Skaidrumo ataskaita Nr. 12 – mes pradedame naują tinklaraštį ir kodėl

Skaidrumo ataskaita Nr. 12 – mes pradedame naują tinklaraštį ir kodėl

Skaidrumo ataskaita Nr. 12 – mes pradedame naują tinklaraštį ir kodėl
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 12-ąjį skaidrumo ataskaitos leidimą! Šioje serijoje kalbu apie viską, kas čia vyksta „CodeinWP“ (verslo požiūriu). Stengiuosi sutelkti dėmesį į įdomius dalykus ir dalykus, kurie vaidina svarbų vaidmenį mūsų verslo augime. Tai reiškia viską nuo dabartinių žaidimų, pergalių ir pralaimėjimų, strategijų ir kt. (Peržiūrėkite visas ankstesnes ataskaitas čia.) Šiame leidime aš kalbu apie kas nutiko „CodeinWP“ 2016 m. sausį:


Kaip SEO gali padėti jums sukurti „WordPress“ karjerą

Istorijos laikas.

Tiksliau tariant, asmeninės istorijos laikas. Jei jums tai nepatinka, nedrąsiai slinkite į "Reklamuokite savo verslą internete" dalis.

Tiems iš jūsų, kurie nežinote, aš esu palyginti naujas „WordPress“ bendruomenės narys. Vos prieš 4-5 metus visas mano pasaulis buvo SEO.

Aš buvau be galo aistringa. Aš sukūriau šimtus mažų filialų svetainių ir atlikiau daugybę konsultacinių koncertų. Galų gale konsultavimo + SEO kombinacija paskatino mane sukurti „CodeinWP“. Mano pradinis tikslas buvo reitinguoti "PSD į „WordPress“."

(Tuo metu jaučiausi įsitikinęs, kad galiu susidoroti su „WordPress“ darbo dalimi, ir bendradarbiaudamas su Claudiu rūpintis HTML / CSS. Taigi taip atsirado „CodeinWP“ … pasitelkiant SEO stebuklą ir tvarkingą idėją. pateikti a "PSD į „WordPress“" tarnyba.)

SEO buvo sudėtingas ir įdomus. Bet kurį laiką tai atlikęs ir žaisdamas katės ir pelės žaidimą su „Google“ supratau, kad tikriausiai tai nėra kažkas, ko noriu būti ilgo nuotolio dalis.

Žodžiu, kiekvieną savaitę – turiu omenyje kiekvieną savaitę – buvo kažkas, kuris dalijosi savo nesėkmių istorija su „Google“ kaip pagrindiniu piktadariu. Nauji algoritmų atnaujinimai, nauji rankiniai veiksmai, naujos nuobaudos … visos šios priežastys žmonėms prarado SEO verslą tiesiogine prasme ir per tūkstančius.

Man reikėjo.

Nusprendžiau, kad mieliau praleisiu laiką kurdamas prekės ženklą, išmoksdamas žmonėms suteikti realią vertę ir taip kurti ilgalaikį verslą.

Iš esmės aš pradėjau tai, kas dabar yra „ThemeIsle“.

Tiesą sakant, aš buvau tokia pavargusi ir nugrimzdusi į tuos SEO dalykus, kad net nesivarginau daryti SEO, skirtų „ThemeIsle“. Aš beveik turėjau nerimauti dėl H2 ir vadinamųjų "kokybiškas saitas pastatas."

Trumpai tariant, per laiko magiją, daug rinkodaros optimizavimo ir darbo su produkcija, čia mes esame šiandien. Laikui bėgant subūrėme didelę atsidavusių žmonių komandą, kiekvieną mėnesį gauname daugiau nei 1 000 pardavimų, mano el. Pašto programinė įranga man sako, kad visuose mūsų sąrašuose yra daugiau nei 200 000 žmonių, o svarbiausia, kad turime keletą populiariausių „WordPress“. temos rinkoje.

Bet.

SEO praeities vaiduoklis linguoja tamsoje ir bando šnabždėti man į ausį kelis patarimus …

Po dvejų metų veiklos aš pagaliau pastebėjau, kaip šiurkščiai „ThemeIsle“ sekėsi paieškos sistemose. Aš turiu omenyje, kad mes – aš – nepaisėme tiek daug dalykų, kai kalbama apie mūsų SEO. Pavyzdžiui:

 • visa svetainė turėjo siaubingą kategorijų struktūrą ir neturėjo jokio vidinio ryšio,
 • temos demonstracinės versijos buvo nustatytos maždaugdex, kurios iš esmės informavo „Google“, kad jos turėtų nepaisyti daugiau nei 1 000 šakninių domenų, nukreipiančių į tas demonstracines versijas,
 • kai kurie bandymo puslapiai (pvz., "1 2 3 išbandyk sveiką pasaulį") vis dar buvo prisijungę,
 • buvo daug kopijavimo turinio ir daug daugiau klausimų … tiesiog išvardijęs čia mane verčia verkti.

Taigi, galiausiai susisiekiau su viena pirmaujančių Rumunijos SEO agentūrų, AgileMedia.com (kuriai vadovauja labai geras mano draugas) ir mes pradėjome 6 mėnesių darbo sutartį dėl svetainės SEO.

Pirmas dalykas, į kurį atkreipėme dėmesį, buvo prasta kategorijų struktūra ir vidinių ryšių trūkumas.

Iš pradžių kategorijų URL struktūra buvo tokia: themeisle.com/downloads/category/free. Tai nepadarė labai daug informacijos apie tai, kas vyksta „Google“ ar lankytojams. Pakeitėme į labiau aprašomąją sąranką: themeisle.com/wordpress-themes/business/

Mes taip pat atnaujinome puslapio struktūrą ir į tuos kategorijų puslapius įtraukėme keletą H1 ir H2 žymų. Padėjome juos arti puslapio viršaus, kad viskas būtų aiškiau visiems, ateinantiems į tuos puslapius tiesiogiai iš „Google“.

h2s

Taip pat atnaujinta vidinė nuorodų struktūra. Šiuo metu kiekvienas kategorijos puslapis yra nukreiptas į kitas kategorijas, o kiekviena atskira tema – į priskirtą kategoriją. Stebime, kokį poveikį tai daro reitingavimui / srautui, ir ieškome kitų optimizavimo puslapių, kuriuos būtų galima atlikti.

Jau matome, kad natūralus srautas padidėjo 20% dėl tų, atrodytų, paprastų pataisymų. Nepaisant to, kad praradome apie 200 apsilankymų per dieną iš pagrindinės svetainės, nes mes nukreipėme dokumentus į docs.themeisle.com (dabar yra 1600 sesijų per dieną). Daugiau apie mūsų dokumentus skaitykite čia.

Taigi pamoka yra tokia (tiek man, tiek jums): Negaiškite per daug laiko SEO, kurdami verslą turite daugiau svarbių dalykų … bet taip pat visiškai neignoruokite „Google“ rekomendacijų. Yra daugybė mažų optimizacijų, kurias galite padaryti be daug vargo, ir jie gali turėti didžiulį poveikį bendriems jūsų rezultatams..

Skelbiate savo verslą internete? Štai į ką turėtumėte atkreipti dėmesį

Gerai, pradėkime nuo aukšto užrašo … reklaminės juostos vis dar yra ne miręs.

Aš žinau, aš žinau, "reklaminių antraščių CTR yra daug mažesnės nei prieš X metus" – tu sakai. Galbūt taip, bet nuo 2012 m. Taip pat smuko ir naftos kainos, tačiau vis dar yra pakankamai naftos magnatų.

Manau, ką aš bandau pasakyti, yra tai, kad, nors reklaminių antraščių veiksmingumas sumažėjo, jos vis tiek nenukrito iki 0..

Pavyzdžiui, iš reklaminių juostų vis dar gauname 2 000 paspaudimų per savaitę. Ir šie paspaudimai sukuria maždaug 110 konversijų per savaitę.

Tai sakydami, mes taip pat matome milžiniškus atskirų reklaminių antraščių veikimo skirtumus. Pvz., Nėra neįprasta, jei reklamjuostė dešimteriopai padidina kitų reklamjuostių konversijas. Svarbu suvokti, kad toks didelis skirtumas gali reikšti visos jūsų kampanijos sėkmę ar nesėkmę.

Kitaip tariant, vien todėl, kad dabartiniai reklaminiai skydeliai šiuo metu neveikia gerai, dar nereiškia, kad turėtumėte visiškai atsisakyti reklamjuostės.

Leiskite pateikti jums pavyzdį.

Čia yra originalus reklaminis skydelis, kurį perėjome „Designrfix.com“:

orig-skelbimas

Čia yra du nauji variantai:

var1

var2

Dabar rezultatai:

 • Originalus: 281 047 parodymai, 80 paspaudimų = 0,03% PR.
 • 1 variantas: 123 349 parodymai, 969 paspaudimai = 0,79% PR.
 • 2 variantas: 120 941 parodymai, 932 paspaudimai = 0,77% PR.

1 variantas reiškia, kad PR padidinsite 2500%, palyginti su pradine reklamjuoste. Tai yra didžiulė!

Bet tai nėra net didžiausias pokytis, kurį matėme atliekant tokius testus.

Kitas pavyzdys, šį kartą iš CSSAuthor.com. 1 versija:

ver1

2 versija:

ver2

Rezultatai:

 • 1 versija: 161760 parodymai, 272 paspaudimai = 0,17% PR.
 • 2 versija: 98007 parodymai, 1935 paspaudimai = 1,97% PR.

Reklamjuostės mums nėra žaidimo pabaiga. Mes taip pat eksperimentuojame su „AdWords“. Tiesą sakant, jau keletą mėnesių eksperimentuojame su „AdWords“, tačiau nusprendėme sustiprinti šias pastangas. Aš pasamdžiau konsultantą, kuris padėtų mums. Tikiuosi, kad netrukus turėsiu duomenų, kuriais čia galėsiu pasidalyti.

Galų gale pamoka yra tokia: Nesvarbu, kokį reklamos metodą naudojate, viską išbandykite negailestingai. Ir dar svarbiau, jei jūsų skelbimas sugenda, tai dar nereiškia, kad nepavyksta reklamavimo metodo … jums tiesiog nėra gerai (dar).

Tyrimas naujų vietų, kur parduoti mūsų temas

Ar jūs kada nors buvote? Etsy.com? Tikriausiai taip, bet ar jūs joje apsilankėte norėdami nusipirkti „WordPress“ temas?

Taip ir aš.

Taigi buvau nustebęs pamatęs, kad yra „Etsy“ temų, parduodančių daugiau nei 500.

Tai privertė mane susimąstyti, ir aš nusprendžiau atlikti greitą testą.

Tai yra rezultatas, mūsų „Etsy“ „La Femme“ sąrašas.

„etsy-themeisle“

Pardavimo puslapis atrodo panašiai kaip „ThemeForest“ puslapis, kurio vaizdas viršuje yra didelis, o apačioje – išsami informacija.

Kol kas sulaukiame apie 20 peržiūrų per dieną ir neparduodame.

Bet kaip sakiau tik keliomis pastraipomis anksčiau, "jei jūsų skelbimas sugenda, tai dar nereiškia, kad sugenda reklamavimo metodas, jums tiesiog nėra gerai (dar)," taigi, manau, mes neturime kito pasirinkimo, kaip tik toliau tai išbandyti.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, būtų dirbti su kopija. Šiuo metu puslapyje pateikiamos tik pagrindinės temos ypatybės, tada dalijamasi trumpais diegimo nurodymais. Apie pranašumus ar priežastis, kodėl kas nors pasirenka kitas temas, nėra daug kalbėta. Tikrai daug tobulėjimo galimybių.

Gerai, nukirskime šią istoriją čia.

Pabaigoje raginu ieškoti išpardavimų neįprastose vietose. Juk „Etsy“ nėra žinoma dėl savo „WordPress“ temų rinkos, tačiau kai kurios temos ten veikia tikrai gerai.

Mes turime sau naują tinklaraštį!

Taip, mes turime naują tinklaraštį.

Manau, kad skaidrumo ataskaita yra puiki proga švelniai ją pradėti!

Pristatome „ThemeIsle“ tinklaraštis.

tema-dienoraštis

Pripažinta, kad dar daug ten nedaroma – tik 3 įrašai, bet mes planuojame ją išplėsti kartu su pagrindiniu „CodeinWP“ tinklaraščiu.

Vis dėlto! Tai ne tik pagrindinio tinklaraščio kopija. Štai kas čia skiriasi:

 • Norime padėti savo klientams ir vartotojams, kurie pirmą kartą naudojasi, todėl ketiname paskelbti ką nors panašaus "pagrindiniai „WordPress“ mokymai paprasčiausiomis anglų kalbomis." Galvok apie dalykus kaip, "Kaip įdiegti „WordPress“ temą."
 • Ta pačia dvasia mes apimsime nišoms būdingas temas apie „WordPress“. Pavyzdys: "„WordPress“ restoranams – kaip susikurti savo svetainę." Mes pritaikome savo temas įvairiems tikslams, todėl manau, kad tokie vadovai turėtų palengvinti mūsų klientų gyvenimą.
 • Atsiliepimai. Mes taip pat stengiamės, kad mūsų temos būtų suderinamos su skirtingais trečiųjų šalių papildiniais ir įrankiais, tačiau tai ne visada yra lengva padaryti. Kai kurie papildiniai, nepaisant jų populiarumo, yra … gerai … prastai pagaminti. Taigi mes tiesiog manome, kad turime išmokyti vartotojus, kokius papildinius / įrankius naudoti ir kaip jie žaidžia kartu su „WordPress“ temomis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „ThemeIsle“ tinklaraštis bus labiau praktinis leidinys – daugiausia dėmesio bus skiriama turiniui, kurį galima pritaikyti ir kuris gali būti naudingas skaitytojui iškart..

Jei jus domina, pirmi 3 mūsų pranešimai:

Produktų verslo tobulinimas

Kaip matote, mes stengiamės patobulinti savo bendrą rinkodarą ir įtraukti / įsigyti naujų elementų į savo aplanką (pvz., „Bloglovas„ ThemeIsle “ar įskiepis„ Easy Content Types “praėjusį mėnesį), tačiau taip pat keičiame savo pagrindinius produktus – temas..

Būtent:

 • Mes pergalvojame temų nukreipimo puslapius. Norime geriau parodyti savybes, išbandyti naują puslapių struktūrą ir tt. Mes net bandėme naudoti 99designs (dalis mūsų siekio rasti naujus puikius dizainerius).
 • Persvarstykite temų demonstracijas (pvz., Zerifas, arba „Parallax One“). Mes kuriame naujus demonstracinius demonstracinius puslapius ir stengiamės parodyti visas temų ypatybes per tuos antrinius puslapius. Idėja yra iš tikrųjų parodyti, o ne tik papasakoti. Kuriame keletą demonstracinių versijų, kad pamatytume, kas veikia geriausiai.
 • Mes sukūrėme naują „Zerif“ vaizdo pristatymą! Manau, kad tai pasirodė nuostabu, bet drąsiai pasakyk man, ką tu pagalvok:
 • Mes kreipiamės į keletą talentingų dizainerių (pvz., Ashley iš Kuriozas) ir aptarti nauji teminiai projektai, kurie būtų išskirtiniai jų pristatymu ir tikslu (pastaruoju metu to nepadarėme daug).
 • Mes išleidžiame naują pirkimo istorijos puslapį ir naują modalinį patikrinimą, kurie turėtų supaprastinti vartotojo patirtį svetainėje.
 • Mes kuriame būdą, kaip geriau parodyti mano mėgstamiausio papildinio galią – Atgaivinti seną paštą. Mes atidarome naują svetainę, kuri veiks kaip papildinio demonstracinė versija:

atgaivinti-sena-po-pro-svetainė

Manau, kad viskas! Nuo tada, kai grįžau iš atostogų kelionės, tikrai praleidau daug laiko versle. Aš vidutiniškai praleidžiu maždaug 80 valandų per savaitę ir naudoju šį laiką norėdamas rasti naują verslo perspektyvą ir nustatyti viską, ką reikia tobulinti ateinančiais mėnesiais (kai kuriuos iš jų išvardinau aukščiau)..

O ir asmeniškai, aš jau turiu savo pirmąjį internetinių transliacijų patirtį. ��

Buvau apklaustas „WP Innovator Podcast“, Episode # 11 – „WordPress“ temos verslo valdymas. Nedvejodami klausykite ir praneškite, ką manote. Tikiuosi, kad tai nebus mano vienintelė transliacija podcast’u ir kad jūs išgirsite iš manęs dažniau.

Pajamų paskirstymas (sausio 1 – vasario 1 d.)

Štai sausio mėnesio numeriai (iš mūsų vidaus stebėjimo sistemos):

rev-graph

Palyginti su praėjusiu mėnesiu, tai padidėjo 14,9%. Reikalai pradeda gerėti po gruodžio mėnesio … mūsų pardavimų ataskaitose taip pat žinomas kaip lėtasis kareivis (kaip jau minėjau prieš mėnesį, gruodžio 25 d. Buvo blogiausia mūsų dienų diena, kai iš viso įvyko 4 pardavimai)..

Štai dabartinis mūsų bestselerių sąrašas (palyginti su praėjusiu mėnesiu, mūsų lobių skrynios pardavimai padidėjo; 77% padidėjo):

bestseleriai

Gerai, kad taip yra dabar. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą „CodeinWP“! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector