20-ies geriausių verslo knygų, skirtų verslininkams, specialistams ir kūrybininkams skaityti 2020 m

Šiais laikais kyla pagunda patikėti, kad visko galime išmokti iš tinklaraščių, tačiau niekas negali būti toliau nuo tiesos. Jei norite pagilinti savo supratimą apie labai specifinę temą ar įgyti žinių apie kažkieno perspektyvas, gera Ol ‘knyga nėra pakaitalas. Štai kodėl mes sudarėme šį geriausių verslo knygų, kurias gali skaityti verslininkai ir profesionalai, sąrašą.


Pasaulis visada keičiasi, tačiau taip pat yra dalykų, kurie visada bus teisingi. Ateinančios knygos yra mišinys klasika užpildytas nesenstančiomis žiniomis ir naujausi leidimai kurios išsprendžia, koks yra verslas šių dienų skaitmeniniame pasaulyje.

Pažvelkime į tai be jokio papildomo požiūrio geriausios verslo knygos verslininkams, kūrybininkams ir profesionalams (ne tam tikra tvarka):

Geriausios verslo knygos verslininkams, specialistams ir kūrybininkams

Geriausios verslo knygos, kurias galite nusipirkti 2020 m

Geriausios verslo knygos: Kaip laimėti draugus ir daryti įtaką žmonėms

"Kaip laimėti draugus ir daryti įtaką žmonėms" pateikė Dale Carnegie

Apie ką kalbama: Dale Carnegie, kaip laimėti draugus ir daryti įtaką žmonėms, yra daugiau nei verslo knyga. Tai yra vadovas, skirtas laimėti žmones kiekviename pokalbyje. Sužinosite, kaip priversti žmones panašėti į jus, kaip pakeisti žmonių mintis, nesukeliant jiems piktnaudžiavimo ir dar daugiau.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Kaip laimėti draugus ir daryti įtaką žmonėms, pateikiamos išsamios, nuoseklios instrukcijos, kaip naršyti įvairius verslo santykius. Daugelį pamokų galima pritaikyti ir asmeniniuose santykiuose.

Geriausios verslo knygos: „Naujovės dilema“

"Naujovės dilema" pateikė Clayton M. Christensen

Apie ką kalbama: „Inovatoriaus dilema“ skaitytojams parodo, kaip net ir pats įsitvirtinęs verslas gali prarasti lyderio pozicijas rinkoje, jei nepavyks diegti naujovių. Knygoje nagrinėjama daugybė tiek nesėkmių, tiek sėkmės istorijų, pasinaudojant šiais pavyzdžiais, siekiant parodyti, kaip ir kada geriausias būdas pasiekti sėkmę yra atsisakyti tradicinės verslo praktikos.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: „Inovatoriaus dilema“ siūlo taisyklių rinkinį, padėsiantį jūsų verslą sėkmingai perkelti į kitą lygį, naudojant inovatyvias naujoves. Turėdami omenyje šias taisykles, galėsite lengviau įvertinti, kada laikytis tradicinių verslo metodų ir, darydami ką nors kita, jūsų verslas gali virsti.

Geriausios verslo knygos: Emocinis intelektas

"Emocinis intelektas: kodėl jis gali turėti reikšmės daugiau nei IQ" pateikė Danielis Golemanas

Apie ką kalbama: Emocinis intelektas: kodėl tai gali būti svarbiau nei intelekto koeficientas, paaiškinami penki pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos sudaro emocinis intelektas, ir parodyta, kaip mūsų kompetencija tuos įgūdžius lemia sėkmę kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje, įskaitant verslą. Šioje knygoje tiriami emocinio intelekto neuromokslai ir psichologija, įskaitant žmogaus augimo galimybes bet kuriame amžiuje.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Emocinio intelekto kūrimas yra vienas geriausių būdų pagerinti jūsų sėkmę verslo reikaluose, kaip ir visi kiti santykiai jūsų gyvenime. Ši knyga padės suprasti, kas yra emocinis intelektas ir kodėl jis yra būtinas kiekvienoje sąveikoje. Jei norite paspartinti savo ir savo verslo augimą, šią knygą būtina perskaityti!

Geriausios verslo knygos: „galvok ir augk turtingas“

"Galvok ir aug turtingas" iki Napoleono kalno

Apie ką kalbama: „Pagalvok ir užauga turtingas“ yra dar viena verslo klasika, pirmą kartą išleista 1937 m. Knygoje pateikiami 13 žingsnių, kuriuos kiekvienas gali žengti siekdamas verslo sėkmės, remiantis daugiau nei 500 interviu su sėkmingais šių dienų žmonėmis. Tarp garsių „Hill“ apklaustų žmonių yra Henris Fordas, Aleksandras Grahamas Bellas, Thomasas Edisonas ir Charlesas M. Schwabas. Hill taip pat apima keletą savo patirties, įskaitant įvairius minčių eksperimentus.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga siūlo įvairias strategijas, padėsiančias pakeisti požiūrį į pinigus ir verslą, kad pritrauktumėte daugiau sėkmės. Praėjus beveik šimtui metų po knygos išleidimo, ši knyga tuo pat metu pateikia langą į praeities verslo praktiką ir siūlo patarimus, kurie vis dar naudingi ir šiandien. Vėlgi, tai yra puiki knyga, kuri paskatina asmeninio ir verslo augimą ateinančiais metais.

Geriausios verslo knygos: „The Lean Startup“

"„The Lean Startup“" pateikė Ericas Riesas

Apie ką kalbama: „Lean Startup“ išsamiai apibūdina verslo modelį "įteisintas mokymasis," spartūs moksliniai eksperimentai ir strategijos, kuriomis siekiama sumažinti produkto kūrimo ciklų ilgį. Šioje knygoje taip pat išsamiai aprašoma, kaip įvertinti savo eksperimentų rezultatus, kad galėtumėte pritaikyti ir pritaikyti savo strategijas pagal tai, ko iš tikrųjų nori jūsų klientai.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Prisitaikymas yra vienas didžiausių ilgalaikio profesionalo sėkmės veiksnių, ir tai yra dvigubai svarbu įmonėms, bandančioms išgyventi šiandienos nuolat kintančioje verslo aplinkoje. Ši knyga parodys, kaip pritaikyti savo verslo modelį, kad apsisaugotumėte nuo pokyčių, vykstančių dujotiekio srityje jūsų pramonėje.

Geriausios verslo knygos: nuo gero iki puikaus

"Nuo gero iki puikaus" autorius Jimas Collinsas

Apie ką kalbama: „Geras – puiku“ dalijasi tyrimo išvadomis, kurios palygino elitines kompanijas (tas, kurios pralenkė didžiausias korporacijas, tokias kaip „Coca Cola“ per ilgalaikį mažiausiai 15 metų laikotarpį) su įmonėmis, kurios per tą patį laikotarpį pasiekė tik „gerus“ rezultatus, norėdamos išsiaiškinti, kaip kai kurios įmonės tapo puikios, o kitos liko tik geros. Šioje knygoje aptariama lyderystės rūšis, reikalinga norint padaryti šuolį nuo gero iki didelio, drausmės svarba siekiant sėkmės ir dar daugiau.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: „Geras – puikus“ išskiria tai, kas verslui suteikia išskirtinę sėkmę, ir parodo, kaip galite pasiekti įspūdingų rezultatų savo srityje. Jei ieškote patarimo, kaip įgyvendinti, tai viena geriausių verslo knygų jums.

Geriausios verslo knygos: „Guerilla Marketing“

"Partizanų rinkodara" autorius Jay Conradas Levinsonas

Apie ką kalbama: „Guerilla Marketing“ pirmą kartą buvo išleista 1983 m. Ir pateikė revoliucinę verslo rinkodaros sistemą. Knyga kelis kartus buvo atnaujinta. Ketvirtasis leidimas, išleistas 2007 m., Apima internetinės rinkodaros strategijas, pasinaudojant tokiomis naujomis technologijomis kaip „podcasting“ ir dar daugiau.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga yra vienas iš išsamiausių kada nors išleistų rinkodaros vadovų, derinantis naują rinkodaros filosofiją su šiuolaikinei erai skirtomis praktinėmis strategijomis. Jei jūs stengėtės sukurti sėkmingas rinkodaros kampanijas, „Guerilla Marketing“ gali pateikti tik jums reikalingą mąstyseną.

Geriausios verslo knygos: Built to Last

"Pastatytas išlikti" autorius Jimas Collinsas

Apie ką kalbama: „Built to Last“ dalijasi šešerių metų tyrimo, kuriame dalyvavo 18 išskirtinių ir ilgaamžių kompanijų ir tyrė jas tiesiogiai, palyginti su dabartiniais geriausiais konkurentais, išvadomis. Knygoje šios išvados panaudotos kelioms praktinėms priemonėms, kurių verslininkai gali imtis, kad užtikrintų savo verslo ilgaamžiškumą.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Pradedantiesiems, į šį tyrimą įtrauktos bendrovės „Collins“ vis dar klesti, o tai įrodo, kad jis kažko siekė. Knygoje taip pat yra šimtai pavyzdžių, padėsiančių pamatyti, kaip strategijos įgyvendinamos realiame versle. Ši knyga yra puikus įrankis tiems, kurie nori, kad jų verslas klestėtų per dešimtmečius.

Geriausios verslo knygos: „Creative Construction“

"Kūrybinė statyba" pateikė Gary P. Pisano

Apie ką kalbama: Kūrybinė konstrukcija naudojasi trijų dešimtmečių naujovių ir sėkmės tyrimais, kad parodytų verslininkams, kaip jie gali plėsti savo verslą sukurdami tvarių naujovių aplinką. Knygoje paaiškinami ir didesnio verslo valdymo sudėtingumai.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga parodys, ką reiškia valdyti didelę korporaciją ir pateiks planą, kaip valdyti jūsų įmonės augimą. „Creative Construction“ yra puikus skaitymas tiems, kurie svajoja kada nors vadovauti pasaulinei įmonei, kurioje dirba šimtai ar net tūkstančiai darbuotojų.

Geriausios verslo knygos: „Connected Strategy“

"Prijungta strategija" Nicolaj Siggelkow ir Christian Terwiesch

Apie ką kalbama: Prijungta strategija parodo verslo savininkams, kaip atsitiktinius pirkėjus paversti ilgalaikiais darbo santykiais. Šioje knygoje aprašytas požiūris susideda iš keturių pagrindinių strategijų: reagavimo į norą, kuruojamo siūlymo, trenerio elgesio ir automatinio vykdymo..

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga ypač tinka laisvai samdomiems darbuotojams ir kitiems smulkaus verslo savininkams, kurie stengiasi rasti pakartotinių klientų. Jei norite savo kitą vienkartinį koncertą paversti stabiliu darbu, ši knyga yra ideali vieta pradėti.

�� Jei pagrindinė jūsų kova yra pakartotinio darbo ieškojimas, turime vadovą, kaip uždirbti dideles pajamas per „Fiverr“. Štai kaip „Fiverr“ per mėnesį nuo 0 iki 2–3 tūkst. USD padidinti.

Nematomos moterys

"Nematomos moterys" pateikė Caroline Criedo Priez

Apie ką kalbama: Nematomos moterys tyrinėja lyčių paklaidą šimtuose įvairių pramonės sričių tyrimų, kuriuose vyrai traktuojami kaip įsipareigojimų nevykdymas, o moterys laikomos netipinėmis. Knygoje naudojami šie tyrimai, siekiant parodyti lyčių nelygybės priežastis tyrimuose ir kaip tai daro įtaką kasdieniam moterų gyvenimui. Ši knyga taip pat parodys, kodėl svarbu įtraukti moteris į klientų tyrimus ir asmenybes.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga pakeis tai, kaip matote pasaulį ir kaip suprantate skaitytus tyrimus. Jei esate kažkas, kuris renka ir studijuoja duomenis, ši knyga suteiks jums neįkainojamą požiūrio pokyčius, kaip kreiptis į gautus duomenis..

Didysis devynis

"Didysis devynis" pateikė Amy Webb

Apie ką kalbama: Didelis devyneris: kaip technikos titanai ir jų mąstymo mašinos galėtų sunaikinti žmoniją, kaip įmonės, tokios kaip „Amazon“, „Google“ ir „Apple“, kuria AI, kurios veiks nenuspėjamai, mąstydamos ir veikdamos taip, kad paneigia žmogaus logiką. Tada knygoje bus dalijamasi, kaip mes galime pakeisti kursą, sukurdami efektyvesnę AI, kuria žmonės galės pasikliauti ateinančius šimtmečius.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: AI kiekvieną mėnesį tampa vis svarbesnė verslo pasauliui. Ši knyga suteiks jums įžvalgos, kaip veikia šių dienų AI sistemos ir kokia jų vieta rinkoje. Knygoje taip pat pateikiama informacijos apie tai, kaip mes galime siekti geresnių AI. Jei visai domitės AI, tai yra viena geriausių verslo knygų jums.

Suderinamas su žmonėmis

"Suderinamas su žmonėmis" sukūrė Stuartas Russellas

Apie ką kalbama: Suderinamas su žmonėmis: dirbtinis intelektas ir kontrolės problema detalizuoja, kaip PG šiuo metu egzistuoja mūsų pasaulyje, įskaitant tai, kaip ji buvo netinkamai naudojama kuriant tokius dalykus kaip autonominiai mirtini ginklai. Knygoje toliau siūloma atstatyti AI nuo pat pradžių. Norėdami būti tikrai naudingi žmonijai, teigia Russellas, AI turi veikti iš netikrumo vietos, ko nori jų šeimininkai. Mašinos, turinčios šį požymį, iš prigimties bus nuolankios, altruistiškos ir skirtos padėti savo kolegoms.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Šioje knygoje pateikiama išsami informacija apie tai, kaip PG yra naudojama visame pasaulyje šiandien, peržengiant „Didžiojo devynerio“ dėmesį tam tikrai įmonių grupei. Pabaigsite šią knygą kur kas geriau pritaikyti dirbti su PG įrankiais, kuriuos šiandien naudoja verslas, o gal net sukurti geresnes savo PG sistemas..

Ekstremalios ekonomikos

"Ekstremalios ekonomikos" autorius Richardas Daviesas

Apie ką kalbama: „Extreme Economies“ nagrinėja kai kurias labiausiai neįprastas pasaulio ekonomikas, pradedant skurdžiausiais pagrindiniais pasaulio miestais ir baigiant pirmąja skaitmenine būkle. Daviesas toliau tvirtina, kad šios ekonomikos yra ten, kur kuriamos ateities finansinės struktūros.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Niekas negali paneigti, kad pasaulis keičiasi nepaprastai greitai. Mūsų ekonomika bus priversta keistis, reaguodama į naują pasaulį. Perskaitę šią knygą galėsite bėgti permainų bangomis ir išeiti, kad verslas bus nepažeistas.

Meškėnai

"Meškėnai" pateikė Safi Bahcall

Apie ką kalbama: „Loonshots“ autorius Safi Bahcall naudojasi savo fizikos žiniomis ir verslo patirtimi, kad skaitytojams pateiktų naujus įmonių ir imperijų elgesio supratimo būdus. Tada knyga parodys, kaip galite naudoti šią naują metodiką puoselėti radikalias naujoves.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga radikaliai pakeis tai, kaip matote tiek savo, tiek viso pasaulio pasaulį. Jei norite sukrėsti reikalus ir pakeisti savo požiūrį, kad pagerintumėte savo sėkmę, tai yra viena geriausių verslo knygų jums.

diapazonas

"Diapazonas: Kodėl generatoriai triumfuoja specializuotame pasaulyje" sukūrė Davidas Epšteinas

Apie ką kalbama: Diapazonas: kodėl genealistai triumfuoja specializuotame pasaulyje, Davidas Epsteinas tiria geriausių pasaulio sportininkų, menininkų, muzikantų, mokslininkų ir kt. Gyvenimus; atrasti, kad ankstyva specializacija yra šių sėkmių išimtis, o ne taisyklė. Jis tvirtina, kad taip yra todėl, kad generalistai yra judresni, kūrybingesni ir geba užmegzti ryšius su savo specialistais..

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga siūlo patrauklių įžvalgų apie sėkmingų žmonių gyvenimą įvairiose pramonės srityse. Jei specializuotumėtės jauni, ši knyga yra įtikinamas argumentas, kaip plėsti savo įgūdžius. Jei jau esate generalistas, ši knyga padės suprasti, kaip pasitelkti savo bendrumą, kad padidintumėte savo sėkmę.

Mentorių gentis

"Mentorių gentis" Timothy Ferriss

Apie ką kalbama: Tim Ferriss, norėdamas sukurti mentorių gentį, uždavė daugiau nei 50 pasaulinio lygio atlikėjų, įskaitant keletą savo stabų, klausimų apie tai, kaip jie panaudojo savo laiką, kad sukurtų savo neįtikėtiną karjerą. Tada jis sujungė visus jų patarimus į šią knygą, įskaitant daugiau nei 50 skirtingų ryto rutinų.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Šioje knygoje pateikiami patarimai padės jums išsiaiškinti savo gyvenimo tikslą ir kaip jį pasiekti, remiantis pagrįstais ir tikrais metodais. Taip pat rasite puikių strategijų tokiems dalykams kaip atsigavimas po nesėkmės ir darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros užtikrinimas. Nesvarbu, ar nežinote, kur vyks jūsų verslas, ar tiesiog ieškote patarimų, kaip patobulinti savo procesus, šioje knygoje yra ką pasiūlyti.

Gilus darbas

"Gilus darbas" pateikė Cal Newport

Apie ką kalbama: Gilus darbas: sutelkto sėkmės sutrikusiame pasaulyje taisyklės aptaria gilaus darbo galią, čia apibrėžtą kaip "gebėjimas nesiblaškant sutelkti dėmesį į kognityviai sunkią užduotį." Pasakodamas tokias istorijas, kaip laikas, kai Carlas Jungas pastatė bokštą miške, kad sutelktų savo mintis, Newportas parodo, koks gilus darbas yra geriausias būdas pasiekti didelę sėkmę. Tada jis siūlo įvairias strategijas, kaip sustiprinti jūsų gilų darbą.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Šiandieniniame pasaulyje dauguma profesionalų kiekvieną dieną turi kovoti su daugybe blaškymosi. Nesunku susigaudyti tikrinant savo socialinę žiniasklaidą, el. Paštą ir dar kartą tikrinant savo socialinę žiniasklaidą, jei norite pasiekti dienos pabaigą ir suprasti, kad nieko nepadarėte. Jei norite patobulinti savo dėmesį per ateinančius metus, tai yra viena geriausių verslo knygų jums.

�� Turime atskirą vadovą, kaip susikaupti darbe, parengtą remiantis šios knygos žiniomis.

Nulis prieš vieną

"Nulis prieš vieną" autorius Peteris Thielis su „Blake Masters“

Apie ką kalbama: Nulis prieš vieną: Pastabos apie pradedančiuosius arba kaip kurti ateitį siūlo naują pagrindą naujovėms pažvelgti, remiantis argumentu, kad už Silicio slėnio ribų mes esame technologinio sąstingio amžiuje.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Peteris Thielis yra vienas iš „PayPal“ ir „Palantir Technologies“ įkūrėjų. Į šią knygą jis įtraukia viską, ko išmoko iš sėkmingo verslumo ir investicijų dešimtmečių. Jei norite radikaliai pakeisti požiūrį į savo verslą, tai yra viena geriausių verslo knygų jums.

7 labai efektyvių žmonių įpročiai

"Septyni labai efektyvių žmonių įpročiai" autorius Stephenas R. Covey

Apie ką kalbama: Septyni labai efektyvių žmonių įpročiai prasideda prielaida, kad tai, kaip mes patiriame pasaulį, visiškai pagrįsta mūsų suvokimu; norėdami pakeisti save, pirmiausia turime pakeisti savo suvokimą. Tada knygoje išsamiai aprašomi septyni įpročiai, kuriuos sėkmingai naudoja žmonės, norėdami pakeisti savo mąstyseną ir valdyti savo likimus.

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: „Septyni labai efektyvių žmonių įpročiai“ siūlo išsamią praktinę struktūrą, leidžiančią pakeisti jūsų mąstyseną ir įgaliotojo asmens pagalba pakeisti jūsų gyvenimą. Jei praeityje atradote sau kelią į savo sėkmę, ši knyga gali padėti jums to išvengti ateityje.

Gyvenimo menas

"Gyvenimo menas" pateikė Thich Nhat Hanh

Apie ką kalbama: Gyvenimo menas parodo skaitytojams, kaip sąmoningumo menas gali padėti jiems atsakyti į pačius giliausius gyvenimo klausimus ir mėgautis norima laisve. Knygoje pateiktos tikslios instrukcijos septynioms meditacijoms, kurios padės žmonėms geriau suprasti save, jų santykius ir ryšį su juos supančiu pasauliu..

Kodėl turėtumėte tai perskaityti: Ši knyga padės išsamiau suprasti pasaulį ir jūsų vietą jame. Įrodyta, kad meditacija, be kita ko, sumažina stresą ir prailgina dėmesį.

Galutinės mintys apie geriausias verslo knygas 2020 metams

Nuolatinis mokymasis yra geriausias būdas išlaikyti save ir savo verslą, aktualus 2020 m. Galite daug išmokti iš tinklaraščių (pvz., Šio), tačiau tai nepakeičia žinių, kurias galite rasti geriausiose verslo knygose. . Skolindamiesi iš bibliotekos ar investuodami į savo egzempliorius, būtinai perskaitykite kai kurias iš šių knygų ateinančiais metais. (Arba klausykite jų. Labiausiai jų rasite „Audible“.)

Jaučiatės priblokšti visų šio sąrašo variantų? Sutelkite dėmesį į vieną knygą vienu metu, suplanuokite valandą ar dvi skaityti kiekvieną vakarą, ir jūs greitai galėsite atlikti šias geriausias verslo knygas..

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map