WordPressi vaikemoodulite areng (2003 kuni 2019)

WordPressi vaikemoodulite areng (2003 kuni 2019)

WordPressi vaikemoodulite areng (2003 kuni 2019)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPress on tegutsenud nüüd juba enam kui poolteist kümnendit ja palju on muutunud alates 2003. aasta algusest. Platvormil on olnud mitmeid kasutajaliidese (UI) edusamme ja see on uue blokeeringuredaktoriga jõudmas 2019. aastasse. Samuti oleme hakanud nägema mobiilse reageerimise suurenemist WordPressi vaikimisteemade põhifunktsioonina.


Tegelikult on WordPressi läbi aastate mõjutanud mitmed kujundussuundumused, nagu näete varasematele vaiketeemadele tagasi vaadates. Ehkki mõned neist on nüüd dateeritud, saab WordPressi nende tükkide uurimisega veel palju õppida disaini kohta.

Selles artiklis tutvustame teile kõiki WordPressi vaikimisteemasid, alustades nende algusest. Toome esile nende põhijooned ja selgitame, kuidas need kõik sobivad WordPressi arengu ajalooga. Alustame!

WordPressi vaiketeemad

WordPressi vaiketeemad: 2003–2019

2019. aasta seisuga on WordPressi vaiketeemasid olnud 11. Mõlemad sisaldavad funktsioone, mis olid WordPressi kasutajate jaoks selle väljalaske ajal olulised, demonstreerides, kuidas platvorm kohandub jätkuvalt kasutajate vajadustega ja veebisaidi kasutamise suundumuste muutustega.

Klassikaline – eelnev teema oli asi

klassikaline

Enne WordPress 1.5 väljaandmist oli Classic platvormi vaikimisteema. WordPressi esimesel aastal pakkus see lihtne teema blogijatele ökonoomset ja tõhusat stiili ning funktsionaalsust.

Algusaegadel oli WordPress blogijate loodud platvorm blogijatele. See polnud veel täieõiguslik sisuhaldussüsteem (CMS), mida me tänapäeval tunneme, ja kujundus peegeldab selle kavandatud rolli puhta ajaveebilahendusena.

Näiteks tugines see suuresti külgriba kasutamisele – funktsioonile, mis kleepuks veel aastaid (ja teemasid). Külgriba sisaldas a blogroll hooldatud Lingide haldur. See tegi hiljutised postitused lugejatele hõlpsasti kättesaadavaks, mis aitas blogijatel nende sisu reklaamida. Classic võimaldas kasutada ka kleepuvaid postitusi, nii et blogijad võiksid oma saitidel teatud sisu esile tõsta.

Klassikaliselt lühidalt

 • Esimest korda selles teemas nähtud: Külgriba, linkide haldur ja ajaveeb, kleepuvad postitused.
 • Peamised eesmärgid: Blogimiskogemuse parandamiseks ja sisu reklaamimiseks külgriba ajaveebi kaudu on lihtsam.
 • Tugi mobiilile: Ei.
 • Kohandatavad funktsioonid: Puudub, kui teil pole kodeerimise kogemust ja te saate muudatusi käsitsi teha.


Klassikaline

Autor (id): WordPress.org


100% hinnangud


232 955 allalaadimist


1,6Versioon

Rohkem infot

klassikaline.1.6.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 25. veebruaril 2020


100% hinnangud


232 955Laadimised


1,6Versioon

WordPress.org teema leht


Klassikaline

Vaikimisi – algne WordPressi teema

vaiketeema WordPress

WordPressi vaikimisi teemadest ei räägita ilma teemat mainimata. Parem tuntud kui Kubrick, vaikimisi oli kujundanud Michael Heilemann ja sai vaiketeemaks 2005. aastal. Mõnikord peetakse seda esimeseks “ametlikuks” vaiketeemaks, sellel on meeldejääv ja traditsiooniline kujundus.

Vaikimisi navigeeritav külgriba ja sujuvamaks muudetud sans serif-tüpograafia on kümme aastat pärast selle väljaandmist ahvatlev kujunduselement. Selge suund ja puhas tekst on ikkagi eduka veebidisaini nurgakivid.

Üks vaikimisi kujundamise peamisi ajendeid oli WordPressi uhiuue teesüsteemi tutvustamine. Esmakordselt said WordPressi kasutajad valida oma saitide visuaalsete aluste osas. See oli ka esimene mallide kasutamise teema, mis jagas teema osadeks, mida sai iseseisvalt muuta. See võimaldas kasutajatel kohandada selliseid funktsioone nagu päised, jalus ja külgribad.

Vaike lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 1.5.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Mallimärgendid, pistikprogrammide integreerimine, vidina täielik tugi (WordPress 2.2).
 • Peamised eesmärgid: Kasutajakesksema kujunduse juurutamiseks ja uue kujundussüsteemi tutvustamiseks.
 • Tugi mobiilile: Ei.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Mallifailid, mis võimaldavad päiste, jaluse ja külgribade kohandamist.


Vaikimisi

Autor (id): WordPress.org


100% hinnangud


329 065 allalaadimist


1.7.2Versioon

Rohkem infot

vaikimisi.1.7.2.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 25. veebruaril 2020


100% hinnangud


329 065Laadimised


1.7.2Versioon

WordPress.org teema leht


Vaikimisi

Kakskümmend kümme – 17. juuni 2010

kakskümmend kümme

Koos WordPress 3.0-ga saime kakskümmend kümme. See teema tähistas WordPressi jaoks palju olulisi muudatusi. See oli ka esimene, mis võttis kasutusele mitmed esi- ja tagaotsa disainifunktsioonid, mis on WordPressi kasutajatele nüüd väga tuttavad.

WordPress 3.0 ja Twenty Ten vabastamise ajaks oli platvorm eemaldunud rangelt keskendumisest ajaveebimisele ja tõelise CMS-i saamisele. Me näeme seda muutustena vaikimisi ja kahekümne kümne vahel.

Näiteks lisati nüüd tuttav must menüüriba. See julgustas kasutama mitut lehte, mitte lihtsalt lihtsat ajaveebiarhiivi. Hulk täiendavaid kohandamisfunktsioone aitas kasutajatel ka blogimise suunas liikumiseks luua igat tüüpi saite, mida nad vajavad.

Lisaks lihtsustas visuaalse redigeerija kasutuselevõtt kõigi oskuste tasemega kasutajatel nende jaoks töötava saidi loomist. WordPressi kasutajad nägid nüüd sisu redigeerimise ajal, kuidas nende postitused esiküljest välja näeksid.

Kakskümmend kümme lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 3.0.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Kohandatud taust ja päised, mitu vidina ala, navigeerimismenüüd, esiletoodud pildid, postitusvormingud (WordPress 3.1), visuaalne redaktor.
 • Peamised eesmärgid: Kasutajate kohandamisvõimaluste laiendamiseks ilma täiendavaid kodeerimise teadmisi nõudmata ning WordPressi eemaldamine oma ajaveebide päritolust ja täieõigusliku CMS-i saamise suunas.
 • Tugi mobiilile: Ei.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Taustapildid, päised, jalus, külgribad, kuus vidinaala, menüüd, pildid (sh päisepildid).


Kakskümmend kümme

Autor (id): WordPress.org


94% hinnangud


5 088 921 allalaadimist


3.0Versioon

Rohkem infot

kakskümmend.3.0.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


94% hinnangud


5 088 921Laadused


3.0Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend kümme

Kakskümmend üksteist – 4. juuli 2011

kakskümmend üksteist

Kakskümmend üksteist ilmus aasta pärast eelkäijat, alustades WordPressi vaikimisi kujunduste iga-aastase väljalaske suundumust. Selle asemel, et proovida tutvustada hulgaliselt uusi kujundusfunktsioone, keskendus see kahekümne kümne tutvustatud funktsioonide täiustamisele ja WordPressi kohandamisvõimaluste laiendamisele.

Kakskümmend üksteist säilitas musta menüüriba ja täiustas selle stiili puhta, suure, sans-serif-fondi abil. Värvide kohandamise võimalust oli toona juba nähtud mitmetes teistes teemades, kuid see oli esimene WordPressi vaiketeema, mis seda funktsiooni pakkus.

Kakskümmend üksteist lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 3.2.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Kohandatud värvid, randomiseeritud päised.
 • Peamised eesmärgid: Laiendada kahekümne kümnega tehtud edusamme.
 • Tugi mobiilile: Saab kohandada mobiili jaoks, kuid ei soovitata praegusel kujul.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Kohandatud värvid ja randomiseeritud päised.


Kakskümmend üksteist

Autor (id): WordPress.org


94% hinnangud


5 675 545 allalaadimist


3.4Versioon

Rohkem infot

kakskümmend üksteist.3.4.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


94% hinnangud


5 675 545Laadused


3.4Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend üksteist

Kakskümmend kaksteist – 11. detsember 2012

kakskümmend kaksteist

Järgmine WordPressi vaiketeema tunnistas mobiilse Interneti kasutamise kasvu. Kakskümmend kaksteist oli esimene vaikimisteema, mis sisaldas funktsioonina (põhilist) mobiilset reageerimisvõimet. Kujundus kajastab seda.

Mobiilikasutusele keskendumise huvides võttis Kakskümmend Kaksteist tagasi disaini, tuletades meelde varasemate teemade lihtsust. Sellel oli sans serif tüpograafia ja minimalistlik kujundus. Päisepilt, mis paistis silmapaistvalt silma kahekümne kümne ja kahekümne üheteistkümne vahel, sai valikuliseks funktsiooniks, vaikeseaded jättes selle välja lülitatuks.

Lisaks tegi see teema edasisi samme WordPressi arendamiseks CMS-na. See sisaldas staatilist avalehe malli, viies WordPressi kasutajad eemale keskendumisest ajaveebi postitustele ja traditsioonilisema veebisaidi seadistamise poole. Külgriba – kui üks WordPressi võtmekujundusfunktsioon – oli samuti valikuline ja ajaveeb oli vaikimisi peidetud.

Kohandaja ilmus esmakordselt ka 2012. aastal, lihtsustades kasutajatel ainulaadsete saitide loomist. Kasutajad saidid enne värviskeemides, kohandatud päistes ja taustal ning muudes funktsioonides muudatuste eelvaadet enne nende edastamist.

Lehe kahekümne kaheteistkümne näidisleht: kakskümmend kaksteist lehekülge

Kakskümmend kaksteist lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 3.5.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Mobiilne reageerimine, avalehe mall, kohandaja.
 • Peamised eesmärgid: Tutvustada WordPressi vaikimisteemadele mobiilset reageerimisvõimet ja jätkata WordPressi kui CMS-i täiustamist.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Staatiline avalehe mall ja külgriba eemaldamise võimalus.


Kakskümmend kaksteist

Autor (id): WordPress.org


92% hinnangud


6 166 334 allalaadimist


3.1Versioon

Rohkem infot

kakskümmend kaksteist,1,1 zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


92% hinnangud


6 166 334Laadib alla


3.1Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend kaksteist

Kakskümmend kolmteist – 1. august 2013

kakskümmend kolmteist

Pärast kahekümne kaheteistkümne minimalistlikku stiili oli Kakskümmend kolmteist kas värske õhu hingetõmbeaeg või näpu löök. Kujunduse osas asendas Kakskümmend Kolmteist varasemate teemade puhtad read vaikeserifiga ja keerukama värvilahendusega. See andis teemale üldiselt lõbusama välimuse – võrreldes WordPressi muude vaikimisteemadega oli midagi uut.

Ulatuslikud kohandamisvalikud pakkusid kasutajatele suuremat paindlikkust oma saidi loomisel seda teemat kasutades ja WordPressi kohandamisel nende vajadustele. Esmane vidina piirkond liikus ka külgribalt jalusesse.

Võib-olla kõige tähtsam – see teema suutis pakkuda täpsemaid kohandamisvõimalusi, ohverdamata mobiilset reageerimisvõimet. See oli edasiminek kahekümne kaheteistkümne vahel, mis tugines oma lihtsusele, et jääda mobiilseadmetele juurdepääsetavaks.

Hoolimata nendest olulistest muudatustest esteetilises disainis, pöördus Kakskümmend kolmteist tagasi WordPressi juurte juurde ja viis blogimise taas tähelepanu keskpunkti. Postituse vorming integratsioon oli uue teema põhirõhk, pakkudes kasutajatele rohkem võimalusi sisu loomiseks.

Kahekümne kolmeteistkümne näidisleht: kakskümmend kolmteist lehekülge

Kakskümmend kolmteist lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 3.6.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Täiustatud postitusvormingud.
 • Peamised eesmärgid: Naasmine keskendumisele blogimisele ja postituse vormingu integreerimise parandamisele.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Täiendavad postitusvormingud.


Kakskümmend kolmteist

Autor (id): WordPress.org


82% hinnangud


6 411 366 allalaadimist


3.0Versioon

Rohkem infot

kahekümneteistkümne.3.0.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


82% hinnangud


6 411 366Laadused


3.0Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend kolmteist

Kakskümmend neliteist – 12. detsember 2013

kakskümmend neliteist

WordPress jätkas eraldamist ühe autoriga blogimisega kahekümne neljateistkümnega. See oli esimene vaiketeema, mis reklaamis ennast ametlikult kui midagi muud peale üldise ajaveebi teema. Selle ajakirja stiilis paigutus rõhutas esiletoodud pilte ja pakkus sisuvõrkude ja liugurite abil täiendavaid kuvamisvalikuid.

Kakskümmend neliteist on veel üks näide sellest, kuidas WordPress on sammu pidanud veebisaitide rolli ja kasutamise muutustega. Kuna ajaveebid arenesid mitme autoriga platvormideks, kohandas WordPress oma vaiketeemat, et kajastada seda, kuidas inimesed tarkvara tegelikult kasutasid.

Kahekümne neljateistkümne tüpograafia ja värvilahendus keskendusid loetavusele ja sirvimise lihtsusele. Lisaks võimaldasid valikulised külgriba vidinad hõlpsat navigeerimist viimaste postituste, hiljutiste kommentaaride, ajaveebi postituste arhiivide ja postituste kategooriatega, tuletades meelde WordPressi algset külgriba.

Lehe kahekümne neljateistkümne näidisleht: kakskümmend neliteist lehekülge

Kakskümmend neliteist lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 3.8.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Sisuvõrgud ja liugurid, kokkupandavad menüüd ja liikuvad külgribad mobiilile, kaastöötajate lehe mall, autorite vidin, esiletõstetud sisu.
 • Peamised eesmärgid: Üldiste täiustuste tegemiseks ja lisafunktsioonide pakkumiseks ning WordPressi võimekuse demonstreerimiseks mitme autoriga platvormina.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Kaasautorite leht, vidin Autorid, sisaldas sisu, aktsentvärve.


Kakskümmend neliteist

Autor (id): WordPress.org


88% hinnangud


7 201 300 allalaadimist


2,8Versioon

Rohkem infot

kakskümmend neliteist.2.8.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


88% hinnangud


7 201 300 allalaadimist


2,8Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend neliteist

Kakskümmend viisteist – 18. detsember 2014

kakskümmend viisteist

Takashi Irie kavandatud kakskümmend viisteist, pidades silmas lihtsust, naastes varasemate WordPressi vaiketeemade minimalistliku stiili juurde. See pakkus mitmeid värviskeemi valikuid, millele kasutajad saidil Customizer hõlpsasti juurde pääseda.

Kakskümmend viisteist võib kalduda minimalismi poole, kuid see pole kindlasti tavaline. See pakub vaikimisi kasutatavat fonti, mis toob tabelisse natuke rohkem kui kakskümmend neliteist sans serif-fonti, lisades puhta paigutuse visuaalset huvi. Samuti kohandub see hästi iga tähestikuga, parandades teema tõlkimisvõimalusi.

See teema tunnistab ka sotsiaalmeedia suhet ajaveebide ja muude saitidega. Kakskümmend viisteist võimaldab kasutajatel menüüdesse hõlpsalt sotsiaalseid ikoone lisada. Nii saavad nad oma brändide erinevaid aspekte omavahel siduda ja hõlbustada külastajate suunamist nende sotsiaalkontodele.

Kahekümne viieteistkümne näidisleht: kakskümmend viisteist lehekülge

Kakskümmend viisteist lühidalt

 • Vaike WordPressi versioonis: 4.1.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Suhtlusikoonid.
 • Peamised eesmärgid: WordPressi rahvusvahelistumise parandamiseks, põhiliste kohandamisvõimaluste maksimeerimiseks ja esmajoones mobiililahenduse loomiseks.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Täiendavad värviskeemi valikud, sotsiaalsed ikoonid.


Kakskümmend viisteist

Autor (id): WordPress.org


88% hinnangud


7 248 698 allalaadimist


2,6Versioon

Rohkem infot

kakskümmend viisteist.2.6.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


88% hinnangud


7 248 698Laadused


2,6Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend viisteist

Kakskümmend kuusteist – 8. detsember 2015

kakskümmend kuusteist

Järgmise WordPressi vaiketeemadega tehti jõupingutusi, et parandada aasta tagasi tehtud muudatusi. Kakskümmend kuusteist pakub WordPressi kasutajatele paindlikkust, pakkudes funktsioone, mis on kasulikud nii blogijatele kui ka teistele saidiomanikele.

Teema valikuline külgriba pakub täiendavat navigeerimist neile, kes seda vajavad. Kasutajad saavad ka hõlpsasti juurdepääsetavaid sotsiaalseid ikoone lehtedele ja postitustele lisada. Neile, kes soovivad keskenduda oma sisule, on selle teema eemaldamine külgriba eemaldamise kaudu põhitõdedeni kiire ja lihtne.

Kakskümmend kuusteist pakub ka vidina alasid „Sisu põhi” ja tsitaate. Need võimaldavad kasutajatel postitustele täiendavat sisu lisada. Veelkord näeme, et WordPress reageerib veebidisaini suundumuste ja kasutajate vajaduste muutustele.

Lehe kahekümne kuueteistkümne näidisleht: kakskümmend kuusteist lehekülge

Lühidalt kaksteist kuusteist

 • Vaike WordPressi versioonis: 4.4.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Sisu Alumise vidina alad, sissejuhatuses (tuntud ka kui „Katkendid”), sisaldavad jutumärke.
 • Peamised eesmärgid: Traditsioonilise ajaveebi saidi ja postituse kujunduse täiustamiseks ja moderniseerimiseks.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Sisu Altpoolt vidina piirkonnad, katkendid, tõmmatud hinnapakkumised.


Kakskümmend kuusteist

Autor (id): WordPress.org


82% hinnangud


5 472 053 allalaadimist


2,1Versioon

Rohkem infot

twentysixteen.2.1.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


82% hinnangud


5 472 053Laadused


2,1Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend kuusteist

Kakskümmend seitseteist – 6. detsember 2016

kakskümmend seitseteist

2016. aasta lõpus avaldas WordPress vaikimisteema, mis oli suunatud saitidele, mis polnud ajaveebid. Kui paljud muud WordPressi vaikimisi teemad pakkusid paigutuse paindlikkust ja neid oli võimalik erinevatel eesmärkidel kohandada, oli sisu loomine alati olnud kesksel kohal.

Teisest küljest turustati kakskümmend seitseteist ettevõtlussaitide teemana. Selle paigutus ja funktsioonid toetavad seda fookust täielikult ja kuigi sisu kuvab endiselt ilusti, on selge, et teemal on ka muud prioriteedid.

Alustuseks sisaldab see saidi optimaalse brändimise jaoks võimatut ignoreeritavat päisepilti. Kasutajad saavad ka selle pildi videoga asendada, et külastajaid paremini köita ja lummutada. Lisaks saate nii video kui pildi lisamisega tagada, et laua- ja mobiilikasutajad saavad teie meediat vaadata.

Kahekümne seitsmeteistkümne esileht võimaldab ettevõtetel anda kasutajatele kiire ülevaate oma brändist, tõmmates sisu saidi erinevatelt lehtedelt. Saate hõlpsasti valida, milliseid lehti esitleda, ja muuta, kui palju sektsioone esileht sisaldab kohandajat.

Ettevõtlussaitide teine ​​oluline areng oli Twenty Seventeen’i tüpograafia. Sarnaselt kahekümne viieteistkümnele pakub see mitmeid fondivalikuid, mida kuvatakse selgelt erinevates keeltes. Nii saavad rahvusvahelised ettevõtted tagada, et nende saidid on loetavad kõigile klientidele ja klientidele, sõltumata asukohast.

Lehe kahekümne seitsmeteistkümne näidisleht: kakskümmend seitseteist lehekülge

Lühidalt kakskümmend seitseteist

 • Vaike WordPressi versioonis: 4.7.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Ärikeskne paigutus, päisevideod, saidi logo, parem lapseteemade funktsionaalsus.
 • Peamised eesmärgid: Näitamaks WordPressi edusamme täieõiguslikuks CMS-iks saamisel, mis on optimaalne enamaks kui lihtsalt ajaveebi pidamiseks.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Ainulaadne esilehe loomine, päise pildi ja video valikud, isikupärastatud logo.


Kakskümmend seitseteist

Autor (id): WordPress.org


90% hinnangud


5 561 841 allalaadimist


2.3Versioon

Rohkem infot

kakskümmendteistteist.2.3.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


90% hinnangud


5 561 841Laadused


2.3Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend seitseteist

Kakskümmend üheksateist – 6. detsember 2018

kahekümne üheksateist

Lõpuks jõuame viimase WordPressi vaiketeema juurde: Twenty Nineteen. Uue Block Editori kasutuselevõtuga pole üllatav, et WordPress pöördus tagasi minimalismi juurde ja keskendus uuesti sisu loomisele.

Selle teema põhirõhk on paindlikkus. Funktsioon Blokeerija täieliku integreerimisega pakub Twenty Nineteen rohkem kohandamisvõimalusi kui kunagi varem. Kuigi vaikeseaded keskenduvad sujuvama tüpograafia pakkumisele, võimaldab uus redaktor kasutajatel teha oma saidid omaette.

Lisaks kasutab kakskümmend üheksateist kasu paljudest funktsioonidest, mis on aastate jooksul välja töötatud WordPressi vaikimisteemade jaoks, sealhulgas sotsiaalsete ikoonide, vidinate ja mitmekeelse toe jaoks. Blokeeringuredaktoriga kombineerituna saab seda kohandada kasutamiseks peaaegu igasuguse veebisaidiga. Muidugi vastab teema ka tänapäevasele sirvimisele.

Kahekümne üheksateistkümne lehe näidisleht: kakskümmend üheksateist lehekülge

Lühidalt kakskümmend üheksateist

 • Vaike WordPressi versioonis: 5,0.
 • Esimest korda selles teemas nähtud: Blokeeri redaktori integreerimine ��.
 • Peamised eesmärgid: Töötada koos blokeerijaga, et luua väga visuaalne kirjastamiskogemus ja rõhutada blokeerija funktsionaalsust.
 • Tugi mobiilile: Jah.
 • Uued kohandatavad funktsioonid: Kohandatud vaikimisi plokid.


Kakskümmend üheksateist

Autor (id): WordPress.org


72% hinnangud


2 634 038 allalaadimist


1,5Versioon

Rohkem infot

kaheteistkümneteist.1.5.zip

Teema eelvaade

Viimati värskendatud: 31. märtsil 2020


72% hinnangud


2 634 038 allalaadimised


1,5Versioon

WordPress.org teema leht


Kakskümmend üheksateist

Järeldus

Tagantjärele vaadates on alati midagi õppida. Sama oluline on aga see, et mäletaksime jätkuvalt pingutusi kasutajate vajadustega kohanemiseks. Varasemate WordPressi vaiketeemade tugevuste märkimine ja nende rakendamine tulevastes uuendustes võib aidata WordPressil platvormina edasi areneda ja täiustada.

Alates lihtsast ja paindlikust klassikast kuni blokeerijakeskse Twenty Nineteeni on WordPress jõudnud kaugele! Nüüd on lihtsam kui kunagi varem teha oma WordPressi sait täpselt selleks, mida vajate, ja mobiilile reageerivad teemad võimaldavad külastajatel teie saiti oma eelistatud seadmete abil nautida.

Mis on teie lemmik WordPressi vaikimisteema? Rääkige meile allolevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector