7 parimat veebisaidi ehitaja tööriista 2020. aastal

7 parimat veebisaidi ehitaja tööriista 2020. aastal

7 parimat veebisaidi ehitaja tööriista 2020. aastal
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Enne kui saame teada, millised on parimad veebisaidi ehitajate tööriistad, tutvume ajalootunniga. Kunagi ehitas arendaja veebisaidi. See sait näitas kohaliku juuksurisalongi jaoks kümme lehekülge ja salongi kliendid laadisid need lehed aeglaselt Netscape’i brauseritesse.


Mobiilse veebisaidi idee polnud enamikul inimestel meeles, rääkimata ideest arvutil taskus olla. Kuid maailm on ilmselgelt muutunud ja Google on kõigile teatanud, et veebisaidi nähtavus veebis sõltub üsna vähe mobiiliversioonist. Kahjuks on kahe veebisaidi või isegi ühe tundliku veebisaidi loomine nullist valus. Seal tulevad mängu veebisaidi ehitajate tööriistad.

Ehkki mõned kogenud arendajad võivad mõne veebisaidiehitaja (nt Squarespace või Wix) kasutamise ideed põlgata, mõistavad paljud neist, kui väärtuslikud need platvormid võivad olla – mitte ainult klientidele meeldimiseks, vaid ka oma marginaalide parandamiseks..

Parimad veebisaidi ehitaja tööriistad

Üldiselt on parimate mobiilse veebisaidi ehitaja tööriistadega eesmärk arendusprotsessi kiirendada, luues samal ajal ka ilusa veebisaidi, mis näeb välja selline, nagu seda oleks teinud professionaal. Lisaks on professionaalsetel arendajatel ja disaineritel tavaliselt veel võimalus tutvuda saidifailidega ja täiendada mõnda kohandatud kodeeringut.

Niisiis, kui soovite leida tööriista, mis on hästi optimeeritud suurepärase mobiilikujunduse pakkumiseks, olete õiges kohas! Jätkake lugemist, et saada teavet veebisaidi loomise mobiilse tarkvara eeliste kohta koos meie parimate kaalutavate valikute loendiga.

Mis teeb parimaks mobiilse veebisaidi koostaja?

Mõni funktsioon on mobiilside saidi koostaja otsimisel hädavajalik. Kõige kogenumad arendajad kasutavad neid tööriistu juba niigi hõivatud disainiprotsessi kiirendamiseks. Seetõttu tahaksime arengu üldiseks lihtsustamiseks näha mõnda järgmistest elementidest:

�� Alustage kaunite ja rikkalike mallidega
Arendus on mäng, millega luuakse midagi uut, vältides samas ratta leiutamist. Isegi parimad disainerid algavad mallidega, kuna CSS / HTML-iga saate ka täpsemaid muudatusi teha – malli kasutamisel peate klientidele pakkuma kiiremat arendusaega..
�� Vastuvõtlikkus, mis tegelikult töötab ja näeb hea välja
Peaaegu iga teema arendaja või veebisaitide ehitaja kiitleb, et selle mallid on reageerivad. Kuid mõned pole nii toredad ja teised on peaaegu kasutud. Tavaliselt ei saa te sellest aru enne, kui olete oma seadmetes mobiilimallide malle testinud. Tegime teie jaoks testimise ja leidsime altpoolt parimad reageerivad veebisaidid (suurepäraste teemadega).
Tugev ja usaldusväärne hostimine
Ükskõik, kas loote klientidele veebisaite või haldate oma veebisaite, on teie ettevõtte kõigi muude elementidega palju lihtsam hakkama saada, kui te ei pea hostimise peale mõtlema. Mõned parimatest veebisaidiehitajatest pakuvad kvaliteetset ja turvalist hostimist mõistliku kuupõhise hinnaga – seda kõike ilma serveri ise haldamiseta..
�� Lohistage liides
Teil on vaja vähemalt visuaalset liidest, mis võimaldab teil keerukamate kodeeringuteta lihtsaid toiminguid täita. Pole mingit põhjust oma tööd keerukamaks muuta, kui teil on lohistatavaid elemente või vähemalt väljade ja liugurite abil asju, näiteks fotosid, fonte ja värve, kohandada.
�� Sisseehitatud e-kaubanduse tööriistad
Kõik ettevõtted ei alusta veebimüüki. Mõnikord haldate ajaveebi või postitate lihtsalt teavet oma telliste ja müüride poe kohta. Veebis müümise väljavaade on aga tuleviku sissetulekuallikana alati intrigeeriv. Sellepärast peaksid teie saidi koostajal olema kindlad e-kaubanduse tööriistad – eriti kui olete arendaja, kuna tõenäoliselt küsivad mõned kliendid seda tulevikus.
�� Mobiilses liideses hästi töötavad rakendused
Mitu korda on see teie kontrolli alt väljas (kuna rakendusi loovad tavaliselt kolmanda osapoole ettevõtted). Kuid mõned veebisaitide ehitajad kontrollivad neid rakenduste arendajaid paremini kui teised. Näiteks on Shopify tuntud range taotlusprotsessi poolest, nii et kõik rakenduste funktsioonid näevad mobiilseadmetes suurepärased välja ja integreeruvad hästi Shopifyga.

Ja nüüd… parimad mobiilsete veebisaitide ehitajad

Siin on kiire kokkuvõte, kui teil on kiire ja te ei saa kogu asja lugeda:

Parimad veebisaidi ehitaja tööriistad

Ehitaja
Hind (kuus)
Hea väikeettevõttele
Sobib e-kaubandusele
Sobib agentuuridele / arendajatele
Ruuturuum12–40 dollarit
Wix13–500 dollarit
Shopify29–299 dollarit
Elementor / WordPress4–17 dollarit
Weebly0–38 dollarit
Jimdo0–39 dollarit
Duda14–74 dollaritmõne plaani jaoks

1. Ruuturuum

ruut

Ruutruum on aastate jooksul omandanud tuntuse uimastatavate mallidega saidiehitajana. Tõenäoliselt on see teie parim valik, kui teie või kliendid on huvitatud oma saitidele suure eraldusvõimega graafika paigutamisest.

Ruuturuum, mida kasutatakse ainult tavaliste veebisaitide pakkumiseks, on laienenud edukalt e-kaubanduse maailma, pakkudes suurepäraseid maksete töötlemise ja ostukorvide mooduleid. Samuti leiate, et süsteem on väga visuaalne ja suurepärane mitme veebisaidi käivitamiseks lühikese aja jooksul. Mitte ainult, et hind on mõistlik ja majutamine on tipptasemel.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Pakutakse tasuta prooviversiooni, ilma et oleks vaja krediitkaarti.

 • Isiklik veebisait – 12 dollarit kuus
 • Ettevõtte veebisait – 18 dollarit kuus
 • Põhiline veebipood – 26 dollarit kuus
 • Täiustatud veebipood – 40 dollarit kuus

Plussid ��

 • Ruuturuumi saab kasutada mitme veebisaidi haldamiseks oma võrgu või klientide jaoks.
 • Arendajaprogramm võimaldab mallide, integratsioonide ja kohandatud kodeerimise abil täielikult kohandatud veebisaite.
 • Mallid on väga visuaalsed ja mõned turul kõige moodsama välimusega valikud.
 • Enamik vajalikest funktsioonidest on kaasatud – selle asemel, et rakendusi installida.
 • Mallid näevad tegelikult ilusad välja ja töötavad hästi mobiilseadmetes töötades.
 • Veebipoe tööriistad on üsna võimsad, koos tasuta SSL-sertifikaadiga, ilma tehingutasudeta ja piiramatu hulga toodetega.

Miinused ��

 • Ruuduruumil pole rakenduste poodi, mis võib teid piirata sõltuvalt sellest, mida vajate.
 • Ehkki mõnevõrra mõistlik, on selles loendis pakutavatest muudest veebisaitide loomise valikutest parem hind.
 • Taustapildi veebisaidi loomine pole nii intuitiivne kui võistlus, eriti võrreldes Wixi ja Shopifyga.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Mulle meeldib Squarespace neile, kes soovivad kõrge eraldusvõimega fotosid, mis näevad mobiilseadmetes endiselt suurepärased välja. Squarespace’iga arvestamiseks on peamine põhjus mobiil- ja töölauameedia tugi, kuna mujalt leiate paremaid hindu ja funktsioone. Kuid te ei saa hämmastada seda, kuidas ruudukujulised elemendid paigas püsivad, kui neid vaadata mobiilseadmetes nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid!

2. Wix

wix

Oma lõbusate telereklaamide ja algajatele suunatud liidese abil pole ime, kuidas Wixist on saanud üks populaarsemaid veebisaitide koostajaid veebis. Seda öeldes peaksite Wixiga ka arvestama, kui te pole algaja. See pakub turul ühte parimat lohistamisredaktorit ja sellel on ka kvaliteedimallid.

Peamine põhjus, miks Wix meile meeldib, on see, et tundub, et ettevõte täiustab alati saidi ehitajat. Jah, ja hinnakujundus on suurepärane, kui vaadata kõiki pakutavaid kujundusi, integratsioone ja seadeid. Kiiruse, professionaalsuse ja paljude võimaluste jaoks on Wix suurepärane koht alustamiseks mis tahes kogemuste tasemel.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Wix müüb kahte tüüpi plaane: tavalisi veebisaite ja e-kaubanduse veebisaite. Hinnakujundus on üldiselt odav ja saate kõigi plaanidega tasuta hostimist, Google Analyticsit ja kohandatud domeeni tuge.

 • Kombineeritud veebisait – 13 dollarit kuus
 • Piiramatu veebisait – 17 dollarit kuus
 • Pro veebisait – 22 dollarit kuus
 • VIP veebisait – 39 dollarit kuus
 • Business Basic (e-kaubandus) – 23 dollarit kuus
 • Piiramatu äri (e-kaubandus) – 27 dollarit kuus
 • Äri VIP (e-kaubandus) – 49 dollarit kuus
 • Ettevõtlusettevõte (e-kaubandus) – 500 dollarit kuus

Plussid ��

 • Wixil on veebisaidi ehitajate osas üks paindlikumaid ja taskukohasemaid hinnastruktuure.
 • Tasuta plaan on tegelikult saadaval, kui te ei soovi kohandatud domeeni. See võib olla kasulik õpilastele või huvijuhtidele.
 • E-kaubanduse funktsioonid on toredad väiksemate veebipoodide jaoks.
 • Mallid on pilkupüüdvad ja neid on lihtne kasutada.
 • Saate ära kasutada suurepärast lohistamisredaktorit.
 • Wixil on teie veebisaidi funktsioonide laiendamiseks rakenduste turg.
 • Wixil on tööriist nimega Corvid, mis on Wixi armatuurlaua mugavusest täiustatud platvorm veebirakenduste arendamiseks.

Miinused ��

 • Mõnes plaanis on salvestus- ja videominutid piiratud.
 • Ärge oodake veebipoe käivitamist ja selle muutmist millekski suureks. E-kaubanduse funktsioonid on suurepärased, kuid piiratud.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Wix on üks paremaid kõikehõlmavaid veebisaitide loojaid, kuna saate teha professionaalse veebisaidi, kui teil pole kogemusi ja te ei pea muretsema, et muudate oma disaini tundlikuks. Kõik teemad on mobiilseadmete jaoks valmis ja täpsemate arendustööriistade abil saate neist kõike kohandada. Wixil on ka suur rakenduste kogu, mis kõik on kontrollitud ja mobiilsesse keskkonda valmis.

3. Kauplus

Shopify - parim mobiilsete veebisaitide looja, kui vajate e-poe poodi

Shopify on kõikehõlmav lahendus, mida vajate veebipoe tegemiseks. See ei ole see, mille poole ettevõte läheks, kui nad vajaksid ainult informatiivset ettevõtte veebisaiti, nähes, kuidas kogu veebisaidi koostaja on loodud teile e-poe poodide ehitamiseks.

Shopify on kindlasti üks populaarsemaid viise oma veebipoe käivitamiseks ning suur osa sellest on seotud selle ulatusliku rakenduste poe, suurepäraste teemade ja ehitaja lihtsusega. Kliendibaasil on ka suurepäraseid hinnakujundusvõimalusi.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Shopify hinnakujundus on e-kaubanduse platvormide hulgas konkurentsivõimeline. Sellel pole ainult veebisaitide plaane, kuid see pakub odavat võimalust lihtsa veebipoe lisamiseks olemasolevale veebisaidile. Shopify pakub tasuta prooviversiooni koos kõigi plaanide hostimisega.

 • Shopify Lite – 9 dollarit kuus
 • Põhiline Shopify – 29 dollarit kuus
 • Shopify – 79 dollarit kuus
 • Advanced Shopify – 299 dollarit kuus
 • Shopify Plus – Alustades 2000 dollarist kuus

Plussid ��

 • See on täielik veebipoe ehitaja, millel on piiramatu hulk tooteid, ilma tehingutasudeta ja palju muud.
 • Shopify integreerub mitme sotsiaalse võrgustikuga, sealhulgas otsese Facebooki reklaamide valikuga.
 • Hinnakujundus on teiste kaupluseehitajatega võrreldes mõistlik.
 • Teemasid on palju, ilusaid ja mobiilselt reageerivaid.
 • Blogipostitusi ja veebisaidi lehti saate teha ka väljaspool veebipoodi.
 • Saate juurdepääsu suurele rakenduste kauplusele.
 • Klienditugi – nii ressursid kui ka spetsiaalne tugi – on ühed parimad ettevõttes.

Miinused ��

 • Shopify ei ole loodud tavaliste ettevõtete veebisaitide jaoks.
 • Hinnakujundus tõuseb teie uuendamisel kiiresti.
 • Kolmanda osapoole makseväravaid toetatakse, kuid vajalik on tehingutasu.
 • Vajadusel peate leidma arendaja, kes on tuttav ainulaadse Shopify kodeerimiskeelega.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Shopify on kiire veebisaidi looja neile, kes vajavad veebipoodi. Tarbijad on hakanud ostma suurema tõenäosusega mobiilseadmete kaudu, nii et on tore, et Shopify omab suurt mobiili tundlike teemade kogu. Kõiki e-poe üksusi laiendatakse ja kuvatakse, nii et kliendid saaksid hõlpsalt sisseoste teha – näiteks suuremate nuppude ja hõlpsamini juurdepääsetavate tootefotode abil. Samuti võite eeldada, et kõik rakendused töötavad hästi ka mobiilisaitidel. Jäta Shopify vahele, kui sind huvitab rohkem tavaline ettevõtte veebisait, mitte mobiilne veebipood.

4. WordPress (Elementoriga sidumisel)

Elementor - parim mobiilide veebisaitide looja DIY-le

Seal on palju WordPressi saidiehitajaid, kuid meie lemmik peaks olema Elementor. See pakub tasuta versiooni, integreerub hästi WordPressiga ja pakub puhast pukseerimisredaktorit. Elementori mõte on muuta arendus professionaalidele kiiremaks ja lihtsamaks.

See sisaldab mõnda suurepärast tööriista plii genereerimiseks ja konversioonide jaoks, koos moodulite ja seadetega mis tahes tüüpi veebisaidi loomiseks. Tore on ka see, et Elementor töötab kõigi WordPressi teemadega.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Tasuta allalaadimine pakub selliseid funktsioone nagu pukseerimisfunktsioon ja 30 peamist vidinat. See on võimas, kuid miski muu nõuab tasulist plaani:

 • Isiklik – 49 dollarit aastas
 • Pluss – 99 dollarit aastas
 • Ekspert – 199 dollarit aastas

WordPress on tasuta, kuid te ei saa unustada näiteks hostimise ja teemade kulusid. Näiteks, Bluehost’i hostimine algab 2,95 dollarist kuus – ja saate tasuta domeeninime. Mõned teemad on tasuta, kuid võite kulutada 50–150 dollarit premium-WordPressi teema jaoks.

Plussid ��

 • Teil on oma veebisaidi üle rohkem kontrolli, kuna see töötab WordPressis.
 • Elementori tasuta pistikprogrammil on 30 moodulit, mis on tavaliselt keskmise ettevõtte jaoks enam kui piisav.
 • Pukseerimisredaktor on üks paremaid, mida ma näinud olen.
 • Mõned plaanid hõlmavad hüpikaknaid ja WooCommerce saidi ehitajaid.
 • Saate juurdepääsu veelgi rohkematele vidinatele ja Pro-mallidele.
 • Veebipoode saate kujundada enam kui 15 kaupluse vidina abil.

Miinused ��

 • Vaja on rohkem saidi hooldust, kuna selliseid elemente nagu hostimine ja turvalisus ei hallata teie eest.
 • Kõrgemad plaanid võivad olla eelarves olevatele ettevõtetele / eraisikutele pisut kallid.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Kõigile kogenud WordPressi kujundajatele peaks mobiilisõbralike veebisaitide tegemiseks meeldima Elementori liides. Tavaliselt soovitaksin seda kõigile, kes soovivad oma veebisaitide üle rohkem kontrollida ja kellele ei meeldi tavalise saidiehitaja jäikus. Kui vajate reageerimisvõimelise veebisaidi loomiseks kiireimat ja lihtsamat varianti, otsige mujalt. Kuid mõned WordPressi teemad töötavad mobiilseadmetes suurepäraselt. Enne ostmist veenduge, et katsetaksite kõike oma telefonis ja tahvelarvutis.

5. Weebly

Weebly

Weebly sarnaneb mõnevõrra Wixiga, välja arvatud asjaolu, et Weeblyl on madalamad hinnad ja vähem funktsioone. Sellegipoolest võib mõnele ettevõttele ja arendajale meeldida 5-dollarise veebisaidi idee kuus – isegi kui sellel on Weebly reklaamid.

Veebisaidi teemad on lihtsad ja teatud tööstusharudele ainulaadsed, kuid ärge oodake midagi liiga keerulist või võimsat. Weebly pakub pukseerimisfunktsiooni ja selle teemad töötavad kenasti ka mobiilseadmetes.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Weeblyl pole tasuta prooviversiooni, kuna tasuta plaan pakub veebisaidi koostajale korraliku ülevaate. Kavad hõlmavad järgmist:

 • Vaba kava – 0 dollarit
 • Ühendage – 5 dollarit kuus
 • Pro – 12 dollarit kuus
 • Pro veebipood (e-kaubanduse tugi) – 12 dollarit kuus
 • Äri (e-kaubanduse tugi) – 25 dollarit kuus
 • Business Plus (e-kaubanduse tugi) – 38 dollarit kuus

Plussid ��

 • Weebly on nendest parimatest veebisaitide loomise tööriistadest kõige odavam, isegi kui otsite e-poe plaani.
 • Võite kasutada igavesti tasuta veebisaiti, kui soovite oma veebisaidil reklaame esitada.
 • Kõik funktsioonid on lisatud kuutasuga. Alates veebimajutusest kuni teemadeni on veebisaidi loomine kiire.
 • Weebly pakub kvaliteetseid parda- ja haridusressursse. Ka klienditugi on korralik.
 • Sisseehitatud funktsioonid on toredad, kuid saate oma funktsionaalsust alati rakenduste poe abil laiendada.

Miinused ��

 • Mõnedes plaanides on kolmanda osapoole makseteenuse pakkujate kasutamise eest tasutud tehingutasud.
 • Weebly teemade kujundus on lihtsustatud, muutes need kasvavate ettevõtete jaoks vähem sobivaks.
 • E-kaubanduse funktsioonid on piiratud, kuni jõuate Business Plussi plaani.
 • Lehtede ja postituste korraldamine pole nii intuitiivne kui peaks.
 • Vajadusel võib teil olla keeruline liikuda mõne muu veebisaidi ehitaja juurde.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Weebly on harrastajatele, õpetajatele ja ajakirjanikele, kes ei soovi puhta, moodsa ja mobiilisõbraliku saidi eest raha maksta, palju mõistust. Weebly pakub ka häid pakkumisi väikeettevõtete ja e-kaubanduse plaanide jaoks, mis kõik pakuvad kauneid mobiilteemasid ja mõnda rakendust, mis aitavad teid.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo on vähemtuntud saidiehitaja, kes kasutab tehisintellekti kogu tootmisprotsessi kiirendamiseks. Platvormil on kolm eraldi toodet, mis integreeruvad üksteisega: veebisaidi koostaja, veebipoe looja ja domeeni isikupärastamise tööriist.

Jimdo veebisaidil on üsna palju inspiratsiooni, nii et teile antakse juhend, kuidas selle tehisintellekti abil huvitavaid kujundusi teha. Näib, et lähtepunktiks on lihtne paljaste luudega mall, nii et need võivad mõne ettevõtte puhul hästi töötada.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Jimdol on nii äri- kui ka e-kaubanduse plaanid. Pakutakse tasuta paketti, seega pole prooviversiooni vaja. Neil on neli äriplaani:

 • Mängi – 0 dollarit
 • Alusta – 9 dollarit kuus
 • Kasvavad – 15 dollarit kuus
 • Piiramatu – 39 dollarit kuus

Siin on Jimdo veebipoe plaanid:

 • Põhiline – 15 dollarit kuus
 • Äri – 19 dollarit kuus
 • Vip – 39 dollarit kuus

Plussid ��

 • Pakutakse tasuta kava.
 • Kõik plaanid on taskukohased ja te ei pea kunagi muretsema, et teie veebisaidil on reklaame.
 • Navigeerimismenüüd genereeritakse teile automaatselt.
 • Saate väikeettevõtetele palju põhielemente, näiteks sotsiaalseid nuppe, kaarte ja kontaktteavet.
 • Jimdo võimaldab juurdepääsu suurele fotopiltide kollektsioonile.
 • Kõik plaanid sisaldavad majutust.

Miinused ��

 • Mallid on piiratud ja mitte nii kaasaegsed, kui võiks soovida.
 • Pisut keeruline on aru saada, kuidas AI arengus abistab.
 • Esitatakse erinevad hinnakujundused olenevalt sellest, kus te müügiprotsessis viibite (AKA võtab ühelt ja teiselt kliendilt sama asja eest rohkem tasu).

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Jimdo teeb trikke väikeettevõtete jaoks, kuna lohistamisel on mobiilsel ehitajal olemas kõik vajalik – näiteks vormid ja kaardid. Funktsioonide komplekt on natuke piiratud, kuid see võib olla eelis neile, kes ei vaja midagi hullu. Kui soovite parimat mobiilile reageerivat teemat, jätke Jimdo vahele. Kui teile meeldivad madalad hinnad ja korralikud mobiilidisainid, kaaluge seda.

7. Duda

Duda

Duda on uhke ühe meeskonna parimate koostöösüsteemide üle, millega minna koos oma uimastamisega veebisaidi koostajaga. See on loodud agentuuridele, kirjastajatele ja hostiettevõtetele, nähes, kuidas pääsete juurde skaleeritavale ja taskukohasele platvormile.

Duda juures on huvitav see, et saate maksta iga veebisaidi eest või kasutada rohkem meeskonnapõhist plaani ja saada oma paketiga mitu veebisaiti. Samuti saate Amazon Web Services’i hostimise abil uskumatu kiiruse.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid ��

Pakutakse 30-päevast tasuta prooviperioodi ja saate ka iga-aastaste maksetega kokku hoida. Põhiplaan on iga veebisaidi eraldi ostmise võimalus.

 • Põhiline – 14 dollarit kuus
 • Meeskond – 22 dollarit kuus
 • Agentuur – 74 dollarit kuus

Kohandatud plaanid on saadaval ka siis, kui räägite Duda müügimeeskonnaga.

Plussid ��

 • Meeskonna ja agentuuri plaanid sisaldavad koostöövahendeid ja funktsioone kliendihalduseks.
 • Veebisaidi kommunikatsioonivahendid on ainulaadsed selle poolest, et saate saata erisõnumeid olenevalt teie saidi külastajate asukohast.
 • Kui midagi valesti läheb, saate oma veebisaidi varundada ja taastada.
 • Mitmekeelse veebisaidi loomine on Dudaga palju lihtsam kui teiste ehitajatega.
 • Madalamad määrad on taskukohased, eriti kuna saate osta üksikuid veebisaite hinnaga 14 dollarit kuus.

Miinused ��

 • Agentuuri plaanil on suur hinnahüpe ja see on ainus pakett, mis võimaldab mitut veebisaiti.
 • Dudal pole rakenduste poodi, nii et te ei saa oma saidi laiendamiseks mingeid integratsioone.
 • E-kaubanduse tugi on olemas, kuid mõnel kaval on toote maksimumid.

Kas see on teie jaoks parim mobiilse veebisaidi koostaja? ��

Agentuurid peaksid absoluutselt mõtlema Dudale kui taskukohase ja kiire mobiilse veebisaidi loojale. Mõnes plaanis on hämmastavad koostöö- ja kliendihaldusriistad – paljudele neist saab juurdepääsu ka mobiilseadmetes, et kujundada oma veebisait liikvel olles.

Kuidas kitsendada populaarseimate veebisaitide loojaid?

Mobiilsete veebisaitide ehitajaid on tänapäeval kõikjal. Lihtne otsing Google’i kaudu pakub tuhandeid korralikke tulemusi koos reklaamidega turul kõige kuumematele uute veebisaitide koostajatele. Algajal poleks selles loendis olevate võimaluste valimisega ja veebisaidi loomisel heade probleemidega palju probleeme. Kuid kogenum arendaja peaks olema ettevaatlikum, kuna võite mallidele tõesti mitte meeldida või ei usu, et mobiilne reageerimine on nii suur.

Siin on mõned soovitused, mis teid juhendavad:

 • Mõelge Ruuturuum kui soovite uskumatut mobiilset ja standardset disaini.
 • Mõelge Wixile kui soovite parimat mobiilse lohistamise ehitajat ja odavaid plaane.
 • Kaaluge Shopify-d kui teete veebipoodi ja soovite müüa neile, kes ostavad mobiilseadmete kaudu.
 • Mõelge WordPressile koos Elementoriga kui soovite klanitud ehitajat, siis naudite WordPressi ja selle paljusid mobiilteemasid.
 • Mõelge Weeblyle kui teil on eelarve.
 • Mõelge Jimdo kui soovite luua kiiresti reageerivaid ettevõtte saite.
 • Mõelge Duda kui vajate taskukohaseid agentuuriplaane koos mobiilse disaini ja koostöövahenditega.

Loodetavasti võimaldab see loetelu ja kokkuvõte piirata otsingut parima mobiilse veebisaidi koostaja jaoks. Sageli näib, et nad on kõik ühesugused, kuid uurimistöö tasub end ära, nii et te ei kahetse oma valikut tulevikus! Sellegipoolest andke kommentaarides teada, kui teil on küsimusi parimate mobiilse veebisaidi koostajate kohta.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector