7 geriausios laiko stebėjimo programinės įrangos palyginimo priemonės – čia rasite savo geriausią darbuotojų laiko stebėjimo programą

Per dieną būna tik tiek valandų. Ir jei norite sužinoti, kaip tos valandos iš tikrųjų praėjo, jums reikia laiko stebėjimo priemonės, nes, pažvelkime į tai, niekieno atmintis nėra tokia gera!


Nesvarbu, ar esate asmuo, ar verslo savininkas, laiko stebėjimo programos padeda sužinoti, kur praleidžiate laiką kartu su komanda, taip pat, kaip produktyvus yra jūsų laiko valdymas. Kokybiška darbuotojų laiko stebėjimo programa iš tiesų gali būti neįkainojama.

Šiame įraše ketinu pasidalyti ir palyginti 7 skirtingus laiko stebėjimo įrankius, įskaitant keletą variantų asmenims, komandoms ar darbdaviams, ieškantiems programinės įrangos nuotolinėms komandoms valdyti..

Pradėsiu jus nuo šios patogios palyginimų lentelės, kad galėtumėte nustatyti etapą. Tuomet pasidairysiu šiek tiek nuodugniau ir pasidalinsiu pagrindinėmis kiekvieno laiko sekimo įrankio savybėmis ir privalumais / trūkumais.

Geriausi laiko sekimo įrankiai ir programinė įranga

Apibendrinti geriausi laiko stebėjimo įrankiai

Geriausiai tinka…
Stebėjimo tipas
Nemokamas planas?
Aukščiausia pradinė kaina (mėnesinis)

Laiko daktarasDarbdaviai, sekantys nuotolines komandasRankinis arba automatinis✅ (ribotas)9,99 USD vienam vartotojui
TogglAsmenys ir komandosRankinis arba automatinis (su darbalaukio programa)✅ (dosnus)9 USD vienam vartotojui
DerliusAsmenys ir komandosRankinis✅ (2 projektai)12 USD vienam vartotojui
ValandosAsmenysRankinis✅ (tik „iOS“ programa)8 USD vienam vartotojui
LaikuAsmenys ir komandosAutomatinis laiko sekimas su rankiniu būdu taisomu20 USD vienam vartotojui komandoms arba 7 USD solo
HubstaffasDarbdaviai, sekantys nuotolines komandasRankinis arba automatinis✅ (ribotas ir skirtas tik solo vartotojui)5 USD vienam vartotojui
PažymėtiAsmenys ir komandosRankinis✅ (1 projektas)19 USD 10 projektų su neribotais vartotojais

Geriausios laiko stebėjimo programos palyginamos:

1. Laiko daktaras

Geriausiai tinka…laiko stebėjimas nuotolinėms komandoms ir įmonėms. Ne asmenims.

„Laiko daktaras“ padeda sekti laiką visoje jūsų komandoje ir reklamuoja save kaip "Laiko stebėjimas nuotolinėms komandoms", kuris turėtų suteikti jums gana gerą supratimą apie tai, kas yra jų tikslinė rinka.

Jei norite labiau valdyti savo nuotolinę komandą, joje yra galimybė automatiškai fotografuoti ekrano kopijas, kad visi atliktų užduotis.

Taip pat galite peržiūrėti svetainių ir programų naudojimą, kad pamatytumėte, kam žmonės praleidžia laiką.

darbuotojo laiko stebėjimo programa: laiko gydytojas

Tada, kai ateina darbo užmokesčio laikas, galite automatiškai apskaičiuoti darbo užmokestį pagal fiksuotą atlyginimą valandomis, stebimomis „Time Doctor“, ir sumokėti iš karto naudodamiesi „PayPal“, „Payoneer“, „TransferWise“ ar kitais metodais..

�� kas tau patiks …

 • Išsamios ataskaitos, leidžiančios išsiaiškinti pagal projektą, sugaištą laiką, lankymą, iššvaistytą laiką ir dar daugiau, todėl tai yra puiki darbuotojų laiko stebėjimo programa.
 • Daug įvairių integracijų, ypač su projektų valdymo įrankiais.
 • Žmonės nuolat giria jo naudojimo paprastumą.

�� Kas gali nepatikti …

 • Negalite tiesiogiai redaguoti laiko darbalaukio programoje – turite prisijungti prie žiniatinklio programos.
 • "Ar vis dar dirbi?" nagas gali erzinti, jei turite pagrįstų priežasčių būti socialiniuose tinkluose.

�� Kainodara

„Time Doctor“ kainodara yra ypač paprasta. Galite naudoti ribotą nemokamą planą arba sumokėti 9,99 USD vienam vartotojui per mėnesį už visas funkcijas.

Eik pas „Laiko daktarą“

2. Toggl

Geriausiai tinka…Asmenys ir laisvai samdomi darbuotojai, nors „Toggl“ turi įmonių planus komandoms, ir tai gali būti puiki darbuotojų laiko stebėjimo programa.

„Toggl“ yra graži laisvalaikio stebėjimo programa, kuri suteikia daug lankstumo organizuojant stebėjimą.

Tai siūlo paprastą laiko stebėjimo sąsają, leidžiančią priskirti užduotis projektams ir klientams skrydžio metu, įskaitant laiko taupymo parinktis, leidžiančias kurti naujus projektus ar klientus neišeinant iš prietaisų skydelio..

Jį galite naudoti beveik bet kur – jame yra žiniatinklio sąsaja, naršyklės plėtiniai, programos mobiliesiems ir netgi darbalaukio programa.

toggl laiko stebėjimo programa

Darbalaukio programoje galite automatiškai sekti tam tikras veiklas ir nustatyti priminimus. Naudodami kitas programas, turėsite rankiniu būdu paleisti / sustabdyti laikmačius.

Norėdami išsiaiškinti viską, gausite puikią sąskaitą faktūrą ir 100 ir daugiau integracijų su kitomis populiariomis priemonėmis, tokiomis kaip „Trello“, „Asana“ ir daug daugiau..

�� kas tau patiks …

 • Paprastas žymėjimas pagal projektą ir klientą. Naujų projektų / žymų sukūrimas užtruks tik keletą sekundžių – nereikia iš naujo įkelti puslapio ar spustelėti aplink.
 • Išsami ataskaitų teikimo funkcija, padedanti įsivaizduoti, kur praleidote laiką, ar generuoti ataskaitas klientams. Tai taip pat suteikia lanksčius filtrus.
 • 100 ir daugiau integracijų. Pvz., Galite paleisti laikmatį iš „Trello“ kortelės arba prisijungti prie daugelio kitų įrankių.

�� Kas gali nepatikti …

 • Jokių sąskaitų faktūrų išrašymo, nors joje integruoti trečiųjų šalių įrankiai (aš čia renkuosi – rašau labai mažai trūkumų, susijusių su „Toggl“).
 • Stalinio kompiuterio programa kartais gali būti šiek tiek sudėtinga.

�� Kainodara

Gausus nemokamas planas. Asmenys tikriausiai gali susitvarkyti su nemokamu planu (asmenine pastaba aš naudoju nemokamą planą be nulio).

Mokami planai prasideda nuo 9 USD vienam vartotojui per mėnesį (apmokestinama kasmet) ir svyruoja iki 49 USD vienam vartotojui per mėnesį įmonės planui. Tai tikriausiai yra geras pasirinkimas, jei jums reikia darbuotojo laiko stebėjimo programos.

Eikite į Togglą

3. Derlius

Geriausiai tinka… laisvai samdomi darbuotojai ir komandos, kuriems patinka integruota sąskaitų faktūrų išrašymo, apmokėjimo valandų, išlaidų stebėjimo ir kitų apskaitos funkcijų, kurias turėtų turėti gero darbuotojo laiko stebėjimo programa, idėja..

Derlius yra laiko stebėjimo priemonė … su šiek tiek daugiau. Be paprasto laiko stebėjimo, jis taip pat padeda stebėti:

 • Išlaidos
 • Apmokestinamos valandos

Derlius taip pat palaiko sąskaitų faktūrų išrašymą, įskaitant galimybę paversti apmokestinamas valandas sąskaitomis faktūromis. Vienas ypač puikus dalykas, susijęs su „Derliaus“ sąskaitų faktūrų išrašymu, yra tas, kad palaikomos vienkartinės 0,50 USD „PayPal“ verslo išmokos (jei turite JAV banko sąskaitą)..

Derlius

�� kas tau patiks …

 • Integruotos sąskaitos faktūros, įskaitant paramą vienodo dydžio 0,50 USD „PayPal“ verslo mokėjimams (nuostabi galimybė žmonėms, gyvenantiems JAV).
 • Daug integracijų su įrankiais, įskaitant projektų valdymą, sąskaitų faktūrų išrašymą, CRM, klientų palaikymą, kūrėjo įrankius ir dar daugiau.
 • Gali sekti laiką naudodamas žiniatinklio programas, naršyklės plėtinius, darbalaukio programas ir programas mobiliesiems.
 • Integruotas išlaidų stebėjimas, įskaitant kvitų nuskaitymą

�� Kas gali nepatikti …

 • Sąsaja nėra tokia graži kaip kitos programos (tai yra labai nemandagu, nes ji nedaro įtakos funkcionalumui, tačiau naudojant ką nors gražaus gyvenimas tampa linksmesnis).
 • Kuriant naujus projektus reikia daugiau paspaudimų ir iš naujo įkelti puslapius nei kiti įrankiai, o tai nėra puiku laisvai samdomiems darbuotojams, kuriems gali tekti sukurti daug projektų.
 • Ataskaitų sąsaja nėra tokia lanksti kaip kiti įrankiai, nors ji turėtų būti tinkama daugumai naudojimo atvejų.

�� Kainodara

Derlius turi nemokamą planą, kuris leidžia asmenims sukurti iki 2 projektų.

Po to neriboti projekto planai kainuoja 12 USD vienam vartotojui per mėnesį.

Eikite į Derlių

4. Valandos

Geriausiai tinka… Asmenys, kurie nori paprasto laiko stebėjimo puošnioje sąsajoje (valandos apima komandos funkciją, tačiau tai nėra tokia išsami kaip kiti įrankiai).

Valandos turi vieną gražiausių sąsajų, kurias mačiau laiko stebėjimo priemonėje. Tai gali būti net geriau nei „Toggl“!

Galite paleisti ir sustabdyti laikmačius, jei reikia, naudodami tą nuostabią sąsają. Ir tai taip pat tai labai naudinga Laiko juosta funkcija, leidžianti greitai užpildyti laiko stebėjimo spragas, kad būtų galima pilnai suskaičiuoti savo dieną.

Ataskaitų sąsaja taip pat gerai suprojektuota ir taip pat suteikia daugybę filtrų, kad prireikus supjaustytų ir supjaustytų ataskaitas..

Valandos

Tačiau valandos vis dar yra šiek tiek jaunos ir pasiekiamos tik per jos svetainę arba „iOS“ programą, kuri nesiūlo tiek daug, kiek dauguma kitų laiko stebėjimo įrankių..

�� kas tau patiks …

 • Laiko juostos funkcija leidžia lengvai užpildyti spragas, pvz., Kai pamiršote paleisti laikmatį ar turite stebėti įvykį neprisijungę be mobiliosios programos.
 • Sąsaja atrodo nuostabi ir turi žvaigždžių UI / UX.

�� Kas gali nepatikti …

 • Jei kiekvieną dieną reikia kurti skirtingus projektus, sąsaja nėra tokia supaprastinta kaip „Toggl“.
 • Tai yra tik žiniatinklio ir „iOS“ programos, kurios gali būti ribotos atsižvelgiant į jūsų poreikius, ypač jei norite, kad jūsų darbuotojo laiko stebėjimo programa būtų patobulinta..

�� Kainodara

Valandos kainuoja fiksuotus 8 USD vienam vartotojui per mėnesį už prieigą prie žiniatinklio sąsajos. „IOS“ programą galite pasiekti nemokamai (be „Pro“ funkcijų).

Eiti į valandas

5. Laiku

Geriausiai tinka…asmenys ir komandos, kurie konkrečiai nori automatinis laiko sekiklis.

Laiku pateiktas unikalus pasiūlymas parduoti automatinis laiko sekimas

Automatinis laiko stebėjimas gali būti sudėtingas dalykas, taigi, kaip tai padaryti laiku:

 • Pirmiausia, „laiku“ užrašo visą jūsų veiklą ir sugrupuoja ją pagal tai, ką darėte
 • Tada ji siūlo etiketę ir žymas atsižvelgiant į tai, ką, jūsų manymu, jūs padarėte.
 • Galite sutikti su „Timely“ pasiūlymu, rankiniu būdu jį redaguoti arba visiškai atmesti laiko įrašą.

Laiku

Dabar yra puikus dalykas …

Kiekvieną kartą rankiniu būdu redaguodamas laiko įrašą, jūs treniruojatės laiku, kad galėtumėte patobulinti ateityje.

Iš esmės, tai nėra kvaila. Iš jūsų pakeitimų mokomasi ateityje pateikti tikslesnius pasiūlymus.

Tai ne visiems – pavyzdžiui, didžiąją dienos dalį praleidžiu išskirtinai „Google“ dokumentuose, todėl man sunku ką nors išmokyti, kad galėčiau automatiškai sekti visus savo skirtingus klientus / projektus, kai visą dieną naudojuosi ta pačia svetaine..

Bet jei darote skirtingas užduotis – automatinis laiko stebėjimas yra gana tvarkingas.

�� kas tau patiks …

 • Automatinis laiko sekimas. Jūs jau matėte tai aukščiau. Tai gali sutaupyti jūsų laiko, nepraleisti valandų ir nepraleisti jūsų kelyje. Tai taip pat maloni funkcija, jei norite, kad darbuotojo laiko stebėjimo programa pateiktų jums tai, ką jūsų žmonės veikė visą dieną.
 • Yra įmontuota Projekto sveikatos informacijos suvestinė tai padeda jums kontroliuoti apmokestinamas valandas, kad įsitikintumėte, jog jūs ar visa jūsų komanda neviršija biudžeto.
 • Komandos prietaisų skydelis taip pat suteikia informacijos apie visos jūsų komandos produktyvumą.

�� Kas gali nepatikti …

 • Kai kuriose išskirtinėse situacijose (pvz., Visą dieną dirbate tik su „Google“ dokumentais) gali būti sunku, jei automatinis laiko stebėjimas veiks efektyviai. Aš iš tikrųjų renkuosi rankinį laiko stebėjimą ir esu tikras, kad nesu vienintelis.
 • Nėra jokio nemokamo plano.

�� Kainodara

Mėnesio kainos „Timely“ prasideda nuo 7 USD per mėnesį solo vartotojams arba 20 USD už vartotoją per mėnesį komandoms.

Eikite į „Timely“

6. „HubStaff“

Geriausiai tinka…laiko stebėjimas nuotolinėms komandoms ir įmonėms, todėl tai tampa gera darbuotojo laiko stebėjimo programa. Ne asmenims.

Kaip ir „Time Doctor“, „Hubstaff“ yra labiau orientuotas į darbdavius, norinčius stebėti ir sekti savo darbuotojų laiką.

„Hubstaff“ veikia kaip darbalaukio arba mobilioji programa, įskaitant mažesnių operacinių sistemų, tokių kaip „Chromebook“ ir „Linux“, palaikymą.

Jei norite tikrai stebėti savo komandą, galite:

 • Fotografuokite iki 3 atsitiktinių ekrano kopijų per 10 minučių (arba, jei norite, išjunkite šią funkciją)
 • Stebėkite pelės judesius ir klaviatūros paspaudimus
 • Stebėkite interneto ir programų naudojimą, įskaitant kiekvienoje svetainėje / programoje praleisto laiko diagramą

Hubstaffas

Tada, kai turėsite visus savo komandos duomenis, „Hubstaff“ galės automatiškai apskaičiuoti darbo užmokestį, įskaitant automatinius mokėjimus per „PayPal“, „Payoneer“ arba „Bitwage“..

�� kas tau patiks …

 • Galite sukurti kelias atskiras organizacijas, kiekvienas su savo darbuotojais ir projektais.
 • „Hubstaff“ palaiko tiek rankinį, tiek automatinį laiko stebėjimą, įskaitant tai, ar komandos nariai gali rankiniu būdu kurti įrašus.

�� Kas gali nepatikti …

 • Kai kurie žmonės praneša apie keistus automatinius paleidimus / sustojimus.
 • UI yra šiek tiek pasenusi, ypač naudojant darbalaukio programą.

�� Kainodara

„Hubstaff“ turi ribotą nemokamo solo planą. Mokamos komandos planai prasideda nuo 5 USD vienam vartotojui per mėnesį ir siekia iki 10 USD arba 20 USD vienam vartotojui per mėnesį, jei reikia daugiau integracijų, automatinio darbo užmokesčio skaičiavimo ir kitų funkcijų..

Eikite į „Hubstaff“

7. Pažymėti

Geriausiai tinka… didesnėms komandoms, kurias atideda "vienam vartotojui" kitų įrankių kainodarą ir norėtų, kad jų darbuotojų laiko stebėjimo programa būtų mažiau ribojanti laive esančių vartotojų atžvilgiu.

„Tick“ atsiskaitymo struktūra yra vienas unikaliausių dalykų, susijusių su šiuo laiko stebėtoju. Bet kiekvienas kitas įrankis jus apmokestina "vienam vartotojui" komandos planams, Pažymėti mokesčiai už "projektas", su kiekvienu planu paremti neribotas vartotojų skaičius.

Priklausomai nuo to, kiek projektų dirbate, tai gali reikšti didelių išlaidų sutaupymą, ypač didesnėms komandoms.

Tikroji sąsaja yra gana paprasta – joje pateikiami projektai ir užduotys, kurias galite sekti realiuoju laiku arba rankiniu būdu įvesdami duomenis, kai baigsite..

Pažymėti

Tada stebėjimą galite žiūrėti pasirinktinėse ataskaitose, kurios leidžia išsigryninti:

 • Klientas
 • Komandos narys
 • Atsiskaitymas prieš neapmokestinamas valandas

�� kas tau patiks …

 • Kainodaros strategija yra patraukli didelėms komandoms, kurios nedirba daug projektų.
 • Gali nustatyti a "laiko biudžetas" vienam projektui, kuris padės jums išlikti kelyje.

�� Kas gali nepatikti …

 • Jos sąsaja nėra tokia graži kaip dauguma kitų įrankių.
 • Turite nustatyti užduotis kiekvieno projekto sąsajoje – negalite jų sukurti skrisdami. Dėl to naujų užduočių kūrimas projektui užtrunka ilgiau nei būtina.

�� Kainodara

Prisiminti – visi šie planai palaiko neribotus komandos narius (net nemokamas planas). Planai yra šie:

 • 1 projektas – Laisvas
 • 10 projektų – 19 USD per mėnesį
 • 30 projektų – 49 USD per mėnesį
 • 60 projektų – 79 USD per mėnesį
 • Neribotas projektų skaičius – 149 USD per mėnesį

Archyvuoti projektai daro ne įskaičiuokite į savo ribas.

Eikite į „Tick“

Kurią darbuotojo laiko stebėjimo programą turėtumėte naudoti? ��

Na, aišku, tai labai priklauso nuo jūsų poreikių. Neįmanoma numatyti, nes tai labai priklauso nuo jūsų pačių darbo eigos.

Tačiau čia yra keletas pasiūlymų, pradedant nuo realių įrankių, kuriuos aš ir „CodeinWP“ komanda naudojau.

Aš esu laisvai samdomas vertėjas, todėl mano poreikiai skiriasi nuo visos „CodeinWP“ komandos.

 • Asmeniškai, aš naudoju Toggl valdyti visus savo laisvai samdomus projektus, nes man pasirodė, kad jo sąsaja yra pati moderniausia. „Toggl“ komanda padarė didelį darbą, kad kiekvienas atitinkamas veiksmas būtų pasiekiamas tiesiai iš vieno ekrano – man patinka, kad niekada neturiu gaišti laiko naršydamas į kitas sritis. Vienintelis kartas, kai aš išeinu iš to vieningo ekrano, yra tada, kai man reikia sugeneruoti ataskaitą.
 • Iš kitos pusės, „CodeinWP“ komanda naudojasi „Time Doctor“ nes tai nuotolinė komanda, kuriai reikia sugebėti kartu sekti projektus.

Be to, „Timely“ siūlo unikalų požiūrį, kuriame daug dėmesio skiriama automatiniam sekimui ir mokymuisi. „Hubstaff“ gali būti pigesnis nei „TimeDoctor“, ypač didesnėms nuotolinėms komandoms. Ir „Tick“ siūlo unikalų kainų nustatymo metodą, kuris bendradarbiaujantiems žmonėms gali padaryti prieinamą kainą, net jei aš asmeniškai nesu jos sąsajos gerbėjas..

Vis dėlto čia yra puikus dalykas:

Visi šie įrankiai siūlo nemokamus planus arba nemokamus bandymus, kad galėtumėte žaisti su visais ir pamatyti, kuris variantas labiausiai tinka jums ir (arba) jūsų komandos darbo eigai!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map