10+ suurepärase väljanägemisega Wixi mallid vs WordPressi teemad

Wix on üks populaarsemaid veebisaitide koostajaid veebis. Ma mõtlen, et see pole veel WordPressi populaarsuse lähedal (praegu toidab see enam kui 35% kogu veebist ja arvestab seda), kuid see on siiski jõud, millega tuleb arvestada, ja platvorm, mis on nende kasutaja-esiteks tänu sellele palju avalikkust lähenemine ja üldine hõlpsasti kasutatav liides.


Kuid kui kõik kõrvale jätta, on üks konkreetne asi, mida tahaksime täna uurida … Wixi mallid – nagu ka veebisaidi kujundus, mida saate kasutada oma Wixi veebisaidil. Täpsemalt – kuidas neid võrrelda WordPressi teemadega?

See on Wixi mallid vs WordPressi teemad – lühike ülevaade käputäiest Wixi mallidest ja nende WordPressi kaaslastest. Plussid ja miinused, kes saavad neist Wixi mallidest vs WordPressist kasu, ning veel üks loetelu WordPressi teemadest, mis näevad välja väga sarnased nende vastavate Wixi mallidega.

Põhimõtteliselt üritan siin tõestada, et kõigi Wixi mallide jaoks on alati olemas WordPressil põhinev alternatiiv, mis on väga sarnane ja võib sageli säästa palju raha.

Ja ärge saage minust valesti aru, mul pole midagi Wixi või Wixi mallide vastu. Kuid ma tahan teile näidata ainult mündi teist poolt ja rääkida Wix vs WordPressi kasutamise plussidest ja miinustest, keskendudes seekord peamiselt asjade disainipoolele.

Nii et siin on 10 kaunist Wixi malli ja nende WordPress-alternatiivid:

Wixi mallid

Oleme Wixist juba mitu korda rääkinud, nii et kui soovite seda näiteks näiteks peamiste konkurentidega võrrelda, siis vaadake seda. Või kui soovite luua e-poe pood, siis vaadake seda: Wix vs Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce vs Magento vs Jimdo.

Grafitti kunstnik

Wixi mallid: Grafitti

Lihtne ja ilus mall, mis toetab video päist, parallaksi kerimist, kena portfooliosa. Kõik on esitatud ühelehelise paigutusena. Kaasas huvitav viis, kuidas meeldejääva ja puhta kujunduse abil teavitada inimesi sinust ja su tööst. Saate oma kunsti näidata ka kaunite galeriide kaudu.

Mõeldud: Grafitti Artist on kaasaegne ja vintage-moodne teema kunstnikele nagu fotograafid, tänavakunstnikud ja kõikvõimalikud loomeinimesed, kes vajavad oma projektide jaoks veebiportfelli.

Fotograafia õues

Wixi mallid: välifotograafia

Välisfotograafia on üks neist Wixi mallidest, mis suudab jääda minimaalseks ja samal ajal väga ilusaks. Mall on omal moel ilus, pakkudes puhast liidest ja ruudustiku pildigaleriid, mis on mõeldud teie tööde elegantseks tutvustamiseks. Malliga ei kaasne tähelepanu hajutamist, mis asetab teie projektid kiiresti tähelepanu keskpunkti. Galeriid saab visualiseerida ka valguskasti slaidiseansina.

Mõeldud: Välifotograafia on peamiselt portfellimall, kus fotograafid saavad oma töid jagada ja oma vaatajaskonda meelitada. Kuid sellest ei saa kasu mitte ainult fotograafid. Ka selle malli vastu võiksid huvi tunda kõik teised loomeprofessionaalid – disainerid, illustraatorid, maalijad, videotootjad.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Portfell

Vintage auto

Wixi mallid: Vintage

Kaasaegne ja sõbralik mall, mis tutvustas algselt vanaaegsete autode veebisaiti, kuid võib sama hästi töötada igat tüüpi ettevõtetes. Mallis on täislaiuses video / staatiline päis, parallaksi kerimine ja väga meeldejäävad lõigud, mida saate soovitud viisil kohandada ja kuhu saate lisada käputäis asju. Vintage Car mallil on kiire ja ilus üheleheline paigutus, mida saab kenasti ja hõlpsalt läbi kerida.

Mõeldud: Ehkki see tehti vanaaegsetele autodele, mootorratastele ning autotööstusespetsialistidele ja -huvilistele, on see teema tegelikult valmis teenindama igasuguseid ettevõtteid – alates väikeettevõtetest ja idufirmadest kuni disainiagentuuride, isiklike portfellide, põhimõtteliselt kõigi loominguliste ja mitteloomepäraste projektideni ettekujutatav.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Mitte kunagi

Online Tees

Wixi mallid: Teesed

Wixi mall väikeste veebipoodide jaoks, müügi jaoks optimeeritud lihtsa karbikujundusega. Sellel on esile tõstetud pildiruum, minimalistlikud kaupluselehed, kus tooted on filtritud kategooriate kaupa, toredad kollektsioonide karbid ja Ajaxi galeriid, mida saab vaadata slaidiseanssidena. Iga tooteleht on lihtne, pakkudes kvaliteetset teavet koos saatmise üksikasjadega. Tooteid saab kohandada just teie soovitud viisil ja hõlpsasti.

Mõeldud: Online Tees on enamasti pühendatud veebipoodide omanikele, kes soovivad müüa rõivaid või nendega seotud esemeid. Kuigi mood on selle malli peamine eesmärk, saate põhimõtteliselt müüa kõike – jõulukaunistustest kuni vidinateni.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Shopera

Mood & Stiiliblogi

Wixi mallid: mood

Klassikaline paigutus blogijatele, kuid samas stiilivihjega, et moeblogijad rahul oleksid. Mall näeb välja väga ilus, puhas ja kaasaegne. See pakub kena täisekraani päist sujuva parallaksi kerimisega, väljamõeldud kastidena joonistatud blogikategooriaid, reklaamiruume, autorikaste ja standardset ajaveebistruktuuri, mis tutvustab postitusi üksteise all.

Mõeldud: Kõik, kes armastavad moodi ja tahavad sellest kirjutada. Kuna moeblogid on väga populaarsed ja turg on neist küllalt küllastunud, peate vist kuidagi silma paistma, valides elegantse ja šikka malli nagu Fashion & Stiil.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Aplikatsioon

UX / UI kujundaja jätkamine

Wixi mallid: UX

Vapustav näide sellest, kuidas Wixi mallid välja näevad, eriti kui soovite end veebis visuaalselt atraktiivselt tutvustada. Tänu selle malli kujundusele tõstetakse kenasti esile teie tugevad küljed, oskused ja tööd, et teie potentsiaalsed tööandjad saaksid teid märgata. Malli sügav parallaks kerimine, täisekraani paigutus, kaasaegsed ja elegantsed animatsioonid koos üheleheline struktuur.

Mõeldud: See mall sobib suurepäraselt disaineritele või muudele loojatele, kes leiavad, et visuaalne jätkamine on köitvam ja tähelepanu köitvam kui traditsiooniline. See on mõeldud inimestele, kes mõtlevad läbi piltide, värvide, graafika ja muude visuaalsete elementide.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Vabakutseline kirjanik

Jäätisesaal

Wixi mallid: jäätis

Maitsev, suussulav mall, mis on lihtsalt hämmastav. Kujundus kasutab parallaksi kerimise efekti väga kenasti ja visuaalsed pildid haaravad teie silmapilkselt silma. Mall on elav ja värve täis, pakkudes täisekraanil pilte ja tausta. Visuaalselt on Jäätisesalong täielik lõhn maitsvust.

Mõeldud: Kui juhite poodi või kohvikut / pagariäri, millel on magustoitudega mingit pistmist, on see teie jaoks. Sellise erksa kujunduse ja suurepäraste piltide abil oma nägusast toidust on suur võimalus, et saate kliente kiiremini, kui võiksite oodata.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks ROSA

Ettevõtte konverents

Wixi mallid: ettevõtte

See on ettevõtte saitidele mõeldud Wixi mall. Selle professionaalne ja stiilne disain räägib iseenda eest. Malli täisekraanil on suur ja lai päis ning vinge parallaksi kerimine. Valmistatud klassiga, pole üldse segaduses ja tutvustab sisu selgelt ja puhtalt. Ka siin kasutatav värvilahendus on stiilne ja elegantne.

Mõeldud: Korporatiivkonverents on mall, mis sobib ettevõtetele ja korporatiivsetele üritustele, nagu konverentsid, kokkutulekud, tooteväljaanded jne. Kui teie töö nõuab ülikonna ja lipsu kandmist, võib see mall teile meeldida.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Opus

Hambaarst

Wixi mallid: hambaarst

Kaasaegne Wixi mall hambakliinikutele ja meditsiinilistel eesmärkidel üldiselt. See näeb hea välja ning on varustatud värvikate lõikude ja parallaksiafektidega. Paigutus on täisekraanil ja üles ehitatud ühele lehele. Üldiselt näib hambaarsti mall puhas ja sõbralik.

Mõeldud: See mall loodi meditsiini- ja tervisevaldkondi silmas pidades, nii et kui olete arst ja soovite arendada oma eraettevõtlust, võib see mall teile hea kõne olla. Samuti saavad haiglad ja meditsiinikeskused kasutada malli oma veebisaitidel.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Medicom

Uudised ja ajaveebi ajaveeb

Wixi mallid: uudised

Puhas ja minimalistlik teema kõigeks, mis on seotud uudiste ja kirjastamisega. Kaasas on esile tõstetud liugur uusimate või populaarsemate lugude jaoks ja klassikaline ajaveebi paigutus (postituste jaoks üks-teine ​​stiil).

Mõeldud: Blogijad, ajakirjanikud, kirjanikud või inimesed, kes tahavad lihtsalt oma igapäevaseid leide publikuga jagada.

Klõpsake sarnase teema WordPress jaoks Boston

Wixi mallid või WordPressi teemad, mis on odavam?

Võite küsida, mis mõte on esitada Wixi mallidele WordPressi alternatiive. Tõsi on see, et enamasti säästab WordPressiga töötamine lihtsalt teie raha.

Teeme ära matemaatika:

Esiteks, kui soovite oma domeenis käivitatud Wix-saiti ja ilma, et Wixi reklaamid teie kujundust risustaksid, võite unustada Wixi tasuta versiooni. Nende probleemide vältimiseks peate maksma väikest tasu.

Kõige odavam mõistlik lahendus selleks on umbes 8 dollarit kuus. See teeb sellest 96 dollarit aastas.

Samuti, kui soovite midagi enamat kui visiitkaardilaadne sait – võib-olla e-poe pood -, siis on selle hinnasilt 17 dollarit kuus = 204 dollarit aastas.

Sama efekti saavutamine WordPressiga võib olla palju odavam. Näiteks isegi kui otsite odavat hostit hinnaga 5 dollarit kuus ja 10 dollarit aastas, on see ikkagi ainult 70 dollarit aastas. See jätab teile siiski käputäie dollareid, mida saate premium-teemal kasutada (mis on enamiku inimeste jaoks tavaliselt ühekordne makse).

(E-poe poe käivitamine WordPressis, ehkki see suurendab teie arveid umbes 150 dollarini aastas, on ikka palju odavam kui Wixi kasutamine.)

Muidugi, saidi seadistamine WordPressis võtab mõned lisad sammud. Peamine negatiivne külg – WordPress on ise hostitud, nii et peate ise hoolitsema hosti leidmise eest. Kuid hosti valimine vastavalt teie vajadustele ja WordPressi installimine selle peale pole üldse keeruline. Vastupidi, kõik kvaliteetset majutust pakkuvad ettevõtted lihtsustavad asju, nii et teil on probleemideta protsess.

Turul on palju WordPressi hostimisteenuseid, mis on odavad ja kallid kõigi taskute jaoks.

Järeldus

Paljud Wixi mallid on tõeliselt ilusad … Ma ei taha öelda, et nad pole. Kuid pidage meeles, et Wixi pikamaavedude kasutamisel ja eriti tõsistel ärilistel eesmärkidel on hinnasilt. Ma lihtsalt tahan, et te oleksite sellest teadlik.

Mõned populaarsemad WordPressi teemad võivad olla kallid, kuid pannes asju perspektiivi ja mõeldes pikaajaliselt, on WordPress odavam alternatiiv. Ja muide, WordPressil on ka palju suurepäraseid tasuta teemasid.

Aga hei, see olen ainult mina. Arvestades kõiki neid fakte, milline tee on teie arvates teie jaoks parim? Wixi ja Wixi mallid või WordPressi ja WordPressi teemad?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map