15+ suurepärased tootlikkuse tööriistad disaineritele ja WordPressi kasutajatele, et muuta teid 2020. aastal ülitõhusaks

15+ suurepärased tootlikkuse tööriistad disaineritele ja WordPressi kasutajatele, et muuta teid 2020. aastal ülitõhusaks

15+ suurepärased tootlikkuse tööriistad disaineritele ja WordPressi kasutajatele, et muuta teid 2020. aastal ülitõhusaks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Veebisaitide loomine ja haldamine on keeruline valdkond. Igaüks, kes loob veebisaite elamiseks, peab katma palju aluseid, et muuta see efektiivseks ja ilusaks. Erinevad disainerite, arendajate ja WordPressi kasutajate tööviljakuse tööriistad aitavad seda protsessi efektiivsemaks muuta.


Tunniväljundi suurendamiseks ja stressitaseme vähendamiseks loetleb see artikkel mitmeid kasulikke tööriistu, mis võimaldavad kõigil veebireklaamidel olla produktiivsemad.

Altpoolt leiate selleks mõeldud teenused, programmid ja pistikprogrammid. Samuti räägime sellest, kellele nad sobivad ja miks peaksite neid kasutama.

Saagem kohe meelde:

Tootlikkuse tööriistad disaineritele, arendajatele ja WordPressi kasutajatele

Tootlikkuse tööriistad disaineritele ja WordPressi kasutajatele teie töövoo parandamiseks

Allpool esitatud loetelu pole kaugeltki täielik (ma tahan tegelikult lõpuks teie nõuandeid kuulda), kuid see loob hea aluse. Valige, mis teile meeldib, ja jätke tähelepanuta see, mis mitte. Nii leiate endale sobivad tööriistad.

toggl

# aja jälgimine

Toggl

Eriti vabakutselise veebidisainerina on teie aeg üsna sõna otseses mõttes raha. Kuna paljud disainerid töötavad fikseeritud projektitasudega, siis mida kiiremini saate lõpule viia, seda parem on teie tunnitasu.

Toggl on teie parim sõber, et aru saada, millised teie kliendid on kõige tulusamad või kuidas lihtsalt oma aega veeta. See on fantastiline aja jälgimise tööriist koos meeldiva kasutajaliidesega, mida saab põhiversiooni jaoks vabalt kasutada.

Jälgige oma aega ühe klõpsuga, määrake projektidele ja klientidele ajaplokid, määrake hinnangud (et näha, kas lähete üle) ja palju muud. Sellel on ka pikendused mis võimaldavad teil tööriista integreerida paljudesse teistesse teenustesse ja ka brauserisse.

Kui soovite rohkem teada saada, kuidas Toggl töötab, on siin tore juhendaja see aitab teil alustada.

e.ggtimer

# aja jälgimine

Pomodoro tehnika

Kui te pole varem sõna kuulnud, on Pomodoro produktiivsustehnika, mille abil saate töötada sprintides. Nimi tuleneb tomatikujulisest köögitaimerist, mida leiutaja kasutas, kui ta selle välja pakkus.

Tööpõhimõte on see, et teete ühe ülesande kindlaksmääratud aja jooksul (tavaliselt 25 minutit). Kui aeg on käes, tehke 3–5-minutiline paus ja korrake toimingut. Nelja intervalli järel peate enne uuesti alustamist tegema pikema 15-30-minutilise pausi.

See tehnika on efektiivne, kuna see sunnib teid ühte ülesannet täitma. Sellesse on sisse ehitatud ka pausid, nii et te ei põleks ennast ära. Koos Toggliga saate kasutada ka Pomodoro tehnikat. Kuna aja jälgimise teenus näitab brauseri vahekaardil möödunud aega, on see ideaalne kaaslane.

Teise võimalusena võite kasutada tööriista nimega E.gg taimer.

Evernote

#dokumendid #kirjutamine

Evernote

Järgmine meie disainerite tootlikkuse suurendamise tööriistade loendis on Evernote. Mulle meeldib nimetada teenust oma väliseks ajuks. Seal hoian kokku ja korraldan kogu olulist teavet oma ettevõtte, projektide ja privaatsete ettevõtmiste kohta.

Põhimõtteliselt võimaldab Evernote teha märkmeid (teksti, pilte, helifaile ja palju muud) ning neid kogudes korraldada. Kogu teie teave on täielikult otsitav (piltidel isegi käsikiri) ja sünkroonitakse teie seadmetes (põhiversioonis kaks). Samuti pakub ettevõte a brauseri pistikprogramm mis võimaldab teil lisada teavet mis tahes veebist.

Evernote põhiversioon on tasuta kasutamiseks ja mulle on sellest alati piisanud.

dokumendid

#dokumendid #kirjutamine

Google Docs

Google pakub täieõiguslikku veebipõhist kontorikomplekti. Siin saate kümnetest mallidest luua tekstifaile, arvutustabeleid ja esitlusi. Jagage neid kiiresti klientidega, tehke koostööd teiste reklaamidega või laadige need alla eri vormingutes.

Teenus sobib ideaalselt loometööga seotud paberimajandusega tegelemiseks. Lisaks on see tasuta!

Lisaks saate WordPressi ajaveebi sisu loomisel kasutada ka Google’i dokumente – nüüd on võimalik oma sisu otse importida Docsist WordPressi.

trello

#projekti juht

Trello

Trello on meeskonna koostöö tööriist, mis võimaldab teil projekte hõlpsalt korraldada. Meie toimetaja tsiteerimiseks siin CodeinWP-is: "Juhul, kui te pole varem Trelloot kasutanud, lubage mul kinnitada, et põhimõtteliselt puudub õppimiskõver ja kõik on tõesti intuitiivne." Õige ta on.

Trello võimaldab teil nimekirjade, kaartide ja tahvlite abil midagi korraldada. Kasutajad saavad lisada kommentaare, suhelda teiste meeskonnaliikmetega ja vaadata lühidalt projektide seisu. Lisaks on see tasuta, nii et tõesti pole põhjust seda proovimata jätta.

Toimetaja märkus. CodeinWP-is kasutame Trelloga kõigi oma sisuloomealaseid jõupingutusi. Iga postitus või ressurss saab oma Trello kaardi ja siis toimub kogu arutelu selle kaardi all. Parim külg on see, et mitu inimest saavad korraga suhelda. Lisaks võimaldab Trello teil kaardiga kaasasolevaid meediume ja faile üles laadida. Vinge värk ja pole juhus, et see on meie disainerite tipptootlikkuse tööriistade loendis kõrgel kohal!

lõtv

# projektijuhtimine # kommunikatsioon

Lõtv

Lõtvus on veel üks meeskonnatöö tööriist. See võimaldab teil korraldada oma meeskonna suhtlust kanalite vahel ja hoiab otsitavaid arhiive kõigi vestluste kohta. Paljud ettevõtted kasutavad seda sisemiste meilide eemaldamiseks.

Lisaks integreerub Slack ka muud teenused sealhulgas Google Drive, Trello, Github ja palju muud. Alternatiivid on Raketivestlus, Ryver ja Samm.

viimane pass

#juhtimine

LastPass

Eriti WordPressi veebidisainerina, kes hoolitseb mitme kliendisaidi eest, peate sageli tegelema paljude sisselogimisandmetega. See on muidugi lisaks teie teistele paroolidele.

Kuidas oleks lasta kellelgi seda teie heaks teha? LastPass salvestab kogu teie sisselogimis-, makse- ja saatmise üksikasjad, liikmelisused ja kogu muu teabe teie jaoks. See sünkroonib need ka teie seadmetes. Nii peate meeles pidama vaid teenuse enda ühe parooli. Siin on kuidas LastPass konkreetselt töötab.

eskiis

#design

Visand

Üks tööriist, millega veebidisainerid tavaliselt suurema osa ajast veedavad, on Adobe Photoshop. See on kõikidele prinditud ja digitaalsetele asjadele mõeldud disainikomplekt.

Photoshop pole aga ainus blokis olev laps. Sketch on (ainult Maci jaoks) alternatiiv programmile, mis saab sageli põhjalikke ülevaateid, eriti kasutajaliidese kujunduse osas, muutes selle disainerite üheks parimaks produktiivsuse tööriistaks.

Sketchi esiletõstmiseks on lihtne ja intuitiivne liides, võimalus elemente hõlpsalt uuesti kasutada ning integreerimine teiste rakenduste ja teenustega. Tarkvara on ka odavam kui Adobe lahendus.

xampp

#arendus

XAMPP

XAMPP on disaineritele kasulik produktiivsuse tööriist, kuna see võimaldab teil WordPressi veebisaite seadistada kohapeal arvutis. Nii ei sõltu te oma saidi kujundamisel ja ehitamisel aktiivsest serverist, vaid saate seda teha ükskõik kus ja ilma, et keegi seda tähele paneks.

Programm on avatud lähtekoodiga ja seega tasuta. Lisaks on seda üsna lihtne üles seada. Lugege meie kohaliku arengu tööriistade alternatiivide kohta.

sublimeteksti

#arendus

Kooditoimetajad

Kuigi koodiredaktorit peetakse sageli veebiarendajate domeeniks, on see tingimata vajalik disainerite jaoks, kes rakendavad ka oma töid veebisaitidel.

Võite valida paljude erinevate tasuta pakkumiste hulgast:

wroller

#arendus

WProller

WordPressi veebidisainerina seadistasite igal aastal, kuu või isegi nädala jooksul sageli kümneid WordPressi veebisaite. Kui arvestada samade pistikprogrammide ja teemade installimiseks, näidissisu eemaldamiseks jne kuluvat aega, võib see olla üsna tüütu.

Töömahu vähendamiseks võimaldab WProller luua kohandatud WordPressi installifailid, sealhulgas kõik pistikprogrammid, teemad ja standardsätted. Lihtsalt konfigureerige saidil vajalik ja laadige alla oma kohandatud ZIP-fail. Kui installite selle nüüd, on teie sait kasutamiseks valmis. Lisaks on teie konfiguratsioonid korduvkasutatavad. Ka see on tasuta!


Paljundusaparaat - WordPressi migreerumise pistikprogramm Paljundusaparaat – WordPressi migreerumise pistikprogramm

Autor (id): Snap Creek

Praegune versioon: 1.3.34

Viimati värskendatud: 16. mail 2020

paljundusaparaat.1.3.34.zip


98% hinnangud


1000000 + Installimised


WP 4.0 + nõuab

#arendus

Paljundusaparaat

Kui olete oma saidi võrguühenduseta üles ehitanud, kuidas selle veebiserverisse saada? Saate seda teha ka käsitsi, kuid lihtsam viis on kasutada migratsioonipluginat.

Üks mugavamaid lahendusi on paljundusaparaat. Lihtsalt installige ja aktiveerige, pakkige oma sait üles, laadige see uude serverisse, käivitage installiprogramm ja järgige valmis juhiseid. Võite seda kasutada ka oma saidi varundamiseks.

Alternatiivid on Kõik-ühes WP migratsioon, UpdraftPlus ja WP kloon WP Akadeemia poolt.

veebi-tööriistad

#arendus

Brauseri arendaja tööriistad

Need võivad olla disainerite jaoks kõige olulisemad produktiivsuse tööriistad. Need võimaldavad teil vaadata lehtede taga olevat koodi, siluda HTML-i, CSS-i ja JavaScripti ning testida reaalajas disainimuudatusi.

Lisaks on neil kaasas tööriistad mobiilkeskkondade simuleerimiseks ja jõudluse mõõtmiseks. Arendaja tööriistad on kaasatud kõigisse peamistesse brauseritesse: Mozilla Firefox, Chrome, Safari ja Serv.

unplash

#pildid

Unsplash

Visuaalid on osa veebidisainist. Disainerid vajavad sageli pilte veebisaitide asustamiseks ja nende huvipakkuvamaks muutmiseks. Populaarne lahendus on vaadata pilte või luua oma.

Üldistest fotodest eemal hoidmiseks pakub Unsplash tasuta kvaliteetseid pilte, millel on erinev maitse. Kõigi nende pakkumistega on kaasas ka CC0 litsents, nii et saate neid oma südame sisu jaoks kasutada. Kui vinge see on?

Alternatiivsed teenused on Pexels, MyStock.Fotod, Pixabay ja Surm stock Photo.


Kujutise optimeerimine ja laisklaadimine Optimole poolt Kujutise optimeerimine & Lazy Load by Optimole

Autor (id): Optimole

Praegune versioon: 2.3.1

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

optimole-wp.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.7 + Nõuab

#pildid

Optimole

Piltide optimeerimine on oluline nii teie veebisaidi kui ka SEO jõudluse suurendamiseks. Osa sellest on visuaalide võimalikult väikeseks muutmine.

Kui te ei soovi seda teha ettevõtteväliselt või kartke, et kliendid unustavad pärast üleandmist pilte optimeerida, on olemas Optimole. See WordPressi pistikprogramm tihendab automaatselt kõik WordPressi üles laaditud pildid. Oluline on, et see kõik toimuks ilma kvaliteeti kaotamata.


Pärmi SEO Pärmi SEO

Autor (id): Meeskond Yoast

Praegune versioon: 14.2

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

wordpress-seo.14.2.zip


98% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 5.3 + Nõutav

#SEO

Pärmi SEO

Veebidisainerina teeb teie valdkond saidi ilusaks, et külastajad saaksid sellest rõõmu tunda. Kuid nad pole veebisaitide ainus vaatajaskond. Ka otsingumootorid on.

Kui töötate sageli koos sisuga projektidega, on Yoast SEO suurepärane lahendus tagamaks, et need toimivad hiljem otsingutulemustes hästi. Pistikprogramm mitte ainult ei tee palju optimeerimist, vaid sisaldab ka üksikasjalikke samm-sammult juhiseid, et muuta sisu igast osast parimaks..

See on nagu omada oma privaatset SEO-eksperti. Muide, kui soovite teada, kuidas oma disainiportfelli SEO täiustada, lugege meie selleteemalist artiklit.

Millised on teie lemmiktootlustööriistad disainerite ja WordPressi kasutajate jaoks?

Tootlikkuse tööriistad aitavad teil tõhusamalt luua. Need muudavad kujundamise protsessi sujuvamaks ja vähem stressi tekitavaks. Nii on teil rohkem aega lisaprojektide jaoks ja parem tulemus.

Minu disainerite tööviljakuse tööriistade loendist leiate kõike alates ajajälgimis- ja koostöövahenditest kuni redigeerijate koodide, stock-fotode teenuste ja SEO-pistikprogrammideni. Loodan, et avastasite enda jaoks midagi kasulikku. Nüüd aga tahaksin teid kuulda.

Millised on teie lemmiktootmise tööriistad disainerite jaoks? Rääkige meile allolevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector