7 klaidos, kurių reikia vengti skatinant „WordPress“ dizaino verslą 2020 m

Vienas dalykas, kurio kiekvienas naujas verslo savininkas sužino anksčiau nei vėliau, yra tas, kad skatinti verslą dažnai būna daug sunkiau nei atlikti realų darbą – teikti paslaugas klientams..


Kai kurie verslo ekspertai pažvelgia į tai dar toliau ir iškelia mintį, kad reklama yra svarbesnė nei tikras produktas.

Nors aš visiškai nesutinku, tai tikrai yra kažkas, apie ką verta pagalvoti, ypač jei jūs planuojate savo operacijas.

Nesuprask manęs neteisingai; jūsų paslauga turi būti puiki, jei norite būti sėkmingi. Tačiau vien tik puiki paslauga niekur jūsų nenuves. Nesinaudodami efektyviu reklamos metodu, negalite tikėtis neįtikėtinų rezultatų savo naujame „WordPress“ dizaino versle.

Deja, žmonės, kurie tik pradeda veiklą, dažnai tampa kenksmingos rinkodaros praktikos aukomis, net to nesuvokdami. Įvairi rinkodara "guru" nori parduoti mus pagal keletą keistų idėjų ir pažada, kad jos yra ypač veiksmingos, nors iš tikrųjų jos tik kenkia tavo prekės ženklui ir reputacijai arba niekuo dėtos neveikia.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 15 ir daugiau geriausių „WordPress“ plokščių dizaino temų verslui, tinklaraščių ir žurnalų stiliaus tinklalapiams, 2020 m
 • 20 ir daugiau nuostabių dizaino rinkinių, kuriuos reikia pamatyti prieš kuriant savo
 • „WordPress“ temos kūrimo tendencijos (2003–2020 m.)

Pateikiame įprastų klaidų ir pavyzdžių, kaip neskelbti savo naujojo „WordPress“ verslo, rinkinį.

1. Atsitiktinių šaltų pranešimų el. Laiškų siuntimas

Informavimas yra puikus verslui. Mano manymu, tai iš tikrųjų bus dominuojantis skatinimo būdas 2020 m. Nedvejodami pakartokite mums apie tai žinią apie tai …

Nepaisant to, šaltas informavimas jums bus naudingas tik tuo atveju, jei ištyrėte žmones, su kuriais bandote susisiekti, užuot pasirinkę atsitiktinius klientus.

Ar jiems tikrai reikia jūsų paslaugų? Ar galite pasiūlyti jiems ką nors išskirtinio, ką nors konkrečiai susijusio su problemomis, su kuriomis jie susiduria dabar? Ar žinote, kur ieškoti tokių kontaktų?

Ką daryti? Gerai, čia yra mano asmeninė strategija. Tai veikia beveik bet kurioje įsivaizduojamoje nišoje (įskaitant „WordPress“ dizainą). Peržiūrėkite duomenų bazę „CrunchBase“. Tai puikus paskutinių finansavimo etapų, naujų paleidimų, įsigyjamų kitų asmenų įsigijimo ir pan. Katalogas (iš esmės visa su paleidimu susijusi veikla). Galite atsisiųsti jų duomenų bazę ir naršyti po kategorijas. Tokiu būdu galite nustatyti naujas įmones, kurios ką tik gavo finansavimą ir kurioms galbūt reikia jūsų paslaugų. Kreipkitės į tuos, už kuriuos atsitiktinai randate „Google“.

2. Šlamštas socialinėje žiniasklaidoje

Šlamštas socialinėje žiniasklaidoje yra viena iš labiausiai paplitusių reklaminių nuodėmių šiomis dienomis. Štai ką turiu galvoje, jei darote kurį nors iš šių veiksmų, jūs spaminate ir tikriausiai turėtumėte sustoti:

 • Čikagos apie jūsų paslaugas kiekvieną valandą.
 • Siunčiamos tiesioginės žinutės, kuriose prašoma žmonių apsilankyti jūsų svetainėje.
 • Kas valandą skelbkite „Facebook“ būsenas apie savo svetainę.
 • „StumbleUpon“ naudojimas tik jūsų svetainei reklamuoti.
 • Stebi 30 000 žmonių „Twitter“ tik dėl skaičių.
 • Pateikite nekokybiškas ir nesusijusias „Instagram“ nuotraukas tik tam.
 • Pirkdami pakartotinius „Twitter“ įrašus ir padirbtas savo pardavimo puslapio akcijas.
 • Prisijunkite prie nesusijusių pokalbių ir visą laiką papildykite savo verslą.

Ir gerai, aš tai suprantu, tam tikru mastu jūs turite jį padirbti, kol nepadarysite (ar darote?), Tačiau šlamšto socialinėje žiniasklaidoje yra tiesiog per daug, o ilgainiui jis nėra efektyvus dėl vienos paprastos priežasties: tai labai erzina kitus žmones, ir net jei dabar turite ką nors sekti, labai greitai tai prarasite.

Ką daryti? Prisijunkite tik prie aktualių pokalbių ir sekite žmones, kuriuos norite sekti dėl kitų priežasčių, o ne tik dėl jų pokalbio. Ieškokite partnerių, dalyvaukite ir susisiekite su jais. Prisijunkite Quora ir ieškokite klausimų, tiesiogiai susijusių su jūsų siūlomomis paslaugomis. Aš garantuoju, kad ten yra daugybė tokių dalykų.

3. Nesinaudojimas oficialiu temų katalogu

Ne visi tai supranta, bet oficialus temų katalogas „WordPress.org“ yra puiki aplinka reklamuoti savo „WordPress“ dizaino verslą.

Neretai nauja tema atsisiųsta tūkstančius kartų vien tik todėl, kad yra kataloge. Žmonės tiesiog peršoka ten natūraliai, nes tai yra oficiali vieta, iš kur gauti jūsų temas.

Kadangi katalogą kasdien lanko tūkstančiai žmonių, norinčių pakeisti savo svetainių dizainą … na, visiškai akivaizdu, kodėl ten galite rasti daug potencialių klientų.

Ką daryti? Sukurkite saują kokybiškų „WordPress“ temų ir pabandykite įtraukti jas į katalogą, nesvarbu. Norėdami, kad viskas būtų paprasčiau (ir tuo pat metu geriau), naudokite tokią pradinę temą kaip _S. Su ja galėsite sukurti gerą temą daug greičiau, nei darydami viską iš pagrindų. Vienas labai svarbus elementas yra parašyti jūsų temų aprašymus taip, kad jie pakviestų žmones pasidomėti jūsų svetaine ir pamatyti, ką dar turite pasiūlyti..

4. Naudokite internetinius skelbimus tik tam

Tikėtina, kad tikriausiai girdėjote, kad „AdWords“ yra veiksmingas reklamos metodas. Ir taip yra, bet ne visiems.

„AdWords“ veiksminga tik tada, kai kuriate apgalvotą kampaniją, kurioje naudojami kai kurie tiesioginio atsako skelbimai ir peradresuojate žmones į nukreipimo puslapį, kur jie gali nedelsdami imtis veiksmų (pvz., Tiesiogiai nusipirkti vieną iš jūsų paslaugų).

Jei „AdWords“ naudosite tik tam, kad pritrauktumėte srauto į savo svetainę, nieko nesiūlydami, lankytojas gali tuoj pat pasinaudoti, nebus efektyvus ir tik praras pinigus.

Ką daryti? Naudokite „AdWords“ tik tiesioginio atsako reklamai. „AdWords“ nėra pats ekonomiškiausias prekės ženklo kūrimo būdas.

5. Naudojimasis tik internetinėmis darbo lentomis

Iš tiesų įmanoma rasti savo pirmuosius koncertus internetinėse darbo lentose (tokiose kaip „oDesk“, „Freelancer.com“ ar net „Craigslist“), tačiau iš tikrųjų tai nėra labai patartina..

Darbo skelbimų lentų problema yra ta, kad jūs konkuruojate su dešimtimis žmonių kiekviename pasirodymo koncerte, kurį bandote laimėti. Neigiama yra tai, kad tokioje aplinkoje vienintelis skiriamasis faktorius yra jūsų siūloma kaina. Jūs absoliučiai nenusileisite koncertui, jei nesate pats pigiausias žmogus kambaryje … o apgaulė yra ta, kad niekada nesate. Visada yra kažkas, kas nori dirbti mažiau.

Ką daryti? Pamirškite apie darbo skelbimų lentas internete. Jie yra geri uždirbti papildomų pinigų, bet ne tiek darnaus verslo kūrimui. Vietoj to, pradėkite eksperimentuoti su ankstesniu dalyku ir pasinaudokite asmeniniu kontaktų tinklu.

6. Neskaidytas testavimas

Padalijimas yra geriausias būdas pagerinti kiekvienos internetinės reklamos taktikos rezultatus. Aš turiu galvoje VISĄ.

Padalijimas yra tarsi magija. Pvz., Galite pasirinkti taktiką, kuri sureaguoja į 2 procentus, ir paversti ją 4 procentais, o tai dažniausiai reiškia dvigubinti jūsų pelną.

Ką daryti? Idėja paprasta. Kai eksperimentuojate su bet kokiu reklamos metodu, visada vienu metu paleiskite dvi atskiras skelbimo / žinutės / informavimo el. Pašto versijas. Pvz., Kai naudojate du atskirus informavimo pranešimus, galite pastebėti, kad vienas iš jų sukuria daugiau atsakymų (kad žmonės tiesiog geriau jį rezonuoja), turėtumėte paimti tą pranešimą ir pradėti naudoti jį kaip kiekvieno kito informavimo el. Pašto valdiklį. Jei tai padarysite ilgesnį laiką – visada išbandysite du pranešimus vienas su kitu – laikui bėgant turėsite labai efektyvų šabloną.

7. Nesukurkite el. Pašto sąrašo

El. Pašto sąrašo sudarymas yra vienas iš geriausių nuolatinės reklamos metodų. Pirmiausia pritraukiate žmones į savo svetainę, įtikindami juos prisijungti prie jūsų adresų sąrašo (pavyzdžiui, siūlydami nemokamą dovaną), o paskui su jais susisiekite, kai tik jums tai patinka..

Net negaliu pasakyti, kiek kartų mačiau interviu su populiariu verslo asmeniu ar tinklaraštininku, kur jie pripažino apgailestaujantys, kad nesudarė el. Pašto sąrašo nuo pirmosios dienos. Šiais laikais, ypač internete, el. Pašto adresų sąrašas žmonėms, kurie domisi tuo, ką jūs siūlote, yra didžiausias verslo turtas.

Ką daryti? Geros el. Pašto rinkodaros paslaptis yra išlaikyti jūsų komunikacijos turinį, o ne reklamą.

Taigi, kaip sakiau, pradėkite nuo to, kad priviliotumėte savo potencialius klientus, pavyzdžiui, kažką panašaus "Svetainės dizaino kontrolinis sąrašas – žingsniai, kuriuos reikia atlikti prieš pasamdant dizainerį."

Tada prisiregistruokite prie geros el. Pašto informacinio biuletenio paslaugos, tokios kaip „Sendinblue“ (nemokama), ir įdėkite prenumeratos formas į savo svetainę. Viską nustatykite taip, kad kiekvienas abonentas gautų jūsų kontrolinį sąrašą, kai tik jis užsiregistruos.

Galiausiai įsitikinkite, kad daugumoje jūsų el. Laiškų / informacinių biuletenių yra puikus turinys, ir siųskite reklaminį pranešimą tik kartą per laiką.

Tikroji jėga yra ta, kad jums reikia tik sunkiai dirbti kuriant savo sąrašą, o vėliau galite susisiekti tiesiogiai su savo abonentais be jokių papildomų mokesčių.

Išvada

Trumpai tariant, čia yra trumpa strategija, kurią galite naudoti:

 • Prieš pradėdami vykdyti tyrimą, naudokitės tokiomis pagalbinėmis svetainėmis kaip „CrunchBase“.
 • Neskleiskite šlamšto socialinėje žiniasklaidoje. Vietoj to įsitraukite.
 • Pateikite bent keletą temų į oficialų temų katalogą.
 • Pagalvokite apie savo internetinės reklamos strategiją. Ar tai tikrai gali atsipirkti??
 • Pamirškite apie darbo skelbimų lentas internete.
 • Padalintas testas … kaip pašėlęs.
 • Pradėkite kurti el. Pašto sąrašą.

Ką jūs apie tai galvojate ir ar turite ką nors konkretaus orkaitėje savo verslui 2020 m?

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map