Parimate brauserite testimise tööriistade 6 – 2020. aasta põhjalik võrdlus

Parimate brauserite testimise tööriistade 6 – 2020. aasta põhjalik võrdlus

Parimate brauserite testimise tööriistade 6 – 2020. aasta põhjalik võrdlus
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Miks hoolitseda parimate brauseriülese testimise tööriistade eest? Brauseriülene testimine on protsess, mille käigus hinnatakse teie veebirakenduse funktsionaalsust erinevates brauserites enne muudatuste tegemist tootmises.


Veebisaidi puhul, kus lugejad peaksid sama brauseri abil kuuluma teatud gruppi, võib muudatusi käsitsi testida. Mobiilseadmete ja suure hulga brauserite populaarsuse kasvades võib enne muudatuste kinnitamist siiski olla hea mõte testida rakendust paljudes seadme ja brauseri kombinatsioonides..

Selles postituses, katame parimaid brauseriteüleseid testimisriistu. Me võtame arvesse erinevaid aspekte, näiteks kulude arvestamine ja kogu protsessi automatiseerimise võime.

Parimad brauseriülese testimise tööriistad

Contents Sisukord:

 1. Chrome’i arendaja tööriistad #
 2. Responsive Test by DesignModo #
 3. Seleen #
 4. BrowserStack #
 5. LambdaTest #
 6. SmartBear nr

�� Enne kui alustate testimist …

Kui teie saidil on külastajaid olnud, võite nende andmete abil otsustada, milliseid brausereid katsetada. Teine lähenemisviis on brauserite valimine vastavalt brauserite kasutamise osakaal. Kui olete brauserite nimekirja oma rakenduse testimiseks valinud, peate oma testid hoolikalt kavandama, et kontrollida, kas teie veebisait töötab kõigis brauserites.

See postitus hõlmab brauseriüleseid testimisriistu, mis aitavad teil testid läbi viia, kui olete brauserid valinud ja testid kavandanud. Brauseriteülese testimise tulemuseks on seadmete ja brauserite ühtlane jõudlus.

�� Parimad brauseriülese testimise tööriistad 2020. aastal

Chrome’i arendaja tööriistad

Brauseriülese testimise põhivormi saab läbi viia Chrome’i arendaja tööriistade kaudu. See on Google Chrome’i kasutajaliidesesse sisseehitatud veebiarendajate jaoks asjakohane tööriistakomplekt. Nende tööriistade abil saate HTML DOM-i, CSS-i atribuutidega manipuleerida ja siluda JavaScripti koodi kuvatud veebilehel muudatuste nägemiseks – lisaks akna suuruse muutmisele saate kontrollida ka seda, kuidas lehe renderdamine erineva eraldusvõimega muutub.

Risti brauseri testimise tööriistad Google Chrome'is

Chrome’i arendaja tööriistad suudavad jäljendada mobiiltelefoni ekraanisuurusi ja suundi, et testida, kuidas teie veebisaidi paigutus kohandub muutuvate väljundparameetritega. See aitab teil vigu kiiresti leida ja parandada ning näha muudatusi reaalajas.

Chrome’i arendaja tööriistad võimaldavad testida ainult ühes brauseris, sarnaselt sarnaselt Chromiumi brauseritega nagu Brave. Kuid need on heaks tööriistakomplektiks, et testida rakendust selle algfaasis. Igasugune testimine Chrome’i arendaja tööriistade kaudu võib olla ainult käsitsi toimuv ja CI / CD-tööriistu ei toetata, kuna see pole automatiseeritud.

Projekti DesignModo reageeriv test

ResponMic Test by DesignModo on veebipõhine brauseriülene testimisriist. See on emulaator, mis töötab brauseris. Sisestage veebisait ja oodake, kuni see soovitud vaateaknasse laaditakse. Kui see on laaditud, saate muuta seadet, mida soovite veebisaidi jaoks jäljendada, ja kontrollida, kas veebisait on õigesti renderdatud.

Projekti DesignModo reageeriv test

Kuigi DesignModo tööriist näitab teile erinevaid ekraanisuurusi, kuvatakse see teie arvutis siiski kohapeal. Kui mõni test selle tööriistaga läbib, võib selle kasutamisel päris seadmes siiski probleeme olla. Nii nagu Chrome’i arendaja tööriistad, võib ka iga testimine DesignModo tööriista kaudu toimuda ainult käsitsi ja sellel pole tugiautomaatikat.

Seleen

See on tasuta ja avatud lähtekoodiga tööriist. Seleen on tarkvaraosa, mis käitab veebirakendust kohalikel brauseritel. Seleeni teste saate käivitada paljude programmeerimiskeelte kaudu. Populaarsete brauserite draiverite allalaadimislingid leiate siit: ChromeServFirefox ja Safari.

Seleeni automatiseeritud lokaalne testimine

Seleeni testi käivitamisel avab draiver testiakna, kus viiakse läbi eelnevalt määratletud toimingute komplekt. Saate navigeerida DOM-i elementides, esitada vorme ja oodata sündmusi Seleenis. Kohaliku töötamise korral sõidetakse testid aga järjestikku, kuna testimise ajal on avatud brauseriaken.

Sellistel populaarsetel CI / CD-tööriistadel nagu Jenkins ja Travis CI on seleeni testide tugi. Võite oma seadme testimismoodulisse lisada ka seleeni testid. Seleen on populaarne valik ka pilves, mis on pilvelahenduste aluseks brauseriülese testimise tööriistadele nagu BrowserStack ja LambdaTest.

BrowserStack

BrowserStack on tööriist, mis annab teile viivitamatu juurdepääsu enam kui 2000 reaalsele laua- ja mobiilseadmele. BrowserStacki abil saate pilve abil oma rakendusi testida reaalsetes seadmetes hostitavates brauserites. Selle teenused võib jagada kahte brauseriülese testimise tööriista stsenaariumi:

 • reaalajas, kus saate veebisaiti reaalajas testida valitud brauseri ja seadme kombinatsiooni abil
 • automatiseerida, mis võimaldab teil Seleeni kaudu automatiseerida brauseriüleseid teste

BrowserStacki testi tulemused

Reaalajas testimise võimalus aitab teil oma veebisaiti reaalajas siluda. Niisiis, see võimaldab teil suhelda reaalses seadmes töötava brauseriga. Live on ideaalne käsitsi testimiseks kas projekti alguses või uute funktsioonide tutvustamisel.

Automatiseerimine on kasulik, kui olete määratlenud standardtestid, mida soovite oma komplekti hulka lisada. Automatiseeri töötab pilve jaoks seleeni kaugversiooni kaudu. See toetab peamisi CI / CD tööriistu nagu Jenkins ja Travis CI.

Pärast BrowserStackis registreerumist saate 100 minutit tasuta testimist, mille järel peate valima tasulise plaani. Kuuplaanid algavad 29 dollarist kuus. Hiljuti tutvustas BrowserStack teie tasustamise põhimõtteid, mis põhinevad teie kasutatud minutitel.

LambdaTest

LambdaTest on pilves veel üks tööriist brauseriüleseks testimiseks, mis võimaldab teil testid reaalajas teostada või pilves oleva Seleeni kaudu automatiseerida. Tõeliseks testimiseks võite valida seadme + brauseri kombinatsiooni. Seejärel algatab tööriist seansi, kus saate brauseriga reaalajas suhelda. Teil on testimiseks saadaval üle 2000 reaalse seadme.

LambdaTesti reaalajas tulemused

LambdaTest pakub tuge erinevatele CI / CD tööriistadele, mis võimaldavad teil integreerida brauseriüleseid teste olemasoleva testimisraamistikuga. Seleeni ruudustik võimaldab teil läbi viia ka samaaegseid teste.

LambdaTestil on ühe paralleeltesti jaoks eluaegne tasuta võimalus, muutes selle hea valiku alustamiseks. Kuuplaanid algavad 15 dollarist kuus, mis on hea hinna ja kvaliteedi suhe. LambdaTestil on a WordPressi pistikprogramm, kus saate WordPressi kaudu ekraanipiltide genereerimist automatiseerida, muutes selle WordPressi jaoks heaks dev-tööriistaks.

SmartBear

SmartBear pakub brauseriteülese testimise tööriista, mis võimaldab teil testida oma saiti brauserites, mis töötavad nii päris seadmetes, kui ka automatiseerida teste Seleeni puldi kaudu. Sellel brauseriülese testimise tööriistal on teie testide käitamiseks saadaval üle 1500 seadme.

Selle tööriista funktsioonid on võrreldavad LambdaTesti ja BrowserStacki funktsioonidega. Mõlema alternatiivi jaoks on seadmete arv siiski suurem, mis võib valiku valimisel olla oluline.

SmartBearil pole tasuta astmeid ja tasuta prooviversioonid on saadaval ainult spetsiaalsete kutsete kaudu. Tasulised plaanid algavad 29 dollarist kuus.

Parimate brauseriülese testimise tööriistade kohta tehtud otsus

Selles postituses käsitlesime kuut parimat brauseriülest testimisriista. Need tööriistad valiti erinevate oskuste, funktsionaalsuse ja eelarve alusel. Järelduste kokkuvõte:

Sellega on aeg lõpule viia meie parimate brauseriteülese testimise tööriistade võrdlus 2020. aastaks. Loodame, et see on aidanud teil brauseriülese testimise püüdluste automatiseerimisel..

Milline tööriist on teie lemmik? Andke meile allpool toodud kommentaarides teada.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector