5 geriausios e-komercijos platformos daugelio pardavėjų prekyvietėms 2020 m

Ar visos šios sėkmingos kelių pardavėjų prekyvietės pritraukė noro sukurti savo?


Didėjant tokioms svetainėms kaip „Etsy“ ir „ThemeForest“, kelių pardavėjų el. Prekybos rinkos tapo populiariu būdu parduoti tiek fizinius, tiek skaitmeninius produktus..

Klientai yra patenkinti, nes gali pasirinkti iš plataus kelių pardavėjų produktų pasirinkimo, o jūs esate laimingi, nes pardavėjams turite mokėti komisinius. Tačiau kelių pardavėjų prekyvietėms reikia tam tikrų unikalių funkcijų, o tai reiškia, kad jums tikrai reikia specialios programinės įrangos, jei norite sukurti savo kelių pardavėjų rinką..

Taigi jau apžvelgėme geriausias elektroninės komercijos platformas, pažvelkime į geriausias platformas kelių pardavėjų el. prekybos rinkoms nes jie yra susiję su esminiais geros turgavietės parduotuvės kriterijais.

Geriausios el. Prekybos platformos, skirtos daugelio pardavėjų prekyvietėms

Pagrindinės daugelio pardavėjų prekyviečių savybės

Jei norite sukurti sėkmingą daugelio pardavėjų rinką, jums reikės bent jau šių funkcijų:

�� Kokybės paieškos funkcija

Paieška visada yra būtina el. Komercijai, tačiau kelių pardavėjų prekyvietėse ji yra dvigubai svarbi. Klientai turi sugebėti rasti tai, ko jiems reikia trečiųjų šalių gaminių jūroje (pagalvokite, kokia gali būti gausybė „ThemeForest“ paieškos!).

Paprastos apžvalgos

Kadangi turėsite kelis pardavėjus, klientai turi turėti galimybę lengvai peržiūrėti pardavėjus ir produktus, kad pardavėjai galėtų sukurti reputaciją.

��️ Skaitmeninis ir fizinis

Kai kuriose prekyvietėse prekiaujama tik skaitmeniniais ar fiziniais produktais. Turėsite pasirinkti tikslą atitinkančią parinktį.

�� Gebėjimas imti komisinius

Jūs, būdami turgavietės savininku, gausite pajamas iš komisinių. Jūsų platforma turi ne tik leisti tai atlikti, bet ir palengvinti mokėjimų tvarkymą, kad neapsunkintumėte.

�� Kaina

Yra keletas didžiulių įvairių pardavėjų („WordPress“ ir kitu atveju) kainų skirtumų, todėl, rinkdamiesi vieną, turėsite atidžiai pasverti platformos kainą ir jos ypatybes..

Pažvelkime į 5 geriausias platformas kelių pardavėjų el. Prekybos prekyvietėms (ne pagal konkrečią tvarką):

1. „WordPress“ su „Mayosis“ + paprasti skaitmeniniai atsisiuntimai

„Mayosis“ yra populiari „WordPress“ tema, glaudžiai integruota į paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, kad būtų sukurtos įvairių pardavėjų skaitmeninių produktų rinkos. Dėl suprantamos „WordPress“ sąsajos jis yra nebrangus ir lengvai naudojamas.

Majozės registravimo ir įtraukimo į sąrašą procesas:

„Mayosis“ palengvina pardavėjų registraciją paprastoje formoje. Užsiregistravę ir patvirtinę, pardavėjai gali pateikti savo produktų sąrašus iš priekio – todėl jums nereikės nerimauti, kad priverstumėte pardavėjus naudoti bendrąjį „WordPress“ prietaisų skydelį.

Pardavėjai taip pat gaus savo profilio puslapį, kuriame išvardyti visi jų produktai, ir trumpą biografiją:

geriausios elektroninės prekybos daugialypės platformos: „Mayosis“ sąrašas

„Mayosis“ paieškos funkcijos:

Pagrindinė „Mayosis“ paieškos funkcija yra gana neapnuoginta. Vartotojai gali ieškoti pagal raktinius žodžius ir rūšiuoti pagal kategorijas:

Bet, jei jūs perkate kažką panašaus Paieška & „Filter Pro“, galite labai išplėsti šią funkciją.

„Mayosis“ peržiūros sistema:

Patikrinti klientai gali lengvai peržiūrėti produktus naudodamiesi vartotojo sąsajos forma. „Mayosis“ automatiškai prideda schemų žymėjimą prie visų apžvalgų, o pardavėjai gali greitai peržiūrėti visas apžvalgas naudodami prietaisų skydelį.

„Mayosis“ skaitmeniniai arba fiziniai produktai:

„Mayosis“ yra paremtas paprastais skaitmeniniais atsisiuntimais, todėl * išimtinai skaitmeniniams gaminiams. Jei norėtumėte parduoti fizinius produktus, jums reikės kitos platformos.

* EDD galite naudoti, jei norite parduoti kelis fizinius produktus po žiupsnelį – tai nėra tik tai, kam jis labiausiai tinka.

„Mayosis“ komisijos:

„Mayosis“ leidžia nustatyti komisinius mokesčius už visą parduotuvę, taip pat individualius pardavėjus. Tai taip pat sugeneruoja .CSV visų nesumokėtų komisinių, kuriuos galite įkelti į „PayPal“ masinio mokėjimo sistemą, kad komisinių mokėjimas būtų paprastas..

Majozės kainodara:

Pati „Mayosis“ tema „ThemeForest“ kainuoja 64 USD. BET, jei norite funkcionalios rinkos, taip pat turėsite įsigyti „Easy Digital Downloads Professional Pass“ už papildomus 299 USD. „Professional Pass“ suteikia jums prieigą prie visų rinkos funkcijų, taip pat visų „EDD“ mokėjimo šliuzų.

Apskritai jūs ieškote 363 USD už temą ir būtiniausias „Easy Digital Downloads“ funkcijas.

Jei norite laikyti savo parduotuvę, jums taip pat reikės savo el. Prekybos „WordPress“ prieglobos.

�� Eik į „Mayosis“
�� Eikite į „Easy Digital Downloads“
�� Eikite į „EDD Professional Pass“

2. Magento su turgaviete

Turgavietė yra populiarus „Magento“ plėtinys, paverčiantis jį visiškai veikiančia įvairių pardavėjų rinka. Kūrėjas „Webkul“ taip pat siūlo „Marketplace“ versijas, skirtas „WordPress“, „Shopify“ ir kitoms turinio valdymo sistemoms. Aš pasirinkau pabrėžti „Magento“ versiją, nes ji atrodo tvirčiausia, bet jūs galite peržiūrėti visų čia esančių platformų versijas.

Norėdami sužinoti, kaip lyginamos pagrindinės el. Prekybos platformos, peržiūrėkite mūsų palyginimą „Shopify“ ir „WooCommerce“ palyginti su „Magento“.

„Magento Marketplace“ registravimo ir įtraukimo į sąrašą procesas:

Pardavėjai gali registruotis naudodamiesi paprasta „end-end“ forma. Patvirtinę jie turės prieigą prie išsamios informacijos suvestinės:

Kelių pardavėjų el. Prekybos rinkos platformos

"pridėti produktą" forma yra išsami, bet ne labai graži. Tai atrodo kaip užpakalinė forma, kuri nėra labai patogi pardavėjams, bandantiems sudaryti daugybę produktų sąrašų:

geriausia e-komercija-daugialypės platformos-magento-2-sąrašas

Pardavėjai taip pat gauna savo išsamų profilio puslapį, kuriame rodomi visi jų produktai ir įvertinimai. Kaip matote, tiekėjo profilio puslapis yra žymiai išsamesnis nei „Mayosis“:

geriausia e-komercija-daugialypės platformos-magento-3-profilis

„Magento Marketplace“ paieškos funkcijos:

„Magento Marketplace“ turi šiek tiek geresnę paieškos funkciją nei „Mayosis“. Klientai gali ieškoti pagal raktinį žodį ir rūšiuoti pagal kategoriją, kainą, tinkamumą ir pavadinimą:

geriausios e-komercijos, daugialypės platformos-magento-4-paieška

„Magento Marketplace“ peržiūros sistema:

Klientai gali lengvai peržiūrėti tiek parduotuves, tiek atskirus produktus. Svetainės administratorius gali valdyti ir tvirtinti šias apžvalgas.

„Magento Marketplace“ skaitmeniniai ar fiziniai produktai:

„Magento Marketplace“ gali tvarkyti tiek fizinius, tiek skaitmeninius gaminius. Kurdami produktų sąrašą pardavėjai gali nurodyti, ar jų produktas yra fizinis, ar skaitmeninis.

„Magento Marketplace“ komisiniai:

Galite nustatyti bendrą komisinį tarifą, taip pat individualų komisinį tarifą kiekvienai parduotuvei. Komisijos prietaisų skydelis leidžia lengvai sekti visus skaičius:

geriausia e-komercija-daugialypės platformos-magento-5-komisiniai

„Magento Marketplace“ kainodara:

Turgavietės išplėtimas pati kainuoja 349 USD. Taip pat turėsite apsvarstyti, ar savo poreikiams galite naudoti nemokamą „Magento“ bendruomenės leidimą, ar turėsite mokėti už „Enterprise“ leidimą. Jei jums reikia „Magento Enterprise“, tai greitai kainuoja.

�� Eik į Magento
�� Eikite į „Marketplace“ plėtinį

3. „WordPress“ su „WooCommerce +“ WC pardavėjais Pro

Yra keli įskiepiai, kurie gali pridėti kelių pardavėjų prekyvietes prie „WooCommerce“. Pasirinkau „WC Vendors“ papildinį, nes jis yra gerai palaikomas, jame yra ir nemokama, ir „premium“ versija, tačiau čia pateikiamos dar dvi kokybės parinktys:

 • Produktų pardavėjai – nėra didžiulis gerbėjas, nes verčia pardavėjus naudoti „WordPress“ pagrindinę programą (vis dėlto tai yra pigu – tik 79 USD).
 • Dokanas – labai panašios funkcijos kaip „WC Vendors Pro“, tačiau pigesnės (149 USD per metus pradiniam planui).

Palyginti su kitomis šio sąrašo platformomis, WC pardavėjai turi puikų pranašumą tuo, kad vis tiek galite naudotis daugybe plėtinių ir palaikymo, kurį galima rasti „WooCommerce“.

Norėdami pamatyti šį požiūrį išsamiau, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip sukurti kelių pardavėjų rinką su WC pardavėjais.

„WC Vendors Pro“ registracijos ir įtraukimo į sąrašą procesas:

Pardavėjai gali registruotis naudodamiesi paprasta forma ir tada tvarkyti savo produktus naudodami prietaisų skydelį, pavyzdžiui, „Mayosis“:

geriausia e-komercija-daugialypės platformos-wc-pardavėjai-1-prietaisų skydelis

Pridėti produktą parinktys iš esmės yra tokios pačios, kokias matėte naudodami „WooCommerce“ „WordPress“ administratoriuje. Tačiau jie pateikiami šiek tiek patogesniu vartotojui būdu:

geriausia e-komercija-multivendor-platformos-wc-pardavėjai-2-add-produktas

Pardavėjai taip pat gauna paprastą profilio puslapį su savo logotipu, socialinėmis paskyromis, apžvalgomis ir produktų sąrašais.

„WC Vendors Pro“ paieškos funkcijos:

Jei norite pridėti paieškos funkcijų, galite panaudoti daugybę „WooCommerce“ plėtinių galių.

„WC Vendors Pro“ peržiūros sistema:

WC pardavėjai leidžia klientams peržiūrėti atskirus produktus. Tuomet šios atskiros produktų apžvalgos yra sujungiamos į vieną bendrą vertę "parduotuvės įvertinimas" parduotuvės profilio puslapiui. Bendras parduotuvės įvertinimas suteikia puikų pardavėjo momentinį vaizdą potencialiems klientams.

„WC Vendors Pro“ skaitmeniniai ar fiziniai produktai:

Vėlgi dėl to, kad „WC Vendors Pro“ yra sukurtas remiantis „WooCommerce“, pardavėjai gali kurti tiek fizinius, tiek skaitmeninius produktus.

„WC Vendors Pro“ komisiniai:

„WC Vendors Pro“ leidžia sukurti keletą tvarkingų komisinių struktūrų. Geriau nei tik fiksuotą procentą, galite imti fiksuotą procentą, procentą + mokestį arba fiksuotą mokestį. Komisiniai gali būti sumokami iškart, kai naudojama „Stripe“.

Pastaba: komisiniai išmokami atvirkščiai nei kiti įskiepiai – vietoje svetainės administratoriaus, uždirbančio komisinius, komisinius uždirba atskiras pardavėjas. Atminkite tai, kai nustatote komisijos struktūrą.

WC pardavėjai Pro kainos:

WC pardavėjai Pro kainuoja 199 USD už vienerių metų palaikymą / atnaujinimus (taip pat galite paimti gyvenimo licenciją už 599 USD). Jums taip pat reikės savo „WooCommerce“ temos, kuri kainuos papildomai. Jei norite sutaupyti pinigų, galite naudoti nemokamą „WooCommerce“ temą.

Yra labiau ribotas nemokama papildinio versija, bet aš manau, kad turėtumėte pasirinkti „Pro“ versiją, jei rimtai ketinate kurti kelių pardavėjų prekyvietes „WordPress“.

�� Eikite į „WooCommerce“
�� Eikite į „WC Vendors Pro“

4. Paskirstymas

„Sharetribe“ yra paslauga, skirta išimtinai sukurti kelių pardavėjų prekyvietes. Jis išsiskiria iš kitų šio sąrašo variantų dviem būdais:

 1. Tai leidžia jums sukurti produktų, paslaugų ar nuomos rinką. Kitos galimybės leidžia tik gaminius.
 2. Tai daugiau orientuota į tarpusavio prekyviečių kūrimą, o ne į daugelio pardavėjų prekyvietes su organizuotais parduotuvių rinkiniais.

Taigi, „Sharetribe“ tikrai netiks visiems. Bet jei tu yra norėdami sukurti „peer-to-peer“ rinką, tai yra platforma jums.

„Sharetribe“ registravimo ir įtraukimo į sąrašą procesas:

„Sharetribe“ registravimo ir įtraukimo į sąrašą procesas yra labiau orientuotas į pavienius pardavėjus, o ne į organizuotas parduotuves. Sąsaja yra slidi, tačiau ji neveiks norint įkelti didelį kiekį produktų:

Pridėti naują sąrašą

Pardavėjai gauna profilio puslapį, kuriame išvardijami jų produktai, bet vėlgi, tai labiau panašus į asmens profilį nei į parduotuvės profilį.

„Sharetribe“ paieškos funkcija:

„Sharetribe“ paieškos puslapis veikia – vartotojai gali ieškoti pagal raktinį žodį ir filtruoti pagal kainą, kategoriją ir žymas. Jis turėtų turėti visas filtrų parinktis, kurių reikalauja dauguma parduotuvių.

Taip pat yra žemėlapio vaizdas, kuris maloniai veikia vietines prekyvietes:

„Sharetribe“ paieškos funkcija

„Sharetribe“ peržiūros sistema:

Pirkėjai po pirkimo gali palikti atsiliepimą pardavėjui. Kiti pirkėjai gali pamatyti šias apžvalgas pardavėjo profilio puslapyje.

„Sharetribe“ skaitmeniniai ar fiziniai produktai:

Galite nustatyti „Sharetribe“, kad būtų galima parduoti fizinius ar skaitmeninius produktus. Šiame skyriuje jis labai lankstus.

Dalinių komisiniai:

„Sharetribe“ leidžia nustatyti procentą, mažiausią fiksuotą mokestį ar derinį. Šis komisinis atlyginimas automatiškai pervedamas į jūsų „PayPal“ sąskaitą, kai klientas perka iš pardavėjo rinkoje, o tai yra puiku. Jums nereikia aktyviai dalyvauti bet kurioje mokėjimo proceso dalyje.

Akcijų kainos nustatymas:

„Sharetribe“ imasi periodinį mokestį, atsižvelgiant į jūsų rinkos vartotojų skaičių. Pigiausias planas be „Sharetribe“ prekės ženklo yra 149 USD per mėnesį iki 1000 narių (arba 119 USD per mėnesį, jei mokate už 6 mėnesius vienu metu)..

�� Eikite į „Sharetribe“

5. „CS-Cart“ kelių pardavėjų leidimas

Kelių pardavėjų „CS-Cart“ versija yra daug funkcijų turinti, tačiau brangi daugelio pardavėjų prekyvietės platforma. Kadangi daugelio pardavėjų leidimas turi daugelio pardavėjų funkcijas, integruotas nuo pat pradžių, jis jaučiasi labiau suderintas nei kitos šio sąrašo parinktys, kurios priklauso nuo plėtinių.

CS-Cart registracijos ir įtraukimo į sąrašą procesas:

Pardavėjai gali registruotis naudodamiesi sąsaja. Prisijungę jie pamatys labai gražų prietaisų skydelio skydelį:

„CS-Cart“ pardavėjo prietaisų skydelis

Pridėti produktą skirtukas nėra labai estetiškas, tačiau jis yra funkcionalus:

CS-Cart Pridėti naują produktą pardavėjui

Pardavėjai prietaisų skydelyje taip pat gali lengvai ieškoti ir valdyti visus savo produktus ir sandėlius.

CS-Cart paieškos funkcijos:

„CS-Cart“ neabejotinai turi geriausią numatytąją paieškos funkciją. Klientai gali rūšiuoti ir filtruoti pagal įvairias galimybes.

Bet dar geriau yra tai, kad kiekvieno pardavėjo profilio puslapyje yra galimybė ieškoti tik tas pardavėjas. Nei viena iš kitų platformų nesiūlo šios numatytosios funkcijos.

CS-Cart peržiūros sistema:

Galite pasirinkti įjungti arba išjungti apžvalgas visame pasaulyje arba atskiriems produktams. Tačiau klientai gali peržiūrėti tik atskirus produktus. Nėra bendro pardavėjo įvertinimo.

„CS-Cart“ skaitmeniniai ar fiziniai produktai:

„CS-Cart“ yra skirtas fiziniams gaminiams. Negalima pažymėti produkto kaip "skaitmeninis" pardavėjo sąsajoje.

„CS-Cart“ komisiniai:

Galite nustatyti komisinius tarifus atskiriems pardavėjams. Komisija gali būti procentinė arba fiksuoto dydžio. Kai klientai moka, pinigai eina tiesiai jums (svetainės administratoriui). Tuomet jūs paskirstote pinigus pagal komisijos struktūrą.

CS-Cart kainodara:

Esant 1450 USD, „CS-Cart“ daugialypis pardavėjas yra pats brangiausias pasirinkimas šiame sąraše. Jis pasižymi puikiu funkcionalumu, tačiau 1450 USD vis dar yra daug pinigų.

�� Eikite į „CS-Cart“

Kuri daugelio pardavėjų prekyvietės platforma jums tinka?

Nors visos yra vertos pasirinkimo galimybės, mano išvardytos daugelio pardavėjų rinkos nėra keičiamos.

 • Tie, kurie nori sukurti įvairių pardavėjų prekyvietes skaitmeniniai produktai turėtų apsvarstyti „WordPress“ + „Mayosis“ + paprastus skaitmeninius atsisiuntimus arba „WooCommerce“ su WC pardavėju.
 • Jei norite sukurti kelių pardavėjų prekyvietes organizuotiems pardavėjams, parduodantiems fiziniai produktai, pažiūrėkite į „Magento Marketplace“, „CS-Cart“ arba „WooCommerce“ su WC pardavėju.
 • Galiausiai, jei norite sukurti bet kokio tipo daugialypių pardavėjų rinkoje, apsvarstykite „Sharetribe“.

Kuri platforma yra jūsų mėgstamiausia įvairių pardavėjų prekyvietėse? Pasidalykite savo pasirinkimais komentaruose!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map