Skaidrumo ataskaita Nr. 15 – Kaip prarasti 3750 USD dėl vienintelės reklamos

Skaidrumo ataskaita Nr. 15 – Kaip prarasti 3750 USD dėl vienintelės reklamos

Skaidrumo ataskaita Nr. 15 – Kaip prarasti 3750 USD dėl vienintelės reklamos
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 15-ąjį mūsų skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2016 m. Balandžio mėn.). Tai yra serija, kurioje aš pasidalinu viskuo, kas vyksta „CodeinWP“ ir „ThemeIsle“ verslo požiūriu. Kiekvieną mėnesį stengiuosi aprašyti įdomiausius dalykus, pateikti savo nuomones apie * dalykus * ir pasidalyti ateinančių mėnesių planais. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Geras ir blogas

Vienas iš skaitytojų atkreipė dėmesį, kad aš nesidalinu per daug neigiamų dalykų ar tiesiog dalykų, kurie neveikė šiose ataskaitose.

Galvoju apie tai keletą dienų … Turiu sutikti, jis visiškai teisus.

Bet aš pats esu prie tvoros su pačia idėja.

Viena vertus, žinojimas, kokias klaidas kažkas padarė, gali padėti jums jų nepadaryti. Bet, kita vertus, retai yra kažkas panašaus į "klaida" kai mes kalbame apie internetinę rinkodarą ar verslą.

Aš turiu galvoje, sakykime, kad X metodas man visai neveikė. Ar tai reiškia, kad tai nebus naudinga ir jums? Žinoma ne.

Taip pat manau, kad kalbėjimas apie tai, kas suveikė, suteikia daugiau naudos, nes galite pabandyti pritaikyti tas idėjas savo versle ir jas kažkaip atkartoti..

Ir galiausiai, gerai, aš asmeniškai kalbu apie gerus dalykus. Iš esmės tai tik žmogaus prigimtis – visada geriau kalbėti apie tai, kas veikė, nei to, kas dar ne. Juolab, kad man tiesiog gėda dėl daugybės mūsų klaidų ir net galvojimas apie jas mane verčia susinervinti, jau nekalbant apie savęs priskyrimą kitų komentarams..

Bet čia vis tiek eina. ��

Padarykime tai taip:

Pirma, pasidalinsiu keliomis blogiausiomis mūsų klaidomis – dalykais, kurie buvo tikri panieka. Tačiau norėdamas juos subalansuoti, paminėsiu ir keletą geriausių sprendimų, kuriuos iki šiol priėmėme.

Baisūs pasiūlymai

Pradėkime didelius:

Prieš keletą mėnesių mes bandėme reklamuoti „ParallaxOne“ iki 1 mln. „Pocket“ abonentų (el. laiškų reklama el. paštu). Šio produkto kaina buvo 3750 USD.

Iš jo gavome 171 naują nemokamą vartotojo paskyrą. Tai yra 22 USD vienam vartotojui.

Ir tai nėra taip, kad „Pocket“ nėra tinkama reklamai. Tačiau akivaizdu, kad mūsų produktas ir rinkodaros pranešimas neatgarsėjo tuo metu vidutiniu „Pocket“ vartotoju. Priežastys gali būti daugybės. Gal tik keletas mažų krumplių, kurie neišdegė, o gal vienas didelis.

Bet kuriuo atveju nelabai gerai žaidė ir aišku, kad blogas sandoris.

Tada buvo reklama „UXBooth“ informaciniame biuletenyje. Šį kartą gavome 88 nemokamas paskyras už 950 USD (11 USD vienam vartotojui).

Mes taip pat išbandėme daugybę „BuySellAds“ vietų ir galiausiai sumokėjo 10 USD + už nemokamą sąskaitą.

„AdWords“ taip pat nežaidžia gerai. Mes išleidžiame maždaug 2000 USD per mėnesį – daugiausia dėmesio skirdami nemokamoms temoms – ir vidutiniškai vidutiniškai 1,5 USD už nemokamą temos atsisiuntimą..

Dabar paaiškinkime, ką visa tai reiškia man ir kokią žinią aš bandau perduoti čia.

Tai manęs neerzina, nes buvau susigundęs už savo pinigus. Visai ne. Tai būtų buvę daug lengviau spręsti. Taip yra todėl, kad aš žinau, kad būtent mes esame kalti dėl visų tų pastangų, kurios neišpildytos. Jei būtume geriau paruošę akcijas, tikrai būtume gavę geresnių rezultatų. Man gėda, nes tai mūsų kaltė.

(Pastaba. Kaip matote, dauguma aukščiau aprašytų pastangų yra nukreiptos į nemokamas temas. Mano dabartinis tikslas yra būti vienu iš populiariausių nemokamų „WordPress“ temų šaltinių ir naudoti tai kaip svertą, kad pritrauktume žmones į mūsų mokamus planus. Nėra kad šiuo metu yra daug tiesioginės mūsų mokamų temų reklamos.)

Baisios klaidos

Iš pradžių paleidę „ParallaxOne“, mes pagaminome šliužą „Parallax-One“. Tuo metu tai neatrodė kaip bloga idėja, tačiau, kaip paaiškėja, ji sukelia problemų, kai nusprendžiame pateikti temą „WordPress.org“ kataloge. Visų ten esančių temų pavadinimai rašomi mažosiomis raidėmis ir, atsižvelgiant į tai, jų šliužai sukuriami automatiškai. Taigi, galų gale turėtume dvi tos pačios temos versijas (paralaksas-vienas ir „Parallax-vienas“). Todėl nė viena vaiko tema niekada neveiks kartu su jais abiem.

Maždaug 6 mėnesius „Disqus“ vis pakeisdavo mūsų partnerių saitus „CodeinWP“ tinklaraštyje … efektyviai "padėti" prarandame gana daug pinigų. Tai iš tikrųjų yra gana senas „Disqus“ klausimas. Štai įrašas, datuotas 2014 m apibūdinant tai.

Per ilgai, o ne dizainas buvo mūsų pagrindinis dėmesys kuriant naujas temas. Pažvelgdamas į tai, aš tai vertinu didžiulė klaida. Ir dar daugiau, kai skaitau „Array Themes“ perprojektavimo apklausos rezultatai, pagal kurį dizainas yra bene svarbiausias veiksnys, į kurį žmonės atsižvelgia pirkdami „WordPress“ temas.

Vieną kartą ir dėl kokių nors priežasčių (?) Nusprendžiau, kad būtų gera idėją tiesiogiai redaguoti kurį nors kodą „Zerif Lite“ pagrindiniame temos „GitHub“. … Ir aš pamiršau jį pridėti ";"

Pažodžiui, pati svarbiausia programavimo klaida. Tai daugeliui žmonių sukėlė mirtiną klaidą ir po juo sekė skundai.

Norėdami ateityje sušvelninti bet kokią tokią riziką, dabar mes saugome savo plėtojamos temos gamybos sritį ir taip pat planuojame integruoti „Travis CI“. Jau nekalbant apie tai, kad aš pats nusiųstu bet kokius „WordPress.org“ atnaujinimus.

Galbūt jau matėte modelį čia …

Aš linkęs paskubėti (tiek rinkodaros, tiek produkto srityse) arba skubiai išleisti produkto atnaujinimus, prieš pradėdamas nuodugniai išanalizuoti visas galimybes. Aš ieškau būdų, kaip patobulinti šį savo prigimties aspektą, bet mano protas vis dar linkęs klajoti.

Na, bent jau aš nesu sukėlęs naujų mirtinų klaidų taisydamas temos failus rankomis. ��

Bendrovės atžvilgiu mes taip pat pradėjome daugiau dėmesio skirti geresniam darbo prioritetų nustatymui. Aš turiu omenyje, kad praėjusiais metais didžiąją laiko dalį praleidome spręsdami esamų produktų problemas arba skubėdami kurdami naujas temas, taip nesigilindami į daiktų dizaino pusę. Galiausiai dėl to aš pradėjau miegoti.

Žinodami, kad dizainas yra slaptas padažas, mums reikėjo pokyčių. Taigi gana radikaliu žingsniu mes nusprendė pavasarį valyti ir atsisakyti daugybės temų.

Tai nėra tas faktas, kad šaltinio kodo požiūriu šios temos nebuvo pakankamai kokybiškos, tačiau dizainas paprasčiausiai nebuvo tikslus, ir aš negalėjau jų pamatyti kaip geriausias savo kategorijos temas. Tiesiog atrodė geriau juos išmesti iš savo kančių ir pastatyti naujus, kurie būtų daug geriau atrodantys.

Tiesiog šiek tiek pakeiskite kaltę, viena iš kai kurių problemų, susijusių su mūsų produkto darbo kryptimi, priežasčių yra ta, kad „WordPress.org“ taisyklės keičiasi dažniau, nei mums reikia išleisti naujas temas..

Pvz., Mes buvome sukūrę dvi temas ant tos pačios programos. Abu juos peržiūrėjo tas pats recenzentas tik trimis savaitėmis. Vienas buvo gerai. Kitas gavo visą sąrašą naujų "Problemos" išspręsti.

Be to, „WordPress.org“ laukia maždaug 6 mėnesių laukimo eilė naujoms temoms, o tai labai trukdo mūsų produktų tobulinimui..

Gerai, gerai … Aš tikrai ne "perkeldamas kaltę." Aš labai gerai žinau, kad tai yra kažkas, ką galėtume išspręsti / išspręsti geriau dirbdami ir galbūt geriau planuodami (ateičiai).

Geros žinios yra tai, kad mes tikrai arti smūgio į a "teminė parduotuvė," taip sakant – galimybę išleisti temas išskirtinai mūsų svetainėje. Žinoma, tai nereiškia, kad per trumpą laiką parduodame daug prekių, tačiau laikui bėgant tai leidžia mums kurti geresnius produktus, nes nereikia laukti didesnės galios, kad peržiūrėtume savo darbą kas 6 mėnesius.

Puikūs sprendimai

Gerai, pakankamai su blogais dalykais. Pakalbėkime apie geriausius sprendimus, kuriuos iki šiol priėmėme!

Investavo į ankstyvą partnerystę. Turėti gerą partnerį visada atsiperka. Pavyzdžiui, Spalvota spalva vien pernai mums atsiuntė 400 000 lankytojų. Be to, mes ir toliau sėkmingai ieškome partnerystės su Žurnalas „Nimbus“ ir kiti. Atsižvelgiant į tai, svarbiausia yra rasti (a) geras partneris, o dar svarbiau (b) partnerystės susitarimas, garantuojantis abipusiai naudingą rezultatą (jūs, partneris, auditorija).

Investavo į prijungtus produktus. Kaip mums paaiškėja, turėti 3 prijungtus prekės ženklus veikia nepaprastai gerai ir turbūt geriau (manau), nei turėti tik vieną prekės ženklą, kuriam būtų skiriamas visas dėmesys. Štai ką turiu omenyje. „CodeinWP“ ir „JustFreeThemes“ yra 3 populiariausiose „ThemeIsle“ persiuntimuose, ir kartu jie sudarė 23% mūsų nemokamų paskutinio mėnesio atsisiuntimų..

Dirbo mūsų organiniame eisme, kuris dabar yra populiariausias įsigijimo kanalas, generuojantis 25% visų atsisiuntimų.

visi atsisiuntimai

Išvertėme temas į daugiau nei 10 kalbų. Apie tai aš kalbėjau viename iš ankstesnių pranešimų gruodžio mėn. Mes tai padarėme dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai labai atveria mus tarptautinėms rinkoms. Be to, yra taip, kad šiuo metu populiarūs ir populiarūs skirtukai veikia „WordPress.org“. Iš esmės išverstos temos turi daug didesnę galimybę pasirodyti lankytojams iš anglakalbių šalių. Iki šiol tai padarė didelį poveikį. Kai kurių temų atsisiuntimų skaičių iš tikrųjų padvigubinome (tai ir tai). Iš viso tam išleidome apie 4000 USD (dažniausiai dirbome su „Upwork“ rangovais).

išverstos temos

Atliko daug A / B bandymų. A / B testavimas visada yra gera investicija, nesvarbu, ar testo rezultatai teigiami, ar neigiami. A / B testavimas paprasčiausiai ištrina spėlionių darbą iš įprastų dalykų ir leidžia patikrinti prielaidas naudojant neapdorotus duomenis. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų neseniai atliktų bandymų apėmė naują nukreipimo puslapį „Zerif PRO“ + tiesioginis kasa. Rašydamas šią naują versiją (vaizdas žemiau) atneša 16% daugiau konversijų nei ankstesnė.

„zerif-pro“

Investavo į profesionalus. Jums, kaip verslininkui, gali kilti antrų minčių, kai reikia samdyti žmones, kurie klausia, kas atrodo aukšta norma, o ypač jei tas įkainis yra didesnis už tą, kurį pats sukuriate per valandą (priverčia susimąstyti). Bet aš tikrai noriu pabrėžti, kad tai daryti reikia teisingai, nes pristatyta vertė vis dar daro didelę investiciją. Rašytojai, tinklaraštininkai, dizaineriai, kūrėjai … jų procentas yra didelis dėl priežasties.

Nauji įsigijimai!

Kaip ir minėjau daugkartinis Anksčiau įsigijimai yra vienas iš geriausių būdų augti, nepriklausomai nuo jūsų nišos ar rinkos. Jie ne tik generuoja naujienas pramonėje, bet ir akimirksniu pritraukia jus į naujas auditorijas ir leidžia jums tęsti savo filialus jūsų rinkoje, kurių galbūt nenusprendei eiti po savo pagrindinį produktą..

Taigi praėjusį mėnesį mes išaugome savo didelėje „CodeinWP“ šeimoje įsigiję 2 puikius papildinius iš „Brice Capobianco“ b * žiniatinklis. Papildiniai:

FEEDZY RSS tiekimas – puikus būdas gauti išorinius RSS tiekimus ir naudoti juos savo svetainėje.

feedzy-rss-kanalai

„Adblock Notify“ – nenorite, kad jūs skaitytojai naudotumėte blokatorius? Turėdami šį papildinį galite mandagiai paprašyti juos išjungti.

adblock-pranešti

Mes dar nepadarėme daug su šiais įskiepiais, tačiau turime suplanuotų puikių dalykų!

Be to, siekdami mokytis ir tyrinėti naujas galimybes, įsigijome puikų projektų valdymo įrankį, vadinamą „TeamClerk“ už 7500 dolerių. Aš tikrai tuo tikiu ir manau, kad tai gali sukurti gražią nišą rinkoje, kuri atrodo tikrai perpildyta ir pasižymi daugybe puikių įrankių..

Aš neturiu daug laiko savimi pasirūpinti viskuo, todėl planuoju bendradarbiauti su kuo nors vykdydamas šį projektą. Mes jau pertvarkėme svetainę ir dabar joje gaunama maždaug 10 naujų paskyrų per dieną.

Pasižiūrėk, pažiūrėk, kaip viskas kitaip!

komandos tarnautojas

Kryptis eina į priekį

Kaip temų parduotuvė, norime pamažu pereiti prie „a“ "klubo narystė" savotišką požiūrį (panašų į tai, ką daro „WPMU DEV“ ir „Elegantiškos temos“) ir pradėkite mokėti už šią narystę kasmet (automatiniai atnaujinimai).

Šiuo metu mūsų atnaujinimo procentas yra tikrai žemas, o pats atnaujinimas yra bauginanti patirtis vartotojui – jie turi viską padaryti rankiniu būdu, o procesas nėra aiškus. Tikiuosi, kad automatinis atnaujinimas išspręs šią problemą ir padės mums labiau numatyti pajamas, o tai savo ruožtu leis daugiau dėmesio skirti gaminiams ir ilgalaikėms strategijoms..

Be abejo, aš suprantu, kad norėdami apmokestinti žmones kasmet, mes taip pat turime rasti daugiau būdų, kaip klientams suteikti nuolatinę vertę, ir – kas ne mažiau svarbu – išmokti geriau komunikuoti tą vertę..

Kai kurie darbotvarkės dalykai:

 • Čia jau yra naujas vaizdo įrašų mokymo skyrius, skirtas mūsų vartotojams, nurodantis jiems viską, ką jie gali padaryti su mūsų temomis.
 • Tikiuosi, kad kitą mėnesį savo dienoraščiuose pradėsime skelbti po 1 straipsnį per dieną.
 • Mes planuojame pradėti siųsti kuruojamus informacinius biuletenius savo vartotojams įvairiomis temomis.
 • Mes dirbame prie naujų ir geresnių temų išleidimo ir apskritai investuojame į produktų kūrimą (kaip jau minėjau anksčiau).
 • Išleisime daugiau naujienų apie mūsų geriausiai parduodamas temas ir kai kurias temas vaikams, kad jos būtų dar universalesnės.
 • Mes jau įdarbinome 3 naujus narius į savo palaikymo komandą, kad sumažintume reagavimo laiką ir padėtume sukurti daugiau vadovėlių / dokumentų.

Pajamų paskirstymas – 2016 m. Balandžio mėn

Štai balandžio mėnesio numeriai (iš mūsų vidaus stebėjimo sistemos):

aps

Tai yra nedidelis 3,9% padidėjimas per pastarąjį mėnesį.

(Priminimas) Aš kalbu „WordCamp“!

Tiesiog norėjau priminti visiems mūsų Europos draugams, kad kalbu „WordCamp Porto“ vos per porą dienų!

Mano pristatymą patvirtino organizatoriai, taigi viskas parengta! ��

Iki susitikimo gegužės 14-15 dienomis Porte!

Ačiū, kad skaitote ir palaikėte „CodeinWP“! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector