Skaidrumo ataskaita Nr. 21 – geras, blogas ir… neteisėtas?

Sveiki atvykę į 21-ąjį mūsų mėnesio leidimą skaidrumo ataskaita (už 2016 m. spalio mėn.). Serijoje aptariu įvairius „WordPress“ verslo valdymo aspektus. Stengiuosi papasakoti apie mūsų strategijų užuomazgas, tai, kas vyksta dabar ir ką mes saugome toliau. Patikrinkite, ar norite pamatyti, kas įvyko užkulisiuose „CodeinWP“, „ThemeIsle“ ir „Revive.Social“. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Išlaidų sumažinimas

Spalis čia buvo tikrai užimtas mėnuo … tai buvo pirmas visas mėnuo, kai „Zerif Lite“ neparodė mūsų pardavimų (istorija), vadinasi, tai buvo pirmą mėnesį su 50% mažiau pajamų iš „ThemeIsle“. Ne kietas.

Laimei, tai yra daug mažiau dramatiška, nei atrodo, nes per pastaruosius 3 mėnesius mūsų filialo pajamos labai padidėjo. Mokėjimai ką tik prasidėjo, tai reiškia, kad mūsų diversifikavimo pastangos atsipirko laiku! Tai labai palengvino prarastų „ThemeIsle“ pajamų skausmą.

Nepaisant to, aš vis dar pradėjau mėnesį toliau analizuodamas mūsų finansinę situaciją, ieškodamas optimizacijos. Štai ką aš padariau:

 • Aš apskaičiavau fiksuotas išlaidas (daugiausia atlyginimus tiek vidaus komandai, tiek rangovams), kad suprastum, ar yra pagrįsta galimybė toliau remti šias išlaidas. Šis skaičius siekė maždaug 50 000 USD / mėn., Kuris turėtų būti tvarus.
 • Nusprendžiau, kad pats laikas pradėti leisti reklamą mūsų tinklaraščiuose (šis ir „ThemeIsle“). Šiuo metu tai daugiausia susiję su mokamais aukcionais ir apžvalgomis. Tai, tikiuosi, pastebimai padidins mūsų pajamas.
 • Aš susisiekiau su temos peržiūros komanda, norėdamas rasti bendrą pagrindą ir pradėti dirbti, kad „Zerif Lite“ vėl būtų atkurtas (atsižvelgiant į tai, kad kai kurie žmonės iš tikrųjų suprato tų problemų prigimtį ir pasiūlė savo pagalbą)..
 • Peržiūrėjau ankstesnių mėnesių „PayPal“ ir banko ataskaitas ir ieškojau informacijos, kurią galime dar labiau optimizuoti.

Šis paskutinis punktas čia yra ypač svarbus. Nuo tada, kai įkūriau įmonę, aš visada galvojau, kad daug svarbiau sutelkti dėmesį į augimą, o ne į taupymą ir optimizavimą. Mane šiek tiek įkvepia Jeffo Bezoso ankstyvas požiūris į „Amazon“. Didžioji dalis to gerai veikė.

Tačiau tai taip pat reiškia, kad mes iššvaistėme gana daug pinigų įrankiams, kurių mums nebereikėjo, arba seniai nustojome juos naudoti arba net visiškai neišbandėme. Mūsų hostingo sąskaitos taip pat buvo gana pastebimos … daugiausia todėl, kad niekada nesiruošėme optimizuoti savo svetainės kodo. Mes daug daugiau dėmesio skyrėme tam, kaip pritraukti daugiau žmonių į svetainę, ir nekreipėme pakankamai dėmesio į tai, kaip tada optimizuoti svetainę, kad ji galėtų efektyviau aptarnauti tuos žmones.

Kalbant apie žmonių pritraukimą į svetainę, dar vienas dalykas, kuris sunaudojo didelę mūsų biudžeto dalį, buvo įvairūs rinkodaros eksperimentai ir kampanijos. Mes padarėme daug tų ir įvairiose platformose. Pagrindinis mūsų tikslas buvo tiesiog sukurti savo prekės ženklą kaip nemokamų temų pasirinkimo vietą, nesutelkiant dėmesio į greitą grąžinimą.

Nesupraskite manęs neteisingai, nemanau, kad toks požiūris yra blogas. Puiku, jei galite sau tai leisti. Tačiau tai taip pat rizikinga sunkiais laikais, kai tikrai reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip kiekvienas doleris, kurį išleidžiate rinkodarai, susiejamas su naujais doleriais, gaunamomis parduodant.

Tas laikas – efektyviau naudoti rinkodarą – pagaliau atėjo, todėl mes ėmėmės kelių žingsnių, kad supjaustytume daugybę dalykų. Pavyzdžiui:

 • 3 kartus sumažinome „AdWords“ biudžetą.
 • Sumažinome prieglobos išlaidas 2 kartus. Tai mes sugebėjome pasiekti sumažindami duomenų bazės apkrovą. Mes kūrėme paskyras visiems vartotojams, atsisiuntusiems mūsų temas (nemokamus ir mokamus), taip pat sukūrėme licencijas visiems produktams, kuriuos vartotojui buvo leista atsisiųsti. Dabar mes tiesiog tvarkome profesionalių vartotojų apskaitą ir generuojame licencijas konkretiems vartotojui reikalingiems produktams.
 • Sumažinome el. Pašto rinkodaros išlaidas, naudodamiesi efektyvesne komunikacija (filtravome sąrašus ir sutelkėme dėmesį į vartotojus, kurie daugiau užsiima mūsų turiniu).

Nors mes mažiname rinkodaros biudžetus, tai dar nereiškia, kad mes eksperimentavome su naujais metodais.

Manau, kad sprendimas nutraukti eksperimentavimą yra didžiulė rizika tokiose situacijose, kaip ši, nors ir labai viliojanti.

Viena didžiausių klaidų, kurias daro įmonės, yra tai, kad po kurio laiko jos visiškai vengia rizikuoti. Turiu omenyje, kad nesunku suprasti, kodėl taip yra, tačiau tai nereiškia, kad tai teisingas požiūris.

Kai pradedate, jūs neturite ko prarasti, tačiau po 4-5 metų rinkoje matote, kaip didėja akcijų paketas … žmonės pradeda priklausyti nuo to, ar jūs galite priimti gerus sprendimus ir išlaikyti visus laimingus (komanda dirba, jūsų klientai gerai – aptarnaujama ir kt.). Taigi pamažu nustojate rizikuoti … vis daugiau ir daugiau … ir tada galiausiai žlugiate.

Aš nesistengiu įtikinti, kad visada turėtumėte rizikuoti ir kad ir kokios būtų pasekmės, turėtumėte eiti į priekį ir nesijaudinti. Viskas, ko aš noriu, yra tiesiog pasodinti šią mintį – visiškai išvengti rizikos – kažkur galvoje.

Laimei, prieš kurį laiką supratau, kad aš vis dar neturiu daug ką prarasti dėl dalykų, kuriuos iš tikrųjų vertinu – žmonių, patirties ir žinių, todėl man gana patogu rizikuoti..

Dėl to aš susiduriu su viena didele rizika, kurios ką tik ėmėmės praėjusį mėnesį:

„Dev7studios“ prisijungia prie „CodeinWP“ šeimos

Labai džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad įsigijome „Dev7studios.com“.

„Dev7studios“

Galbūt girdėjote apie „jQuery“ / „WordPress“ papildinį, vadinamą „Nivo Slider“. „Nivo Slider“ yra „Dev7studios“ kūryba ir jos intelektas Gilbertas Pellegromas.

„BuiltWith“ duomenimis, „jQuery“ biblioteka tuo pačiu pavadinimu naudojasi 1,5 milijono svetainių, įskaitant keletą tikrai didelių prekės ženklų. Pagrindinis „WordPress“ papildinys gauna apie 1000 USD / mėn. Periodines pajamas.

Taigi … jūs tikriausiai klausiate, kodėl taip daroma? Mes beveik negalime padengti savo mėnesinių išlaidų, tačiau vis tiek einame apsipirkti naujo verslo?!

Nors iš pradžių tai atrodo keista, kuo daugiau apie tai galvoji, tuo daugiau prasmės jis įgauna:

Per pirmuosius 8 metų mėnesius mums pavyko sutaupyti šiek tiek pinigų, todėl, tikėdamasis, kad šie pinigai bus panaudoti tinkamai, yra teisinga kryptis. Mums dabar reikia ne grynųjų gryninti, bet apskritai geresnių grynųjų pinigų srautų. Ir aš tikiu, kad įvedus tokį prekės ženklą kaip „Nivo Slider“ į mūsų temų ir papildinių ekosistemą, tikėtina, padidės mėnesinės pajamos. Aš taip pat manau, kad tai produktas, kurį galime daug reklamuoti dėl savo bendros kokybės ir naudingumo. Turbūt geriausias turinio slankiklis šiuo metu rinkoje (mano nuomonė).

Čia yra prekės ženklo įkūrėjo ir ankstesnio savininko Gilberto Pellegromo įsigytas komentaras:

Jau kurį laiką daugiausia dėmesio skiriama kitiems projektams, todėl kurį laiką svarstiau parduoti „Dev7studios.com WordPress“ papildinių verslą. Aš tiesiog neturėjau nei laiko, nei energijos atsisakyti produktų, kurių jie nusipelno.

Taigi aš labai norėjau juos parduoti tam, kuris gali pasiimti esamus produktus ir įnešti į juos naują gyvenimą. Mano nuomone, svarbiausia rasti tinkamą „WordPress“ bendruomenės pirkėją, kuris galėtų ne tik tinkamai prižiūrėti mūsų gaminius ir klientus, bet ir pritraukti produktus į naujus lygius..

Laimei, „Ionut“ ir „ThemeIsle“ komanda norėjo pasirūpinti Dev7studios.com ir esu labai įsitikinusi, kad jie gali perkelti Dev7studios.com produktus į kitą lygį. Džiaugiuosi, kad mūsų klientai bus į geras rankas.

Viskas, ką galiu pridurti, kad esu toks pat sužavėtas kaip Gilbertas dėl šio įsigijimo ir kad aš, ir visa čia dirbanti komanda, padarysime viską, ką galime, kad įsitikintume, jog „Nivo“ ir kiti „Dev7studios“ prekės ženklai gaus dėmesio, kurio jie yra verti..

Kas kūrėjams iš tikrųjų patinka, prekės ženklai!

Deja, gerus dalykus dažnai atsveria blogi ar bent jau probleminiai dalykai.

Taigi …

Kalbėkime apie prekių ženklus, susijusius su „WordPress“ saugykla.

Iš tikrųjų neskatinama, bet jei esate panašus į mane, kurdami kitą temą ar papildinį, negalvojate apie prekės ženklo reikalus..

Tam tikra prasme tai yra gerai. Aš turiu galvoje, jūs tikriausiai pradėjote daryti šį visą „WordPress“ dalyką, nes norėjote išleisti bendruomenei ką nors naudingo (ir nemokamo). Tačiau kartais tai gali peraugti į realų verslą "kažkas naudingo" jūsų gali pradėti gauti pajamų.

Paimkime „Nivo“ slankiklį kaip pavyzdį. Gilbertas jį įregistravo JK, ir mes tikriausiai seksime jo pėdomis ir bandysime įsigyti prekės ženklą JAV ir likusioje ES dalyje. Tačiau šiuo metu „WordPress“ saugykloje yra įskiepių pavadinimai „WP Nivo Slider“, „Nivo Slider supaprastinta“ ir galbūt kai kurie kiti.

Dabar sunku, mano supratimu, tie žmonės, kurie griauna mūsų prekės ženklą. Taip pat yra keletas „Joomla“ ir „Drupal“ įskiepių.

Dabar, kai esu „Nivo“ savininkas, aš pradėjau suprasti, kodėl svarbu apsaugoti jūsų prekės ženklus ir kodėl aš nebūtinai noriu, kad kiti žmonės naudotųsi "„Nivo“ slankiklis" vardas. Ilgainiui tai gali paveikti papildinio prekės ženklą.

Įsivaizduokite, kad kas nors iš tų vardų gauna vieną iš tų papildinių su „Nivo“. Jei jie susidurs su problemomis ir liks nepatenkinti, tada jie taip pat mažiau linkę siekti dar vieno papildinio, pavadinto "Nivo kažkas."

Po šios įžangos aš taip pat išmokau šiuos dalykus (atminkite, kad nesu teisininkas, tai nėra teisinės konsultacijos; tai tik mano paties, kaip verslo savininko, patirties suvestinių santrauka; tai buvo parašyta tik pramogoms. ):

Galite pažeisti kažkieno prekės ženklą, net jei jūsų prekės ženkle nėra visiškai nurodytas kažkieno prekės ženklas. Pvz., Jei paleisite temą, vadinamą "Fotoskopas" (atkreipkite dėmesį į rašybos klaidą), jis vis dar pažeidžia „Adobe“ "„Photoshop“" prekės ženklas. Formuluotės skiriasi nedaug, jos tariamos beveik vienodai, ir abi jos yra vienodos "dizaino erdvė." Turite būti atsargūs su tokiais dalykais.

Dabar galbūt kelios blogesnės naujienos. Jei dėl „WordPress“ temos ar papildinio, esančio saugykloje, susiduriate su prekės ženklo problemomis, negalite jų visiškai pervadinti neprarasdami diegimo numerių ir apžvalgų..

Pvz., Net jei pakeisite pavadinimą, šliužas išliks tas pats. Pažvelkite į mūsų Atgaivinti seną paštą įskiepis, pvz. Čia esantis šliužas vis dar yra senas „tweet-old-post“. Ką tai reiškia tęsti toliau "Fotoskopas" pavyzdys yra tas, kad jei jums reikės nutraukti vardo naudojimą, jūsų vienintelis pasirinkimas bus pakartotinai pateikti jį kaip visiškai naują temą ir prarasti visą metriką proceso metu.

Grįžtant prie pirmosios minties – kad dirbdami naujus dalykus paprastai negalvojame apie tokius dalykus kaip įvardijimas, noriu pranešti, kad jums tikrai reikia kruopščiai atlikti savo tyrimus. Tikrai nenorite būti verčiami pašalinti savo temos / papildinio iš rinkos vien dėl to, kad vardas, kurį jis naudoja, yra per daug panašus į kieno nors prekės ženklą.

Ir blogiausia viso to atžvilgiu, kad prekės ženklas net nebūtinai turi būti labai gerai žinomas. Visi prekių ženklai yra saugomi vienodai (tai yra viena iš prekių ženklo naudojimo taisyklių, kuriuos jūs privalote saugoti). Nesvarbu, ar jūsų papildinys vadinamas "„Coca Cola“ papildinys" arba "Džo „Noname“ papildinys" prekės ženklo pažeidimo požiūriu jis vis dar gali būti paveiktas taip pat stipriai.

Užkariaujama „ThemeForest“

Deja, negalėjau atsispirti vartodamas žodį užkariaujantis.

Bet kokiu atveju, džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mūsų pirmoji tema buvo patvirtinta „ThemeForest“. Judėjimas dabar yra.

Judėjimas

Kaip matote, šiuo metu tai neparduodama kaip beprotiška, tačiau pirmas mūsų tema tame kataloge yra svarbus žingsnis. Dabar, kai pradėjome procesą, galime išmokti visko optimizuoti bet kokioms vėlesnėms temoms. Be to, mes planuojame išleisti visas būsimas temas „ThemeForest“ kartu su „ThemeIsle“.

(Beje, atlikę keletą tyrimų, mes taip pat sužinojome, kad 79 USD yra tinkamas kainos taškas mums. Kas yra jūsų?)

Kodėl nusprendėme daugiau dėmesio skirti „ThemeForest“, yra dvi priežastys:

 • Diversifikacija – akivaizdi.
 • Iš esmės mus blokuoja „WordPress.org“ taisyklė, kad 1 tema yra kiekvieno autoriaus eilėje, todėl esame priversti daugiau dėmesio skirti ne tik nemokamiems, bet ir aukščiausios kokybės gaminiams..

Tas antrasis dalykas yra apgailėtinas. Rengiame įdomių nemokamų dalykų, tačiau paprasčiausiai negalime per pagrįstą laiką jų pasidalyti su bendruomene per „WordPress.org“. Taigi dauguma naujų nemokamų dalykų dabar yra mūsų pačių svetainėje, o likusi dalis tik laukia geresnių laikų.

Tikimės, kad turėsime kitą temą – „Hestia Pro“ (demonstracija) – prisijungę prie „ThemeForest“ iki lapkričio pabaigos. Taip pat tikiuosi, kad pavyks išlaikyti 1 naujos temos tempą per mėnesį.

Didelis ačiū komandai

Kaip galite įsivaizduoti, jei jūsų tema bus pašalinta iš repo, tai gali šiek tiek motyvuoti. Daugelis mūsų komandos žmonių yra kūrėjai / kūrėjai. Jie kuria mūsų daiktus, palaiko mūsų klientus ir kiekvieną dieną daro viską. Taigi, matydamas, kad jų pagrindinis darbas pašalintas iš repo, nusivylė (nors TRT tai padarė teisingai).

Nepaisant to, esu labai dėkingas, kad per pastaruosius 2 mėnesius visi padarė viską ir stengėsi kaip niekada anksčiau, kad įsitikintume, jog pasiekėme savo tikslus.

Ačiū!

O kartais viskas nutikdavo ir stebėtinai, ir juokingai. Pvz., Andrejus, kuris yra mūsų „stack“ kūrėjas, pats nusprendė įrašyti vieno iš mūsų vaizdo įrašų balso signalą, kad sutaupytų pinigų.

Gal ten yra jo karjera, kaip jūs manote? ��

Beje, #WCUS yra visai šalia. Didžioji mūsų komandos dalis ten dalyvaus kaip savanoriai. Be to, aš taip pat dalyvausiu Skelbti būsenos paskelbimą įvykis. Nedvejodami pasakykite „labas“, jei ir jūs esate!

Kaip yra su pajamomis??

Gerai, kad praėjo daug laiko, kai aš pasidaliniau bet kokiais neapdorotais skaičiais. Padarykime tai šiandien, tik norėdami gauti bendrą apžvalgą apie tai, kur mes esame, naudodamiesi paskutine eilute. 2016 m. Spalio mėn. Duomenys:

„ThemeIsle“:

Atgaivinti.Socialinis:

„CodeinWP“:

 • Partnerių pajamos:
  • Hostingas: 20 000 USD
  • Temos: 8500 USD
 • Kiti partneriai: 4000 USD

Čia pateiktas bendras suskirstymas:

(Diagrama „WordPress“ diagramos ir grafikai „Lite“.)

Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą „CodeinWP“! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map