Skaidrumo ataskaita Nr. 29 – praėjo 5 metai nuo mūsų veiklos pradžios

Sveiki atvykę į 29-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2017 m. Birželio mėn.). Tai yra serija, kurioje aš pasidalinu viskuo, kas vyksta versle, „CodeinWP“ ir „ThemeIsle“. Stengiuosi patekti į kuo daugiau detalių, tuo pačiu įdomu jums tai paskaityti. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Šiame pranešimo leidime padarykime ką nors neįprasto. Kaip matote antraštėje, tai yra mūsų 5-metis čia, „CodeinWP“, arba veikiau 5-osios metinės, kai mes įsitraukėme į „WordPress“! ��

Taigi, ką aš tau turiu laiko juosta. Štai kokia buvo mūsų kelionė iki šiol, pagrindiniai gairės ir tai, kur planuojame važiuoti ateityje. Mėgautis:

2012:
Pradžia


„CodeinWP.com“ pradedame kaip keturių žmonių komandą, turinčią paprastą HTML puslapį.

Kaip matai, "išgalvotas" nėra tas žodis, kurį visi vartotų apibūdindami šį kūrinį. Nepaisant to, mes esame įkvėpti gauti rutulį riedėti stebėję kitų kūrėjų pastangas „WordPress“ erdvėje.

Nėra kapitalo. Jokio finansavimo. Nereikia rašyti. Ir tik norėčiau pabrėžti, kad paskutinis dalykas, štai mūsų tekstas apie:

Kas yra už „CodeinWp.com“?
2010 m. Įkurtos įmonės komanda yra labai motyvuota ir dinamiška. „CodeinWP.com“ įkūrėjai pradėjo nuo idėjos suteikti prieigą prie paslaugų, kurios paverčia dizainus (psd, png, ai) į „WordPress“.

(Atkreipkite dėmesį, kad „WordPress“ trūksta didžiosios raidės P ir net W. Bet aš vengiu.)


Mes pradedame siūlyti "PSD į „WordPress“" paslaugos. Ne kaip produktas, o kaip paslauga, nes kiekvienas užsakymas yra tvarkomas rankiniu būdu ir jo negalima veiksmingai automatizuoti (bent jau mes nematome, kaip).

2013 m .:
Pradėti „CodeinWP“ tinklaraštį ir prisijungti prie turinio žaidimo


Kadangi internetinis dienoraščių rašymas yra kitas didelis dalykas, arba, veikiau, tai buvo jau seniai, mes nusprendėme įkurti ir savo tinklaraštį.

Gimsta „CodeinWP“ tinklaraštis ir paskelbtas pirmasis straipsnis: „WordPress Free“ temos – nenaudokite jų. Neištrynėme jo tik dėl istorijos. Nekalkite dėl turinio.

Taip pat mes kuriame savo pirmąją „WordPress“ temą – „CreativeMag“. Tai partnerystė su icanbecreative.com. Tikslas yra parodyti potencialiems klientams, ką galime padaryti dirbdami laikydamiesi „WordPress“ suvaržymų.

Mes taip pat stengiamės, kad jis būtų parodytas „WordPress.org“, tikėdamiesi, kad žmonės mus pamatys ten ir tada savo verslą perduos „CodeinWP.com“..


Mes gauname savo pirmąjį klientą "PSD į „WordPress“" – Kokybė. Kai sakau "didelis" Aš turiu omenyje prekės ženklo, o ne pajamų išmintį. Kaip priimame klientus? Na, vienas iš būdų yra masiškai sekti žmones „Twitter“ ir tikėtis, kad jie išsiaiškins, ką mes darome, žiūrėdami į savo profilį … "PSD į „WordPress“" rūšies nepalieka vietos spėlionėms.


Užsakome gražų „WordPress“ vadovą / el. Knygą, kurią reikia sukurti. Džiaugiamės, bet vėliau sužinojome, kad jis daugiausia sudarytas iš kitų šaltinių – šaltinių, kurių leidimo neturime. Vis tiek galite pamatyti vadovą per „Wayback Machine“ (čia).

Pažiūrėk čia„CodeinWP“ vadovas

Akivaizdu, kad „Amazon“ el. Knygą atmeta. Iš tikrųjų taip sužinojome, kad turinys buvo nukopijuotas. Ir juokingai, bet didžiąją dalį turinio iš tikrųjų parašė tas asmuo, kurį vėliau pasamdysime redaktoriumi. Jis neprieštaravo, kad jo turinys būtų nuskaitytas … bent jau to, ką jis sako.


Mūsų puslapis Apie vystosi šiek tiek tik tam, kad pasiūlymas būtų aiškesnis.

Pažiūrėk čia„CodeinWP-2“

2014 m .:
Įsitraukimas į temas ir „ThemeIsle“ paleidimas


Mes pradedame paleisdami „CodeinWP“ temas. Iš pradžių mūsų kataloge yra tik keturios temos.

Štai kaip tai atrodo„CodeinWP“ temos

Kaip matote, efektyvus temos pristatymas nėra mūsų stipriausias dalykas.


Pradinis mūsų turinio projektas – nepavykusi el. Knyga / vadovas – verčia mane suvokti, kad tiesiog pirkti straipsnius internete nėra geriausia idėja. Nusprendžiau paklausti ir samdyti redaktorių, kuris galėtų padėti nuodugniau išspręsti reikalus.

Pirmasis jo įrašas tiesiogiai rodomas svetainėje … vis dar internete.


Atsisakome 300 USD kainodaros varianto ir atstatome pagrindinį puslapį.

Mes pridedame a "Gaukite pasiūlymą" mygtuką ir pastabą, kad mes priimame darbą, kurio kaina – 650 USD.


Aš pradedu intensyviai populiarinti svetainę.


Yra dar vienas „About“ puslapio kartojimas, kuris toliau tobulinamas.

Pažiūrėkite čia„CodeinWP-3“


Šiek tiek pertvarkome tinklaraštį. Be keleto mažų patarimų čia ir ten, dizainas išliko internete iki šių dienų.

Vis dar beveik nėra srauto į tinklaraštį …


Paleidžiame „ThemeIsle.com“ ��

Galite pamatyti (šiek tiek) visą „ThemeIsle“ istoriją jos puslapis apie. Trumpai tariant, idėją mes gauname išvykoje – dirbdami užsienyje. „WordPress“ programa jau yra labai sunki, mes dirbame kurdami kai kurias temas, kurdami svetainių dizainą ir panašiai, todėl tiesiog nusprendžiame tai padaryti..

„ThemeIsle.com“ dizainas liko beveik nepakitęs.

(Įdomu tai, kad visos penkios temos, kurios buvo pristatytos paleidus svetainę, dabar yra visos pensijos. Galite perskaityti daugiau apie tai ir visą „ThemeIsle“ istorija apie „Indie“ piratus.)

2015 m .:
Augimo metai


Aš nusprendžiu pradėti skaidrumo ataskaitas. Pirmasis prisijungia prie interneto 2015 m. Kovo 13 d.


Mes lankome savo pirmąjį „WordCamp Europe“ Sofijoje. Mes ten esame keturių žmonių komanda.


Įvairūs mūsų reklamos metodai pradeda atsipirkti, dar eksperimentuojame su kuponais ir galiausiai galime užsitikrinti malonų temos pardavimų srautą. Ne didžiulis, bet pakankamas, kad galėtume pradėti ir rimčiau susitelkti į „ThemeIsle“ prekės ženklą.

Dėl šio augimo ir ten reikalaujamo darbo kiekio mes nustojame aktyviai kurti naujas "PSD į „WordPress“" klientų „CodeinWP“.

(Net ir šiandien, jei kas nors su mumis susisiekia dėl to, mes tiesiog kreipiamės į juos WPRiders – Rumunijos agentūra, kuria pasitikime.)


Mes paleidžiame Zerifas! ��

Iškart sukuriame dvi temos versijas: „pro“ ir „Lite“. Paprastas variantas bus priimtas į WordPress.org ir netrukus suras savo vietą "populiarus sąrašas." Tai leidžia mums pritraukti naujų pardavimų ir tokiu būdu sukurti „Zerif“ prekės ženklą.


Mes tobuliname savo turinio žaidimą investuodami daugiau lėšų į gerai ištirtus straipsnius, o ne tik į pagrindinius vienkartinius įrašus. Dėl to pradedame pastebėti, kad vis daugiau srauto atsiranda, o kiti tinklaraštininkai nori susisiekti su mumis.

Keletas geriausių 2015 m. Turinių:

 • 30 ekspertų dalijasi: populiariausi * „akivaizdūs“ * „WordPress“ papildiniai, kurie pavers jus geresniu tinklaraštininku
 • Pigesnės „WordCress“ alternatyvos „MailChimp“ – vienintelės 4 reikšmingos priemonės
 • Rašote apie „WordPress“? Štai iš kur gauti savo statistiką
 • „OptinMonster“ prieš „LeadPages“ prieš „SumoMe“ ir „Klestėk“


Komanda auga iki 12 žmonių.

2016:
Turinio padvigubinimas


Dėl ankstyvos sėkmės turėdami geresnį turinį suprantame, kad galime tai žengti dar toliau, toliau investuodami daugiau lėšų į internetinį dienoraštį ir galbūt atidarydami kitus turinio kanalus..

Pagrindinis dėmesys: „CodeinWP“ tinklaraščio pavertimas vienu iš tinklaraščių, einančių „WordPress“ erdvėje.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos darome siekdami to, yra pradėti ilgalaikį turinio projektą – mūsų „WordPress“ prieglobos apklausą. Tai padaryti reikia daug darbo, daug laiko, „Excel“ gimnastika, duomenų analizė ir pan., Tačiau tai atsiperka. Ši apklausa yra viena iš išsamiausių „WordPress“ prieglobos rinkos realijų.


Turinio planavimo pastangas perkeliame į „Trello“, norėdami geriau valdyti visą straipsnių kūrimo ir jų paskelbimo procesą.

Mes taip pat pradedame pritraukti naujų rašytojų, kurie padėtų mums.


Mes pertvarkėme pagrindinį „CodeinWP.com“ pagrindinį puslapį, kad padėtume nukreipti žmones, kurie domisi "PSD į „WordPress“" teisinga linkme.

Dabartinis „CodeinWP“ tinklalapio dizainas„CodeinWP“


Mes pradedame „ThemeIsle“ tinklaraštis! ��

Kodėl du tinklaraščiai apie „WordPress“? Na, mūsų galvoje, „CodeinWP“ yra labiau orientuota į vidutinius ir pažengusiems „WordPress“ vartotojams, o „Bloglovas“ „ThemeIsle“ skirtas pradedantiesiems, kurie tik pradeda kurti platformą (tikėtina, atsisiuntę vieną iš mūsų temų)..


Mes pradedame „ThemeIsle“ „YouTube“ kanalas! ��


Mes lankome „WordCamp Europe“ Vienoje kaip 11 žmonių komanda.

Pažiūrėk mus ten

Geriausias būdas pasidžiaugti buvo savanorystė #wceu. Nuostabus darbas @PeterNemcok & likusi įgulos dalis! pic.twitter.com/xJAAFBUJEc

– „ThemeIsle“ (@ThemeIsle) 2016 m. Birželio 26 d

#WCEU #WCEUBvisa @ThemeIsle @photomatt Ačiū už nuotrauką! �� pic.twitter.com/PZaQjw1Rfw

– „Madalin Milea“ (@MileaMadalin) 2016 m. Birželio 25 d


Persikeliame į dabartinį biurą ir imamės naujų darbo vietų. Komandą dabar sudaro 18 žmonių.


Mes paleidžiame Atgaivinti.Socialinis! ��

Mes darome tai norėdami atskirti kai kuriuos mūsų socialinės žiniasklaidos „WordPress“ papildinius ir suteikti jiems savo prekės ženklą, išskyrus „ThemeIsle“ ar „CodeinWP“.


Mes lankome „WordCamp US“ Filadelfijoje. Gana kelionė mums, ir vėl čia yra beveik visa komanda.

2017 m .:
Šiandien


Mes kovojame su „Zerif Lite“ pakaba ir viso proceso metu daug ko mokomės. Tai padeda mums augti kaip komandai.


Mes pradedame Atgaivinti.Socialinis dienoraštis.


Aš kalbu „WordCamp Porto“ ir daugybė kitų susitikimų. Ar tai padeda man pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius? Galbūt kada nors būsi teisėjas …


Mes daug tobuliname organizaciniu lygmeniu. Gaukite daugiau aiškumo ir nustatykite strategiją, kuria judate į priekį.


Mes pradedame savo naują pavyzdinę temą – Hestia. Tikiuosi, kad per artimiausius šešis mėnesius jis taps populiarus „Zerif“ lygmenyje.


Mes lankome dar vieną „WordCamp Europe“. Šį kartą Paryžiuje. Vėlgi, beveik visa komanda yra ten.


„YouTube“ kanalą „ThemeIsle“ pasiekia 100 vaizdo įrašų!


Išleidžiame dar vieną mūsų prieglobos apklausos leidimą. Tai daugiau nei 4750 respondentų.

Premija

Pasirūpinkite aukščiau pateikto laiko infografine versija?

Spustelėkite norėdami pamatyti informaciją„CodeinWP“ 5-oji „WordPress“ sukaktis

Kas toliau?

Sudaryti šią laiko juostą ir pereiti visus renginius, be abejo, buvo smagu!

Aš vis dar myliu pirmąjį „CodeinWP“ kartojimą ir mūsų pradinį bandymą įveikti „WordPress“ rinką. O, geri laikai … Prisimenu, kad gavau JAV telefono numerį ir tada vidury nakties turėjau atsakyti į skambučius (nes buvome Rumunijoje).

Akivaizdu, kad praleidau daugybę dalykų, ir šis laikas jokiu būdu nėra tikslus. Aš taip pat nusprendžiau praleisti keletą neigiamų dalykų, kurie nutiko pakeliui. Didžiojoje dalykų schemoje jie neturi reikšmės. Tikiuosi, kad šią istoriją jums vis dar smagu skaityti.

Ir, žinoma, jei norėtumėte iš arčiau pažvelgti į tai, kas vyksta su įmone mėnesiui po mėnesio, kviečiu apsilankyti mano kitose skaidrumo ataskaitose.

Galutinės išvados

Nežinau, ar tai tik mano mąstymo būdas, bet visada susidariau įspūdį, kad galbūt mūsų tempas nebuvo toks didelis, kai prieš ketverius ar penkerius metus buvome tik maža komanda.

Tačiau žvelgdamas iš žvilgsnio net turiu pripažinti, kad buvo daug dalykų, kuriuos padarėme teisingai, ir daug ko išmokome. Taigi, nors man visada atrodo, kad viskas juda lėtai, tik pažiūrėjęs į didesnį vaizdą supranti, ką iš tikrųjų padarei.

Ne visi dalykai yra matomi iš pirmo žvilgsnio. Jei išleisite daug produktų, tada tikrai galėsite juos pamatyti. Tačiau kiti dalykai nėra tokie apčiuopiami, jų nėra "vienetų" įrodyti savo egzistavimą, tačiau jie vis dar yra ir vis dar prisideda prie jūsų bendro augimo.

Kitas dalykas, kurį supratau, yra tai, kad kai kurie „CodeinWP“ ir „ThemeIsle“ elementai atrodo ir veikia lygiai taip pat, kaip ir prieš tris + metus. Turbūt turėtume šiek tiek daugiau į juos pažvelgti ir patobulėti.

Apskritai tai, kur esame šiandien, suteikia mums daugybę galimybių pradėti įsitraukti į kitus frontus ir išplėsti savo pasiūlymą keliais būdais. Nepaisant to, kad pajamos nesiskiria nuo to, kokios buvo prieš dvejus metus, mums pavyko paspartinti greitį ir šiek tiek padengti "organizacinė skola."

Komanda išaugo, turime žinių, išmokome dirbti kartu. Tikiuosi, kad mes eisime pirmyn tik iš čia!

Be to, būtent tai komanda mano apie mano bendrą požiūrį į vykstančius iššūkius. ��

Kažkodėl mes tęsiame �� cc @ hackinglife7 @dascalescu pic.twitter.com/Nc0JAToozH

– Sabina Ionescu (@ s2abina) 2017 m. Liepos 10 d

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map