Kuidas luua füüsilise toote turgu nagu Etsy (WordPressis)

Kuidas luua füüsilise toote turgu nagu Etsy (WordPressis)

Kuidas luua füüsilise toote turgu nagu Etsy (WordPressis)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

TL; DR: "WordPress ja e-kaubandus"? Kes oleks võinud vaid 5 aastat tagasi arvata, et see on elujõuline võimalus. Minu ülikooliklassis pole kindlasti mitte kedagi. Sellegipoolest oleme kohal. Ja WordPress on nüüd täiesti võimeline hakkama saama põhimõtteliselt igat tüüpi e-kaubanduse äriga. Seega uurime selle ulatuse kontrollimiseks teemat füüsilise toote turu loomiseks nagu Etsy … kõik WordPressis. Colini teema ja tema täpne samm-sammuline protsess on siin esitatud:


Kas soovite hüpata mitme müüja tururongile? Kui jah, siis on Etsy-suguse füüsilise toote turu loomine üks suurepärane viis just selle saavutamiseks. Mis kõige parem, seda saab teha WordPressi abil.

Alates 2016. aastast, Etsy oli üle 1,6 miljonit müüjad 677 dollariga miljonit kaupade brutomüügis ainuüksi 2016. aasta kolmandas kvartalis. Paljud müüjad otsivad abi tonni kauba müümiseks!

Kuid olete tõenäoliselt seda meelt, et mitme müüjaga turuplatsid peavad olema kallid. Ma mõtlen, et Etsy juures töötab nende nimel tohutu arendajate meeskond. Peate kulutama tuhandeid dollareid, et luua midagi sarnast, eks?

Mitte päris! Vastusena veebiturgude populaarsusele on ilmunud hulgaliselt mitut müüjat pakkuvaid tööriistu. See tähendab, et te ei pea enam kohandatud lahenduse järgi panka lõhkuma, kui soovite Etsy-sugust turgu.

Tegelikult võite alustada vähem kui saja dollari eest kasutades WordPressi, WooCommerce’i ja pistikprogrammi nimega WC Vendors.

Täpselt nii saate teha järgmiselt.

Füüsilise toote turg nagu Etsy WordPressis

Kuidas luua WordPressis füüsilise toote turg nagu Etsy:

Esiteks, mis on WC müüjad ja kuidas see aitab meil teha seda, mida tahame teha?

WC Vendors on freemium plugin, mis laiendab WooCommerce’i funktsioone, et muuta see füüsiliseks tooteturuks nagu Etsy. Otsustasin selle õppematerjali WC-müüjate jaoks, kuna:

 • See on loodud füüsiliste toodete jaoks.
 • Tasuta versioon on alustamiseks piisavalt võimas (ehkki peate kindlasti esmaklassilist versiooni kõige kasutajasõbralikumaks turule).
 • See sisaldab selliseid olulisi funktsioone nagu lihtsad vahendustasud, esmatarbekaupade esitamine kaupluste omanikele (ainult lisatasu eest) ja palju muud.
 • Lisatasu versioon sisaldab spetsiaalset teemat, et kasutada ära kõiki WC-müüjate funktsioone.

Kuna WC-müüjad kasutavad ära WordPressi võimsuse, on selle kasutamiseks vaja ainult järgmist:

 • Domeen ja hostimine (lisateave)
 • WordPressi toimiv eksemplar
 • Teema (või WC-müüjate lisatasu juurde kuuluv teema)
 • WC müüjad + WooCommerce

Etsy-tüüpi füüsilise toote turu seadistamiseks WC-müüjate ja WooCommerce’i abil saate teha järgmist:

1. samm: valige oma hostimine

Blogi abil võiksite uisutada vähem kui tähepõlvega hostimisega (ehkki see pole kunagi hea mõte). Mitme müüjaga e-poe poodides ei saa te aga hostimist räppida.

Akamai küsitleti e-kaubanduse tarbijad ja leidsid mõned järeldused, mis väärivad erilist tähelepanu e-poe poodide laadimisaegadele:

Ja siin pole mängitud ainult Akamai andmeid. Teised uuringud on järjekindlalt leidnud, et aeglasem lehe laadimisaeg tähendab e-kaubanduse jaoks vähem konversioone. Näiteks, Intuit leitud et iga sekund lehe laadimisajalt raseeritud aeg võrdub a-ga Konversioonimäära tõus 1% või rohkem! See on tohutu.

Iga jõudluse sekundi kohta:

Algne laadimisaeg
Laadimisaja muutus
Konversiooni muutus
Üle 7s-1 s+3%
Ajavahemikus 5.-7-1 s+2%
Alla 4s-1 s+1%

Seega, kui soovite, et teie mitme pakkuja turg oleks edukas, alustage kvaliteetsest hostimisest. Kuna ükskõik kui palju oma saiti optimeerite, on hostimine endiselt võtmetähtsusega ülehelikiiruse lehe laadimiskiirus.

Kui olete siin tavaline, siis teate täpselt, milliseid ettevõtteid me majutamise osas soovitame. Kui ei, siis vaadake seda – meie küsitluse tulemusi. Lühidalt:

 • Alustamiseks pakub SiteGround teile suurepärase kiiruse ja taskukohasuse tasakaalu. Raha eest on selle taskukohase hostimise parim jõudlus.
 • Kuna teie turg kasvab, võiksite kaaluda üleminekut premium-hostiks, näiteks Kinsta. Siin on meie ülevaade Kinsta kohta.

2. samm: installige teema, WooCommerce ja WC müüjad

Kui olete oma hostingu ja domeeni seadistanud, on aeg seda teha installima WordPress, valige teema ja hakake vajalikke pistikprogramme ümardama.

Kui te ei soovi veel premium-teema kallale asuda, võite alustada tasuta WooCommerce-teemaga. Selle õpetuse jaoks kasutan meie enda tasuta versiooni ShopIsle. Kuid kasutage julgelt seda, kumb WooCommerceile keskendunud teema teie väljamõeldis esile kutsub.

Shopisle

Kui teema on installitud ja aktiveeritud, peate installima WC-teenuse pakkujad ja WooCommerce. On oluline, et installite mõlemad, kuna WC-müüjad vajavad WooCommerce’i korralikult töötamiseks.


WooCommerce WooCommerce

Autor (id): Automattic

Praegune versioon: 4.1.1

Viimati värskendatud: 27. mail 2020

veebikaubandus.4.1.1.zip


92% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 5.0 + nõuab


WC-müüjate turuplats - multivendori turuplats WooCommerce jaoks WC-müüjate turuplats – multivendori turuplats WooCommerce jaoks

Autor (id): WC müüjad

Praegune versioon: 2.1.20

Viimati värskendatud: 12. mail 2020

wc-vendors.2.1.20.zip


90% hinnangud


10 000+ installimist


5.0.0 Nõuab

Esmalt installige WooCommerce ja minge läbi häälestusviisardi.

WooCommendi seadistusviisard

Seejärel minge edasi ja installige WC-müüjad. Kui alustate tasuta versioonist, saate selle installida otse WordPressi juhtpaneelilt.

Muidugi, peaksite tegema veel mitmeid muid WordPressi üldisi parandusi, kuid keskendun selles õpetuses ainult mitme müüja turuplatsi funktsioonidele.

3. samm: konfigureerige WC-müüjad

Olgu, see samm on oluline. Selles saate seadistada üksikasjad, nagu vahendustasud, tarnija registreerimine ja makse üksikasjad.

Alustage suundumisega WooCommerce → WC müüjad.

3.1: üldsätted

Sisse Üldine sakk, määrake kindlasti vaikimisi komisjonitasu määr, mida soovite müüjatele pakkuda:

Kuidas luua füüsiline toodete turg nagu etsy

Üksikute toodete jaoks saate hiljem määrata kohandatud komisjonitasu määrad, kuid see on kõigi toodete suhtes algselt rakendatud vaikemäär.

Siin peaksite seadistama ka oma registreerimisvalikud. Kui te ei soovi hankijarakendusi käsitsi kinnitada, saate selle keelata. Kuid ma ei soovitaks seda. Te ei soovi, et rämpsposti kasutajad rikuvad teie turuplatsi.

Samuti peate seadistama, kuidas soovite maksude ja saatmiskulude jaoks kogutud rahaga ümber käia. Põhimõtteliselt valite selle, kas säilitate need maksed või lähevad need müüjale.

Lehel allpool saate konfigureerida tarnijalehtede URL-i nälkjaid ja ka mõnda muud stiilivalikut. See on hea, kui jätta need vaikeväärtusteks.

3.2: tooted

Sisse Tooted vahekaardil, valite, millised väljad on teenusepakkujatele saadaval uue toote loomisel. Näiteks kui te ei soovi, et teie müüjad saaksid luua virtuaalseid või allalaaditavaid tooteliike, peaksite need peitma ruudud:

Kuna loote füüsilise toote turgu nagu Etsy, soovite tõenäoliselt varjata mitmeid neid välju, et tarnijate toodete loomise protsessi sujuvamaks muuta.

Need väljad sobivad tavalistes WooCommerce kauplustes, kuid tõenäoliselt ei soovi te, et müüjad saaksid tooteid rühmitada või kohandatud makse kehtestada.

3.3: Võimed

Võimed vahekaart võimaldab teil seadistada müüjate õigusi.

Jaoks Tellimused ja Aruanded suvandeid, soovitan jätta kõik suvandid kontrollimata (vaikeseade).

Oluline võimalus on siin Tooted. See võimaldab teil otsustada, kas teie müüjate esitatud tooted vajavad enne kuvamist administraatori käsitsi kinnitust. Lisaks saate ka otsustada, kas müüjatel lubatakse tooteid redigeerida pärast nende ilmumist.

Arvan, et vaikeseaded on hea koht alustamiseks, kuid kui plaanite juhtida tohutut mitme müüja turgu, ei pruugi teil olla võimalik iga toodet käsitsi kinnitada.

3.4: lehed

Lehed sakk on lihtne. See võimaldab teil lihtsalt valida, milliseid lehti soovite oma tarnija liidese kuvamiseks kasutada. WC-müüjad loovad enamiku vajalikest lehtedest automaatselt, kuid kui soovite nende nimesid / URL-e kohandada, saate seda teha siin:

Jällegi on hea jätta need vaikeväärtusteks.

3.5: maksed

Maksed sakk on oluline. Seal saate end seadistada PayPali kohanduvad maksed. PayPal Adaptive Payments võimaldab teil makseid kohe jaotada ja komisjonitasusid automaatselt tasuda.

Kui vajate abi, saate seda teha järgige WC-müüjate üksikasjalikke juhiseid. Ja kui maksate lisatasu eest, saate ka Stripe’i abil makseid automaatselt jagada.

Lisaks kohandatavate maksete seadistamisele peate valima ka maksegraafiku.

Saate valida, kas tasuda müüjatele kohe (võib tagasimaksete jaoks olla ohtlik), või seadistada päeva-, nädala-, kahe nädala, kuu või käsitsi ajakava.

Pange tähele – te ei saa teha mõlemat. Nii et kui soovite müüjatele graafiku alusel maksta, tühjendage kindlasti ruut Kiire palk.

4. samm: lubage konto registreerimine WooCommerce’is

WC-müüjad pakuvad teile mitme müüja funktsionaalsust, kuid ainult siis, kui WooCommerce seda võimaldab! Nii et selleks, et müüjad saaksid teie turul tegelikult registreeruda, peate minema WooCommerce → Seaded → Kontod ja linnuke Luba registreerimine saidil "Minu konto" leht:

Nüüd peaksid müüjad saama registreeruda saidil Minu konto lehel. See kasutab sama liidest nagu tavalised kasutajad, kuid lisage natuke Esitage müüjaks saamiseks avaldus märkeruut:

See on ka koht, kus peate võib-olla rakendama pisut kohandatud CSS-i. Sõltuvalt sellest, kuidas teie teema registreerimisvormi renderdab, võiksite selle stiili muuta. Kui maksate pistikprogrammi esmaklassilise versiooni eest, saate kohandatud CSS-i kasutamise vältimiseks kasutada lihtsalt spetsiaalset WC-müüjate teemat..

5. samm: veenduge, et müüjakontod töötaksid õigesti

Enamasti olete nüüd lõpetanud! Teie füüsiliste toodete turg peaks toimima, kuid on hea mõte luua testimüüja konto, et veenduda, kas kõik töötab.

Kui olete võltsimüüja konto loonud, peate üle minema oma administraatori kontole ja müüjakonto kinnitama, minnes Kasutajad sakk. Lihtsalt muutke kasutaja rolli alates Ootel müüja kuni Müüja:

Kui keelasite käsitsi kinnitamise, saate selle sammu vahele jätta.

Pärast heakskiitu peaks teil olema võimalus näha oma Müüja juhtpaneel teie testimüüja kontol:

Jällegi, sõltuvalt valitud teemast, peate müüja juhtpaneeli korrastamiseks lisama mõne kohandatud CSS-i stiili. Või on see veel üks põhjus, miks võiksite kasutada lihtsalt premium-müüjate teemat.

Kaupluse seadete lehel saavad müüjad lisada oma PayPali e-posti aadressi, valida kaupluse nime ja lisada kirjelduse:

Tasuta versioonis saavad müüjad tooteid lisada ainult tavalise taustprogrammi WooCommerce liidese abil. Kuid kui maksate premium-versiooni eest, saate luua toote esiletõstmise vorme.

Ja kui müüja on loonud kinnitatud toote, saavad ostjad seda toote esiküljest vaadata:

Komisjonide kontrollimine ja aruannete vaatamine

Et näha, kuidas teie füüsiliste toodete turul läheb, saate haarata aruandeid kahes valdkonnas.

Esiteks minnes WooCommerce → komisjonid annab teile kõik individuaalsed komisjonitasud, mille teie turg on loonud. Saate sortida nii üksikute müüjate kui ka vahendustasude staatuse järgi (makstav, makstud või tühistatud):

Täpsemat statistikat saate vaadata ka minnes WooCommerce → Aruanded → WC müüjad:

Samamoodi saavad teie müüjad vaadata ka tellimusi ja komisjonitasusid ning märgistada tarnitud tooteid:

WC-müüjate profiversiooni ostmise põhjused

Ehkki saate WC-pakkujate abil tasuta luua füüsilise toote turu nagu Etsy, peaksite oma turuga tõsiselt tegelema, kuid tasub kasutada esmaklassilist versiooni.

 • See annab teie müüjatele a palju parem kogemus.
 • Müüjad saavad üksikasjalikumaid poefronte ja esitluste esildisi.
 • Samuti saavad nad luua oma kuponge.

Sest teie müüjad on poe selgroog, tahad neid õnnelikena hoida.

Lisaks võimaldab profiversioon teil võtta rohkem komisjonitasusid. Kui tasuta versioon võimaldab teil küsida ainult kindlat protsenti, siis profiversioon võimaldab teil ühendada kindlad tasud ja protsendid. Näiteks võite jäljendada Etsy tasustruktuuri 20 USD suurune kindlasummaline summa + 3,5%.

Kaasas ka selle pühendatud teema, mida ma mainisin. Nii et teil pole tarnija lehtedel ilusa välimuse saamiseks vaja kohandatud CSS-i.

Ja saate isegi e-müüja jaoks eBay-stiilis tagasiside süsteemi rakendada, mis on oluline usalduse loomiseks.

Niisiis, saate tasuta versiooni abil jalad märjaks, kuid kui soovite luua tõeliselt funktsionaalse mitme tarnija turu, peaksite kaaluma profiversiooni ostmine 199 dollari eest.

Ja see ongi kõik! WordPressi ja WC-teenuse pakkujad teevad Etsy-suguse füüsilise toote turu üles ehitamise lihtsaks. Kui teil on protsessi kohta küsimusi, jätke need allpool olevatesse kommentaaridesse ja proovin teid aidata.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector