Skaidrumo ataskaita Nr. 36 – Kodėl „ThemeIsle“ keičiamas iš esmės

Skaidrumo ataskaita Nr. 36 – Kodėl „ThemeIsle“ keičiamas iš esmės

Skaidrumo ataskaita Nr. 36 – Kodėl „ThemeIsle“ keičiamas iš esmės
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 36-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2018 m. Sausio mėn.). Tai serija, kurioje aš stengiuosi kalbėti apie svarbius dalykus įmonėje, mūsų planus, iššūkius, strategijas ir kaip mes vykdome juos vykdydami. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Pirmiausia, aš nesu daug "tvarkaraštis-metai iš anksto" geras vaikinas, todėl bijau, kad neturiu pagrindinio 2018 m. plano, kuriuo galėčiau pasidalinti su jumis čia. Tačiau versle dar daug kas vyksta ir vyksta daug naujų pokyčių, todėl norėčiau šiandien apie tai pakalbėti su jumis:

Ninja valdymo režimas įjungtas! ⚔

Tai, ką dabar suprantu labiau nei bet kada anksčiau, yra tai, kad jei norime, kad ši įmonė toliau augtų, turėtume pradėti kurti geresnę žinių bazę ir tai daryti sąmoningai.

Man labai gėda prisipažinti, bet aš ne kartą padariau tą pačią (verslo) klaidą vien dėl to, kad pamiršdavau užsirašyti išmoktas pamokas arba per daug dalykų vyktų vienu metu, arba praėjo per daug laiko..

Jau kurį laiką užsiminiau, kad pradėsiu dirbti su įmonės vadovu, tačiau vis tiek nepavyko ištraukti projekto gaiduko. Aš pagaliau supratau, kad tik atidėsiu jį toliau ir toliau, todėl tikriausiai geriausias būdas būtų pavesti projektą kažkam. Taigi aš pagaliau padariau būtent tai!

Neskaitant to, kad dabar Rodica yra atsakingas už viską, mes taip pat nusprendėme surengti vieną pilną dieną, skirtą sukurti žinių bazę mūsų vidaus svetainei. Čia bus pateikiami atskiri vadovai, gairės ir galbūt vėliau ir įrankiai. Geras to pavyzdys praktikoje yra žmogaus sukurtas vadovas.

Tai nėra mano pirmasis bandymas įvesti aiškumą ir geriau dokumentuoti mūsų procesus. Nors tai neabejotinai didžiausia tokia iniciatyva ir labiausiai apgalvota, todėl tikiuosi, kad tai bus labai naudinga einant į priekį.

„TemaIsle“ esminis pertvarkymas ��

Prieš kurį laiką aš kalbėjau apie savo kovas dirbant su dizaineriais ir apie tai, kad į laivą būtų įtraukta daugiau laisvai samdomų specialistų, kurie padėtų mums kurti visa ko reikalus …

Na, pagaliau pradėjome judėti teisinga linkme!

Maždaug prieš dvi savaites pradėjome bendradarbiauti Jonas iš „AnalogWP“. Tikslas: perdaryti „ThemeIsle“.

Kodėl toks kraštutinumas? Kelios priežastys:

1. Mes turime viską pertvarkyti nuo nulio

Tai, ką mes žinome šiandien, labai skiriasi nuo to, ką žinojome prieš ketverius metus, kai įkūrėme įmonę. Atgal juos, „ThemeIsle“ "norėjo" būti tik teminiu klubu / parduotuve ir be jokio rimto ilgalaikio plano. Mes buvome naujas vaikas bloke.

Jokiu būdu negalvojome apie verslo išplėtimą, neketinome pristatyti papildinių, prenumeratų ar panašių dalykų. Bet ką mes padarėme, tai svetainėje atlikome daugybę eksperimentų. Mes, pavyzdžiui, turėjome „bbPress“ forumą ir daugybę kitų scenarijų, įdiegtų serveryje.

Dėl to kenčia svetainės struktūra, todėl pats laikas tai sutvarkyti. Tai tiesiog reikia pertvarkyti nuo nulio.

2. Turime suvienodinti ir atnaujinti dizainą

„ThemeIsle“ šiuo metu yra ir liks mūsų namuose, kai bus kalbama apie produktus, kuriuos siūlome „WordPress“ rinkoje. Tinklaraštis pamažu populiarėja nei produktų svetainė, mes atidarėme nemokama piktogramų pakuotė, ir mes pradėjome pardavinėti krūvą nuostabūs įskiepiai.

Norime, kad naujas dizainas tai išreikštų ir daug dėmesio skirtų visiems dabartiniams verslo elementams. Norime pasakyti, kad dabar esame labiau subrendę verslai nei prieš ketverius metus ir kad turime daug daugiau nei „WordPress“ temos..

3. Norime sugebėti lengviau pradėti naujas iniciatyvas

Puikus to, ką turiu omenyje, pavyzdys Skanių smegenų pertvarkymas. Nors jų pagrindinis "Skanios smegenys" prekės ženklas vis dar yra jų produktų pagrindas, jie suteikia galimybę kiekvienam atskiram prekės ženklui reikalauti daugiau erdvės ir efektyviau išreikšti save.

Mūsų atveju tokie produktai kaip Zerifas arba Hestia turi savo prekės ženklus ir jie nusipelno turėti savo skirtą erdvę, kuri yra daugiau nei tik „ThemeIsle.com“ antrinis puslapis. Pavyzdžiui, „Zerif“ atveju ilgą laiką jo prekės ženklas pats buvo galingesnis nei "„ThemeIsle“".

Čia yra keletas ankstyvų naujojo modelio maketų, jei jums įdomu pažvelgti. Atminkite, kad tai dar toli gražu ne galutinis poveikis (ir priežastis, kodėl kol kas skelbiu tik šias mažas versijas).

maketai

„Elementor“, „Orbit Fox“ ir „Gutenberg“ ��

Mes patys surengėme protų šturmą, kad surastume bendrą pagrindą, kai reikia judėti į priekį su „Elementor“ susijusiais projektais., Orbita lapė ir Gutenbergas.

Mes nusprendėme naudoti Kompozitorius norėdami dalytis moduliais tarp skirtingų papildinių ir įsitikinti, kad galime turėti tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę strategiją.

Pavyzdžiui, prieš kurį laiką įsigijome papildinį „Elementor Page Page Templater For Elementor“ (apie tai užsiminiau vienoje iš ankstesnių ataskaitų). Vėliau nusprendėme sukurti „Orbit Fox“ šablonų bibliotekos funkciją – skirtą vartotojams rasti šablonus, paruoštus importuoti į jų svetaines ir suderinamus su keliais puslapių kūrimo priemonės papildiniais..


„Elementor“ puslapio šablonas „Elementor“ puslapio šablonas

Autorius (-ai): „ThemeIsle“

Dabartinė versija: 1.2.9

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Gruodžio 10 d

elementor-templater.zip


100% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


WP 4.4 + reikalinga

Tačiau norėdami išplėtoti šią funkciją taip, kad ji veiktų su keliomis temomis, pirmiausia turėjome sukurti savo puslapio šablonus, pradedant nuo „Elementor“. Taigi, naujo puslapio šablonų modulis „Orbit Fox“.

Panašiu būdu įsigijome ir „Elementor Addons“ & Valdiklių įskiepis. Norėjome į jį įtraukti keletą papildomų valdiklių kartu su šablonų direktorija – veiksmingai paversdami "viskas Elementorius" priedų papildinys.


„Sizzify Lite“ „Elementor“ priedai ir šablonai Priedai & „Sizzify Lite“ šablonai „Elementor“

Autorius (-ai): „ThemeIsle“

Dabartinė versija: 1.3.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 26 d

elementor-addon-widgets.zip


96% reitingai


70 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.4 + reikalinga

Norėdami tai padaryti, sukūrėme atskirą kompozitoriaus modulį "viso pločio puslapio šablonai" ir dar vienas "šablonų biblioteka." Dabar tuos modulius galima bendrinti keliuose papildiniuose.

Tokiu būdu, jei norime ką nors pakeisti ar suderinti su tam tikra tema, tie pakeitimai gali pasklisti keliuose produktuose. Nepaisant to, kad produktai gali turėti kitokią paskirtį, jie vis tiek gali turėti bendras funkcijas.

Mes pasirinkome tą patį požiūrį naudodamiesi nauju turinio formų moduliu, kurį sukūrėme dirbdami su „Beaver Builder“, „Elementor“ ir „Gutenberg“ (taip pat galime įterpti į atskirą „Gutenberg“ priedų papildinį)..

Išleisti šiuos mažesnius nišinius įskiepius ir toliau dirbti su didesniu, bendresnio naudojimo, yra naudinga dėl daugelio priežasčių. Pagrindinis iš jų yra tas, kad tai leidžia mums išnaudoti anksčiau atliktą darbą, panaudoti jį kelis kartus ir sukurti tvaresnius grynųjų pinigų srautus, tuo pačiu nekeliant pavojaus mūsų ilgalaikei strategijai.

Temos laimėti! ��

Mes peržiūrime „ThemeIsle“ reikalus. Dabar beveik metus išleidžiame apie 1-2 gana didelius leidimus per mėnesį … įsitikiname, kad kiekvienas abonentas gauna naudos iš savo narystės mokesčio.

Pavyzdžiui, pastaruoju metu mums pavyko sukurti ir pradėti naują „Hestia“ vaiko temą, vadinamą „Orfeo“.

orfeo

Paleidimo strategija veikė gana sklandžiai ir per maždaug tris savaites tema buvo 3000 aktyvių įdiegimų.

Mūsų partnerystė Kūrybinis Timas čia padėjo nemažas sandoris. Jie atlieka nuostabius projektavimo darbus, ir kadangi „Hestia“ buvo pastatyta ant jų „Material Pro“ rinkinio, mums buvo gana lengva pritaikyti kitą „Orfeo“ jų rinkinį – 2 popierių..

Ateinančiais mėnesiais tikriausiai įtraukime ir kai kuriuos kitus jų dizainus. Šitas, pavyzdžiui, atrodo kaip puikus pagrindas naujai vaiko temai.

Be viso to, „Hestia“ vis dar yra ta tema, užimanti didelę mūsų laikų dalį, ir tai net nepaisant to, kad mes nepateikėme jokių esminių jos pakeitimų. Tinkamai viską prižiūrint ir išbandžius, sunaudojama daug laiko savarankiškai.

Greitai apie asmeninius tikslus ir iššūkius; Aš planuoju sukurti šiek tiek daugiau erdvės ir skirti laiko pergalvoti mūsų strategiją, planavimą ir padėti įlipant naujus komandos narius..

O ir dar vienas svarbus dalykas, „ThemeIsle“ pripažinta „WordCamp Europe 2018“ žiniasklaidos partneriu. Tai puikus pripažinimas už darbą, kurį atliekame „WordPress“ bendruomenėje, ir aš negalėčiau daugiau jaudintis dėl artėjančio renginio!

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector