6-etapiline protsess WordPressi saidi kiireks ülalt alla loomiseks (ja viisil, mida teie klient armastab)

6-etapiline protsess WordPressi saidi kiireks ülalt alla loomiseks (ja viisil, mida teie klient armastab)

6-etapiline protsess WordPressi saidi kiireks ülalt alla loomiseks (ja viisil, mida teie klient armastab)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Mõned disainerid vihkavad WordPressi tõeliselt.


Nad ütlevad, et WordPress piirab nende loovust.

Nad ütlevad, et seda pole tegelikult nii lihtne kasutada ja et kliendid kipuvad sellega suhtlemisel olema väga segaduses.

Nende sõnul on tänapäevast kujundust kasutatavaks kujunduseks teisendada keeruline.

Ja siin on kicker, neil on õigus.

Vähemalt osaliselt.

Kuueetapiline projekteerimisprotsess

WordPress pole veebiarendusplatvormina täiuslik, eriti klientidega töötades. Sellepärast peame teatud lähenemisviisi kohandama, kui tahame neid õnnelikuks teha (loe: nii nad maksavad meile).

On mitmeid elemente ja protsesse, mis muudavad mõne WordPressi ehituse teistest paremaks, lihtsamaks ja tõhusamaks.

Kuid naljakas on see, et nagu selgub, pole suure WordPressi saidi kokkupanek tegelikult nii keeruline, kui olete ühte tööprotsessidest tundnud ja neist aru saanud.

See, mida ma teile täna näidata tahan, on täpselt üks neist protsessidest – lähenemisviis, mida saate kasutada suurepärase WordPress-saidi ülevalt alla ehitamiseks ja viisil, mis teie klientidele meeldib.

Alustame! Ja vabandust, kuid pole muud võimalust seda öelda:

1. samm: varastage!

Jep, varastage. Nagu võta asju.

Kui ma kraami all mõtlen ideed.

Märge. Ärge kunagi varastage kellegi töö tulemusi; sealhulgas kood, graafika, brändi identiteet, nimed, muu selline.

Jällegi puudutab see ainult ideede varastamist. Ja ehkki võite ka selline olla "Ma ei tea" Selle kohta lubage mul öelda, et ideede varastamine on kõige tavalisem kujunduspraktika.

Siin on Jim Jarmuschi tsitaat:

"Miski pole originaalne. Varastage ükskõik kust, mis inspireerib või õhutab teie kujutlusvõimet. […] Valige ainult varastatud asjad, mis räägivad otse teie hingele. Kui teete seda, on teie töö (ja vargus) autentne. Autentsus on hindamatu; originaalsus on olematu."

Fakt on see, et ideel pole iseenesest mingit väärtust. Tähtis on hukkamine. Võite hõlpsalt lasta 10 inimesel sama ideega algust teha ja lõpptulemus on 10 erinevat tulemust.

Ärge kartke ideid varastada. Kui näete midagi, mis teiega resoneerib, varastage see ja tehke sellega ära.

2. samm. Esmalt pange alused

See on midagi, mida õppisin mitu aastat tagasi veebidisaini agentuuri juhtides: Kliente ei huvita, kui ilus on nende sait, nad hoolivad ainult sellest, milliseid tulemusi see toob.

Nii et 2. samm veenduge alati, et mõistate, mida klient soovib oma saidiga saavutada.

(Või mida soovite selle saidiga saavutada, kui ehitate seda ise. Nõuanne kehtib sama palju, kui olete oma klient.)

Kui olete teada, mida soovite saavutada (mis peaks muide olema ainult üks peamine asi, mitte 5-10 erinevat asja), võite jätkata kogu saidi ehitamist selle ümber.

Mõned veebisaitide populaarsemate eesmärkide hulka kuuluvad näiteks müügivihjete loomine, toote müük, bränditeadlikkuse parandamine jne.

3. samm: hankige õige tööriistakomplekt

Arvan, et te pole siin ilmselgelt, nii et jätame põhilised tööriistad sellest jutust välja (nt Dropbox, Google Drive, Photoshop jms).

Selle asemel tahan näidata teile teistsugust komplekti – tööriistu, mis pole veel nii tuntud, kuid mis annavad siiski palju aega (!) Ja muudavad iga WordPressi kujundaja elu lihtsamaks.

Viimase paari aasta jooksul oleme küündinud WordPressi maastikku lai ja sügav. Selle tulemuseks on postituste kogum, mis paljastab mõned kõige kasulikumad tööriistad, mida WordPressi inimene saab kasutada. Neist pealik:

 • Suurepärased produktiivsuse tööriistad WordPressi kasutajatele
 • Parim ajajälgija tarkvara võrreldes
 • 2020. aasta parimad WordPressi arendusriistad
 • Parimad e-posti turundustööriistad võrreldes
 • Parimad kohalikud WordPressi arendusriistad
 • Parimad veebisaidi ekraanipildi tööriistad
 • Tasuta pildid ajaveebide jaoks – kust neid saada

4. samm: kujundada või muuta – see on küsimus

WordPressi saidi ehitamiseks on põhimõtteliselt kaks peamist viisi: võite võtta valmis teema ja seda siin ja seal muuta (saate muuta ka PSD-faile – enamik teemasid on nendega kaasas) või saate luua tegeliku struktuuri maast üles.

Arutelu lühikeseks lükamiseks oleme endise fännid. Kui võtate olemasoleva teema või teemaraami, siis saate palju funktsioone karbist välja. Ja seda funktsionaalsust on teised inimesed testinud ja tõestanud, et see töötab korralikult.

Peale selle saate sageli tuge ja isegi kui tuge pole, saate vähemalt mingisuguse kogukonna foorumi. Teisisõnu, raskuste korral on alati keegi, kellelt saate abi küsida. Mitte olukord, kus oma kujundust nullist üles ehitatakse.

Peamine teemapood, mida me usaldame – see on sellepärast, et me käitame seda – on TeemaIsle. Kui soovite, et teil oleks rohkem võimalusi, lahedad, ei mingeid raskeid tundeid … siin on ressurss, mis vaatleb WordPressi teeturgu ja analüüsib 110 teemapoodi.

5. samm: hankige sellele mõned ilmseid pistikprogramme

Selle juhendi peamine eesmärk on: hankige sait, mis on üles ehitatud kiiresti ja viisil, et kliendid oleksid sellesse täielikult armunud.

Nii et pistikprogrammid, mida me vajame, peavad meid selle eesmärgi poole liikuma.

Taaskord salvestan teile kõik ilmsed pistikprogrammid, millest juba teate, nagu WordPress SEO, Kontaktvorm 7 või Akismet (täielik loetelu leiate siit). Selle asemel keskenduge vähem ilmsetele, kuid siiski oma klientide jaoks üliolulistele.

 • Täpsemad kohandatud väljad – pistikprogramm võimaldab teil kasutajaliidest veelgi kohandada ja pakkuda oma klientidele täiendavat tüüpi sisu ja muid elemente, mida nad saavad oma postitustes kasutada (aga mitte ühe klõpsuga imeplugin; see nõuab siiski tööd).
 • Vanad postitused taaselustada – nendel päevadel pole kellelgi aega iga päev oma sotsiaalmeedias postitusi käsitsi jagada. See pistikprogramm teeb seda teie või teie klientide jaoks, et nad saaksid oma igapäevastest ülesannetest veel ühe asja maha kraapida.
 • Parem klõpsake piiksumiseks – väga kena välimusega tweebleplokk. Me kasutame neid palju selles ajaveebis – olete neid kindlasti näinud.
 • Optimole – see on meie uusim projekt – pildi optimeerimise pistikprogramm, mis töötab autopiloodil. Lihtsalt installige see, aktiveerige ja teie pildid võtavad teie serveris kuni 80% vähem ruumi (näevad endiselt sama head).

6. samm: abi sisu loomisel

Kui loote oma saidi, on see samm üsna ilmne. Teisest küljest, kui see on mõne kliendi sait, peaksite siiski sisse astuma ja pakkuma oma abi algse sisu loomisel ja võib-olla isegi mõne selle ümber käimasoleva kokkuleppe korraldamisel.

Disainerite seas on tavaline viga jätta klient maha pärast seda, kui ta teile saidi eest maksab. Ja sellel on teie tulevastele tuludele tohutu mõju.

Halvimal juhul, kui klient ei saa oma saidiga hakkama, kuna ta ei suutnud välja mõelda, millest kirjutada ja kuidas seda avaldada, siis on nad kindel, et kui te enam teie teenuste jaoks tagasi ei tule.

Kuid kui klient õitseb, hakkavad nad suure tõenäosusega tegelema teiste projektidega. Ja kuna teie olite inimene, kes koostas esialgse ja aitas sisuga, siis kes arvate, et nad jõuavad selleni?

Teie kord tegutseda!

Kõigist ülalkirjeldatud sammudest tahaksin öelda, et viimane mõjutab teie kliendi õnnetaset pikas perspektiivis kõige rohkem.

Ma mõtlen, et isegi kui sa ajad selle saidi segadusse, kuid hoiad ühendust ja teed kõik endast oleneva, et selle parandamine, näpunäidete, nõuannete andmine ja nii edasi, siis tõenäoliselt tuleb klient ikkagi tagasi. Põhjus on see, et neil on nüüd teiega side, mida on rõhutatud suure usalduse ja mõistmisega.

Ütle siis, mille kallal sa praegu töötad? Kõik, mida saame teile aidata?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector