20 ne itin akivaizdžių „Fiverr“ patarimų pirkėjams (išmokta pirmų rankų dirbant prie „WordPress“ projektų)

Tyrinėdamas internete radau daugybę patarimų, kaip parduoti Fiverr® bet kur kas mažiau informacijos apie tai, kaip maksimaliai išnaudoti savo, kaip pirkėjo, patirtį. Kadangi pastaruoju metu gana daug žaidžiu su „Fiverr“, maniau, kad užpildysiu šią tuštumą ir surašysiu kai kurių savo populiariausi „Fiverr“ patarimai – žvelgiant iš pirkėjo perspektyvos – padėti tiek pirkėjams, tiek pardavėjams geriau dirbti kartu (esate laukiami, Fiverr)!


Dėmesio, duomenys sako: vienas iš trijų JAV verslininkų praėjusiais metais kreipėsi į laisvai samdomus darbuotojus dėl pagalbos kodavimo srityje (žr. lentelę žemiau).

Ne tokie akivaizdūs „Fiverr“ patarimai pirkėjams

(Grafikai „Visualizer Lite“.)

Visų pirma, „WordPress“ yra gerai atstovaujamas tokiose platformose kaip „Fiverr“, „UpWork“ ir „PeoplePerHour“..

Kaip gerai atstovaujama?

Jei ieškote "„WordPress“ tinkinimas" „Fiverr“ bus daugiau nei 6800 rezultatų (vadinamų „Gigs®“), iš kurių galėsite rinktis.

„Fiverr“ gyvuoja nuo 2010 m., Ji yra viena iš biudžetinių grafinio dizaino platformų ir neseniai paskelbė galimybę išvardyti aukščiausios kokybės paslaugas (fiverr.com/pro). Bandant pritraukti daugiau kvalifikuotų specialistų, pasikeitė jų rinkodara, daugiausia dėmesio skiriant atlikėjų bendruomenės kūrimui. Taigi tai tikrai viena iš laisvai samdomų platformų, kurią galite išbandyti, jei norite sukurti / pakeisti „WordPress“ svetainę.

Jei nuspręsite, kad norite paleisti „Fiverr“, Čia yra 20 „Fiverr“ patarimų, kaip maksimaliai panaudoti savo patirtį:

1. Nenaudokite kelių paskyrų

„Fiverr“ leidžia naudoti tik vieną aktyvią sąskaitą vienam vartotojui, o bet kokie (sugauti) bandymai apgauti tai leis išjungti visas susijusias paskyras. Daugiau apie tai galite perskaityti jų Paslaugų teikimo sąlygos (trumpai tariant, tai yra būdas jiems apsaugoti vartotojus nuo sukčiavimo ir piktnaudžiavimo).

Gerai pagalvokite prieš rinkdamiesi „Fiverr“ vartotojo vardą, nes, kai užsiregistruosite, jo pakeisti negalėsite.

2. Išsaugokite mėgstamiausius

Kartais paieška „Fiverr“ yra tarsi patarlės patarlės ieškojimas šieno kupetoje. Ir radę tinkamą paslaugą (arba, kaip dažnai būna, kitą įdomią paslaugą, siekdami rasti tinkamą paslaugą), norite įsitikinti, kad nepamiršite, kas tai yra.

Norėdami to išvengti, išsaugokite juos vėliau atskirai kolekcijai, kaip tai darote „Pinterest“.

„Fiverr“ parankinių sąrašas

3. Prieš pirkdami visada susisiekite su pardavėju

Šaunus dalykas „Fiverr“ yra tas, kad jis leidžia pirkėjams ir pardavėjams pranešti vieni kitiems prieš pateikiant užsakymą. Net jei radote tinkamą jūsų poreikius atitinkantį koncertą, neskubėkite spustelėti to užsakymo mygtuko.

Netoli pardavėjo profilio pamatysite mygtuką „Susisiekite su manimi“, kuris pasirodys kontaktų lange, kuriame galėsite trumpai aprašyti, ko ieškote. Tai suteiks jums galimybę pamatyti pardavėjo atsakymą ir šiek tiek sužinoti apie juos. Gavę skirtingus atsakymus, galėsite geriau pasirinkti renkantis laimėjusį pardavėją.

„Fiverr“ pranešimų pardavėjo parinktis

4. Naudokite slaptą žodį

Skelbdami užklausą, būtinai pridėkite slaptą žodį projekto aprašyme ir paprašykite pardavėjų tai paminėti teikiant pasiūlymą..

Nustebtumėte pamatę, kad beveik 50% užsakymų to praleis. Tai padės jums išnaikinti žmones, kurie iš tikrųjų neskaitė užklausos, ir eiti kartu su labiausiai motyvuotais.

„Fiverr“ paslaugos užklausa

5. Nepalikite blogų įvertinimų, nebent jie neišvengiami

Geriau praneškite pardavėjui ir paaiškinkite, kodėl jūs nepatenkinti rezultatais. Kadangi įvertinimai pardavėjams yra labai svarbūs, tikėtina, kad jie pasiūlys išspręsti jūsų problemą be jokio papildomo mokesčio.

Geriau suteikti pardavėjams galimybę taisyti daiktus, prieš paliekant jiems blogą įvertinimą. Dauguma pardavėjų tai įvertins ir stengsis padėti. Net jei šiek tiek vėluosite, tai vis tiek bus naudinga.

6. Norėdami gauti greitesnių rezultatų, naudokitės geriausia praktika

Jei ieškote greito taisymo, turėsite atkreipti dėmesį į porą dalykų. Be kitų „Fiverr“ pardavėjų, kurių atsakymai ir pristatymo laikas yra geras, yra ir kitų „Fiverr“ patarimų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 • Paskelbę užklausą pardavėjų bendruomenei, išsami projekto informacija pateks į peržiūros etapą. Taip nutinka todėl, kad „Fiverr“ turi patikrinti, ar jūsų projektas atitinka jų TOS, tai reiškia, kad jūsų užklausai patvirtinti prireiks poros valandų. Jei norite, kad viskas vyktų greitai, geriau pateikite tą užklausą ASAP.
 • Norėdami greitai atsakyti į jūsų užklausą, ieškokite pardavėjų, pažymėtų internete. Norėdami tai pamatyti, ieškokite Prisijungęs viršutiniame dešiniajame pardavėjo profilio kampe.
 • Minimalus „Fiverr“ pristatymo laikas yra viena diena, o sudėtingam projektui įgyvendinti gali prireikti kelių dienų. Pardavėjai tai nurodys pristatymo metu. Norėdami tai padaryti greičiau, galite nusipirkti papildomą (daugiau apie tai 13 patarime) arba nusiųsti pranešimą pardavėjui ir paklausti, ar jie gali greičiau pristatyti už papildomus pinigus, įtrauktus į koncertą..

„Fiverr“ ypač greitas pristatymas

 • Jei norite greitai valdyti projektą, nepamirškite, kad peržiūra įtraukta į koncertą (nurodyta skyriuje „Užsakymo informacija“). Kai kurie pardavėjai to nenurodo, nors mažai tikėtina, kad jie rizikuos sulaukti blogos apžvalgos dėl atsisakymo atlikti papildomą peržiūrą.
 • Norėdami nedelsdami susisiekti su pardavėju, naudokite „Fiverr“ programą mobiliesiems (plačiau apie tai 18 patarime).

7. Prieš pateikdami didesnio projekto projektą, atlikite bandomąjį važiavimą

Jei artėja didelis projektas (kurio vertė yra 100 USD daugiau), jums geriau geriau užsakyti mažą projektą, kad įvertintumėte pardavėjo kokybę..

Norėdami tai padaryti, siūlau atlikti nedidelį bandomąjį užsakymą su 2–3 pardavėjais. Tokiu būdu turėsite didesnę galimybę įgyvendinti didesnį projektą be nepageidaujamų netikėtumų.

8. Uždirbkite pinigų naudodamiesi siuntimo programa

Nėra biudžeto darbui su „Fiverr“? Galite pradėti šiek tiek uždirbti. Vietoj rekomenduoti Fiverr savo draugams ir gaudami 20% (t. y. 5 USD už 25 USD projektą) už kiekvieną naują prisiregistravimą, galite įstoti į jų partnerių programą ir gauti iki 50 USD.

Pirmą kartą pirkėjams (naujiems registruotiems vartotojams) gaunantiems „WordPress“ koncertus, „Fiverr“ partnerių programa sumoka jums 40 USD. Rekomenduojant paslaugą savo svetainėje / tinklaraštyje, jūs galite pradėti uždirbti didelių pinigų, kuriuos galite išgryninti arba panaudoti tam, kad nusipirktumėte koncertus patys..

„Fiverr“ partneris „WordPress“

9. Nepaisykite "Populiariausi pasiūlymai" iš „Fiverr“ el

Pateikę užklausą, pasiūlymai bus pradėti kaupti. „Fiverr“ apie tai praneš, atsiųsdamas jums el. Laišką su pasirinktu "geriausi pasiūlymai".

„Fiverr“ el. Pašto grupės koncertų rekomendacijos

Štai vienas iš svarbiausių mano „Fiverr“ patarimų: neskubėkite jų gauti "atrinkta" pasiūlymai. „Fiverr“ juos renkasi atsitiktinai, pasirinkdami pirmojo lygio 1–2 pardavėjus, kurie atsako į jūsų užklausą. Dviejuose mano gautuose pasiūlymuose nebuvo paminėtas slaptas žodis ir jie tikrai nebuvo patys įdomiausi.

Atminkite – automatinis el. Paštas niekada nebus toks geras, kaip jūsų žmogaus akis!

10. Derėtis

Nerekomenduoju visada derėtis dėl kainos – eiti po mažiausią kainą nėra etiška. Tačiau prieš paprašydami pasiūlymo, keletą minučių pagalvokite apie jums patogų biudžetą.

Tada, paskelbdami užklausą, palikite biudžeto lauką tuščią. Jei pasiūlymai grįžta per brangiai, galite atsitraukti ir pasakyti, kad negalite sau to leisti. Daugeliu atvejų pardavėjai bus lankstūs ir pasiūlys geresnį pasiūlymą.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Keturi patarimai, kaip apsaugoti „WordPress“ svetainę nuo įsilaužėlių
 • 14 geriausių 2020 m. „WordPress“ kūrėjų įrankių … Netuščiažodžiai ir akivaizdūs žodžiai … Mes lažinamės, kad jų dar nematėte!
 • Kodėl PSD į HTML nėra miręs (net „WordPress“ amžiuje)

11. Nustatykite ribotą vartotojo prieigą ir darykite atsargines kopijas

Daugelis „Fiverr“ pardavėjų prašo prisijungimo prie jūsų svetainės informacijos (jei koncertas susijęs su tiesioginiu „WordPress“ darbu, tai yra). Tai įprasta praktika, nes tai padeda jiems geriau suprasti prašymus ir greičiau juos pateikti. Norėdami būti saugūs, geriau sukurkite atskirą sąskaitą su ribota prieiga ir be administratoriaus privilegijų. „WordPress“ vartotojo vaidmenys gali padėti jums tai pasiekti.

Be to, prieš atlikdami pakeitimus, būtinai sukurkite atsarginę savo svetainės ir duomenų atsarginę kopiją.

12. Saugokis "visos / visos sąrankos svetainė" koncertai

Kai kurie koncertai žada pristatyti visiškai sukurtą svetainę. Norėdami tai padaryti, pardavėjai kartais pasirenka piratinę temą arba naudojasi autentiškais papildiniais. Piratinės temos / papildiniai ne tik negaus atnaujinimų ir pataisų iš jų autorių, bet ir juose dažnai bus paleista kenkėjiška programa!

Norėdami išlikti švarūs, būtinai paklauskite pardavėjų, ar jie turi šių produktų licenciją, ir kiek laiko jie galios. Kai kurios temos parduodamos su galiojančia licencija, o kitos – pagal prenumeratą (tai reiškia, kad turėsite mokėti periodinį mokestį, kad išlaikytumėte jas naujausias).

13. Pirkite priedus / priedus

Pirmojo lygio pardavėjams ir aukštesniems asmenims leidžiama atnaujinti savo koncertus su priedais / priedais. Jie išvardyti koncertų aprašyme ir kartais jie bus rodomi tik mokėjimo etape.

Už papildomas paslaugas galima nusipirkti greitesnį pristatymą, papildomą peržiūrą ar ką nors, kas susiję su jūsų svetaine (saugumo patikrinimas, svetainės optimizavimas ir kt.).

Svarstydami apie atnaujinimą, turėkite omenyje galutinę kainą ir, jei būtumėte sumokėję šią sumą už koncertą, papildomą sumą. Jei jūsų atsakymas yra „taip“, o papildomas yra kažkas, ko jums reikia, tiesiog eikite ir gaukite!

„Fiverr“ priedai

14. Kurkite santykius

Šis yra mano mėgstamiausias iš visų „fiverr“ patarimų. Jei jau išbandėte „Fiverr“ ir radote pardavėją, kuris atliko gerą darbą, neieškokite kito. Būkite atidūs ir laikykitės žmogaus, kuris jums pirmiausia padėjo.

Priešingu atveju galite tik eikvoti laiką. Jei pardavėjas užimtas ar negali atlikti šio darbo, paprašykite jo rekomenduoti ką nors. Tai panašu į tai, kaip viskas veikia realiame gyvenime, žinote. ��

15. Nemėginkite žaisti sistemos

Tai galbūt vienas iš svarbiausių „Fiverr“ patarimų, kuriuos reikia atsiminti …

Daugelis bandė išvengti „Fiverr“ komisijos, susisiedami su pardavėju už platformos ribų. Nors tai nėra neįmanoma, geriau neiti to kelio.

„Fiverr“ neleidžiama dalytis savo kontaktine informacija (el. Pašto, „Skype“ ar „Facebook“ vartotojo vardais, telefono numeriu) arba paprašyti pardavėjo el. Pašto adresų. Nepriimkite ir nesiimkite tokios veiklos, dėl kurios jūsų paskyra gali būti uždrausta.

Atkurti uždraustą sąskaitą yra beveik neįmanoma.

Iš platformos paslaugų teikimo sąlygų (saitas):

(…) Bet kokie „Fiverr“ paslaugų teikimo sąlygų pažeidimai visam laikui sustabdo visas paskyras.

Kaip šis vaikinas:

16. Kreipkitės į „Fiverr“ palaikymą

Jei „Fiverr“ pirkėjų žinių bazė nebuvo naudingi ir jums reikalinga žmogiška pagalba, galite susisiekti su jais Klientų palaikymo tarnyba (per „ZenDesk“). Tačiau greičiausias būdas susisiekti yra oficiali „Fiverr“ „Twitter“ paskyra.

 • Atsakymo laikas „Twitter“: 30 minučių
 • Atsakymo laikas el. Paštu: 2.45 valandos

Susisiekti su „Fiverr“ palaikymo tarnyba pavyko gana gerai. Taigi ekstremaliųjų situacijų atvejais jie jus padengs, o tai visada guodžia.

17. Naudokite „Fiverr“ programą

„Android Fiverr“

Pasiekite save naudodamiesi nemokamomis „Fiverr“ programomis mobiliesiems, skirtomis „Android“ ir „iOS“. Tai palengvins greitą atsakymą į pranešimus, taip pat galėsite naršyti koncertus kelyje ir sudarysite savo parankinių sąrašą.

„Android Fiverr“ programa

„iOS Fiverr“ programa

18. Palik patarimą geram darbui

Po projekto pristatymo „Fiverr“ pateiks jus peržiūrai. Galite pasirinkti jį praleisti, o po trijų dienų jis dings. Bet atsiliepimai pardavėjams yra tarsi auksas, todėl pabandykite rasti kelias minutes, kad paliktumėte suasmenintą.

Tada turėsite galimybę palikti papildomą patarimą pardavėjui. Tai nėra privaloma, tačiau tai puikus būdas pasakyti padėką ir padėti pardavėjui šiek tiek papildomų pinigų. Ypač jei buvote patenkinti ir manote, kad galbūt vėl pradėsite dirbti kartu, visada laukiama mažo patarimo! (FYI; „Fiverr“ taip pat apmokestina arbatpinigius 20%, taigi pardavėjas gaus mažiau.)

19. Prisijunkite prie „Fiverr“ bendruomenės

Oficialus „Fiverr“ forumas yra gera vieta bendrauti su „Fiverr“ naudojančiais žmonėmis, nors iš tikrųjų tai daro nedaug pirkėjų. Galite užduoti klausimą Patarimai pirkėjams ir Patarimai pardavėjams kategorijas arba tiesiog naršykite DUK.

Taip pat yra „Fiverr“ forumas „Quora“ ir a „Reddit“ forumas už susisiekimą su bendruomene, bet aš neįsivaizduoju, kokie jie aktyvūs. Jei naudojote „Quora“ ar „Reddit Fiverr“ forumus, pasidalinkite savo patirtimi komentaruose!

20. Būkite profesionalūs

Kaip ir bet kuri paslauga, „Fiverr“ turėtų būti tvarkoma profesionaliai. Atminkite, kad kažkieno verslas gali priklausyti nuo jūsų, todėl pabandykite:

 • Būkite kantrūs bendraudami – niekada negalite žinoti, kas gali atidėti atsakymą.
 • Labai vertinkite žmonių darbą ir, atsiminkite, visada galite kompensuoti patarimu.
 • Nenaudokite blogos kalbos – "Bendravimas naudojant „Fiverr“ turėtų būti draugiškas, konstruktyvus ir profesionalus. Fiverras smerkia patyčias, priekabiavimą ir neapykantos kupiną kalbą kitų atžvilgiu."
 • Laikykitės protingų terminų ir palikite pardavėjui pakankamai laiko pakeisti ir peržiūrėti darbą.
 • Negrasinkite atšaukti ar pateikti blogą atsiliepimą.

Bet kokie puikūs „Fiverr“ patarimai?

Tai viskas iš manęs. Vykdydami šiuos „Fiverr“ patarimus, jūsų „Fiverr“ patirtis taps geresnė, greitesnė, stipresnė.

Ar išbandėte „Fiverr“ bet kuriam savo „WordPress“ darbui? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose žemiau.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map