OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: kumb on parem?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: kumb on parem?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve: kumb on parem?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Järgmise veebisaidi jaoks WordPressi teema valimisel on oluline arvestada enamat kui ainult selle esteetilist atraktiivsust. Teie teema mõjutab ka saidi loomise kogemust, nii et soovite valida ühe, mis sobib teie kujundusstiiliga. Kui teile meeldib kasutada näiteks leheehitajaid, langeb teie otsus sageli valikule OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve.


Need neli teemat on lehe ehitajate kogukonna lemmikud. Igaüks neist on kindel tööriist mitmesuguste WordPressi rakenduste jaoks ja need eristuvad tõepoolest, kui neid kasutatakse koos konkreetsete lehtede koostaja pistikprogrammidega. Need on ka omaduste ja stiili poolest sarnased, mis võib muuta teie vajadustele sobiva valiku valimise keerukaks. Õnneks võib see otsus olla lihtsam kui arvate.

Selles põhjalikus ülevaates võrdleme OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve. Vaatame nende funktsioone, hinnakujundust, kasutusmugavust, leheehitajate ühilduvust, tuge ja palju muud. Lõpuks teate, milline teema sobib teile kõige paremini.

Kõigepealt räägime aga sellest, miks teil võiks just ühte neist teemadest vaja minna!

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve

Sisukord:
Miks on vaja leheehitajasõbralikku WordPressi teemat | Tutvustame OceanWP, Astra, GeneratePress ja Neve | Omadused | Lehtede koostaja ühilduvus | Hinnakujundus ja litsentsimine Seadistamise ja kasutamise lihtsus | Paigutused, mallid ja kujundusvalikud | Pluginad ja pikendused | Kiirus ja jõudlus | Tugi ja dokumentatsioon Milline teema on parim leheehitajasõbralik valik? | Järeldus

Miks võib teil vaja minna leheehitajasõbralikku WordPressi teemat

Vaikimisi pakub WordPress sujuvamat redaktorit, mis muudab sisu loomise ja kujundamise üsna lihtsaks. Sellel toimetajal võib aga paindlikkuse ja võimaluste osas natuke puudu olla. Sellepärast on nii palju populaarseid lehe ehitajad. Need tööriistad võimaldavad teil eelnevalt ehitatud elemente lohistada ja neid täpselt oma lehtedel ja postitustes paigutada.

Enamik leheehitajate pistikprogramme on välja töötatud nii, et need töötavad mõistlikult hästi peaaegu kõigi teemade puhul. Kuid mõistlikult hea ei ole sageli piisavalt hea. Kui soovite oma saidil maksimaalselt ära kasutada, on nutikas otsida teema, mis on optimeeritud nii, et see sobib hästi leheehitaja pistikprogrammidega.

Nagu Scott Wyden Kivowitz, kogukonna peaspetsialist kell Imagely, tuli öelda teemade ja leheehitajate suhete kohta:

scott kivowitz

Inimesed saavad lõputute kujundusvõimaluste teema juurde viimiseks kasutada Gutenbergi, Elementori, Beaver Builderi või muid leheehitaja pistikprogramme. Kuid lähtepunkt on uimastatav, lihtne, puhas, kiire ja SEO-rikas disain.

Scott Wyden Kivowitz

Muidugi, isegi kui kitsendate oma valikukriteeriume leheehitajasõbralike teemade jaoks, on valikuvõimalusi palju. Vaatame nelja kõige populaarsemat teemat leheküljeehitajate seas ja vaatame, kuidas nad üksteisega kokku saavad.

Sissejuhatus teemadesse

Meie ülevaate jaoks, võrdleme OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve. Need neli mitmeotstarbelist teemat on populaarsed, hästi läbi vaadatud ja toetatud ning ühilduvad paljude kõige populaarsemate leheehitaja pistikprogrammidega.

OceanWP teema

OceanWP

Esiteks, OceanWP paneb suurt rõhku stiilile.

See teema pakub palju demosid, mida saate kasutada oma saidi ilme ja oleku kohandamiseks. See on rakendatav paljudes rakendustes, kuid sobib eriti hästi e-kaubanduse saitidele (ja integreerub väga hästi WooCommerce).

Astra teema

Astra

Astra aitab teil luua ka stiilse veebisaidi, kuigi selle peamine mure on jõudlus.

See on äärmiselt kerge teema, mis hoiab teie saidi kiiret esikülge ja tagaosa kiirena. See on väga kohandatav ka mittekodeerijatele, ehkki pakub arendajatele ka palju funktsioone, mida see eelis ära kasutada.

GeneratePressi teema

GeneratePress

Järgmisena jõuame GeneratePress.

See teema säilitab kindla tasakaalu rohkete funktsioonide pakkumise ja asjade võimalikult kerguse hoidmise vahel. Arendajad keskendusid suuresti kasutusmugavusele, nii et järsku õppimiskõverat pole.

Neve teema demo.

Mitte kunagi

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, meil on Mitte kunagi.

Meie teema on moodne, üheleheline paigutus. See sobib ideaalselt väikeettevõtetele, kuid on kohandatav ka väga erinevateks kasutusteks. See on kerge, kohandatav ja tundlik mis tahes suurusega ekraanide ilusate kuvade jaoks.

Kõigil neil neljal teemal on palju pakkuda, nii et kuidas valida OceanWP, Astra, GeneratePress ja Neve vahel?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve võrreldud (kaheksa peamist tegurit)

Nüüd võrdleme OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve kaheksas erinevas kategoorias. Väärib märkimist, et kuigi kõigil neil teemadel on WordPressi pistikprogrammide kataloogis tasuta versioon, arutame siin kõiki täisfunktsionaalseid premium-versioone.

Hüppame kohe sisse!

1.

Funktsioonid

Kõik neli teemat hõlmavad oma aluseid, kui tegemist on mis tahes WordPressi teema oluliste funktsioonidega. Need kõik reageerivad täielikult ja on üles ehitatud nii, et need toetaksid head jõudlust ja annaksid teile head SEO parameetrid.

Nende pakutavates funktsioonikomplektides on siiski mõned tähelepanuväärsed erinevused:

 • Eelmonteeritud elemendid: Astra pakub laias valikus päiseid, vidinaid, paigutusi ja muid elemente, millega saate kiiresti alustada. OceanWP pakub ka muljetavaldavat valikut kohandatavaid elemente, sealhulgas 7 päisestiili, 15 vidinat ja 5 lähtepaigutust. Neve ei sisalda paar kohandatavat paigutust, päiseid ja jaluseid, samas kui GeneratePress on selles piirkonnas natuke kergem.
 • E-kaubanduse rakendused: Siin on silma paistnud OceanWP, pakkudes sihitud funktsioone ostukorvi ja tootelehtede täiustamiseks. Siiski pakub ka GeneratePress WooCommerce-spetsiifiline moodul. Neve 2.0 on lisanud WooCommerce poodide ja toodete juhtelemendid koos WooBoosteri mooduliga Neve Pro kasutajatele.
 • Arendajasõbralik funktsionaalsus: Nii OceanWP kui ka GeneratePress sisaldavad arendajatele mõeldud konkse, mis muudavad nende teemade kohandamise abil lihtsamaks. Astra kohandatud paigutuse moodul pakub ka konksude võimalust.

Kui arvesse võetakse kõiki nende teemade lisatasupakettidesse kuuluvaid laiendusi ja lisandmooduleid, liigitame need järgmiselt:

 1. OceanWP ��
 2. Mitte kunagi ��
 3. Astra ja GeneratePress ��

Kõik neli pakuvad palju funktsioone, kuid OceanWP tabab kõiki kolme eespool nimetatud punkti. Arengutööriistade osas ei jää kunagi alla, kuid hõlmab laiemalt kasutatavaid funktsioone eelmonteeritud elementide ja WooBoosteri mooduliga.

2.

Lehtede koostaja ühilduvus

Astra on konstrueeritud maapinnast kuni koostööni leheehitajatega. See integreerub sujuvalt selliste populaarsete võimalustega nagu Beaver Builder, Elementor, Divi Builder, Site Origin ja WPBakery Page Builder (Visual Composer). Lisaboonusena võimaldab see sisu peal töötamise ajal lehe pealkirja ja külgriba välja lülitada, andes teile rohkem ruumi kujundusele keskendumiseks. Lõpuks tulevad agentuuripakett (kõige kallim versioon) lisandmoodulitega, mis on mõeldud konkreetsetele leheehitajatele.

GeneratePressil on siin vähem pakkuda. Väidetavalt ühildub see kõigi peamiste lehe koostaja pistikprogrammidega, kuid selle kohta, milliste konkreetsete pistikprogrammidega see kõige paremini töötab, on vähe teavet. Selle modulaarne disain töötab aga hästi koos leheehitajatega.

Neve on WordPressi populaarseima leheehitaja Elementori jaoks ideaalne partner. Neve Pro Elementor Booster võimaldab lisandmoodulite ja mallide importimist ühe klõpsuga. Kuid Neve integreerub hästi ka Brizy, Beaver Builderi, Divi, SiteOrigini ja visuaalse heliloojaga.

Viimane, kuid mitte vähem oluline on see, et OceanWP on loodud sujuvaks tööks leheehitaja pistikprogrammidega. Eelkõige on arendajad hoolitsenud selle eest, et see toetaks elemente Elementor, Visual Composer, Divi ja Beaver Builder. Üks laiendustest, mille saate koos premium-versiooniga, lisab ka mitu spetsiaalselt Elementori jaoks loodud vidinad.

Kõik neli teemat töötavad väga hästi ka blokeerija ja meie omadega Orbiidi rebane sisse panema. Viimane ei ole iseenesest leheehitaja, vaid lisab teie saidile mitu käepärast moodulit, mis võivad selle funktsionaalsust märkimisväärselt laiendada.

GeneratePress ja Orbit Fox on eriti tugevad vasted, kuna endiste mallid ja leheehitajate vidinad ning viimastega kaasas olevad moodulid pakuvad teile lihtsat viisi saidi kohandamiseks.


Orbiidi rebane teemaIsle järgi Orbiidi rebane teemaIsle järgi

Autor (id): Teema

Praegune versioon: 2.9.8

Viimati värskendatud: 28. aprillil 2020

themeisle-companion.zip


96% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Kõike seda silmas pidades on siin meie edetabel OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve leheehitajate ühilduvuse kohta:

 1. Astra ��
 2. OceanWP ja Neve ��
 3. GeneratePress ��

Astra, OceanWP ja Neve ühilduvad väga populaarseimate leheehitajate pistikprogrammidega, kusjuures GeneratePress on sellel esiküljel pisut maha jäänud (kuid siiski kindel valik, kui soovite kasutada Orbit Foxit).

3.

Hinnakujundus ja litsentsimine

Sel hetkel võite mõelda, mis need teemad teile maksavad. Nagu selgub, hõlmab igaüks üsna erinevat hinnastruktuuri.

OceanWP on kõige skaleeritavam teema, pakkudes kolm tasulist taset. Neil kõigil on olemas täielik valik laiendusi, demosid ja tuge ning erinevad ainult nende poolt pakutavate litsentside arvu poolest. Saate ühe saidilitsentsi 31 dollari eest, kolme saidi 79 dollari eest või piiramatu saidi hinnaga 129 dollarit. Lisaks saate osta üksikuid laiendusi, kui vajate ainult ühte või kahte esmaklassilist funktsiooni.

OceanWP teema hinnakujundusvalikud.

GeneratePress Premium, teisest küljest on see nii lihtne kui võimalik. Seal on ainult üks võimalus – 49,95 dollarit kõigi moodulite jaoks, üheaastane tugi ja piiramatud saidilitsentsid. See on siiski üsna helde plaan.

GeneratePressi teema hinnakujundus.

Astra pakub kolme lisatasu versiooni. 41 dollari eest saate kõiki teema funktsioone, tugiteenuste aastat ja piiramatuid saidilitsentse. Mini Agentuuri kimp pakub täiustatud funktsioone, sealhulgas eelvalmistatud veebisaitide teeki, millega töötada, ja mitut profilisa. Samuti saate valida ühe leheküljeehitaja lisandmooduli kogusummas 169 dollarit. Agentuurikimp – mis maksab 249 dollarit – sisaldab kõike seda koos teiste leheehitajate lisandmoodulitega..

Astra teema hinnakujundus.

Ei ole madalaima hinnaga määramistasand pakub teile aasta tuge ja värskendusi, kohandatud paigutusi ja palju muud – hinnaga 49 dollarit aastas. Prioriteetne tugi ja „WooCommerce booster” võivad olla teie enda jaoks 59 dollarit aastas, samas kui kõrgeima taseme ostmine 99 dollari eest võimaldab teil ka teema „valge sildiga” lisada – see sobib suurepäraselt agentuuridele ja vabakutselistele töötajatele.

Neve Pro hinnakujundusekraan.

Kokkuvõttes:

OceanWP
GeneratePress
Astra
Mitte kunagi
31 dollarit – 1 sait
79 dollarit – 3 saiti
129 dollarit – piiramatu saitide arv
49,95 dollarit – piiramatu saitide arv41 dollarit – piiramatu saitide arv
169 dollarit – piiramatu saitide arv (miniagentuur)
249 dollarit – piiramatu saitide arv (agentuur)
49 dollarit – piiramatu saitide arv
59 dollarit – piiramatu saitide arv, prioriteetne tugi
99 dollarit – piiramatu saitide arv, prioriteetne tugi, valge märgistamine
12 kuud värskendusi ja tuge, 11 lisatasu laiendit, kõik pro-demid kaasa arvatudKõik lisatasu moodulid, täielik juurdepääs saidi raamatukogule, üheaastased värskendused ja tugi, 30-päevane raha tagasi garantiiAstra Pro sisaldab täiustatud kohandamist ja paigutusi.Iga tasand sisaldab päist, ajaveebit ja Elementori korduvat.

Selle järgi, kui palju te vastava hinna eest saate, on siin meie pingerida OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

 1. Mitte kunagi ��
 2. OceanWP ja GeneratePress ��
 3. Astra ��

Neve’il on selles nimekirjas kõige odavam piiramatu litsents, nii et see teeb sellest üldiselt parima investeeringu. Kui teate, et kavatsete oma teemat kasutada ainult ühel saidil, võite kaaluda ka OceanWP-d, mis on natuke odavam. GeneratePress pakub kõige arusaadavamat hinnakujundusmudelit, millel on ainult ühe versiooni hinnasilt.

4.

Seadistamise ja kasutamise lihtsus

Nüüd on aeg vaadata, kuidas OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve tegevuses välja näevad. Me räägime lühidalt sellest, mis on seotud iga premium-teema installimisega. Seejärel vaatame nende seadistamise protsessi.

Astra on installimiseks kõige lihtsam teema. Saate lihtsalt ZIP-faili, mille saate oma saidile oma eelistatud meetodi abil üles laadida – näiteks armatuurlaua kaudu või kaudu Failiedastusprotokoll (FTP). Nii GeneratePress kui ka Neve nõuavad esmalt teema tasuta versiooni installimist. Fail, mille saate lisatasu paketi ostmisel, on tegelikult pistikprogramm ja see tuleb installida saidi pistikprogrammide kausta.

Lõpuks, OceanWP premium-plaan ei muuda teemat ise – see lisab lihtsalt laienduste kogumi. Seetõttu saadetakse teile tõmblukustatud kaustade seeria, üks iga lisandmooduli kohta. Peate need eraldi üles laadima ja installima.

Nii et näete, millest alustate, näete järgmiselt: paljaste luudega installimine seadmetele OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve:

OceanWP: Põhiline veebisaidi installimine koos OceanWP-ga.
GeneratePress: Põhiline veebisaidi installimine koos programmiga GeneratePress.
Neve: Neve teema põhipaigaldus.

Vaatame nüüd lähemalt, mida teete nende teemadega pärast nende installimist.

Põhiline saidi seadistamine koos OceanWP-ga

OceanWP pakub mitmesuguseid demosisu, mille saate installida komplekti kuuluva abil Demoimpordi laiendus. Seal on põhivalikud ja spetsiaalselt nende jaoks loodud Pro Demod:

OceanWP demosid.

Need demosid on üldiselt üsna professionaalsed, eriti profivõimaluste osas. Siin on šokolaadi demo, näide sellest, mida saate lähtepunktina:

The OceanWP Chocolate demo.

Kõigi oma teemade, laienduste ja kõige muu haldamisel on käepärane vahekaart Teemapaneel, mis hoiab selle kõik korrastatuna. Kuna kõigi OceanWP laienduste installimisel lisate palju sisu, on see kasulik funktsioon:

OceanWP teemapaneel.

Järgmisena võiksite arvatavasti üle minna kohandaja muudatuste tegemiseks:

OceanWP kohandaja ekraan.

Siin on palju võimalusi – tegelikult on neid nii palju, et see võib uutele kasutajatele pisut üle jõu käia. See kõik on mõistlikult hästi korraldatud, kuid kõik, mis sellel teemal pakkuda on, nõuab natuke tööd.

Astra põhiline saidi seadistamine

Astra jaoks seadistatud demosisu hankimine on natuke keerukas. Peate installima tasuta pistikprogrammi nimega Astra stardikohad kõigepealt WordPressi pluginate kataloogist.

Pärast pistikprogrammi installimist leiate demosaitide saidilt Välimus → Astra saidid:

Astra teema demonstratsioonisaidid.

Peate valima, kas kasutate rakendust Elementor või Beaver Builder, kuna see mõjutab valikut. Demod ise on hästi kokku pandud ja professionaalsed, kui mitte just nii stiilsed kui OceanWP valikud. Leidub toredaid algkujundusi, näiteks toote sihtlehe tutvustus:

Toote maandumislehe demo Astra jaoks.

Vahekaardi Välimus alt näete ka jaotist Astra valikud:

Astra suvandite ekraan.

See annab teile ülevaate oma kujundusvalikutest. Siinsed lingid viivad siiski kohandajani, nii et parem on minna sinna otse:

Astra kohandaja ekraan.

Siinsed organisatsioonid on sujuvamad kui OceanWP puhul, pakkudes teile alustamiseks põhilisi valikuid ja laienedes seejärel aeglaselt, et näidata pakutavate laia valikut. Üldiselt on lihtne saada kiire ülevaade, mida selle teemaga teha saab, ja kohe tööle asuda.

Saidi põhihäälestamine rakendusega GeneratePress

Järgmisena vaatame üle GeneratePressi. Pärast installimise lõpuleviimist peate minema suvandisse Ilme → GeneratePress, et valida, milliseid mooduleid soovite lubada:

GeneratePress moodulid.

See on lihtne viis oma saidi funktsioonide kohandamiseks ja segaduse vältimiseks. Iga aktiveeritud moodul lisab kohandajasse uusi võimalusi.

Erinevalt kahest viimasest teemast ei paku GeneratePress eelnevalt ehitatud saite ega demosid. Selle asemel võiksite suunata otse kohandaja juurde, et hakata oma saidi välimust täpsustama. Siinsed seaded on selgelt korraldatud ja hõlpsasti leitavad:

GeneratePressi kohandaja ekraan.

Üldiselt esitleb see teema kiireimat seadistusprotsessi, kuna see on sujuvam kui OceanWP või Astra. Seda on ka kõige lihtsam kiiresti mõista, ilma dokumentideta.

Põhiline saidi seadistamine Neve’iga

Viimaseks, aga mitte vähem tähtsaks, vaatame, mis tunne on Nevega alustada. Pärast teema installimist võite selle kohandamise alustamiseks minna välimusele → Neve valikud. Seal leiate kõigi saadaolevate demonstratsioonisaitide loendi koos eelvaadete ja impordisuvanditega:

Neve teema valikud.

Saate demosid isegi filtreerida, lähtudes nende ühilduvusest Elementori ja Gutenbergiga, mis hõlbustab teie saidile sobivaid demo leidmist..

Samast jaotisest leiate ka näpunäiteid mõne soovitatava järgmise toimingu kohta, samuti kasulikke pistikprogramme, mida võiksite installida. See tähendab, et selle asemel, et jätta teid enda eest võitlema, juhendab Neve teid selle põhielementide sirgjoonelisel seadistamisel..

Lõpuks võite minna üle kohandamiskuvale, et hakata oma teemat ja valitud demosisu täpsustama:

Neve kasutamine WordPressi kohandajas.

Siin olevad valikud on hästi korraldatud ja kohandamisi saate teha palju. Kui olete varem WordPressi kohandajaga veetnud, tunnete end siin nagu kodus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et meie saidi seadistamine on lihtne järgmiselt:

 1. Mitte kunagi ��
 2. Astra ja GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

GeneratePress pakub selgeid juhiseid ja korraldust, kuid pakub ka kõige vähem funktsioone ja võimalusi, mida sorteerida. Disaini paindlikkuse ja kasutuslihtsuse vahelise tasakaalu saavutamiseks on Astra tõenäoliselt tugevam valik. Neve ei võida selles kategoorias siiski välja tänu rikkalikule demonstratsioonisisu ja lihtsusele, millega saate kõiki põhielemente seadistada.

5.

Paigutused, mallid ja kujundusvalikud

Mis tahes väärt teema peaks alustamiseks pakkuma palju kujundusvõimalusi. Vaatame siis, mida OceanWP vs. Astra vs GeneratePress vs Neve pakuvad paigutuse, mallide jms osas.

Alustame sellest Astra, millel on spetsiaalne Saidi paigutuse moodul. Selle tööriista abil saate kohandada kogu saidi kujundust. Samuti saate üsna hõlpsalt luua oma kohandatud paigutusi. Lisaks on olemas a lai valik kohandamisvõimalusi mis annavad teile palju kontrolli oma päiste, külgribade, jaluse, tausta ja muu üle.

OceanWP pakub palju käivitatavaid demosid, mida saate siiski muuta, kui soovite. On ka laiendusi mis pakuvad malle portfellide ja hüpikakende, eritüüpide päiste, külgribade, jaluse ja muu jaoks. Võite oma saiti täielikult kohandada, ehkki seal on loomulikult vähem disainipõhiseid funktsioone kui Astra puhul.

Sarnane OceanWP-ga, enamus GeneratePress‘Disainivõimalused sisalduvad dokumendis selle erinevad moodulid. Teie saidil ja konkreetsetes sektsioonides on paigutuse valikud, samuti on palju valikuid päiste, menüüde, taustade jne jaoks. kohandajale lisatud suvandid on üsna põhjalikud ja võimaldavad teil oma saidi välimusele nii suuri kui ka väikeseid muudatusi teha.

Nagu me varem nägime, Mitte kunagi pakub palju demopaigutusi alustamiseks. Neid saab paigaldada ühe klõpsuga ja need annavad teile hõlpsa lähtepunkti erinevatesse nišidesse saitide ehitamiseks. Kohandajast leiate ka palju käepäraseid valikuid, mis aitavad teil muuta päiseid, menüüsid, tüpograafiat, värve ja palju muud. Lisaks sisaldab see teema funktsioone, mis on spetsiaalselt abiks WooCommerce’i integreerimisel, ajaveebipõhiseid seadistusvalikuid ja isegi võimalust luua ja kasutada kohandatud paigutusi.

Ükski neist teemadest ei valmista disainipotentsiaalis pettumust, kuid reastame need järgmiselt:

 1. Astra ja Neve ��
 2. GeneratePress ��
 3. OceanWP ��

Oleme siin Astrale ja Nevele lipsu sõlminud, sest mõlemad pakuvad muljetavaldavat valikut disainifunktsioone. Nii OceanWP kui ka GeneratePress pole aga liiga kaugel.

6.

Pistikprogrammid ja laiendused

Oleme maininud, et need teemad pakuvad mõned täiendavad laiendid, moodulid ja pistikprogrammid. Seda aspekti peame siiski veel põhjalikult uurima.

Kaasas OceanWP premium versioon kõik teema laiendid.

Oleme juba arutanud nende moodulite disainiga seotud võimalusi. Siiski on ka laiendusi, mis pakuvad suhtlusjagamisnuppe, hüpikaknaid, arendajatele konksu ja palju muud. On isegi üks, mis aitab teil oma saiti valgele märgistada.

Mõned OceanWP laiendused.

GeneratePress ka sisaldab kõiki mooduleid oma lisatasukavas ja seal on sarnane arv, mida pakub OceanWP.

Need on siiski vähem mitmekesised, kuna keskenduvad konkreetsemalt disainile. Siiski on mõned eriti käepärased moodulid, näiteks üks, millel on täiendavad WooCommercei valikud, ja teine, mis lisab arendajakonksud.

Mõned GeneratePressi moodulid.

Astra on ainus teema, mis ei paku põhipreemiate plaanis kõike – ehkki selle funktsioonid on sellel tasemel võrreldavad GeneratePressi ja OceanWP-ga. Kuid kallis agentuurikimp pakub hunniku lisateenuseid. Teema enda jaoks on olemas lisandmoodul, plugin, mis aitab teil luua tegevusele kutsumisi, skeemi märgistuse pistikprogramm ja isegi konkreetsete lehtede koostajatele mõeldud lisandmoodulid..

Neve puhul sisaldab teema esmaklassiline versioon peaaegu kõike, mida vajate. Kui sa oled teema ostmine üksi on astmete erinevus ainus, et kõrgemad plaanid sisaldavad WooCommerce’i korduva ja valge sildi funktsioone. Samuti saate pisut kõrgema hinna eest hankida terve komplekti teemasid ja pistikprogramme, mis tähendab, et saate Neve mõne käepärase lisatööriista (nt Väsitav, Visualizer, ja WP toote ülevaade pistikprogrammid).

Arvestades hinda, on meie kategooria OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve selle kategooria tulemused järgmised:

 1. Neve ��
 2. Astra ja OceanWP ��
 3. GeneratePress ��

Kunagi ei võida käed-alla-võitu, sest saate selle nii paljude teiste teemade ja pistikprogrammide kõrval üles võtta. Pärast seda pakuvad nii OceanWP kui ka Astra tonni lisandeid. Astra võib olla selge võitja nende kahe vahel, välja arvatud see, et peate parimate laienduste kasutamiseks maksma märkimisväärset tasu, samas kui OceanWP kogub kõik kokku.

7.

Kiirus ja jõudlus

Viimane asi, mida soovite, on teie teema saidi aeglustamiseks. See tähendab, et peame arvestama OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve jõudlusega. Kõigis neljas teemas kasutatakse kiireid jõudlust toetavaid kindlaid kodeerimise tavasid. Nii GeneratePress kui eriti Neve on samuti disainitud võimalikult kergeks. Nii ei saa te palju ebavajalikke funktsioone ja paistetate lehtede aeglustumist.

Astra kasutab ka põhilisi JQuery asemel JavaScripti, kiiruse optimeerimiseks mõeldud valik. Mis puutub OceanWP-sse, siis pakub see mõnda ainulaadset jõudluspõhist funktsiooni. Näiteks pakub see võimaluse keelata kõik skriptid ja stiilid mida te ei vaja. See on nutikas viis saidi kiirendamiseks, kuna see ei pea enam laadima kasutamata funktsioonidega seotud JavaScripti ja CSS-i..

Vaatame, kuidas neli teemat reaalse stsenaariumi korral vastu peavad. Seadsime sisse WordPressi põhisaidi, kasutades teemaühiku katseandmed, ja testis selle laadimisaegu iga installitud teemaga (kasutades Pingdomi tööriistad).

Pärast mitme uuringu keskmise võtmist on meie tulemused järgmised:

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite. Baasjoone kasutamine kahekümne seitsmeteistkümne teema.)

Nagu näete, pakkusid Astra ja Neve selgelt parimaid aegu. GeneratePress ei mõjutanud sisuliselt meie saidi laadimisaegu, samas kui OceanWP aeglustas asja natuke (ehkki mitte piisavalt, et probleemiks osutuda).

Kõik need teemad näivad olevat optimeeritud. Kui olete huvitatud võimalikult hea jõudluse saavutamisest, siis siin on meie edetabel:

 1. Astra ��
 2. Mitte kunagi ��
 3. GeneratePress ��
 4. OceanWP

Astra ja Neve on siin üsna selged võitjad, kuna need on ainsad teemad, millel on positiivne mõju meie testi laadimisaegadele.

8.

Tugi ja dokumentatsioon

Ükskõik, kui hõlpsalt teie teemat kasutada saate, on teil küsimusi. Seetõttu on oluline, et teil oleks kindlad tugiteenuste valikud, millele saaksite tugineda.

Kõigil neljal premium-teemal on aasta väärt tuge ja värskendusi. Lisaks pakub igaüks abi saamiseks piletite esitamist. Nii Astra kui ka GeneratePress pakuvad ka tugifoorumeid. OceanWP seda ei tee, kuid pakub prioriteetse toe kava lisatasu eest.

Veelgi enam, kõik teemad pakuvad ka dokumentatsiooni. Astra teadmistebaas on põhjalik ja abivalmis, pakkudes palju õpetusi. Sama kehtib ka kaasasoleva Neve kohta palju teadmistebaasi artikleid alustamiseks. Mõlema dokumendid OceanWP ja GeneratePress on vähem põhjalik, kuid hõlmab enamikku olulistest alustest.

Tugiteenuste osas järjestaksime OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve järgmiselt:

 1. Astra ��
 2. Mitte kunagi ��
 3. GeneratePress ja OceanWP ��

Neist teemadest pole raske leida abi, kuid Astra põhjalik ja hästi kirjutatud teadmistebaas aitab sellel välja tulla.

Milline teema on parim leheehitajasõbralik valik?

OceanWP vs Astra vs GeneratePress

Kokkuvõttes on selles OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve arvustuses välja tulnud kaks selget võitjat. Peaaegu igas kategoorias, nii Astra kui Neve paistsid silma edetabeli tipus.

Astra on kindel valik, mis pakub suurepärast tasakaalu funktsioonide, hinnakujunduse ja kasutusmugavuse vahel. See pakub palju kohandamisvõimalusi, kvaliteetset tuge ja dokumentatsiooni ning muljetavaldavat jõudlust. Mis puutub Nevesse, siis pakub see ka palju demosisu ja -võimalusi ning üksikasjalikku teadmistepagasit, et teid kohapealt saada. Lisaks on see alustamiseks kõige lihtsam teema, see ei aeglusta teie saiti ja sellel on kõige heldem hinnastruktuur.

Muidugi ei tähenda see, et GeneratePress ja OceanWP oleksid halva kvaliteediga valikud. Kui otsite midagi pisut lihtsamat ja sujuvamat, on GeneratePressiga lihtne alustada ja see pakub üsna vähe, arvestades selle madalat hinda. Teisalt peaks OceanWP tõenäoliselt olema teie teema, kui soovite kujundada võimalikult ilusa saidi.

Järeldus OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve kohta

Õige WordPressi teema valimine on oluline kaalutlus ja selle teemaga ei tohiks kiirustada. Kui mõtlete selle peale, kuidas te tegelikult oma teemat varem kasutate – näiteks teades, millist lehekomplekti pistikprogrammi kasutate -, siis seadite ennast edu saavutamiseks.

Selles ülevaates võrdlesime nelja kõige populaarsemat ja funktsioonirikkamat WordPressi teemat, mis sobivad suurepäraselt leheehitajate entusiastidele. Kokkuvõtteks: siin on meie järeldused OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve kohta:

 • Astra: See teema pakub palju funktsioone, suurepärast jõudlust ja ühilduvust paljude populaarsete lehtede koostajatega.
 • GeneratePress: Alternatiivse võimalusena on see kerge, hõlpsasti kasutatav teema, mis on hea hinnaga ja väga sujuv.
 • OceanWP: Ehkki selle teema kasutamine on pisut keerulisem, pakub see teema palju võimalusi ja keskendub kaunite kujunduste loomisel.
 • Mitte kunagi: Kui otsite tasakaalustatud teemat, hõlmab see kõiki aluseid. See hõlmab sujuvat jõudlust, kvaliteetset tuge ning palju demosid ja kohandamisvõimalusi.

Kas olete mõnda neist teemadest kasutanud? Kui jah, siis mida arvasite neist? Kes on teie jaoks võitja OceanWP vs Astra vs GeneratePress vs Neve? Jagage oma kogemusi meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector