pobūdį, kad galėtumėte perduoti norimą išsiųsti pranešimą. Tai užtruks daug plėtros ir dizaino, jei norite turėti individualizuotą prekės ženklą reprezentuojančią el. Prekybos parduotuvę. EDD pripažįsta, kad jų platformos prekės ženklas yra tikrai svarbus, todėl jie turi Teminis jų dokumentų skyrius kad padėtų į jį įšokti.

Išskyrus kūrimą ir dizainą, visiškai kontroliuodami platformos pritaikymą, jūs gausite daug lankstumo parduodant „WordPress“ produktus..

Yra daugybė įvairių Trečiųjų šalių plėtiniai kurį galite naudoti norėdami pridėti beveik bet kokias funkcijas.

Atminkite, kad kiekvienas iš jų gali būti susijęs su atskira kaina ir sąrankos procesu.

Daugiau trečiųjų šalių plėtinių EDD svetainėje

Paprastas skaitmeninis parsisiuntimas - trečiųjų šalių plėtiniai

Jei jums reikia EDD pritaikymo palaikymo, galite išsinuomoti vieną iš jų patikimi konsultantai padėti sukurti jūsų platformą.

Freemijus

Jei norite pradėti naudoti „Freemius“ už visą jo vertę, jums reikės klientų. Jums nereikės per daug laiko praleisti pritaikant „Freemius“ platformą, išskyrus optimizuojant verslo ir kainų modelio, kurį pasirinkote pardavimui, nustatymų optimizavimą.

Kadangi „Freemius“ yra valdomas sprendimas (ne savarankiškas), jie visą sunkią užduotį atlieka už jus. „Freemius“ tvarko platformą, reguliariai ir sklandžiai išleidžia naujinius bei tvarko visus mokėjimus jūsų vardu. Jūs turite galimybę įterpti visapusišką funkciją Vartotojų informacijos suvestinė jūsų svetainėje naudodami „Freemius“ papildinį, kad klientai galėtų tvarkyti savo sąskaitą ir pirkimus naudodamiesi savo prekės ženklo puslapiu, o ne „Freemius“ svetaine. Be to, tinkinę CSS galite pritaikyti informacijos suvestinėje kainų nustatymo, patikros ir vartotojų informacijos suvestinės išvaizdą ir pobūdį..

Pagrindinis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį pritaikydamas „Freemius“, yra skirtingų rinkodaros strategijų, susijusių su kainų nustatymu, išbandymas, laisvieji bandymai, priklausymas, ir dar. Tai galite pradėti daryti pardavėjų informacijos suvestinėje beveik iškart po registracijos. Atminkite, kad „Freemius SDK“ taip pat automatiškai renka atsiliepimus, kai vartotojai išjungia jūsų produktą, todėl galite naudoti šią informaciją norėdami sužinoti daugiau apie savo klientų poreikius ir patobulinti produktą.

„Freemius“ kūrėjų prietaisų skydelis

„Freemius“ atitraukia pritaikymo procesą nuo platformos ir suteikia jums laiko, kurį reikia sutelkti kuriant savo verslą, ir duomenis, reikalingus priimti labiau pagrįstus sprendimus.

Tiems, kuriems reikalingas didesnis pritaikymas, „Freemius“ siūlo daugybę variantų, tokių kaip „WordPress“ SDK ir renginius bei pasirinktinius internetinius pokalbius, kurie gali būti naudojami automatizuoti jūsų rinkodaros pastangas. „Freemius“ siūlo „MailChimp“ integraciją, kuri padės jums automatizuotus el. Laiškus ir integraciją su „WPfomify“ pasiūlyti „FoMo“ iššokančius pranešimus savo svetainėje, kai pirkėjai sąveikauja su jūsų produktu.

Apskritai, pagrindinė priežastis, dėl kurios kompanijos mato sėkmę persikėlusios į „Freemius“, yra tai, kad jos visiškai išnaudoja visas „Freemius“ siūlomas pritaikymo galimybes. „Freemius“ leidžia išties lengvai išbandyti įvairius jūsų produkto kainų modelius, pvz., Parduoti papildomus ir papildomus priedus, siūlyti nemokamus jūsų gaminio bandymus ir kartu parduodamų kelių produktų rinkinius. Dėl šios priežasties jūs, kaip savo verslo sprendimus priimantis asmuo, galite strategiškai nustatyti geriausias savo produktų kainų parinktis ir išsiaiškinti, kas labiausiai tinka jūsų klientams. Tinkamai naudojant šią informaciją galite padaryti teigiamą poveikį konversijos kursams.

Gumroad

„Gumroad“ dokumentuose yra gana aiški, kokia jie yra leisti jums tinkinti ir ko jie neturi. Yra daugybė funkcijų, atitinkančių produktų, kuriuos galima parduoti jų platformoje, įvairovę. Pagrindai yra tai, kad turėsite įkelti informaciją apie savo produktą, prekės ženklo medžiagą, kainų informaciją ir visą kitą standartinę informaciją..

Kai jūs parduodate su Gumroad, jie jums duoda Produktų, profilių ir auditorijų nukreipimo puslapiai, kuriuos galima tinkinti naudojant CSS, todėl jums nereikės kurti savo svetainės, kai naudojatės jų platforma. Tačiau apleisti savo svetainę gali būti didelė klaida, nes turėdami savo svetainę turite mikrokontroliuoti savo verslo rinkodarą, todėl savo svetainę galite padaryti kur kas efektyvesne rinkodaros priemone..

Gumroad pritaikymas

Kaip šalutinę pastabą turėtume paminėti, kad „Gumroad“ funkcijos nėra skirtos įskiepių ir temų kūrėjams, kaip kitos šio straipsnio platformos..

„WooCommerce“

Panašiai kaip ir EDD, „WooCommerce“ yra lengvai pritaikoma. Jie siūlo naudingą vadovą geriausia „WooCommerce“ tinkinimo praktika, todėl nepakenktų ten pradėti savo tinkinimo veiksmus. Vienas iš paprasčiausių būdų išplėsti numatytąją „WooCommerce“ įskiepio funkciją yra naudoti „WooCommerce“ plėtiniai. Nors daugelis „WooCommerce“ plėtinių kainuoja, su jais galite sukurti daug naudingų funkcijų. Taip pat „WordPress.org“ saugykloje ir naršant aplink yra daugybė trečiųjų šalių plėtinių..

„WooCommerce“ plėtiniai

„WooCommerce“ yra daug kas, kas yra po saule, jei galite sau leisti visa tai sudėti į savo platformą ir (arba) jei turite kodavimo įgūdžių. Taip pat kaip ir EDD, galite pritaikyti „WooCommerce“ kodą viską, ko norite. Yra konsultantai galite samdyti, kad padėtų ir jums.

Kas siūlo labiausiai tinkinamą priedų ir temų pardavimo platformą?

Manome, kad tai EDD, „WooCommerce“ ir „Freemius“ ryšys, nes net jei EDD ir „WooCommerce“ galima visiškai pritaikyti, jų funkcijos nėra sukurtos specialiai „WordPress“ papildinių ir temų pardavimui. Tai skirtingai nei „Freemius“ – kurį daug mažiau galima pritaikyti – tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Freemius“ funkcijos ir tinkinimo parinktys yra sukurtos tam, kad padėtų įskiepių ir temų verslams maksimaliai padidinti konversijų rodiklius..

�� Klientų palaikymas

EDD

Visi EDD paketai aprūpinti standartiniu el. Pašto palaikymu. Taip pat galite nusipirkti prioritetinė parama (tai greičiau nei įprastas palaikymas) už 299 USD per metus arba 99 USD 45 dienas. Prioritetinis palaikymas leidžia EDD pakartotiniams prisijungti prie jūsų svetainės, kad prireikus būtų lengviau pašalinti problemas.

EDD nepalaiko tinkinimo, kurį turėsite padaryti patys arba pasamdyti konsultantą, kaip padėti, kaip minėta aukščiau.

Freemijus

„Freemius“ teikia klientų aptarnavimo būdus keliais būdais. Daugiausia jų dokumentai kaip nustatyti „Freemius SDK“, naudoti skirtingas platformos funkcijas ir įgyvendinti įvairius pritaikymus. „Freemius“ komanda teikia palaikymą el. Paštu visiems pardavėjams, prisijungusiems prie jų platformos, nesvarbu, ar indie kūrėjai pradeda naujus įskiepius ar temų verslą, ar gerai įsitvirtinusius įskiepių ir temų verslus, norinčius perkelti savo verslą į kitą lygį..

Viena didžiausių sričių, kurioje „Freemius“ teikia paramą, yra migracija į „Freemius“ platformą. „Freemius“ generalinis direktorius asmeniškai prižiūri naujų pardavėjų, kurie jau turi EDD arba „WooCommerce“ parduotuves, kurios atitinka tam tikrus kriterijus, įtraukimo procesą. „Freemius“ tvarkys perkėlimo procesą, importuos visus esamus klientų duomenis ir licencijas (EDD, WooCommerce ar tokiose prekyvietėse kaip „ThemeForest“ ir „CodeCanyon“) ir padės padaryti migracijos procesą kuo lengvesnį. Freemijus migracijos dokumentai taip pat yra keletas naujausių procesų, skirtų migruoti į Freemius iš savavaldžių el. prekybos platformų ar prekyviečių..

Norėdami palaikyti naudodamiesi „Freemius“ funkcijomis (be to, el. Paštu), „Freemius“ savo platformoje turi bendruomenę „Slack“, prieinamą pardavėjams. Norėdami prisijungti, jūs tiesiog turite pradėkite integruoti savo papildinį ar temą naudodamiesi jų SDK ir galite pateikti užklausą jų palaikymo komandai. Bendruomenėje pilna kitų papildinių ir temų pardavėjų, kurie kasdien plečia savo verslą.

„Freemius“ palaikymas ir bendruomenė

Be to, Freemius palaiko savo partnerius per Mes turime jūsų užnugario klubą, viskas skirta parduoti pardavėjams šuolį į priekį jų produkto rinkodaros ir bendros verslo strategijos srityje. „We Got Your Back“ klubas yra papildomas pranašumas visiems pardavėjams, kurie naudojasi savo platforma ir parodo, kiek „Freemius“ iš tikrųjų rūpi jo partneriams..

Gumroad

„Gumroad“ dokumentai yra gana platūs, atrodo gerai parašyti ir lengvai suprantami. Nors jų funkcijos yra mažiau pritaikomos nei „WooCommerce“, „EDD“ ir „Freemius“, esamos paramos struktūros atrodo daugiau nei pakankamai, kad būtų patenkinti pardavėjų poreikiai (kurie turi būti gana įvairūs). Jie taip pat turi gražų kontaktinį mygtuką pagalbos puslapis, kurį gali užduoti bet kuris asmuo, ir jie turi naudingą puslapį, kuriame pateikiamos pasirinktys susisiekti Gumroad.

„WooCommerce“

„WooCommerce“ teikia dokumentus, palaikymą prieš pardavimą ir, jei nusipirkote papildinį ar temą, papildomą el. Pašto palaikymą. Jų paramos politika teigia, kad jie padengia savo gaminius "kaip yra" ir nesiūlykite pritaikymo palaikymo. Visa tai yra gana teisinga politika.

Daugelis šio straipsnio skaitytojų tikriausiai anksčiau yra naudojęsi „WooCommerce“ ir galbūt net esate susipažinęs su jų palaikymo kanalais. Jei kuris nors iš jų produktų neveikia – jie tikrai pasirūpins jumis ir išsiaiškins, kodėl tai vyksta (ir pašalins, jei dėl kurio nors iš jų produktų įvyko gedimas ar klaida). Čia pateiktas gražus mažas vadovas, kurį jie pateikia Kaip gauti pagalbos. Kadangi „WooCommerce“ yra plačiausiai naudojama „e-commerce“ platforma „WordPress“, pagrindinės klaidos yra tobulinamos visą laiką dėl labai gauto palaikymo bilietų skaičiaus..

Kas klientams tai suteikia "raudonas kilimas" klientų aptarnavimo jausmas?

Nors „WooCommerce“ teikia visapusišką palaikymą be jokių papildomų išlaidų savo gaminiams, Freemijus atrodo, kad siūlo geriausią palaikymą. Požiūris į darbą su klientais kaip partneriais yra nenusakomas „WordPress“ ekosistemoje ir klientų davė svarų apžvalgų, kad tai įrodytų. Papildomas pranašumas tapus „Freemius“ įskiepių ir temų pardavimo bendruomenės dalimi daro patirtį dar geresne, nes galite užmegzti ryšius su kitais pardavėjais, išmokdami geriausius savo produktų pardavimo būdus..

�� Savybės

Nesvarbu, kokį produktą parduodate internetu, labai svarbu, kad jūsų pardavimo platforma atitiktų unikalius jūsų produkto nišos poreikius. Jei esate „WordPress“ kūrėjas, jums reikia funkcijų, kurios paruoštos padėti jūsų įskiepiui ar temų verslui. Daugelyje šio straipsnio platformų yra funkcijų, skirtų įmonėms, parduodančioms visų tipų produktus, todėl žemiau esančioje lentelėje platformos palyginamos griežtai remiantis funkcijomis, kurios yra veiksmingiausios parduodant papildinius ir temas bei kuriant didelę „WordPress“ ekosistemos vartotojų bazę.

Čia yra keletas patarimų, kurie padės suprasti žemiau pateiktą lentelę:

 • Kai kurios platformos siūlo funkcijas ir pranašumus, kurie gali papildyti ar paremti jūsų rinkodaros ir pardavimo pastangas, neatsiradus į dėžę, todėl nereikės šių funkcijų konfigūracijos ar pritaikymo ✅.
 • Kai kurios funkcijos gali būti įdiegtos naudojant plėtinius, priedus, trečiųjų šalių integracijas ar platų pritaikymą ��.
 • Kai kuriose platformose visiškai trūksta kitų funkcijų, nors įrodyta, kad jos tikrai sėkmingai didina įskiepių ir temų pardavėjų pajamas, ir jas tikrai sunku pritaikyti savo jėgomis ❌.

EDD
Freemijus
Gumroad
„WooCommerce“

Licencijavimas
Prenumeratos
Vartotojo abonemento valdymas
Neapmokėtų mokėjimų apdorojimas
ES PVM tvarkymas
Trečiųjų šalių integracijaDaugNedaugKai kurieDaug
Dunning mechanizmas����
Automatizuotas krepšelio atsisakymo atkūrimas����
Visiškai pritaikomas
Nereikia jokios priežiūros
El. Pašto šablonų valdymas
Partnerių platforma����
Visuotinės išmokos pardavėjams����
Informacijos suvestinėje atnaujinimas
„Analytics“ & naudojimo stebėjimas������
Galimas vietinis išsiregistravimas
Vienos versijos tvarkymas nemokamai & aukščiausios kokybės produktai

Kai kurios aukščiau išvardytos funkcijos yra šiek tiek naudingesnės norint padidinti konversijų rodiklius nei kitos, o tinkamai įtrauktos į jūsų rinkodaros strategiją, jos gali stipriai paveikti jūsų esmę. Peržiūrėkime kai kuriuos iš jų išsamiau:

Visuotinės išmokos pardavėjams

Papildinių ir temų pardavėjai yra iš visų pasaulio kampelių, tad kodėl gi jie neturėtų turėti galimybės mokėti užmokestį savo gimtojoje šalyje? Kaip kūrėjui, labai svarbu mokėti naudotis tam tikru mokėjimo šliuzu, kuris gali pervesti lėšas į jūsų banko sąskaitą (nesvarbu, kuri šalis) arba gauti išmokas bet kurioje šalyje iš jūsų platformos. Būtinai ištyrinėkite kiekvieną iš platformų ir patikrinkite visą informaciją apie mokesčius, valiutų kursus, palaikomas šalis ir visus kitus su mokėjimu susijusius veiksnius..

ES PVM & pardavimo mokesčių tvarkymas

ES klientams parduodančios įmonės privalo surinkti ir sumokėti ES PVM už visus savo pardavimus. Tai gali sukelti didžiulį galvos skausmą įmonėms, kurios prekiauja visame pasaulyje – kaip ir dauguma „WordPress“ papildinių bei teminių parduotuvių. Jei jūsų el. Prekybos platforma ar mokėjimų šliuzai netvarko ES PVM automatiškai, tada turėsite mokėti kai kuriuos ketvirčio mokesčius į atitinkamas šalis, kuriose pardavėte produktus, jau neminint tinkamų ištisus metus reikalingų ES PVM sąskaitų faktūrų išrašymo procedūrų. . „Freemius“ ir „Gumroad“ yra vienintelės 2 platformos, tvarkančios ES PVM šiame straipsnyje, ir tai reiškia, kad jos atima didelę apskaitos naštą nuo pardavėjų.

„Analytics“ & naudojimo stebėjimas

Duomenų apie vartotojo įdiegimus, išjungimus, atnaujinimus, ankstesnių versijų pakeitimus ir kitus svarbius įvykius rinkimas leidžia jums įgyti žinių apie tai, kaip jūsų klientai naudoja jūsų papildinį ar temą, ir nuolat stebėti jūsų verslą. Tik nedaugelis platformų turi galimybę rinkti tokius duomenis apie „WordPress“ produktus, o naudojimo stebėjimui paprastai prireiks didžiulio pritaikymo. Atidžiai apsvarstykite, koks yra geriausias būdas rinkti šiuos duomenis ir sužinokite, ką kiekviena platforma gali pasiūlyti.

Dezaktyvacijos atsiliepimai

Labai naudinga žinoti, kodėl vartotojai išjungia jūsų produktą. Daugelis programinės įrangos kūrėjų naudoja dezaktyvavimo ar pašalinimo atsiliepimus, kad patobulintų savo produktus ir sukurtų geresnę klientų patirtį. „WordPress“ papildinys ir temų pardavėjai turėtų tai padaryti, kad galėtų nuolat koreguoti savo produktus ir sužinoti jų klientų poreikius. Klausydami savo klientų, atrasite geresnių sprendimų ir galbūt net sugalvosite keletą naujų verslo idėjų.

Vienos versijos tvarkymas nemokamai & aukščiausios kokybės produktai

Kai norite pasinaudoti „freemium“ verslo modeliu, gali prireikti laiko tiek nemokamai, tiek aukščiausios kokybės produkto versijai valdyti. Kai kurie sprendimai yra kelioms „WordPress“ produkto versijoms tvarkyti, tačiau dar geriau, jei tai gali padaryti jūsų pardavimo platforma. „WordPress“ verslas turėtų turėti galimybę sutaupyti laiko tokioms užduotims atlikti, kai įmanoma.

Automatizuotas krepšelio atsisakymo atkūrimas & dunksėjimo mechanizmas

Kokių veiksmų jūsų platformoje imamasi, kai klientai atsisako savo vežimėlių, artėja prie atnaujinimų ar nepavyksta atnaujinti išmokų? Visiems šiems įvykiams turėtų būti siunčiami el. Laiškai, kad sumažintumėte reklamos procentą ir toliau augtumėte mėnesines įplaukas. Tinkamai nustatydami šiuos el. Laiškus, gali prireikti daug laiko, tačiau jie tikrai verti investicijų. Jūs nuolat atnaujinsite klientus ir būsite patenkinti.

Informacijos suvestinės kainodara & tobulinimas

Galima pritaikyti papildinį ar temą, kad „WordPress“ prietaisų skydelio nustatymų srityje būtų rodomos aukščiausios kainos nustatymo parinktys. Kiekvieną kartą keisdami kainų modelį turėsite rankiniu būdu išsaugoti visos papildinio ar temos versijos kainodaros informaciją, nebent naudojatės viena iš platformų, palaikančių šią automatiškai, arba kitu automatizuotu sprendimu. Kai reikia naujovinti į aukščiausios kokybės jūsų produkto versijas, mes kada nors radome tik vieną platformą, kuri leis klientams atnaujinti tiesiogiai iš prietaisų skydelio, o tai yra „Freemius“.

Kas turi geriausias savybes?

EDD ir WooCommerce yra šios kategorijos nugalėtojai dėl savo platformų funkcionalumo. Įspėjimas yra tas, kad norėdami pasiekti didelę šios funkcijos dalį, turėsite pritaikyti platformą ir (arba) mokėti už plėtinius ar priedus, kurie užtikrins tai, ko ieškote. Pvz., Norėdami pridėti krepšelio atsisakymo atkūrimo galimybes, turėsite užsiprenumeruoti trečiosios šalies paslaugą, tokią kaip „Jilt“, ir įdiegti atitinkamą jos plėtinį „WordPress“ parduotuvėje. Apibendrinant, jų savybėms reikia įdiegimo, diegimo, nuolatinės priežiūros ir papildomų prenumeratų galimybės. Tokios savitarnos platformos, kaip šios, yra puikios tiems, kurie nori mikrotvarkyti savo platformos pritaikymą, taip pat visą pardavimo, patikros ir licencijavimo procesą..

Kalbant apie ypatybes, kurios yra parengtos naudoti, „Freemius“ yra nugalėtojas įskiepių ir temų versle. „Freemius“ siūlo stiprų funkcijų derinį, kuris padeda produktų verslui greitai pristatyti ir išplėsti gaminius, automatizuoti įvairius rinkodaros procesus ir sklandžiai palengvinti pardavimų patirtį klientams – visa tai nereikalaujant platformos pritaikymo..

�� EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce sprendimas: kuri platforma yra geriausia įskiepių ir temų verslui?

Nugalėtojas yra: Freemijus. „Freemius“ yra ypač galingas licencijavimo ir mokėjimų variklis, kuris parduoda 90% sunkumų keliančio produkto, kai reikia parduoti papildinius ir temas. „WordPress“ produktų pardavėjai gali gauti didelę naudą ištobulintomis „Freemius“ platformoje įdiegtomis funkcijomis, o „Freemius“ prietaisų skydelyje (ir bendruomenėje) teikiamos rinkodaros palaikymo derinys su neapdorota platformos elektroninės komercijos galia gali pajudinti jūsų „WordPress“ verslą į priekį. Šią sėkmę aiškiai iliustruoja kitas „WordPress“ verslas kurie jau perėjo į Freemijų.

Kadangi daugelis geriausios pardavimo praktikos pavyzdžių yra įdiegiami visoje „Sellers“ informacijos suvestinėje ir automatizuojami „Freemius“ platformos gale, pardavėjai gali daugiau laiko praleisti reklamuodami savo verslą, o tai yra vienas iš svarbiausių elementų, kurį pamiršta daugelis „WordPress“ verslo savininkų. Kūrėjai ar verslo savininkai, praleidžiantys daugiau laiko savo produktų rinkodarai, sužinos, kad rinkodara yra tokia pat svarbi kaip ir produkto plėtra siekiant ilgalaikės sėkmės, ir dažnai net svarbesnė už produkto plėtrą. Jei norite atlaisvinti laiko, reikalingo jūsų verslui kurti per rinkodarą, „Freemius“ galite perkelti visą savo tinkintos platformos tinkinimo ir tvarkymo darbą. Platforma ne tik atlieps sunkų darbą, bet ir kitų bendraminčių pardavėjų bendruomenė iš tiesų yra kažkas unikalaus „WordPress“ ekosistemoje ir iš jų, kaip „WordPress“ verslo savininko, galite daug ko išmokti..

Tačiau nesigilink į tai – rask tau tinkamiausią sprendimą, patikrink kiekvieną iš palyginimų pateiktų variantų ir išanalizuok jų konkrečius pasiūlymus, palyginti su tavo verslo poreikiais..

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Apie autorių: Brandonas aistringai padeda įskiepių ir temų kūrėjams sėkmingai prenumeratos ekonomikoje. Jis tapo „Rinkodaros“ vadovu Freemijus išbandę kitus pardavimo sprendimus, kurie nepasiteisino. Surask jį @brand_on_fire.

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map