Skaidrumo ataskaita Nr. 23 – populiarėjantis „JustFreeThemes.com“ – kaip, kas, kodėl

Sveiki atvykę į 23-ąjį mūsų mėnesio leidimą skaidrumo ataskaita (už 2016 m. gruodžio mėn.). Šioje serijoje kalbu apie savo patirtį, kuriant „WordPress“ verslą, ir su tuo susijusius dalykus. Patikrinkite, ar norite pamatyti, kas vyko už uždangos „CodeinWP“, „ThemeIsle“ ir „Revive.Social“. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Pagerinti mano dėmesį 2017 m

Aš tikriausiai ne pirmas žmogus, kurį girdėjote tai sakant, bet turint mintyje 2016 m., Tikriausiai laikas apmąstyti vykstančius dalykus ir tai, ką galime padaryti, kad pagerintume juos 2017 m..

Kol kas dar neturėjau galimybės atlikti išsamios apžvalgos iš apačios į apačią (statistine prasme), tačiau aš nustatiau keletą dalykų, kuriuos noriu pakeisti, kaip aš dirbu. Galima sakyti, kad dauguma jų yra susiję su mano asmeniniu darbo atlikimo būdu, o ne su visais įmonės masto pakeitimais. Tačiau aš tikiu, kad dabartiniame įmonės etape mano dalyvavimas ir įsipareigojimas yra labai svarbus (juk aš čia esu geriausiai apmokamas žmogus, todėl leisk man tinkamai uždirbti tą atlyginimą!).

Pirmiausia negaliu pasakyti, kad esu gimęs lyderis. Arba aš bent jau nesijaučiu tokia. Aš laikau save intravertu, bet man tiesiog buvo pakankamai smalsu negalvoti apie nepatogumus ir vietoj to susitelkti ties tuo, kaip galėčiau efektyviai kurti savo verslą. Tai ilgainiui leido man eiti įmonės vadovo pareigomis, samdyti žmones ir rūpintis visų bendruoju labui (komandoje). Gerai, bet kodėl aš tau visa tai sakau? Neši su manimi; Tikiuosi, kad viskas paaiškės per minutę.

Tai, ką jau seniai supratau, aš linkusi vengti konfliktų (net kai konfliktas gali būti būtent tai, ko reikia), taip pat bijau to, ką kiti gali pasakyti ar galvoti apie mane. Manau, kad mes visi tam tikru mastu tai turime.

Šiaip ar taip, šios baimės privertė mane bijoti priimti tam tikrus sprendimus, net jei tai gali būti ir geri sprendimai vien dėl to, kad man buvo neramu dėl to, ką mano mano darbuotojai / partneriai / klientai.

Jei norėčiau pateikti tik vieną pavyzdį, kai dirbau su klientais, aš buvau linkęs labiau "agresyvus" tie, tik siekiant išvengti galimų problemų. Ilgainiui tai tikrai buvo blogas dalykas verslui. Kitas dalykas, kurį aš linkęs daryti, daugiausia dėmesio skiriu dalykams, kuriuos man patinka daryti, palyginti su dalykais, kurių šiuo metu įmonei iš tikrųjų reikia.

Tai tikrai yra kažkas, ką noriu patobulinti 2017 m. Pavyzdžiui, aš manau, kad komandai reikia daugiau patarimų tam tikrais aspektais ir aiškesnės įmonės vizijos..

Mažas dalykas, kurį jau pradėjau daryti, tai grupuoti užduotis partijomis, atsižvelgiant į bendrą visų jų tikslą (atsiprašau, aš žinau, kad tai gali pasirodyti ne taip aiškiai, jei nematote mūsų „Redbooth“). Aš taip pat raginu visus vengti užduočių atlikimo ir turėti daugiau aiškumo dirbant su bet kuria ranka. Aš taip pat stengiuosi turėti omenyje tas pačias gaires tvarkydamasis su savo daiktais. Tai pritraukia mane prie kito taško:

Ar „JustFreeThemes“ yra čia, kad liktų?

justfreethemes

„JustFreeThemes“ yra projektas, kurį mes pradėjome (arba veikiau perėmėme) iš esmės lygiai prieš dvejus metus. Aš visada tai traktuojau kaip a "šalutinis dalykas" (turbūt viena iš mano klaidų). Aš norėjau leisti dalykams vystytis natūraliai ar net savaime, tada planavau įsitraukti, kai svetainė pradės traukti.

Šiaip ar taip, paskutinėmis dienomis aš pagaliau nusprendžiau praleisti šiek tiek laiko giliau pažvelgdamas į tai ir ieškodamas skirtingų aspektų bei galimybių.

Štai mano įžvalgos (jos gali būti naudingos, jei dirbate savo versle, kurio veikla panaši):

Kai kurie dalykai: originalus svetainės pavadinimas buvo FreeWPThemes.in. Aš ten reklamavau vieną iš nemokamų temų ir nelabai atsimenu, kaip tai buvo, bet aš galų gale pasikalbėjau su ankstesniu savininku apie galimybę įsigyti šią svetainę. 2015 m. Sausio mėn. Mes įvykdėme šį sandorį ir aš jį gavau už 1000 USD … taigi ne daug.

Manau, kad iškart nuo vartų, mums gerai sekėsi. Prie svetainės pridėjome žymėjimą schema.org, reitingus, optimizuotus pavadinimus ir aprašymus, demonstracines svetaines pagal „iframes“ ir gavome naują visos svetainės domeną – bendresnį – JustFreeThemes.com. Madalinas perėmė projekto valdymą ir visokeriopą naujų temų įtraukimą.

Aistringai kalbėdamas apie visą temą ir jausdamasis šiek tiek nusivylęs oficialiojo „WordPress.org“ katalogo trūkumais, aš tiesiog norėjau suteikti žmonėms vietą, kur jie galėtų pamatyti patikimas temos demonstracines versijas, kaip ir kūrėjai ketino juos pamatyti. užuot apžiūrėjęs kai kuriuos subpar pavyzdžių duomenis.

Turėjau planų nuveikti kur kas daugiau su svetaine ir būčiau norėjęs tam skirti papildomo laiko, tačiau atsižvelgiant į projekto būklę ir jo galimybes, tiesiog nebuvo prasmės nieko daugiau daryti, kol nepavyko mažiausiai 10 kartų daugiau srauto.

Taigi, greitai persikelkime į šiandienę, ir… ne daug kas pasikeitė. JFT vis dar yra gana mažas projekto pajamos (maždaug 1000 USD / mėn.), Tačiau aš pagaliau turėjau suvokti realybę, kad ji niekada nepridės nieko, jei praleisiu pakankamai laiko prie jos dirbdama, kad ir koks mažas jis galėtų būti.

Taigi pirmoji užduotis buvo iš tikrųjų suprasti, kaip žmonės naudojasi svetaine, kaip ji gali augti ar bent jau sužinoti, ko reikia norint sukurti geresnę temų paieškos programą..

Kalbant apie eismą, čia yra projekto progresas iki šiol, nuo jo gavimo dienos, iki šiol:

justfreethemes GA statistika

Vien per pastarąjį mėnesį svetainėje buvo atsisiųsta 30 000 temų.

Paimkite ją su druska druskos, nes mano nuomonė akivaizdžiai šališka, tačiau aš laikau JFT kaip geriausią alternatyvą „WordPress.org“ atpirkimui internete. (Pastaba. Aš nesakau, kad jis būtinai yra geresnis už patį repo, bet tai yra geriausia alternatyva.)

Kiekvieną dieną stengiamės, kad visi, naudodamiesi ir galutiniais vartotojais, ir temų autoriais, geriau naudotųsi svetaine.

Pirmiesiems mes tobuliname ekrano kopijas ir tai, kaip pateikiame temas, tobuliname aprašymus ir pateikiame geresnes demonstracines versijas (pateikiame daugiau tipų puslapių / įrašų ir t. T.). Pastariesiems suteikiame galimybę nemokamai paskelbti temą svetainėje maždaug per 1 mėnesį arba sumokėti mokestį, jei norite perkelti ją į sąrašą aukščiau ir per kelias dienas patekti į internetą (vis dar mes viską peržiūrėti ir patikrinti).

Bet kokiu atveju, atsižvelgdamas į visą analizę, kurią neseniai atlieku svetainėje (analizę, šilumos žemėlapius ir kt.), Noriu pasidalinti su jumis keliomis idėjomis ir išvadomis apie tai, kas svarbu temų kataloge..

Bet kodėl tau tai rūpi, tiesa?

Pirma, aš manau, kad dauguma šių patarimų taip pat yra taikomi WordPress.org. Antra, kaip tiesioginis buvusio rezultatas, šios įžvalgos gali padėti jūsų temą padaryti labiau matomą „WordPress“ repo versijoje:

  • Ekrano kopija yra nepaprastai svarbi. Atsižvelgiant į tai, ką matau, temų PR skiriasi tik nuo ekrano kopijos, nuo 0,5% iki 5%. Kitaip tariant, galite pagerinti savo temos PR net 1000%, jei tik gausite geresnę ekrano kopiją.
    • Be to, padalinkite savo ekrano kopijų testą. Tikriausiai padalinkite juos išbandydami daugiau nei padaliję išbandę ką nors kita. Akivaizdu, kad ekrano kopija neturėtų būti klaidinanti, tačiau ji turi būti patraukli.
  • Kiekviena tema gali turėti naudos iš kelių ekrano kopijų, bet kitaip, nei jūs dabar galvojate. Iš esmės neturiu omenyje ekrano kopijų karuselės ar kažko. Aš turiu omenyje tai, kad daugiafunkcinių temų amžiuje mums reikia skirtingų ekrano kopijų tai pačiai temai, atsižvelgiant tik į kategoriją, kurią vartotojas naršo (jei mes vis dar norime turėti reprezentacines ekrano kopijas). Pvz., Ta pati tema turėtų naudoti skirtingą ekrano kopiją, kai žiūrima į el. Prekybos kategoriją, palyginti su verslo kategorija.
  • Temų katalogai nėra „Google“, 2 puslapis nėra miręs. Palyginti su kitomis nišomis, žmonės daug spustelėja, kai reikia ieškoti tobulos „WordPress“ temos. Kiekviename „JFT“ puslapyje yra 20 temų, o 18% žmonių vis dar lankosi 2 puslapyje. Be to, mes dažnai matome temas, esančias 20-oje pozicijoje, gaunančias tokius pačius paspaudimus kaip ir 1-oje temose.
  • Paklausėme savo lankytojų, ar jiems rūpi, ar tema turi paprastą ir patogią versiją. 49% jų nerūpi.

Geresnio WP temų paieškos variklio kūrimas

Apie 5% lankytojų naudojasi JFT paieškos funkcija. Tai nėra daug, tačiau manau, kad vis tiek mums galėtų būti naudinga iškylanti paieškos juosta (ir „WordPress.org“ taip pat galėtų).

Daugelis paieškų yra labai bendros. Manau, kad taip yra ir su WordPress.org. Mūsų populiariausios paieškos yra aplankas, tinklaraštis, verslas, vaizdo įrašai, vienas puslapis, muzika ir žurnalas.

Čia reikėtų pradėti sekti tas paieškas, kad suprastume, kas veikia, o kas ne, ir ar vartotojai randa tai, ko ieško (supranta tikrąjį naudotojo ketinimą po paieškos).

Šių duomenų turėjimas yra pirmas žingsnis tobulinant bet ką, kas susiję su paieška. Pavyzdžiui, manau, kad jei „WordPress.org“ komanda būtų pradėjusi tokį požiūrį, neseniai pristatytos temų žymės atrodytų kitaip (jos labiau atitiktų vartotojų lūkesčius)..

Šiaip ar taip, viskas pasidaro sudėtinga ieškant visumos. Galų gale, „Google“ buvo sukurta vien tik siekiant teisingos paieškos, todėl neturėtume jos apleisti, net jei atrodo, kad tai tik nedidelė mūsų svetainių dalis.

Numatytoji paieška JFT šiuo metu yra rūšiuojama pagal tinkamumą, atsižvelgiant ir į datą. Manau, kad taip yra atliekama ir paieška svetainėje WordPress.org. Taigi, pažiūrėkime, kaip galėtume tai patobulinti:

  • Pašalinkite iš paieškos variklio žodžius, pvz .: „WordPress“, temą, net reaguojančius.
  • Stebėkite kai kurias įsitraukimo formas, atsirandančias dėl paieškų.
    • Bendras parsisiuntimų skaičius nėra toks svarbus, TJO. Pvz., Galbūt A tema yra puiki verslo tema, bet siaubinga el. Prekybos tema, todėl visa įtraukimo metrika turėtų būti stebima kiekvienai kategorijai..
  • Teksto tinkamumas yra baisus paieškos reitingo veiksnys. Pavyzdžiui, tema pavadinta "Verslas" nebūtinai turi būti geriausias rezultatas naudojantiems žmonėms "verslas" kaip jų paieškos terminą.

Visa tai paslaptinga "sužadėtuvės" iš tikrųjų yra gana problematiškas.

Turiu omenyje, kad sužadėtuvių stebėjimas gali būti sunkus.

Pvz., Jei kalbame apie nemokamas temas, atsisiuntimų stebėjimą kaip įtraukimą galima lengvai įvertinti (tai atsitiko „WordPress.org“), o tai taip pat nėra tikras pasitenkinimo metrika. Iš esmės viskas, ką tau sako, yra ta, kokia gera yra tam tikros temos rinkodara. Tas pats ir su „ThemeForest“, kai pardavimo numeriai nėra galutinė metrika, naudojimo laikas ar aktyvus diegimas yra būtent tai, ką „Envato“ greičiausiai įvertins su „Envato“ elementai.

Stebėti tik pardavimus kaip sėkmės rodiklį, be abejo, autoriai bus skatinami sutelkti dėmesį į pardavimą, o ne į išlaikymą ar ilgalaikį klientų pasitenkinimą, o tai yra neteisinga. Pvz., Vartotojai gali suprasti, kad tema nėra tokia puiki po 1 mėnesio, kai ją faktiškai panaudojote (gamybos sąrankoje), tačiau jie iš tikrųjų negali įvertinti to žemai arba paprašyti grąžinti pinigų.

Be to, dauguma tradicinių sėkmės rodiklių yra grynai kiekybinio pobūdžio. Apsilankymai, parsisiuntimai, pasidalinimai ir tt … Nors jie visi gražiai sudėti, svarbu turėti ir kokybinę sėkmės metriką. JFT – tai procentas vartotojų, atsisiuntusių temą. Šiuo metu esame maždaug 20% ​​ir norime, kad šie metai išaugtų iki 25%.

Mes jau nustatėme kategorijas, kuriose turinys nėra toks didelis, o konversijų yra daug mažiau, tačiau, kita vertus, mes taip pat sužinojome, kad vartotojai, atlikę paiešką, konvertuoja 32 proc. … tik norėdami pabrėžti prekės vertę. paieškos variklis dar kartą.

Apskritai, čia yra JFT populiariausios kategorijos ir jų atitinkamos atsisiuntimo konversijos (vienos savaitės vertės duomenys):

JFT geriausiai konvertuojančios kategorijos

Pažymėtina, kad pagrindinio puslapio konversija siekia 14,55% – to, ko nematote ekrano kopijoje.

Naujos temos repo, ar jos įgauna galimybę sužibėti??

Vykdydami temų katalogą, taip pat turite įsitikinti, kad naujos temos gali tinkamai parodyti save įrodydamos. Tam jie turi būti paskelbti tam tikrais laiko intervalais, kad jiems jų galėtų pakakti "oro laikas," taip sakant, prieš pradedant naudoti dar vieną naują temą.

Pavyzdžiui, dabar „WordPress.org“ temos pradeda veikti, kai tik jas patvirtina administratorius. Geresnis sprendimas, manau, būtų įtraukti kiekvieną naujai patvirtintą temą į eilę ir tada tas naujas temas pristatyti visuomenei, tarkime, 2 per dieną, arba kokia tai yra apimtis. Priežastis ta, kad per dieną paskelbus 10 temų, o kitą savaitę nieko nebūna, erdvė perpildyta kuriai nors iš tų temų, kad sulauktų pakankamo lankytojų dėmesio.

Kaip matote, reikia išspręsti daugybę iššūkių, tačiau tikimės, kad daugelį jų išspręsime 2017 m. Geresnė ir sumanesnė vidinė paieška tikrai mums padės JFT ir atvers duris naujiems ir įdomesniems dalykams. – pavyzdžiui, JFT įskiepis.

Panašus papildinys vartotojams galėtų leisti ieškoti ir peržiūrėti nemokamas temas „WordPress“ prietaisų skydelyje (95% mūsų vartotojų teigė, kad to norėtų), kuris, tikėkimės, paskatins žmones sugrįžti dažniau pamatyti ką naujo.

(Jei yra kas nors, kuris norėtų kartu dirbti, nedvejodami praneškite man. Tai turėtų būti įdomus REST API projektas.)

Apskritai, JFT dar galima nuveikti daug, kad ji taptų pranašesniu temų katalogu. Mes vis dar daugiausia pasikliaujame „WordPress.org“ išvardytomis temomis (kurios kruopščiai peržiūrimos ir todėl labiau patikimos), tačiau autoriams vis dar neskiriame pakankamai kreditų – svetainėje net nėra autorių paskyrų. Tačiau mes tikrai stengiamės, kad projektas būtų sėkmingas ir įdėtume daugiau darbo 2017 m.

Tai, be abejo, yra viena didelė mokymosi patirtis ir, tikiuosi, taip pat būdas perduoti idėjas „WordPress.org“ komandai, kad ir numatytoji paieška taptų geresnė. Ir štai, mes turime savo viziją.

Ką apie kitus mūsų produktus?

Gerai, kad galbūt aš padariau šią ataskaitą 90% JFT centre. Norėdami šiek tiek subalansuoti, leiskite pasidalyti kitais su produktu susijusiais atnaujinimais:

Mes ką tik išleidome a aukščiausios kokybės „Feedzy“ versija – papildinys, leidžiantis rodyti RSS teikinius jūsų žinutėse, puslapiuose ar tinkinto turinio tipuose.

maitintis

Viskas yra reaguojanti ir patogi mobiliesiems telefonams, galite turėti neribotą sklaidos kanalų kiekį, importuoti atvaizdus iš sklaidos kanalų, talpyklų talpyklą, valdiklių palaikymą, sklaidos kanalų šablonus ir visą išvestį galite paruošti filialams. Tikrai šaunu, ir mums tai kainavo labai daug darbo. Pardavimai vyksta stipriai! (Daugiau apie tai kitą kartą.)

Mes ir toliau eksperimentuojame su prekyvietėmis. Ką tik išleidome Judėjimas „MojoMarketplace“ ir „Hestia Pro“ „ThemeForest“, peržiūrėkite produkto vaizdo įrašą, beje:

„Hestia Pro“ išpardavimai yra… koks žodis… šiuo metu siaubinga, tačiau nemokama versija veikia tikrai gerai. Apskritai, turėdami temą šalia 5000 kitų didžiulėje rinkoje, pardavimai tampa sunkūs. Kai kurie žmonės manęs klausė, ar padėtis gera, ar bloga. Na, aš matau „ThemeForest“ tik kaip naują platinimo kanalą, todėl bet koks pardavimų skaičius, kurį mes gauname, yra to vertas. Išplėstinė tema, iš esmės nereikia jokių papildomų pastangų, „ThemeForest“ vaikinai tiesiog teikia mums puikų kokybės įvestį..

"„Zerif Lite“ atgal repo!"

… Buvo mano pradinė reakcija.

Bet kaip paaiškėjo, tema grįžo tik 1 dieną ir per klaidą. Mes bandėme dirbti su TRT 2–3 mėnesius, kad padarytume reikiamus pataisymus ir grąžintume temą visam laikui, tačiau vis dar nesu tikras, ar kada nors pasieksime sutarimą (ar bent jau greitai) . Nepaisant to, vis tiek verta pabandyti, nes radome bendrą pagrindą, kaip nepaveikti esamų temos vartotojų ir vis tiek išspręsti problemas.

Dar vienas trumpas žodis apie ankstesnę skaidrumo ataskaitą. Taigi, kaip jūs galbūt žinote, aš teisingai keliavau į Kubą po WCUS kad turėčiau šiek tiek laiko. Nepaisydamas linksmų dalykų, aš taip pat sužinojau, kad „CodeinWP.com“ ten neveikia, nes, manau, (girdi, Kinsta?), Jis yra priglobtas „Google Cloud“. Bet kokiu atveju norėčiau padėkoti komandai, kad ji įsitraukė ir pasidalino savo įžvalgomis apie pranešimą, ir tikiuosi, kad jūs visi jiems pasirodė naudingi.

Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą „CodeinWP“! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map