5 geriausios CRM programinės įrangos įrankiai įmonėms 2020 m

Norėdami vykdyti sėkmingą verslą, turite sekti daugybę užduočių, įskaitant ryšių su klientais valdymą. Jei ieškote geriausio būdo, kaip valdyti šį savo prekės ženklo aspektą, gali būti įvairių programinės įrangos parinkčių. Čia naudojama geriausia CRM programinė įranga.


CRM programinė įranga yra visų formų ir dydžių. Kai kurios platformos labiau orientuojasi į tai, kad padėtumėte puoselėti potencialius klientus, o kitos skirtos pardavimui ar produktų valdymui. Turėdami tiek daug įvairovės, greičiausiai rasite variantą, kuris puikiai tinka jūsų verslo poreikiams.

Šiame straipsnyje aš jums pateiksiu pagrindą apie geriausia CRM programinė įranga įmonėms 2020 m. Mes sutelksime dėmesį į penkias populiariausias parinktis ir padėsime susiaurinti pasirinkimą. Pabandykime!

Geriausia CRM programinė įranga

Penkios geriausios CRM programinės įrangos galimybės verslui 2020 m

Yra daug daugiau nei penkios galimybės, susijusios su CRM programine įranga. Tačiau šie sąrašai yra vieni iš geriausių variantų plačiam verslui.

Kiekvieną iš jų pradėsime išskaidyti jų pradinių planų ypatybes ir tada kalbėsime apie tai, kas juos skiria.

(Ne konkrečia tvarka)

 • „Bitrix24“ (www.bitrix24.com)
 • „Salesforce“ (www.salesforce.com)
 • „Freshsales“ (www.freshworks.com)
 • Įžvalgiai (www.insightly.com)
 • „Zoho CRM“ (www.zoho.com/crm)

1. „Bitrix24“

Geriausia CRM programinė įranga: bitrix24

 • Nemokamas planas: ✅ (neribotas vartotojų skaičius, pagrindinės CRM funkcijos)
 • Kaina nuo: 19 USD per mėnesį dviem vartotojams
 • Komandos nariai: neribotas
 • Laidų ir kontaktų skaičius: neribotas
 • Klientų profilių skaičius: neribotas
 • „Analytics“ ir ataskaitos: tik mokamus planus
 • Projekto valdymo ypatybės: Kanban lentos, Ganto diagramos, laiko stebėjimas ir darbo krūvio planavimas

Tuoj pat nuo šikšnosparnio „Bitrix24“ pasveikins jus didžiuliu funkcijų sąrašu. Sujunkite tai su dideliu nemokamu planu ir galite suprasti, kodėl ši platforma yra reguliariai įtraukta į geriausių CRM programinės įrangos sąrašą.

Deja, pradėti naudotis „Bitrix24“ gali būti lengviau. Čia yra tiek daug funkcijų, kad mokymosi kreivė yra sudėtinga, net atliekant paprastas darbo eigas. Tačiau ši platforma šviečia, kai reikia generuoti laidus, priskirti užduotis ir dalytis informacija savo komandoje.

Kalbant apie komandos bendradarbiavimą, „Bitrix24“ yra vienas įdomiausių mano matytų CRM. Tai suteikia daugybę ryšių ir projektų valdymo funkcijų, kad galėtumėte peržiūrėti bendrinamus kalendorius, deleguoti užduotis ir dar daugiau.

Dauguma geriausių CRM programinės įrangos siūlo labai ribotas pradines pakopas. Taip nėra „Bitrix24“ atveju. Kaip nemokamo plano dalį jis teikia beveik visas ryšių su klientais, projektų valdymo ir ryšių funkcijas. Turint tai omenyje, tai gali būti idealus sprendimas, jei turite mažą biudžetą.

2. Pardavimų galia

Geriausia CRM programinė įranga: pardavimų jėga

 • Nemokamas planas:
 • Kaina nuo: 25 USD vienam vartotojui per mėnesį („Salesforce Essentials“)
 • Komandos nariai: neribotas
 • Laidų ir kontaktų skaičius: neribotas
 • Klientų profilių skaičius: neribotas
 • „Analytics“ ir ataskaitos: galimi kaip priedai arba su sudėtingesniais planais
 • Projekto valdymo ypatybės: galimi kaip priedai arba su sudėtingesniais planais

Kai žmonės galvoja apie CRM, „Salesforce“ dažnai yra pirmoji į galvą ateinanti platforma. Tačiau pradėti naudotis šia programine įranga gali būti didelis iššūkis net mažoms įmonėms.

Tiesiai nuo „šikšnosparnio“ naršymo „Salesforce“ funkcijose gali prireikti visos dienos. Jis siūlo specialius klientų aptarnavimo, pardavimo, rinkodaros, el. Prekybos, įtraukimo, analizės, produktyvumo ir kt. Įrankius. Nors jo asortimentas yra pliusas, gali būti sunku rasti tai, ko jums reikia.

Tai reiškia, kad jei jūs ieškote vienos platformos, galinčios sutvarkyti bet ką, ką į ją metate, „Salesforce“ yra akivaizdus pasirinkimas! Tai labai modulinė paslauga, leidžianti išsirinkti ir pasirinkti jūsų verslui reikalingus įrankius, todėl pritaikant tinklą ji gauna aukščiausią įvertinimą..

„Salesforce“ taip pat yra pagrindinis pasirinkimas, kai kalbama apie pardavimą, rinkodarą ir klientų aptarnavimą. Jis integruotas su daugybe kitų platformų, sunku jas sekti. Be to, jis siūlo paprastą „drag and drop“ funkciją, skirtą kliento valdymui, ir išsamiausią bet kurio mano išbandyto CRM analizę..

Apskritai, jei jūs ieškote viso CRM paketo ir turite tinkamą biudžetą, „Salesforce“ yra sunki galimybė įveikti.

3. Pirkiniai

Geriausia CRM programinė įranga: pirkiniai

 • Nemokamas planas:
 • Kaina nuo: 12 USD vienam vartotojui per mėnesį (mokama kasmet)
 • Komandos nariai: neribotas
 • Laidų ir kontaktų skaičius: neribotas
 • Klientų profilių skaičius: neribotas
 • „Analytics“ ir ataskaitos: galima su sudėtingesniais planais
 • Projekto valdymo ypatybės: naudokite lenteles, kad galėtumėte sekti atskirus sandorius

Iki šiol CRM programinės įrangos įrankiai, apie kuriuos mes kalbėjome, yra „viskas viename“ sprendimai. „Freshsales“ yra daug tikslingesnis pasirinkimas, akcentuojant pardavimus.

Pirkiniai integruojami į jūsų verslą, kad padėtų nustatyti ir įvertinti potencialius klientus atsižvelgiant į jų elgesį. Galite greitai susikurti profilius potencialiems klientams ir sekti, kur jie yra jūsų pardavimo kanale.

Ši paslauga taip pat apima įmontuotą telefono ir SMS funkciją, todėl jūs turite daugiau galimybių nei el. Paštas palaikyti ryšį su klientais. Galiausiai, tai leidžia stebėti atskirų sandorių eigą naudojant korteles, kuriomis galite judėti tarp stalų, o tai turėtų būti gana lengva sistema bet kuriai komandai, kad gautumėte.

Jei ieškote sprendimo, kurį būtų lengva naudoti ir kuris būtų orientuotas į pardavimą, išbandykite šį variantą. „Freshsales“ parduotuvėje yra nemokama pakopa, tačiau ji yra tokia labai ribota, kad aš negaliu to rekomenduoti, išskyrus bandomuosius..

4. Įžvalgiai

įžvalgiai

 • Nemokamas planas: ✅ (dviem vartotojams)
 • Kaina nuo: 29 USD vienam vartotojui per mėnesį (mokama kasmet)
 • Komandos nariai: neribotas
 • Laidų ir kontaktų skaičius: neribotas
 • Klientų profilių skaičius: neribotas
 • „Analytics“ ir ataskaitos: konfigūruojamos ataskaitos pagal automatinį tvarkaraštį
 • Projekto valdymo ypatybės: etapai, kalendoriaus sinchronizavimas ir pasirinktiniai procesai

Įžvalgus dėmesys skirtas padėti jums nustatyti ir nukreipti klientus į optimaliausius pardavėjus. Kai jis nukreipia tuos klientus, galite stebėti jų pažangą per pardavimo kanalą, taip pat visus jų ir komandos kontaktus.

Visus tuos duomenis galite pasiekti naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja, kurią galite lengvai pritaikyti. „Insight“ suteikia galimybę nustatyti naujas informacijos suvestines su konkrečia metrika, kurią norite turėti. Jis taip pat teikia kokybiškas analizės ataskaitas su leidimais ir matomumo nustatymais, kuriuos galite konfigūruoti savo komandos poreikiams.

Be to, pagrindinis „Insightly“ planas siūlo integruotą el. Pašto rinkodaros funkciją. Platforma suteikia galimybę kurti kampanijas ir jas naudoti palaikant ryšį su klientais.

„Insight“ siūlo nemokamą planą, kuriame gali būti ne daugiau kaip du žmonės. Tačiau kalbant apie jo funkcionalumą, jis taip pat labai ribotas. Jei jūsų verslas priklauso nuo el. Pašto rinkodaros ir norite aukšto pritaikymo laipsnio, tai yra kelias į „Insightly Plus“ planą.

5. „Zoho CRM“

zoho

 • Nemokamas planas: ✅ (trims vartotojams, pagrindinės savybės)
 • Kaina nuo: 12 USD vienam vartotojui per mėnesį (mokama kasmet)
 • Komandos nariai: neribotas
 • Laidų ir kontaktų skaičius: neribotas
 • Klientų profilių skaičius: iki 10 000
 • „Analytics“ ir ataskaitos: iš anksto sukurti ataskaitų šablonai ir pasirinktinės parinktys
 • Projekto valdymo ypatybės: pasirinktinės pardavimo užduotys

„Zoho“ savo reklamjuostėje yra visas produktų rinkinys. Jos CRM programinė įranga sujungia keletą iš jų, įskaitant apklausas, formas ir rinkodaros kampanijų funkcijas. Nepaisant visų šių priedų, vis tiek pavyksta pasiūlyti vartotojo sąsają, kurią lengva pasirinkti (nors ji atrodo šiek tiek pasenusi).

Vienas pagrindinių „Zoho CRM“ pranašumų yra jo lanksti kainodara. Kaip jau žinote, dauguma kitų panašių įrankių prasideda daug aukštesnėmis kainomis. Naudodamiesi standartiniu planu, jūs gaunate prieigą prie potencialių klientų įvertinimo, el. Pašto analizės, pasirinktinių darbo eigų, kontaktų grupių, formų ir pasirinktinių ataskaitų bei informacijos suvestinių. Kai kurie sudėtingesni planai taip pat siūlo žaidimo galimybes komandoms, kurias yra stebėtinai smagu naudoti (nors galbūt už jas neverta mokėti papildomai).

Taip pat yra nemokama parinktis, palaikanti iki dešimties vartotojų. Naudodamiesi šiuo planu, „Zoho“ galite naudoti norėdami registruoti pardavimo užduotis, įvykius, skambučių žurnalus ir pastabas. Be to, tai taip pat gali padėti valdyti savo socialinės žiniasklaidos paskyras. Nors jame nėra daug pažangių funkcijų, jis vis dar palaiko palyginti dideles komandas ir yra puikus pasirinkimas.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis geriausią CRM programinę įrangą

CRM programinės įrangos funkcijos yra labai įvairios. Tai tik logiška, nes nė viena įmonė nėra visiškai ta pati ir turėtumėte skirtingus prioritetus nei kiti savininkai.

Atsižvelgiant į tai, čia yra funkcijos, kurių negali trūkti geriausiems CRM programinės įrangos įrankiams:

Lengva priimti
Daugelis kompanijų kasdienėje veikloje labai priklauso nuo CRM. Tam reikia perkelti savo komandą į naują platformą, pereiti per mokymosi kreivę ir atvykti į vietą, kurioje padidėja produktyvumas. Šis procesas turėtų būti kuo trumpesnis, todėl norite platformos, kurią būtų lengva pasirinkti.
Integracija su trečiųjų šalių paslaugomis
Šiuolaikinis verslas dažnai remiasi keliomis internetinėmis platformomis. Pvz., Vieną įrankį galite naudoti el. Paštu, kitą – vidiniams ryšiams, kitą – pardavimui. Geriausi CRM teikia kuo daugiau integravimo parinkčių, kad galėtumėte paimti duomenis iš kiekvieno kanalo.
Išsamios ataskaitos
Naudodami CRM programinę įrangą, turėtumėte sugebėti generuoti ir pasiekti ataskaitas, kuriose pateikiama jūsų įmonės veiklos apžvalga. Ši informacija yra labai svarbi tobulinant procesus, kad galėtumėte įsigyti ir konvertuoti daugiau potencialių klientų.
Projektų valdymas
Atsižvelgiant į visas šiuolaikinių CRM paketų funkcijas, logiška, kad jie taip pat padeda jums stebėti ir tvarkyti įvairias užduotis. Kai kurios paslaugos suteikia galimybę sekti laiką, priskirti projektus konkretiems komandos nariams, įvertinti rezultatus ir dar daugiau.
Pritaikymas
Visų pirma, CRM turėtų būti pritaikoma ir pritaikoma kiek įmanoma daugiau verslo tipų. Tai yra aukštas užsakymas, tačiau žemiau pateiktos programinės įrangos parinktys tikrai bus naudingos.

Be to, tai yra ir išlaidų klausimas. Geriausia, jei norite, kad jūsų CRM programinė įranga augtų kartu su jūsų verslu. Tai reiškia, kad pradiniai kainų taškai neturėtų būti per dideli, todėl net ir nauji prekės ženklai gali įšokti abiem kojomis.

Geriausios CRM programinės įrangos pasirinkimas jūsų verslui 2020 m

Naršyti CRM programinės įrangos pasaulį yra sudėtinga. Daugelis iš šių platformų siūlo jums tiek daug funkcijų, kad gali būti sunku susiaurinti jūsų pasirinkimą. Tai yra mano rekomenduojamos platformos, atsižvelgiant į tai, koks yra jūsų verslo prioritetas:

 • ⭐ # geriausias apskritai Jei negalite suklysti su CRM, kuris siūlo „viskas viename“ sprendimą beveik bet kokio tipo verslui. Pardavimų galia.
 • �� # laisvas pasirinkimas Jei norite nemokamai naudotis kuo daugiau funkcijų, „Bitrix24“ turėtų būti jūsų pasirinkimas.
 • �� #alternatyvos Jei turite alternatyvių tikslų, galite išbandyti: Pirkiniai pardavimo integracijai, Įžvalgiai už geriausią el. pašto rinkodaros funkciją ir lengvai pritaikomas ataskaitas, „Zoho CRM“ už mažą kainą siūlantį dėmesį daugiausia dėmesio skiriant socialinės žiniasklaidos klientų valdymui.

Čia yra dar vienas kiekvienos CRM programinės įrangos, kuriai mes taikėme, žvilgsnis:

Geriausia CRM programinė įranga

„Bitrix24“
Pardavimų galia
Pirkiniai
Įžvalgiai
„Zoho CRM“

Nemokamas planas
Pradinė kaina19 USD / du vartotojai / mėn25 USD / vartotojui / mėn12 USD / vartotojui / mėn29 USD / vartotojui / mėn12 USD / vartotojui / mėn
komandos narių skaičiusNeribotaNeribotaNeribotaNeribotaNeribota
potencialių klientų / kontaktų skaičiusNeribotaNeribotaNeribotaNeribotaNeribota
Klientų profiliaiNeribotaNeribotaNeribotaNeribotaIki 10 000
„Analytics“ ir ataskaitosNeribotaGalima įsigyti kaip priedus arba naudojant išplėstinius planusGalima įsigyti su sudėtingesniais planaisKonfigūruojamos automatinio tvarkaraščio ataskaitosIš anksto sukurti ataskaitų šablonai ir pasirinktinės parinktys
Projektų valdymas„Kanban“, „Ganto“ diagramos, laiko stebėjimas ir darbo krūvio planavimasGalima įsigyti kaip priedus arba naudojant išplėstinius planusStalai ir kortelės, nuvilkamosTarpiniai etapai, kalendoriaus sinchronizavimas ir pasirinktiniai procesaiIndividualizuotos pardavimo užduotys

Ar turite klausimų apie CRM programinę įrangą? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map