15 parimat veebisaidi disaini tarkvara, mis on turul praegu saadaval

15 parimat veebisaidi disaini tarkvara, mis on turul praegu saadaval

15 parimat veebisaidi disaini tarkvara, mis on turul praegu saadaval
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Veebikujundaja töö nõuab paljusid tööriistu, millest mõned on tasuta, teised aga mõnevõrra kallid tellimused. Sellegipoolest vajab veebidisainer tavaliselt käputäis neid tarkvaravalikuid, et ümardada oma tööriistakast – mitte ainult üks. Seetõttu soovime visandada parima võimaliku veebisaidi disaini tarkvara.


Katame kõike alates põhilistest graafilise disaini tööriistadest kuni tekstiredaktoriteni, keerukama UX-tarkvarani ja kõige selle vahele. Need on parimatest parimad, mainides ka mõnda sisuhaldussüsteemi!

Vaadake nimekirja:

Parim veebidisaini tarkvara

15 parimat veebidisaini tarkvara turul

1. Figma

Parim veebidisaini tarkvara nr 1: Figma

Figma on ülim koostöö- ja prototüübimisvahend väikestele kuni suurematele disainerite meeskondadele. Figma tarkvara loodi meeskonna üldise töökorralduse parandamiseks, nii et saate kujundada veebisaidi, selle prototüübi sidusrühmadele ja seejärel oma meeskonnaga koostööd teha – kõik individuaalses brauseris.

Figma hind algab kahe liikme ja kolme projekti puhul 0 dollarist. Uuendamine maksab 12 dollarit toimetaja kohta kuus piiramatute toimetajate ja projektide jaoks. Samuti on olemas organisatsiooni plaan neile, kes töötavad suurte meeskondadega ja neile, kes vajavad muid funktsioone, nagu mustandite omandiõigus ja tegevuslogid.

Sujuvamaks muudetud prototüüpimine toimub seadme raamide, ülekatete ja interaktsioonide abil. Samuti saate kaasata kujundusprotsessi kogu oma meeskonna koos komponentide, stiilide ja meeskonna raamatukogudega. Üldiselt muudavad kõik funktsioonid – alates kommenteerimisest kuni mitmekihilise redigeerimiseni – sellest ühe parima veebisaidi disaini tarkvara.

2. Adobe Photoshop

Parim veebidisaini tarkvara nr 2: Photoshop

Üha populaarseim Adobe Photoshop on tipptasemel fototöötlustarkvara nii professionaalidele kui ka amatööridele. Kuid kuidas see veebidisainerite jaoks töötab? Noh, veebidisainerid kasutavad fotosid üsna vähe ja paljud disainerid valdavad paljusid Adobe tooteid. Integreerimistega, näiteks kohene foto edastamine, teenib see kombinatsioon keskmise kujundaja jaoks palju eesmärke.

Ükskõik, kas kujundate meeskonna ribareklaami või redigeerite fotosid, on igal veebisaidil vaja palju fotosid, et see ahvatlevaks muuta. Photoshop tagab, et teie fotod on õiges suuruses, õigesti kärbitud ja õigete filtritega. Pärast seda võib iga foto valmistoote saata redigeerimiseks Dreamweaverisse.

Nii võite näiteks kujundada uue loodava veebipoe jaoks ilusa päisepildi. Kõik fototöötlused tehakse Photoshopis ja tegelikult saate graafika mitmekihilise versiooni kleepida teistesse tööriistadesse.

3. GIMP

Parim veebidisaini tarkvara nr 3: Gimp

Kui te ei soovi Photoshopi eest maksta, on saadaval mõned võimalused, mis pakuvad sarnaseid funktsioone. Kõige populaarsemaks tasuta alternatiiviks nimetatakse GIMP (GNU Image Manipulation System). GIMP on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis on saadaval opsüsteemides Windows, OS X ja Linux. Fototöötlus- ja manipuleerimismoodul on peamine valdkond, kus enamik disainereid ja arendajaid oma aega veedab. Saate lõpule viia kõik alates fotode retušeerimisest kuni täpsemate manipulatsioonideni. Veebisaidi kujunduse osas võimaldab GIMP luua ikoone, nuppe, ribareklaame ja palju muud. Sõltuvalt sellest, mida vajate, saate teha isegi täiesti uusi makette või kaadriraami.

GIMP integreerub hästi paljude muude tootjate tööriistadega. Suurepärane on see, et arendajad on otsustanud luua integratsioonid enamasti tasuta ja avatud lähtekoodiga rakenduste ja tarkvaraga. Näiteks soovivad disainerid tagada, et kõik veebisaidi värvid oleksid erksad ja täpsed. GIMP töötab kõigi nende värvide haldamiseks selliste tööriistadega nagu SwatchBooker, Inkscape ja Scribus.

Veelgi enam, kogu liides on kohandatav ja kohandatav teie muu tarkvaraga. Ma leian, et liides pole nii kaasaegne ja puhas kui Photoshop, kuid funktsionaalsus on hinnasildita üsna sarnane. Lisaks on Photoshopil ka õppimiskõver, nii et enamik inimesi, kes alles alustavad mõlema tööriista kasutamist, peavad niikuinii õppima.

4. Veebivoog

Veebivoog

Veebivoog on Wixi-sugustele teenustele kõige lähedasem asi, pakkudes samas suurepäraseid tööriistu ka edasijõudnutele veebidisaineritele. See on täielikult hostitud platvorm, mis toetab selliseid asju nagu e-kaubandus ja tavalised veebisaidid. See on suurepärane algtarkvara disaineritele, kellel on vähem teadmisi kodeerimise kohta. Mulle meeldib see ka arenenumate disainerite jaoks, kuna see kiirendab kogu protsessi, samal ajal seda tuhmides.

Webflow prototüübisüsteem sobib suurepäraselt agentuuridele ja kõigile veebidisaineritele. Kogu see prototüüpimine asub Webflow juhtpaneelil, nii et te ei vaja selle tegemiseks teist tarkvara. Lisaks saate kujundada HTML-i ja CSS-iga.

Alates klanitud disainerist kuni CMS-i, e-kaubanduse ja maandumislehtede valikuni on Webflow tarkvara selline, mida on raske edasi anda, eriti kui õpite kuidas teha veebisaite või tahaks asju kiirendada.

5. Visand

Visand

Sketch rahuldab mõned Mac-arvutitega töötavate inimeste vajadused. Sketchis on võimalik kõik alates veebist kuni mobiili ja kasutajaliidese kujundamiseni. Mõni võib Sketchi võrrelda Photoshopiga, kuid see on tegelikult rohkem mitme tööriista kombinatsioon. Näiteks on sellel Illustratori vektorredaktor ja prototüüpide loomine nagu Figma.

Sketch on enam kui võimeline konstrueerima kogu veebisaidi prototüübi ning sellel on ka tööriistad koodi eksportimiseks mujale tuua. Ka koostöövahendid on toredad, andes teile ja teie meeskonnale võimaluse üksteisega jagada ja suhelda.

Samuti saate juurdepääsu paljudele pistikprogrammidele, mis ühendavad ainult eskiisi. Koos mittepurustava redigeerimise ja vinge täpsusega peaksid Maci kasutajad kaaluma visandit kui ühte parimat veebisaidi kujundamise tarkvara valikut.

6. WordPress

WordPress

WordPress on end pidevalt tõestanud kui powerhouse’i veebisaitide loomise platvormi. See on ka sisuhaldussüsteem, mis ei kustu peagi. WordPress pakub valikuid igat tüüpi disaineritele. Absoluutsed algajad võiksid kaaluda WordPress.com-i või võiksid nad isegi veeta paar tundi õppides, kui lihtne on WordPressi kasutada.

Teisest küljest on asjatundlikul disaineril absoluutne vabadus kaasata uusi faile, koode, teemasid ja pistikprogramme. Mitte ainult seda, vaid WordPressi kogukond on üsna tugev ja lõbus suhelda.

WordPressist on kasu nii palju asju, sealhulgas võime kontrollida oma veebisaidi kõiki aspekte. Mulle meeldib ka see, et WordPress on avatud lähtekoodiga, uskumatult laiendatav ja odavalt hostitav.

7. XAMPP

XAMPP

XAMPP on lähenemisviis lahendusele, mille abil saab arendada mis tahes veebisaitidelt rakendustele kohalikus keskkonnas. See tähendab, et disainer saab oma masinas muudatusi teha, ilma et avalikkus midagi näeks. XAMPP töötab mitmel platvormil, sealhulgas Windows, Linux ja OS X. Kui toode on valmis, saate kõik oma failid hostisse lükata ja avaldada, et maailm neid näeks..

Kõiki teie veebirakendusi saab teha MySQL andmebaasi, PHP ja Apache abil. Andmebaaside hõlpsamaks haldamiseks võite isegi koputada PHPMyAdmini. Allalaadimine on tasuta ja see annab teile funktsiooni töö jagamiseks, lülitudes võrguühenduseta ja võrgurežiimi vahel. Koos tööriistadega varjunimede loomiseks ja logidele juurdepääsu saamiseks on XAMPP üks parimatest kohaliku arengu veebidisaini tarkvaradest.

8. Visuaalse stuudio kood

Visuaalse stuudio kood

Enamik veebidisainereid ja arendajaid vajavad mingil ajahetkel tekstiredaktorit. Need toimivad suurepärastena suurte failikogumike muutmiseks, teatud elementide leidmiseks ja mitme esinemisjuhu muutmiseks. Tekstiredaktoritel on tore saada ka täielikku koodi visuaali, kuna head pakuvad süntaksit ja esiletõstmist kogu dokumendis.

Visual Studio koodil on allalaaditavad failid Windowsi, Maci ja mõne muu platvormi jaoks. Visual Studio Code’i üks paremaid osi on IntelliSense’i süsteem, mis läheb nutikate komplektide pakkumisel olenevalt sellest, mida sisestate, kaugemale ja kaugemale. Samuti aitab see välja standardsete esiletõstmise ja automaatse täitmise tööriistade kasutamist, mis kõigil arendajatel on tulge ootama tekstiredaktorit.

Koos sellega pakub Visual Studio Code moodsamat silumislahendust, vabastades prindiavaldustest ja lastes selle asemel arendajatel redaktorist siluda. Paarige sisseehitatud Git-käskude ja integreerimisega turule ühe kõige muljetavaldavama tekstiredaktori jaoks suurepärase tekstitöötlusvõimaluse jaoks.

9. Adobe Illustrator

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator on järjekordne Adobe toode, mis kuulub Creative Suite’i ja integreerub kõigi teiste Adobe toodetega. See kehtib eriti Photoshopist rääkides. Illustrator on vektoripõhine disainiprogramm, nii et see töötab disainerite jaoks, kes soovivad teha logosid ja muud illustreeritud graafikat.

Pärast vektori kujundamist on Illustratoril võimalused valmistoote Photoshopisse tõukamiseks. Vektor võib jääda kihiliseks üksuseks ja selle saab korrigeerimiseks alati Illustratorile tagasi saata.

Üldiselt on Illustrator kõrgeima kvaliteediga vektoriredaktor turul ja see võimaldab teil genereerida kõike alates veebi illustratsioonidest kuni ikoonide ja logodeni. Tüpograafiat on ka väga kohandatav stiilide haldamiseks ja efektide lisamiseks – need kõik on olulised, et tüpograafia teie veebisaidi kujunduses hea välja näeks..

10. Coolorid

Coolorid

Suur osa veebisaidi kujundamisest hõlmab värvide sobitamist ja õigete värviskeemide valimist kaubamärgi ja muude elementide põhjal. Näiteks võib disainiklient anda logo ja paluda teil välja töötada nende jaoks bränd, kasutades samu põhi- ja lisavärve. Kuid mitte kõik värvid ei lähe hästi kokku! Seal tuleb mängu värvilahenduste generaator nagu Coolors.

Selle asemel, et proovida arvata, millised värvid loovad suurepäraseid kombinatsioone, on teil võimalus kasutada generaatorit, mis annab teile elujõulisi soovitusi. Näiteks võiksite kaaluda paari soovitud värvikoodi kleepimist. Pärast seda esitleb Coolors veel kolme värvi, mis tunduvad teie enda tehtud valikutega meeldivad.

Kui olete leidnud toimiva värvikombinatsiooni, on Coolorsil mitmesuguseid sätteid, mida saab kohandada, näiteks paneel, mis pakub iga värvi alternatiivseid varjundeid. Võite ka värvide vahel liikuda, et saada erinevaid vaateid, muutes samal ajal ka värve, küllastust ja heledust. Alates fotode värvide valimise valikutest kuni värvipimeduse mallide loomiseni pakub Coolors täpselt seda, mida vajate värvide haldamiseks.

11. Balsamiq

Balsamiq

Balsamiqi arendajad väidavad, et nad muudavad tipptasemel kasutajaliidese kujunduse kõigile kättesaadavaks, äriomanikest agentuurideni. Pole tähtis, kas olete professionaalne arendaja või keegi alles alustanud – võite Balsamiqi abil teha ilusa traatraami. Raamraamid on hädavajalikud, kui plaanite teha kvaliteetset veebisaiti.

Seetõttu on Balsamiq loonud teie keskmise juhtmekujunduse tarkvara lihtsustatud versiooni, keskendudes samal ajal ka teie veebisaitide sisule ja struktuurile. See võimaldab teil eemaldada vajaduse ebavajalike ja pikkade vestluste järele pisidetailide (st värvide ja fontide) üle..

Tarkvara Balsamiq annab tulemuse, mis sarnaneb joonisele, mille täidaksite paberitükile. Seetõttu pole õppimiskõverat palju ja te ei pea segama ühegi kella ja vilega, mis protsessi ainult keeruliseks muudavad. Selge funktsioonikomplekt sisaldab pukseerimisredaktorit, eksporti, korduvkasutatavaid sümboleid ja interaktiivseid prototüüpe.

12. Ime

Ime

Dramaatilise nihkega visuaalsete veebisaitide kujundajate poole pole ime, et Marvelist on saanud üks uhkemaid kõik-ühes veebidisaini tarkvara, mille hulgast valida. Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud arendaja ning loote rakendust või veebisaiti, tutvustab Marvel uimastatavat liidest oma projektide kavandamiseks ja juhtme kujundamiseks.

Marveliga töötamisel pole vaja kodeerimist, tänu millele on hõlpsasti moodsate ja värviliste kujunduste tootmine ilma suurema kogemuseta. Sellegipoolest peaksid tegelikud disainerid nautima lihtsust, kuidas saate kiiresti midagi kavandada ja seejärel projekti arendusele suunata.

Samuti on sisseehitatud koostöö ja kasutajate testimine, mis võimaldab teil koguda tagasisidet erinevatelt osapooltelt ja näha, kuidas kasutajad ja sidusrühmad teie praeguse kujundusega suhtlevad. Üldiselt pakub Marvel suurepärast moodust disaineritele ja agentuuridele, pakkudes samal ajal ka algajatele võimalust kena välimusega veebisaite luua ilma koodita.

13. Bootstrap

Bootstrap

Bootstrap on üks populaarsemaid tarkvaravõimalusi kogu arendusringkonnas. See on mõeldud HTML-i, JS-i ja CSS-i abil kujundamisel. Seda saab kasutada veebisaitide ja rakenduste loomiseks, mis kõik reageerivad. Huvitav on see, et Bootstrap ei ole tehniliselt tarkvara, vaid raamistik. See toimib mallina paljude veebidisaini projektide jaoks, nähes, kuidas see eemaldab vajaduse pideva kordamise järele disainitöös.

Samuti saate muuta kõik oma projektid järjepidevaks ja reageerivaks. See on eriti oluline, kuna kui teil on mõne projekti vahel erinevusi, võite leida, et ühe kliendi veebisait on palju vähem intuitiivne või kasutajasõbralik kui teise veebisait..

Bootstrap on avatud lähtekoodiga ja tasuta kasutatav. Selle arendamise taga on ka suur kogukond, nii et tundub, et see ei lähe varsti kuskile – ja teate, et funktsioonid on ajakohased. Lühidalt, soovitame kõigil oskuste tasemetel proovida Bootstrap’i, et näha, kas see sobib teile. See on isegi suurepärane tööriist koodide õppimiseks, kui loete mõnda Bootstrapi dokumentatsiooni.

Otseteena võite alustada ka mõne parimate Bootstrap-mallide vaatamisega.

14. Google’i veebidisainer

Google'i veebidisainer

Google Web Designer ei tegele mitte niivõrd veebisaidi loomise ja kujundamisega, vaid oma veebisaitidele elementide kiire loomisega. Tarkvara võimaldab luua HTML5-põhiseid kujundusi ja liikumisgraafikat. See toetab kõiki seadmeid ja seda saab kasutada nii Maci, Windowsi kui ka Linuxi arvutites. Üks põhjus, miks mulle Google Web Designer nii väga meeldib, on see, et sellel on klanitud liides ja lihtsad eksporditööriistad graafika veebisaidile kolimiseks.

Animatsioon sobib Google Web Designerile hästi ja integreerimine teiste toodetega (nt Google Drive ja Video 360) muudab töövoo täiustamise veelgi lihtsamaks. Google Web Designer on nii interaktiivne kui ka paindlik, muutes selle ideaalseks võimaluseks ribareklaamide tegemiseks ning neile ribadele ja nuppudele žestide lisamiseks, näiteks raputamiseks ja kopsakaks tegemiseks.

Samuti väärib märkimist, et saate oma veebisaidile funktsioone lisada kaartide, pildigaleriide, videopleierite ja muu abil.

15. Elementor

Elementor

Parimat veebisaidi tarkvara käsitlev artikkel poleks ilma selleta täielik Elementor. See on ülipopulaarne WordPressi pukseerimisloendur, mis on saanud tuntuks tänu lihtsale integreerimisele, ulatuslikele sisumoodulitele ja tõsiasjale, et suurt osa tarkvarast saab tasuta kasutada. Nii spetsialistid kui ka algajad naudivad Elementorist pärit kauneid kujundusi. Koos vapustava kujundusega saate mitu turundusriista, et teenida rohkem liiklust ja müügivihjeid, integreerides kõik selliste tööriistadega nagu Mailchimp ja muu e-posti turundustarkvara.

Elementorit saate kasutada ka oma kohandatud projektides, kuna see on avatud lähtekoodiga ja valmis edasiseks laiendamiseks ja lisandmooduliteks. Elementoriga on võimalik igat tüüpi veebisait, arvestades, et saate oma kujunduse mis tahes osa kohandada. Naudin ka hüpikaknaid, mis jäävad ülejäänud saidi kujundusega kooskõlla.

Sisu elemendid on need, millega tavaliselt töötate, nii et on tore näha, et üle 80 elemendi saate oma veebisaidil proovida. Mõned neist sisumoodulitest sisaldavad pilte, ikoone, edenemisriba ja sotsiaalseid ikoone. Lisateenuste ja lisandmoodulite saamiseks on teil ka mõned Pro-versioonid. Need algavad 49 dollarist aastas.

Milline parimaid veebisaidi disaini tarkvara teile sobib?

Nüüd, kui oleme kajastanud oma populaarseimad disainilahendused, andke kommentaarides teada, kui teil on veel mõtteid suurepärase tarkvara kohta. Võimalik, et kasutate paljusid selle loendi tarkvaravalikuid, arvestades, et tõenäoliselt vajate kujunduse jaoks Figmat või Sketchit, tekstiredaktorit ning potentsiaalselt koostöö- ja prototüüpimistööriista.

Kui teil on küsimusi või soovite meie lugejatele mõnda muud tööriista soovitada, tilgutage allolevatesse kommentaaridesse rida.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector