Miks peaks teie WordPressi saidil olema kleepuvaid kasutajaliidese elemente ja kuidas neid luua

Selle panuse WordPressi kleepuvate kasutajaliidese elementide kohta on koostanud Lexie Lu.


Kleepuvate kasutajaliidese elementide osas on segaseid tundeid. Mõned ütlevad, et need – mis võivad hõlmata kõike alates sotsiaalmeedia jagamisvõimalustest kuni ettevõtte teabeni – loovad halva kasutajakogemuse. Kuid, isegi detraktorid tunnistage, et need võivad olla õigesti tehtud väga tõhusad disainivalikud.

Kleepuvad elemendid (nupud, sisuplokid koos muude nn "kleepuv navigeerimine") on lehel fikseeritud elemendid, mis püsivad paigal, kui kasutaja kerib. Kui kleepuvad kasutajaliidese elemendid on kujundatud hästi ja selge eesmärgiga, uuringud näitavad need on suurepärane viis soovitud toimingu saamiseks teie veebisaidi külastajalt.

Lühidalt võib teie WordPressi sait kasutada kleepuvaid kasutajaliidese elemente, et maksimeerida iga teie saidi külastuse väärtust. Need elemendid võivad aidata registreeruda infolehtedel, jälgida sotsiaalmeediat ja muid olulisi üleskutseid tegevusele.

Võib-olla kõige tähtsam – nad saavad kasutajakogemust parendada. Kõigi nende eeliste korral pole ime, et kleepuv navigeerimine on muutuvad üha tavalisemaks populaarsuse kasvades.

Toimetaja märkus. Oleme kasvanud nautima ka mitmesuguseid kleepuvaid saidielemente. CodeinWP ajaveeb kasutab ühte sellist elementi ise ja ka kleepuva navigeerimise oleme teinud Zerifi – meie kõige populaarsema teema (vaata demo). Miks? See töötab lihtsalt kasutaja jaoks. Ent las Lexie selgitab seda üksikasjalikult:

Miks töötavad WordPressi kleepuvad kasutajaliidese elemendid

Kleepuvate elementide tõhus kasutamine WordPressis võib aidata edastada olulist teavet ja hõlbustada külastaja teekonda teie saidi kaudu. Üks e-kaubanduse veebisait avastas, et kleepuva navigeerimise lisamine aitas konversioone suurendada 30 protsendilt 33 protsendile.

Eraldi teadusuuringute eesmärgil läbi viidud A / B test leidis, et 100 protsenti külastajatest eelistas kleepuvaid kujunduselemente – kuigi paljud neist polnud täpselt teada, miks.

Kleepuvate kasutajaliidese elementide jõu kasutamiseks WordPressis ei saa te lihtsalt WordPressi pistikprogrammi alla laadida ja vaadata, kuidas teie numbrid kõikjal paranevad. Peate hoolikalt kavandama, millised elemendid teie saidile kõige paremini sobivad. Samuti peate tagama, et need elemendid – mis võivad mõnikord olla keerulised, kui teil pole kodeerimise kogemust – töötaksid ettenähtud viisil.

Õnneks on olemas palju erinevaid kasutajaliidese elemente ja pistikprogramme, mis aitavad teil neid oma WordPressi saidile lisada:

Kleepuvad sotsiaalmeedia jagamisnupud

Inimeste viis veebisaitidega kokku puutuda on muutunud. Ammu möödas on päevad, mil enamik külastajaid saabub, kirjutades URL-i ja seejärel sisu otsides. Kuigi see on kohati ikka nii, tuleb nüüd sotsiaalmeediast palju rohkem liiklust.

Keskmiselt ajab sotsiaalmeedia liikuma 31 protsenti kogu liiklusest veebisaitidele. Ehkki see arv on mõnede veebisaitide puhul kahtlemata madalam (teiste puhul suurem), rõhutab see kaaluka sisu loomise olulisust..

(Diagramm WordPressi diagrammid ja graafikud Lite.)

Hea sisu on aga alles esimene samm. Samuti saate kasutajaid nutma lüüa ja suunata liiklust suurendada, muutes teie sisu jagamise inimestele naeruväärselt lihtsaks. Hea viis selleks on kleepuvate sotsiaalmeedia nuppude abil, mis teie sisuga kaasas käivad.

WordPressil pole puudust pistikprogrammidest kleepuvate / ujuvate sotsiaalmeedia nuppude lisamiseks. Oluline on valida selline, mis käitub teie kujundusega intuitiivselt. Näiteid ujuvatest sotsiaalmeedia nuppudest on nii palju, et käituvad üsna kummaliselt mobiilis või kui töölaua brauseri akende suurust muudetakse.

Halval kujundusel võib olla kavandatud vastupidine mõju, kuna kleepuvad sotsiaalmeedia nupud, mis varjavad teksti ja fotosid, ei vii sotsiaalmeedia jagamiseni. Vaadake saite, millel õnnestub kasutajakogemus paremaks muuta.

Katsetage WordPressi arvukate pistikprogrammidega võimalikult paljude seadmete ja opsüsteemidega, et veenduda, kas teie sotsiaalmeedia nupud käituvad ettenähtud viisil.

CodeinWP-s on siin avaldatud kaheosaline nimekiri enam kui 30 sotsiaalmeedia pistikprogrammist. Olen kindel, et leiate sealt endale sobivaima pistikprogrammi.

Kleepuv infokast

Sõltuvalt teie veebisaidist on mõnikord vaja ainult teie kleepuvat elementi, et edastada külgribale täiendavat teavet. Kontaktteabe paigutamine oma saidile nähtavale kohale on lihtne, kuid tõhus üleskutse tegevusele. 12Keys teeb seda suurepäraselt, pakkudes lühidalt kontaktteavet, mis on eriti oluline külastajatele, kes võivad olla kriisis.

12keysrehab

See võib olla ka koht, kus saate aidata luua usaldust, tuues välja oma volikirjad, auhinnad ja kõik muu selle järgi. See on ka hea koht isikupära lisamiseks, kui selgitate natuke enda või oma veebisaidi kohta.

Õnneks on see teie saidil kõige lihtsam element, mida rakendada. Teil pole vaja muretseda millegi üle, välja arvatud tekst ja võib-olla hüperlink teie e-posti aadressile. See pistikprogramm peaks teid aitama:


Kleepuv element Kleepuv element

Autor (id): Hautis Heckenberg

Praegune versioon: 1.3.5

Viimati värskendatud: 26. jaanuaril 2019

kleepuv element.1.3.5.zip


74% hinnangud


Rohkem kui 600 installimist


WP 3.0 + nõuab

Eesmärk on mitte muuta külgriba elementi liiga toretsevaks ega segavaks. See on seal seni, kuni külastaja on saidil, nii et te ei soovi neid välja lülitada millegi halvasti kujundatud või liiga pealetükkiva funktsiooniga. Viga lihtsuse poolel, kuna hõljuv külgriba peaks olema koogi jäätumine kaasneva sisu osas.

Kleepuvad menüüd

Kleepuvad menüüd on WordPressi kõigist kleepuva kasutajaliidese elementidest ehk kõige madalamad, kuid need on ka üks kõige kasulikumaid.

Idee on lihtne. Kui kasutaja kerib, jääb menüü kindlalt oma kohale.

Kuid saate seda rakendada mitmel erineval viisil:

a) Võite minna ülaosas tavapärasele paigutusele.

Seda on ThemeIsle’i meeskond teinud Zerifi teema, näiteks (näete live demo siin):

Zerifi kleepuvad elemendid

Üks lisaboonus on see, et menüü ei ole lihtne üherealine menüü, vaid megamenüü – kui liigute iga üksuse kohale, kuvavad need üksikasjalikuma struktuuri:

mega menüü

b) Pange menüü küljele.

See on kena variant mõne kujunduse jaoks, eriti eriti raskete saitide jaoks, mis panustavad visuaale oma loo rääkimiseks.

Siin on näide RichBrown.info:

RichBrown

Menüü kinnitatakse alla kerimisel paremale.

c) Pange see põhja.

Altpoolt on veel üks huvitav paigutus fikseeritud menüü jaoks ja eriti kui soovite muuta menüüd ühe tekstireast pisut kõrgemaks.

Siin on näide kuuli:

kuuli

Nagu näete, sisaldab menüü pilte + teksti, nii et see paigutati alaossa nii, et see ei võta saidi päises väärtuslikku ruumi.

Kleepuvad e-posti teel registreerumised

Nagu ilmselt teate, on e-posti teel üks parimaid viise oma publikuni jõudmiseks. Teie abonentide loendisse saadetav e-kiri on viis korda tõenäolisem näha, kui postitus Facebookis.

E-posti tellijate kvaliteedinimekirja koostamine on teie ettevõtte järgmisele tasemele viimiseks kriitilise tähtsusega. Tänu kleepuvatele vormidele on tellijate saamine lihtsam kui arvate.

On palju võimalusi, kuidas julgustada saidi külastajat teie meililistiga registreeruma. Kleepuv vorm, mis asub kas külgribal või lehe ülaosas, võib olla suureks abiks. Üks sait, mis seda hästi teeb, on TwelveSkip, digitaalse meedia ettevõte. Nende üleskutse lehe ülaosas on selge ja tõmbab tähelepanu ilma, et oleksite liiga oma nägu või segaksite.

kahekesi

Teie külgriba ülaosa on veel üks hea koht e-posti tellijate saamiseks. Mõnikord ei tee haiget see, kui on mitu kohta, kus inimesed saavad registreeruda. E-posti tellijad on nii väärtuslikud, et tasub oma loendi koostamiseks vaeva näha.

Näiteks CodeinWP kasutab selleks mitut vormi ja paljusid kleepuvaid. Nagu see:

koodinwp

Kleepuvad reklaamid

Olgem ausad – reklaamid on enamusele meist vajalik kurjus. Meie lugejad ei meeldi neile ega ka paljud veebisaitide loojad. Kuid need on arvete tasumiseks hädavajalikud ja just siis tuleb digitaalne reklaam sisse.

Time Magazine kasutab nende reklaame kleepuva plokkina, nii et see kerib alla loete mõnda artiklit.

aeg

See on palju vähem pealetükkiv kui hiiglaslik reklaam või hüpikreklaam, nii et see pole halb viis tulu teenimiseks liiga palju lugejaid välja lülitamata.

Nagu kogu reklaam, tuleks seda teha ka mõõdukalt. Artiklist vasakul või paremal olev reklaamisein lülitatakse kohe välja. Üks või kaks koos linkidega mitme artikli juurde on hea viis reklaamimiseks.

Loomingulised kleepuvad kasutajaliidese elemendid WordPressis

Lisaks ülalloetletud asjadele võite WordPressis kleepuvate kasutajaliidese elementide kasutamisel olla palju loovam, kuid see tähendab ka potentsiaalselt rohkem tööd nende rakendamiseks.

Siin on üks näide Gavick.com:

saar

Sellele saidile minnes märkate, et alla kerides jääb kogu saar suuremas osas keskmesse. See nihkub esiplaani ja tausta vahel, kuid on alati keskel. Selline asi köidab kasutaja tähelepanu tõepoolest.

Näib, et kleepuvate kasutajaliidese elementide loomingulisel kasutamisel WordPressis pole tõepoolest piire … kuna keegi suutis saare kleepuvaks muuta.

Kuidas leida õige pistikprogramm?

Seal on pistikprogrammidest pole puudust saidil WordPress.org, mis aitab teil kleepuvaid elemente oma teemasse rakendada. Mõni võib teie teemaga suurepäraselt hakkama saada, samas kui teised pole teie saidi jaoks optimeeritud. Parimate toimimiseks on vaja mõnda katset ja viga.

Lõpptulemus on seda väärt, olenemata sellest, kas loodate juhtida sotsiaalmeedia liiklust või edastada lugejatele olulist teavet. Lihtsalt veenduge, et testiksite oma pistikprogramme põhjalikult, veendumaks, et seal pole kujundust.

Lexie Lu Autori kohta: Lexie Lu on vabakutseline disainer ja blogija. Ta naudib uusimate suundumuste uurimist ja on alati kohvi tassi läheduses. Ta juhib Kujundusroog ja seda saab jälgida Twitteris @lexieludesigner.

Kõik Karol K redigeerimised ja vaimukad ümberkirjutused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map