5 parimat veebisaidi ekraanipildi tööriista (testitud ja kinnitatud)

Parimad veebisaidi ekraanipildi tööriistad


"Parimad veebisaidi ekraanipiltide tööriistad? Kellel neid vaja on?!" – te küsite. Noh, võib-olla olete tech-ajaveebitoimetaja, redigeerides meeletult selle või teise kohta artikleid ja lisades iga natukese aja tagant täiuslikke ekraanipilte. Võib-olla olete arendaja, kes soovib kiiresti genereerida kõrge eraldusvõimega ekraanipilte visuaalseks testimiseks või mallide eelvaateks. Võib-olla juhite agentuuri ja vajate demoside ja portfellide jaoks täielikke veebisaidi ekraanipilte.

Igal juhul on ekraanipilte vaja paljudel ametialadel, seega on oluline teada parimate veebisaidi ekraanipiltide tööriistade kohta ja kuidas neid kasutada.

Pärast põhjalikku testimist oleme otsustanud viie parima veebisaidi ekraanipilt-tööriista turule.

Mõnel on Google Chrome’i laienditega lihtsad kasutajaliidesed, teised on mõeldud rohkem arendajatele.

Lisaks otsustasime mõne tasuta, ja lisaks mõne esmaklassilise valiku üle.

Jätkake lugemist, et näha, millised on teie jaoks parimad!

1. URL2PNG

URL2PNG uhkeldab lihtsasse ja võimsatesse ekraanikuvasid käsitlevate tööriistade segu ühte kenasse paketti. See suudab jäädvustada mis tahes veebisaidi ekraanipilte otse teie rakendusest.

URL2PNG - parimad veebisaidi ekraanipiltide tööriistad

Need on täielikud veebilehe ekraanipildid, millel on mitu API-võtit, sõltuvalt sellest, millist keelt vajate. Proovisõidul URL2PNG veebisaidil on tore näha, kuidas teie veebisaidid välja tulevad, kuid tõeline jõud tuleb mängu siis, kui sisenete graafiku, veebifondi ja video ekraanipiltide tööriistadega täidetud armatuurlauale..

koodinäidised

Kui palju see maksab?

URL2PNG-l pole tasuta kontot, kuid plaanid on (omamoodi) mõistliku hinnaga ja põhinevad sellel, mitu ekraanipilti te plaanite genereerida. Ettevõtlusplaan on ette nähtud ettevõtetele, kus töötab palju töötajaid, kes vajavad lisatasu ja ei mõtleks mõnele allahindlusele. Selle jaoks peate hinna arvutamiseks võtma ühendust URL2PNG-ga.

Mis puutub tavapärastesse plaanidesse, siis on teil järgmine:

 • Bootstrapped – 29 dollarit kuus 5000 ekraanipildi, 10 pühendunud töötaja, SSL Endpoint, Fastly CDN ja e-posti toe eest. Täiendavad ekraanipildid on 0,006 dollarit.
 • Veojõud – 99 dollarit kuus 20 000 ekraanipildi, 15 pühendunud töötaja, SSL Endpoint, Fastly CDN ja e-posti toe eest. Täiendavad ekraanipildid on 0,005 dollarit.
 • Killinit – 199 dollarit kuus 50 000 ekraanipildi, 35 pühendunud töötaja, SSL Endpoint, Fastly CDN, prioriteetse tugiteenuse ja kohandamisteenuste eest. Täiendavad ekraanipildid on 0,004 dollarit.

Miks on see üks parimaid veebisaidi ekraanipiltide tööriistu?

 • Võite oma CSS-i sisestada mis tahes lehele.
 • Jäädvustage ükskõik millise lehe täiskõrgus ja kaaluge pisipildi või 1: 1 eraldusvõimega pildi haaramist.
 • Suure täpsusega renderdamine on ette nähtud näiteks videote, veebifondide ja muu jaoks.
 • Seda tööriista kasutavad suured nimed nagu Google, Jawbone, BuzzFeed ja GitHub.

Negatiivsed küljed

Ehkki saate oma rakendusest või veebisaidilt kiiresti kauneid ekraanipilte toota, ärge oodake sinna sisseehitatud annotatsioonivahendeid. Samuti ei pakuta põhilisi ekraanikuvasuvandusi, näiteks Google Chrome’i laiendusi.

Ja muidugi on elevant toas vabakava puudumine. Kui teete ekraanipilte ainult aeg-ajalt, tundub 29 dollarit liiga palju.

2. Veebipilt

Browshot on muljetavaldav alternatiiv URL2PNG-le tasuta astmega ja potentsiaalselt paremate hindadega sõltuvalt sellest, kui palju ekraanipilte te plaanite võtta.

Veebipilt

Armatuurlaud on üks puhtamaid, mida saate ekraanipiltide tegemiseks leida, eriti kui kasutate API-d või kui soovite URL-ide loendist saada hulgipilte ekraanipilte..

URL-i ekraanipilt

Kui palju see maksab?

Browshoti tugev eelis on Tasuta hinnakujunduskava. Saate kuus ainult 100 ekraanipilti, kuid see on suurepärane võimalus funktsioonide testimiseks. Samuti vajavad mõned väiksemad ettevõtted või arendajad ainult seda palju.

Lisatasu plaan pakub paremat ekraani eraldusvõimet, mobiilset tuge, üheaegseid ekraanipilte, serveri API-sid rohkemate riikide jaoks ja ühe krediidi suurust ekraanipiltide hinnakujunduskava jaoks. Pakutakse hulgi allahindlusi, kuid hinnad algavad 10 krediidi eest 1 dollarist. Hulgihindade toimimise näitena müüb Browshot 60 krediiti 2 dollari eest.

Miks on see üks parimaid veebisaidi ekraanipiltide tööriistu?

 • Browshotil on korralik hinnastruktuur koos tasuta kava ja krediidisüsteemiga, kus maksate ainult selle eest, mida kasutate.
 • Toetatud on üle 30 brauseri, sealhulgas mobiilseadmete jaoks.
 • Browshot majutab pilte ja laadib need otse üles ka S3-sse.
 • Ekraanipiltide tegemiseks on saadaval kolm võimalust: juhtpaneeli URL-i otsingu kasutamine, API-liidese kasutamine ja brausipildi küsimine teie jaoks koodiks.
 • Privaatsed brauserid luuakse suuremahulistele klientidele.
 • Genereerige reaalajas hulgi ekraanipilte, luues ka pisipildid.

Negatiivsed küljed

Sarnaselt URL2PNG-ga pole märkused ja brauseri kiirete laienduste ekraanipildid saadaval. Samuti võivad ekraanipildid muutuda väga kalliks, kuna paika pandud kuuplaane pole.

3. Fireshot

Fireshoti ekraanipüüdmislahendus pakub mitmeid brauserilaiendeid, sealhulgas nende jaoks Chrome ja Firefox.  See teeb tavakasutaja jaoks mõne sekundi jooksul palju hõlpsamaks installimise ja kogu lehe veebisaidi ekraanipiltidega alustamise. Mitte ainult seda, kuid te ei pea Lite-laienduse versiooni eest midagi maksma.

Selle näite jaoks kasutan Chrome’i laiendit, mis kuvatakse brauseri paremas ülanurgas. Laiendusnupul klõpsamisel kuvatakse mõned võimalused kogu lehe, veebisaidi nähtava osa ja konkreetse valiku hõivamiseks. Klaviatuuriga ekraanipildi jäädvustamiseks on ka mõned kiirklahvid.

fireshot

Pärast ekraanipilti on Fireshot Lite’il mitu jagamise ja salvestamise võimalust, näiteks salvestamine arvutisse või e-kirja saatmine.

salvesta ekraanipilt

Fireshot Pro avab muid funktsioone, näiteks märkusi, üleslaadimisi ja OneNote’i integreerimist.

fireshot pro

Kui palju see maksab?

Fireshoti brauseri laiendused on tasuta, kuid saate minna üle Fireshot Pro versioonile ühekordse tasu eest 39,95 dollarit.

Miks on see üks parimaid veebisaidi ekraanipiltide tööriistu?

 • Fireshot pakub võimsaid ja tasuta brauserilaiendeid, mis haaravad sekundite jooksul täis veebilehti.
 • Tasuta versioonis olevad jagamisriistad sobivad suurepäraselt näiteks printimiseks, meilide saatmiseks ja PDF-vormingus salvestamiseks.
 • Lisatasu versioon on äärmiselt taskukohane.
 • Fireshot Pro võimaldab teil üles laadida kohtadesse nagu sotsiaalmeedia, OneNote, Flickr ja Picasa.
 • Fireshot Pro-l on ka suurepärane brauserisisene redaktor märkuste lisamiseks.

Negatiivsed küljed

Fireshot ei võimalda juurdepääsu API-le, jättes arendajatele võimaluse rakendustega integreeruda.

4. Screenshots.cloud

Screenshots.cloud müüb ekraanipilte teenusena, kasutades reaalajas ekraanipiltide sekunditega püüdmiseks CDN-toega API-t.

Screenshots.cloud

Teenuse test on saadaval veebisaidil Screenshots.cloud koos teabega selle kohta, kuidas arendajad saavad automaatselt toodete ekraanipilte teha, ilma et nende nimel oleks palju tööd tehtud.

API

Kui palju see maksab?

Screenshots.cloudi testimiseks on saadaval 7-päevane tasuta prooviversioon. Pärast prooviversiooni valite kolme peamise hinnakujunduskava vahel või võite minna edasi kohandatud ettevõtte plaaniga.

Siin on standardsed plaanid:

 • Indie – 29 dollarit kuus 8500 ekraanipildi kohta kuus, täielik klienditugi, Google Cloud CDN-i kohaletoimetamine ja võrkkesta ekraanipildid. Iga täiendava ekraanipildi eest võetakse teilt 0,005 dollarit.
 • Pro – 99 000 dollarit 50 000 ekraanipildi kohta kuus ja kõik eelmisest kavast. Iga täiendava ekraanipildi eest võetakse teilt 0,004 dollarit.
 • Äri – 199 dollarit kuus 150 000 ekraanipildi kohta ja kõik eelmisest kavast. Iga täiendava ekraanipildi eest võetakse teilt 0,003 dollarit.

Miks on see üks parimaid veebisaidi ekraanipiltide tööriistu?

 • Screenshots.cloud pakub API-d kõigi kaasaegsete brauserite jaoks.
 • API toetab ettevõtte tasemel toiminguid, kui peate lühikese aja jooksul jäädvustama miljoneid ekraanipilte.
 • Teenusel on Slack-integratsioon ekraanipiltide otse teie Slack-tööruumi saatmiseks.
 • Screenshots.cloud töötab Google’i ülemaailmsel CDN-il kiireima toimivuse tagamiseks.

Negatiivsed küljed

Screenshots.cloud pakub vähem juurdepääsetavust, sarnaselt enamiku ekraanipilte teenustega, millel on API. See on loodud kiire tulekahjuga hulgi ekraanipiltide jaoks arendusseadetes, mitte üksikute märkustega ekraanipiltidena.

Vaba plaani pole.

5. 1Klõpsake ekraanipilti

1Clicki ekraanipilt on turul kõige taskukohasem valik, kuna see pakub avatud lähtekoodiga tööriista veebisaidi ekraanipiltide hõivamiseks ilma hinnasildita.

1klõpsake

1Click Screenshot on saadaval Chrome’i laiendina koos märkuste ja isegi mõne käepärase funktsiooniga veebikaamera ja piirkonna hõivamiseks.

märkused

Kui palju see maksab?

1Klikiibi ekraanipildi eest ei pea te midagi maksma.

Miks on see üks parimaid veebisaidi ekraanipiltide tööriistu?

 • See on Chrome’i brauserisse täiesti tasuta ja hõlpsasti paigaldatav.
 • 1Klikiumi ekraanipilt katab sekundite jooksul veebisaidi täielikud ekraanipildid.
 • Kaasatud on palju märkuste funktsioone joonistamiseks, esiletõstmiseks, nooled, tekst ja palju muud.
 • Ekraanipilte saate salvestada PDF-failide, kohalike failide või lõikelauale.

Negatiivsed küljed

Te ei saa kasutada ühtegi API-d ja teha automaatselt oma projektide ekraanipilte. Samuti pole ekraanipildi tegemiseks ühtegi kiirklahvi. Lõpuks puuduvad jagamisriistad peale URL-i kopeerimiseks ja kleepimiseks.

Boonus: mida otsida veebisaidi ekraanipildi tööriistast

Teie nõuded veebisaidi ekraanipildi tööriistale erinevad sõltuvalt sellest, mille jaoks ekraanipilte kasutate ja kuidas soovite neid pildistada. Näiteks soovib minusugune kirjanik kiire tootmiseks brauseri kiiret ekraanipildi laiendit kiirklahvide ja annotatsioonitööriistadega.

Teisest küljest võiksite teha ekraanipilte autopiloodil / API-ga. Selle abil saaksite reaalajas teha täisekraanipilte igalt reaalajas veebisaidilt. See on arendaja jaoks kõige mõistlikum.

Igal parimal veebisaidi ekraanipildi tööriistal on erinevad omadused, kuid siin on mõned neist võimalustest, mida me üldiselt otsime.

 • ✅ Kiirklahvid, et saaksite ekraanipiltide tegemisel hiire asemel kasutada kiirklahve.
 • Web Täielik veebilehtede hõivamise funktsioon, nii et teie veebisaidid ei katkeks ekraani lõppedes.
 • ✅ Funktsioonid ekraanipiltide märkimiseks teksti, noolte, kastide, esiletõstude ja muu abil.
 • ✅ Võimalus kleepida URL-idesse ja potentsiaalselt luua ekraanipilte hulgi.
 • ✅ Võimalus kasutada kiirete ekraanipiltide jaoks API-d, mis põhinevad teie veebisaidil.
 • ✅ Kõigi peamiste brauserite ja seadmete tugi.
 • ✅ Võimalikud üleslaadimise või jagamise valikud. Näiteks võite mõnikord jagada sotsiaalmeedias või Amazon S3-ga.
 • ✅ Mitme ekraanipildi stiili, näiteks ekraanipõhise, täislehe ja pisipiltide kuvamise valikud.
 • ✅ Suure eraldusvõimega ekraanipildid.

Loendit võib jätkuda, kuid see on hea lähtepunkt, kui uurida veebisaidi parimaid ekraanipiltide tööriistu. Peamine eesmärk on saada võimalikult palju paindlikkust ja kiirust. Täislehe ekraanipiltide, märkuste ja tööriistadega, mida saab otse serveritele ja tegelikele inimestele jagada, olete õigel teel, et leida lahendus, mis teie töö jaoks kõige paremini sobib.

Milline veebisaidi parimatest ekraanipiltide tööriistadest sobib teile?

Enamiku neist ekraanipildi tööriistadest saab jagada arendajatele, kellel on massipiltide projektid või üksikute ekraanipiltide tööriistad märkuste tegemiseks.

Siin on mõned viimased mõtted, mis aitavad teil otsust teha:

 • Valige URL2PNG kui soovite kiiresti ekraanipilte teha URL-i toega ja API-ga.
 • Valige Veebipilt kui soovite teha hulgi-ekraanipilte URL-idega või API kaudu. Tore on ka tasuta hinnakujunduskava tõttu.
 • Valige Fireshot kui soovite teha märkustega ekraanipilte kõigis suuremates brauserites ja paremate jagamisriistadega.
 • Valige Screenshots.cloud kui soovite kiiret CDN-i ja taskukohaste hindadega suurt ekraanipilti.
 • Valige 1Klõpsake ekraanipilti kui soovite luua täieliku veebisaidi, märkustega ekraanipildid ilma raha maksmata.

Kui teil on nende veebisaidi parimate ekraanipiltide tööriistade kohta küsimusi, jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map