20+ nejlepších témat WordPress optimalizovaných AdSense pro rok 2020

20+ nejlepších témat WordPress optimalizovaných AdSense pro rok 2020

20+ nejlepších témat WordPress optimalizovaných AdSense pro rok 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně budete chtít začít vydělávat peníze z reklam na svém webu prostřednictvím AdSense. Skvělý. Hlavním problémem, který pravděpodobně máte, je to, že si nejste jisti, kam umístit reklamy, ai když to uděláte, vaše téma může způsobit potíže..


Bylo by mnoho jednodušší, kdyby existovalo téma optimalizované pro AdSense, takže nemusíte dělat veškerou těžkou práci. Máte štěstí, protože existuje mnoho témat, která jsou optimalizována pro AdSense. Jdu na seznam 20+ skvělých motivů AdSense pro WordPress tady.

Nejlepší AdSense WordPress optimalizovaná témata

Nejlepší témata WordPress optimalizovaná pro AdSense pro rok 2020:

pronájem nových vozidel

Autopůjčovna Neve *

Moderní a čisté téma WordPress pro všechny druhy podniků. Má elegantní design a přehledný obsah. Téma si můžete přizpůsobit, jak chcete, pomocí stavitelů stránek typu drag-and-drop, jako je Elementor a Gutenberg. Poskytuje vlastní rozvržení a spoustu nastavení, včetně reklamních bannerů, které můžete přidat kdekoli na webu.

Neve Car Rental přichází s responzivním designem, stavitelem záhlaví a zápatí, kompatibilitou s AMP a WooCommerce, obrovskou sbírkou specializovaných startovacích stránek a plnou flexibilitou při přizpůsobování.

Získejte to tady Cena: 49 $

* témata vyvinutá naší sesterskou společností ThemeIsle

Spartan

Spartan

Téma AdSense WordPress vytvořené pro časopisy a zpravodajské weby, které nabízí spoustu interaktivity. Má mnoho widgetů: tlačítka sociálních médií, sekce s nejoblíbenějšími a nejnovějšími články, oblasti komentářů a značek, fotogalerie a video galerie a další. Hlavním tématem tohoto tématu je zdraví, včetně souvisejících kategorií, jako je sport, cestování a příroda. Reklamní bannery jsou přítomny po celém webu, na domovské stránce i uvnitř článků. Návrh má tři hlavní sloupce, z nichž dva obsahují články ze všech kategorií, zatímco třetí je „zodpovědný“ v oblasti sdílení na sociálních sítích.

Domovská stránka má dva reklamní bannery, nahoře a dole.

Téma má neomezené barvy, přizpůsobitelné obrázky, postranní lišty a widgety, je plně citlivé, má bulit-in přihlašovací / registrační formulář, je optimalizováno pro SEO a má mnoho dalších funkcí, které byste mohli chtít vyzkoušet.

Získejte to tady Cena: 49 $

romero

Romero

Romero je pěkné téma časopisu vytvořené pro zdůraznění vizuálního obsahu. Je nejvhodnější pro weby s videohry, motoristické časopisy, filmové recenze nebo jiné výklenky, které zahrnují velké množství snímků.

Téma má rozložení podobné blogu, které je kompatibilní s AdSense a WooCommerce. Máte dostatek prostoru pro zobrazování reklam – na postranním panelu, v těle článku, na konci příspěvku a na domovské stránce. Vlastní barvy a písma, předem připravené šablony stránek a nekonečné rolování přicházejí s plně reagujícím designem.

Získejte to tady Cena: 69 $

Horké novinky

Horké novinky

Docela jednoduše uspořádané téma pro online zpravodajské weby a časopisy. Má černé menu v horní části stránky, má design podobný blogu a je plně widgetizovaný. Na pravé straně najdete widgety představující nejoblíbenější, nejnovější a komentované články. Reklamní prostory jsou rozloženy na celé stránce. Napravo jsou také zobrazeny dva čtverce o rozměrech 125 × 125. Níže je zobrazen další větší čtverec a podobný čtvereček je připojen ke spodní části stránky.

Po kliknutí na článek se zobrazí další dva reklamní prostory (jedná se o reklamní bloky v obsahu).

Reklamy uvnitř článků jsou umístěny na začátku a na konci obsahu.

Mezi funkce tohoto tématu patří: optimalizace SEO a rychlosti, vlastní widgety, neomezená barevná schémata a pozadí a integrovaná sociální média.

Získejte to tady Cena: 19 $

mh_magazine

MH Magazine

MH Magazine je téma profesionálního časopisu WordPress pro redakční weby. Toto plně citlivé téma WordPress je dokonale vhodné pro témata jako zprávy, technologie, politika, životní styl, sport, příroda, ekonomika, cestování nebo jakékoli jiné téma. Toto populární téma WordPress časopisu vám umožňuje zpeněžit váš web využitím mnoha dostupných oblastí widgetů na přední straně widgetu a na postranních lištách a zobrazovat reklamy na různých místech na vašem webu..

MH Magazine proto umožňuje pěkně integrovat reklamy a bannery do obsahu vašeho webu. Toto flexibilní téma časopisu WordPress dále přináší další možnosti inzerce a několik skvělých funkcí pro spouštění profesionálních online časopisů a zpravodajských webů.

Získejte to tady Cena: 49 $

alfa

Alfa

Alpha je čisté téma WordPress AdSense pro časopisy a zpravodajské weby. Návrh byl vytvořen, aby obsah první. Všechno je dobře organizováno podle kategorií. Součástí motivu je červený panel nabídek, kde najdete také hlavní příběhy dne.

Jako každé téma časopisu je Alpha připraven pro AdSense. Domovská stránka obsahuje dva reklamní bannery, nahoře a uprostřed.

Horní reklamní banner si udržuje svou pozici bez ohledu na to, kterou sekci nebo článek čtete.

Alpha má citlivý design a kromě rozložení časopisu přichází také s novinkou. Poskytuje také několik widgetů – mnoho z nich pracuje jako video widgety – lámání novinek, doporučená prezentace, SEO optimalizace, solidní rámec ZOOM a snadný přizpůsobovací zážitek.

Získejte to tady Cena: 69 $

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • 15+ nejlepších témat WordPress pro cestování z roku 2020 (optimalizovaná a krásná)
  • 10+ nejrychlejších témat WooCommerce (zdarma, optimalizovaných a krásných)
  • 15+ nejlepších bezplatných témat Parallax WordPress 2020

Časopis

Časopis

Jak již název napovídá, časopis je téma WordPress AdSense vytvořené pro časopisy a zpravodajské weby. Má jednoduchý, čistý a profesionální design, který pomáhá snadno najít potřebné informace. Toto téma bylo vytvořeno k použití spolu s Themify Builderem, který je dodáván s intuitivním nastavením drag-and-drop. Téma má dostatek reklamních prostorů, tři z nich jsou umístěny přímo na domovské stránce (jak můžete vidět na obrázku výše). V článcích jsou umístěny další widgety pro bannerové reklamy.

Magazín obsahuje 42 předdefinovaných možností rozvržení, mega menu, lámání zpráv, sociální sdílení tlačítek, související příspěvky, šest možností postranního panelu, sedm rozvržení příspěvků, šest barevných vzhledů, kompatibilitu s WooCommerce a další.

Získejte to tady Cena: 59 $

Denní téma

Denní téma

Denní motiv je optimalizován pro zpravodajské weby, které používají AdSense. Součástí motivu je snadno použitelný panel pro správu reklam, který vám umožňuje snadno umístit na váš postranní panel různé bannery a další pozice reklam.

Toto téma AdSense pro WordPress zahrnuje více šablon stránek, včetně archivů, plné šířky a dalších vlastních šablon. Všechna nastavení, která budete někdy potřebovat změnit, jsou na jednom snadno použitelném panelu voleb. Vlastní widgety jsou zahrnuty, včetně Twitter a Flickr.

Téma je optimalizováno a lokalizováno pomocí SEO, takže vaše stránky budou viditelné a přeložitelné. Celoživotní podpora je zahrnuta bez dalších nákladů.

Získejte to tady Cena: 24 $

AccessPress Mag Pro

AccessPress Mag Pro

Toto téma přátelské pro AdSense bylo vytvořeno pro webové stránky časopisů a médií, přichází s čerstvým a moderním designem a čtyřmi různými ukázkami. Obsah je elegantně zobrazován kousek po kousku kvůli línému zatížení.

Reklamní prostory jsou velké a jsou strategicky umístěny na domovské stránce, v částech a uvnitř obsahu.

Na konci každého článku je také další reklamní prostor, těsně před popisem autora.

Pokud jde o funkce, toto téma nabízí více rozvržení, responzivní design, trendový trik s aktuálními zprávami, stavitel stránek, takže můžete snadno přizpůsobit vše, co chcete, vestavěný systém kontroly pro uživatele, citlivé reklamy (od sebe od Google AdSense), kompatibilita s WooCommerce a další zajímavé funkce.

Získejte to tady Cena: 55 $

Časopis

Časopis

Pěkné téma AdSense pro WordPress pro časopisy a zpravodajské weby nebo blogy s čistým a přátelským designem. Má všechny potřebné prvky pro dobrou propagaci vašich stránek. Je plná sociálních odkazů, widgetů, značek, vybraných kategorií, rychlosti optimalizovaná, připravená na SEO a kompatibilní s programem WP Review Pro. A v neposlední řadě přichází s reklamními prostory, které vám umožňují umisťovat reklamy kdekoli chcete.

Téma je citlivé a dominuje světle šedá, přichází se čtyřmi jedinečnými rozvrženími, dvěma posuvnými možnostmi, posouváním paralaxy, 630+ písem Google a 590 ikonami úžasných písem. Poskytuje také mega menu, načítání AJAX, autorská pole, neomezené barvy, postranní panely a možnosti pozadí. A to jsou jen části funkcí časopisu.

Získejte to tady Cena: 45 $

NewsDesk

NewsDesk

NewsDesk je téma WordPress AdSense vytvořené pro online časopisy a zpravodajské weby. Může být dobrou volbou pro propagaci – je plně widgetizovaný, sociální a má reklamní prostory.

Na domovské stránce je pět reklamních prostorů a tři při navigaci do sekcí. Toto téma je plné widgetů a interaktivních tlačítek, jako by měl být každý zpravodajský web.

Získejte to tady Cena: 49 $

Novinový motiv

Noviny

Noviny jsou elegantní téma vytvořené pro publikování a kontrolu webů, které vám pomůže zpeněžit vaše podnikání pomocí reklam AdSense a publikovat propagační bannery. Téma Noviny přichází s inteligentním reklamním systémem, který automaticky přizpůsobuje velikost reklamy a zajišťuje skvělý uživatelský dojem z jakéhokoli zařízení. Na celém webu najdete různé reklamní prostory.

Můžete umístit reklamu na horní část domovské stránky, mezi widgety nebo na pravou nebo levou stranu stránky, aniž byste narušili schopnost návštěvníka číst vaše články..

Tato šablona obsahuje tvůrce stránek pro front-end, předem vytvořené ukázkové návrhy, tvůrce záhlaví, připravená rozvržení stránek a příspěvků, několik vlastních widgetů, flexibilní prvky, recenze, interaktivní tlačítka a animované ikony. Noviny jsou kompatibilní s WPML a SEO přátelské.

Získejte to tady Cena: 59 $

Pinstagram

Pinstagram

Toto téma WordPress podobné Pinterest má chytlavé rozložení a mnoho míst, kam můžete umístit své reklamy. Jeho interaktivní a moderní vzhled vám dává spoustu šancí na přidání a správu reklam.

Jak byste si všimli ze snímků, Pinstagram má veškeré téma, které pomůže vašemu webu stát se populárnějším. Nabízí spoustu sociálních tlačítek, připojení widgetů, překlad do mnoha jazyků, SEO a sociální optimalizaci a dává vám hezká místa, kde můžete své reklamy upustit. Poskytuje inteligentní umístění AdSense, takže je můžete mít na domovské stránce nebo přímo v příspěvcích, před a za obsahem. Můžete je také přesunout kamkoli budete potřebovat.

Získejte to tady Cena: 45 $

SociallyViral

SociallyViral

Barevné a chytlavé téma vytvořené především pro marketingové profesionály. Byl vytvořen tak, aby byl poutavý, rychlý a aby vám pomohl zvýšit provoz směrem k vašim produktům nebo službám. Je optimalizován pro SEO a je dodáván se sociálními tlačítky, reklamními prostory, kontrolním systémem, značkami, poli autorů a widgety.

SociallyViral poskytuje mega menu, čtyři různé efekty načítání, předplatná pole, posouvání paralaxy, 630+ písem Google, neomezené barvy, postranní panely, možnosti pozadí, krátké kódy a mnoho dalších zajímavých funkcí.

Získejte to tady Cena: 45 $

Časopis Pro

Časopis Pro

Téma optimalizovaná pro práci s webovými stránkami časopisů a médií, které vyžadují integraci AdSense. Používá klasickou černobílou kombinaci a udržuje profesionální vzhled. Má jednoduché a přehledné uspořádání. Reklamy jsou opraveny na stejných místech, bez ohledu na to, kam vás posouvá.

I když má minimalistický vzhled, Magazine Pro přichází se vším, co tisková stránka potřebuje: widgety, značky, blog, sociální tlačítka, přehledný obsah, vlastní nabídky, mobilní citlivost, doporučené obrázky, šest možností rozvržení, možnosti motivů a mnoho více.

Získejte to tady Cena: 99,95 $

NewsOnline

NewsOnline

Toto téma má jednoduché rozvržení časopisu pro obecné zpravodajské weby a nabízí optimalizaci AdSense. Na domovské stránce je dodáván se dvěma reklamními bloky, které se zobrazují také na každé stránce. Téma má čistý a minimalistický vzhled a poskytuje kontrolní systém. Pod nabídkou má NewsOnline novinový zpravodaj, který funguje jako posuvník zobrazující nejnovější a nejdůležitější zprávy.

NewsOnline zvládne velké množství obsahu, je plně citlivý a optimalizovaný pro rychlost a SEO, nabízí posouvání paralaxy, krátké kódy, autorské schránky, neomezené barvy, písma, ikony, pozadí a mnoho dalších možností přizpůsobení.

Získejte to tady Cena: 45 $

Schéma

Schéma

Schéma by mohlo být ideálním tématem pro časopis nebo pro mediální web. Nejde jen o to, že je to jedno z nejrychlejších témat WordPress, ale také se všemi nezbytnými funkcemi, které pomohou vaší firmě rychle eskalovat profesionální žebřík. Kromě své vysoké rychlosti a SEO-přátelského kódu je Schema také dobrou volbou pro správu reklam. Nepřichází s výchozími reklamními prostory, takže si můžete vybrat, kde se mají sami zobrazovat. Tímto způsobem můžete lépe kontrolovat a sledovat reklamy.

Můžete například použít reklamu v záhlaví, reklamu pod titulkem nebo jakoukoli jinou možnost danou tématem.

Schéma poskytuje citlivý design, vestavěný kontrolní systém, lehký kód, vlastní CSS, neomezené pozadí, užitečné zkratky, písma a ikony Google, vlastní widgety a mnoho dalších výkonných možností přizpůsobení.

Získejte to tady Cena: 45 $

wp-kritika

Kritika WP

WP-Critique je téma recenze produktu, ale přichází s několika mezerami pro reklamní bannery. Konkrétně to neznamená umístění reklam, takže je jen na vás, kde se mají zobrazit. Je to flexibilní téma, vyrobené tak, aby bylo vysoce přizpůsobitelné a víceúčelové.

WP-Critique je připravena k efektivní propagaci, protože nabízí spoustu widgetů pro různé účely a spoustu reklamních ploch. Jeho design se nejlépe hodí pro časopis nebo webovou stránku pro tisk, protože je čistý, jednoduchý a profesionální.

Téma poskytuje citlivý design, vestavěnou funkci hodnocení produktu, vestavěné stránky autorů, šablonu stránky videa na YouTube, více rozvržení domovských stránek, různé možnosti rozvržení příspěvků a stránek, více umístění reklamních pruhů, sekci portfolia a mnoho dalších nastavení přizpůsobení.

Získejte to tady Cena: 49 $

dobrý život

Dobrý život

Víceúčelové téma WordPress. Poskytuje sedm různých ukázek pro konkrétní použití. Lze jej použít pro časopisy, blogy nebo weby s recenzemi. Design je čistý, moderní a připravený na widget. Toto téma vypadá přátelsky a uvítá a také nabízí spoustu prostoru pro reklamní bannery – v horní části domovské stránky, v zóně postranního panelu a mezi příspěvky..

GoodLife poskytuje citlivé rozložení, čtyři galerie a video stránky, tři různé styly záhlaví, integraci více prémiových pluginů, vestavěné reklamní umístění, která můžete spravovat podle vašich představ, rychlost a optimalizaci SEO, seznamy videí, komplexní systém kontroly a spousta dalších skvělých funkcí.

Získejte to tady Cena: 59 $

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector