9 geriausi nemokami verslo vardų generatoriai + kaip jais naudotis

Pradėdami verslą turite atlikti daugybę skirtingų dalykų, o tinkamo vardo pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių. Norite kažko įsimintino ir to, kas perteikia tai, ką jūsų verslas siūlo potencialiems klientams. Laimei, ten yra daugybė nemokamų verslo vardų generatorių, kurie padės jums tinkamai pasirinkti.


Kaip veikia nemokami verslo vardų generatoriai

Kiekvienas įmonės pavadinimo generatorius yra šiek tiek skirtingas, tačiau paprastai įvesite žodį, susijusį su jūsų verslu, ir generatorius pateiks jums galimų vardų sąrašą, pagrįstą tuo žodžiu.

Efektyviausias būdas naudoti nemokamus verslo vardų generatorius šiame sąraše yra pasirinkti vieną ar du žodžius, tiesiogiai susijusius su jūsų verslu, ir perduoti juos per įvairius generatorius, kol rasite geriausią vardą..

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai

Kaip pasirinkti geriausią įvesties žodį

Nežinote, ką tiksliai sudaryti iš šių nemokamų verslo vardų generatorių? Prieš ką nors kita, pagalvokite apie tai, ką klientas turi žinoti apie jūsų verslą.

Paprastai tai apima tokius dalykus kaip jūsų rinka, niša, produktų kategorija ar pagrindinė produktų linija.

Pvz., Jei turite parduotuvę, kurioje prekiaujate baristų ar bet kokių kitų su kava susijusių gaminių aksesuarais, galite eiti su paprastu "kavos reikmenys." Jei tai neduoda patenkinamų rezultatų, pakeiskite pradinį raktinį žodį kitu ir pakartokite.

Pagrindinė mintis yra eksperimentuoti su skirtingais nustatymais ir raktiniais žodžiais. Negalima riboti, kiek kartų galite naudoti bet kurį iš šių įrankių.

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai

1. Naming.net

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: įvardijimas

Naming.net leidžia generuoti vardus pagal žodžius, skiemenis ar net raides.

Tada galite pasirinkti generuoti vardus, pridėdami įvairius elementus, tokius kaip bendrieji žodžiai ar priešdėliai graikų ir lotynų kalbomis.

Taip pat galite pasirinkti, kiek skiemenų turėtų turėti sugeneruoti vardai, ir pridėti plėtinį, pvz., .Com, jei planuojate naudoti pavadinimą svetainėje.

Štai pavyzdys, kaip tai atrodo veikiant:

pavadinimo paieška

2. „DomainWheel“

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „DomainWheel“

Iš paviršiaus gali atrodyti, kad „DomainWheel“ yra tik domenų vardų generatorius, tačiau iš tikrųjų čia yra daug daugiau. Visa tai lemia originalus „DomainWheel“ algoritmas, kuris buvo naudojamas sugalvoti naujus domenų pavadinimus.

Užuot tik patikrinę, kokie sėklų raktinių žodžių variantai galimi domenams registruoti, „DomainWheel“ naudoja AI, kad įtrauktų papildomų žodžių, susijusių su fraze, pateikta kaip pradinė.

Dėl to jūs gaunate vardus, kurie išlaiko originalų ketinimą, bet kartu išplečia frazę ir padaro ją unikalesnę. Tai gali suteikti puikių idėjų bandant pavadinti savo verslą.

Štai kas nutinka, kai aš ieškau naudodamas mūsų bandomąją frazę, "kavos reikmenys":

domeno ratų pavadinimai

Jei jums patinka kuris nors iš šių vardų, galite jį spustelėti ir iškart užregistruoti savo domeno vardą.

3. Anadea

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „Anadea“

„Anadea“ yra visų paslaugų programinės įrangos kūrimo įmonė, padedanti visų rūšių verslininkams kurti pažangių funkcijų mobiliąsias programas ir svetaines.

Jie taip pat siūlo porą nemokamų verslo įrankių, įskaitant nemokamą verslo pavadinimų generatorių.

Viskas, ką jums reikia padaryti norint naudoti šį galingą įrankį, reikia įvesti su jūsų verslu susijusį raktinį žodį ir paspausti "Generuokite vardus."

Tada jums bus pateiktas pasiūlymų sąrašas, pavyzdžiui, pateiktas žemiau:

anados vardai

Negalite tinkinti vardų generavimo, tačiau vardai, su kuriais susiduria šis įrankis, yra vieni iš geriausių, kuriuos galite gauti iš bet kurių nemokamų verslo vardų generatorių šiame sąraše..

4. „NameSmith“

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „NameSmith“

„NameSmith“ yra specialiai sukurtas padėti jums surasti tinkamą jūsų įmonės domeno vardą.

Jų sistema automatiškai ieško domenų rinkos kiekvieno jų siūlomo vardo.

Vardai, kurių šiuo metu negalima registruoti, rezultatuose nerodomi.

Tai puiku, jei bandote įvardyti tik internetinį verslą. Jei jums nepatinka tai, kas yra prieinama, į savo paiešką galite įtraukti mažiau įprastus plėtinius, kurie suteiks daugiau vardų.

„NameSmith“ vardus generuoja įvairiais būdais, pavyzdžiui, modifikuodamas pasirinktą raktinį žodį, kad sudarytumėte naują žodį. Jūs neprivalote tinkinti šių vardų kūrimo būdo.

vardų vardai

„NameSmith“ taip pat turi atsitiktinių vardų generatorių, kurį galite naudoti, jei nepasirinkote įvesties žodžio. Tačiau šie pavadinimai nesuteiks jums SEO padidėjimo, kurį suteiks atitinkamas vardas.

5. „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „Shopify“

„Shopify“ verslo pavadinimų generatorius yra, kaip galima tikėtis, įrankis, skirtas specialiai padėti žmonėms, norintiems atidaryti parduotuvę naudojant „Shopify“, tačiau tai nereiškia, kad negalite ja naudotis, jei turite kitų planų.

Galite atlikti paiešką ir pamatyti rezultatus nieko neužsiregistravę.

Šis įrankis pirmiausia generuoja vardus, pridėdamas naujų žodžių prie jūsų nurodyto raktinio žodžio, pvz., Pateiktame pavyzdyje:

parduotuvių vardai

Tai yra geras įrankis, jei iš tikrųjų planuojate pastatyti „Shopify“ parduotuvę naudodami savo naują vardą. Įrankis parodo, ar ieškomi vardai yra naujoms „Shopify“ parduotuvėms, ir galite tęsti jų nustatymą per kelis paspaudimus.

6. Oberlo

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „Oberlo“

Pats „Oberlo“ yra „Shopify“ dukterinė įmonė, leidžianti žmonėms lengvai sukurti laivo pervežimo verslą.

Jų verslo vardų generatorius veikia panašiai kaip ir „Shopify“, tačiau jūsų gaunami vardai šiek tiek skiriasi.

Pažvelkite į tai, kas rodoma, kai naudojame savo bandomąją frazę:

oberlo vardai

Jei norite nustatyti savo verslą naudodamiesi „Oberlo“, galite spustelėti norimą vardą, kad patektumėte tiesiai į jo registracijos puslapį. Jūsų pasirinktas vardas nebus automatiškai rezervuotas; registracijos metu turėsite reikalauti rankiniu būdu.

7. „Namelix“

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „Namelix“

„Namelix“ yra AI varomas verslo vardų generatorius, turintis daugybę pritaikymo galimybių.

Įvedę įvestį žodį jūsų paprašys pasirinkti, kiek laiko turėtų būti sugeneruoti vardai ir kokio vardo stiliaus ieškote.

Jūs netgi galite pamatyti keletą pavyzdžių, kaip atrodys kiekvienas prekės ženklo pavadinimas:

„Namelix“ vardų stiliai

Tačiau jūs galite apsiriboti vienu stiliumi vienu metu. Jei norite pažvelgti į du ar tris vardų stilius, turėsite atlikti dvi ar tris skirtingas paieškas. Jei norite ieškoti visų vardų stilių, turėsite atlikti atskiras kiekvieno iš jų paieškas. Tai gali būti šiek tiek nuobodus, tačiau tai puikus būdas pamatyti visas savo galimybes.

Štai keletas vardų, kuriuos „Namelix“ sukūrė pagal mūsų bandomąjį terminą:

namelix vardai

„Namelix“ yra prijungtas prie populiaraus domenų vardų registratoriaus „Namecheap“. Tai reiškia, kad visus sugeneruotus vardus galima naudoti kaip domenų vardus. Jei jums patinka bet kuris iš vardų, galite jį spustelėti ir pereiti tiesiai į domeno registracijos procesą.

Atminsite, kad paieškos rezultatai viršuje neatrodo tinkami pasirinktam raktiniam žodžiui ir turi mažą "premija" reklamjuostė jų atvaizdų apačioje. Tai yra domenų, kuriuos galima perparduoti, skelbimai, todėl jie yra daug brangesni nei vidutinis domenų pirkimas. Galite eiti į priekį ir ignoruoti tuos dalykus.

8. Novanimas

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „Novanym“

Verslo pavadinimų generatorius „Novanym“ naudoja AI, kad maždaug per minutę sugeneruotų šimtus galimų vardų.

Galite atlikti paprastą paiešką įvesdami atitinkamą raktinį žodį, arba padėti „Novanym“ pasirinkti tinkamą vardą pasirinkdami pramonės šaką ir norimą vardo stilių..

Atkreipsite dėmesį į tris dalykus, dėl kurių „Novanym“ skiriasi nuo daugelio šiame sąraše esančių nemokamų verslo pavadinimų generatorių. Pirma, jie sukuria daugiau nei vardus; kiekvienas vardas generuojamas su trim potencialiais logotipais.

novanimi vardai

Antra, „Novanym“ iš tikrųjų neįtraukia jūsų raktinio žodžio į jų pavadinimus. Vietoj to, jie sukuria įsimintinus pavadinimus, kurie skamba tinkamai atsižvelgiant į jūsų nurodytą raktinį žodį ir pramonės šaką.

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu tai, kad jie šiuos vardus ir susijusius logotipus parduoda už aukščiausias kainas, daug daugiau nei kainuoja domenas. „.Com“ domenas, susietas su pasirinktu vardu, jau yra užregistruotas „Novanym“, o pirkimo proceso metu jis taps jūsų.

Jei jums patinka vienas iš „Novanym“ pasirinktų vardų, bet nenorite mokėti priemokų kainų, turite keletą variantų. Pavadinimą galite pakeisti pakeisdami rašybą ar pridėdami raktinius žodžius. Arba galite pasirinkti kitą plėtinį, pvz., .Net arba .org.

9. „WordLab“

Geriausi nemokami verslo vardų generatoriai: „WordLab“

Jei prieš SEO ieškote vardo, kuriame didžiausias dėmesys būtų skiriamas kūrybingumui ir įsimenamumui, „WordLab“ yra jūsų norimas vardų generatorius.

Norint naudoti šį generatorių, nereikia įvesti nė žodžio: tiesiog paspauskite mygtuką "Gauti vardą" mygtuką ir pažiūrėkite, kas kyla.

Yra daugybė pasirinkimo variantų, todėl galų gale turėsite rasti ką nors įdomaus.

Jei pasirinksite vardą iš „WordLab“ generatoriaus, atminkite, kad įmonės pavadinimo neturėsite kaip domeno vardo dalis. Turėti atitinkamą domeno vardą yra vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti savo SEO, o kadangi naujas verslas, kuriame nereikia remtis žodžiu, iš burnos, norėsite pritraukti žmones per paieškos variklius..

Čia pateiktas vardo tipo, kurį galite rasti „WordLab“, pavyzdys:

„WordLab“ pasiūlymas

Galutinės mintys apie geriausius nemokamų verslo vardų generatorius

Visi šie nemokami verslo pavadinimų generatoriai gali suteikti jums akimirksniu prieigą prie daugybės kūrybinių prekės ženklų idėjų. Ir jūs ne tik naudojate vieną iš jų: galite naudoti du, tris ar net visus, jei stengiatės išsirinkti geriausią savo įmonės pavadinimą. Tai visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų poreikių.

Be to, padėkite sau bet kuriam iš šių domenų vardų generatorių, kad galėtumėte dar labiau įsigilinti, ieškodami savo tobulo domeno vardo.

Ar šie įrankiai padėjo įvardyti jūsų verslą? Mes norėtume apie tai išgirsti komentaruose žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map