20+ vinge disainiportfellid, mida enne enda loomist vaadata

20+ vinge disainiportfellid, mida enne enda loomist vaadata

20+ vinge disainiportfellid, mida enne enda loomist vaadata
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Üks suurepäraseid asju disainiportfellide puhul on mitmekesisus. Võtke 5 edukat kunstnikku ja teil on tõenäoliselt 5 radikaalselt erinevat disainiportfelli.


Aga sama "kõik sobib" lähenemine võib olla võitlus, kui olete disainer, kes soovib luua potentsiaalsete klientideni jõudmiseks oma portfelli. Ja võib-olla oleksite otsinud mõne disainiportfelli kvaliteetse näite.

Järgmised portfellid pole mitte ainult nägusad ja loovad; need kuuluvad inimestele, kes tegid läbimurre sellel tohutul ülemaailmsel disaini- ja illustratsiooniturul ning sidusid oma nimed tee ääres oluliste klientide ja tuntud kaubamärkidega. See on, need on edukate kunstnike disainiportfellid.

Uurisime selle kohta palju uuringuid, kuna tahtsime teile tutvustada mõnda parimat veebis praegu pakutavat parimat disainiportfelli. Pole tähtis, kas vajate inspiratsiooni oma veebisaidi jaoks, pingutate oma portfelli parendamiseks ja paremaks muutmiseks või otsite lihtsalt huvitavaid disainereid, keda palgata, loodame, et see postitus annab teie soovitud väärtuse.

parimad disainiportfellid

Mõelgem siis ilule, mida need andekad disainerid maailmale pakuvad. Täna on meil teile rohkem kui 20 näidet.

20+ uimastamise disainiportfelli enda inspireerimiseks!

Pawel Nolbert

nolbert

Paweli disainiportfellis on kena täisekraani kujundus koos müüritise portfellielementidega, mis kõik on kuvatud puhtal, valgel taustal. Esimene asi, mida siin näete, on täisekraani staatiline päis, mis tähistab ühte kunstniku teost, millele järgneb alla kerimisel portfoolio. Paweli projektid koosnevad poolakujuliste värvide lekkimisest, mis sünnitavad mitmesuguseid vorme, logosid, objekte ja isegi inimesi. Lühidalt, kõik tema kujundused on uuesti loodud akvarellistiilis. Saidil domineerivad suurte visuaalsete elementide kollektsioonid ja tema tööd annavad teile sügavuse mulje.

Kuon Yagi

kuon yagi

Yagi on rohkem kui tosina ettevõtte korporatiivsete veebisaitide haldamise kogemusega disainer. Tema portfelli veebisait on väga puhas, interaktiivne – see viib teid sujuvate animatsioonide abil jaotistest osadesse ja teeb projektide esiletõstmiseks head tööd.

YASLY

jah

Siin on meil a "disainer SF-s, spetsialiseerunud 3D-suhtlusele". Kõlab põnevalt! Danny veebisait on siiski minimalistlik, puhta tausta ja ruudustikuga portfelli jagatud kolmeks veeruks. Danny Jonesi projekti tutvustus teeb huvitavaks lihtne lähenemisviis koos ajakirjalaadse tüpograafia ja iga lehe suurte päistega. Muidugi, tema teosed on tõepoolest vapustavad. Te peaksite vaatama.

Wim Delvoye

Wim Delvoye

Kui soovite teada, kuidas oleks, kui veebidisain kohtub kaasaegse kunstiga, siis siin on teie vastus. Neokontseptuaalne kunstnik Wim Delvoye on oma portfelli linnakaardile valanud. Wim-linna saate uurida, klõpsates erinevatel hoonetel, näiteks valukodadel, gooti töödel ja keerutades, et näha konkreetset kunstiteost. Selle rahvusvahelise kunstniku kuulsaim teos on cloaca-projekt. See terve lehega portfell on nii loominguline kui ka sirgjooneline. Pole sellist kohandatud suhtlust nagu hõljumisefekt või midagi muud, kuid ikkagi õnnestub see silma paista.

Stefano Colferai

stefanokolferai

Kui teile meeldivad imelikud ja veidrad illustratsioonid, sobivad Stefano teosed groteski ja "vau, sellel kutil on selline kujutlusvõime". Veebisaidi kujundus on minimalistlik, kuna kunstiteos räägib iseenda eest. Stefano Colferai saidile sisenedes näete püstist menüüd, mille vasakus servas on animeeritud logo ja ekraani paremas osas ruudustiku galerii. Pole midagi väljamõeldud ja ikkagi saab see teie tähelepanu kiiresti. Kõik tema materjalid on mängulised, koomilised, "relvastatud iroonia ja plastiliiniga".

Wade Jeffree

wadejeffree

Sellel lähenemisel on rohkem teistsugust lähenemisviisi: kunstniku kingitud pilt kodulehel ja erinevad efektid taustal (aka kursor näitab juhusliku hõljumise korral autori kohta teavet). Kui olete mõnda aega oma kodulehel vahtinud, nähtuga imestad, märkate, kuidas ka portfoolioesitlus pole tavaline. Sellel on kena ülekattekorraldus, mis ühendab kauneid animatsioone. Pärast klõpsamist kuvatakse nad stiilsetes täisekraanides slaidiseanssides. Kui teile meeldivad unikaalse disainiga portfellid, on see teile suurepärane näide.

Paula Rusu

paularusu

Paula Rusule meeldivad siksakid, kuna ta esitleb oma töid siksakilises kujunduses – üks paremal ja teine ​​vasakul allpool. Tema taustal on segatud valged ja helehallid toonid ning ta kasutab klapi kohal olevat esiletõstetud liugurit. Tema looming koosneb õnnelikest, värvikatest joonistest ja illustratsioonidest, mis muudavad saidi puhta tausta elavaks.

Lotta Nieminen

lottanieminen

See on näide organiseeritud ja samas loovast meelsusest. Puhta ja ilusa tausta peal on suured portfelliüksused mustriga: kaks vertikaalset portfelliüksust kahes veerus (üksteise kõrval), millele järgneb horisontaalne pilt (maastiku stiil). Ja nii see läheb, kuni jõuate lehe alaossa. Illustratsioonipaneeli jaoks valis Lotta oma joonistused ruudustikuna. Selle portfelli lihtsus on põhjus, miks see on nii ilus.

ToyFight

mänguasjavõitlus

ToyFight on täiesti mänguline veebisait; kõikjal, kus klõpsate või kerite, juhtub midagi. Peale parallaksi ja täielikult animeeritud Intro, mis pakub teile kiiret ringkäiku disainerite tööde ümber, on ka ülejäänud lõigud väga suurejoonelised, täis liikuvaid ja värvilisi elemente. Kõik ToyFighti kohta on nii dünaamiline, peaksite ise seda nägema, kui te ei soovi unikaalset portfelli esitlust maha jätta.

Verena Michelitsch

verenamichelitsch

Verena Michelitsch näitab meile oma veebisaidil suurte elementide tõelist määratlust. Sellel on kaks lehte: avaleht (mis on tegelik portfell) ja jaotis About. Kodulehel kuvatakse täisekraanrežiimis kõikjal klikkimata portfellielemendid. Paremalt vasakule, üles ja alla mahutavad suured visuaalid kogu ekraani. Põhimõtteliselt esitletakse neid originaalses ametlikus suuruses. Vastupidiselt visuaalselt ülekaalukale kodulehe esitlusele näeb osa Teave (antud juhul teave) välja nagu ajakirja krediidileht – sirge autori biograafia, töötab ja jätkab viiteid.

Steven Bonner

stevenbonner

Steven Bonner Glasgow’st tutvustab oma maastikulaadseid töid täisekraanil, üksteise all. Lisaks Steveni veebipõhistele kujundustele loob ta ka füüsiliste toodete kontseptsioone (näiteks joogipaberi sildid, stendid, maiustuste ümbrised jne). Steveni saidi teine ​​leht on jällegi minimalistliku ja ökonoomse teabe leht.

Tim Lahan

timlahan

Tim Lahan kasutab müürikivi ja laseb oma teostel enda eest rääkida. See on minimalistlik kujundus ja küljendus, mis on täis rõõmsaid ja värvilisi jooniseid, mis hoiab teid kerimise ajal hõivatud. Meie siinne kunstnik pole mitte ainult disainer ja illustraator, vaid ka maalikunstnik, kes naudib interjööri kaunistamist omaenda käsitsi valmistatud materjalidega. Lisaks kavandas Lahan mitu kaanet raamatutele, mille leiate saidilt.

Rakesh

radesign

Erinevalt kunstnikest, keda me siiani üles kasutasime, kujundab Rakesh mobiili- ja veebiliideseid, sealhulgas brändingu ja logo kontseptsioone. Tema veebisaidi visuaalne arhitektuur näitab tema head maitset veebidisainis. Tema teosed on kaunilt kaetud läbipaistvate tekstiosadega, mis täiendavad saidi välimust (koos meeldejääva värvilahendusega). Tegelikult on Rakeshi stiil ainulaadne, mis muudab selle kirjeldamise raskeks. Miks sa ei peaks seda lihtsalt ise kontrollima? Lisaks projektide lõplikele versioonidele tutvustab ta vaheetappe huvitavate käsitsi joonistatud visandite abil.

Momkai

momkai

Momkai on Hollandist pärit disainibüroo, mis kasutab mõnusat pooleldi kodulehe stiili. Ühel poolel on projektid teine ​​allpool, teisel poolel kuvatakse projektide nimed ja veebisaidi menüü. Kui klõpsate konkreetsel projektil, laieneb see, kuni see läheb täisekraanile spetsiaalsel animeeritud viisil. Tegelikult määratleb Momkai animatsiooni; enamik nende elemente on animeeritud, sealhulgas illustratsioonid. See on üks neist disainiportfellidest, mida on väga lõbus sirvida.

Elias Klingén

eliasklingen

Tagasi 3D-maale, kus Stockholmist pärit Elias tutvustab oma veebisaiti täisekraanil kuvatava video päise kaudu, kus on esitatud mõned näited tema loomingust. Tema portfelli külastades käsitletakse teid kaheveerulises kaubaesitluses, mis sisaldab nii klientide jaoks valmis projekte kui ka fragmente eksperimentidest, mida ta on aastate jooksul läbi viinud. Kategooriatele klõpsates näete puhta paigutuse loendit, mis sisaldab pilte projektidest, millega ta seni töötas.

Taylor Franklin

taylor-franklin

Sarnaselt Steven Bonneri portfooliole kasutab Taylor sama kujundusstiili ja paigutust, ainult klõpsatavate esemete ja elegantsete hõljuvate efektidega, mis viivad väljamõeldud ajakirjalaadse tooteesitluseni. Leht About näeb välja nagu jalus, kust leiate kena ja lühikese autori biograafia. Kui soovite näha rohkem Taylori disainilahendusi, vaadake jaotises Arhiiv täiendavaid kujunduskontseptsioone.

Cristian M. Garcia

cristianmg

Cristianil on huvitav projektiesitlus, kus esitletakse vertikaalset slaidiseanssi, kusjuures iga üksus katab kogu ekraani suuruse. Põhimõtteliselt on igal pildil slaidi roll – kui te kerite, võtab uus pöörde jne. Veebisait on täisekraanil; see sisaldab peamiselt multimeediat ja näitab võimalikult vähe teksti. Cristian Garcial on nii staatilist kui ka animafilmi, enamik neist näib olevat valmistatud plastist või sünteetilisest materjalist. Üldiselt näeb kõik välja värviline, 3D- ja kõrglahutusega.

Adrian & Gidi

adrian-gidi

Seekord on meil kaks autorit, kes panid oma täiendava kujundusportfelli jaoks üles moodsa veebisaidi, valides kvaliteetse müüritise galerii koos kaunite efektidega nende kvaliteetse kujunduse ja illustratsioonide jaoks. Reklaamidest realistlike ja väljamõeldud ideedeni näivad Adrian ja Gidi koos olevat suurepärased tööd, sest nende projektid näevad välja nagu mashup reaalsete objektide ja koomiksite vahel (siin on piir õhuke). Elegantse tooteesitlusega kaasneb kena parallaksi kerimine.

Violeta Noy

violetanoy

Violeta Barcelonast on järjekordne illustraator, kellele meeldivad lihtsad asjad ja kes räägib läbi oma töö. Saidile minnes tervitab teid rõõmus ja õnnelik ujuvate elementidega koomiks, millele järgneb veel üks õnnelik karbis olev liugur ja müüritise värvidegalerii ning värvipliiatsijoonistusi meenutavad naljakad lood. Sellele saidile sisenemisel saate rõõmu tunda ja kohtute kiiresti disaineri allkirjaga. Lihtne kahevärviline leht Teave saate kiirendada autori saavutuste, kontaktteabe ja elulookirjeldustega. Kui soovite osta tema projektide trükitud versioone, saate neid tellida poe sektsiooni kaudu, mis on hea näide, kuidas integreerida disainiportfellid e-kaubanduse funktsioonidega.

Stefanie Brückler

stefaniebrueckler

Ka Stephanie hoiab asju lihtsana. Voldiku kohal olev leht on täisekraanil taustal, autori nimi on keskel, mille tulemuseks on visuaalselt kontrastne teave jaotise kohta, mis sisaldab tema visandeid ja töönäidiseid. Kodulehe volditud osast leiate Stephanie portfelli ruudustiku galeriis. Kena eellaaduri ikoon muudab lehtede vahelise ülemineku magusamaks.

Shelby Hipol

kõrgepoolus

Shelbyl on jällegi lihtne veebisait; kuid omal moel lihtne. Kodulehele sisenemisel näete kahte veergu: üks sisaldab teksti, milles loetakse tema seniste projektide nimesid, teises aga kuvatakse iga projekti pealkirjaga seotud kaaned. Üksused avanevad uutel lehtedel, kus kõiki teoseid kuvatakse horisontaalselt kerides – peate neid hiirega paremale ja vasakule lohistama. Tegelikult saate vaadata kõiki illustratsioone ühes ja samas horisontaalses slaidiesitluses, kui klõpsate iga kategooria lõpus nuppu Edasi.

Ja see ongi kõik! Kas teile meeldis mõni neist kujundusportfellidest? Kui jah, siis tahaksime teada, mis teile meeldis! Samuti oleme avatud uutele ettepanekutele. Seega, kui teil on ka muid suurepäraseid disainiportfelle, andke meile sellest teada. Me tahame rohkem!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Toimetanud Colin Uustulnuk. Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector