Divi vs Avada vs X teema: ülim võrdlus … mis on parim, kui klientidele saite ehitada

See on teema Divi vs Avada vs X teema põhjalik võrdlus – siin saate teada, milline neist kolmest on optimaalne lahendus kliendi veebisaitide (või ka teie funktsioonirikaste veebisaitide) loomiseks..


Oleme tõepoolest jõudnud kaugele, kuna WordPressi ver. 1,5 millal esmakordselt tutvustati teemasid. Pikka aega olid teemad lihtsalt nahad – lihtsad paketid, mis hoolitsesid andmebaasis olevate asjade kuvamise eest. Kõige elementaarsem WordPressi teema oli, ma ei tea, 100 kB (see sisaldab 50 kB ekraanipilti)?

Nüüd on aga asjad teisiti. Väga erinevad!

Ehkki ma ei osanud Divi esmakordset allalaadimist oodata mingit konkreetset paketi suurust, olin siiski üsna üllatunud, kui nägin oma töölaual 25 MB WordPressi teemat. Rekordi jaoks: rohkem kui kaks korda suurem kui WordPress ise. See väärib vähemalt a "vau!"

Kuid mis veelgi olulisem – mida me saame nendes tohututes kahekohalistes megabaidistes suurustes teemades täpselt?

Uurime välja.

Divi vs Avada vs X

See, mida hakkate lugema, on põhjalik võrdlus kolm kõige populaarsemat megateemat turul: Divi, Avada, ja X.

Sisukord:

 • Mida arvab kogukond megateemadest
 • Peatükk nr 1: kõik, mida vajate, teab iga teema kohta
 • Peatükk # 2: Tugi ja värskendused
 • 3. peatükk: seadistamise lihtsus (põhisaidi jaoks)
  • Põhiline saidi seadistamine Avada abil
  • Saidi põhihäälestamine Divi abil
  • Põhiline saidi seadistamine X-iga
 • Peatükk # 4: Pluginad ja laiendused
 • Peatükk # 5: Kujundus ja paigutus
 • Peatükk # 6: Õppimiskõver
 • Lõppjäreldus: milline megateema valida

Märkus. Selle võrdluse keskmes pole mitte niivõrd teemade tutvustamine lõppkasutaja vaatenurgast, vaid rohkem kellegi vaatepunktist, kes ehitab klientidele WordPressi veebisaite. Mõelge vabakutselistele, disaineritele, arendajatele.

Millise kolmest megateemast peaksite valima? Või kas peaksite nendega üldse vaeva nägema? Kas on tõesti parem õppida mõnda neist teemadest ja kasutada seda siis iga kliendi jaoks, selle asemel, et iga ala üles ehitada teiste vahenditega?

Alustame sellest, mida inimesed ütlevad:

Mida arvab kogukond megateemadest

Megateemade ja nende positsiooni turul reaalsete numbrite saamiseks korraldasime tõesti kiire uuringu ja jagasime seda paarile WordPressi ja dev-iga seotud Facebooki grupile.

Saime 43 117 vastust ja kuigi see ei ole kohutavalt palju, leidub iga teema tugevate ja nõrkade külgede osas siiski mõnda vääriskivi ning uuring näitab üldist suhtumist, mis WordPressi saite professionaalselt ehitavatel inimestel megateemade suhtes on..

Muide, kui soovite sisse logida, siis tehke seda julgelt. Mida rohkem andmeid on, seda parem… eriti kuna me kavatseme seda võrdlust tulevikus ajakohastada.

Peaasi, mida me teada saada tahtsime, oli kui sageli arendajad pöörduvad megateemade poole või kasutavad muid WordPressi saidi loomise võimalusi. Siin on jaotus:

uuring mega teemad

Või öelge seda muul viisil:

(Diagramm WordPressi diagrammid ja graafikud Lite.)

Nii nagu 32% meie vastajatest, peaksin ilmselt tunnistama, et minu isiklik veendumus on, et mitte kõik ei vaja megateemat. Paljudel juhtudel on parem minna midagi lihtsat või a nišiteema. Ja see kehtib eriti siis, kui loote endale saidi ja teate täpselt, mida sellel vaja on, ja mis veelgi tähtsam, mida te ei vaja.

Ärge saage minust valesti aru. Ma ikka armastan neid "paisuma" teema raskeveokid. Divi vs Avada vs X … need on kõik tipptasemel, eriti rikkalikud teemad, mis on peaaegu võimelised iga ülesandega hakkama saama.

Või on nad?

Vaatame teemat sügavamalt.

"Kui kasutate megateemat, siis kumba?" (Esitage oma vastus siin.)

Peatükk nr 1: kõik, mida vajate, teab iga teema kohta

Alustame põhitõdedest … hindadest, litsentsimisest, sellest, mida saate väljast Divi vs Avada vs X jne:

Divi vs Avada vs X teemaDivi
Avada
X
Töötav WordPressi teema. Töötav WordPressi teema. Töötav WordPressi teema.
+ Pukseerimislehe koostaja (Divi Builder) – töötab esiosas ja wp-adminis. + Lohistage lehtede koostaja (Fusion Builder) – töötab nii wp-adminis kui ka kasutajaliideses. + Lohistage lehe ehitaja (nurgakivi) – töötab ainult esiotsa.
(Lisaloodid on saadaval litsentsil Dev.) + Paar lisatasu pluginat on komplekteeritud. + Sisse on komplekteeritud palju lisatasu pluginaid.
Isiklik litsents 89 dollarit aastas:
– Kasutage seda piiramatul arvul saitidel.
– Juurdepääs kõikidele ElegantThemes’i teemadele ja pistikprogrammidele.
– 12 kuud tuge ja värskendusi.
Tavaline litsents 60 dollarit – ühekordne tasu:
– Kasutage seda ainult ühel saidil. *
– Elukestvad värskendused.
– 6 kuud toetust.
Tavaline litsents 59 dollarit – ühekordne tasu:
– Kasutage seda ainult ühel saidil. *
– Elukestvad värskendused.
– 6 kuud toetust.
Ühekordne makse 249 dollarit:
– Kasutage seda piiramatul arvul saitidel.
– Juurdepääs kõikidele ElegantThemes’i teemadele ja pistikprogrammidele .
– Eluaegne tugi ja värskendused.
Laiendatud litsents 2950 dollarit – ühekordne tasu:
– Kasutage seda ainult ühel saidil. **
– Elukestvad värskendused.
– 6 kuud toetust.
Laiendatud litsents 3200 dollarit – ühekordne tasu:
– Kasutage seda ainult ühel saidil. **
– Elukestvad värskendused.
– 6 kuud toetust.

* Envato enda sõnul: kasutage teie või üks klient ühe lõpptootena lõppkasutajate eest tasu ei võeta.
** Envato enda sõnul: kasutage teie või üks klient ühe lõpptootena lõppkasutajatelt võidakse tasuda.

Ma ei ole jurist ja palun ärge käsitlege seda kui muud kui minu isiklikku arvamust, kuid viis, kuidas ma Avada ja X litsentsi lugesin, on see, et kui soovite luua mis tahes veebisaidi, mis hõlmab külastaja tasumist juurdepääsu saamiseks (näiteks liikmesuse sait) peate laiendatud litsentsi.

Divi vs Avada vs X: divi vestlus

Nagu näete, on kõigi kolme teemaga hinnamudelid pisut erinevad ja nende taskukohasuse osas pole nende hulgas ühtegi selget võitjat. See kõik on üksikasjades ja saitide arvust, mida tavaliselt igal aastal läbite.

 • Kui ehitate ühe saidi kuus, siis ühe aasta pärast maksab iga teema teile: Divi – 89 dollarit, Avada – 720 dollarit, X – 768 dollarit.
 • Kui vajate vaid ühe saidi teemat, maksab selle värskendamine 5 aasta jooksul teile maksma: Divi – 249 dollarit, Avada – 60 dollarit, X – 59 dollarit.
 • Toetuse saamine seitsmendal kuul pärast esialgset ostu: Divi – 89 dollarit, Avada – 78 dollarit, X – 76,63 dollarit.

Keegi pole siin kõige odavam. Kõik kolm on kas odavamad või kallimad, sõltuvalt teie ehitatavate saitide arvust või vajalikust toest.

Kui soovite ehitada mitu saiti Divi abil, võimaldab teie tavaline litsents seda teha, nii et enne uue projekti alustamist ei pea te kelleltki luba küsima.

Järjestikuste saitide ehitamisel Avada või X-iga saate teemaForesti teemade loendilehtede kaudu lisada rohkem litsentse (alternatiivse hinnakujunduse külgriba nägemiseks peate olema sisse logitud).

Päeva lõpus on minu isiklik arvamus siiski: mida rohkem saite ehitada, seda soodsamaks Divi muutub. Tegelikult võiksime väita, et see saab kõige odavamaks lahenduseks kohe, kui soovite oma teise saidi sellega üles ehitada.

Peatükk # 2: Tugi ja värskendused

Kui rääkida Avadast ja Xist, töötab tugi mõlemas üsna samamoodi, sest need on ThemeForesti tooted. Divi on siin asuv metamärk, mis tegutseb nende jaotuskanali kaudu.

Märge. Tugiteenuse kvaliteeti on raske täpselt võrrelda ja tuua välja siin kõige paremini toetatud teema. Selle jaoks oleksime ilmselt pidanud iga tugimeeskonda kümneid kordi erinevate probleemidega tabama ja seejärel vastuseid / lahendusi mingil skaalal järjestama. Kuid isegi kui oleksime seda teinud, poleks see teile andnud garantiid, et mõni tugimeeskond lahendab teie konkreetse probleemi. Ärgem siis süvenegem sellesse ja keskenduge selle asemel üldise tugikogemuse muudele aspektidele. Eriti:

Üks WordPressi saitide loomisel võtmetest on see, kui kiiresti saavad nad abi, kui hiljem ilmnevad probleemid (loe: pärast saidi loomist ja veebis).

Siin on iga teemaga seotud valikud:

 • Divi: Kui teie olete arendaja litsentsil ja mitte klient, peate ka ise tugimeeskonnaga suhtlema. Enamikul juhtudel pole see probleemiks – klient võtab alati teiega ühendust kõigepealt 99% ajast, kuid asjatundlikumate klientide puhul takistab see põhimõtteliselt neil otse teemaarendajalt tuge saada.
 • Avada ja X: Kuna iga järjestikune sait tähendab teist litsentsi, saate rohkem vabadust selle osas, kes neid litsentse tegelikult ostab. Saate seda teha oma kliendi nimel või võite lasta neil teema ise välja osta ja saate seejärel otse tuge saada. Ka sellel on oma varjuküljed. Peamiselt pakub vaikelitsents teile ainult 6 kuud tuge. Pärast seda peate uuesti oma tugiteenuste ostma.

Värskenduste osas saate kõigi kolme teemaga tavapärased – see tähendab: näete iga kord oma wp-adminis viip ja saate ka e-kirju, mis annavad teile teada, et uued värskendused on saadaval.

Minu kogemus näiteks X-ga harjus mind nägema, et uusi värskenduspakette hakatakse välja pakkuma igal teisel nädalal.

Lisaks on Avada-s midagi, mida nimetatakse Avada patsutajaks. See asub Avada põhiosas wp-adminis ja pakub väikseid veaparandusi, mis ei vaja kogu teemauuendust. Pean tunnistama, et see on väga hea mõte ja see hoiab teie saiti ööpäevaringselt probleemideta.

Avada patsutaja

Siin on värskendusreeglid iga teema kohta:

Divi
Avada
X
Uuendused nii kaua, kui olete tellinud.Eluaegseid värskendusi olenemata teie litsentsist.Eluaegseid värskendusi olenemata teie litsentsist.

3. peatükk: seadistamise lihtsus (põhisaidi jaoks)

Ausalt öeldes läheb kõigil kolmel meie kandidaadil selles osakonnas erakordselt hästi.

Põhimõtteliselt on kõik, mida te teete, on hankida teemapakett, panna see standardsesse wp-sisu / teemade kataloogi ja oletegi valmis.

Avada ja X-i litsentside tõttu hõlmab nende installimine siiski veel ühte sammu. Vahetult pärast nupul Aktiveeri klõpsamist palutakse teil kinnitada oma teema koopia. See võimaldab teil alla laadida / lahti võtta kõik laiendused ja komplekteeritud pistikprogrammid. Tehniliselt saate mõlemat teemat käivitada ilma valideerimiseta, kuid teil puuduvad lisafunktsioonid.

Divi seevastu töötab lihtsalt kastist välja.

Olgu, aga see on lihtsalt põhiline, paljaste osade installimine … Järgmisena tuleb konfigureerida kõik valikud ja muuta sait kasutatavaks.

Naljakas fakt. Klõpsake allpool, et näha, kuidas Divi vs Avada vs X paljaste luude paigaldused välja näevad. Hoiatus: seal ei toimu peaaegu midagi.

DiviDivi vs Avada vs X: Divi tühi
XDivi vs Avada vs X: X tühi

Põhiline saidi seadistamine Avada abil

Avada saidi ehitamisel võite alustada ühel kolmel viisil:

 1. Nullist – alustage tööd tühjal saidil ja viige see soovitud olekusse.
 2. Kasutage lähtepunktina ühte saadaolevat demo – Avadaga on kaasas palju neid ja on suur tõenäosus, et leiate midagi, mis teile sobib, eriti kui töötate nišisaidil. Sa saad vaata neid kõiki siin. Näiteks kui vajate oma kliendi saidi jaoks kindlat paigutust, saate valida sellele kõige lähemal oleva demo ja seejärel kohandada ülejäänud.

Divi vs Avada vs X: Avada demos

 1. Importige oma Fusion Builderi sisu, mille olete juba varem ette valmistanud (tõenäoliselt eelmise Avada saidi ehitamisel) – see võib hõlmata kohandatud salvestatud konteinereid, veerge, elemente või terve lehe malle.

Järgmine samm on alati minna Avada / teemavalikute paneeli. See on selle paneeli külgriba:

Avada teemavalikute külgriba

Nagu näete, on seal üsna palju asju.

Et seda lihtsalt öelda, saate täpsustada peaaegu kõiki töötava veebisaidi külgi lähima pikslini.

Mis kõige parem, see kõik on tõesti selge – kohandatav kas sisestuskastide, lülituste või väärtusliugurite kaudu. Näide menüüseadetest:

Avada menüü seaded

Samuti saate ülaosas otsinguvälja, mis võimaldab teil kuvada kõik individuaalsed seaded, mis sisaldavad teie sisestatud märksõna. Näiteks kui näete vaeva konkreetse külgribaga seotud sätte leidmisega, siis lihtsalt sisestage "külgriba", ja näete igat seadet, mis hõlmab külgriba ükskõik millisel viisil.

Avada seadete otsing

Kõik need teemavalikud on globaalsed ja mõjutavad iga lehte või postitust. Kuid peale selle saavad iga leht ja postitus ka oma valikupaneelid, mis võimaldavad teil globaalsed seaded üle kirjutada.

Termotuumasünteesi võimalused kohalikud

See annab teile väga head kohandamisvõimalused igal lehel eraldi. See tähendab, et teil on palju vähem tõenäoline, et puutute kokku mõne konkreetse teemaomadusega, mida te ei saa muuta ilma lähtekoodi uurimata. Lisaks on see äärmiselt mugav ka mis tahes maandumislehtede või mittestandardsete lehtede ehitamisel, mis näevad välja ja käituvad sarnaselt ülejäänud saidiga.

Igasuguste mittestandardsete ehituste puhul on oluline ka see, et Avada-l on oma konksud, toimingud ja filtrid. See tähendab, et te ei pea teema koodi muutma isegi äärmuslikel juhtudel. Need töötavad nagu kõik muud WordPressi konksud ja neid saab kasutada teie lapse teemadel ja abistajate pistikprogrammides.

Ainult üks potentsiaal miinus, mida ma pean märkima:

Näib, et Avada ignoreerib WordPress Customizerit täielikult. Kohandajas pole teemaspetsiifilisi seadeid. Ja veelgi enam, päisepildi või taustvärvi määramisel ei kuvata seda kuskil.

Põhimõtteliselt saate Avada abil terve saidi üles ehitada ja mitte kunagi kohandajasse siseneda.

Saidi põhihäälestamine Divi abil

Divi loomisega alustamine sarnaneb mõnevõrra sellega, kuidas asjad Avadaga töötavad, kuid on ka väikeseid erinevusi:

 • Alustate nullist – kui soovite – kohandage Divi-teemat kas oma sätete abil või kasutage lapseteemat.
 • Teise võimalusena võite kasutada mõnda teemaga kaasnevat eelmääratud paigutust või importida muid paigutusi (kas oma või veebist – ElegantThemes ise tee midagi kättesaadavaks ka aeg-ajalt).

Divi vs Avada vs X: Divi paigutused

Mõlemal juhul, olenemata valitud teest, leiate üsna varsti tee Divi teemavalikute paneelidele. Neid on kolm:

 • Teemavalikud – siin saate seada kõik teema peamised parameetrid (värviskeem, erinevad API-võtmed, logo, favicon jne), navigeerimine, põhilised paigutuse sätted, SEO ja koodintegratsioonid (GA jne)..

Divi teemavalikud

 • Teema kohandaja – see vallandab põhimõtteliselt WordPressi kohandaja ja võimaldab teil kohandada mitmesuguste elementide, näiteks päise, jaluse, tüpograafia, nupustiilide ja paljude muude asjade ilmet. See osa on parem kui Avada, puhtalt seetõttu, et peate reaalajas nägema, mida teete.

Divi teema kohandaja

 • Moodulikohandaja – see vallandab korrigeerija uuesti, kuid seekord on seaded, mida näete, seotud Divi teema üksikute elementidega. Näiteks saate täpsustada, kuidas pildid välja näevad, galeriid, portfelli elemendid, akordionid, loendurid ja palju muud.

Divi mooduli kohandaja

Kui jätta need häälestamisfunktsioonid kõrvale, siis suurem osa teie tööst Diviga on tegelikult tehtud üksikute lehtede ja postitustega.

Mulje, mida Divi minust jätkab, on see, et üldised teemaseaded on mõeldud teie veebisaidile ühtlase tunde andmiseks, samal ajal kui üksikud lehed on seal, kus kõik lõbus on.

Näiteks antud lehel töötades võite alustada selle eelmääratud paigutuse valimisega. Igal üksikul lehel võib olla erinev paigutus, mis võimaldab teil samal veebisaidil luua lehti kõikvõimalikeks ja erinevateks eesmärkideks.

Divi vs Avada vs X: Divi lehe paigutused

Samuti näib erinevate paigutustega / demosid katsetades, et Divi on vähem kohmakas ega vaja pärast seda nii palju häälestamist – võrreldes Avada või X-iga. See muudab selle ka hõlpsamini kasutatavaks lahenduseks, eriti kui soovite alustada valmiskujundusega.

Põhiline saidi seadistamine X-iga

Lõpuks on meil X-teema. See on uhke, et on sajaprotsendiliselt kasutajaliides, ja see näitab seda, kuidas see julgustab teid oma veebisaidil tööd tegema.

Esiteks saate valida käputäie hulgast demosisupaketid. X-il on suur hulk nn "standardsed demosid" pluss paar "laiendatud demosid." Endine keskendus lihtsalt X-i kujundustempli paigutatud täiteaine põhisisaldusele (minuti kohta neist rohkem). Viimased on rohkem nišš – agentuuride, restoranide jms demosid.

Divi vs Avada vs X: X demos

Need laiendatud demosed on selgelt palju muljetavaldavamad. Siin on üks restoran:

X demorestoran

Seejärel on disainivirnad, mis toimivad omamoodi sätete ja stiilipakettidena, et muuta teie veebisait ühtsemaks. Mõlemad on küllalt erinevad, nii paigutuse kui ka üldise vibe osas:

Terviklikkuse virnUuenda stäkkiEtose stackIcon pinuX terviklikkuse demo
X Demo uuendamine
X Ethos demo
X ikooni demo

Nii et X-iga alustamiseks oleks see järgmine (märkus; just minu isiklik lähenemisviis):

 • Vaadake saadaolevaid demosid ja vaadake, kas seal on midagi, mis teile eriti meeldib. Kui jah, siis kasutage seda demosisu ja kohandage spetsiifikat vastavalt vajadusele.
 • Kui ei, minge kohandajasse ja valige kujundusvihik, mis on teile visuaalsele stiilile kõige lähemal. Minge kohandaja jaotistest läbi ja kohandage kõike vastavalt vajadusele. Põhimõtteliselt looge oma lehed eraldi.

Divi vs Avada vs X: X kohandaja sätted

Tasub rõhutada, et Customizer on niiöelda X-i ainus teemavalikute paneel. Kuskil mujal armatuurlaual pole muid olulisi valikuid.

Kättesaadavate kohandamisvõimaluste üldarvu osas on see palju vähem kui Avada pakub. Mõnevõrra lähemal Divi lähenemisele.

Kui olete kohandajaga töö lõpetanud, minge üksikutele lehtedele. Siin veedate suurema osa ajast X-ga. Sarnaselt Diviga võivad lehed üksteisest väga erineda ja saate need üles ehitada peotäie eelnevalt määratletud mallide peale.

X-lehe mallid

X-il on nende mallidega rohkem arendajasõbralik struktuur, kuid see tähendab ka, et teemaga alustades pole kõik nii selge.

Näiteks X-i puhul ei saa te lihtsalt valida kogu ekraani ulatust (näiteks kogu laiusega taust). Esmalt peate valima õige lehe malli ("Tühi – konteinerit pole") et see toimiks. Üsna otsekohene, kui saate juba teada, kuidas see töötab, kuid sellel on oma õppimiskõver.

Lõpuks, kui rääkida Divi vs Avada vs X saidi põhiseadistamise lihtsusest, on minu edetabel järgmine:

 • �� nr 1: Divi
 • �� # 2: X
 • �� # 3: Avada

Avada on selles loendis alles viimane, kuna ülevaatamise ajal puudus eesmine redigeerimisliides (mis muide pole enam nii). Kohandamine – kuigi see pakub kõige rohkem. Ja ma tean, et olen erapoolik. Teie jaoks võib kõige olulisem tegur olla suur valik võimalusi (nii et Avada oleks teie jaoks number 1), ja see on täiesti mõistetav.

Peatükk # 4: Pluginad ja laiendused

Pistikprogrammi ühilduvuse osas – põhimõtteliselt – kui teil on lemmikpistikprogramm, mis teeb midagi konkreetset, siis tõenäoliselt saate seda kasutada ükskõik millise selle loendi megateemaga.

Üks tähelepanuväärne märkus … kõigil kolmel on sisseehitatud näpunäited WooCommerce’iga töötamiseks.

 • Diivil on terve kaupluse moodul, mille saate lisada mis tahes lehele.
 • Avada on kaasas paar WooCommendi sisututvustust ning pakub WooCommerce’i ja selle elementidega üldist suurepärast disaini integreerimist.
 • X-il on spetsiifilised sisu demosid esindavad WooCommerce kõigi nelja kujunduse virna jaoks.

Kui tegemist on kohandatud lisandmoodulite ja laiendustega, siis on kõigil meie kolmel megateemal midagi pakkuda.

Kui ostate arendaja litsentsi koos Diviga, saate kasutada mõnda neist Elegantsete kujunduste pistikprogrammid, ja nad kõik integreeruvad selle teemaga hästi.

Avada pakub teile termotuumasünteesi ja termotuumasünteesi (mõlemad on vajalikud isegi selleks, et Avada töötaks) ning lisaks veel kaks lisalahendust: LayerSlider ja Slider Revolution.

Kõike seda öeldes on selle osakonna vaieldamatu kuningas X. Tavalise litsentsi osana saate rohkem kui 1000 dollarit väärtuses lisatasu pluginaid. Mõni vääriline mainimine: ACF Pro, ConvertPlug, Envira galerii, LayerSlider, Slider Revolution, Typekit, Visual Composer ja käputäis teisi.

X täiendavat pistikprogrammi

Samuti väärib märkimist, et X-i üheks tugevuseks on see, et see annab teile iga funktsiooni / funktsiooni jaoks paar alternatiivset laiendit. Näiteks kui soovite saidi sisu ruudustikku panna, saate valida järgmiste hulgast: Grid ja Essential Grid. Kui vajate liugurit, saate Soliloquy, Slider Revolution ja LayerSlider.

Samuti on olemas valge silt. X on siin ainus teema, mis annab teile ametliku valge sildi pikenduse. Selle abil saate enne saidi üleandmist kliendile kohandada enamikku armatuurlaua välimust.

Lõpuks on laienduste osakonnas edetabel Divi vs Avada vs X:

 • �� nr 1: X
 • �� # 2: Divi
 • �� # 3: Avada

Peatükk # 5: Kujundus ja paigutus

Minu arvates pole selget võitjat, kui uurida, mis on iga teema kujunduse osas võimalik.

Kõigil kolmel läheb erakordselt hästi, kui tegemist on kujunduse ja paigutusega, mis tarnitakse kas teemaga ise või mida saab ehitada nende lohistamise kaudu.

Põhimõtteliselt tuleneb kõigest teie individuaalne maitse nii liidese kui ka kraami hulga osas, mida saate muuta / kohandada:

 • Kui soovite oma töö tulemusi näha reaalajas, siis valite Divi või X.
 • Kui oluline on valikute suur arv, siis minge koos Avadaga.

(Avada on eriti hea selleks, et kontrollida oma veebisaidi väljanägemist mobiilis – saate kohandada mobiilside murdepunkte ja välistada teatud elementide kuvamise mobiilis.)

Kui otsite põhikomponente, et kohandada iga teema kujundust:

 • Avada’s on kõik teema enda valikupaneelil (wp-admin / Avada / Theme Options).
 • Divis leiad asju nii kohandatud valikute paneelil (wp-admin / Divi) kui ka kohandajas.
 • X-is on kõik kohandajas.

Järgmisena lohistage sisu loojad.

Avada’s saate luua lehti wp-admin ja kasutajaliides.

Divis saate töötada nii wp-adminis kui ka esiosas ning vahetada ühe ja teise vahel.

X-is juhtub kõik esiotsa.

Igas ehitajas saadaolevate elementide ja sisuplokkide (nt nupud, nimekirjad, galeriid, paelad jne) osas näivad kõik kolm teemat pakkuvat enam-vähem samu asju. Teisisõnu, te ei komista ilmselt millegi puuduvaga.

Näide Avadast:

Divi vs Avada vs X: sisemoodulid

Jällegi ei ütleks ma, et kumbki teema on siin juhtiv, kui rääkida võimalike kujunduste kvaliteedist. Neil kõigil on A-st B-ni jõudmiseks veidi erinev viis, kuid kummagiga ühega jõuate peaaegu ühte sihtkohta.

Sellegipoolest, kui ma liigitaksin pukseerimisteenuste ehitajaid eraldi, peaksin andma selle:

 • �� nr 1: Divi ja X
 • �� # 2: Avada

Peatükk # 6: Õppimiskõver

Seega on küsimus järgmine: kui olete mõlemat neist megateemadest esimest korda käsile võtnud, siis kui kiiresti saate kvaliteetse ettevõtte veebisaidi?

Samuti, kui kiiresti saate end eksperdiks nimetada?

Siin on tehing:

Megateemade trikk on see, et algne õppimiskõver on väga õrn … kuid siis muutub see järsuks.

Asi on selles, et kui soovite käivitada tavalise, lihtsa veebisaidi (koos lahedate paigutuste, maandumislehtede ja isegi toredate integreeritud funktsioonidega lisandmoodulite ja pistikprogrammide kaudu), saate põhimõtteliselt seda teha kohe ilma probleemideta.

Installite lihtsalt oma valitud teema, sirvite sissejuhatavaid juhendeid ja saate oma tööga päris palju alustada, muretsemata, et kavatsete midagi segamini ajada.

Kuid niipea, kui soovite teha midagi sellist, mida teema ei võimalda teil ilmselgelt teha, algab just siis järsk õppimiskõver.

Ma ei ütle, et kumbki neist teemadest on segane või veidral viisil üles ehitatud, kuid funktsioonide ja võimaluste suur arv tähendab, et need teemad on põhimõtteliselt omaette tõsised tarkvaratooted. Ja kummagi tõeline valdamine võtab teil peaaegu sama palju aega kui WordPressi enda valdamisel.

Vaadake vaid asjade suurust – midagi, mida mainisin selle artikli alguses. WordPress iseenesest on nüüd umbes 8-9 MB. Divi? 25 MB. Avada? 22 MB. X? 10 MB.

Megateemad on tarkvara. Tõsine tarkvara. Neid pole "lihtsad nahad" enam, et panite lihtsalt WordPressi üles.

Lühidalt, kui soovite ehitada mõlemaga midagi keerukat, võtab see aega. Nagu öeldud, teevad Avada, Divi ja X oma kasutajate harimisel palju ära. Saate teadmiste baase, videoid, õpetusi jne.

Minu arvates, teema, mis teeb seda kõige paremini, on Avada. Neil on tõesti ulatuslik teadmistepagas, põhjalikult dokumentatsioon, ja professionaalselt valmistatud videoõpetused. Need kõik aitavad teil platvormist aru saada ja õpetavad seda kasutama mis tahes projekti jaoks.

Peale selle saate ka a tohutu nimekiri toimingutest ja filtritest. Ükski teine ​​siin pakutavatest megateemadest ei lähe isegi Avada saadaval oleva ulatuse lähedale. See teeb sellest potentsiaalselt parema valiku kohandatud arendusprojektide ja keerukamate sisusaitide jaoks.

Liikudes X-i, ka neil on mõned toimingud ja filtrid teie jaoks, kuid lihtsalt mitte nii palju. X pakub ka ulatuslikku teadmistepagas kõigega, mida võiks oodata. Veel üks lahe punkt on see, et dokumendid ei hõlma ainult platvormi ennast, vaid ka teemaga integreeritud pistikprogramme. Lisaks on olemas ka: tugikeskuse foorum.

Kui asi puudutab Divi, nende dokumentatsioon näib olevat kõige lugejasõbralikum ja suunatud juhuslike kasutajate abistamiseks, võib-olla rohkem kui arendajate jaoks. See on korraldatud korralikult ja igal sissekandel (ei kontrollinud neid kõiki) on praktiline õppevideo.

Ma ei suutnud leida ühtegi dokumenti Divi-spetsiifiliste toimingute ja filtrite kohta.

Igatahes, kui ma peaksin järjestama ainult dokumente:

 • �� nr 1: Avada
 • �� # 2: X ja Divi

Ausalt öeldes on õppimiskõver kõigis kolmes teemas siiski mõnevõrra sarnane, nii et ma ei saa selles osakonnas selget võitjat kuulutada. Iga platvorm teeb asju erinevalt ja mõlemat on lihtne omal moel kasutada.

Lõppjäreldus: milline megateema valida – Divi vs Avada vs X

Ma tõesti vihkan seda, kui inimesed lõpetavad võrdluse, esitamata sellest mingeid järeldusi. Nii et las ma riskin soovitusega, isegi kui see ei pruugi kõigiga hästi kokku sobida. Aga see on lahe. Andke mulle julgelt kommentaarides arvamust.

Minu soovitus on järgmine:

Kus näete ennast järgmisel skaalal?

��

 • Hindan väga palju seadete, näpunäidete, kohandamiste ja saadaolevate valikute arvu.
 • Soovin, et saaksin teema põhifunktsioone (üsna) hõlpsalt muuta.

Kuvamiseks klõpsake siin
Avada

�� + ��

 • Olen kuskil keskel.

Kuvamiseks klõpsake siin
Divi

��

 • Mulle meeldib veebisaite ehitada.
 • Kindlate funktsioonide saamiseks toetun pistikprogrammidele.
 • Mind ei huvita nii palju põhiteema funktsioonide varjamine.

Kuvamiseks klõpsake siin
X

Mida sa arvad? Kas eelistate mõnda siin pakutavat teemat teistest üle? Või on selles mängus veel mõni mängija, kes tuleks segule lisada… Divi vs Avada vs X vs ____?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map