20+ parimat AdSense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemat 2020. aastaks

20+ parimat AdSense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemat 2020. aastaks

20+ parimat AdSense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemat 2020. aastaks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui loete seda artiklit, soovite tõenäoliselt teenida raha saidi reklaamide kaudu AdSense’i kaudu. Suurepärane. Peamine probleem, mis teil tõenäoliselt on, on see, et te pole kindel, kuhu reklaame panna, ja isegi kui teete seda, võib teie teema selle häirivaks muuta.


See oleks palju lihtsam, kui seal oleks AdSense’i jaoks optimeeritud teema, nii et te ei pidanud kogu rasket tööd tegema. Teil on õnne, sest seal on palju AdSense’i jaoks optimeeritud teemasid. Ma lähen nimekirja 20+ suurepärast WordPress AdSense’i teemat siin.

Parimad AdSense'i jaoks optimeeritud WordPressi teemad

Parimad AdSense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemad aastaks 2020:

neve autorent

Neve autorent *

Kaasaegne ja puhas WordPressi teema igasugustele ettevõtetele. Sellel on elegantne disain ja hästi korraldatud sisu. Pukseerimislehtede ehitajatega, nagu Elementor ja Gutenberg, saate seda teemat soovitud viisil kohandada. See pakub kohandatud paigutusi ja palju sätteid, sealhulgas reklaamibännereid, mille saate lisada saidi kõikjale.

Neve Car Rentalil on reageeriv disain, päise- ja jaluseehitaja, ühilduvus AMP ja WooCommerce’iga, tohutu niššide algussaitide kollektsioon ja täielik paindlikkus kohandamisel.

Hankige siit Hind: 49 dollarit

* meie sõsarettevõtte ThemeIsle välja töötatud teemad

Sparta

Sparta

Ajakirjade ja uudiste veebisaitide jaoks loodud WordPress AdSense’i teema, mis pakub palju interaktiivsust. Sellel on palju vidinaid: sotsiaalmeedia nupud, populaarsemate ja viimaste artiklite sektsioonid, kommentaaride ja siltide alad, foto- ja videogaleriid ning palju muud. Selle teema peateema on tervis, sealhulgas sellega seotud kategooriad, nagu sport, reisimine ja loodus. Reklaamibännerid on olemas kogu veebisaidil, nii avalehel kui ka artiklite sees. Kujundusel on kolm peamist veergu, millest kaks sisaldavad iga kategooria artikleid, kolmas on sotsiaalse vastutuse jagamise valdkonna eest vastutav..

Kodulehel on kaks reklaami riba, üla- ja allosas.

Teemal on piiramatud värvid, kohandatavad pildid, külgribad ja vidinad, see on täielikult reageeriv, sellel on sisse logitud sisselogimise / registreerimise vorm, see on SEO jaoks optimeeritud ja sellel on palju muid funktsioone, mida võiksite proovida.

Hankige siit Hind: 49 dollarit

romero

Romero

Romero on kena ajakirja teema, mis on loodud visuaalse sisu rõhutamiseks. See sobib kõige paremini videomängusaitide, autoajakirjade, filmide arvustuste või muude niššide jaoks, mis hõlmavad suurt hulka pilte.

Sellel teemal on ajaveebilaadne paigutus, mis ühildub AdSense’i ja WooCommerce’iga. Teil on reklaamide kuvamiseks palju ruumi – külgribal, artikli põhiosas, postituse lõpus ja avalehel. Kohandatud värvid ja fondid, eelvalmis lehe mallid ja lõpmatu kerimine on kõik koos reageeriva kujundusega..

Hankige siit Hind: 69 dollarit

Kuumad uudised

Kuumad uudised

Päris lihtsalt organiseeritud teema veebiuudiste veebisaitide ja ajakirjade jaoks. Selle ülaosas on must menüü, sellel on ajaveebi kujundus ja see on täielikult vidinustatud. Parempoolsest servast leiate vidinad, mis tutvustavad kõige populaarsemaid, hiljutisemaid ja artikleid kommenteerivaid artikleid. Reklaamipinnad asuvad kogu lehel. Paremal on ka kaks ruutu suurusega 125 × 125. Altpoolt kuvatakse veel üks suurem ruut ja sarnane on kinnitatud lehe allossa.

Artiklil klikkides ilmuvad kaks muud reklaamiruumi (need on sisusisesed reklaamiblokid).

Artiklite sisesed reklaamid paigutatakse sisu algusesse ja lõppu.

Mõned teema omadused on: SEO ja kiiruse optimeerimine, kohandatud vidinad, piiramatu värviskeem ja taust ning integreeritud sotsiaalmeedia.

Hankige siit Hind: 19 dollarit

mh_magazine

Ajakiri MH

MH Magazine on professionaalse ajakirja WordPress teema, mis on seotud toimetuslike veebisaitidega. See täielikult reageeriv WordPressi teema sobib suurepäraselt selliste teemade jaoks nagu uudised, tehnoloogia, poliitika, elustiil, sport, loodus, majandus, reisimine või mõni muu teema. See populaarne ajakirja WordPress teema võimaldab teil oma veebisaidil raha teenida, kasutades ära vidinate esilehel ja külgribadel pakutavaid paljusid vidina alasid, et kuvada reklaame kogu saidi erinevates kohtades.

Ajakiri MH võimaldab teil seetõttu reklaame ja ribareklaame kenasti oma veebisaidi sisusse integreerida. Selle paindliku ajakirja WordPress teemaga on kaasas täiendavaid reklaamimisvõimalusi ja mitmeid suurepäraseid võimalusi professionaalsete veebiajakirjade ja uudiste veebisaitide käivitamiseks.

Hankige siit Hind: 49 dollarit

alfa

Alfa

Alpha on ajakirjade ja uudiste veebisaitide puhas WordPress AdSense’i teema. Kujundus tehti nii, et sisu oleks esikohal. Kõik on kategooriate kaupa hästi korraldatud. Teemaga on kaasas punane menüüriba, kust leiate ka päeva peamised lood.

Nagu iga ajakirja teema, on ka Alpha AdSense’i jaoks valmis. Kodulehel on ülaosas ja keskel kaks reklaamibännerit.

Ülemine reklaamibänner hoiab oma positsiooni sõltumata sellest, millist jaotist või artiklit te loete.

Alfa disain on tundlik ja lisaks ajakirja paigutusele on sellel ka ajalehekujundus. Samuti pakub see mitut vidinat – paljud neist töötavad ka videote vidinatena – uudiste klikkija, esiletoodud slaidiseanss, SEO optimeerimine, kindel ZOOM-i raamistik ja hõlpsasti kohandamiskogemus.

Hankige siit Hind: 69 dollarit

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • 2020. aasta 15+ parimat WordPressi reisiteemat (optimeeritud ja ilus)
  • 10+ kiireimat WooCommerce’i teemat (tasuta, optimeeritud ja ilusad)
  • 15+ parim tasuta Parallax WordPressi teemad 2020

Ajakiri

Ajakiri

Nagu nimi ise ütleb, on ajakiri WordPress AdSense’i teema, mis on loodud ajakirjade ja uudiste veebisaitide jaoks. Sellel on lihtne, puhas ja professionaalne disain, mis aitab hõlpsalt vajalikku teavet leida. See teema loodi kasutamiseks koos Themify Builderiga, millel on intuitiivsed lohistamisseaded. Teemal on palju reklaamiruume, kolm neist on paigutatud otse kodulehele (nagu ülaltoodud pildil võite näha). Artiklitesse on paigutatud muud ribareklaamide vidinad.

Ajakiri sisaldab 42 eelvalmistatud paigutusvalikut, megamenüüd, uudiste sisselülitamist, sotsiaalsete jagamisnuppude, seotud postitusi, kuus külgriba suvandit, seitse postituspaigutust, kuus värvikihti, WooCommerce ühilduvus ja palju muud.

Hankige siit Hind: 59 dollarit

Igapäevane teema

Igapäevane teema

Päevateema on optimeeritud AdSense’i kasutavate uudiste saitide jaoks. Teema sisaldab hõlpsasti kasutatavat reklaamihalduspaneeli, mis võimaldab teil külgribale ja muudele reklaamipositsioonidele hõlpsalt panna erineva suurusega ribareklaame.

See WordPress AdSense’i teema sisaldab mitut lehemalli, sealhulgas arhiive, täielikku laiust ja muid kohandatud malle. Kõik seaded, mida peate kunagi muutma, asuvad ühes hõlpsasti kasutatavas valikupaneelis. Komplekti kuuluvad kohandatud vidinad, sealhulgas Twitter ja Flickr.

Teema on SEO jaoks optimeeritud ja lokaliseeritud, nii et teie sait oleks nähtav ja tõlgitav. Eluaegne tugi on lisatud ilma lisatasuta.

Hankige siit Hind: 24 dollarit

AccessPress Mag Pro

AccessPress Mag Pro

See AdSense’i sõbralik teema on loodud ajakirjade ja meediumide veebisaitidele, see on värske ja moodsa kujundusega ning nelja erineva demoga. Sisu kuvatakse laisa laadimisefekti tõttu elegantselt tükkhaaval.

Reklaamiruume on palju ja need paigutatakse strateegiliselt kodulehele, sektsioonidesse ja sisusse.

Samuti on iga artikli lõpus vahetult enne autori kirjeldust veel üks reklaamiruum.

Funktsioonide osas pakub see teema mitut paigutust, reageerivat kujundust, trendikauke koos uudistega, leheloojat, nii et saate kõike hõlpsalt kohandada, kasutajatele sisseehitatud ülevaatussüsteemi, reageerivaid reklaame (peale Google AdSense’i kaudu), WooCommerce’i ühilduvus ja muud huvitavad funktsioonid.

Hankige siit Hind: 55 dollarit

Ajakiri

Ajakiri

Kena WordPress AdSense’i teema ajakirjadele ja uudiste saitidele või ajaveebidele, millel on puhas ja sõbralik kujundus. See sisaldab kõiki vajalikke elemente teie saidi hea reklaamimiseks. See on täis sotsiaalseid linke, vidinaid, silte, esiletoodud kategooriaid, see on optimeeritud kiirusega, SEO valmis ja ühilduv WP Review Proga. Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on see kaasas reklaamiruumidega, mis võimaldavad teil oma reklaame paigutada kuhu iganes soovite.

Teema on reageeriv ja domineerib helehall, sellel on neli ainulaadset paigutust, kaks liugvalikut, parallaksi kerimine, 630+ Google’i fonte ja 590 Font Awesome ikooni. Samuti pakub see megamenüüsid, AJAX-laadimist, autorikaste, piiramatu arvu värve, külgribade ja taustvalikuid. Ja need on vaid osa ajakirja funktsioonidest.

Hankige siit Hind: 45 dollarit

NewsDesk

NewsDesk

NewsDesk on WordPress AdSense’i teema, mis on loodud veebiajakirjade ja uudiste veebisaitide jaoks. See võib olla hea valik reklaamimiseks – see on täielikult vidindatud, sotsiaalne ja sisaldab reklaamiruume.

Kodulehel on viis reklaamiruumi ja jaotistesse navigeerimisel kolm. See teema on täis vidinaid ja interaktiivseid nuppe, nagu iga uudiste sait peaks olema.

Hankige siit Hind: 49 dollarit

Ajaleht-teema

Ajaleht

Ajaleht on saitide avaldamiseks ja ülevaatamiseks loodud elegantne teema, mis aitab teil oma ettevõtet AdSense’i reklaamidega raha teenida ja reklaamibännereid avaldada. Ajalehe teemaga on kaasas intelligentne reklaamisüsteem, mis kohandab kuulutuse suurust automaatselt, tagades suurepärase kasutajakogemuse igast seadmest. Kogu veebisaidil on saadaval mitmesuguseid reklaamiruume.

Reklaami saate paigutada avalehe ülaossa, vidinate vahele või lehe paremale või vasakule küljele, häirimata külastaja võimalusi lugeda teie artikleid.

See mall sisaldab esiosa jaoks lehtede koostajat, eelmonteeritud demo kujundust, päise koostajat, lehtede ja postituste valmis paigutusi, mitut kohandatud vidinat, paindlikke elemente, ülevaateid, interaktiivseid nuppe ja animeeritud ikoone. Ajaleht on WPML-iga ühilduv ja SEO-sõbralik.

Hankige siit Hind: 59 dollarit

Pinstagramm

Pinstagramm

Sellel Pinteresti-sarnasel WordPressi-teemal on meeldejääv paigutus ja palju kohti, kus saate oma reklaame üles panna. Selle interaktiivne ja kaasaegne välimus annab teile palju võimalusi oma reklaamide lisamiseks ja haldamiseks.

Nagu ekraanipiltide põhjal võite märgata, on Pinstagramil vaja kõiki teemasid, mis aitavad teie veebisaidil populaarsust koguda. See pakub palju sotsiaalseid nuppe, vidinaühendusi, tõlget paljudesse keeltesse, see on SEO ja sotsiaalselt optimeeritud ning annab teile toredaid kohti reklaamide kuvamiseks. See tagab nutika Adsense positsioneerimise, nii et saate neid avalehel või otse postitustes, enne ja pärast sisu. Samuti saate neid teisaldada kuhu iganes vajate.

Hankige siit Hind: 45 dollarit

SotsiaalseltViraalne

SotsiaalseltViraalne

Värvikas ja meeldejääv teema, mis on loodud peamiselt turundusspetsialistidele. See oli ehitatud kaasahaaravaks, kiireks ja aitamaks teil suurendada oma toodete või teenuste liiklust. See on SEO jaoks optimeeritud ja sisaldab sotsiaalseid nuppe, reklaamiruume, ülevaatussüsteemi, silte, autorikaste ja vidinaid.

SociallyViral pakub megamenüüd, nelja erinevat laadimisefekti, tellimiskasti, parallaksi kerimist, 630+ Google’i fonti, piiramatu arvu värve, külgribasid, taustvalikuid, lühikoode ja paljusid muid huvitavaid funktsioone.

Hankige siit Hind: 45 dollarit

Ajakiri Pro

Ajakiri Pro

Teema, mis on optimeeritud töötama ajakirjade ja meediumide veebisaitidega, mis vajavad AdSense’i integreerimist. See kasutab klassikalist mustvalget kombinatsiooni ja hoiab professionaalset välimust. Sellel on lihtne ja hästi korraldatud paigutus. Kuulutused on fikseeritud samades kohtades, olenemata sellest, kuhu kerimine teid viib.

Ehkki sellel on minimalistlik välimus, sisaldab ajakiri Pro kõike, mida ajakirjandus sait vajab: vidinad, sildid, ajaveeb, sotsiaalsed nupud, hästi korraldatud sisu, kohandatud menüüd, mobiilne reageerimine, esiletoodud pildid, kuus paigutusvalikut, teemavalikud ja palju muud rohkem.

Hankige siit Hind: 99,95 dollarit

NewsOnline

NewsOnline

Sellel teemal on lihtne ajakirjade paigutus üldiste uudiste veebisaitide jaoks ja see pakub AdSense’i optimeerimist. Sellel on avalehel kaks reklaamiplokki, mis kuvatakse ka igal lehel. Teema välimus on puhas ja minimalistlik ning pakub ülevaatesüsteemi. Menüü all on NewsOnline’is uudiste ticker, mis toimib kuidagi nagu liugur, mis näitab kõige uuemaid ja olulisemaid uudiseid.

NewsOnline saab hakkama suure hulga sisuga, on täielikult reageeriv ja optimeeritud kiiruse ja SEO jaoks, pakub parallaksi kerimist, lühikoode, autoribokse, piiramatu arvu värve, fonte, ikoone, tausta ja palju muid kohandamisvõimalusi.

Hankige siit Hind: 45 dollarit

Skeem

Skeem

Skeem võiks olla ideaalne teema ajakirja või meedia veebisaidi jaoks. See pole mitte ainult üks kiireimaid WordPressi teemasid, vaid ka kõigi vajalike funktsioonidega, mis aitavad teie ettevõttel professionaalsel redelil kiiresti üles tõusta. Lisaks suurele kiirusele ja SEO-sõbralikule koodile on Schema ka hea võimalus reklaamide haldamiseks. Sellel ei ole vaikimisi reklaamiruume, nii et saate valida, kus soovite neid näidata. Nii saate reklaame paremini juhtida ja jälgida.

Näiteks võite kasutada päisereklaami, pealkirja all olevat reklaami või mõnda muud teema poolt antud võimalust.

Skeem pakub reageerivat kujundust, sisseehitatud ülevaatussüsteemi, kerget koodi, kohandatud CSS-i, piiramatut tausta, kasulikke lühikoode, Google’i fonte ja ikoone, kohandatud vidinaid ja palju muid võimsaid kohandamisvalikuid..

Hankige siit Hind: 45 dollarit

wp-kriitika

WP-kriitika

WP-Critique on tooteülevaate teema, kuid sellel on mitu ruumi reklaamibännerite jaoks. See ei tähista konkreetselt reklaamide asukohti, seega on teie otsustada, kus soovite neid kuvada. See on paindlik teema, mis on kohandatud ja mitmeotstarbeline.

WP-Critique on valmis tõhusaks reklaamimiseks, kuna see pakub palju vidinaid erinevatel eesmärkidel ja palju reklaamipindu. Selle kujundus sobib kõige paremini ajakirja või ajakirjanduse veebisaidile, kuna see on puhas, lihtne ja professionaalne.

Teema pakub reageerivat kujundust, sisseehitatud tootereitingu funktsiooni, sisseehitatud autorilehti, YouTube’i videote lehe malli, mitut kodulehe paigutust, erinevaid postituse ja lehe paigutuse võimalusi, mitut ribareklaami asukohta, portfooliosa ja palju muud kohandamisseaded.

Hankige siit Hind: 49 dollarit

hea elu

Hea elu

Mitmeotstarbeline WordPressi teema. See pakub seitset erinevat demo spetsiifiliseks kasutamiseks. Seda saab kasutada ajakirjade, ajaveebide või ülevaatesaitide jaoks. Kujundus on puhas, kaasaegne ja vidinavalmis. Teema näeb välja sõbralik ja külalislahke ning pakub ka palju ruumi reklaamibänneritele – avalehe ülaosas, külgriba tsoonis ja postituste vahel.

GoodLife pakub tundlikku paigutust, nelja galerii- ja videolehte, kolme erinevat päisestiili, mitmete lisatasu pluginate integreerimist, sisseehitatud reklaamikohti, mida saate hallata soovitud viisil, kiirust ja SEO optimeerimist, videoesitusloendeid, keerulist ülevaatussüsteemi ja palju muid suurepäraseid funktsioone.

Hankige siit Hind: 59 dollarit

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector