Skaidrumo ataskaita Nr. 24 – Kaip padidinti „Google“ reitingą per naktį

Sveiki atvykę į 24-ąjį mūsų mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2017 m. Sausio mėn.). Tai serija, kurioje aptariu viską, kas vyksta „CodeinWP“ ir „ThemeIsle“ verslo požiūriu. Planai, strategijos, pajamos ir kita. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Manau, kad tai gali užtrukti, todėl pradėsiu nuo greitos suvestinės / TOC:

 • Kaip padidinti „Google“ reitingą per naktį (#noclickbait)
 • Atnaujinkite savo temų prekyviečių būklę
 • „Zerif Lite“ atnaujinimas (#itsback)
 • Vertybės ir misija
 • Pajamų ataskaita
 • „Focus“ ir #WCEU

1. Kaip padidinti „Google“ reitingą per naktį

Prieš kurį laiką pradėjau matyti įdomų modelį:

Iš esmės kiekvieną kartą, kai koregavau / paleisdavau / žaisdavau su mūsų „Facebook“ skelbimais, vis susidarydavau įspūdį, kad didėja ir mūsų natūralus „Google“ reitingas. Šiek tiek kaip šalutinis produktas.

Tai buvo tiesiog užuomazga – aš neturėjau duomenų tai dublikuoti ir iš tikrųjų nesigilinau į tai, nesvarsčiau, ar tai gali būti tiesa, ar tai tiesiog klaidingas įspūdis.

Praėjusį mėnesį aš pagaliau nusprendžiau atlikti šiek tiek daugiau tyrimų, kad galėčiau sužinoti kartą ir visiems laikams.

Aš paleidau „Google“ paieškos konsolę + „Facebook“ skelbimų skydelį ir bandžiau ieškoti galimų koreliacijų. Ir … mane sužavėjo tai, ką pamačiau. (Arba pasakyti tai labiau paspaudimo mygtuku, "mano protas susprogdino !!! 11")

Čia pateiktas vienos iš nemokamų „CodeinWP“ nemokamų temų kolekcijos skelbimų kampanijos pavyzdys:

1 kampanija

Štai kaip reitinguojame terminą:

1 rangas

Čia tas pats dalykas vienam „JustFreeThemes“ reklamos kampanijos:

2 rangas

Pažvelkime dar kartą, šį kartą dar kartą padidindami „CodeinWP“ reitingą:

3 rangas

Interpretuokite taip, kaip jums, tačiau faktai yra tokie, kad kampanijos buvo pradėtos lapkričio 18 ir sausio 24 dienomis, prieš pat padidinant reitingą.

Įdomu tai, kad mums pavyko išlaikyti šiuos reitingų padidinimus maždaug savaitę po kampanijų atlikimo.

Atliekant tyrimus internete atrodo, kad nesu vienintelis žmogus, matęs šį modelį (eksponuoti a). Trumpai tariant, labai įmanoma, kad „Google“ beveik akimirksniu reaguoja į didelį jūsų puslapių srauto padidėjimą.

Tiesą sakant, „Google“ argumentai gali būti gana paprasti: didesnis srautas = akivaizdžiai aukštesnė puslapio kokybė = turėtų būti atlyginta už geresnę paieškos variklio poziciją.

Čia ypač įdomu tai, kad dėl „Google“ reagavimo tokiu būdu jūs galite gauti daugiau grąžos, gaudami naują natūralų srautą, nei tai darote skelbimų srauto forma (dalykas, už kurį sumokėjote)..

Dar vienas nuostabus dalykas yra tai, kad reitingų didinimas vyksta visame pasaulyje, ir tai nepaisant to, kad jūsų „Facebook“ skelbimai galėjo būti taikomi tik žemo MUP šalims.

Dar šiek tiek įsigilinęs į skaičius, padariau išvadą, kad padidėjęs reitingas suteikė mums apie 1000 naujų lankytojų per dieną. Taigi turėdami juos 10 dienų, gavote maždaug 10 000 papildomų apsilankymų.

Žvelgdamas į „AdWords“ įkainius už panašias sąlygas (0,08 USD CPC), galiu padaryti išvadą, kad tie 10 000 lankytojų mums kainuotų maždaug 800 USD (vėlgi, pasaulinei auditorijai). Kitaip tariant, investavę 800 USD į „Facebook“ skelbimus, gavome papildomą 800 USD vertės „Google“ srautą.

Aš žinau, kad duomenų kiekis čia nėra didžiulis, ir sunku pasakyti, kad viskas įvyks taip, kaip aš juos čia aprašysiu, tačiau tai tikrai yra geras atspirties taškas atlikti daugiau tyrimų.

Einant toliau, prasmingiau eksperimentuoti tokiu būdu su vertingesniais raktiniais žodžiais, kur jūs jau esate aukštai užimami – nes nauda gali būti didesnė. Be abejo, reitingo didinimas gali skirtis ir atsižvelgiant į raktinių žodžių konkurenciją.

Nepaisant to, daugumai svetainių tai atrodo tikrai didelis dalykas ir puikus būdas laikinai padidinti reitingą (puikiai tinka sezoninei reklamai ar nesvarbu).

Ir tik norėčiau patikslinti, tai ne tiek „Facebook“ skelbimų įtaka „Google“ reitingavimui, kiek bendro „srauto“ poveikio „Google“ reitingams įtaka. Spike gali būti gaunamas iš bet kokio šaltinio (jei manau, kad jis tikras, o ne srautas, manau).

Gerai, bet kodėl aš tuo dalinuosi? Jei stebėjote šias skaidrumo ataskaitas, galite žinoti, kad reitingai ir skaičiai man savaime nereiškia. Tas pats ir žaidžiant katės ir pelės žaidimą su „Google“ ir bandant išsiaiškinti, kaip veikia jų algoritmai. Dalinuosi, nes man patinka mokytis dalykų ir eksperimentuoti su įdomiomis sąvokomis, todėl norėjau sužinoti, kur galite tai paimti ir kokius kitus šio galvosūkio elementus galite atrasti.

Jei norite patys eksperimentuoti ir pabandyti atkartoti mano požiūrį, aš padariau keletą pakartotinio nukreipimo kampanijų (žmonės, kurie jau lankėsi svetainėje – toks aukštos kvalifikacijos srautas), kurių per dieną paspaudimų apimtis siekia daugiau nei 1000, o maždaug 0,08 USD. -0.10 CPC.

Jei turite patirties su tokiu reitingų didinimu, prašau atsakyti komentaruose.

2. Atnaujinkite savo temų prekyviečių būklę

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mums pavyko gauti abi naujausias temas „ThemeForest“ ir „MOJO Marketplace“. Ir nors viskas prasideda lėtai, jie nėra nereikšmingi, todėl pateikiame keletą įžvalgų:

 • „ThemeForest“ kartu pasiekėme beveik 100 pardavimų. Tai sudarė beveik 900 USD, uždirbtus praėjusį mėnesį.
 • Nepaisant to, kad iš viso nereklamuodavome tų įrašų, per pirmąjį mėnesį mes pardavėme 15 savo temų egzempliorių (palyginus, į „ThemeForest“ sąrašus siunčiame šiek tiek srauto).
 • Palyginti su kitais kanalais, matome žymiai mažiau palaikymo užklausų, gaunamų iš mūsų sąrašų, susijusių su MOJO ir „ThemeForest“. Panašu, kad vartotojai yra labiau patyrę ir kad prieš ką nors klausdami, jie yra labiau linkę eksperimentuoti su temomis. Be to, tradiciškai didelė dalis mūsų užklausų kilo iš nemokamų temų, taigi, kadangi prekyvietėse nėra nė vieno iš jų, tai reiškia, kad palaikymas yra palyginti mažesnis.

Temos tampa vis svarbesne preke, ir mes esame tokioje vietoje, kai daugybė tikrai gerų temų kūrėjų pradeda atidaryti 50% partnerių programas ir nori parduoti savo temas visur. Viskas, tik norint gauti šiek tiek daugiau rinkos dalies ir papildomų pajamų ir akies obuolius. Bus įdomu pamatyti, kur visa tai krypsta.

Beje, aš pastaruoju metu apie tai kalbėjau su Jamesu iš „Envato“ ir mes taip pat užmezgėme ryšį apie šių metų „Envato“ susitikimo Bukarešte organizavimą. Trumpa istorija, tai vyksta! Taigi, jei ruošiatės greitai kelionei į Bukareštą gegužės 19 d čia yra visos detalės. Norėčiau ten pasikalbėti apie naujus verslo modelius, skirtus temų kūrėjams.

3. Atnaujinkite „Zerif Lite“

Pagaliau „Zerif Lite“ buvo beveik sustabdytas „WordPress.org“. Rašydamas tai tik laukiu, kol jis įgaus žalią šviesą ir galės gyventi.

Ilgai laukėme, kad galėtume susikurti atsarginę kopiją, ir mes tikrai praradome trauką. Vis dėlto mums pagaliau pavyko rasti vidurį, ir aš tikrai negaliu laukti, kol vėl pamatysiu temą.

Per visą šį laiką kai kurių žmonių komentarai, kurie mane sulaikė nuo sargybinio, galvojo, ar net saugu naudoti temą, kuri buvo pašalinta iš repo. Turiu omenyje vartotojo mintis ir suprantama, kad tema turėjo būti kažkas negerai nuo tada, kai ji buvo pašalinta, tiesa?

Tai privertė mane pamatyti dalykus kitaip. Buvimas oficialioje saugykloje reiškia ne tik parsisiuntimą ir (arba) pardavimą, bet ir pasitikėjimą potencialių vartotojų akimis. Deja, dauguma vartotojų, kurie temas diegia tiesiai per savo WP prietaisų skydelius, nėra labai patyrę ir jie neturi priežasties šiek tiek daugiau tyrinėti interneto, kad sužinotų, kas nutiko tema, apie kurią jie girdėjo. Kitaip tariant, jei kas nors tipo "nulinis" į jų informacijos suvestinės paieškos lauką ir nieko neradę, jie tiesiog juda toliau.

Taip pat noriu pasidalyti su jumis viena įdomia schema. Tai yra „Zerif Pro“ lankytojai, atvykstantys iš „Zerif Lite“ tinkinimo parametrų nuorodų (dažniausiai naujovinimo mygtukų):

„Zerif Pro“ lankytojai

Ignoruodami didelį rugsėjo mėnesio postūmį, akivaizdu, kad matote, kad jis sumažėjo. Panašiai buvo ir su išpardavimais. Bet spėju, kad tai nenuostabu, ir tai yra kažkas, ką jau keletą kartų minėjau anksčiau.

Kai tema vėl pasirodys gyva, artimiausiu metu tai reikš daug pastangų, kad įsitikintume, jog visi atnaujinimai bus sėkmingai atlikti tiek dizaino, tiek kodavimo požiūriu ir kad tai nepadarys jokios įtakos dabartiniams temos vartotojams..

Kad išvengtume neigiamų padarinių, mes net svarstome pakeisti prekės pavadinimą ir leisti jį kitu pavadinimu. Ką tu manai? Čia galite pamatyti tai, ką iki šiol turime:

aleksija

4. Vertybės ir misija

Savo misijos ir (arba) vizijos išdėstymas žodžiais, stebėtinai, labai sunki užduotis – bent jau man.

Jau porą metų galvoju ir bandau išsiaiškinti, kodėl darau tai, ką darau tiksliai ir kas būtent mane palaiko naktį. Nors čia ir radau kelis atsakymo grynuolius, aš vis dar nesu visiškas.

Nežinau, galbūt tai tik aš, bet nebūdamas tikinčiu (taip sakant) kasdien apsunkinu ​​viską, juo labiau, kad bet kokį akivaizdų tikslą / misiją laikau per maža.

Aš vis kartojau šį laiką ir vėl ir pakankamai ilgai atidėliojau, todėl galutinai nusprendžiau, kad mūsų misijos ataskaita turi būti perrašyta, kad atspindėtų dabartinę verslo būklę, mūsų tikslus ir projektus.

Iš pradžių tai gali atrodyti kažkas nereikšmingo, tačiau dėl dabartinės misijos nebuvimo sunku atlikti kai kurias augimui būtinas užduotis. Pavyzdžiui, samdant naujus žmones. Be misijos nežinote, kas iš tikrųjų svarbiausia ir kokio žmogaus reikėtų ieškoti.

Norėdami tai pradėti, ištyriau daugybę kitų technologijų erdvėje esančių kompanijų misijų ir pagrindinių vertybių sąrašų, o kitų pavyzdžiu stengiausi geriau suprasti, kas man iš tikrųjų svarbu..

Sudaręs 20 pagrindinių man reikšmingų vertybių sąrašą, aš nusiunčiau jas komandai, kad galėtume sąrašą susiaurinti iki 5 geriausių. Tai turėtų padėti mums bendrauti darniau tiek viduje, tiek išorėje, nes mes visi žinosime, kas yra svarbiausia visai įmonei, ir mes galėsime susieti kiekvieną sprendimą su tomis pagrindinėmis vertybėmis.

Jei bandai išsiaiškinti savo misiją ir pagrindines savo verslo vertybes, štai 20 trumpųjų sąrašų (kai kurie iš jų gali atrodyti panašūs; taip yra todėl, kad juos įkvėpė skirtingi šaltiniai), galbūt jie bus naudingi tau taip pat:

apklausa

5. Pajamų ataskaita (2017 m. Sausis)

Kaip minėjau aukščiau, mes uždirbo daugiau nei 1 000 USD pardavimų įvairiose teminėse prekyvietėse.

Pardavimai per „Revive.Social“ padidėjo iki 6 600 USD.

Iš viso „ThemeIsle“ uždirbo 43 000 USD.

 • Praėjusiame pranešime paminėjau naują Pašėlęs. Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad praėjusį mėnesį jis pardavė 1700 USD. Tai nėra likimas, tačiau pakanka susitelkti ties tuo ir įsitikinti, kad galime išlaikyti ir plėtoti nemokamą ir „premium“ versiją..
 • Visi kiti „ThemeIsle“ profesionalūs papildiniai uždirbo apie 7000 USD.

Filialų rinkodara ir tinklaraščiai ir toliau sėkmingai veikia. Pastaruoju metu paskelbėme tikrai puikų turinį ir jau pradėjome naują monstrų apklausą (taikant kitokį požiūrį nei paskutinis). Mes stengiamės suprasti NPS kompanijų prieglobos rinkoje. Štai žvilgsnis:

nps

Tikimės sulaukti kelių tūkstančių atsakymų, kad gautume svarbų reprezentaciją / duomenis apie kiekvieną didelę kompiuterį. Pats atsakymų gavimo būdas skirtingai nei ankstesnėje apklausoje, kur mes tiesiog siųsdavome žmonėms el. Laišką ir kviesdavome juos atsakyti. Šį kartą savo svetainėse naudojame mažus iškylančiuosius langus, todėl tokiu būdu lengvai išvengsime žmonių bandymo žaisti sistemą, o taip pat gausime daug daugiau atsakymų..

6. „Focus“ ir #WCEU

Man taip sakant, daug dėmesio nesulaukiau.

Nors po to, kai grįžau iš atostogų, sugebėjau būti labiau organizuota ir dirbti vieną dalyką vienu metu, vis tiek po kelių savaičių (vėl) buvau priblokšta..

Aš turiu omenyje, kad problema yra ne tiek ta, kad aš natūraliai imuosi daryti daug dalykų tuo pačiu metu, bet labiau tai, kad užsiimu tik vienu mažu dalyku (pavyzdžiui, tais „Facebook“ skelbimų eksperimentais), o ne praleisti pakankamai laiko vadovaujant komandai ar dirbant kartu.

Aš dabar stengiuosi būti realistiškesnis ir vengiu ilgo laikotarpio, kai dirbu savo pasaulyje. Galima sakyti, kad aš stengiuosi daugiau dėmesio skirti generaliniam direktoriui.

Šiaip ar taip, pabaigkime tai, kas patinka kiekvienam „WordPress“ asmeniui – „WordCamp“!

Taigi mes nustatėme visas technines detales WCEU kelionė šiais metais! Daugelis iš mūsų ketiname atvykti birželio 14 d. Ir pasilikti iki birželio 18 dienos. Beveik visa komanda vėl dalyvaus (kaip ir praėjusiais metais), o dauguma mūsų taip pat dalyvaus savanorystėje (vėlgi, kaip ir praėjusiais metais). Aš taip pat kreipiausi į kalbėjimą … pažiūrėkime, kaip tai paaiškės. ��

Jei atvykstate į WCEU šiais metais, pirma, nedvejodami kreipkitės į mus ir pasakykite labas (!), Antra, susisieksime ir suorganizuokime susitikimą „Themers“. Aš būsiu Paryžiuje dieną prieš likusią komandos dalį, kad galėčiau rasti gerą vietą susitikti.

Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą „CodeinWP“! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map