10 milijonų kompanijų, sukurtų naudojantis programinės įrangos kūrimo užsakomosiomis paslaugomis ir nuotoliniu darbu

10 milijonų kompanijų, sukurtų naudojantis programinės įrangos kūrimo užsakomosiomis paslaugomis ir nuotoliniu darbu

10 milijonų kompanijų, sukurtų naudojantis programinės įrangos kūrimo užsakomosiomis paslaugomis ir nuotoliniu darbu
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Didelės spartos interneto ryšys ir galingų debesimis pagrįstų programų prieinamumas paprastam žmogui padėjo kaip niekad anksčiau pagrįsti darbą, susijusį su dirbantys iš namų. Panašiai įmonės gali pasinaudoti pasaulinio talentų fondo teikiamomis galimybėmis perduoti programinės įrangos tobulinimo paslaugas.


Remiantis JAV gyventojų surašymas, 5,2% amerikiečių 2017 m. Dirbo namuose, o 2016 m. – 5%. Dauguma žmonių, kuriems šis skaičius reiškia darbą kompiuterių srityje. Tiesą sakant, jau 2015 m. Buvo apskaičiuota 300 000 visą darbo dieną dirbančių darbuotojų kompiuterių mokslo darbuose, kurie dirbo iš namų.

Daugiau nei pusė darbuotojų kompiuterių / IT pramonės atstovai pranešė dirbantys nuotoliniu būdu (tai iš esmės yra visa programinės įrangos kūrimo užsakomųjų paslaugų armija!), ir jie atstovauja aukščiausią pramonės šaką, iš kurios galima samdyti nuotolinius darbuotojus. Kitos populiarios nuotolinio darbo pramonės šakos yra sveikatos priežiūra, pardavimai, švietimas / mokymas ir klientų aptarnavimas. Vis dėlto šiandien yra keletas pramonės šakų, kurios negalėtų pagrįstai prisitaikyti prie nuotolinio darbo struktūros.

56% pradedančiųjų – perkėlė savo darbą, todėl padidėjo nuotolinių darbuotojų paklausa, ir – 55% samdančių vadybininkų mano, kad per ateinančius dešimt metų jie tikisi, kad padidės nuotolinių darbuotojų skaičius.

Programinės įrangos kūrimo užsakomosios paslaugos ir nuotolinis darbas

��️ premija; Jei ieškote būdų, kaip nuotolinį darbą paversti efektyviu jūsų verslui, peržiūrėkite šiuos išsamius išteklius:

 • Kaip dirbti iš namų (ir nenuobodžiai)
 • Kaip sutelkti dėmesį dirbant nuotoliniu būdu
 • Geriausia palyginti laiko stebėjimo programinę įrangą
 • Geriausia lyginamoji internetinio seminaro programinė įranga
 • 15+ puikūs produktyvumo įrankiai

Galų gale, nuotolinis darbas tikrai auga, ir mes matome viso to poveikį. Čia yra keletas iš geriausios įmonės, subūrusios nuotolines komandas su programinės įrangos kūrimo užsakomosiomis paslaugomis o verslo vertė išaugo iki kelių milijonų lygių:

1: „Automattic“

Automattic, įmonė, vadovaujanti „WordPress“ kūrimo procesui ir „WooCommerce“ (be kita ko), labai investuota į nuotolinio darbo galimybes. Įkūrėjas ir generalinis direktorius Mattas Mullenwegas labai aiškiai išreiškė savo paramą paskirstytam darbui (jis teikia pirmenybę šiam terminui, o ne „nuotoliniam“), nes "darbo ateitis" – idėja, kuria jis pasidalijo neseniai TED pokalbis.

automatinis logotipas

„Automattic“ turi daugiau nei 860 darbuotojų, paskirstytų 68 šalyse visame pasaulyje. Neseniai „Automattic“ nusprendė uždaryti jos būstinę San Franciske, nes niekas nerodė!

„Automattic“ leidžia nuotolinę parinktį naudoti jiems pasikliaujant „Slack“ ir realiojo laiko tinklaraščių, veikiančių P2 tema, tinklu., dalijasi „Automattic Happiness“ inžinierius Andrew Spittle’as. Jie ieško kandidatų, turinčių stiprius rašytinio bendravimo įgūdžius, nes dažniausiai jie pasikliauja tekstiniu bendravimu. Tiesą sakant, interviu vyksta per pokalbius.

Neseniai „Automattic“ išleido naują įrankį pavadintas „Happy Schedule“, pirmasis naujoje produktų serijoje, vadinamas "Laimingi įrankiai", kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į nuotolines / paskirstytas komandas. Laimingas tvarkaraštis padeda nuotoliniams komandos nariams valdyti savo tvarkaraščius sinchronizuodamas juos su kitais komandos nariais.

Už tai, kad esate „Automattic“ darbuotojas, priskiriate kasmetinę savaitės pertrauką (ir padalinių rekolekcijas), namų biuro ir darbo užmokesčio pašalpas bei mokamus sabatus kas penkerius metus..

Dar 2014 m. „Automattic“ buvo įvertinta 1,16 milijardo JAV dolerių.

# 2: Toggl

Toggl yra populiarus laiko stebėjimo įrankis, kurį naudoja daugelis nuotolinių komandų. Praktikuodamas tai, ką jie skelbia, „Toggl“ dirba su visiškai nuotoline komanda, kurią sudaro 75 ir daugiau žmonių per 19 laiko juostų.

„Toggl“ komanda taip pat yra už dar vieną naudingą nuotolinio darbo produktą – „Teamweek“, projekto planavimo įrankis.

„toggl“ logotipas

Alari Aho įkūrė įmonę iš pradžių kaip šalutinis projektas. Jis sėkmingai įkėlė ne tik šį projektą, bet ir „Teamweek“ ir „Himt5“, be jokio rizikos kapitalo finansavimo (bet pasitelkiant programinės įrangos kūrimo paslaugas). Šiandien įrankis aptarnauja daugiau nei milijoną vartotojų.

Kodėl žmonėms patinka dirbti šioje įmonėje? Jie sukūrė vaizdo įrašą, kad galėtumėte išgirsti atsakymą tiesiai iš jų darbuotojų lūpų.

Stiklinės durys praneša apie papildomas išmokas darbuotojams, įskaitant:

 • Nuolaida mobiliajam telefonui
 • Narystė sporto salėje stipendija
 • Profesinio tobulėjimo palaikymas

Jei ieškote pagalbos nustatant nuotolinio darbo kultūrą ar programinės įrangos kūrimo užsakomąsias paslaugas, peržiūrėkite jų išsamų vadovą, Iš biuro.

alari aho

Alari Aho

"Mes jau 5 metus esame nutolusi įmonė. Pagrindinis dalykas, kuris man patinka, yra įvairių talentų kiekis, kurį galite rasti visame pasaulyje. Nuotolinis darbas tikrai yra ateitis."

Alari Aho, „Toggl“ įkūrėjas ir pirmininkas

Skelbdamas „Toggl“ uždirba 14 milijonų dolerių per metus.

Peržiūrėkite dabartinį sąrašą nuotolinės darbo vietos Togglyje, bet ne prieš tai įsigilindami į įžvalgų interviu apie nuotolinį darbą Remote.co.

# 3: buferis

Buferis, a socialinės medijos valdymas įmonė, leidžianti vartotojams planuoti, analizuoti ir valdyti visas savo socialines paskyras iš vienos platformos, yra viena iš bendrovių, labiausiai žinomų dėl to, kad turi visiškai nutolusi komanda programinės įrangos kūrimo užsakomųjų paslaugų teikimas ir kitas nuotolinis darbas, veikiantis skirtingose ​​laiko juostose. Tiesą sakant, jie dalijasi daugybe savo interneto išteklių, susijusių su tuo, kaip priverčia nuotolinę komandą dirbti tiems, kurie nori tai išbandyti.

buferio logotipas

2013 m. Įmonė pradėjo dirbti su 8 komandos nariais. Kai vis daugiau žmonių pradėjo naudoti „Buffer“ (dabar jie turi daugiau nei 100 000 vartotojų), komanda stabiliai augo. Šiuo metu „Buffer“ dirba daugiau nei 80 žmonių iš viso pasaulio.

Viena iš „Buffer“ kompanijos vertybių yra radikalus skaidrumas, net toks, koks yra pasidalinti savo atlyginimais internetu! Atkreipkite dėmesį, kad jų atlyginimai yra koreguojami atsižvelgiant į pragyvenimo kainą. Tačiau dirbti „Buffer“ verta ne tik dėl dosnios kompensacijos ir naudos – jie tikrai vertina darbuotojų gerovę. Buferis skatina komandos narius išeiti atostogų ar dirbti ten, kur jie jaučiasi produktyviausiai.

Darbas su nuotoline komanda gali būti sunkus, tačiau jie verčia jį dirbti laikydami komandų rekolekcijas vietose, kur įsikūrę kai kurie jų darbuotojai (jie yra buvę Singapūre, Sidnėjuje ir Madride, be kita ko), ir nuolat kurdami bei stiprindami stipri įmonės kultūra.

# 4: „Dell“

Dell nuolat buvo rodomas kasmetiniame „FlexJobs“ 100 geriausių kompanijų, turinčių nuotolinius darbus, sąraše.

„Dell“ nuotolinio darbo galimybę pradėjo siūlyti jau nuo 2009 m., Manydama, kad kadangi „Dell“ kuria technologiją, leidžiančią žmonėms atlikti geriausius darbus bet kuriuo metu, bet kurioje pasaulio vietoje, ar neturėtų pirmasis nuotolinio darbo priėmėjas būti jų pačių darbuotojas? Šį minčių procesą palaiko pagrindinės „Dell“ įmonės vertybės: etika, įtrauktis ir lankstumas.

„dell“ logotipas

Naudodamiesi „Dell“ programos „Connected Workplace“ programa, tinkami komandos nariai gali pasirinkti tokį darbo stilių, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Darbuotojai gali pasirinkti iš visiškai nuotolinio darbo, pasirinkti dienas internete, taip pat dalintis darbais.

„Dell“ naudoja vaizdo konferencijas pokalbiams ir socialinei žiniasklaidai dalytis savo tolimų darbuotojų istorijomis. Jie taip pat turi darbuotojų išteklių grupę (ERG), vadinamą „Conexus“, kuri puoselėja lanksčią darbo bendruomenę kurdama bendradarbiaujančią darbo aplinką. Čia yra visi ištekliai, kurių gali prireikti nuotoliniams darbuotojams, o internetinė bendruomenė gali padėti išlaikyti vienatvę, atsirandančią dėl nuotolinio darbo..

Nors „Dell“ yra įsitvirtinusi įmonė, pristačiusi nuotolinio darbo galimybes ir programinės įrangos kūrimo perleidimą, jie apskaičiavo, kad sutaupė daugiau nei 25 milijonus kWh elektros energijos (nuo 2013 m.), Ir sutaupė įmonei daugiau nei 39,5 milijono USD (nuo 2014 m.). Skaičiuojama, kad tiek „Dell“ komandos nariai, tiek jų klientai vien per nuotolinį darbą 2015 m. Sutaupė 6,1 milijono tonų CO2.

Ar jus sudomino ši įmonės kultūra? Peržiūrėkite jų naujausią sąrašą nuotolinio darbo galimybės.

# 5: Prideda

Australijos įmonė Appenas yra dar vienas darbdavys, gerai žinomas dėl nuotolinės komandos. Tiesą sakant, ji užėmė pirmą vietą „FlexJobs“ sąraše 100 geriausių kompanijų, stebinčių nuotolinius darbus.

„Appen“, įkurta 1996 m., Yra pasaulinė kalbų ir technologijų paslaugų lyderė.

priedėlio logotipas

„Appen“ turi dvi pagrindines verslo kryptis:

 • Kalbos išteklių skyrius, teikiantis duomenų rinkinius (garso, teksto, vaizdo ir vaizdo įrašus) AI variklių mokymui.
 • Turinio tinkamumo skyrius, padedantis klientams mokyti AI pagrįstus produktus (daugiausia paieškos variklius) per žmonių vertinimus ir atsiliepimus.

Trumpai tariant, „Appen“ bendradarbiauja su automobilių ir elektroninės prekybos įmonėmis (taip pat ir vyriausybe), kad padėtų jiems sukurti produktus, kurie remiasi natūralia kalba ir mašinų mokymusi. „Appen“ vertė buvo 51 mln. AUD, tačiau nuo 2015 m., Kai ji pateikė paraišką IPO, pajamos nuolat augo, kurias lėmė pasaulinis AI ir mašinų mokymosi bumas..

2018 m. Įmonėje dirbo 574 darbuotojai, dirbantys visą darbo dieną, o programinės įrangos kūrimo užsakomosios paslaugos įtrauktos į daugiau 1,2 milijono laisvai samdomų rangovų dirba interneto analitikais, socialinės žiniasklaidos vertintojais ir transkribuotojais daugiau nei 140 šalių.

# 6: „Gitlab“

„Gitlab“ yra kodo bendradarbiavimo atvirojo kodo platforma, leidžianti vartotojams kurti, peržiūrėti ir diegti kodą – visa tai iš vienos platformos, todėl programinės įrangos gyvavimo ciklas yra 200% greitesnis.

Jį naudoja daugybė didelių prekių ženklų, įskaitant NASA, „Sony“ ir „Siemens“.

„gitlab“ logotipas

Nuo pat pradžių „Gitlab“ turėjo nuotolinę komandą, nes abu įkūrėjai Sytse Sijbrandij ir Dmitrijus Zaporožecas abu gyveno skirtingose ​​šalyse (Sijbrandij tuo metu buvo Nyderlanduose, o Zaporozhets – Ukrainoje) ir pradėjo samdyti žmones iš skirtingas šalis, kad jos dirbtų. Leidinyje „Gitlab“ dirba daugiau nei 550 darbuotojų iš daugiau nei 50 šalių.

„Gitlab“ nuotolinis manifestas pabrėžia bendrovės vertybes, įskaitant tiesioginius susitikimus internetu, kuriuose kalbamasi apie tai, ką jiems reikia išspręsti per dieną. „Gitlab“ neseniai surinko 100 milijonų dolerių, padidinant bendrovės vertę iki 1,1 milijardo JAV dolerių. Tai panaikins IPO iki 2020 m.

Patikrinkite „Gitlab“ nuotolinės darbo angos jei jus domina darbas su šia įmone.

# 7: „Vizija“

Žvilgsnis yra skaitmeninio projektavimo platforma, naudojama daugiau nei milijono vartotojų, įskaitant tokias populiariausias įmones kaip „Evernote“, „Amazon“, HBO ir „Salesforce“. Naudodami „InVision“, vartotojai gali bet kurioje vietoje suprojektuoti ir išbandyti gaminį naudodami intuityvią sąsają.

Generalinis direktorius Clarkas Valbergas pasisako už nuotolinį darbą, nes tai suteikia komandos nariams daugiau autorystės jų gyvenime, o tai, savo ruožtu, mano, sužadina kūrybiškumą ir naujoves.

invizijos logotipas

„InVision“ turi paskirstytą komandą, kurioje dirba daugiau nei 200 programinės įrangos kūrimo užsakomųjų paslaugų darbuotojų iš daugiau nei 14 šalių ir naudojama programa, vadinama Veikia susirasti naujų kandidatų į darbą.

Privalumai apima medicininį draudimą, narystę sporto salėje, pašalpas už įrangą, stipendijas kelionėms ir konferencijoms, be konkurencingo kompensavimo paketo..

Patikrinkite dabartinę „InVision“ nuotolinės darbo vietos, kurios apima pozicijas produktų, inžinerijos, pardavimų ir klientų aptarnavimo srityse.

# 8: „MeetEdgar“

„MeetEdgar“ yra socialinio planavimo platforma, kuri buvo visiškai nutolusi nuo pat tada, kai 2014 m. ją pradėjo vykdyti generalinis direktorius ir įkūrėjas Laura Roeder.

„MeetEdgar“ pradėjo veikti kaip viena komanda ir visiškai įkūrė savo įkūrėją, kol išaugo į daugiau nei 20-ies komandą, kurioje darbininkai daugiausia buvo iš Kanados ir JAV.

„meetedgar“ logotipas

Nepaisant visiško įkrovimo, „MeetEdgar“ išaugo iki 4 mln. USD metinių periodinių pajamų per 4 trumpus metus, visi būdami visiškai atokūs. Bendrovė vertina įvairovę ir nuotolinio darbo naudojimą, kad sukurtų įtraukimą į savo komandą. Jie tvirtai tiki, kad nuotolinis darbas padeda pasiekti geresnį darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą tiek, kad jie teikia visapusiškas lengvatas, įskaitant internetą / darbo užmokestį / „Macbook“ pašalpas, metines konferencijas ir net namų tvarkymo pašalpą, kad darbuotojai galėtų subalansuoti kitas savo pareigas..

Svarstant apie naujus darbuotojus, jie nori gerų bendravimo raštu rašymo įgūdžių, geros motyvacijos savimi ir to, kas gali dirbti savarankiškai, tačiau taip pat linkęs į komandą..

# 9: Todoistas

Įkurta 2007 m, Todoistas, viena populiariausių darbų ir užduočių valdymo programų, pradėta vykdyti kaip generalinio direktoriaus Amiro Salihefendičiaus projektas.

Šiuo metu joje dirba 61 darbuotojas iš 24 šalių. „Todoist“ yra vienas iš produktų Doist, jos patronuojanti įmonė.

todoist logotipas

Salihefendićiui nėra svetimas pasaulinis pilietiškumas: jis gimė Bosnijoje, paauglystės metus praleido Danijoje (kur lankė universitetą), o galiausiai persikėlė į Taivaną dirbdamas Plurk, populiari socialinė platforma Azijoje, kurią jis įkūrė.

Kai Salihefendičius mokėsi kolegijoje, jis subalansavo savo studijas dirbdamas du darbus ir jam reikėjo įrankio, kuris sėkmingai valdytų visus savo projektus. Kadangi jis nebuvo patenkintas dabartiniais sprendimais rinkoje, jis nusprendė padaryti savo.

Kai Salihefendičius paliko „Plurk“, jis nustebo, kad „Todoist“ surinko 300 000 vartotojų, nepaisant to, kad jis nesiėmė jokių didelių pastangų plėsti programą. Sužinojęs, kad jaučiasi kažko linkęs, jis nusprendė visą dėmesį skirti šiai iniciatyvai.

Tuo metu jis negalėjo rasti vietos talentų. Susidūręs su pasirinkimu persikelti į kažkur, pavyzdžiui, Niujorką ar San Franciską, atidaryti biurą ar ieškoti žmonių, kurie jam padėtų nuotoliniu būdu iš viso pasaulio, jis pasirinko pastarąjį variantą..

Salihefendić yra labai atvirai kalbėjęs apie tai, kaip labai galvoja apie nuotolinį darbą ir kaip tai prisideda prie geros darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros. Būdamas produktyvumą didinančios įmonės generaliniu direktoriumi, jis imasi veiksmų, siūlydamas tokias privilegijas, kaip privalomos 40 atostogų dienų per metus.

Skelbdamas „Todoist“ pateikia apytikslį 5 milijonai dolerių kasmet.

# 10: „Zapier“

„Zapier“ yra našumo sprendimas, skirtas automatizuoti dalijimąsi duomenimis ir suaktyvinti įvairius veiksmus tarp programų. Iš esmės tai sukuria skirtingų programinės įrangos priemonių, kurių kitaip nebūtų, integraciją.

Remiantis interviu su įkūrėju Wade Foster Piratų vidurdienis, „Zapier“ pradėjo veikti 2011 m. Kolumbijoje, Misūrio valstijoje kartu su įkūrėju Bryanu Helmigu. Tuo metu jie buvo laisvai samdomi kaip internetiniai kūrėjai daugeliui klientų ir matė galimybę pridėti vertę savo klientų projektuose.

„zapier“ logotipas

„Zapier“ komanda yra 100% nutolusi, 150 narių daugiau nei 15 laiko zonų ir 17 šalių. Prie privilegijų priskiriama neribota atostogų politika, išėjimo į pensiją planas su 4% kompanijos atitikimu (JAV įsikūrusiems darbuotojams, tačiau visiems kitiems siūlomos kitos pelno paskirstymo galimybės), 2 kasmetinės įmonės rekolekcijos, apmokamos vaiko priežiūros atostogos ir profesinio tobulinimosi pašalpa. Jų įdarbinimo procesas prasideda nuo internetinės formos ir jie naudoja pasirinktinius plėtinius, kad užmaskuotų kandidatų vardus ir nuotraukas, kad pašalintų šališkumą nuo proceso pradžios..

„Zapier“ dalijasi įgyta patirtimi Pagrindinis nuotolinio darbo vadovas, be daugybės kitų programinės įrangos kūrimo išteklių, perduotų jų tinklalapiuose ir dienoraštis.

Nors tikslus įmonės įvertinimas nebuvo viešai paskelbtas, „Business Insider“ akcijos priklauso „Zapier“ 35 mln. USD metinė paleidimo norma nuo 2018 m.

Peržiūrėkite naujausią „Zapier“ informaciją nuotolinio darbo galimybės.

Galutinės mintys apie įmones, sukurtas naudojant programinės įrangos plėtros užsakomuosius darbus ir nuotolinį darbą

Įvertinę šią lanksčių, bet visapusiškai pelningų įmonių grupę, šie atsipirkimai gali būti naudingi, jei norite sudaryti nuotolinę komandą ar programinės įrangos kūrimo užsakomąsias paslaugas jūsų verslui:

 • Parency Skaidrumas ir komunikacija – ypač rašytinė komunikacija – yra du veiksniai, kurie vaidina didžiulį vaidmenį sėkmingai dirbant nuotoliniu būdu. Be to, pasitikėjimo palaikymas yra didžiulis veiksnys, nes vadovai fiziškai negali pamatyti, ar jų komandos nariai dirba – jie pasikliauja tik savo rezultatais (ir atsaku į internetinius ryšius)..
 • ��️ Sėkmingos nuotolinės komandos stengiasi kuo daugiau susitikti asmeniškai – bent kartą ar du per metus, kad galėtų susipažinti su žmonėmis, su kuriais dirba..
 • Most Kadangi šios įmonės taupo pridėtines išlaidas, jos siūlo konkurencingas kompensacijas ir gali skirti specialias pašalpas, tokias kaip įranga, sveikatingumas ir konferencijos darbuotojams, siekiant išplėsti jų mokymąsi..

Taigi, einate teisingu jūsų verslo keliu?

Žiuri vis dar nedalyvauja, tačiau yra keletas bendrų aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami sprendimą:

Pirmas, "nuotolinis darbas" reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms. Dažniausiai nuotolinis darbas reiškia darbo atlikimą ne biure. Tačiau yra keli skirtingi nuotolinio darbo tipai.

Pavyzdžiui, kai kurios įmonės leidžia naudotis visiškai nuotoliniu būdu, o kai kurios leidžia savo darbuotojams dirbti iš namų nuo vienos iki kelių dienų per savaitę. Be to, kai kurios įmonės vis dar renkasi darbuotojų įdarbinimą vietoje, kad visi prireikus galėtų dalyvauti posėdžiuose, o kitos – visuotinai..

Apskritai, nors ir gali būti keletas nuotolinio darbo pranašumų, jis veikia ne visiems. Tokios kompanijos kaip „Yahoo“ ir „IBM“ bandė pasiūlyti darbą namuose, tačiau nuo to laiko nusprendė sumažinti arba visiškai laužas nuotolinis darbas už tai, kad suburtų savo žmones naujoves. Kadangi šias įmones sudaro didesnės komandos, komandos narių susibūrimas ir produktų išstūmimas gali sukelti problemų, palyginti su mažomis startuolių grupėmis, kurios yra judresnės.

Įmonės, priimančios nuotolinio darbo kultūrą ir programinės įrangos kūrimo užsakomąsias paslaugas, mano, kad būdamos nepriklausomos nuo vietos, jos ne tik turi gilesnį fondą, kad surastų geriausius talentus pasaulyje. Jie taip pat tiki, kad suteikdami darbuotojams savarankiškumo pasirinkti, kur jie dirba geriausiai, jie išlaisvins kūrybiškesnį ir novatoriškesnį mąstymą, kurio reikia sparčiai besivystančioms technologijų įmonėms (kaip ir daugumai šio sąrašo įmonių)..

Kas jus sulaiko nuo jūsų nuotolinės komandos įkūrimo? Ar praleidome užsiminę apie šaunią įmonę, kuri buvo sukurta pasitelkiant programinės įrangos kūrimo paslaugas? Pasidalykite savo mintimis su mumis „Twitter“ @CodeinWP!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector