10 geriausių šalių, remdamosi duomenimis, perduos programinės įrangos kūrimą

10 geriausių šalių, remdamosi duomenimis, perduos programinės įrangos kūrimą

10 geriausių šalių, remdamosi duomenimis, perduos programinės įrangos kūrimą
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Programinės įrangos kūrimo užsakomosios paslaugos gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų, vis tiek dirbant aukštos kokybės darbą. Vis dėlto, kad galėtumėte tai veiksmingai atlikti, kai kuriuos dalykus turite žinoti apie išorės paslaugų teikimą. Pradedantiesiems, jūs turite žinoti Kokios yra geriausios šalys, perduodančios programinės įrangos kūrimą taigi galite efektyviai sutelkti savo paiešką.


Šiame straipsnyje atidžiai apžvelgsime 10 geriausių šalių, kurioms bus perduota programinės įrangos kūrimo užduotis.

Geriausios šalys, perduodančios programinės įrangos kūrimo paslaugas

Jūsų iškirpta santrauka

Jei skubate, čia yra trumpa geriausių šalių, kurioms pavesta programinės įrangos kūrimo užduotis, santrauka ir tai, kiek galite tikėtis išleisti:

(Diagrama Vizualizatorius.)

Dėl ko šaliai naudinga perduoti paslaugas?

Pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį nustatant geriausias šalis perduoti programinės įrangos kūrimo paslaugas, yra mažesnės išlaidos, labai išvystyta IT rinka, aukštos kokybės švietimo infrastruktūra ir galimybė bendrauti jūsų pasirinkta kalba (šio tikslo tikslais). straipsnį, mes manysime, kad jums labiau patinka dirbti anglų kalba). Šie veiksniai sukuria didelį kvalifikuotų technologijų darbuotojų talentų sąrašą, iš kurio galite rinktis.

Kai kurios įmonės gali norėti atsižvelgti ir į kitus veiksnius, tokius kaip kultūriniai skirtumai. Tai gali būti nuo įvairių oficialių atostogų rengimo iki didelių kultūrinių skirtumų, kurie gali užkirsti kelią tam tikriems asmenims dirbti su jumis.

Paskutinis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti svarstant geriausias šalis programinės įrangos kūrimo užsakomosioms paslaugoms, yra laiko juostos. Daugelis kompanijų randa būdų, kaip bendradarbiauti su darbuotojais įvairiose laiko juostose, tačiau prieš pradėdami paiešką turėtumėte apsvarstyti, kaip bendradarbiausite su žmonėmis kitose laiko juostose. Ar esate pasirengęs keltis anksti ar likti biure vėlai „Skype“ susitikimams? Ar jūsų projektas yra pakankamai mažas prioritetas, ar tinkamas laiko tarpas tarp ryšių? Ar norite, kad laiko juostos sutaptų, kad galėtumėte bendrauti su žmonėmis realiu laiku?

Kai išsiaiškinsite, kokie yra konkretūs jūsų įmonės poreikiai perduoti išorę, galite pradėti ieškoti bendradarbių geriausiose šalyse, kad programinės įrangos kūrimą perduotų.

10 geriausių šalių, perduodančių programinės įrangos kūrimą

1. Indija

Geriausios šalys, kurios perduos programinės įrangos kūrimo paslaugas: # 1 Indija

Indija yra turbūt pirmoji šalis, apie kurią pagalvoji išgirdęs terminą "užsakomosios paslaugos", ir dėl rimtos priežasties. Indija yra antra pagal dydį anglakalbė šalis pasaulyje, todėl tai yra idealus pasirinkimas JAV ar JK darbdaviams, besidomintiems užsakomosiomis paslaugomis. Jų švietimo sistema taip pat daug dėmesio skiria matematikai ir gamina tiek, kiek 2,6 mln. STEM absolventų per vienerius metus.

Pagal Gildo tyrimai, Indijos kūrėjai matematikos ir logikos vertinimus savo amerikiečiais aplenkė 11%. Tačiau jie gavo žymiai mažesnius PHP ir HTML testų įvertinimus, todėl, jei ieškote interneto svetainių, galbūt norėsite patikrinti, ar užsakovai, su kuriais bendradarbiausite, turi gerą atlikto darbo patirtį..

Atlyginimai: Pagal Mokėjimų skalė, vidutinis metinis atlyginimas programinės įrangos kūrėjui Indijoje yra 779 700 Rs arba 11 139 USD.

2. Ukraina

Geriausios šalys, kurios perduos programinės įrangos kūrimo paslaugas: # 2 Ukraina

Ukrainos vyriausybė daug dėmesio skiria švietimui, kuris puoselėjo a ten klestinti technologijų pramonė. Pagal statistinė analizė iš „HackerRank“, Ukrainos kūrėjai visų „HackerRank“ iššūkių vidurkį įvertino 88,7%. Ukrainoje taip pat gyvena didžiausias „C ++“ programuotojų skaičius pasaulyje.

Anglų kalba nėra paplitusi tarp gyventojų, tačiau 80% jų IT bendruomenės narių kalba angliškai, taigi komunikacijos kliūtys čia yra minimali problema. Kiti Ukrainos užsakomųjų paslaugų pranašumai apima laiko juostą, kuri iš dalies sutampa su JAV ir JK laikais, ir panašią darbo kultūrą, kuri apdovanoja iššūkius ir konkurenciją..

Atlyginimai: Pagal Mokėjimų skalė, metiniai atlyginimai Ukrainos kūrėjams svyruoja nuo 11 936 USD iki 46 787 USD.

3. Kinija

Kinija

Kinijoje gyvena daugelis iš sparčiausiai augančios IT įmonės ir gamina tiek, kiek Kiekvienais metais 4,7 milijono technologijos absolventų. Hipotetinėje analizėje šalys, tinkamos dalyvauti a "programavimo olimpiada" pateikė HackerRank, Kinija užėmė pirmą vietą.

Vis dėlto čia yra keletas galimų trūkumų. Pirma, tik 10 milijonų 1,3 milijardo Kinijos gyventojų kalba angliškai, pristato didelę komunikacijos kliūtį daugeliui tarptautinių darbdavių.

Antra, žinoma, kad Kinija intelektinės nuosavybės (intelektinės nuosavybės) įstatymus įgyvendina silpnai. Tačiau tai galima išspręsti pasamdžius patikimą užsakomųjų paslaugų agentūrą ir nustatant aiškias taisykles prieš pradėdami dirbti kartu.

Atlyginimai: Metiniai programinės įrangos kūrėjų atlyginimai Kinijoje paprastai kainos svyruoja nuo 189 000 CNN (27 695,96 USD) iki 357 000 CNN (52 314,59 USD)..

4. Lenkija

Lenkija

Pagal „HackerRank“ statistika, Lenkija yra trečia kvalifikuotiausia programuotoja pasaulyje. Jų programuotojai užėmė pirmąją vietą „Java“ įvertinimuose ir pateko į kitų populiariausių programavimo kalbų, tokių kaip „Python“, „Shell“ ir „Ruby“, penketuką. Du iš didžiausių Lenkijos miestų – Varšuva ir Krokuva – taip pat pateko į 50 geriausių miestų „Tholons“ globalizacijos indeksas.

Vakarų kūrėjams taip pat bus malonu tai pastebėti 30% Lenkijos gyventojų angliškai kalba kaip antra kalba, komunikacija tampa paprasta. Šiaurės Amerikos kompanijos turės pasirūpinti tam tikromis laiko juostomis, jei jos norės rengti tiesioginius susitikimus, tačiau funkcijų bendradarbiavimui pakanka persidengimo..

Atlyginimai: „PayScale“ duomenys rodo, kad vidutinis programinės įrangos kūrėjas Lenkijoje uždirba 85 069 PLN arba 22 273,88 USD metinį atlyginimą.

5. Filipinai

Filipinai

Virš 92% filipiniečių kalba angliškai, Filipinai tapo viena didžiausių anglakalbių populiacijų pasaulyje. Jie taip pat turi specializuotą STEM vidurinės mokyklos sistema ir įgyvendino rimta švietimo reforma per pastaruosius kelerius metus.

Šie veiksniai kartu su maža Filipinų peso globalia verte sujungė Filipinus į vieną iš populiariausios išorinių paslaugų teikimo vietos, šalies sostinė Manila buvo įvertinta kaip antras geriausias užsakomųjų paslaugų miestas pasaulyje pagal „Tholons“ globalizacijos indeksą.

Tačiau reformos vis dar neužpildė atotrūkio tarp programinės įrangos kūrėjų iš Filipinų ir kitų šiame sąraše esančių tautų kūrėjų. Tai reiškia, kad nors viena geriausių šalių gali perduoti programinės įrangos kūrimą, jei turite omenyje paprastą projektą, galbūt norėsite apsvarstyti Kiniją ar Ukrainą sudėtingesniems projektams..

Atlyginimai: vidutinis programinės įrangos kūrėjas Filipinuose uždirba 554 000 PHP arba 10 563,40 USD.

6. Rumunija

Rumunija

Rumunija siūlo savo piliečiams galimybę nemokamai mokytis egalitarinio švietimo, kuris paskatino vieną iš pačios įvairiausios tech scenos Europoje. Rumunijos kūrėjai užėmė 20 vietą visame pasaulyje „HackerRank“ programavimo testai.

Rumunija per pastaruosius kelerius metus daug investavo į savo IT infrastruktūrą, skatindama jas į 18 vieta ant A.T. „Kearney Global Services“ vietos rodyklė, kuris reitinguoja šalis pagal finansinį patrauklumą, įgūdžių lygį ir prieinamumą bei bendrą verslo aplinką. Ir dauguma kūrėjų uždirba mažiausiai tris kartus daugiau kaip vidutinis rumunas, šis laukas gali pritraukti pastovų naujų ir talentingų darbuotojų srautą.

Rumunija Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos darbdaviams taip pat siūlo kitų pagrindinių pranašumų. Laiko juosta labai sutampa su Vakarų Europos ir net JAV laiko juostomis. Beveik 90% kūrėjų bendruomenės Rumunijoje kalba angliškai, ir daugelis kitų tokios užsienio kalbos kaip rusų ir vokiečių kalbos yra paplitusios Rumunijoje.

Atlyginimai: Metiniai programuotojo atlyginimai Rumunijoje svyruoja nuo 12 000 iki 35 000 USD.

7. Brazilija

Brazilija

Brazilijoje gyvena apytiksliai 6,18 mln. Laisvai kalbančių angliškai vyriausybė, kuri sunkiai dirba, kad sukurtų geresnius sprendimus technologinio ugdymo infrastruktūra. Derinama su neįprastai jauna darbo jėga – 38,18% gyventojų yra jaunesni nei 24 metų – tai daro Braziliją būsima šalimi programinės įrangos kūrimo užsakomųjų paslaugų srityje.

Tačiau IT bendruomenė Brazilijoje vis dar yra palyginti jauna. Brazilijos programuotojai pelnė tik įvartį vidutiniškai 71,3 proc. dėl „HackerRank“ įvertinimų. Dėl šios priežasties Brazilija yra puiki vieta susirasti jaunesnius kūrėjus, tačiau tai reiškia, kad norėsite pažvelgti į kitas šio sąrašo šalis, kad galėtumėte ieškoti sudėtingesnių projektų..

Atlyginimai: Pragyvenimo išlaidos Brazilijoje labai skiriasi skirtingose ​​vietose, atitinkamai skiriasi programuotojų atlyginimai. Priklauso nuo jų vietos ir patirties lygio, Brazilijos kūrėjų atlyginimai svyruoja nuo R24 000 (6 009,26 USD) iki R132 000 (33 054,78 USD).

8. Taivanas

Taivanas

Taivane gyvena septintieji kvalifikuotiausi kūrėjai pasaulyje pasak „HackerRank“, turintis didelę kompetenciją tokiose srityse kaip funkcinis programavimas ir duomenų struktūros. Taivano vyriausybė taip pat daug investavo į savo tikslą tapti "Azijos Silicio slėnis" su patobulinta STEM švietimo ir IT infrastruktūra.

Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad Taivanas yra geriausia vieta, kur jūs galite perduoti paslaugas. Ant Anglų kalbos mokėjimo indeksas, Taivanas užima 40 vietą iš 80 nekalbančių šalių. Konkrečius skaičius programavimo bendruomenėje sunku rasti, tačiau šis skaičius leidžia manyti, kad komunikacijos kliūtys gali tapti pagrindine problema, jei jūs perduosite paslaugas Taivanui. Šiuo metu Taivanas svarsto galimybę angliškai pasirinkti vieną iš jų oficialios nacionalinės kalbos ištaisyti šią problemą.

Atlyginimai: Mokėjimų skalė teigia, kad vidutinis Taivano programinės įrangos kūrėjas per metus uždirba 772 147 TWD arba 23 427 USD.

9. Egiptas

Egiptas

Egiptas užėmė tik 42 vietą „HackerRank“ sąraše 50 geriausių šalių, kuriančių programinę įrangą, tačiau jie yra skirti padidinti savo technikos darbuotojų skaičių. Per pastaruosius kelerius metus Egiptas investavo į Į STEM orientuotos aukštosios mokyklos, gamina didelį baseiną, kuriame dirba patyrę darbuotojai. Dauguma mokyklų taip pat Egipte mokyti anglų kalbos, taigi bendravimo su Egipto darbuotojais kliūtys turėtų būti minimalios.

Tačiau tai, kas Egiptą iš tiesų sužavėjo šiame sąraše, yra tik prieinamumas: užsakomosios paslaugos Egiptui kainuos jums pigiau nei užsakomosios paslaugos kitur šiame sąraše.

Atlyginimai: Vidutinis atlyginimas vyresniam programinės įrangos kūrėjui Egipte yra EGP103,187, kuris konvertuojamas į 6 041,22 USD. Tai yra žymiai mažiau nei bet kur kitur kūrėjams, taigi, nors jūs ilgai galite praleisti ieškodami tinkamo asmens, suradę jį, turėsite daug sutaupyti..

10. Kanada

Kanada

Kanada turi stiprią švietimo infrastruktūrą, ypatingą dėmesį skirdama technologijoms: 18,6% Kanados absolventų kasmet turėti STEM laipsnius. Kalbant apie faktinį įgūdžių lygį, Kanados programuotojai buvo užėmė 21 vietą pagal „HackerRank“. Trys Kanados miestai taip pat pateko į geriausių 50 vietų „Tholons“ globalizacijos indeksas: Torontas, Kalgaris ir Halifaksas.

Užsakomosios paslaugos Kanadoje taip pat teikia keletą kitų privalumų, ypač JAV įsikūrusiems verslams. Yra keletas kultūrinių skirtumų, dėl kurių reikia nerimauti, ir laiko juostos leidžia lengvai bendrauti su JAV klientais. Tai leidžia įmonėms lengvai pasiekti tikrą bendradarbiavimą įgyvendinant sudėtingesnius projektus.

Atlyginimai: Kanada yra brangiausia vieta, į kurią perkamos paslaugos, šiame sąraše, o vidutinis programinės įrangos kūrėjas uždirba 64 266 USD (47 659,67 USD). pagal „PayScale“. Tačiau šias papildomas išlaidas kompensuoja stabili darbuotojų kokybė ir palankus valiutų kursas.

Galutinės mintys apie geriausias šalis, kurios galėtų perduoti programinės įrangos kūrimą

Apriboti paiešką geriausiose šalyse siekiant perduoti programinės įrangos tobulinimo paslaugas yra tik pirmas žingsnis į sėkmingus užsakomųjų paslaugų santykius. Taip pat turite sukurti aiškias komunikacijos ir bendradarbiavimo sistemas.

�� Norėdami gauti daugiau pagalbos šioje srityje, skaitykite mūsų vadovus, kaip ir kaip perduoti „WordPress“ darbą ir kur rasti geriausią „WordPress“ žinyną..

�� Taip pat galbūt norėsite peržvelgti mūsų 10 milijonų kompanijų, sukurtų programinės įrangos kūrimo užsakomųjų paslaugų ir nuotolinio darbo, profilius..

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector