OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: Který je lepší?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: Který je lepší?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: Který je lepší?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Při výběru tématu WordPress pro váš další web je důležité zvážit více než jen jeho estetickou přitažlivost. Vaše téma ovlivňuje také zážitek z vytváření webu, takže si budete chtít vybrat ten, který odpovídá vašemu stylu designu. Pokud například používáte tvůrce stránek, vaše rozhodnutí často přijde na OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve.


Tato čtyři témata jsou oblíbená mezi komunitou tvůrců stránek. Každý z nich je solidním nástrojem pro různé aplikace WordPress a opravdu vyniká, když je použit spolu s konkrétními doplňky pro tvorbu stránek. Jsou také podobné, pokud jde o funkce a styl, což může ztěžovat výběr toho správného pro vaše potřeby. Naštěstí může být toto rozhodnutí snazší, než si myslíte.

V této komplexní recenzi porovnáme OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve. Podíváme se na jejich funkce, ceny, snadnost použití, kompatibilitu nástroje pro tvorbu stránek, podporu a další. Na konci budete vědět, které téma bude pro vás nejvhodnější.

Nejdříve však pojďme hovořit o tom, proč byste mohli potřebovat jedno z těchto témat!

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve

Obsah:
Proč potřebovat WordPress téma | Představujeme OceanWP, Astra, GeneratePress a Neve | Funkce | Kompatibilita nástroje pro tvorbu stránek | Ceny a licence | Snadné nastavení a použití Rozvržení, šablony a možnosti designu Pluginy a rozšíření Rychlost a výkon | Podpora a dokumentace Který motiv je nejlepší volbou pro tvorbu stránek? | Závěr

Proč byste mohli potřebovat téma WordPress, které je příznivé pro tvůrce stránek

Ve výchozím nastavení nabízí WordPress efektivní editor, díky kterému je vytváření obsahu snadné a snadné. Tento editor však může trochu chybět, pokud jde o flexibilitu a možnosti. Proto je tolik populárních tvůrci stránek. Tyto nástroje umožňují přetahovat předem vytvořené prvky a uspořádat je přesně na vašich stránkách a příspěvcích.

Většina pluginů pro tvorbu stránek byla vyvinuta tak, aby fungovala přiměřeně dobře s téměř jakýmkoli tématem. „Přiměřeně dobře“ však často nestačí. Pokud chcete ze svého webu vytěžit maximum, je chytré hledat téma, které bylo optimalizováno tak, aby bylo vysoce kompatibilní s pluginy pro tvorbu stránek..

Jako Scott Wyden Kivowitz, hlavní komunitní ředitel v Imagely, musel říci o vztahu mezi tématy a tvůrci stránek:

scott kivowitz

Lidé mohou pomocí modulů Gutenberg, Elementor, Beaver Builder nebo jiných modulů pro tvorbu stránek přenést nekonečné možnosti designu do motivu. Výchozím bodem je však ohromující, jednoduchý, čistý, rychlý a na SEO bohatý design.

Scott Wyden Kivowitz

Samozřejmě, i když zúžíte kritéria výběru na témata přátelská pro tvůrce stránek, stále existuje spousta možností. Podívejme se na čtyři z nejpopulárnějších témat mezi uživateli nástroje pro tvorbu stránek a uvidíme, jak se hromadí.

Úvod do témat

Pro naši recenzi, budeme porovnávat OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve. Tato čtyři víceúčelová témata jsou oblíbená, dobře kontrolovaná a podporovaná a kompatibilní s mnoha z nejpopulárnějších doplňků pro tvorbu stránek.

Téma OceanWP

OceanWP

Za prvé, OceanWP klade velký důraz na styl.

Toto téma nabízí spoustu ukázek, které můžete použít k přizpůsobení vzhledu a pocitu svého webu. Je použitelný pro širokou škálu použití, ale je zvláště vhodný pro weby elektronického obchodování (a velmi dobře se integruje s WooCommerce).

Téma Astra

Astra

Astra vám také pomůže vytvořit stylový web, i když jeho hlavním zájmem je výkon.

Toto je extrémně lehké téma, které udržuje váš web v chodu rychle na předním i zadním konci. Je vysoce přizpůsobitelný i pro non-kodéry, i když také nabízí vývojářům spoustu funkcí, které mohou využít.

Téma GeneratePress

GeneratePress

Potom přijdeme GeneratePress.

Toto téma udržuje solidní rovnováhu mezi poskytováním velkého množství funkcí a udržováním věcí co nejlehčí. Vývojáři se těžce zaměřili na snadnost použití, takže zde není strmá křivka učení.

Ukázka tématu Neve.

Neve

V neposlední řadě máme Neve.

Naše téma má moderní jednostránkové rozvržení. Je ideální pro malé podniky, ale je také přizpůsobitelný pro širokou škálu použití. Je lehký, vysoce přizpůsobitelný a citlivý na krásné displeje na obrazovkách jakékoli velikosti.

Všechna čtyři z těchto témat mají co nabídnout, takže jak si vybrat mezi OceanWP, Astra, GeneratePress a Neve?

Porovnání OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve (osm klíčových faktorů)

Nyní budeme porovnávat OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve v osmi různých kategoriích. Stojí za zmínku, že ačkoli každé z těchto témat má bezplatnou verzi v adresáři pluginů WordPress, budeme zde hovořit o plnohodnotných prémiových verzích zde.

Pojďme přímo dovnitř!

1.

Funkce

Všechna čtyři témata pokrývají jejich základy, pokud jde o základní funkce pro jakékoli téma WordPress. Všechny jsou plně citlivé a jsou navrženy tak, aby podporovaly spolehlivý výkon a poskytovaly dobré parametry SEO.

V sadách funkcí, které poskytují, však existují několik pozoruhodných rozdílů:

 • Předpřipravené prvky: Astra nabízí širokou škálu záhlaví, widgetů, rozvržení a dalších prvků, které mohou začít rychle. OceanWP také nabízí působivou škálu přizpůsobitelných prvků, včetně 7 stylů záhlaví, 15 widgetů a 5 počátečních rozvržení. Neve obsahuje několik přizpůsobitelných rozvržení, záhlaví a zápatí, zatímco GeneratePress je v této oblasti o něco lehčí.
 • Aplikace elektronického obchodu: OceanWP je standout, který poskytuje cílené funkce pro vylepšení vašeho košíku a stránek produktů. GeneratePress však také nabízí modul specifický pro WooCommerce. Neve 2.0 přidal ovládací prvky obchodu a produktu WooCommerce spolu s modulem WooBooster pro uživatele Neve Pro.
 • Funkce pro vývojáře: OceanWP i GeneratePress obsahují háčky pro použití vývojářem, což usnadňuje vyladění těchto témat pomocí vlastního kódu. Modul uživatelského rozvržení Astra také nabízí možnost háčků.

Když se vezmou v úvahu všechna rozšíření a doplňky obsažené v prémiových balíčcích těchto témat, zařadíme je takto:

 1. OceanWP ��
 2. Neve ��
 3. Astra a GeneratePress ��

Všechny čtyři nabízejí spoustu funkcí, ale OceanWP zasáhne všechny tři výše uvedené body. Neve zaostává, pokud jde o vývojové nástroje, ale svými předem zabudovanými prvky a modulem WooBooster pokrývá rozšířené funkce..

2.

Kompatibilita nástroje pro tvorbu stránek

Astra je navržena od základu pro práci s tvůrci stránek. Hladce se integruje s oblíbenými možnostmi, jako jsou Beaver Builder, Elementor, Divi Builder, Počátek stránek a WPBakery Page Builder (Visual Composer). Jako bonus vám navíc umožňuje vypnout nadpis stránky a postranní panel při práci na obsahu, což vám dává více prostoru pro zaměření na design. A konečně, agenturní balíček (nejdražší verze) přichází s doplňky navrženými pro konkrétní tvůrce stránek.

GeneratePress zde nemá co nabídnout. Prohlašuje, že je kompatibilní se všemi hlavními zásuvnými moduly pro tvorbu stránek, ale existuje jen málo informací o tom, s kterými konkrétními zásuvnými moduly nejlépe funguje. Jeho modulární design však funguje dobře spolu s tvůrci stránek.

Neve je perfektním partnerem pro nejpopulárnější tvůrce stránek WordPress, Elementora. Program Neve Pro Elementor Booster umožňuje importovat doplňky a šablony jedním kliknutím. Neve se však také dobře integruje s Brizy, Beaver Builderem, Divi, SiteOrigin a Visual Composer.

V neposlední řadě je OceanWP navržen tak, aby hladce pracoval s pluginy pro tvorbu stránek. Zejména vývojáři dbali na to, aby podporovali Elementor, Visual Composer, Divi a Beaver Builder. Jedno z rozšíření, které získáte s prémiovou verzí, také přidá několik widgety speciálně určené pro Elementor.

Všechna čtyři témata také velmi dobře fungují s Editorem bloků a s našimi vlastními Orbit Fox zapojit. Ten není samo o sobě tvůrcem stránek, ale na váš web přidá několik užitečných modulů, které mohou jeho funkčnost výrazně rozšířit..

GeneratePress a Orbit Fox jsou obzvláště silnou shodou, protože šablony a widgety pro tvorbu stránek bývalého a moduly, které přicházejí s posledním, se kombinují, aby vám nabídly snadný způsob, jak přizpůsobit svůj web..


Orbit Fox od ThemeIsle Orbit Fox od ThemeIsle

Autor: Téma

Aktuální verze: 2.9.8

Poslední aktualizace: 28. dubna 2020

themeisle-companion.zip


Hodnocení 96%


400 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

S ohledem na to vše je zde naše hodnocení kompatibility tvůrců stránek pro OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

 1. Astra ��
 2. OceanWP a Neve ��
 3. GeneratePress ��

Astra, OceanWP a Neve jsou vysoce kompatibilní s některými z nejpopulárnějších pluginů pro tvorbu stránek, s GeneratePressem na této frontě trochu pozadu (ale stále máte dobrou volbu, pokud chcete použít Orbit Fox).

3.

Ceny a licence

V tuto chvíli se možná budete ptát, co vás tato témata bude stát. Jak se ukázalo, každá zahrnuje poměrně odlišnou strukturu cen.

OceanWP je nejvíce škálovatelné téma, které nabízí tři úrovně prémiových plánů. Všichni přicházejí s celou řadou rozšíření, ukázek a podpory a liší se pouze počtem licencí, které poskytují. Můžete získat jednu licenci pro web za 31 $, tři za 79 $ nebo neomezené stránky za 129 $. Navíc si můžete zakoupit jednotlivá rozšíření, pokud potřebujete pouze jednu nebo dvě prémiové funkce.

Možnosti cen pro téma OceanWP.

GeneratePress Premium, na druhou stranu je stejně jednoduchá, jak se dostane. Existuje pouze jedna možnost – 49,95 $ pro všechny moduly, jeden rok podpory a neomezené licence na web. Je to však velmi štědrý plán.

Ceny za téma GeneratePress.

Astra nabízí tři prémiové verze. Za 41 USD můžete získat všechny funkce motivu, rok podpory a neomezené licence na web. Balíček agentur Mini Agency nabízí pokročilejší funkce, včetně knihovny předem připravených webových stránek, se kterými můžete pracovat, a několik profesionálních doplňků. Získáte také výběr doplňku pro tvorbu stránek, a to celkem 169 USD. Svazek agentur – což je neuvěřitelných 249 $ – přichází s tím vším a doplňky pro ostatní tvůrce stránek..

Ceny za téma Astra.

Neve je nejnižší cena vám poskytuje rok podpory a aktualizací, vlastní rozvržení a další – za 49 USD ročně. Prioritní podpora a „WooCommerce booster“ mohou být vaše za 59 USD ročně, zatímco nákup nejvyšší úrovně za 99 USD vám také umožní „bílé označení“ téma – ideální pro agentury a nezávislé pracovníky..

Cenová obrazovka Neve Pro.

Celkem:

OceanWP
GeneratePress
Astra
Neve
31 $ – 1 stránka
79 – 3 weby
129 $ – neomezené weby
49,95 $ – neomezené weby41 dolarů – neomezené weby
169 $ – neomezené weby (mini agentura)
249 $ – neomezené weby (agentura)
49 $ – neomezené weby
59 $ – neomezené weby, podpora priorit
99 $ – neomezené weby, prioritní podpora, bílé značení
12 měsíců aktualizací a podpory, 11 prémiových rozšíření, včetně všech demoverzíVšechny prémiové moduly, plný přístup do knihovny stránek, roční aktualizace a podpora, 30denní záruka vrácení penězAstra Pro zahrnuje pokročilé úpravy a rozvržení.Každá úroveň zahrnuje záhlaví, blog a posilovač Elementor.

Pokud jde o to, kolik za danou cenu dostáváte, uvádíme naše hodnocení pro OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

 1. Neve ��
 2. OceanWP a GeneratePress ��
 3. Astra ��

Neve má v tomto seznamu nejlevnější neomezenou licenci, takže se jedná o celkově nejlepší investici. Pokud víte, že své téma použijete pouze na jednom webu, můžete také zvážit OceanWP, který je o něco levnější. GeneratePress nabízí nejjednodušší cenový model s jednoduchou cenovkou pro verzi pro.

4.

Snadné nastavení a použití

Nyní je čas vidět, jak OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve vypadají v akci. Budeme krátce hovořit o tom, co se podílí na instalaci každého prémiového tématu. Poté se podíváme na proces jejich nastavení.

Astra je nejjednodušší téma k instalaci. Jednoduše získáte soubor ZIP, který můžete nahrát na svůj web pomocí upřednostňovaného způsobu – například na palubní desce nebo prostřednictvím Protokol přenosu souborů (FTP). GeneratePress a Neve na druhé straně vyžadují, abyste si nejprve nechali nainstalovat bezplatnou verzi tématu. Soubor, který obdržíte při nákupu prémiového plánu, je ve skutečnosti plugin a je třeba jej nainstalovat do složky pluginů na vašem webu.

A konečně prémiový plán OceanWP nemění samotné téma – pouze přidává sbírku rozšíření. Proto obdržíte řadu složek se zipem, jednu pro každý doplněk. Budete muset nahrát a nainstalovat každý zvlášť.

Takže vidíte, s čím začnete, tady vypadá instalace holých kostí pro OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

OceanWP: Základní instalace webové stránky s OceanWP.
GeneratePress: Základní instalace webové stránky s GeneratePress.
Neve: Základní instalace tématu Neve.

Nyní se podívejme blíže na to, co s těmito tématy uděláte po jejich instalaci.

Základní nastavení webu s OceanWP

OceanWP nabízí celou řadu demonstračního obsahu, který si můžete nainstalovat pomocí přiloženého Ukázka importního rozšíření. K dispozici jsou základní možnosti a speciálně navržené ukázky Pro:

Ukázky OceanWP.

Tato dema jsou celkem profesionální, zejména pro profesionální možnosti. Zde je ukázka čokolády, příklad toho, co získáte jako výchozí bod:

The OceanWP Chocolate demo.

Abychom vám pomohli spravovat všechna vaše témata, rozšíření a vše ostatní, existuje užitečná karta Panel motivů, která udržuje vše v pořádku. Jelikož přidáte spoustu obsahu, pokud nainstalujete všechna rozšíření OceanWP, je to užitečná funkce:

Panel motivů OceanWP.

Dále budete pravděpodobně chtít jít do přizpůsobitel začít provádět změny:

Obrazovka přizpůsobovače OceanWP.

Je zde spousta možností – ve skutečnosti tolik, že to může být pro nové uživatele trochu ohromující. Vše je uspořádáno přiměřeně dobře, ale bude nějakou práci trvat, než zjistíme, co všechno toto téma nabízí.

Základní nastavení webu s Astra

Získání demonstračního obsahu nastaveného pro Astra je trochu spletité. Budete muset nainstalovat bezplatný plugin s názvem Webové stránky Astra Starter nejprve z adresáře Plugin WordPress.

Po instalaci pluginu najdete ukázkové weby v sekci Vzhled → Stránky Astra:

Ukázkové weby pro téma Astra.

Budete muset vybrat, zda používáte Elementor nebo Beaver Builder, protože to ovlivňuje výběr. Sama dema jsou dobře sestavená a profesionální, ne-li tak stylová jako možnosti OceanWP. Existuje však několik pěkných počátečních návrhů, například ukázka vstupní stránky produktu:

Ukázka vstupní stránky produktu pro Astra.

Na kartě Vzhled uvidíte také sekci nazvanou Možnosti Astra:

Obrazovka Možnosti Astra.

Tím získáte stručný přehled možností návrhu. Odkazy zde vedou k přizpůsobiteli, takže je lepší raději tam jít rovnou:

Obrazovka Astra customizer.

Organizace je zde jednodušší než s OceanWP, což vám dává několik základních možností, jak začít, a pak se pomalu rozšiřovat, abyste ukázali širokou škálu nabízených možností. Celkově je snadné získat rychlý přehled o tom, co s tímto tématem můžete udělat, a začít ihned pracovat.

Základní nastavení webu s GeneratePress

Dále se podívejme na GeneratePress. Po dokončení instalace budete chtít jít na Vzhled → GenerovatPress a vybrat, které moduly chcete povolit:

Moduly GeneratePress.

Jedná se o jednoduchý způsob, jak přizpůsobit funkce, které váš web obsahuje, a zabránit tomu, aby byly zaplněny. Každý aktivovaný modul přidá do Customizer nové možnosti.

Na rozdíl od posledních dvou témat, GeneratePress nenabízí předem vytvořené weby ani ukázky. Místo toho budete chtít zamířit přímo k nástroji Customizer a začít vylepšovat vzhled svých stránek. Nastavení jsou přehledná a snadno dostupná:

Obrazovka Customate GeneratePress.

Celkově toto téma představuje nejrychlejší proces nastavení, protože je efektivnější než OceanWP nebo Astra. Je to také nejjednodušší pochopit rychle, bez nutnosti dokumentace.

Základní nastavení webu s Neve

V neposlední řadě se podíváme na to, jaké to je začít s Neve. Po instalaci motivu můžete přejít na Vzhled → Neve Options a začít s jeho přizpůsobováním. Zde najdete seznam všech dostupných demonstračních webů spolu s náhledy a možnostmi importu:

Možnosti motivu Neve.

Můžete dokonce filtrovat dema na základě jejich kompatibility s prvky Elementor a Gutenberg, což usnadňuje vyhledání toho, které se hodí pro váš web..

V této stejné sekci najdete také tipy na některé doporučené další akce a užitečné pluginy, které byste mohli chtít nainstalovat. To znamená, že místo toho, abyste se nechali starat o sebe, vás Neve provede jednoduchým způsobem nastavením klíčových prvků..

Nakonec se můžete vydat na obrazovku Přizpůsobit a vyladit téma a vybraný ukázkový obsah:

Použití Neve v WordPress Customizer.

Možnosti jsou zde přehledné a existuje mnoho úprav, které můžete provést. Pokud jste už někdy s WordPress Customizerem strávili nějaký čas, budete se zde cítit jako doma.

Abychom to shrnuli, uvádíme následující hodnocení toho, jak snadné je nastavit jednotlivé stránky:

 1. Neve ��
 2. Astra a GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

GeneratePress poskytuje jasné pokyny a organizaci, ale také nabízí nejmenší funkce a možnosti, které lze třídit. Pro rovnováhu mezi flexibilitou designu a snadným používáním je Astra pravděpodobně silnější volbou. Neve zvítězil v této kategorii, a to díky svému bohatství demo obsahu a snadnosti, se kterou jste schopni nastavit všechny klíčové prvky.

5.

Rozvržení, šablony a možnosti designu

Jakékoli užitečné téma by mělo poskytnout spoustu možností designu, abyste mohli začít. Podívejme se tedy, co OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve musí nabídnout, pokud jde o počáteční rozvržení, šablony atd..

Začneme Astra, který má vyhrazené Modul rozvržení webu. Pomocí tohoto nástroje můžete upravit vzhled celého webu. Můžete si také snadno vytvořit vlastní rozvržení. Plus, tam jsou široká škála možností přizpůsobitelnosti které vám poskytují velkou kontrolu nad záhlavími, postranními panely, zápatími, pozadím a dalšími.

OceanWP nabízí spoustu úvodních ukázek, které můžete vyladit, jak chcete. Existují také rozšíření které poskytují šablony pro portfolia a vyskakovací okna, konkrétní typy záhlaví, postranních panelů, zápatí a další. Své stránky si můžete zcela přizpůsobit, i když je zde jistě méně konstrukčně specifických funkcí než u Astra.

Podobně jako OceanWP, většina z GeneratePress‘Možnosti designu jsou obsaženy v jeho různé moduly. Existují možnosti rozvržení pro váš web a pro konkrétní sekce, stejně jako řada možností pro záhlaví, nabídky, pozadí atd. možnosti přidané do přizpůsobovače jsou dosti komplexní a umožňují vám vylepšit vzhled vašeho webu ve velkém i malém měřítku.

Jak jsme viděli dříve, Neve poskytuje spousta demo rozvržení abych začal. Ty lze nainstalovat jediným kliknutím a poskytují vám snadný výchozí bod pro stavbu stránek v různých výklencích. V Customizer najdete také mnoho užitečných možností, které vám pomohou vyladit záhlaví, nabídky, typografii, barvy a další. Navíc toto téma obsahuje funkce speciálně pro podporu integrace WooCommerce, možnosti nastavení specifické pro blog a dokonce i schopnost vytvářet a používat vlastní rozvržení.

Žádné z těchto témat nezklame z hlediska konstrukčního potenciálu, ale hodnotíme je takto:

 1. Astra a Neve ��
 2. GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

Zde jsme udělali kravatu Astra a Neve, protože oba nabízejí působivou škálu designových prvků. OceanWP i GeneratePress však nejsou příliš pozadu.

6.

Pluginy a rozšíření

Zmiňovali jsme se, že tato témata nabízejí některá další rozšíření, moduly a pluginy. Na tento aspekt se však musíme ještě hlouběji podívat.

Prémiová verze OceanWP přichází s všechna rozšíření tématu.

Již jsme diskutovali o možnostech souvisejících s designem, které tyto moduly nabízejí. Existují však také rozšíření, která poskytují tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, vyskakovací okna, háčky pro vývojáře a další. Existuje dokonce jeden, který vám pomůže „bílý štítek“ vašeho webu.

Některá rozšíření OceanWP.

GeneratePress také zahrnuje všechny moduly ve svém prémiovém plánu a existuje podobné číslo, jaké poskytuje OceanWP.

Jsou však méně rozmanité, protože se více zaměřují na design. Existuje však několik zvláště užitečných modulů, například jeden s dalšími možnostmi WooCommerce a další, který přidává vývojové háčky.

Některé z modulů GeneratePress.

Astra je jediné téma, které nenabízí vše v základním prémiovém plánu – ačkoli jeho funkce na této úrovni jsou srovnatelné s generacemiPress a OceanWP. Drahá agentura Bundle však nabízí spoustu doplňků. Je zde doplněk pro samotné téma, zásuvný modul, který vám pomůže vytvářet výzvy k akci, zásuvný modul pro značkování schémat a dokonce doplňky pro konkrétní tvůrce stránek..

Pokud jde o Neve, prémiová verze tématu obsahuje téměř vše, co potřebujete. Pokud jsi zakoupení tématu sám o sobě, jediný rozdíl mezi úrovněmi je, že vyšší plány zahrnují posilovač WooCommerce a bílé štítky. Také za jen o něco vyšší cenu můžete získat celý balík témat a pluginů, což znamená, že můžete získat Neve spolu s některými užitečnými doplňkovými nástroji (například Feedzy, Vizualizér, a Recenze produktu WP pluginy).

S ohledem na cenu jsou výsledky této kategorie našeho srovnání OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

 1. Neve ��
 2. Astra a OceanWP ��
 3. GeneratePress ��

Neve vyhrává hands-down, protože si ho můžete vyzvednout vedle tolika dalších témat a pluginů. Poté OceanWP i Astra nabízejí spoustu bonusů. Astra může být mezi nimi jasným vítězem, kromě toho, že za přístup k nejlepším rozšířením budete muset zaplatit významný poplatek, zatímco OceanWP všechno spojí dohromady.

7.

Rychlost a výkon

Poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše téma zpomalilo váš web. To znamená, že musíme zvážit výkon OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve. Všechna čtyři témata používají důkladné postupy kódování, které podporují rychlý výkon. GeneratePress a Neve zejména jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí. Tímto způsobem nebudete mít spoustu zbytečných funkcí a nadýmání stránek zpomalíte.

Astra také používá základní JavaScript místo jQuery, volba určená k optimalizaci rychlosti. Pokud jde o OceanWP, nabízí několik jedinečných funkcí založených na výkonu. Například poskytuje možnost vypněte všechny skripty a styly které nepotřebujete. Je to chytrý způsob, jak urychlit vaše stránky, protože již nebude nutné načítat JavaScript a CSS spojené s nepoužívanými funkcemi..

Podívejme se, jak tato čtyři témata vydrží v reálném světě. Nastavili jsme základní web WordPress pomocí Data o testu jednotkové jednotky, a vyzkoušeli doby načítání s každým nainstalovaným motivem (pomocí Pingdom Tools).

Po absolvování průměru několika pokusů, zde jsou naše výsledky:

(Grafy od Visualizer Lite. Základní použití téma dvacet sedmnáct.)

Jak vidíte, Astra a Neve jasně nabídly nejlepší časy. GeneratePress v podstatě neměl žádný vliv na dobu načítání našich stránek, zatímco OceanWP věci trochu zpomalil (i když nestačí, aby to byl problém).

Všechna tato témata se zdají být dobře optimalizovaná. Máte-li však zájem o co nejlepší výkon, zde je naše hodnocení:

 1. Astra ��
 2. Neve ��
 3. GeneratePress ��
 4. OceanWP

Astra a Neve jsou zde docela jasnými výherci, jako jediná témata, která mají pozitivní vliv na dobu načítání v našem testu.

8.

Podpora a dokumentace

Bez ohledu na to, jak snadné je vaše téma používat, budete mít nějaké otázky. Proto je důležité mít spolehlivé možnosti podpory, na které se můžete spolehnout.

Všechna čtyři prémiová témata přicházejí s roční podporou a aktualizacemi. Kromě toho každý nabízí podání vstupenek jako primární způsob, jak získat pomoc. Astra i GeneratePress také poskytují fóra podpory. OceanWP ne, ale nabízí plán „prioritní podpory“ za příplatek.

A co víc, všechna témata také nabízejí dokumentaci. Znalostní základna Astra je komplexní a užitečný a nabízí spoustu výukových programů. Totéž platí pro Neve, který přichází s spousta článků znalostní báze abych začal. Dokumentace pro oba OceanWP a GeneratePress je méně důkladný, ale pokrývá většinu důležitých základen.

Pokud jde o podporu, hodnotili bychom OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve takto:

 1. Astra ��
 2. Neve ��
 3. GeneratePress a OceanWP ��

Není těžké najít pomoc pro žádné z těchto témat, ale důkladná a dobře napsaná znalostní báze společnosti Astra pomáhá vyjít na vrchol.

Který motiv je nejlepší volbou pro tvorbu stránek?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress

Celkově vzato, v této recenzi OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve vyšli dva jasní vítězové. Téměř v každé kategorii, Astra i Neve vystoupili na první místo seznamu.

Astra je solidní možnost, která nabízí vynikající rovnováhu mezi vlastnostmi, cenou a snadností použití. Poskytuje spoustu možností přizpůsobení, kvalitní podporu a dokumentaci a působivý výkon. Pokud jde o Neve, nabízí také spoustu demonstračního obsahu a možností a podrobnou znalostní základnu, která vás dostane ze země. Navíc je to nejjednodušší téma, s kterým začít, nezpomalit váš web a má nejštědřejší cenovou strukturu.

To samozřejmě neznamená, že možnosti GeneratePress a OceanWP jsou nekvalitní možnosti. Pokud hledáte něco trochu jednoduššího a efektivnějšího, GeneratePress je snadné začít a nabízí docela dost vzhledem k jeho nízké ceně. Na druhou stranu by OceanWP mělo být pravděpodobně vaším tématem, pokud chcete navrhnout nejlepší vzhled webu.

Závěr o OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve

Výběr správného tématu WordPress je důležitým faktorem, který by neměl být spěchán. Pokud se zamyslete nad tím, jak budete svůj motiv skutečně používat – například tím, že víte, jaký plugin pro tvorbu stránek používáte, budete se připravovat na úspěch.

V této recenzi jsme porovnali čtyři z nejoblíbenějších a na funkce bohatých témat WordPress, která jsou ideální pro nadšence pro tvůrce stránek. Zde jsou naše závěry o OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

 • Astra: Toto téma nabízí mnoho funkcí, vynikající výkon a kompatibilitu se širokou nabídkou populárních tvůrců stránek.
 • GeneratePress: Jako alternativní možnost se jedná o lehké a snadno použitelné téma, které je cenově dostupné a velmi efektivní.
 • OceanWP: I když je použití trochu spletitější, toto téma nabízí mnoho možností a klade velký důraz na pomoc při vytváření krásných vzorů..
 • Neve: Pokud hledáte dobře vyvážené téma, pokrývá toto téma všechny základy. To zahrnuje plynulý výkon, podporu kvality a spoustu ukázek a možností přizpůsobení.

Už jste použili některé z těchto témat? Pokud ano, co si o nich myslíte? Kdo je pro vás vítězem mezi OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve? Sdílejte s námi své zkušenosti v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector