Skaidrumo ataskaita Nr. 48 – paskutinis

Skaidrumo ataskaita Nr. 48 – paskutinis

Skaidrumo ataskaita Nr. 48 – paskutinis
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

skaidrumo ataskaita 48


Sveiki atvykę į 48-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2019 m. Sausio mėn.). Ši serija yra apie vidinį šio verslo darbą – mūsų planus, strategijas, kitus žingsnius, gerus ir blogus dalykus. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.

Iš pirmo žvilgsnio skaičius 48 gali neatrodyti reikšmingas etapas. Tačiau iš tikrųjų praėjo ketveri metai, kai parašiau pirmąjį iš šių pranešimų! Laikas atsigręžti į tai, kas nutiko nuo to laiko, ir į dalykus, kurių galime išmokti ateityje:

Past Praeities, dabarties ir dar ateities ataskaitų vaiduokliai

Pradėjau šią seriją kaip bandymą pasidalyti savo kelione per ankstyvuosius „WordPress“ temų verslo augimo etapus ir kitus susijusius projektus – įskaitant šį tinklaraštį. Aš žinojau, kad turiu kuo pasidalinti po trejų metų, kaip laisvai samdomų vertėjų, įvairiose koncertų svetainėse, tada galiausiai perėjau prie temos verslo ir išsiaiškinau, kad įmanoma gauti daugiau nei 3 kartus daugiau pajamų.

Norėjau pasidalinti visa šia patirtimi, nes supratau, kad ten yra daugybė žmonių, kuriems galėtų būti naudinga tokia įžvalga. Galų gale, aš nebuvau vienintelis žmogus, einantis iš laisvai samdomo darbuotojo į „WordPress“ temų verslą, todėl greičiausiai yra ir kitų žmonių, susiduriančių su daug tų pačių iššūkių.

Tai tikrai buvo grubus važiavimas. Nors ankstyvieji etapai buvo ne kas kita, kaip augimas – tą galite aiškiai pamatyti žiūrėdami į skaičius iš pirminių ataskaitų – buvo ir sunkesnių laikotarpių. Visų pirma tuo metu, kai praradome maždaug 50% savo pajamų. Norėdami parodyti jums bendrą visų šių pakilimų ir nuosmukių poveikį, štai kur esame šiandien:

statistika

Taip, jūs skaitote šią teisę. Šiuo metu uždirbame maždaug tiek pat, kiek uždirbome 2016 m. Balandžio – gegužės mėn.

Kalbant apie pačias skaidrumo ataskaitas, kažkada nusprendžiau nebedalinti pajamų. (Aš tai padariau prieš lašus.) Nemaniau, kad dalijimasis numeriais atnešė vertę skaitytojui, nes aš nesidalijau jokia kita fono informacija ar analize apie tai, kas sukėlė svyravimus..

Ataskaitos man taip pat buvo skirtos dviem ar net trimis tikslais. Be to, kad tai būdas pasidalinti savo mintimis, idėjomis ir pamokomis, kuriomis gali naudotis kiti verslininkai, tai traktavau ir kaip asmeninį žurnalą, kuriame aš šiek tiek galiu "įrašas" mano proto būsena tam tikru etapu, kurį išgyveno verslas.

Galiausiai, ataskaitos buvo būdas komandai įžvelgti mano mintis, taip sakant, ir sužinoti, kas galėjo nutikti toliau. Aš žinau, kad tai nėra tobulas dalykas, tačiau daugybė kartų komanda tikrai nežinojo, ko man buvo. Kadangi dirbau savarankiškai, ataskaitos dažniausiai būdavo pagrindinis jų būdas sužinoti.

Laimei, man pavyko tai pakeisti, o tai turėjo teigiamą poveikį įmonei ir visai mūsų darbo kultūrai. Tačiau pokyčiai buvo ne tik mano vidiniai, pasikeitė ir rinkos erdvė, pasikeitė mūsų verslo mastas ir pasikeitė ekosistema (tinklas, partneriai)..

Dėl viso to aš suprantu, kad daugelis dalykų, kuriais dalinuosi šiose ataskaitose, net jei pateikiu visą pirmojo asmens perspektyvą be jokių detalių praleidimo, gali neveikti jūsų. Tai ypač pasakytina apie diskusiją apie rinkodarą – kadangi tai, ką mes darome, yra labai pritaikyta mūsų verslui ir dabartinei stadijai. Ir aš žinau, kad rinkodara yra svarbiausias dalykas, apie kurį norite išgirsti (aš kurį laiką apklausiau „Twitter“).

Pavyzdžiui, aš tikrai nemanau, kad mano tikroji, 100% sąžininga žinia apie tai, ką mes padarėme reklamuodami tris mūsų naujausius produktus, padėtų jums, jei ją pritaikytumėte. Leisk man parodyti, ką turiu galvoje. Taigi čia yra mūsų rezultatai:

 • Optimole (mūsų naujoji vaizdo optimizavimo paslauga) – 10 000 aktyvių vartotojų per tris mėnesius ir nemaža jų dalis sumokėjo
 • Domeno ratas – užima 3 vietą už "domenų vardų generatorius" praėjus vos porai mėnesių
 • Neve – naujausia tema – „WordPress.org“ dešimtuke ir joje yra 10 000 aktyvių diegimų; jis rinkoje buvo mažiau nei tris mėnesius

Kaip mes tai padarėme? Štai visa strategija:

 1. Nusiųskite informacinį biuletenį, kuriame bus paminėtas dalykas.
 2. Informavimas; susisiekite su 20 svetainių, su kuriomis esame susiję.
 3. Sugalvokite turinio idėjų temomis, susijusiomis su produktu → rašykite ir publikuokite tinklaraščiuose. Taip pat ieškokite būdų, kaip paminėti naujus produktus senesniame turinyje ir kryžminę reklamą esamuose produktuose.

Jei atliksite aukščiau, kai tik pradėsite, bus 0 rezultatų. Bet šiuo metu mes esame pasirengę sėkmingai įgyvendinti tokią pagrindinę strategiją kaip ši.

Mūsų bendras įgūdžių rinkimas / požiūris į verslą taip pat labai skiriasi nuo to, koks jis buvo prieš ketverius metus. Šiuo metu kalbama ne tik apie vargo ir sėkmę, o apie nuoseklumą ir apgalvotą vykdymą. Gerai, kad tik 10% sėkmės.

Aš taip pat labai skirtingas žmogus. Tuos ketverius metus aš siekiau pasiekti kuo didesnį skaičių ir viską vykdyti pats. Dabar aš daugiau dėmesio skiriu dalykų struktūrizavimui, laisvės suteikimui kitiems ir kovai su noru "visą laiką dirbk." Taip pat bandau atrasti ir sujaudinti kitas temas – dalykus, nesusijusius su verslu.

Kai prieš daugiau nei penkerius metus paleidome „ThemeIsle“, mano pagrindinė svajonė buvo sugebėti nuvežti visą komandą į tolimą egzotišką vietą ir dirbti iš ten – taigi, visa piratų tema, kuri nuo pat pradžių buvo „ThemeIsle“..

Bet kokiu atveju praėjo penkeri metai ir mes pagaliau sugebėjome šią idėją paversti realybe! Aš rašau tai mėgaudamasis Goa paplūdimiais ir puikiai praleisdamas laiką su komanda. Svarbiausia, kad pagaliau sutikome Indijos komandos draugus!

Štai „WordCamp Pune“:

wcpune

goa

Vien tai, kad esu čia, iš tikrųjų yra didelis pasiekimas man asmeniškai. Malonu, kai galiu tai perbraukti iš sąrašo. Vis dėlto žvelgiant į tai dabar, tai nėra didžiulis etapas grandiozinėje dalykų schemoje, ir aš patiriu tiek pat džiaugsmo, kai laiką praleidžiu su komanda biure.

Grįžti į skaidrumo ataskaitas; labai svarbu, kad man nebereikia traktuoti ataskaitų kaip būdo bendrauti su komanda. Dabar turime planą, kurio stengiuosi laikytis. Yra vidinis vadovas, ir aš labai neskubiu priimdamas sprendimus.

Visus tuos pokyčius, pokyčius ir tai, kad aš pakeičiau kaip žmogus, aš supratau, kad tai šį formatą taip pat reikia pakeisti.

Aš tiesiog nesijaučiu, kad turėsiu ką nors vertingo, ką su jumis pasidalyti kiekvieną mėnesį, laikrodį. Aš mieliau perkelčiau šią seriją į ne pagal grafiką sukurtus straipsnius, kurie ateina tik tada, kai tikrai jaučiu, kad noriu kuo nors pasidalinti ir kad jums, skaitytojui, taip pat gali būti tam tikra nauda. Galbūt tai asmeniškai man taip pat skirtingas laikotarpis. Dabar esu nuolankesnė, noriu mokytis ir diskutuoti, užuot visą laiką pasakojusi apie savo idėjas.

Taigi, trumpas pasakojimas, skaidrumo ataskaitos tikrai neišnyks, tačiau yra tokios. ��‍♂️

Tačiau palaukite, dar nepalikite! Aš čia turiu aktualios informacijos, ne tik apie savo mintis:

�� „ThemeIsle“ pertvarkymas ir pakeitimas kelyje

Kažkas, apie ką aš jums papasakojau ankstesniuose pranešimuose, yra artėjanti „ThemeIsle“ perprojektacija. Atmesdami vaizdinius pakeitimus, taip pat pristatysime naują kainų modelį su keliais reikšmingais pakeitimais:

a) Neparduodami generinių produktų paketai

Viena prielaida, kurią išbandėme su dabartinėmis kainodaromis, yra tai, kad jei vartotojas iš mūsų gauna kelis produktus, tada jie turėtų didesnę tikimybę likti prenumeruojami ir atnaujinti kitus metus. Tai yra į klubą panašus modelis, kai žmogus gauna daugybę produktų, kurie nebūtinai yra susiję – išskyrus tai, kad visi jie yra "skirtas „WordPress“." Ši prielaida pasirodė melaginga, todėl turime viską pakeisti.

Pagrindinis dalykas, kurį eksperimentuosime, yra kiekvieno gaminio individualių rinkinių kūrimas, atsižvelgiant į produkto teikiamas savybes.

Taigi, pavyzdžiui, užuot pardavęs "viena tema" arba "visos temos" – ir visa, kas susijusi su tomis temomis, kurios jau yra sujungtos, mes parduosime temą su bet kuria iš jų "funkcijų rinkinys A" arba "funkcijų rinkinys A + B." Tokiu būdu kiekvienas vartotojas gali gauti reikiamų funkcijų spektrą.

Pvz., Asmeniniame temų plane gali reikėti ne tiek daug pradinių svetainių šablonų, ar tokio paties lygio palaikymo ir tt. Apskritai manau, kad šis modelis suteikia vartotojui daugiau pasirinkimo laisvės ir turėtų veikti geriau..

b) Neribotos „Neve Pro“ svetainės

Mūsų kainų modeliai nebuvo per daug draugiški, jei esate agentūra, kurianti daug svetainių klientams. Mes norime tai pakeisti naudodami „Neve Pro“.

Visi trys „Pro“ plano variantai palaikys neribotos svetainės.

Dabartiniame rinkos etape nėra jokio kito būdo. Pvz., Jei esate agentūra, kurianti „Hestia“ 100 klientų svetainių, jums tai kainuoja 4000 USD. Jei statote 100 svetainių Astra, tai yra 59 USD. Didelis skirtumas, švelniai tariant.

c) Tik vienerių metų nuolaidos

Nors pradžioje tai buvo grubu, „WordPress“ bendruomenė dabar gerai prižiūri metinius prenumeratos modelius. Vis dėlto atnaujinimo procentas nėra ypač didelis (mūsų atveju – 40%), tačiau tai vis tiek padeda mums planuoti ilgalaikę perspektyvą ir skirti daugiau žmogiškųjų išteklių pagrindiniams mūsų produktams palaikyti ir prižiūrėti..

Panašu, kad kitas šios evoliucijos žingsnis yra vienerių metų nuolaidų siūlymas. Kai kurios kosmoso bendrovės tai jau daro – pavyzdžiui, „WPForms“.

Pati sąvoka nėra nauja, tai tikrai. Prieglobos pramonė tuo piktnaudžiauja metų metus. Arba gerai, galbūt piktnaudžiavimas nėra tinkamas žodis, tačiau jie gana daug tuo pasikliauja.

Pavyzdžiui, nusipirkti „SiteGround“ prieglobos planą metams yra labai įperkama – iš viso apie 47 USD. Bet kai ketini atnaujinti antrus metus, tai yra 143 USD. Tai didžiulis guzas, daugiau nei 3x!

Mes neplanuojame žengti tokiu kraštutinumu. Pirmaisiais metais atsiskaitysime su maža nuolaida, kad tik vartotojui būtų lengviau išbandyti produktą ir išsiaiškinti, ar jis jiems tinka. Tuomet, kai ateis laikas atsinaujinti, mažas kainų kilimas neturėtų būti tokia problema, nes jie jau matė produkto teikiamą vertę.

Tuo pačiu metu, įvertinęs šiuos pakeitimus, suprantu, kad pats svetainės dizaino pakeitimas yra didžiulis žingsnis ir pats turės įtakos pardavimams / atsisiuntimams. Taigi, pridėję kainų pokyčius, tampa sunku priskirti rezultatus tam tikram veiksniui.

Visa tai vis dar yra piešimo lentoje, tačiau tikiuosi, kad galėsiu pasidalyti keletu žinių, kai tik bus įdiegtas naujas dizainas ir kainų nustatymo modelis..

�� „Otter“ ir blokų redagavimo „WordPress“ ateitis

Pirmiausia, galbūt norėsite patikrinti naują Ūdra – mūsų nemokamas papildinys, pristatantis naujus „Gutenberg“ blokus ir visą šablonų biblioteką, kad būtų lengviau dirbti su naujuoju blokų redaktoriumi.


„Otter“ Gutenbergo blokai ir šablonų biblioteka „Otter“ Gutenbergo blokai ir šablonų biblioteka

Autorius (-ai): „ThemeIsle“

Dabartinė versija: 1.5.4

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

ūdros blokai.zip


98% reitingai


Daugiau nei 60 000 įdiegimų


WP 5.2 + reikalinga

Vienintelis šio naujojo papildinio įdiegimas kai kuriems iš jūsų buvo staigmena. Pavyzdžiui, vieną dieną draugas man pasakė kažką panašaus, "Taigi, jūs, vaikinai, sakėte, kad nedirbate nieko svarbaus Gutenbergui, kas tai yra?!"

Aš nemelavau. Bet kokio reikšmingo „Gutenberg“ priedo kūrimas nebuvo tai, ko planavome. Viskas, ko mes norėjome padaryti, yra įsitikinti, kad dabartiniai mūsų papildiniai yra paruošti „Gutenberg“ ir kad jie užtikrins gerą vartotojo patirtį.

Tačiau Hardeepas negalvojo ir ėmėsi iniciatyvos. Turėdamas laisvę dirbti beveik viską, ką nori dirbti (išskyrus savo palaikymo komandos pareigas), jis pradėjo įsitraukti.

Kartu su Mariumi jie pradėjo kurti ir išleisti esamų įskiepių integracijas po vieną. Tada dėmesys buvo nukreiptas į pradinio „Otter“ įdiegimo atkūrimą, o tada atsirado naujų elementų, kurie dar labiau sustiprins „Gutenberg“ patirtį..

Taigi šiuo metu „Otter“ siūlo daugybę įdomių blokų, tokių kaip „Skyrius“, „Išplėstinė antraštė“, „Mygtukų grupė“, „Paslauga“, „Kainų nustatymas“, „Atsiliepimai“, „Google Maps“, „Apie autorių“, „Skelbimų tinklelis“, „Kortelė“, „Font Awesome“ piktogramos ir „Sharing Icons“. Be to, yra ir su „Gutenberg“ suderinamų šablonų, kuriuos galite importuoti vienu paspaudimu. Kiekvienas naujas blokas taip pat leidžia vartotojui pridėti pasirinktinę CSS ir yra dinaminių stulpelių, kurie padėtų geriau struktūruoti visą puslapį.

Kai viskas vyko taip greitai, mes tarsi šoktelėjome ant juostinio vagono ir pradėjome prisidėti prie „Otter“ ir pamatėme, kaip galime padėti. Temų komanda daug išbandė, o aš daugiausia dėmesio skyriau atsiliepimų apie produktą pateikimui. Sudėjus visus, dabar turime puikų naujojo bloko redaktoriaus papildinį, kuriame yra daugybė naujų funkcijų, ir visi jie yra optimizuoti darbui su daugeliu temų..

Šiuo metu „Kita“ tikslas yra sukurti ne tik blokų kolekciją, bet ir platformą. Turėdami blokų, kuriuos iki šiol turime + šablonų biblioteka + pažengusiųjų stulpelių metodas + tinkinta CSS, mes planuojame sukurti trečiųjų šalių ekosistemą vartotojams, norintiems sukurti gerai atrodančius šablonus, be to, patobulintos Gutenberg patirties . Pvz., Čia yra keletas blokų šablonų, kilusių iš Hestijos, dabar „Otter“ bibliotekoje:

Hestia blokai

Daug žmonių skundžiasi naujuoju redaktoriumi ir dėl įvairių priežasčių – daugiausia susiję su UX. Tačiau mums nereikia per daug susikaupti, o žiūrėti į šviesiąją pusę. Naujasis redaktorius iškelia ir standartizuoja kai kurias esmines sąvokas ir palengvina atsitiktiniams vartotojams galimybę sukurti gerai atrodančius puslapius. Naudodamiesi tokiais sprendimais kaip „Otter“, galime pataisyti tai ar aną, ir toliau remtis tuo, kas yra gera Gutenberge.

Gerai, kad tai viskas, ką turiu jums dabar, tačiau noriu baigti du klausimus:

Pirmas: Kaip matote naujojo redaktoriaus ateitį?

Antras ir šiek tiek sudėtingesnis klausimas: Kokia jūsų verslo struktūra teisiniu požiūriu ir kur esate įsikūręs? Ar turite atskiras įmones, turinčias savo tikslus, ar viskas yra po vienu skėčiu??

Ši tema yra kažkas, kuo aš labai domiuosi ir aš tuo domiuosi jau seniai. Žiniatinklyje nėra informacijos, kurią gautų įkūrėjai, ir viskas, kas ten yra, atrodo šiek tiek pilka. Aš norėčiau, kad tai būtų skaidresnė ir paprastesnė.

Jei norite pasidalinti, galite tai padaryti toliau pateiktuose komentaruose (viešai) arba rašykite man el. Paštu hi @ ionutn dot com.

Tai viskas, ką turiu jums šį mėnesį! Ačiū, kad skaitėte ir palaikėte mus! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector