2020. aasta parimate WordPress Dev-Tools’i 14 parimat … mitte-klišeed ja mittemidagiütlev … Me panustame, et te pole neid varem näinud!

2020. aasta parimate WordPress Dev-Tools’i 14 parimat … mitte-klišeed ja mittemidagiütlev … Me panustame, et te pole neid varem näinud!

2020. aasta parimate WordPress Dev-Tools’i 14 parimat … mitte-klišeed ja mittemidagiütlev … Me panustame, et te pole neid varem näinud!
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Aasta algus on alati hea aeg tagasi vaadata kõikidele asjadele – headele ja halbadele -, mis juhtusid viimase 12 kuu jooksul. Kuid keskendugem täna lihtsalt heale. Seega, see 2020. aasta parimate WordPress dev-tööriistade loend!


Aasta on selles osas tõesti helde olnud ja oleme näinud WordPressi arendaja tööriistakasti lahedamaid täiendusi, kui võite pulka raputada … kui olete selline inimene, kes raputab dev-tööriistadega.

Sellegipoolest ei ole tegemist lihtsalt ühegi juhusliku nimekirjaga. Selle ilu kompileerimiseks käisin kontoris ringi ja palusin igal meeskonnakaaslasel jagada oma nimekirja jaoks 3-5 parimat mittemidagiütlevat tööriista. See on tõeline, poisid (!), Pärit inimestelt, kes loovad WordPressi teemasid elatiseks!

Vaadake nimekirja läbi:

parimad WordPress dev tööriistad

2020. aasta 14 parimat WordPressi dev-tööriista

1. Postiljon

getpostimees

# API # testimine # koostöö

See pole ainult üks parimaid WordPressi dev tööriistu 2020. aastal; see sobib suurepäraselt kõigile API arendajatele, kes otsivad oma API töövoo jaoks võimsat ja täieõiguslikku lahendust. Kui olete kunagi API arendamisega tegelenud, siis teate, et testimiskeskkondade seadistamine on tüütu ja igav protsess. Postimehega mitte.

Postimeest on äärmiselt lihtne kasutada, keskendudes suurepäraselt testimisele. Mitmeid testimiskeskkondi pole mitte ainult hõlpsasti seadistatav, vaid saate ka oma testjuhtumeid nende vahel jagada. See kiirendab API testimise olulist, kuid aeganõudvat praktikat.

Meie juhtiv arendaja Marius Cristea on suur fänn:

Postimees teeb kõik lihtsaks; saate hõlpsasti seadistada kohandatud töövooge marsruutidele helistamiseks, kasutades lihtsat liidest, salvestada taotlusi ja parameetreid ning jagada neid oma meeskonnakaaslastega.

Kogud on suurepärane viis oma API taotluste haldamiseks ja nende edaspidiseks kasutamiseks korrastamiseks. Seejärel saate seiregraafiku abil kogu perioodiliselt toimivuse ja reageerimise jaoks käivitada. Seireriist võimaldab teil valida ka keskkonna (d) ja testid läbi viia. Kui testid ebaõnnestuvad, käivitatakse teade paljude integreerimiste kohta; Slack, Microsoft Teams, GitHub, Dropbox ja nii edasi.

2. Sõbratööd

semu.töö

# DevOps # YAML # Pidev integratsioon

Kui otsite pideva integreerimise ja edastamise lihtsat lahendust, on parim koht alustamiseks Buddy Works. Kõigist saadaolevatest CI / CD tööriistadest on Buddyl parim kasutajaliides hõlpsaks ehitamiseks, testimiseks ja juurutamiseks.

Buddy Works integreerub GutHubi, Bitbucketi, GitLabi ja privaatsete hoidlatega, et pakkuda automaatset juurutamist FTP / SFTP ja pilveteenustesse nagu AWS, Google Cloud, Microsoft Azure ja Digital Ocean. See on dokkeripõhine, kuid toetab Kubernetesit otse kastist. Samuti toetab see mitut keelt: PHP, C ++, .NET, Node.js, Golang ja palju muud.

See kõlab kummaliselt, kuid hõlpsasti seadistatav ja UX-ist palju parem on Buddy Works aasta silmapaistvaim tööriist. See vähendab ka teie vajaminevaid tööriistu tugevate DevOps ja veebisaidi jälgimistoimingute abil. Tööriistade koormuse vähendamiseks saate kasutada isegi SSH-skripte. Samuti saate lühendatud värskendusaega nautida muudetud failide, mitte kogu hoidla asemel.

3. Uhkem

uhkem

# JavaScript # PHP # kodeerimine

Integreerimine ja juurutamine pole midagi ilma korralikult vormindatud koodita. Seetõttu on Prettier üks meie parimatest WordPressi dev tööriistadest 2020. aastal. Arve esitatakse arvatuna koodivorminguna, mis tagab teie projektidele puhtama stiili. See tagab ainult abinõu stiili, mis tagab abstraktse süntaksipuu funktsionaalsuse.

Nagu arvata võis, pakub Prettier tuge paljudes keeltes JavaScripti, CSSi ja JSONi. Saate integreerida ka ESLinti ja hulga redigeerijaid, nagu Visual Studio ja Vim. Ülekaalukalt on parim omadus rõhu vähendamine, mida see pakub; see eemaldab koodiarvustustest stiiliküsimused. Kui Prettier on installitud, on kasu ka sellest, et uustulnukaid kiirendatakse.

Stiilijuhendi leiate kõikjalt, kuid Prettieri pakutav automaatika on siin suur müügiargument. Nuppu klõpsamisel jookseb Prettier teie räpase koodi läbi ja teeb kõik selle vormindamise, mida te kartsite. Lõpuks on kõige olulisem teie koodi järjepidevus ja loetavus, jätke vahekaartide ja tühikute arutelud koomikute hooleks.

4. Visual Studio reaalajas jagamine

visuaalstuudio

# Koostöö # VSLiveShare # VSAppCenter

Ligi kaheteistkümne aasta pärast, Visual Studio on arendajate seas endiselt populaarne igast distsipliinist. Sel aastal on Microsoft muutnud selle üheks parimaks 2020. aasta WordPressi dev-tööriistaks koos reaalajas jagamise laiendiga VS Code ja VS 2017.

Reaalajas laiendus võimaldab teil oma projekti hetkega kolleegidega jagada, olenemata sellest, millises keeles te programmeerite või millises OS-is kasutate. See muudab redigeerimis- ja silumisprotsessi reaalajas koostööks ilma viivitusteta, mis on seotud repotegevuse ummistuse ja keskkonna seadistustega. Heli, serverite, terminalide ja diffide kaudu saate jagada peaaegu kõike, välja arvatud kohvi. Võite kogu konteksti oma meeskonnakaaslastega jagada. Kui teie keskkonnas on puudusi, siis näeb seda ka teie meeskonnakaaslane. Saate probleemidesse süveneda kiiremini ja sügavamalt kui kunagi varem.

See ühendab kõik koos heliriistadega, mis hõlbustavad rakendusesisest suhtlust, selle asemel, et sünkroonida erinevate tööriistadega. Teie meeskonnakaaslased näevad ka kõike, alates käskudest kuni andmebaasideni, ilma et peaksite oma sadamaid paljastama. See on jagatud juhtimisega koostöö tulevik, mis hõlbustab meeskondadel probleemide leidmist ja muudatuste rakendamist hetkel.

5. Draftium

draftium

# Prototüüpimine # Kujundus # Arendus # Turundus

OK, ma petan seda natuke, kuid see saab olema elupäästja. Kui teete regulaarselt klientidega koostööd, siis teate, kui raske võib olla veebisaidi visioonis kokku leppida. Tõenäoliselt teete koostööd ka disainerite ja turustajatega, et leida / välja töötada sisu, mis tõstaks esile teenuse. Kui kaua võtab teil prototüübi kokku panemine pärast kõigi sidusrühmade arvamuse avaldamist? Kui kaua võtab teil prototüübi täpsustamine aega, kuni kõik on nõus? Pikka aega?

Draftium on a "turbo prototüüpimise tööriist" mis vastab hõlpsasti 2020. aasta parimate WordPress dev-tööriistade kriteeriumidele. See aitab teil mõne minutiga veebisaidi struktuuri plokkide abil kokku panna. Tasulises plaanis on üle 300 tööstustele ja niššidele kohandatud malli, mida saab seejärel täiustada üle 200 ploki. Tehke reaalajas koostööd kinnitamisprotsessi kiirendamiseks ja e-kirjade ootamise lõpetamiseks, et projekti edasi suunata. Sellega on kaasas ka tasuta visuaale, näiteks ikoone ja pilte, mis aitavad teil saidi võimalikult ehtsaks muuta.

See on palju parem kui paberitükk, valge tahvel või KeyNote isegi. Kui alustate projekti ja kõik peavad seda nägema "nägemine" siis on see parim vahend alustamiseks.

6. Teleesitus

telepresence

# k8s # Kubernetes # CNCF

Telepresence on üks parimatest WordPress dev tööriistadest 2020. aastal, kuna see kiirendab jõhkra Kubernetes’i arendamise / silumise tsüklit, eemaldades võrrandist konteineri loomise ja juurutamise protsessi. Näete kõiki oma koodimuutusi kohe, kuna Telepresence muudab teie sülearvuti või töölaua puhverserverite kaudu osaks Kubernetes’i klastrist.

Kubernetesi klastrid integreerivad teie tööjaama kohaliku koodi tavalise puldina ja võimaldavad teil täielikku juurdepääsu elavale keskkonnale. See tähendab, et teie kohalikul protsessil on samasugune keskkond kui kaugklastril, jäädes samas teie kontrolli alla. Mitte ainult see, vaid ka kohalike ressursside koormamine on palju-palju väiksem. Lõpuks on see tööriistagnostika. Kaugteenuse testimiseks, silumiseks ja redigeerimiseks saate kasutada mis tahes kohapeal installitud tööriista.

Võib-olla imestasite Minikube’i üle. Telepresence töötab Minikube’iga hästi, pakkudes samal ajal kiiremaks arendamiseks suuremat funktsionaalsust. Kui soovite oma Kubernetesi klastrites reaalajas kodeerida ja redigeerida, on Telepresence kohustuslik tööriist.

7. Pakk

pakid

# JavaScript # kodeerimine # VueJS

Kui otsisime 2020. aasta parimaid WordPressi dev tööriistu, otsisime tööriistu, mis lubasid teie üldist kogemust paremaks muuta. Pakk on veebirakenduste komplekt, mis selle lubaduse täidab. Kui tööriist ütleb "pole vaja pistikprogramme", siis mõtleme kohe paremale kogemusele.

Kõige elementaarsemalt pakub see JavaScripti, CSS-i, HTML-i ja failivara täielikku tuge kohe, kui avate kasti. See on nii kiirem kui ka sõbralikum kui ükski teine ​​veebikomplekt. Kui soovite vältida vastikuid konfiguratsiooniseadeid, on Parcel teile tööriist.

Näete kohe kiiruse paranemist, kuna see kasutab paralleelse koodi kompileerimisel ära mitmetuumalise töötlemise eelised. Esialgsed ehitamised on koguni 50% kiiremad. Kui kasutate Parceli vahemäluga, näete uskumatult kiireid alustajaid. Nullkonfiguratsiooni lubadus on suur müügipunkt selliste võimalustega nagu koodi jagamine ja teisendused, mis on algusest peale saadaval. Raske tõstmine pole vajalik.

8. Vimi pistikprogrammid

Vim on endiselt üks populaarsemaid teksti redigeerimise tööriistu, mida tänapäeval kasutatakse

# VIM # DEVKogukond

Vaatamata sellele, et ta on 27-aastane, on ta endiselt üks 5 parimat tekstiredaktorit, mida arendajad täna kasutavad. See tähendab, et meil peab see olema üks parimatest WordPressi dev tööriistadest 2020. aastal. Meie õnneks luuakse alati uusi pluginaid, mis aitavad kasutajatel seda tööriista maksimaalselt ära kasutada. Need on 2020. aasta kolm parimat:

�� Vim Headfirst annab teile käsud, mis avavad Vimis kiiresti õdede-vendade failid.

�� Vimi harukontor aitab teil leida praeguse koodirea hargnemistee. Kui töötate pikkade funktsioonide ja pesaga harudega, siis meeldib see teile.

�� Vim Ruby Blocki abilised hõlbustab teil Vimi jaoks uute kaardistamiste ja klahvivajutustega Ruby-plokkidest liikumist.

9. Kiirliin

kiirliin

# Test # Performance

Speedline on tuletorni poolt kasutatav sõlmemoodul ja see oli esimene tööriist, mille ma panin sellesse 2020. aasta parimate WordPress dev-tööriistade loendisse. See mõõdab nähtava lehe visuaalset käiku ja annab hinnangu selle põhjal, kui kiiresti sisu laaditakse . Unustage vahe-eesmärgid, millest kasutajad ei hooli, ja mõelge sellele, mida nad näevad.

Speedline annab teile lõppkasutajate kogemuse sügavama mõistmise, kuna see on keskendunud nähtava sisu kuvamisporti toimetamise kiirusele. Võite mõõta muid verstaposte, kuid see on üks parimaid lõppkasutaja kogemuste mõõtmisi.

10. React Performance Devtool

reageerima-perf-devtool

# JavaScript # FrontEnd

Tänapäeval on kõik JavaScripti sisu, nii et oma saidi hea toimimise tagamiseks peate komponente jälgima.

React Performance Devtool on parim viis selleks. See on praegu saadaval Chrome’i ja Firefoxi laiendusena koos teekaardil oleva iseseisva rakendusega. See kogub oma statistika window.performance API kaudu ja pakub teile iga komponendi üldvaadet ja granulaarset vaadet.

11. Juturaamat

juturaamat

# JavaScript # reageeri # nurgeline # VueJS

Juturaamat on õppematerjal, mis aitab luua kasutajaliidese komponente nullist, kasutades nurki, väärtust või reageerimist. UI-komponentide loomiseks on vaja laiaulatuslikku, kuid keerulist lähenemisviisi koos valdkonna spetsialistidelt saadud teabega, mis aitab teil kiiremini ehitada.

See on üks parimatest WordPressi dev tööriistadest 2020. aastal, kuna see on otsekohene. Ainult kahe tunni jooksul, vähem kui kogenud arendajatel, paneb iga peatüki lõppu kokku tööülesannete komplekt koos kohustustega. Pärast tööülesande täitmist olete kohe valmis Storybooki abil uusi komponente ehitama.

Kõik peatükid on selged ja need viivad teid läbi kõigis olulistes etappides komposiitkomponentidest kuni testimiseni ja lõpetades lisanditega. Põhitõdede ja edasijõudnute vahel on hea tasakaal, kui konkreetselt mainitakse servajuhtumeid. Samuti näete, et ka edasijõudnutele valikutele antakse tunnustus igal sammul. Kui otsite kiiret viisi kasutajaliidese komponentide loomise põhialuste katmiseks, on see parim koht alustamiseks.

12. Kasutuselevõtja

juurutaja

# PHP # WordPress # Magento

Deployer on juba mõnda aega olnud, kuid see on endiselt üks parimatest WordPress dev tööriistadest 2020. Kui installite endiselt käsitsi, siis on teil tõenäoliselt olnud vähemalt paar viga. Ehkki vead võivad olla loomulikud, saate automatiseeritud valiku abil säästa nii aega, raha kui ka võimalusi. PHP juurutaja on endiselt üks parimaid automatiseeritud tööriistu PHP juurutamiseks.

Automatiseeritud juurutustööriistu on palju, kuid vähe neist on lihtsamini kasutatavad kui Deployer. Kui teil tekib mõni häda siis dokumentatsioon on selge ja hõlpsasti jälgitav. Deployer viib teie reposid GitHubist paljudesse populaarsetesse PHP-raamistikesse, näiteks WordPressi, mis võimaldab teil sujuvalt projektide vahel üle minna.

Kui avastatakse tõrge või ilmneb viga, toetab Deployer eelmisele versioonile viimiseks lihtsat tagasivõtmist koos dep-i tagasivõtmisega. Rakendusesse küpsetatud aatomi juurutamisel peaks vigu olema vähem.

WordPressi kasutajate jaoks saate saitide kaughalduseks kasutada Deployeri koos WP-CLI-ga. Seal on ka a tonn retsepte, mis aitavad saate oma juurutustes kiiremini liikuda.

Kui teil on vaja liikuda rea ​​tööülesannete vahel, aitab Deployer teid paralleelsete toimingute toe jaoks, mida saab hiljem kasutada teistes serverites ja teistes projektides.

13. Dimeer

dimerapp

# Õpetused # kooder

Mõnikord mõtlen, kui palju tööriistu loobutakse, kuna dokumentatsiooni on liiga raske sõeluda. Kogenud arendajad võivad olla võimelised segama oma tegevust mis tahes dokumentide kaudu. Vähem kogenud kasutajate jaoks on dokumentatsioon aga võtmeks nende elukestvaks kasutajaks muutmisel. Dimer on üks parimaid WordPress dev tööriistu 2020. aastal, kuna see aitab teil paremat dokumentatsiooni koostada.

Dimer pakub lihtsamat viisi oma dokumentatsiooni struktureerimiseks jaotistega, mis luuakse pärast iga h2-silti. Kui olulised komponendid puuduvad, saate ka kompilaatori vigu. Toimetajal on piiratud (heas mõttes) fondiperekondade pakkumine, mis tagavad teie lõpliku dokumendi loetavuse. Kui tunnete end seiklushimulisena, saate integreeruda GitHubiga dokumentide avaldamise reeglite kehtestamiseks pärast iga pühendumist, ühendamist või vabastamist.

Dimer on praegu beetaversioonis, mis tähendab, et saate Pro funktsioone tasuta nautida, kuni arendus toimub. Arendajatele, kes vihkavad kirjutamist, on meeldetuletused ja piirangud parim viis oma teadmiste ärakasutamiseks, pakkudes samal ajal ka kasutajatele loetavat dokumentatsiooni.

14. Minu brauser FYI

mybrowser

# Silumine # tugi

Minu brauser FYI on keeruline tööriist keerulisteks aegadeks. See on hõlpsalt üks parimaid WordPressi dev tööriistu 2020. aastal, kuna see teeb elu lihtsamaks. Kui olete kunagi pidanud siluma brauseriga seotud probleemi, siis teile meeldib see tööriist. Minu brauser FYI kogub kogu olulist teavet, nagu seade, vaateava, brauseri tüüp ja versioon, küpsised ja JavaScripti kättesaadavus. Seejärel esitab see selle selgelt ja pakub hõlpsaid jagamisnuppe, et edastada see arendajale.

Kasutajad saavad lingi kopeerida või isegi andmete JSON-versiooni pakkuda ühe klõpsuga. Kui olete kunagi pidanud kasutajaid brauseri kohta teavet küsima, siis on see tööriist üsna kergendus. Teekaart sisaldab reklaamiblokeerijate kontrollimist ja ühenduse kiiruse tuvastamist.

See on see meist! Võib-olla teate mõnda muud väärilist WordPressi dev-tööriista, mis peaks sellesse loendisse sattuma? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector