Siit saate teada, kuidas olla planeedi halvim WordPressi kujundaja (kuni 8 sammu)

Kui soovite olla planeedi halvim WordPressi kujundaja, siis ärge otsige enam! See on ainus juhend, mida teil kunagi vaja on!


Siit saate teada, kuidas saavutada oma majesteetlik eesmärk kaheksa või vähem sammuga!

halvim WordPressi kujundaja

Kuid enne kui me selleni jõuame, on siin videoversioon, kui teil on kiire, kui te ei saa häirida, või kui teile ei meeldi lugeda – mida ma eeldan kõige halvema WordPressi kujundajalt. Vaadake seda videot Facebookis.

Howr olla planeedi halvim veebidisainer

Hei, kui hästi sa tead veebidisaini? See on kõige olulisem video, mida sel aastal vaatate, võimalik, et kunagi varem.

Postitanud TeemaIsle kolmapäeval, 27. septembril 2017

Halvimaks WordPressi kujundajaks 8 või vähem sammu:

1. Mõelge "ilus" on saidi kujundamise kõige olulisem parameeter

Ilusad kujundused on head kujundused, kõik teavad seda! ��

Ja kui te töötate koos klientidega, siis kui te toimetate midagi, mis pole eriti ilus, vallandatakse teid kiiremini kui Neymar võltsib viga..

Miks peaks teid huvitama sellised asjad nagu… ma ei tea, konversioonid, SEO, selge sisu tutvustamine, veebisõbralikud fondid, hea kontrast nägemispuudega inimestele? Ei … midagi, mis tundub lihtsalt atraktiivne, on palju olulisem!

2. Mõelge, et tasane disain on kõikehõlmav ja lõplik

Apple oli esimene ettevõte, kes viis lameda disaini peavoolu. Nii loomulikult otsustasid kõik ja nende koer eeskuju järgida.

Tulemus? Tänapäeval peab iga uus kujundus olema tasane (ärge eksige "kukkuda," mis on omamoodi erinev; kuigi paljudel tasanditel sama).

Lühidalt öeldes peaksite kasutama WordPressi tasaseid kujundusi järgmiselt:

 • Neid saab kiiremini ehitada (nii saate oma aja eest rohkem raha).
 • Neid on lihtsam ehitada (lööte lihtsalt mõned ebamääraselt resoneerivad plokid üksteise kõrvale ja nimetate seda päevas).
 • Nad on trendikad kui põrgu! Lihtne on veenda oma klienti, et see, mida nad saavad, on tänapäeval WordPressi moe absoluutne tipp.

3. Kas teil on "Saan seda ise nullist teha!" mõtteviis

algusest
Tõesti, miks sa üldse tahaksid kasutada a kvaliteetne teema või kena ehitaja plugin, kui saate põhimõtteliselt luua terve WordPressi saidi + sellele originaalse teema nullist?

Lisaks saate oma klienti isegi veenda, et see muudab teie toote paremaks (!) Ja et nad peaksid selle eest rohkem maksma! Lõppude lõpuks teete te nii palju tööd!

Ärge unustage, et saate hõlpsalt palju parema tulemuse, tuginedes teistele juba loodud andmetele, või lihtsalt delegeerides selle ülesande välisele ettevõttele. Ei, see oleks liiga lihtne (ja liiga ajaefektiivne)!

4. Naera oma kliendi eelmisel veebisaidil

See on kohustuslik! Naermine oma kliendi eelmisel saidil on igas kujundusprojektis kohustuslik samm! Tegelikult peaksite naerma hakkama juba enne töökoha tagamist.

See aitab teil oma (niinimetatud) asjatundlikkust saada ja veenda oma klienti, et teate paremini kui kõik. On suur võimalus, et nad mõtlevad välja, "Noh, see inimene näib olevat enesekindel, kuna nad on nii innukad kritiseerima meie praegust saiti!"

5. Sihtrühm? "Inimesed, kes hingavad" tundub olevat

Veebilehed on veebisaidid! Selles pole midagi muud.

Kui teie klient palub teil veebisaidi üles ehitada (pole tähtis selle tüüp või teemasid, mida see peaks hõlmama), see on veebisait, mille nad saavad! Mida saaks veel WordPressi disainer teha?!

Te ei pea tõesti palju uurima, mida veebisaidi eesmärk on saavutada, milline on sihtrühm või mis on selle rahaline eesmärk.

See on teie kliendi probleem!

Teie probleem muudab saidi ilusaks! (Minge tagasi punkti 1 juurde, et saada rohkem konteksti "ilus"). Niisiis, teete oma tööd ja lasite neil teha oma.

6. Ärge kasutage teiste ideid

Mõni inimene ütleb, et kõik on remiks – kõik, mida me teeme, on versioon millestki, mida keegi teine ​​on juba teinud, või mitmest erinevast koosseisust.

Noh, need inimesed eksivad! See pole päris WordPressi kujundaja ülesanne!

muud ideed
Peaksite lootma ainult sellele, millega saate – iseenesest – loovalt tulla, olles samal ajal kusagil kõrbes asuvas majakeses lukustatud. Pole välist sisendit ega mingit välist inimlikku suhtlemist. Ainult sina ja su ideed, mida ei kahjusta kõrvalised teadmised ega arusaamad.

7. Mõtle, et tead kõige paremini

Sarnaselt 6. numbriga, kuid seekord võtame seda palju kaugemale.

Lisaks sellele, et te ei saa ideid teistelt inimestelt, peaksite tähelepanuta jätma ka iga levinud teabe. Puhtalt sellepärast, et on "ei kehti teie praeguse projekti jaoks."

Pidage meeles, et alati, kui keegi kirjutab antud probleemist ja ükskõik millisest lahendusest, kehtib see peaaegu alati ainult tema konkreetse olukorra ja mitte millegi muu jaoks. Ma mõtlen, kuidas oleks seda võimalik rakendada millelegi muule?

Te peaksite seda tähelepanuta jätma, eriti kui pakutav lahendus nõuab teie poolt lisaks sellele, mida juba teete, täiendavaid jõupingutusi. Kliendid ei maksa teile selle vaeva eest, nii et mis on mõte?

Näiteks väidavad lugematud juhtumiuuringud, et meililistidel on positiivne mõju praktiliselt igasuguste ettevõtete kasumitele. Kuid see ei kehti kindlasti teie kliendi ettevõtte kohta. Lõppude lõpuks on nad [_____] nišis ja keegi seal ei kasuta meilisõnumeid, seega peaksite arvatavasti soovitama ideest loobuda.

8. Lahendage kõik probleemid rohkemate pistikprogrammidega

WordPress on iseenesest lahe, kuid probleem on selles, et tühi WordPressi sait tundub omamoodi tühi.

Sellel on kaks suurepärast lahendust:

 • – rakendage mõnda head paigutust või head sisu esitust või –
 • viska saidile uusi pistikprogramme, kuni kujundus tundub piisavalt täis.

Kui te minult küsite, on lahendust nr 2 palju lihtsam rakendada. Siin on nimekiri pluginatest, mis on täiesti kasulikud ja aitavad teil täita kõik teie käsutuses olevad külgribad ja vidinate alad: kalendri pluginad, liugurid, uusimad postitused, populaarsed postitused, juhuslikud postitused, kommentaari vidinad, vidinad, mis määravad võrgus olevate inimeste arvu, kellavidinad (annavad inimestele teada, mis kell on), külalisteraamatud, ajaveebipäevikud (a mis?), kohandatud sildipilved.

Rusikareegel on siin lihtsalt järgmine: mida rohkem asju on, seda rohkem tööd olete väidetavalt ära teinud. Seetõttu peab teie klient olema õnnelik.

"Oota hetk! Ma ei taha üldse olla halvim WordPressi kujundaja!"

Mul on hea meel, et olete jõudnud oma mõteteni.

Olgu, kaotame nüüd sarkastilise tooni …

Mõnes mõttes oli selle kirjutamine minu jaoks lõbus. Kuid teisest küljest on mul ka ebamugavustunne, kuna need tavad on tõepoolest olemas ja paljud inimesed nõustuvad nendega. Mulle meeldib uskuda, et enamasti juhtub see alateadlikult, aga kes teab.

Ma arvan, et ma üritan öelda, et me kõik peaksime oma kujunduse / WordPressi töö käsitlemisel olema väga ettevaatlikud. Pimedasse külge on tõesti lihtne langeda. Vaja on vaid väikest laiskust või hooletust.

Igatahes, kas suudate mõelda muudele asjadele, mida halvim WordPressi kujundaja teeks? Andke meile kommentaarides teada.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map