Skaidrumo ataskaita Nr. 35 – 2017 m. Apžvalga (ir kas mums toliau)

Skaidrumo ataskaita Nr. 35 – 2017 m. Apžvalga (ir kas mums toliau)

Skaidrumo ataskaita Nr. 35 – 2017 m. Apžvalga (ir kas mums toliau)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 35-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2017 m. Gruodžio mėn.). Šiame seriale stengiuosi pasidalyti viskuo, kas vyksta mūsų versle, užkulisiuose (bent jau įdomiausi dalykai) ir keletu asmeninių minčių bei žinių. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Nepaisant to, kad mėnuo buvo trumpesnis, gruodžio mėn. Vis tiek įvyko daug dalykų. Čia yra viskas, kas atmesta, pridėjus mano 2017 m. Apžvalgą ir planus, kurie juda į priekį:

Naujų šalutinių projektų įgyvendinimas

Praėjusį mėnesį mes pradėjome du mažus šalutinius projektus, kurių dar nebaigta rengti. Pagrindinis tikslas yra tas pats kaip niekada – eksperimentuoti ir mokytis. Iš esmės norime išbandyti kitokio tipo turinį ir sužinoti, kaip jie gali veikti atsižvelgiant į esamus mūsų siūlomus pasiūlymus.

Pradedant nuo:

(1) Mūsų nemokamas piktogramų paketas, kurį dabar galite atsisiųsti

„ThemeIsle“ piktogramos

Dabar mes turime savo nemokama piktogramų pakuotė – galima įsigyti „ThemeIsle“!

Lėtai imamės veiksmų, kol kas išleidžiame tik 100 piktogramų. Kadangi pakuotė nėra tokia didžiulė, mes galėjome skirti daugiau laiko įsitikindami, ar piktogramos yra tikrai aukštos kokybės.

Pakuotė yra visiškai nemokama. Piktogramos būna įvairių formatų: AI, „Sketch“, PNG ir CSS.

piktogramos

Tai buvo minkštas paleidimas, turintis tik keletą pagrindinių reklamų per Produktų medžioklė ir įvairių dizainerių socialinių tinklų žymėjimo svetaines. Piktogramų pakuotė iš pradžių pamilo ir sulaukė daugiau nei 5000 lankytojų.

Manau, kad panašių pobūdžių, pavyzdžiui, piktogramų ir kitų dizaino elementų, publikavimas yra geras būdas sugrąžinti bendruomenę. Visada yra kažkas, kas gali gauti naudos iš šių dalykų, dirbdama prie savo projektų.

Ši pakuotė mums iš esmės yra neprarandantis produktas. Aš turiu galvoje, net jei niekas to neatsisiunčia, mes vis tiek turime patys pasinaudoti piktogramomis, integruodami jas į savo gaminius. Kaip pastebėsite, piktogramos yra šiek tiek sudėtingesnės nei tai, ką gaunate iš tokių dalykų kaip „Font Awesome“, todėl galite jas naudoti kur kas nišesnėms programoms.

Nesivaržykite atsisiųsti (ir modifikuoti) piktogramų pakuotė ir naudoti jį savo projektuose!

(2) Naujas kuruojamas informacinis biuletenis apie technologijas

bizzarodevs

„BizzaroDevs“ yra naujas Chriso projektas. Tai yra kuruojamas informacinis biuletenis apie viską, kas technologijų erdvėje yra šaunu, neaišku ar net keista (įskaitant ir su „WordPress“ susijusias temas).

Jis buvo paleistas vos prieš porą savaičių. Chrisas yra labai atsidavęs tam, kad sukurtų šį darbą!

Patikrinkite tai ir praneškite mums, ką galvojate!

Įsigijimai!

Gerai … tik vienas įsigijimas ir nieko didžiulio. Bet manau, kad tai bus labai naudinga mums einant į priekį!

Įsigijome populiariausių meniu piktogramų papildinį, tinkamai pavadintą, meniu piktogramos.


„MenuIsle“ meniu piktogramos „MenuIsle“ meniu piktogramos

Autorius (-ai): „ThemeIsle“

Dabartinė versija: 0.12.2

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 27 d

menu-icons.zip


98% reitingai


200 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.3 + reikalinga

Joje yra beveik 100 penkių žvaigždučių apžvalgų, daugiau nei 100 000 aktyvių diegimų ir tai yra papildinys, kurį ilgą laiką rekomendavome savo vartotojams..

Paaiškinama, ką daro papildinys. Tai suteikia galimybę šalia savo meniu elementų įtraukti piktogramas. Tikrai nesudėtinga, tačiau nepaprastai naudinga funkcija.

Demonstracija:

meniu piktogramos

Toliau augindami komandą

Tikiu, kad bėgant metams mums pavyko suburti puikią komandą! Vis dėlto yra ir kitų sričių, kuriose galime tobulėti. Taigi:

(1) Įdarbinti daugiau laisvai samdomų specialistų

Surasti žmones, su kuriais galime dirbti, kai tik yra koks nors projektas, yra ypač naudinga komandoms, nesusijusioms su plėtra.

Pvz., Dabar, kai kam nors iš rinkodaros komandos reikia atvaizdo ar grafikos, tai yra gana sunku laiku gauti. Kadangi mums neužtenka darbo visą darbo dieną, darbas su keliais patikimais laisvai samdomais darbuotojais būtų puikus sprendimas. Tai suteiktų daugiau lankstumo ir leistų atskiroms komandoms būti labiau nepriklausomoms.

Trūkumas yra tas, kad dėl laisvai samdomų vertėjų darbo pobūdžio (be to, mano požiūris į tai, kad kažkas nevertina pagal valandos normą pagal dydį, o verčiau žiūri į galutinį rezultatą) gali sugadinti tai, kas mato laisvai samdomą darbuotoją. per tam tikrą laiką uždirbdami savaitinį atlyginimą.

Bendravimas + skaidrumas, tikiuosi, padės geriau suprasti tuos dalykus ir padės visiems suprasti, kad viskas turi savo privalumų ir trūkumų. Pavyzdžiui, tik maža dalis laisvai samdomo darbuotojo darbo dienos yra faktinės valandos, už kurias galima atsiskaityti.

(2) Sulaukiama daugiau internų

Išsiaiškinę kai kuriuos organizacinius ir techninius iššūkius, dabar galime atsitraukti į nepatyrusius žmones, mokyti juos ir padėti jiems įsitvirtinti rinkoje..

Iš esmės tai, kaip mes iš pradžių įkūrėme įmonę, yra kažkas, kas mums pasirodė nepaprastai gerai. Dėl dėmesio, kurį skiriame žmonėms, ir noro padėti kiekvienam augti yra tai, kaip mums pavyko patekti ten, kur esame dabar.

Turėdami (galbūt) sudėtingesnę asmeninę struktūrą įmonėje (su stažuotojais dirba labiau patyrę žmonės), tai taip pat padės mums sukurti savarankiškesnes pogrupius su savo lyderiais. Jau kurį laiką dirbame su tuo mintyje ir mačiau, kad kai kurie žmonės labai patobulino savo vadovavimo įgūdžius. Tikiuosi, kad 2018 m. Jie augs toliau ir jiems bus patogiau savarankiškai priimti svarbius sprendimus.

2017 m. Peržiūra ir ateitis

Pradėkime nuo to, kas skatina visą šį verslą:

(1) Produktai ��

2017 m. Buvo kritiški mūsų pagrindinio „WordPress“ temų verslo atžvilgiu. Laimei, mums pavyko įgyti pakankamai geros formos, o tai daro verslą tvarų, nepaisant galimų nedidelių svyravimų.

Įskiepių pusėje pagrindinis dėmesys skiriamas esamų papildinių palaikymui, taip pat jų perrašymui ir tobulinimui. Nebuvo daug prasmės bandyti sugalvoti naujų dalykų, kol nebuvo išspręsta dauguma žinomų problemų.

Kadangi tai dažniausiai daroma, mes pagaliau galime pažvelgti į naujas galimybes ir skirti pakankamai dėmesio „OrbitFox“ ir jo kryptis.

(2) Turinys ✍️

2017-ieji buvo metai, kai pristatėme tam tikrą įvairovę ir pradėjome eksperimentuoti su naujo tipo turiniu – daugiausia vaizdiniu turiniu ir video.

Tam tikra prasme tai atsipirko, tačiau dar reikia daug nuveikti, norint patobulinti dalykus, pasiekti teisingą ritmą ir įsitvirtinti pagal atpažįstamą ir išsiskiriantį stilių / išvaizdą..

Be to, kas išdėstyta aukščiau, nors aš būčiau norėjęs tai padaryti anksčiau, 2018 m., Mes stengsimės plėstis socialinės žiniasklaidos erdvėje (turime Atgaivinti.Socialinis dienoraštis), taip pat pritaikyti mūsų turinio kūrimo procesus ir į pagalbą pasitelkti naujus redaktorius.

Taigi kol kas esame patenkinti mūsų rašomo turinio kokybe, 2018 m. Daugiausia bus susiję su vaizdo įrašais, be to, bus stengiamasi patobulinti mūsų turinio pateikimo ir vartojimo kokybę..

Pats „CodeinWP“ tinklaraštis 2017 m. Mažai augo, tačiau bendras srautas dėl „ThemeIsle“ vis tiek padidėjo. „ThemeIsle“ tinklaraštis išaugo 7x palyginti su praėjusiais metais!

„ThemeIsle“ eismas

Būtų puiku pamatyti tinklaraštį dvigubai didesnį nei 2018 m. (Tikiuosi), kurį laikau didžiuliu pasisekimu.

Tačiau mūsų pastangos įvairinti turinį, kai tik gaunami visi vaizdo įrašai, kartais nukreipia dėmesį nuo „Blogloge“ tinklaraščio. Esame nuolatinėje „protų šturmo“ stadijoje, norėdami išsiaiškinti, kaip tai įveikti.

Greita statistika – paskelbtų pranešimų skaičius 2017 m .:

  • „CodeinWP“: 86
  • Tema „Tema“: 199
  • Atgaivinti.Socialinis: 25

(3) Paslaugos ��‍

Aš to dar šiek tiek nenoriu, tačiau planuoju įdėti šiek tiek daugiau pastangų ieškant būdų, kaip atkurti verslo verslo dalis. Kaip jau rašiau anksčiau, tai yra dalykas, į kurį toli gražu nėra kreipiamas pagrindinis dėmesys, bet greičiausiai vis tiek tai, ką verta eksperimentuoti.

Apskritai, 2017 m. Buvo geri mūsų komandos, žinių ir diversifikuotų pajamų srautų metai.

Kita vertus, bendras mūsų pelnas vis tiek buvo mažesnis nei 2016 m. Vis dėlto tai manęs per daug nesijaudina. Tikimės, kad metų pabaigoje uždirbsime bent 50% pelno. Skamba nuostabiai, tačiau iš tikrųjų pagrįstas dalykas yra tikėtis atsižvelgiant į dabartines pasikartojančias pajamas ir į tai, kaip ji elgiasi.

Kalbant grynai asmeniniu požiūriu, atrodė, kad 2017 m "sunkiau" man kai kuriais aspektais. Vis dėlto tai buvo tam tikras ketinimas. Aš turiu omenyje, kad nusprendžiau nebėgti nuo blogų jausmų, nerimo ir kitų problemų. Vietoj to aš bandau tiesiog leisti viskam, kas nuskendo, ir bandau įsitvirtinti prie esmės. Iš pradžių nemalonu, tačiau ilgainiui toks dalykas padeda geriau įveikti savo problemas.

Aš taip pat nusprendžiau šiais metais mažiau dirbti, daugiau skaityti ir turėti daugiau "galvodamas lovoje" laikas, kuris pastaruosius metus buvo artimas 0. Anksčiau dažniausiai ieškojau būdų, kaip tapti "sėkmingesnis" visą parą. Aš bandau leisti tam tikroms jo dalims dabar ir tiesiog leisti sau laisvalaikį. Tai verčia mane (mažytį) jaudintis profesionaliai, bet, manau, tiesiog pamatysiu, kaip viskas vyksta.

Nors nesu nei turtingesnė, nei sėkmingesnė, dabar jaučiuosi šiek tiek išmintingesnė. Tikiuosi, kad 2018 m. Išmoksiu būti taikesnis su senais jausmais ir prisiminimais ir tuo pat metu išlikti optimistiškas ateities atžvilgiu..

O aš, dar nepamiršdamas, pažadėjau jums nuotraukų iš mūsų kasmetinės „Secret Santa“ iniciatyvos. Štai keletas dovanų, kuriomis apsikeista:

Staigmena staigmenasanta1
Staigmena staigmenasanta4
Staigmena staigmenasanta3
Staigmena staigmenasanta2
Staigmenos siurprizas (vaizdo įrašas be dėžutės)

Meilė slaptam Kalėdų Seneliui

Ei, taip Kalėdos seniai praėjo. Tačiau puikus tinklaraščio redaktorius turi ką pasakyti, ką jis turi pasakyti

paskelbtas „ThemeIsle“ pirmadienį, 2018 m. sausio 8 d

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector