5 geriausių paskyrimų planavimo programinė įranga jūsų verslui 2020 m

Sporto salės asmeniniam treneriui reikalingas būdas užsisakyti sesijas su klientais. Gydytojui reikia būdo, kaip suplanuoti pacientų patikrinimus. Daugeliui įmonių reikia tam tikro būdo, kad būtų galima surengti vidinius susitikimus dėl knygų – ir visa tai turi būti automatizuota with su kalendoriais ��, priminimais and ir dar daugiau. Štai kodėl šiandien norime apibrėžti ir palyginti geriausią susitikimų planavimo programinę įrangą ten galima rasti.


Ši programinė įranga pašalina nuobodų el. Laišką ir telefono skambučius. Galėsite vykdyti susitikimų užsakymo realiu laiku tvarkaraštį kartu su kitomis puikiomis funkcijomis, tokiomis kaip mokėjimų iš klientų rinkimas.

Geriausia paskyrimų planavimo programinė įranga

Ko reikėtų ieškoti naudojant geriausią susitikimų planavimo programinę įrangą?

�� Protinga kaina
Visų pirmą. Kai kuri susitikimų planavimo programinė įranga yra per brangi. Galite rasti keletą pigesnių variantų, kurie vis dar teikia geriausius planavimo įrankius rinkoje.
�� Jūsų organizacijai reikalingo paprastumo ar turtingumo
Kai kurioms įmonėms reikia tvirtų prekės ženklo pasirinkimo galimybių ir įrankių, kad būtų galima priimti mokėjimus keliems organizacijos darbuotojams. Kitoms įmonėms reikalingas paprastas įrankis greitai planuoti vidinius susitikimus. Išsiaiškinkite, kokia programinės įrangos rūšis jums tinka.
Tvarkaraščio organizavimas
Tai apima vaizdinius kalendorius asmenims. Turėtumėte mokėti konfigūruoti tvarkaraštį ir prireikus blokuoti tam tikras sritis. Taip pat naudingas tempimo ir nuleidimo grafikas.
�� Kalendoriaus derinimas
Nuo tvarkaraščio pakeitimo iki kitų žmonių kalendorių tikrinimo visi jūsų organizacijos tvarkaraščiai turėtų būti sujungti. Taip pat galite norėti, kad funkcijos būtų susietos su klientų kalendoriais, kad būtų galima juos bendrinti ir eksportuoti.
⚙️ Tinkinimo parinktys, kad atitiktų jūsų verslo išvaizdą
Prekės ženklas yra svarbus, todėl susitikimų planavimo programinės įrangos išvaizda neturėtų skirtis. Tai ypač pasakytina apie atostogas su žmonėmis, nepriklausančiais jūsų įmonei, pavyzdžiui, asmeninių mokymų klientams ar salonų klientams.
�� Mokėjimo priėmimo ir paketų ar paslaugų pardavimo parinktys
Ar jūsų mikro darykla parduoda bilietus į seminarus ar klases? Ar jūsų jogos studijoje reguliariai užsakomi užsiėmimai? Protinga iš anksto rinkti mokėjimą. Kai kurios iš šių priemonių netgi gali parduoti tokius dalykus kaip narystė.
�� Kvietimai, priminimai ir tolesni veiksmai
Tai apima automatizuotą pranešimų siuntimo sistemą, kuri siunčia interaktyvius kvietimus ir priminimus. Kvietimai turėtų leisti žmonėms įtraukti susitikimus į savo kalendorius. Taip pat malonu matyti kelias žinučių parinktis, tokias kaip tekstas, el. Paštas ar net socialinė žiniasklaida.
�� Formos klientams rezervuojant
Tai padeda rinkti informaciją apie klientą prieš paskyrimą. Pavyzdžiui, gydytojas gali žinoti apie draudimą ir asmeninę informaciją.
⏲️ Pasiūlymai dėl terminų, per kuriuos žmonės galėtų balsuoti
Kai kuri geriausia iš žemiau nurodytų susitikimų planavimo programų siūlo balsavimo sistemas, kad pamatytumėte, kuri data geriausiai tinka grupei.
�� Mobiliosios versijos
Jūsų organizacijos žmonės ne visada eis pareigas. Įsitikinkite, kad susitikimų planavimo programinėje įrangoje yra mobiliųjų programų, kurios iš tikrųjų veikia gerai.
�� Suasmeninti prietaisų skydeliai
Paprastai darbuotojų ir klientų informacijos suvestinės siūlo būsimų susitikimų sąrašus, atšaukimo parinktis ir tinkinimo parametrus, pvz., Profilio vaizdus..

Penkios geriausios susitikimų planavimo programinės įrangos parinktys

Ūmumo planavimasDoodle10to8SkyrimasPlus„ScheduFlow“
Pradinė kaina (per mėnesį)Nemokamas ir 15 USDNemokamas ir 4 USDNemokamas ir 9,6 USD49 USD29,95 USD
Tekstiniai kvietimai ir priminimai?TaipNeTaipTaipNe
Balsavimas geriausiomis datomis?NeTaipNeNeNe
„WordPress“ ir kalendoriaus integracijos?TaipTaipTaipTaipTaip

1. Ūmumo planavimas (acuityscheduling.com)

Aktualumas internete

Aktualumo planavimas yra gana populiarus susitikimų planavimas, nes jį galima naudoti įvairiose pramonės šakose..

Jis veikia kaip rezervavimo internetu padėjėjas, todėl klientams ir kitiems darbuotojams jūsų grafikas visada yra atviras. Jūsų realiu laiku pasiekiamumas rodomas jūsų tvarkaraštyje kartu su galimybėmis priimti mokėjimus, planuoti tvarkaraštį ir blokuoti tam tikras kalendoriaus dalis.

Bendros išlaidos ir kainų planai

Viena iš geriausių „Acuity“ planavimo dalių yra kainodara. Jūs ne tik galite pasirinkti septynių dienų nemokamą bandomąją versiją, bet taip pat galite įsigyti nemokamą planą:

 • Nemokamos dovanos planas – 0 USD per mėnesį už kalendorių su kliento tvarkaraščiu ir galimybe siūlyti neribotus susitikimus ir paslaugas.
 • Atsirandantis planas – 15 USD per mėnesį už viską, kas buvo ankstesniame plane, plius sudėtingesnės funkcijos, tokios kaip automatinis laiko juostos konvertavimas, kalendoriaus pritaikymas, daugybė integracijų ir galimybė įterpti tvarkaraštį į savo svetainę.
 • Augimo planas – 25 USD per mėnesį už viską, kas nurodyta ankstesniuose planuose, teksto pranešimų priminimus, mokėjimo planus ir narystę bei kitas pardavimo galimybes, pvz., Dovanų kuponus ir susitikimų paketus.
 • „Powerhouse“ planas – 50 USD per mėnesį už viską, kas buvo ankstesniuose planuose, keli laiko juostų variantai keliems darbuotojams, individualizuota API prieiga, HIPAA laikymasis ir „Acuity“ prekės ženklo panaikinimas.

Paprastas naudojimas ir patikimumas

Naudojimo paprastumas yra Acuity žmonių pasididžiavimo taškas. Tvarkaraštis ne tik veikia visas 24 valandas per dieną, bet ir dauguma pagrindinių funkcijų jau sukonfigūruotos tiesiai iš dėžutės. Tai apima tokias parinktis kaip priminimų el. Laiškai ir kliento savarankiškas planavimas. Integracijos turi būti nustatomos atskirai, kad jose būtų integracijos programų ar priedų, tokių kaip „iCloud“, „Google“ kalendorius ir „MailChimp“. Visą tai lengva įjungti.

Pagrindinės savybės

 • Gražus realaus laiko kalendoriaus tvarkaraštis su pasirinktiniais prekės ženklo naudojimo įrankiais.
 • Planavimas su neribotais susitikimais ir paslaugomis.
 • Automatizuoti teksto ir el. Pašto priminimai bei kiti pranešimai.
 • Jūs turite keletą variantų parduodant produktus ir paslaugas. Kai kurie iš jų yra mokėjimo planai, abonementai, narystė ir dovanų čekiai.
 • Integracijos su ilgu įrankių, tokių kaip „Google“ kalendorius, „iCloud“, „Outlook.com“, „Office 365“, „Freshbooks“, „Mailchimp“ ir „Pipedrive“, sąrašu.
 • Organizuokite savo paslaugas kaip grupinius renginius, seminarus ar užsiėmimus.
 • Įtraukite pasirenkamus priedų ar patarimų laukus.
 • Gaukite pažangias ataskaitas apie našumą, nevykimus ir visus susitikimus.

Eikite į „Acuity“ planavimą

2. Doodle (doodle.com)

Doodle

„Doodle“ išpopuliarėjo kaip asmeninis ir verslo planuotojas, turintis unikalią galimybę prašyti, kad žmonės balsuotų tam tikromis datomis, kurios gali būti naudingos susitikimui. Taigi paskyrimo sudarytojas siūlytų tam tikrus laikus ir datas, pakviestų organizacijos žmones (arba draugų grupę), tada, remdamasis balsais, pasirinktų galutinę atranką. Tada galite patvirtinti visiems dalyviams skirtą laiką ir nurodyti jį į atitinkamus kalendorius.

Bendros išlaidos ir kainų planai

„Doodle“ turi nemokamą asmeniniam naudojimui skirtą planą, tačiau daugelis mažesnių organizacijų taip pat gali naudoti nemokamą kainodarą. Vienintelis nemokamas bandomasis laikotarpis yra mokami planai ir trunka 14 dienų. Taip pat verta paminėti, kad „Doodle“ kainos nustatomos tik per metus.

Čia yra kainų plano pasiūlymai:

 • Laisvas planas – 0 USD pagrindiniam planavimui, paslėptiems įrašams ir galimybei prijungti kalendorių. Nemokamas planas palaikomas skelbimais, o kalendorius galite pasiekti naudodamiesi interneto naršykle ar programomis mobiliesiems.
 • Pradinis planas – 48 USD per metus vienam vartotojui, viskas, kas numatyta nemokamame plane, eksportuojama, papildomi laukai, priminimai, kvietimai ir jokių skelbimų programoje.
 • Pro planą – 72 USD per metus vienam vartotojui už viską, kas numatyta kituose planuose, pasirinktinį prekės ženklą, pasirinktinį padomenį, administratoriaus paskyras. Taip pat gaunate kai kuriuos atsiskaitymo įrankius, sąskaitų faktūrų išrašymą ir susitikimų su vienu metu nustatymus.
 • Komandos planas – 180 USD per metus penkiems vartotojams už viską, kas numatyta kituose planuose, + prioritetinis palaikymas, kelių vartotojų valdymas ir „Doodle Bot for Slack“.

Paprastas naudojimas ir patikimumas

„Doodle“ buvo sukurtas norint smarkiai supaprastinti planavimo procesą. Ir tai padarė kūrėjai. Daugelis organizacijų suprato, kad kiti brangesni planuotojai paprastam kalendoriui yra tiesiog per daug sudėtingi. „Doodle“ yra paruoštas naudoti mobiliesiems, jis puikiai tinka daugelio tipų įmonėms ir turi tą nuostabią funkciją, leidžiančią žmonėms balsuoti tinkamiausiu metu susitikimui..

Pagrindinės savybės

 • Balsavimo sistema, raginanti kiekvieną jūsų grupę ar organizaciją nurodyti geriausią laiką susitikimui ar renginiui.
 • Individualus prekės ženklas su kai kuriais planais.
 • „Android“ ir „iOS“ programos, skirtos mobiliesiems planuoti. Automatizuotas kalendoriaus sinchronizavimas, kai nusprendžiama dėl įvykių.
 • Kalendoriaus kvietimai, atnaujinimai ir priminimai.
 • Galimybė pamatyti, ar niekam trūksta balsavimo.
 • Eksportuojama dalintis rezultatais.
 • „1-1“ susitikimų įrankiai, skirti dalytis galimybe ir greitai surasti reikiamą laiką tarp dviejų žmonių.
 • „PayPal“ ir kredito kortelių atsiskaitymo parinktys. Taip pat galite išsiųsti sąskaitas faktūras.
 • Išplėstiniai administratoriaus abonementų nustatymai, kelių vartotojų valdymas ir pasirinktinio padomenio gavimas.

Eik į „Doodle“

3. 10to8 (10to8.com)

10to8

10to8 yra viena iš geriausių susitikimų planavimo programinės įrangos ir dėl rimtos priežasties. Pirmiausia, yra nemokamas planas, skirtas programinės įrangos išbandymui ir potencialiam naudojimui mažesnėms įmonėms.

Galimi keli darbuotojų prisijungimai ir gausite gražų kalendoriaus informacijos suvestinę, kuri sinchronizuojama su tokiais įrankiais kaip „Google“ kalendorius, „PayPal“ ir dar daugiau. Padėkite užsakymo modulį į savo svetainę ir pasinaudokite keletu įdomių funkcijų, kad būtų išvengta nerodymų.

Bendros išlaidos ir kainų planai

Nemokamas planas gali veikti tik kai kuriems pradedantiesiems ir mažoms įmonėms. Be to, galite išbandyti nemokamą bandomąją versiją, tada prireikus atnaujinti į vieną iš mėnesinių planų:

 • Laisvas planas – 0 USD už kalendoriaus tvarkaraštį, SMS žinutes, 100 susitikimų per mėnesį, du prisijungimai ir klientų aptarnavimas internetu.
 • Pagrindinis planas – 9,6 USD per mėnesį už viską, kas yra nemokamame plane, taip pat tinkinamą kalendorių ir prekių ženklų planavimą.
 • Augimo planas – 20 USD per mėnesį už visas ankstesnių planų funkcijas, 300 paskyrimų per mėnesį, trys darbuotojų prisijungimai, SMS pritaikymas ir palaikymas telefonu ir internetu.
 • Didesnis verslo planas – 40 USD per mėnesį už viską, kas numatyta ankstesniuose planuose, 600 paskyrimų per mėnesį, šeši darbuotojų prisijungimai, HIPAA įrankiai ir pasirašyta BAA.
 • Įmonės planas – Šį planą galima visiškai pritaikyti atsižvelgiant į jums reikalingų susitikimų skaičių per mėnesį ir jei norite kokių nors papildomų funkcijų. Norėdami gauti citatos, susisiekite su 10to8.

Taip pat galite mokėti kasmet už pigesnę kainą.

Paprastas naudojimas ir patikimumas

„10to8“ integruota su „WordPress“ ir „Facebook“, kad klientams jūsų tvarkaraštis būtų prieinamas internete. Kalendorius yra beveik sukonfigūruotas tiesiai iš dėžutės, todėl susitikimus galite importuoti ir eksportuoti naudodami „Google“ kalendorių. Programos mobiliesiems yra puikios, kad žmonės galėtų peržiūrėti kalendorius keliaudami, o jūsų tvarkaraštis visada atnaujinamas realiuoju laiku, kad nereikėtų dvigubinti knygos.

Pagrindinės savybės

 • Išmanusis tekstas ir el. Pašto priminimai yra siunčiami, kad galėtumėte žymiai sumažinti nerodymų skaičių.
 • Nemokama klientų užsakymo svetainė.
 • Kalendoriuje yra pokalbių dėžutė, kuria galite pasikalbėti su kitais savo biuro darbuotojais.
 • Integracijos su „WordPress“, „Facebook“, „Google“ kalendoriumi ir daugeliu kitų.
 • Priimkite mokėjimus per „PayPal“.
 • Keletas tinkinimo įrankių, kad kalendoriai atitiktų jūsų organizacijos prekės ženklą.
 • Keletas darbuotojų prisijungimų ir informacijos suvestinių, todėl jums nereikia dalintis savo prisijungimo duomenimis.
 • Palaikymas neribotoms SMS žinutėms. Kai kuriuose planuose netgi galite tinkinti šiuos SMS priminimus.

Eikite į 10to8

4. SkyrimasPlus (www.appointingplus.com)

paskyrimas plius

„AppointmentPlus“ idėja yra ta, kad jūs galite pradėti planuoti susitikimus, kai jūsų verslas yra mažesnis, tada išplėskite iki galingesnių įrankių. „AppointmentPlus“ siūlo mažo ir vidutinio verslo sprendimus kartu su įmonės galimybe.

„AppointmentPlus“ yra pagrindinis lankstumas ir mastelio keitimas, todėl tai neabejotinai yra svarbiausia susitikimų planavimo programinė įranga, skirta rimtam verslui. Taip, toks sprendimas kaip „Doodle“ yra aptakus ir lengvas, tačiau tai yra „Powerhouse“ planuoklė, turinti omenyje visų tipų versijas..

Bendros išlaidos ir kainų planai

„AppointmentPlus“ nėra pats pigiausias susitikimų planavimo priemonė, tačiau programinė įranga turi daugybę funkcijų. Ne tik tai, bet ir kainų planai sudaromi siekiant lankstumo, plečiantis jūsų verslui.

Nemokamų bandymų nėra, tačiau „AppointmentPlus“ siūlo susitikimų planavimo programinės įrangos demonstracines versijas.

Štai šie planai:

 • Bronzos planas – 49 USD per mėnesį asmenims ir mažesnėms komandoms. Čia pateikiamos tokios funkcijos kaip keli administratoriai, įvykių planavimas, mokėjimai, svetainių ir „Facebook“ integracija, SMS priminimai ir pranešimai el. Paštu.
 • Sidabro planas – 69 USD per mėnesį pradedančioms ir mažoms komandoms, kurioms reikia daugiau funkcijų. Į šias funkcijas įeina viskas iš ankstesnio plano, interaktyvūs pranešimai, paslaugų tvarkaraščio išimtys, personalo profilio dalijimasis ir personalo filtrai.
 • Aukso planas – 99 USD per mėnesį įsitvirtinusioms įmonėms, turinčioms didesnį štabą. Gaunate visas ankstesnių planų funkcijas, IP adreso apribojimus, daugiau susitikimų laukų, šablonus, bendro naudojimo kambarius, kelis susitikimus laiko tarpsniuose ir analizę.
 • Platinos planas – 199 USD per mėnesį mažesnėms įmonėms. Funkcijos apima viską iš ankstesnių planų, skirtą paskyros valdytoją, daugiau vartotojų profilių, didelę paskyrimų apimtį, pasirinktinius laukus, vietos atributus, antrines paslaugas, vietos paieškos įrankį ir dar daugiau.
 • Įmonės planas – Šis planas pritaikė kainų nustatymą kai kurioms iš didžiausių pasaulio organizacijų. Jūs gaunate visas funkcijas, įskaitant bet kokius kitus jums reikalingus pritaikymus.

Paprastas naudojimas ir patikimumas

Palyginti su kai kuria kita susitikimų planavimo programa, „AppointmentPlus“ turi staigią mokymosi kreivę. Vis dėlto tai geriausia komandoms, turinčioms IT specialistų ar kūrėjų, norinčių valdyti sistemą. Visa kita programinė įranga yra patikima ir lanksti atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. Jis skirtas įmonėms, kurioms reikia pritaikyti mastelį ir pritaikyti funkciją, o ne toms, kurioms viskas gerai dėl supaprastinto planavimo.

Pagrindinės savybės

 • Individualūs planavimo sprendimai įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip švietimas, logistika ir sveikatos apsauga.
 • Galingas tvarkaraštis, leidžiantis klientams bet kada rezervuoti susitikimus.
 • Įrankiai, skirti susieti užsakymus su el. Pašto rinkodara ir socialinės žiniasklaidos įrašais. El. Pašto ir tekstiniai pranešimai apie kvietimus ir priminimus.
 • Kelios patikimiausios ataskaitos, kurias rasite iš susitikimų planavimo priemonės. Kai kuri statistika apima nerodomų kainų ir produktų pirkimo tendencijas.
 • Trečiųjų šalių integracija su tokiomis programomis kaip „Mailchimp“, „Google“ ir „iContact“.
 • Puiki kainodaros struktūra, leidžianti tinkamai įvertinti jūsų verslą.
 • Mokėjimo tvarkymas.
 • Papildomi susitikimų laukai ir kai kuriuose planuose pritaikomi laukai.
 • Greita integracija tiek su jūsų „WordPress“ svetaine, tiek su „Facebook“.

Eikite į „AppointmentPlus“

5. „ScheduFlow“ (www.duoserve.com/scheduling-software)

planavimo eiga

„Duoserve“ yra įmonė, prekiaujanti debesų produktyvumo programine įranga, iš kurios viena skirta laiko ir lankymo galimybėms, o kita yra skirta susitikimų planavimui. Susitikimų planavimo parinktis vadinama „ScheduFlow“. Tai vienas iš geriausių susitikimų planuotojų, panaikinantis rankinį darbą ir gaunantis užmokestį už paslaugų pardavimą ir koncertų užsakymą.

Paskyrimai, konsultacijos ir susitikimai yra palaikomi per „ScheduFlow“, ir jūs netgi galite valdyti darbuotojus, paskirstydami užduotis ir planuodami pamainas. Apskritai, tai labai vizuali susitikimų planavimo programinė įranga su kai kuriais papildomais įrankiais, skirtais organizuoti ir ieškoti klientų.

Bendros išlaidos ir kainų planai

„ScheduFlow“ įkainiai yra išvardyti kaip mėnesiai ir metai, o didesnė vertė atsiranda, jei mokate už metus iš anksto. Nėra nemokamos „ScheduFlow“ versijos, tačiau 30 dienų nemokamas bandymas suteikia laiko išbandyti.

Kainų planavimo planai apima:

 • Pradinis planas – 29,95 USD per mėnesį už visišką prieigą prie funkcijų, neribotus susitikimus, neribotus klientus, du kompiuterius, 20 kalendorių ir nemokamą el. Pašto palaikymą.
 • Populiariausias planas – 52,95 USD per mėnesį už viską, kas numatyta ankstesniame plane, penkis kompiuterius, 50 kalendorių ir nemokamą palaikymą telefonu ir el. Paštu.
 • Įmonės planas – 189,95 USD per mėnesį už viską, kas numatyta ankstesniuose planuose, 25 kompiuterius ir 250 kalendorių.

Paprastas naudojimas ir patikimumas

„ScheduFlow“ gana lengva nustatyti ir paprastas vartotojas turėtų sugebėti išmokti sąsają per kelias dienas ar net valandas. Tai taip pat labai lengvai pritaikoma programinė įranga, galinti veikti įvairiose pramonės šakose ir įmonėse. Klientų palaikymo dokumentai yra gana menki, todėl gerai, kad norint paleisti „ScheduFlow“ nereikia labiau patyrusių techninių žinių. Nepaisant to, programinės įrangos dizainas atrodo šiek tiek pasenęs. Taip gali būti todėl, kad dalis programinės įrangos veikia kaip savadarbė darbalaukio programa, tuo tarpu daugelis žmonių pradeda įprasti dirbti pirmiausia aptakiose debesų platformose..

Pagrindinės savybės

 • Vizualinis išteklių panaudojimas nurodant informaciją apie tai, kuris iš jūsų darbuotojų yra rezervavęs daugiausiai ar mažiau klientų.
 • Tvarkaraštyje yra „drag and drop“ įrankis, skirtas judėti ir planuoti susitikimus.
 • Galite leisti arba uždrausti dvigubą užsakymą.
 • Kalendoriaus rodinį galite visiškai pritaikyti. Tą patį galima pasakyti apie darbuotojų kalendorius.
 • Jame yra paieškos juosta, leidžianti greitai rasti klientus ir jų susitikimus.
 • Tvarkaraščius galima peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.
 • Tvarkykite darbuotojus, paskirdami tam tikras užduotis arba suplanuodami pamainas darbuotojams.
 • Surinkite mokėjimus iš savo klientų per paskyrimo modulį.
 • Visiems savo susitikimams priskirkite unikalias spalvas, etiketes ir būsenas.
 • Natūraliosios ir debesies programinės įrangos derinys reiškia, kad gausite daugiau funkcijų turinčią, galingą programinę įrangą.

Eikite į „ScheduFlow“

Kurią geriausia susitikimų planavimo programinę įrangą pasirinkti??

Ūmumo planavimasDoodle10to8SkyrimasPlus„ScheduFlow“
Pradinė kaina (per mėnesį)Nemokamas ir 15 USDNemokamas ir 4 USDNemokamas ir 9,6 USD49 USD29,95 USD
Tekstiniai kvietimai ir priminimai?TaipNeTaipTaipNe
Balsavimas geriausiomis datomis?NeTaipNeNeNe
„WordPress“ ir kalendoriaus integracijos?TaipTaipTaipTaipTaip

Jūs turite daugybę susitikimų programinės įrangos pasirinkimo variantų, todėl, tikiuosi, tai padėjo jums susiaurinti pasirinkimą iki geriausios paskyrimo programinės įrangos rinkoje..

Mes tvirtintume, kad „Acuity“ planavimas yra geriausia visuotinė programinė įranga. „Doodle“ yra paprasčiausias (ir pigiausias), o „10to8“ turi keletą neįtikėtinų integracijų. Mums patinka „AppointmentPlus“, kad padidintumėte jūsų verslą, o „ScheduFlow“ turi aukščiausio lygio tinkinimo parinktis.

Jei turite klausimų apie geriausią čia aprašytą susitikimų planavimo programinę įrangą, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map