5 patarimai, kaip dirbti namuose (ir nesijausti) 2020 m

5 patarimai, kaip dirbti namuose (ir nesijausti) 2020 m

5 patarimai, kaip dirbti namuose (ir nesijausti) 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Nuotolinis darbas yra vis populiaresnis pasirinkimas darbdaviams ir darbuotojams: darbdaviai gali mėgautis geriausių talentų pasirinkimu iš viso pasaulio, o darbuotojai – lanksčiai dirbdami iš bet kur, kur jiems patinka. Daugumai nutolusių darbuotojų (įskaitant mane) tai reiškia, kad dirbate iš namų.


Dirbant namuose ar nuotoliniu būdu didėja: bėgant metams žmonių skaičius auga dirbant nuotoliniu būdu JAV padidėjo nuo 24% iki 43%.

Pasakojimai apie nuotolinį darbą iš namų dažnai piešia neįtikėtinai ryškų vaizdą: apie lanksčias darbo valandas, buvimą arčiau šeimos ir valandos per dieną taupymą važiuojant į darbą ir atgal. Tai yra keletas nuotolinio darbo pranašumų, tačiau tai nusako netikslų vaizdą. Darbas namuose gali būti tikrai sunkus:

�� Tai gali sukelti didžiulį stresą, išpūsti linijas tarp darbo ir namų (ir dėl to visą laiką dirbti, kaip Karolis komentuoja šią naujausią skaidrumo ataskaitą), ir jis gali būti vienišas.

Nuotolinis darbas - „WordPress“ darbas iš namų

Šiame įraše bus nagrinėjama ši mažiau kalbėta nuotolinio darbo pusė, specialiai pritaikyta „WordPress“ bendruomenei (jei tai įkvepia jus pradėti nuotolinį darbą, skaitykite šį nuotolinių „WordPress“ darbų sąrašą). Mes svarstysime, kaip būti produktyviam dirbant namuose kartu su konkrečia taktika, kaip išlikti nuovokiems.

Leisk mums teisingai pasakyti:

Sėkmingas nuotolinis darbas iš namų priklauso nuo disciplinos ir susikaupimo

Yra dvi šios diskusijos dalys: produktyvumas dirbant iš namų ir sveikas. Ši pirmoji dalis gali būti apibūdinta dviem aspektais: disciplina ir susitelkimas .

Disciplina lengva. Jei esate drausmingas dėl to, kada ir kur dirbate namuose, galite tai pasiekti labai sėkmingai:

 1. Kada. Nustatę darbo valandas ir dirbdami specialiai tas valandas, einate didžiulis būdas atskirti darbą ir namus. Nereikia nustatyti nuo 9 iki 17 val. galite pasinaudoti lankstumu ir nustatyti, kuri valandos jums labiausiai tinka. Aš, pavyzdžiui, mėgau daryti ilgesnę pertrauką per pietus ir nedirbu vakarais ar savaitgaliais.
 2. Kur. Paskirtos darbo vietos yra būtinos. Atskiroje patalpoje esantis biuras yra idealus, tačiau tiks bet kuri skirta erdvė. Dirbkite tik savo darbo vietoje ir nenaudokite jos kitu metu; tai dar vienas būdas sukurti aiškų atsiskyrimą.

Dėmesys yra klausimas, kaip jūs darote savo nuotolinį darbą, ir būtent čia galite įgyti didžiulį santykinį pranašumą. Norėdami tai paaiškinti, noriu jus supažindinti su produktyvumo koncepcija, vadinama Gilus darbas.

Giluminis darbas yra informatikos profesoriaus disertacija Cal Newport, ir tikriausiai geriausiai apibūdinamas kaip ekstremalus vienkartinis darbas. „Deep Work“ sako, kad ilgą laiką sutelkiant dėmesį į vieną, specializuotą, sunkų dalyką, jūs kuriate didelius proveržius, kurie jūsų darbą daro vertingą.

„Deep Work“ darbe šis labai vertingas darbas lyginamas su vadinamuoju sekliuoju darbu arba "užimtumas". Tai yra darbas, kuris užima daug laiko, tačiau sukuria mažai vertės arba neturi jokios vertės.

Dažnai tai vyksta informacijos judėjimas aplinkui, el. Paštu, slapta ar socialine žiniasklaida. Be to, šis seklus darbas paprastai yra labai pertraukiamas. Lėtai ar bet kuri iš šių programų reikalauja jūsų dėmesio, kai kas atsitinka, atmesdami jūsų dėmesį iš jūsų atliekamo darbo, kuris sukuria vertę.

Kaip „WordPress“ profesionalas, jūsų „Deep Work“ gali rašyti kodą, o jūsų „Shallow Work“ gali patikti #wpdrama „Twitter“, bendram pokalbiui „Slack“ ar nuolat tikrinti jūsų el. Paštą.

Kaip nuotoliniu būdu dirbantis „WordPress“ profesionalas, turite neįtikėtiną galimybę sutelkti savo dėmesį į gilųjį darbą ir blokuoti blaškantį seklią veiklą, kol norite su tuo susitvarkyti..

Darbo vietos nustatymas, kad būtų apsaugotas jūsų dėmesys ir išvengta dėmesio atitraukimo, nesvarbu, ar per tokias programas kaip Dėmesys, News Feed Eradicator – arba tiesiog palaikydami telefoną kitoje patalpoje – galite tikrai susikoncentruoti ir padaryti viską:

Dėmesys
News Feed Eradicator

Kad būtų aiškiau, jūs vis tiek turite pereiti prie „Slack“, atsakyti į tviterius ir atsakyti į el. Laiškus, tačiau svarbiausia yra tai, kad turėtumėte tai padaryti jums patogiu laiku, o ne pagal pareikalavimą..

Dėmesys giliam darbui taip pat gali jus nuraminti. Žmonės jaučiasi laimingesni, kai daro reikšmingą pažangą dirbdami prasmingą darbą, o atsiduoti giliam darbui dirbdami toli nuo namų yra neįtikėtinai efektyvus būdas tai padaryti..

Likite sveikas dirbdami nuotoliniu būdu

Dabar jūs turėtumėte pasiekti produktyvaus nuotolinio darbuotojo statusą, tačiau tai tik viena istorijos dalis. Negalime sustoti čia, nes darbas namuose sukelia unikalų iššūkių rinkinį, ypač susijusį su psichine sveikata. Labai svarbu, kad į tai žiūrėtumėte rimtai ir praleistumėte nemažai laiko galvodami apie tai, kaip išliksite sveikas dirbdamas nuotoliniu būdu..

Aš tai suskaidiau į penkis dalykus, kurie man pasirodė tikrai naudingi.

1. Eik į lauką ir daryk mankštą

Jūs gavote keturiolika sekundžių kelionių į darbą ir atgal, galite tilpti į asmeninius reikalus, susijusius su darbu, ir jūs turite savo katę kompanijai. Neįtikėtinas sąranka, be abejo, viso pasaulio „WordPress“ profesionalų pavydas. Ir vis dėlto, 19 val. Jūs kalbėjotės tik su žmonėmis „Slack“ ir neišėjote iš namų šiandien.

Beveik neabejotinai svarbiausias dalykas, norint išlikti sveiku, dirbant iš namų, yra išeiti į lauką ir mankštintis. Išsiaiškinkite, koks mankštos būdas jums tinka – greitas pasivaikščiojimas, bėgimas, treniruoklių salė, plaukimas ir tt – ir įsidėkite tai į savo kasdienybę.

Štai pavyzdys, ką darau: kiekvieną pietų pertrauką einu pėsčiomis į vietinį parką ir aplink jį. Tai galimybė apdoroti mintis, pabendrauti su draugais ar šeima ir šiek tiek pasportuoti. Po to einu į savo mėgstamą kavinę, valandą laiko darau administratorių (tai yra mano seklus darbas), o tada einu namo baigti dienos darbo. Ši rutina užtikrina, kad aš visada išeisiu, visada mankštinuosi ir visada bendrauju su kai kuriais žmonėmis.

Kai kurie žmonės renkasi bendro darbo erdves, o ne kavines; Išbandžiau nedidelę saują bendro darbo erdvių vietinėje erdvėje ir jos man nepatiko. Suraskite tai, kas jums tinka, ir būkite drausmingi laikydamiesi įprastos tvarkos, kuri jus nuobodžiauja.

Išrašius šį dalyką, jis jaučiasi akivaizdus ir nereikšmingas, tačiau tikrai buvo dienų, kai visą dieną neišeinu iš savo buto, nekalbu su žmonėmis ir man nereikia mankštintis. Jei būčiau turėjęs šių dienų, esu įsitikinęs, kad ir kiti, ir galiu laimingai patvirtinti, kad tai nėra sveiko proto receptas.

2. Susikoncentruokite į svarbius dalykus

Neturint jokių bendradarbių, norinčių atmesti idėjas, gali būti lengva įstrigti "į" jūsų darbas, o ne žiūrėjimas į didelį vaizdą ir žiūrėjimas "prie" tavo darbas. Tai ypač svarbu, jei dirbate nuotoliniu būdu ir turite verslą, bet taip pat svarbu, jei dirbate nuotoliniu būdu ir kuriate savo karjerą.

Į savo kasdienybę turėtumėte įtraukti atskaitomybės elementą: įsitikinkite, kad dirbate su tais dalykais, kurie daro įtaką, ir nukreipkite jus ta linkme, kuria norite. Man patinka tai daryti kas mėnesį bendraujant su draugu: pirmą mėnesio pirmadienį mes rengiame pasikartojantį susitikimą, kuris vyks 10.00 val., Po to apklausiame vieni kitus, kaip vyksta darbas, kaip vyksta gyvenimas. , ir kaip progresas lyginamas su praėjusiu mėnesiu. Mano draugas dirba įprastą darbą, nieko bendra neturėdamas su „WordPress“, todėl nesijaudinkite ieškodami "puikiai tinka" jūsų atskaitomybės sistemai.

Mane paskatino ir puikus pokalbis „WordCamp“ Londone gauti daugiau profesionalios pagalbos sutelkiant dėmesį į svarbius dalykus. Nuo tada, kai pradėjau rengti „WordCamp London“, verslą kuravau daugiau ar mažiau ir manau, kad tai yra nepaprastai vertinga. Nesvarbu, ar vykdote savo verslą, ar nuotoliniu būdu dirbate kam nors kitam, neįkainojama tai, kas svarbu ir kur praleisti laiką..

3. Norėdami pagerinti laimę, naudokite mažai psichologijos hakatarų

Aš skeptiškai vertinu vadinamąjį "gyvenimo hacks" kaip kitas asmuo, tačiau mielai sutiksiu su recenzuotų tyrimų rezultatais. Tiesiog taip atsitinka, kad yra krūva tarpusavyje peržiūrėtų "psichologijos hacks" galite naudoti kiekvieną dieną padarydami šiek tiek laimingesnę. Galite padaryti tris dalykus:

 1. Dėkingumo žurnalas: išpopuliarino Timo Ferrisso gynimas a "penkių minučių žurnalas", dėkingumo žurnalas verčia jus galvoti apie gerus dalykus, kurie vyksta, ir tai daro jus laimingesnius. Aš tai darau, kai pradedu dirbti, o kai baigiu. Čia yra klausimai kad turėtum paklausti.
 2. Įvertink savo laimę: panašiai, kaip mąstymas aukščiau, tiesiog įvertink savo laimę, verčia susimąstyti, koks esi laimingas. Radau tai tikrai vertinga. Galite naudoti nemokamą įrankį, pvz Moodoskopas už tai.
 3. Išbandykite budrumą: sąmoningumo pranašumai gerinant dėmesį, mažinant stresą ir padedant psichinei sveikatai pastaraisiais metais Vakarų populiarumas buvo išpopuliarintas. Taip pat dėl ​​geros priežasties: tai tikrai padeda. Tokią programą kaip Headspace siūlo puikų įvadą į tai.

Klausimai „Penkių minučių žurnale“Klausimai "Penkių minučių žurnalas".

Rutinos kūrimas aplink šiuos dalykus yra tikrai naudingas būdas priversti juos laikytis ir įsitikinti, ar išliksite nuovokūs. Be to, jei norite daugiau įrodymais pagrįstų patarimų apie laimę, perskaitykite puikų 80 000 valandų vadovą.

4. Dalyvaukite „WordCamps“, bet darykite patobulinimus, kad išliktumėte sveikas

Mes kalbėjome apie išlipimą ir apie kasdienę problemą, tačiau mes neliečiame to išeiti ir apie profesionalumą. „WordPress“ bendruomenė turi neįtikėtiną daugybę susitikimų, konferencijų ir renginių, o jų lankymas yra nepaprastai vertingas jūsų pastangoms išlikti nuoširdžiam (ir, žinote, plėsti savo verslą)..

Vietinis „WordPress“ susitikimas yra puiki vieta pradėti: tai galite rasti ieškodami Meetup.com arba įvesdami savo vietą į „WordPress“ informacijos suvestinės modulį „Naujienos ir įvykiai“. Vietinius ar regioninius „WordCamps“ taip pat tikrai verta aplankyti.

„wordcamp-bucharest“

Čia reikia paminėti keletą įspėjimų: jei esate laisvai samdomas darbuotojas, dirbantis nuotoliniu būdu, turėsite būti labai aiškūs apie „WordCamp“ lankymo išlaidas: greičiausiai mokėsite ten būti, bet taip pat sumokėsite ir už galimybę išlaidos nedirbant, kol esate konferencijoje. Kai kurie žmonės tai išsiaiškina dirbdami konferencijoje, ir tai gali pasitarnauti: jei manote, kad galite gauti reikalingą vertę iš konferencijos, o po pietų nubėgate į kavinę porai darbo valandų, tai gali būti naudinga.

Jei mokėsite sau nustatytą atlyginimą (arba panašią sumą kiekvieną mėnesį), galėsite išsiaiškinti, kiek tai kainuos jūsų verslui už kiekvieną nedirbtą dieną (pasiimkite atlyginimą ir padalykite iš dienų, kurias dirbate, skaičiui gauti dienos išlaidų norma). Šis pratimas gali padėti padidinti konferencijų išlaidas ir pagundyti grįžti namo iškart grįžti į darbą. Aš tikrai to nerekomenduočiau; net jei namo atvyksite energingas ir kupinas idėjų, per porą dienų kelionės tikrovė pasivys. Daug geriau aiškiai atsikratyti papildomos dienos (ar dvi!) Po to, kai grįšite namo pasveikti, o tada vėl į darbą galėsite atsigaivinti. Tai suteikia daugiau laiko mintims apdoroti, daugiau laiko pasveikti ir suteikia daug didesnę galimybę išlikti nuovokiems.

„WordCamp“ premijos kelionės patarimas:

Kelionės man atrodo vidutiniškai stresinės. Čia yra pakavimas, kelionės iš tikrųjų ir stresas, buvimas naujoje vietoje, galbūt nemokantys kalbos ar papročių. Po to, kai norite gauti maksimalią naudą iš konferencijos, turite būti formoje.

Radau geriausią būdą palengvinti tai – pašalinti kiek įmanoma daugiau trinties. Aš sukūriau visko, ko man gali prireikti, kontrolinį sąrašą (ir atnaujinau jį, kai paaiškėja, kad pamiršau į telefoną įkroviklį į sąrašą…). Kopijavau mažus ar nebrangius daiktus, kad galėčiau juos laikyti supakuotus ir paruoštus naudoti visą laiką. Aš pasirengęs būti atsargesnis rengdamas biudžetą ir išleisdamas pinigus taksi ar gražesniems viešbučiams, kur viskas yra lengviau. Visos šios smulkmenos sukuria daug malonesnę „WordCamp“ patirtį.

5. Suplanuokite projektus, laisvą laiką ir laisvą laiką

Kai galite dirbti nuotoliniu būdu, kada tik norite, ši laisvė dažnai virsta nuotoliniu darbu. Tai neturėtų būti pageidautina ir nėra naši. Griežta jūsų laiko planavimo tvarka (ir disciplinuota, kaip laikotės to laiko) yra puiki taktika.

Nuotolinis darbas leidžia žymiai labiau valdyti savo tvarkaraštį, nors tai nebūtinai taikoma (jei tai ne jums, praleiskite šį tašką!). Ši laisvė atsiranda kartu su atsakomybės poreikiu. Man buvo be galo naudinga kalendoriuje numatyti, ką veikiu, o kada – kada. Tai leidžia man labai greitai patekti į savo giluminį darbą (kaip aš rašyta apie anksčiau), bet taip pat reiškia, kad per daug rezervuoti save yra daug sunkiau; Aš matau, kur turiu laiko, o kur ne.

Tačiau žmonės yra labai blogai vertina kiek laiko kažkas užtrunka (žinomas kaip "Planavimo klaidingumas"). Tikėtina, kad įvertinsite reikalingą laiką pagal savo ankstesnę patirtį. Tai puiku!

Išskyrus tuos atvejus, kai atsižvelgsite į geriausius ankstesnės patirties rezultatus ir nepaisysite blogiausio. Jei kalendoriuje planuojate kiekvieną dieną kiekvieną dieną, tai labai greitai jums gali padaryti per daug. Sprendimas susideda iš dviejų dalių: sutikite, kad blogai vertinate, ir atsižvelkite į tai darydami įvertinimus, ir įsidėkite laisvas laikas iki jūsų dienos. Tai turėtų būti neplanuotas laikas, kai galėsite susitvarkyti su viskuo, kas ateis. Aš mėgstu kiekvieną dieną nustatyti paskutinę savo popietės pusę laisvalaikiui. Kartais tai man palieka laisvą popietę, bet viskas gerai! Aš galiu pasirinkti bet kurias kitas man patinkančias užduotis arba mėgautis laisvalaikiu.

Galiausiai įsitikinkite, kad tiksliai planuojate laikas baigėsi. Nesvarbu, ar tai vyksta per jūsų darbdavį, ar su klientais, įsitikinkite, kad suteikėte sau reikiamą laisvalaikį ir faktiškai per tą laiką nustokite dirbti ��

Pasinaudokite nuotolinio darbo pranašumais (ir sveiku protu)

Nuotolinis darbas suteikia neįtikėtiną galimybę. Galite dirbti iš bet kur, kur norite, prisitaikyti prie kitų pareigų ir tikrai susitelkti.

Jūs tikrai gaunate galimybių, kurių tiesiog nesinaudojate dirbdami biure. Jei mano partneriui reikia pavedimo arba kad jis būtų kur nors nuvežtas, aš galiu tai padaryti; jei turiu paskyrimą pas gydytoją ar net kirpimą, aš galiu pasirinkti daug daugiau kartų nei tuo atveju, jei turėčiau būti tam tikroje vietoje, dirbdamas tam tikrą laiką. Jei man reikia ilgesnės pertraukos, kad galėčiau visiškai susigrąžinti dėmesį, tai galiu padaryti ir aš!

Šiuo metu šie pranašumai gali jaustis kaip apie ką nerašyti namuose, tačiau tai yra apčiuopiama nauda, ​​kuria turėtumėte visiškai pasinaudoti.

Vis dėlto atlikti nuotolinį darbą ir išlikti sveiku – sunku. Aš tikrai raginčiau jus rimtai atsižvelgti į nuovokų dalyką ir atkreipti dėmesį į tai, pradedant „Deep Work“, mankštinantis, baigiant „WordCamps“, laive, kai pagalvojate, pradedate ar tęsiate savo nuotolinę darbo kelionę..

Ar nuotolinis darbas yra svarbus galvosūkio elementas jūsų dienos darbotvarkėje? Nesivaržykite pasidalinti komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector