Skaidrumo ataskaita Nr. 28 – „Dėl lyderystės“, „WordPress.org iššūkiai“ ir naujos partnerystės

Sveiki atvykę į 28-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (2017 m. Gegužės mėn.). Tai serija, kurioje aš stengiuosi aptarti visas dabartines temas, kurios praėjusį mėnesį buvo mūsų dėmesio centre, ir visa kita, kas įdomu verslo požiūriu. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Dalyvavau viename iš ankstesnių pranešimų, kaip mes planavome pakviesti trečiųjų šalių autorius pasiūlyti kai kurias jų temas per mūsų katalogą „ThemeIsle.com“. Na, tai vyksta!

Tačiau šio mėnesio ataskaita yra ne tik apie tai. Tiesą sakant, įvyko daug daugiau, ir aš tikiuosi, kad išsamiau aprašysiu šį pranešimą. Nesivaržykite šokinėti, nors:

Trečiųjų šalių temos „ThemeIsle“ kataloge | Ar yra vietos „Jetpack“ alternatyvai? | Bendruomenė ir temų peržiūros komanda (TRT) | Klausyk mažiau, mažiau rūpinkis, bet daryk daugiau

Trečiųjų šalių temos „ThemeIsle“ kataloge

Štai dabartinė mūsų teminių partnerystės programos įvykių padėtis (manau, galite taip pavadinti):

Mes ką tik turėjome minkštas paleidimas visos iniciatyvos šių metų birželio 20 d., kuri buvo, jei pažvelgtumėte į kalendorių, likus vos dviem dienoms iki šios ataskaitos paskelbimo.

Šiame įvadiniame etape, mes pradedame nuo 4 nuostabių temų iš 2 žinomų teminių parduotuvių: „ProteusThemes“ ir „Anariel“ dizainas.

Įžvalgus temų žvilgsnis:

2 tema„MedicPress“ tema

„MedicPress“ sukūrė „ProteusThemes“

3 temaDidi tema

Ar aš autorius Anariel Design

4 temaMaisha tema

Maisha autorius Anariel Design

Štai kokie yra dabartiniai mūsų partnerystės programos planai apskritai – mūsų planas:

 1. Pradėkite nuo 4 temų. Patikrinkite ✅. Įtraukite temas į mūsų katalogą, nusiųskite el. Laišką klientams, kad jie praneštų, jog pakeliui yra naujų įdomių dalykų (nereikia papildomo mokesčio), tada pamatysite, ką žmonės mano apie temas..
 2. Įsitikinkite, kad viskas vyksta gerai ir kad be didesnių kliūčių galime palaikyti ir naujas temas (pastaba apie svetainę; taip, mes siūlome paramą šiomis trečiųjų šalių temomis taip pat).
 3. Maždaug po mėnesio išplėskite dar 4 temomis iš tų pačių temų parduotuvių.
 4. Palaukite dar 3 mėnesius ir tada įvertinkite, kaip viskas vyksta.
 5. Pradėkite rengti visos šios svetainės koncepcijos atnaujinimo planą.
 6. Gaukite dar 2 partnerius laive ir dar 6–8 temas.

Nors šis planas gali atrodyti labai konkretus, kaip įprasta tiems dalykams, mes būtinai susitvarkysime ir pakoreguosime, kol eisime toliau. Šiuo metu esu labai patenkintas mūsų pirmaisiais partneriais ir jų pateiktų temų kokybe. Aš žinau, kad mūsų vartotojai juos mylės, ypač nišose rinkose, kurioms tos temos yra skirtos.

Galų gale mūsų tikslas yra: sukurti rankomis atrinktą 50 temų kolekciją, visi iš geriausių temų autorių (atsižvelgiant į kokybę, nebūtinai "viršuje" atsižvelgiant į dabartinį populiarumą, todėl nedvejodami susisiekite su mumis). Tuo pačiu metu mūsų vidaus komanda tikriausiai sutelks dėmesį į vieną ar dvi pavyzdines temas – bendro pobūdžio / daugiafunkcines -, tuo tarpu nišinę lygties pusę prižiūrės mūsų partneriai – kiti temų autoriai..

"Bet palaukite, yra dar daugiau!" (kaip sakoma rinkodaroje)

Taigi šiek tiek pakeisdami savo kryptį su temomis yra tik vienas galvosūkis. Kitas didžiulis kūrinys yra visai kas kita:

Ar yra vietos „Jetpack“ alternatyvai??

Trumpai tariant, mes galvojame apie tam tikrą atviresnę „Jetpack“ alternatyvą.

Istorija prasideda tuo sunkiu metu, kai „Zerif Lite“ buvo uždrausta atleisti nuo atpirkimo. Tuomet vienas iš reikalavimų buvo perkelti kai kurias temos funkcijas į atskirą papildomą papildinį ir tokiu būdu turėti temą tik tema, o visa kita – visos papildomos funkcijos – bus valdoma naudojant papildinį..

Mes sukūrėme tokį papildinį ir pavadinome jį „ThemeIsle Companion“. Jos tikslas buvo pridėti visus trūkstamus kūrinius atgal į “Zerif Lite” (ir vėliau į “Zerif Lite”) Hestia taip pat).

Kurdami jį supratome, kad žmonėms, kurie naudojasi ne tik mūsų, bet ir kitomis temomis, gali būti naudingas ir toks papildinys. Pavyzdžiui, įskiepis prideda keletą turinio valdiklių, kurie iš pradžių buvo naudojami „Zerif“ pagrindiniame puslapyje. Valdikliai, skirti tokiems dalykams kaip: atsiliepimai, komandos nariai, jūsų "sutelkti dėmesį" arba misijos pareiškimas, klientų sąrašas. Jei šie elementai yra pakankamai universalūs, jie gali būti gana naudingi ir kitose temose.

Štai čia pasirodys mūsų naujas įskiepis. Tai atstatyta „ThemeIsle Companion“ versija, daugiau funkcijų, daugiau modulių, geresnė architektūra. Apskritai, jūs galite tai vadinti atviresne, „Jetpack“ alternatyva. Dabar, kai sakau "pradeda veikti naujas mūsų papildinys," ji iš tikrųjų dar nėra paruošta. Pakeliui.

Prieš visiškai atmesdami „Jetpack“ alternatyvos idėją, leiskite man jums tiesiog parodyti, ką būtent mes norime padaryti su šiuo įskiepiu:

Pirmiausia, tikslas yra patobulinti jūsų pačių priglobtą „WordPress“ diegimą, turint nedidelių įrankių ir atnaujinimų paketą, kurį galima lengvai suaktyvinti po vieną. Ir "vienas po kito" yra raktinis žodis čia – kad papildinys neišpūstų jūsų sistemos, o suteiktų tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Čia yra tai, kas įtraukiama į papildinį:

 • pagrindiniai socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukai,
 • „Elementor“ moduliai ir šablonai,
 • „Beaver Builder“ moduliai ir šablonai,
 • Gutenbergo moduliai ir šablonai,
 • tinkinti meniu elementai (leidžiantys pridėti tokius dalykus kaip krepšelio piktogramos, paieška ir kt.),
 • integracija su GPL suderinamais standartiniais vaizdais iš „MyStock.Nuotraukos“,
 • vaizdo optimizavimas,
 • SMTP integracija,
 • saugumas,
 • talpyklos,
 • prenumeratos moduliai.

Tai gali atrodyti labai daug, tačiau kiekvienas modulis bus daugiau ar mažiau savarankiškas dalykas. Reiškia, papildinys nepablogins svetainės dėl to, kad importuos viską vienu metu, o suteiks jums galimybę suaktyvinti viską, ko jums konkrečiai reikia.

Be to, mes nesiekiame, kad tam tikras modulis būtų tobulesnis rinkoje. Paimkime talpyklos kaupimą kaip pavyzdį, kai siūlydami įgalinti modulius aptinkame visus kitus talpyklos sprendimus, kurie jau veikia vartotojo diegime, ypač jei yra kokių nors visavertių alternatyvų. Ir jei yra, mes nesuaktyvinsime savo atitinkamo talpyklos modulio. Pavyzdžiui, visi, kurie turi „WP Rocket“, tikriausiai net neišvys mūsų sąraše paminėto talpyklos modulio.

Galutinis tikslas yra pateikti paprastą svetainių patobulinimo sprendimą, kurį galima pritaikyti savarankiškai ir kuris skirtas kelioms sritims. Tokiu būdu vartotojui nereikia peržiūrėti 10 kitų papildinių ir tvarkyti kartais labai sudėtingus konfigūracijos puslapius, kad būtų galima gauti pagrindinę funkciją..

Pavyzdžiui, saugumas yra puikus pavyzdys. Mūsų modulis gali pridėti tik tokius dalykus, kaip bandymų prisijungti ir „captcha“ apsaugos ribojimas. Tai nėra daug, taip, bet, kita vertus, ne visiems reikia tokio sprendimo kaip „Wordfence“ ir nenori tekti susidurti su visais.

Tuo pačiu metu, kad papildinys neišpūstų, padarysime daiktus kuo moduliškesnius ir, kaip jau sakiau, įkelsime juos tik tada, kai jų prireiks. Pvz., Jei savo svetainėje nenaudojate „Elementor“, viskas, kas susijusi su „Elementor“, nebus net prieinama ir nebus rodoma informacijos suvestinėje.

Vėlgi, tai nėra kažkas, kas greičiausiai įvyks rytoj. Mes dirbame prie to. Pradinis taškas yra tobulinimas, kad jis nepriekaištingai veiktų su mūsų pačių temomis, o po to pamažu plečiasi.

Bendruomenė ir temų peržiūros komanda (TRT)

Galbūt pastebėjote, kad ataskaita šiek tiek vėluoja šį mėnesį. Dvi priežastys. Pirma, visa komanda buvo išvykusi į „WordCamp Europe“, be to, aš taip pat dalyvavau „WordPress“ bendruomenės viršūnių susitikime, kuris įvyko porą dienų prieš WCEU.

Apskritai, aš tikrai džiaugiuosi, kad turėjau šią galimybę, turiu pasakyti, ir vertinu laiką, kurį praleidau su Ulrichu, Carolyna ir Sakinu iš TRT, taip pat su Mika, taip pat su Otto, kuris dirba „WordPress.org“ repo + kaip įskiepių komandos dalis.

Trumpai tariant, tik apibendrindamas savo išvadas, manau, kad tarp temų autorių, TRT ir net kitų komandų, dirbančių kitais WordPress.org patirties aspektais, labai trūksta bendravimo..

Keletas pastebėjimų:

Kiek galiu pasakyti, TRT iš tikrųjų negali daug padaryti dėl to, ką matome eidami į „WordPress.org“ temų puslapį. Nors TRT yra atsakinga už tai, kas jį sukuria, teikia grįžtamąjį ryšį, klauso vartotojų ir pan., Komanda, kuri faktiškai atsakinga už tai, kas rodoma WordPress.org puslapiuose, yra „Meta“ komanda.

Sąžiningai, man tai nėra daug prasmės. Tai įveda visai kitą paveikslo sudėtingumo lygį. Aš turiu omenyje, kad yra dvi komandos ir keli žmonės, kurie kartu daro įtaką WordPress.org temų katalogo veikimui. Sunku skatinti bet kokią lyderystę tokio scenarijaus atveju, ir tai iš tikrųjų gali būti didžiausia problema.

Jei būtų buvęs tik vienas asmuo, atsakingas už "visa temų patirtis" tada būtų buvę galima išvengti daug sunkių laikotarpių ar nepopuliarių pokyčių. Trūksta tų, kurie galėtų apsispręsti, "gerai, štai ką mes darome" Tai gali turėti didžiulį poveikį, ypač tokioje aplinkoje, kurioje šimtai žmonių bando prisidėti ir visi vejasi savo individualius tikslus.

Daugeliui komandų, kaip ir TRT, trūksta lyderystės apskritai – tikrai atsakingo žmogaus. Tačiau tuo pačiu metu išrinkti tokį žmogų gali būti sudėtinga. Pirmiausia, mano požiūriu, tas asmuo negali būti savanoriu. Vadovauti komandai ar įmonei nėra lengva ir tam reikia daug laiko. Tam greičiausiai reikės mokėti atlyginimą.

Tačiau dabar mes patenkame į miglotąją dalį. Kai kurie žmonės, atsakingi už skirtingas „WordPress.org“ sritis, yra „Automattic“ darbuotojai, kiti dirba skirtingose ​​įmonėse, kurios juos remia, o kai kurie iš tikrųjų savanoriškai naudoja savo laisvalaikį..

Asmeniškai man būtų naudinga žinoti, ar asmuo dirba visą darbo dieną dirbantis įmokų mokėtojas, ar savanoris, kad galėčiau suderinti savo lūkesčius. Aš turiu galvoje, kad nesitikiu, kad savanoriai net atsakys į bilietus ar atsakys į žinutes. Juk tai jų laisvalaikis.

Bendraautoriaus rėmimas taip pat yra įdomi sąvoka ir tai, ką būtų smagu pamatyti kažkur asmens profilyje. Komercinėms įmonėms, kurios nori grąžinti bendruomenei paramą, yra tikrai prasminga – pavesti vieną iš savo darbuotojų dirbti su „WordPress“ arba įdarbinti naują. Vis dėlto, net jei žinau, kad bendruomenėje yra tokių bendraautorių, dabar viskas vyksta iš esmės už užuolaidų, ir niekada negali žinoti, kas yra kas.

Taigi tai viskas kalbant apie lyderystę, bet trumpam grįžkime į „WordPress.org“ temų katalogą.

Kaip jau minėjau, „Meta“ komanda yra ta vieta, kur jums reikia nukreipti save, jei norite ką nors pakeisti apie tai, kaip viskas atrodo kataloge. Bet… gana sunku patekti, o gal tiesiog nerandu kelio į tai…

Iš pradžių maniau, kad „Meta“ komandos reikalai yra „Slack #meta“ kanalas. Panašu, kad taip nėra. Matyt, tai yra vieta visiems nesusijusiems (dar žinomas kaip. "meta") klausimai, kurie netinka niekur kitur.

Štai mano pradinė informacija maždaug prieš dvejus metus:

#meta kanalą „Slack“

Kaip matote, jokio atsakymo. Aišku netinkama vieta. O vadovas yra taip pat nėra naudinga. Vienintelė naudinga informacija, kurią galėjau rasti, yra komandos puslapis, ir esamų projektų sąrašas (įdomu skaityti).

Galiausiai aš turėjau galimybę apie tai pakalbėti su Otto per WCEU. Jis nukreipė mane ta linkme, kuri gali veikti +, paskatino mane pradėti spręsti klausimus, kurie, manau, yra patys svarbiausi. Tačiau aš manau, kad ne visi gali eiti į renginius ir asmeniškai kalbėtis su skirtingų „WordPress“ komandų nariais, todėl turintys puslapį / šaltinį, kaip prisidėti ir iš tikrųjų paskatinti žmones tai padaryti, turėtų daug padėti..

Apskritai manau, kad TRT daro tikrai gerą darbą, atsižvelgiant į aplinką, kurioje jie yra. Jie įtraukia žmones ir padeda jiems suprasti, kaip viskas veikia „WordPress“ ekosistemos temomis..

Klausyk mažiau, mažiau rūpinkis, bet daryk daugiau

Tai gali atrodyti keistai, bet prašau, išklausykite mane.

Augant silpnoms ir tiesioginio bendravimo priemonėms apskritai interneto dev pasaulyje, visi gali išreikšti tai, kas jiems trukdo šią sekundę.

 • Jūsų tema buvo laikinai sustabdyta? Eik į „Slack“ ir skundžiasi.
 • Kažkas nukopijavo jūsų kitaip GPL (!) Papildinį? Eik į priekį ir juos sugėdink.
 • Jūsų tema per ilgai išlieka eilėje? Eikite į „Slack“ ir įsitikinkite, kad visi žino.
 • Tema atmesta? Tas pats dalykas.
 • Galėčiau tęsti. ��

Aš manau, kad ten yra daug triukšmo. Gal tas triukšmas galioja tam tikrais atvejais, bet tikriausiai ne 100% jų. Aš nesakau, kad autoriai neturėtų reikšti savo balso, ypač jei jie jaučia, kad jais pasinaudoja. Tačiau tuo pat metu pagrindinis mūsų visų „WordPress“ ekosistemos bendradarbiavimo tikslas yra (1) įsitikinti, kad priimamos tik geriausios temos, ir tik tada (2) kad kiekvienas dalyvavęs bendruomenės narys yra 100% patenkintas tokiu rezultatu.

Aš bandau pasakyti, kad dirbdami prie kažko galbūt neturėtumėte atsižvelgti į kiekvieną nuomonę vien todėl, kad ji garsi. Tiesiog "daryti." Dienos pabaigoje mes vis tiek nieko neturime, jei visi tai daro "klausydamasis" ir "rūpestingas" apie tai, ką jiems pasakė kiti žmonės. Svarbiausias dalykas yra visada "daryti." Jokie klausymai nepagerins jūsų gyvenimo (ar įmonės, ar produktų), jei iš tikrųjų to nepadarysite "daryti" nieko apie tai.

Kaip temos autoriai, dažnai recenzentus matome tik kaip asmenis, kurie aktyviai neleidžia mums naudotis mūsų tema internete. Mes prieš juos. Teisingai? Tiesą sakant, tai visai ne taip. Temų apžvalgininkai atlieka ne mažiau svarbų darbą kaip ir temų autoriai.

Bet taip yra ir atvirkščiai. Tiesiog kalbėdamas iš savo asmeninės patirties, kai „Zerif Lite“ buvo sustabdytas, aš pajutau, kad temų autoriai dažnai buvo suvokiami kaip ne geri žmonės – žmonės, kurie nori tiesiog žaisti sistemą siekdami pelno.

Tai puikus komunikacijos ir skaidrumo trūkumo pavyzdys. Dienos pabaigoje abi lygties pusės turi svarbius darbus ir niekas neturi jokių blogų ketinimų. Čia reikia rasti vidurį. Tačiau, kad tai įvyktų, manau, kad mums reikia komercinio verslo, pakviesto į bendruomenę ir atstovaujančio daugiau. Pavyzdžiui, bendruomenės viršūnių susitikime, be „Yoast“, nesu sutikęs nė vieno kito didelio įskiepio autoriaus.

Visa tai grįžta prie elgesio kodekso ir įtraukimo idėjų, apie kurias nori žinoti „WordPress“ bendruomenė. Tačiau šiuo metu atrodo, kad jis ne visur veikia.

Aš turiu omenyje, kad „WordPress“ pasaulis yra didžiulis, o kiekvienas bendruomenės narys yra skirtingas. Tačiau šie skirtumai priklauso ne tik nuo jūsų odos spalvos, seksualinės orientacijos, kultūrinių skirtumų ir pan. Tai eina dar giliau. Daugiau ar mažiau, kiekvienas iš mūsų viską darome skirtingai. Ir be abejo, reikia atsižvelgti į tuos skirtumus.

Pavyzdžiui, Mattas Mullenwegas turi savo unikalų būdą atsakyti į sunkius klausimus, paprastai eidamas aplink temą, vis tiek susiedamas dalykus su pagrindiniu aspektu. Kai kuriems žmonėms tai nepatinka. Aš esu vienas iš jų. Man patinka tiesiai šviesiai papasakoti tokius dalykus, kokie jie yra, net jei kai kuriems žmonėms tai gali nepatikti.

Bet dienos pabaigoje tai nereiškia, kad aš esu dešinėje ir jie neteisūs. Ne, mes tiesiog skirtingi. Tai įvairovės dalykas. Vis dėlto mes visi siekiame to paties tikslo – padaryti „WordPress“ ekosistemą geresnę ir tikrai – tikrai! – labiau įtraukiantis. Taigi apkabinkime tai.

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map