5 Biudžetui draugiškos vidinio telefono alternatyvos jūsų mažam verslui

5 Biudžetui draugiškos vidinio telefono alternatyvos jūsų mažam verslui

5 Biudžetui draugiškos vidinio telefono alternatyvos jūsų mažam verslui
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jei reguliariai bendraujate su klientais per savo svetainę, yra tikimybė, kad galite gauti naudos iš ryšių su klientais valdymo (CRM) įrankio. Interkominis ryšys yra vienas populiariausių variantų, tačiau jis gali būti nepaprastai brangus, todėl gali prireikti ieškoti domofono alternatyvų.


Laimei, yra daug prieinamų nebrangių sprendimų, skirtų užimti „Intercom“ vietą. Daugelis siūlo panašų priemonių rinkinį, nors nė vienas CRM nėra tas pats. Todėl naudinga atlikti daugybę tyrimų ir rasti variantą, siūlantį tai, ko reikia jūsų konkrečiam verslui.

Šiame įraše padėsime atlikti reikalingus tyrimus. Mes pristatysime penkios geriausios „Intercom“ alternatyvos, ir aptarkite, ką kiekvienas iš jų gali pasiūlyti. Pažiūrėkime!

domofono alternatyvos

Kodėl jums gali būti naudinga ieškoti domofono alternatyvų?

Santykių su klientais valdymas yra platus terminas, apimantis praktiškai viską, kas reikalinga sąveikai su klientais ir klientams. Tai reiškia, kad reikia susisiekti su potencialiais klientais, atsakyti į klausimus, siųsti siūlymus, teikti palaikymą ir dar daugiau.

Atlikti šias užduotis savo svetainėje gali būti daug lengviau, jei turite tinkamus įrankius. CRM sprendimai siūlo būdus, kaip pagerinti produktyvumą, supaprastinti pagrindinius procesus ir efektyviau valdyti ryšius.

Kalbant apie CRM įrankius, Intercom yra vienas iš labiau žinomų variantų.

Tai yra visa apimantis sprendimas, siūlantis tokias funkcijas kaip tiesioginio pokalbio sistema, pagalbos tarnyba ir žinių bazės programinė įranga, įvairios programos ir integracijos parinktys. Tačiau „Intercom“ yra brangus sprendimas, kainuoja 87 USD per mėnesį pagal pigiausią planą. Praktiškai kalbant, tai tiesiog netelpa į daugelio mažesnių įmonių biudžetą.

domofonas

Geros žinios yra tai, kad yra daug „Intercom“ alternatyvų. Nors galbūt nerandate įrankio su tapačiu funkcijų rinkiniu, susidursite su daugybe sprendimų, siūlančių daug tų pačių variantų už kur kas prieinamesnę kainą..

Penkios palankios „Intercom“ alternatyvos jūsų mažam verslui

Ką mes darysime dabar, yra pristatyti penkias „Intercom“ alternatyvas, kurias verta patikrinti. Kiekvienam iš jų aptarsime jo funkcijų rinkinį ir kainodarą bei tai, kaip jis palyginamas su pačiu „Intercom“. Galite pastebėti, kad viena ar dvi iš šių įrankių gali lengvai valdyti tai, ko reikia jūsų mažam verslui. Pradėkime nuo viršaus!

1. „LiveChat“

Gyvas pokalbis

Pirmiausia pažvelkime į paprastą variantą. „Intercom“ siūlo platų funkcijų spektrą, tačiau daugelis įmonių jį naudoja pirmiausia dėl tiesioginių pokalbių funkcijos.

Jei tai viskas, ko jums reikia – be papildomų varpų ir švilpukų – taikliai pavadinta Gyvas pokalbis galėtų puikiai tikti.

�� Pagrindinės savybės

 • Bendraukite su klientais ir svetainės lankytojais naudodamiesi tiesioginių pokalbių sistema
 • Sukurkite organizuotą bilietų pardavimo sistemą
 • Įgalinkite lankytojus vertinti kiekvieną pokalbį, kad galėtumėte pamatyti, kaip veikia jūsų palaikymo komanda
 • Lengvai peržiūrėkite metriką, tokią kaip pokalbių ir atsakymo į bilietus laikas

�� Kainodara

Pradinis „LiveChat“ planas kainuoja $ 16 per mėnesį vienam agentui, todėl tai yra nebrangus pasirinkimas.

„livechat“ kainodara

�� Paprastas naudojimas

„LiveChat“ nustatymas yra ypač greitas procesas, o prietaisų skydelis yra intuityvus ir lengvai naudojamas. Kai pradėsite, jums bus perduotos pagrindinės funkcijos per pokalbio pavyzdį su palaikymo robotu.

„LiveChat“ prietaisų skydelis.

Integruoti šį įrankį į savo svetainę taip pat nesunku, o jūs jį paruošite ir paleisite per kelias minutes.

Plėtiniai ir integracijos

„LiveChat“ gerai integruojasi su įvairių populiarių paslaugų, , „Google Analytics“, „MailChimp“, „Zendesk“ ir „Dropbox“. Taip pat yra daugybė programų rinkoje galite naudoti norėdami patobulinti jo savybes ir atlikti visų rūšių integracijas.

���� „LiveChat vs Intercom“

„LiveChat“ siūlomas funkcijų rinkinys yra daug paprastesnis nei tas, kurį gausite naudodamiesi „Intercom“. Tačiau jei jūs tikrai ieškote pokalbių ir bilietų pardavimo sprendimo, ši platforma gali pateikti tai, ko jums reikia, be brangių priedų.

2. User.com

vartotojas.com

Antra, pažiūrėkime „User.com“ (anksčiau žinomas kaip „UserEngage“).

Kaip ir „Intercom“, šis sprendimas siūlo daugybę įrankių, padedančių automatizuoti rinkodarą ir klientų bendravimą.

Tai taip pat į komandą orientuotas sprendimas, teikiantis funkcionalumą, padedantis įvairiems nariams ar skyriams likti tame pačiame puslapyje.

�� Pagrindinės savybės

 • Bendraukite su klientais per Gyvas pokalbis, su automatinių pranešimų parinktimi
 • Lengvai stebėkite klientų veiklą ir informaciją
 • Sukurkite iššokančiuosius langus ir automatinius el. Laiškus, kad galėtumėte nukreipti klientus į konkrečius pranešimus
 • Sudėkite ir siųskite SMS kampanijas
 • Laikykitės savo komandos ir metrikos skirtukų, naudodamiesi įvairiomis organizacinėmis priemonėmis ir prietaisų skydeliais

�� Kainodara

Vartotojas.com siūlo paketus pradedant nuo 49 USD per mėnesį. Tai daro jį vienu iš pigesnių variantų šiame sąraše ir, be abejo, daug pigiau nei „Intercom“.

�� Paprastas naudojimas

Kai sukursite abonementą naudodamiesi „User.com“, būsite paraginti pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka.

Sukuriama nauja „User.com“ paskyra.

Pasirinkę vieną iš šių parinkčių, pateiksite naudingų patarimų, kurie moko naudotis prietaisų skydeliu ir padeda nustatyti pagrindines „User.com“ funkcijas, seriją. Tai labai lengva pradėti.

Plėtiniai ir integracijos

„User.com“ integruojasi su labai įvairiomis įrankių ir platformų. Tai apima „WordPress“, „Magento“, „Squarespace“, „Slack“, „Zapier“ ir kt. Jūs netgi turite galimybę lengvai importuoti duomenis iš „Intercom“.

���� „User.com vs Intercom“

Jei ieškote parinkties, siūlančios beveik tokį patį įrankių rinkinį, koks yra „Intercom“, tačiau už mažesnę kainą, tai yra puikus pasirinkimas. Jums trūks kelių įrankių, tokių kaip pagalbos tarnyba ir žinių bazės programinė įranga, tačiau dauguma pagrindinių funkcijų yra tos pačios.

3. Driftas

dreifas

Ką daryti, jei ieškote vidinių telefonų alternatyvų, kurios būtų šiek tiek patobulintos, daugiau dėmesio skiriant klientų bendravimui?

Tokiu atveju, Driftas gali būti stipriai tinka. Šis sprendimas siūlo mažesnį, tačiau vis dar įspūdingą funkcijų rinkinį už realesnę kainą daugeliui mažų įmonių.

�� Pagrindinės savybės

 • Nustatykite kalendorių, kad tvarkytumėte susitikimus, ir leiskite žmonėms rezervuoti laiką automatiškai
 • Siųskite tikslinius ir situacinius pardavimo el. Laiškus naudodami „Drift Sequences“
 • Sukurti pokalbių robotai tvarkyti klientų klausimus
 • Stebėkite lankytojų veiklą jūsų svetainėje ir suaktyvinkite asmeninius pranešimus
 • Tvarkykite el. Pašto rinkodaros kampanijas savo svetainėje

�� Kainodara

Standartinis drifto planas bus jums kainuos 50 USD per mėnesį. Yra net ribota nemokama pakopa, leidžianti nemokamai išbandyti keletą pagrindinių funkcijų.

drifto kainodara

�� Paprastas naudojimas

Nustatydami „Drift“ galėsite pasirinkti sritis, į kurias norite sutelkti dėmesį, taip pat tinkinti naudojamą sąsają..

Drifto nustatymas.

Po to jūs eisite integruoti „Drift“ su savo svetaine, o tai yra paprastas procesas. Be to, tai reiškia, kad jums nereikės palikti savo svetainės, kad pasiektumėte daugelį jos pagrindinių funkcijų.

Plėtiniai ir integracijos

„Drift“ yra dar viena priemonė, turinti daug integruotos integracijos parinktys. Galite naudoti jį kartu su „Salesforce“, „Slack“, „HubSpot“, „Google Analytics“, „Drip“ ir kt.

���� „Drift vs Intercom“

„Intercom“ yra CRM funkcijų krepšys, o mažesnėms įmonėms jų nereikia daug. „Drift“, priešingai, sutelkia dėmesį į kliento sąveikos supaprastinimą, automatizavimą ir personalizavimą – dalykai, kuriuos gali gauti bet kuris verslas, yra naudingi..

4. „UseResponse“

naudoti atsakymą

Kitas, „UseResponse“ yra sprendimas, kurio tikslas – padėti suteikti geriausią įmanomą klientų aptarnavimą.

Norėdami tai padaryti, jis siūlo daugybę kanalų, kuriais gali teikti klientų aptarnavimo paslaugas. Tai apima tiesioginį pokalbį, pagalbos tarnybą ir žinių bazės programinę įrangą.

�� Pagrindinės savybės

 • Bendraukite su klientais naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais ir (arba) tokiomis populiariomis programomis kaip „Skype“ ir „WhatsApp“
 • Sukurkite bilietų pagrindu sukurtą pagalbos tarnybos sistemą, kad būtų galima efektyviau tvarkyti užklausas
 • Suteikite klientams žinių bazę, kur jie patys galėtų ieškoti atsakymų
 • Paprašykite ir išanalizuokite klientų atsiliepimus, kad ateityje galėtumėte teikti geresnes paslaugas

�� Kainodara

„UseResponse“ teikia prieinamą debesijos paslaugą, kuri kainuoja 49 USD per mėnesį dviem agentams (papildomi agentai kainuos 19 USD per mėnesį vienam agentui). Taip pat galite įsigyti visą komplektą visų sprendimų už 690 USD per metus, išeina maždaug 69 USD per mėnesį (du mėnesiai nemokami).

�� Paprastas naudojimas

Naudodami „UseResponse“, jūs gausite prieigą prie gana intuityvaus prietaisų skydelio ir daugybės naudingų patarimų, kaip išmokyti virves..

„UseResponse“ prietaisų skydelis.

Sąsaja yra aiški, gerai organizuota ir patogi vartotojui. Apskritai, „UseResponse“ yra viena iš paprastesnių „Intercom“ alternatyvų, prie kurios galima priprasti.

Plėtiniai ir integracijos

„UseResponse“ teikia API pagrįstas integracijas kartu su priedų biblioteka leisti jums sujungti platformą su „Salesforce“, „Zapier“, „Slack“ ir kita populiaria programine įranga.

���� „UseResponse vs Intercom“

Jei jau tvarkote rinkodarą kitais kanalais ir pirmiausia ieškote įrankio, kaip valdyti klientų aptarnavimo poreikius, „UseResponse“ turi jūsų užnugarį. Jis apima visus svarbiausius komunikacijos kanalus, leisdamas jums vienodai teikti paslaugas.

5. „HelpCrunch“

pagalbos tarnyba

Galiausiai, „HelpCrunch’s“ Funkcijų rinkinys pabrėžia efektyvumą ir automatizavimą.

Tai daro protingą pasirinkimą, jei norite teikti kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas, tuo pačiu sumažinant laiką, kurį jūs ir jūsų palaikymo komanda turite investuoti..

�� Pagrindinės savybės

 • Naudokite dinamiškų ir lengvai pritaikomų tiesioginių pokalbių sistemą
 • Siųskite automatinius pranešimus ir el. Laiškus savo klientams ir potencialiems klientams
 • Kurkite tikslines ir suasmenintas el. Pašto rinkodaros kampanijas
 • Norėdami tvarkyti klientų klausimus ir problemas, naudokitės duomenimis pagrįsta bilietų pardavimo sistema
 • Stebėkite lankytojų veiklą ir stebėkite klientų profilius bei duomenis

�� Kainodara

Jei jūsų biudžetas yra ypač mažas, įvertinsite mažą „HelpCrunch“ įmoką. Pagrindinis planas yra tik 15 USD per mėnesį vienam agentui.

„helpcrunch“ kainodara

�� Paprastas naudojimas

„HelpCrunch“ paskyra suteikia prieigą prie centralizuoto informacijos suvestinės.

„HelpCrunch“ informacijos suvestinė.

Čia galite lengvai tvarkyti pokalbius, kurti automatinius ir rankinius pranešimus bei peržiūrėti ataskaitas. Jūsų galimybės yra aiškiai išdėstytos ir yra keli būdai gauti pagalbą, jei jums jos reikia.

Plėtiniai ir integracijos

Tu gali integruoti „HelpCrunch“ su daugybe išorinių įrankių, įskaitant „Slack“, „WordPress“, „Google Analytics“, „WhatsApp“ ir „Zendesk“.

���� „HelpCrunch vs Intercom“

Mažoms įmonėms dažnai trūksta laiko, o tai reiškia, kad būtina rasti įrankį, kuris jus greitai paruošia ir veikia. Skirtingai nuo sudėtingesnės parinkties, tokios kaip „Intercom“, „HelpCrunch“ yra paprasta pradėti naudoti ir siūlo daugybę automatizavimo bei supaprastinimo galimybių..

Išvada

Vykdydami nedidelį verslą, turite rasti pusiausvyrą tarp galimybės naudotis reikiamais įrankiais ir neišleisti daugiau nei gali jūsų biudžetas. Nors toks sprendimas kaip „Intercom“ gali būti vertingas, jis taip pat yra labai brangus ir jame gali būti daugiau funkcijų, nei jums iš tikrųjų reikia.

Vietoj to, viena iš „Intercom“ alternatyvų, apie kurią kalbėjome šiame pranešime, gali būti labiau tinkama jūsų verslui. Apibendrinant, jie apima:

 1. Gyvas pokalbis: Tiems, kuriuos labiausiai domina „Intercom“ tiesioginio pokalbio funkcijos, šis įrankis gali pateikti tai, ko jums reikia, už daug mažesnę kainą.
 2. „User.com“: Šis sprendimas siūlo beveik tiek pat funkcijų, kiek „Intercom“, tačiau yra žymiai pigesnis.
 3. Driftas: Naudodami šią platformą gausite prieigą prie daugelio pagrindinių parinkčių, tokių kaip el. Pašto rinkodara, pokalbių programos ir lankytojų veiklos stebėjimas.
 4. „UseReponse“: Jei jums reikalingas įrankis, kuriame daug dėmesio skiriama dinamiškų klientų palaikymo kanalų teikimui, į šį verta atkreipti dėmesį.
 5. „HelpCrunch“: Šis laiko taupymo sprendimas leidžia lengvai automatizuoti didžiąją dalį klientų palaikymo ir rinkodaros.

�� Premija. Jei jus domina kiti CRM sprendimai – ypač tie, kurie 100% veikia jūsų „WordPress“ svetainėje – pateikiame atskirą geriausi CRM papildiniai iš ten.

Ar jūs naudojote bet kurią iš šių „Intercom“ alternatyvų, ir kokia buvo jūsų patirtis su jomis? Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector